Fryzjer - Lublin - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-27, 15:18   #991
janes
Przyczajenie
 
Avatar janes
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6
Dot.: fryzjer - LUBLIN

drogie panie. Szukam fryzjera, który ładnie farbuje włosy. Zastanawiam się nad Montownią Fryzur ale się trochę boje żeby nie zepsuli mi włosów.
janes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 18:23   #992
Ewelina9033
Rozeznanie
 
Avatar Ewelina9033
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 655
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez janes Pokaż wiadomość
drogie panie. Szukam fryzjera, który ładnie farbuje włosy. Zastanawiam się nad Montownią Fryzur ale się trochę boje żeby nie zepsuli mi włosów.
z czystym sercem Ci polecam mojego. namiary nad Twoim postem
__________________
http://barwne-stylizacje.blogspot.com/ Zapraszam


16.11.2008 Razem

13.06.2015 Żona

Tp 26.09.2015 Szymuś
Ewelina9033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 18:28   #993
Ewelina9033
Rozeznanie
 
Avatar Ewelina9033
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 655
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez janes Pokaż wiadomość
drogie panie. Szukam fryzjera, który ładnie farbuje włosy. Zastanawiam się nad Montownią Fryzur ale się trochę boje żeby nie zepsuli mi włosów.
z czystym sercem Ci polecam mojego. namiary nad Twoim postem
__________________
http://barwne-stylizacje.blogspot.com/ Zapraszam


16.11.2008 Razem

13.06.2015 Żona

Tp 26.09.2015 Szymuś
Ewelina9033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 08:57   #994
luskaaa
Raczkowanie
 
Avatar luskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 493
Dot.: fryzjer - LUBLIN

a czy ten salon fryzjerski Toko jeszcze istnieje? bo byla o nim mowa wczesniej, ale to juz bylo dawno i nie jestem pewna. a jesli tak to jakie mniej wiecej sa ceny?
luskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 18:05   #995
SKL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 17
Dot.: fryzjer - LUBLIN

dołączam się do pytania o TOKO, szczególnie chodzi mi o Anię - jakie macie doświadczenia po wizycie u niej???
SKL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 15:51   #996
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: fryzjer - LUBLIN

A ja mam prośbę o namiary na konkretne osoby pracujące w salonie Pierre - mam ochotę na jednorazową zmianę; wiem, że był taki jeden post, ale prosiłabym i wypowiedź także inne Wizażanki korzystające w usług tego salonu - kto tam najlepiej strzyże? Bo nie mam pojęcia co takiego umie kreatywny stylista z poziomu 4, czego nie potrafi ten z poziomu 3, że jest o numerek (i 5zł) wyżej w rankingu
Będę wdzięczna
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 12:43   #997
osiemm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Witajcie : ) Poszukuję Fryzjera do Gęstych Włosów męskich.

Nie chcę by pan\pani Fryzjer zrobiła mnie na Rubika ojoj.

Po prostu szukam dobrego fryzjera\ki i za godziwą cenę.

Możecie coś zaproponować. Czekam na odzew

Do Zo.
osiemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-06, 16:40   #998
bob85
Przyczajenie
 
Avatar bob85
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer - LUBLIN

No właśnie !!! co z tym TOKO? Kiedyś często tam chodziłem, ale zmieniłem fryzjera kiedy odszedł z tamtąd Michał . nie wiecie co sie z nim teraz dzieje?? Byłbym wdzięczny za jakieś informacje. Pozdrawiam
bob85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 11:05   #999
FenixMaxx
Raczkowanie
 
Avatar FenixMaxx
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cześć
Szukam namiarów do świetnej fryzjerki. Nazywa się Sylwia Kubić , pracowała kiedyś w salonie Pierre w Lublinie, ale się przeniosła.
Nie wiem gdzie może pomożecie?
FenixMaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 13:22   #1000
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: fryzjer - LUBLIN

powiedzcie mi gdzie robia ladne balejaze i w jakiej cenie?
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 01:33   #1001
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Więc, wracając do mojego pytania o salon Pierre, w różnych czasookresach polecałyście tam następujących fryzjerów/stylistów(?):

Aneta Domiańczyk, Grzegorz Stępnik, Ilona rynkowska, Sylwia Kubić, Łukasz, Piotrek

- tyle że niektórzy już tam nie pracują.

Więc z tych pracujących obecnie, kogo polecacie? Ew. gdzie podziali się ci, którzy stamtąd odeszli? Kobiety (i rodzynki), wszak to dla naszego wspólnego dobra! Zmobilizujcież się i podzielcie się cennymi informacjami

Edytowane przez kamkam
Czas edycji: 2008-11-12 o 01:35
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-13, 13:37   #1002
Ailda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
Dot.: !!!lublin Pilne! Montownia Czy Toko?

Byłam w obydwu tych salonach. Zdecydowanie polecam TOKO i panią Anie potrafi wyprowadzić kazde wlosy tak zeby było super! Byłam zdumiona jak rewelacyjnie wycieniowala b. króciutkie włosy jednej z klientek. sama lubie mieć odważne fryzury i tam za każdym razem potrafią mi wyczarować coś innego. I jeszcze klimat tamtego miejsca ehhh! po killu wizytach zna sie caly personel. P. Ania nie dość ze obsluguje swoja klientke to ma baczność na inne i doradza im.
W montowni żadna rewelacja wyszlam z taka samą fryzura z jaka przyszlam mimo iz zaznaczylam ze oczekuje określonej zmiany. Znajomi nawet nie poznali ze bylam u fryzjera. jedyny plus to miła obsluga
Ailda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 18:08   #1003
karolina 5652
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Kogo możecie polecic z Pierra albo Trendy...
karolina 5652 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 18:10   #1004
Pauliss92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 67
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Interesuje mnie wykonanie ładnego balejażu na włosach rudawy braz na gorze i ciemno brazowe od polowy do koncowek. Dekoloryzowalam elgonem wyszly jasniutko rude i kupilam farbe ciemny blond( Casting, trzymalam tylko 10 minut!) wyszly ciemne a na gorze troche jasniejsze wlasnie juz minał miesiac wiec kolor ttroszke sie wymył. Moje naturalne włosy to jasny braz ze złotawym połyskiem jakby :-/ Zalezy mi na balejazu jasny braz z karmelkiem miedzia zeby to wszystko ladnie tak przechodzilo i wtapialo sie, zeby nie bylo pstrokato I nie wiem, ktora fryzjerka by wykonala ten balejaż ładnie i za ile?Gdzie polecacie w lbn??
__________________
Twoje oczy mówią wszystko więc nie musisz mówić i pisać, bo jak tak właśnie patrzysz na mnie - to wiem że Ty wiesz że ja wiem że Ty wiesz...
Pauliss92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 00:04   #1005
Młódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 186
Dot.: fryzjer - LUBLIN

już 10 lat mam tę sama fryzurę i chce zeby ktos dopasował cos ładnego ale też NATURALNEGO w czym byłoby mi dobrze...chcę pójść do pierre tylko nie wiem czy nie wyjde z tamtąd pokrzywdzona...w piatek umawiam się na wizyte we wtorek błagam was dziewczyny może coś możecie mi podpowiedzieć?? może mam pytac o jakiegos konkretnego fryzjera?? pomózcie
błagam
Młódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 00:45   #1006
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Mam ten problem W tym wątku padło już kilka imion fryzjerów z Pierre'a, a ja nie wiem, na kogo się zdecydować;/
Jak wrócisz, daj znać u kogo byłaś i jak wrażenia
Pozdrawiam
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 18:02   #1007
caramee
Przyczajenie
 
Avatar caramee
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 22
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Słyszałam że w Pierre najlepsza od ścinania jest p.Edytka( bo od robienia fryzur jets taka sobie koleżanka robiła u niej loki na jakąś imprezę i wyszła wściekła i z lekka zdegustowana ceną za kiepską fryzurę)
Ale tnie włosy wspaniale.
Widziałam parę osób z pod jej nożyczek ;-) i naprawdę wyszły odmienione. Ale słono bierze za taką usługę bo chyba ma ten najwyższy stopień kwalifikacji.
caramee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 18:10   #1008
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: fryzjer - LUBLIN

polecam pana piotra z salonu na bursztynowej- Anny choloty
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 12:51   #1009
dorotex83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Heeeeeeeelp

26 grudnia biorę ślub,włosy mam koloru blond właściwie to bardzo jasny balayage, chciałabym sobie zrobić sztuczny dopinany nisko kucyk i teraz pytanie do Was.... gdzie coś takiego można zrobić w lublinie ile może to kosztować i czy trzeba taki kucyk sobie samej załatwiać czy salony posiadają takie akcesoria na stanieZ góry dziękuję za informacje i czekam
dorotex83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 20:38   #1010
Elizaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 148
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Jeżeli nie wiecie gdzie isc do fryzjera polecam ten salon w Plazie; Berendowicz&Kubin
Jestem studentka 1 roku z zupelnie innych stron i nie wiedzialam gdzie sie wybrać. Chcialam poprawić stan swoich wlosow bo nie obcinalam ich od bardzo dawna co za tym idzie mialam strasznie zniszczone wlosy!
Obcinal mnie Hubert,

Polecam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg poo.jpg (35,5 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przeed.jpg (25,5 KB, 211 załadowań)

Edytowane przez Elizaaaaa
Czas edycji: 2008-11-25 o 20:40 Powód: ;p
Elizaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 23:09   #1011
caramee
Przyczajenie
 
Avatar caramee
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 22
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Elizaaaaa Pokaż wiadomość
Jeżeli nie wiecie gdzie isc do fryzjera polecam ten salon w Plazie; Berendowicz&Kubin
Jestem studentka 1 roku z zupelnie innych stron i nie wiedzialam gdzie sie wybrać. Chcialam poprawić stan swoich wlosow bo nie obcinalam ich od bardzo dawna co za tym idzie mialam strasznie zniszczone wlosy!
Obcinal mnie Hubert,

Polecam!
Które zdjęcie przedstawia włosy po zmianie? bo mi jakoś trudno stwierdzić.

Stwosownie do polecenia tego salonu przez koleżankę ja z kolei odradzam..
Moją znajomą w Plazie nieźle załatwili na farbie. Do tego zniszczyli jej nową spódnice za 400 zł i nawet nie oddali jej za pralnię..(pomijam że nie dałoby się tego już odwrócić.. jednak jakiś gest zadośćuczynienia powinien wystąpić)
A co lepsze za każde następne nakładanie farby (nawet jak jest to z winy fryzjerki , a nie z niezadowolenia klientki po koloryzacji) klient płaci dodatkowo gdy cos jest nie tak , swoją drogą nie uprzedzając o tym swoich klientów.
Więc na podstawie opini osoby którą znam .. niepolecam B&K w Plazie. Bynajmniej ja bym się tam nie udała.
caramee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 08:26   #1012
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: fryzjer - LUBLIN

elizaaaaaa ja również nie wiem które zdjęcie jest "przed" a które "po" :P jakoś nie robi to na mnie wrażenia eEhe, i również słyszałam negatywne opinie na temat B&K, fryzjerzy nie słuchają , robią to co uważają z marnym skutkiem, znam dużo lepszych fryzjerów (np, Trendy na głębokiej i Quality na Romanowskiego)
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 10:07   #1013
Elizaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 148
Dot.: fryzjer - LUBLIN

To chyba oczywiste po moim wpisie, że mialam zniszone wlosy i chcialam je obciąc?! Czytanie ze zrozumieniem...

W każdym bądz razie ja jestem bardzo zadowolona z ich usług i napewno bede ich odwiedzać
Najgorsze są takie posłyszane opinie, trzeba wiedziec czego sie dokladnie chce a nie prowadzić wywody na temat niekompetencji fryzjerow.

W trendy byla moja bliska kolezanka i tak jej zrąbali grzywke ze juz chyba ja bym lepiej ją obcięła poszla do plazy i jej to " naprawili" pozdrawiam
Elizaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 12:21   #1014
Nea75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Ja zdecydowanie odradzam panią Ulę z salonu na Narutowicza 67! z moich długich blond włosów zostało ostrzyżone na "małpę" nie wiadomo co na które nie mogę patrzeć a prosiłam tylko o lekkie wycieniowanie włosów żeby się lepiej okładały bo je zapuszczam...
__________________
"Fashion Is Everything To Me. I Breathe Expensive Perfume, I Eat Delicious Lip-gloss And I Make Love To My Couture Gowns"
V.B.
Nea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 14:34   #1015
bella444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: fryzjer - LUBLIN

hej
szukam bardzo dobrego fryzjera, dobrzy mnie nie interesuja, mam dlugie cienkie wlosy i musze cos z nimi zrobic, przez pol roku nosilam grzywke, ale teraz zapuszczam i czesze ja na bok odrasta i wyglada to okropnie, zastanawialam sie tez nad zmiana koloru, dlatego szukam profesjonalisty slyszlam ze w JLD bardzo dobrze scinaja?? poleccie mi cos i napiscie jakie sa ceny nie chce przeplacic
z gory dziekuje pozdrawiam
bella444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 10:13   #1016
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Dziewczynmy moze ktos podac dokladniejszy adres do Montowni? Na ich stronie (?) nie ma zadnej informacji a ja za bardzo nie wiem jak tam trafic.

:
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 12:06   #1017
caramee
Przyczajenie
 
Avatar caramee
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 22
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Montownia znajduje się na ulicy Puławskiej za kioskiem na racławickich , obok przystanku , w prawo. Ostatni przystanek na racławickich po stronie Szpitala Wojskowego. dojedziesz 18 ,5 trolejbusami..
nr tel 081 533 27 37.

Łatwo da się trafić bo jest bardzo blisko ul. Racławickiej
caramee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 20:56   #1018
zuuzuushii
Raczkowanie
 
Avatar zuuzuushii
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 91
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Znów po paru latach wybrałam się do montowni.
Polecam! dobrze ścinają, nie niszczą włosów, ładnie farbują.
Byłam u Włodka. Mam długie włosy które chciałam zachować więc nie było zbyt wielkiej zmiany ale ładnie się układają. Więcej zastrzeżeń mam do grzywek, to za bardzo mu nie wyszło ostatnio byłam na podcięciu i zrobił mi bez pytania inną grzywkę na skos- okropnie się układa. Inni mówią, że jest spoko, ale ja tam wiem swoje. Będę musiała ją jakoś odratować.

Z kolei my friend ma kręcone włosy i tylko ten Włodek umie ją ściąć tak aby te włosy pięknie się układały w loki. Nikomu innemu nieudała się ta sztuka. Ostatnio wysłała tam swoją siostrę która była załamana po wizycie u innej fryzjerki- wyszła odmieniona!!! W końcu włosy zaczeły się układać.

Może wiecie kto robi dobre ciekawe grzywki? ? ?
zuuzuushii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 18:52   #1019
caramee
Przyczajenie
 
Avatar caramee
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 22
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Kamil z Fabrycznej ale trzeba mieć raczej włosy proste skłonne do leżenia jak w wypadku grzywek bywa.. Bo kręcone raczej nie układają się tak jak byśmy tego chcieli.

Pozatym polecam trwałe prostowanie u Kamila apropo jego osoby efekt lepiej jak spod prostownicy.. a do ułozenia wystaraczy tylko ich wysuszenie bo same układają się od tamtej pory idealnie. są gładkie i już układanie nie spędza mi powiek z oczu pozatym Paula ładnie koloryzuje włosy u Kamila w salonie..

Pozdrawiam
caramee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 05:02   #1020
neliel
Raczkowanie
 
Avatar neliel
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 133
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Chciałabym się Was spytać o zdanie w sprawie salonu na Hempla, w budynku BigMaru... byłam tam raz- wyszłam zachwycona; po wyjściu w tym tygodniu...szkoda gadać, cały czas staram się coś z tym zrobić, ale niestety nie ma rady...w zasadzie wyszło na zero :P, (dobrze,że nie dotyczy to fryzury)ale chciałam poznac Wasze zdanie- czy po prostu trafiłam na "zły dzień" czy wcześniej zdarzyło mi się trafić na jeden lepszy...
__________________
"Nie wiadomo dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu."
neliel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.