Barneys New York - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-17, 19:10   #1
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee

Barneys New York


Dziewczyny,czy ktoras wie cos na temat tego sklepu??? czy to jest zwykly Department Store czy cos w rodzaju Neiman Marcus???
Dostalam namiary do nich od serwisu Kanebo,bo usilnie probuje znalezc sklep,ktory spzredaje ich kolorowke (Kanebo),ale niestety wiekszosc kosmetykow to pielegnacja.Pomijajac fakt,ze stronka jest tragiczna pod wzgledem przegladania,tzn po wejsciu w dzial "kosmetyki" nic nie jest pogrupowane wedlug marek,tylko trzeba wszystko po kolei przegladac.Przejzalam wszystkie marki jakie tam sprzedaja i szczerze mowiac na niewiele sie to zdalo....wiekszosc brzmi jakos magicznie,maja np Lacoste czy Nars,ale pozostale marki mi nic nie mowia,dlatego mam pytanie do dziewczyn,ktorym zdazylo sie fizycznie byc w tym sklepie,jak to wyglada w rzeczywistosci??? Czy maja tam dzial kosmetyczny jak np Nordstrom,czy to raczej ciuchlandia jest???
acha a to online store
www.barneys.com

napiszcie kochane do ktorego z bardziej popularnych sklepow moznaby go przyrownac?
dla jasnosci dodam,ze chodzi mi o domy handlowe w Stanach ew Niemczech,bo w tych mam wieksze rozeznanie...

Edytowane przez sunapee
Czas edycji: 2005-11-18 o 06:52
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:37   #2
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Barneys New York

Pierwszy raz slysze o tym sklepie nie mam pojecia.
Podciagam do gory temat
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 21:44   #3
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Barneys New York

Z tego co sie orientuje, to taka exkluzywna Galeria Centrum czyli wielki dom towarowy, sa ubrania designerskie i firmowe stoiska z kosmetykami.
W Paryzu cos takiego to Galeries LaFayette, Bon Marche (moj ulubiony sklep na swiecie!), Samaritaine (no, tutaj to moze ciut nizszy profil)a w Londynie Liberty's.
A przynajmniej tak mi sie wydaje - nazwa obila mi sie wielokrotnie o uszy przy przegladaniu forum MUA.
Ciuchlandia przy Madison Av? Raczej nieeeee....
Ja tam lubie takie sklepy, bo nie trzeba biegac po calym miescie. Tylko kupidlo miec...
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 06:48   #4
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Barneys New York

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Z tego co sie orientuje, to taka exkluzywna Galeria Centrum czyli wielki dom towarowy, sa ubrania designerskie i firmowe stoiska z kosmetykami.
W Paryzu cos takiego to Galeries LaFayette, Bon Marche (moj ulubiony sklep na swiecie!), Samaritaine (no, tutaj to moze ciut nizszy profil)a w Londynie Liberty's.
A przynajmniej tak mi sie wydaje - nazwa obila mi sie wielokrotnie o uszy przy przegladaniu forum MUA.
Ciuchlandia przy Madison Av? Raczej nieeeee....
Ja tam lubie takie sklepy, bo nie trzeba biegac po calym miescie. Tylko kupidlo miec...

heh Sylwia tylko ja nie mam pojecia co to Galeria Centrum,ja poznanianka jestem a jak jeszcze mieszkalam w Polsce to najlepsza perfumeria byl empik
Tym bardziej nie mam pojecia o pozostalych sklepach ktore wymienilas.....
wiem,ze to jest department store tylko jakiego rodzaju? Klasy Macys,Nordstrom,Filenes czy Saks Fift Av,Neiman Marcus no i jak z kosmetykami? przyziemne w stylu Estee Lauder czy gornolotne La Praire?
"Ciuchlandia"-mialam na mysli sklep typowo odziezowy ze znikoma iloscia kosmetykow,ja osobiscie spotkalam juz department store,w ktorym byly tylko 2 stoiska-Estee i Cliniqe i nic wiecej,troszke bylam rozczarowana.Wystarczy tez przejzec stronke,ktora podalam zeby zauwazyc,ze nie chodzilo mi o ciuchlandie w polskim znaczeniu (czyt.second hand),poza tym to nie jest jedyny sklep na slawetnej Madison Av,maja tez inne lokalizacje w roznych miastach,malo tego.....maja outlets i Co-op,przy czym nie do konca rozumiem idee ostatniej formy w tym akurat przypadku....dziewczyny Nowojorczynki( czy jak to tam sie pisze) zreszta nie tylko,wszystkie ktore mialy okazje pobuszowac wsrod wieszakow piszcie jak to wyglada w rzeczywistosci,bo ze stronki za duzo nie mozna sie dowiedziec,a powiem szczerze,ze sklep mnie zaintrygowal....no i Elfa tez
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 19:51   #5
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Barneys New York

Cytat:
Napisane przez sunapee
heh Sylwia tylko ja nie mam pojecia co to Galeria Centrum,ja poznanianka jestem a jak jeszcze mieszkalam w Polsce to najlepsza perfumeria byl empik
Tym bardziej nie mam pojecia o pozostalych sklepach ktore wymienilas.....
wiem,ze to jest department store tylko jakiego rodzaju? Klasy Macys,Nordstrom,Filenes czy Saks Fift Av,Neiman Marcus no i jak z kosmetykami? przyziemne w stylu Estee Lauder czy gornolotne La Praire?
"Ciuchlandia"-mialam na mysli sklep typowo odziezowy ze znikoma iloscia kosmetykow,ja osobiscie spotkalam juz department store,w ktorym byly tylko 2 stoiska-Estee i Cliniqe i nic wiecej,troszke bylam rozczarowana.Wystarczy tez przejzec stronke,ktora podalam zeby zauwazyc,ze nie chodzilo mi o ciuchlandie w polskim znaczeniu (czyt.second hand),poza tym to nie jest jedyny sklep na slawetnej Madison Av,maja tez inne lokalizacje w roznych miastach,malo tego.....maja outlets i Co-op,przy czym nie do konca rozumiem idee ostatniej formy w tym akurat przypadku....dziewczyny Nowojorczynki( czy jak to tam sie pisze) zreszta nie tylko,wszystkie ktore mialy okazje pobuszowac wsrod wieszakow piszcie jak to wyglada w rzeczywistosci,bo ze stronki za duzo nie mozna sie dowiedziec,a powiem szczerze,ze sklep mnie zaintrygowal....no i Elfa tez

A! Nasza Galeria Centrum ambitnie chce doszlusowac do poziomu miedzynarodowego, ale mysle, ze to program na nastepne 20 lat jeszcze
Podejrzewam, ze ten sklep o ktory pytasz to spory dom towarowy, na parterze beda pewnie stoiska kosmetyczne (po stronie www widac raczej, ze bedzie to CALY parter ) a na wyzszych pietrach "ciuchlandia" ale taka od 300 $ w gore
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 20:02   #6
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Barneys New York

sunapee Ty poznanianka jestes? To tez na obiadek pyrki wcinasz? te z gzika sa super co? Pycha zarcie na lato. Ja pochodze z Turku obok Konina. A na Twoje pytanie nie odpowiem bo nie mam pojecia. Ze zdjecia wchodzi na to ze to jakis duzy dom towarowy typu Karstat, czy Kaufhof Galeria.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 01:10   #7
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Barneys New York

Nigdy nie byłam w tym sklepie. Otworzyłam stronę, którą podałaś, kliknęłam dwa razy na torebki i dwa razy na buty i ...sorry, ale ceny rzędu $1300 za torebkę zniechęciły mnie do dalszego klikania
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-19, 04:26   #8
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Barneys New York

Cytat:
Napisane przez bzyku
Nigdy nie byłam w tym sklepie. Otworzyłam stronę, którą podałaś, kliknęłam dwa razy na torebki i dwa razy na buty i ...sorry, ale ceny rzędu $1300 za torebkę zniechęciły mnie do dalszego klikania

hehehehehhehe wiem wiem bzyczku ceny zwalaja z nog ja w kategorie odziezy nawet za bardzo sie nie wglebialam,podobnie jak Ty zrezygnowalam po dwoch klikach nie zebym planowala tam zakupy tylko z ciekawosci pytam co to za sklep,bo po przejzeniu katalogu kosmetykow znam tylko 2 marki NARS i Shu Uemura.....ciakawi mnie czy te kosmetyki to jakas top of the top shelf czy ja zacofana jestem i sie nie znam
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 06:11   #9
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Barneys New York

Cytat:
Napisane przez sunapee
nie zebym planowala tam zakupy tylko z ciekawosci pytam co to za sklep,bo po przejzeniu katalogu kosmetykow znam tylko 2 marki NARS i Shu Uemura.....ciakawi mnie czy te kosmetyki to jakas top of the top shelf czy ja zacofana jestem i sie nie znam
Jak dla mnie to Ty całkiem obeznana, a nie zacofana jesteś Ja nie znam nawet tych dwóch marek
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 19:24   #10
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Barneys New York

Cytat:
Napisane przez bzyku
Jak dla mnie to Ty całkiem obeznana, a nie zacofana jesteś Ja nie znam nawet tych dwóch marek
Przejrzyj sobie ichnie Vogue albo Elle, wszystko bedzie co trzeba ale nie koniecznie WIEDZIEC
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 18:03   #11
katibrown
Raczkowanie
 
Avatar katibrown
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Rumia k/Gdyni
Wiadomości: 34
Dot.: Barneys New York

Barneys to bardzo drogi sklep, gdzie wiekszosc rzeczy jest nie powtarzalnych, np.buty Pumy za 300$ ale nie kupisz innej takiej pary. W Barneysie w Nowym Jorku nie widziałam nigdzie działu z kosmetykami, jedynie odjechane ciuszki.
katibrown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-25, 06:57   #12
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Barneys New York

Cytat:
Napisane przez katibrown
Barneys to bardzo drogi sklep, gdzie wiekszosc rzeczy jest nie powtarzalnych, np.buty Pumy za 300$ ale nie kupisz innej takiej pary. W Barneysie w Nowym Jorku nie widziałam nigdzie działu z kosmetykami, jedynie odjechane ciuszki.


dzieki serdeczne wlasnie o takie info mi chodzilo....czyli wychodzi na to,ze kosmetyki sa do nabycia tylko online
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.