Oszuści - jedwab biosilk - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-05, 12:30   #211
kucyk1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Dead_Dreams Pokaż wiadomość
Kiedyś kupowałam jedwab u AnWa3 i był oryginalny, tylko na przesyłkę priorytetem czekałam jakieś 3 tygodnie .
Ostatnio kupiłam też u fryz30, nie jestem pewna, ale chyba był rozcienczony...
W każdym razie łatwo jest poznać czy jedwab jest roźcieńczany, jeśli pod nakrętką nie ma sreberka, jest odczepione lub dosyć łatwo jest je odczepić to prawdopodobnie był wcześniej otwierany, w oryginalnym to sreberko jest tak mocno przyczepione, że musiałam przy tym sreberku kombinować nożyczami, palcami nie sposób tego otworzyć
Wiesz Dead_Dreams ja też parę dni temu kupiłam jedwab u AnWa3 i kurcze coś się boje że będzie nie tak a zamówiłam 85 sztuk dla znajomych czyli ponad 200 zł zapłaciłam . Nie wiem co mi się stało ale nie popatrzyłam na negatywy gdzie ZAWSZE to robię! Sugerowałam się ilością kupujących . Koleś ma dużo negatywów! Jak je teraz przeczytałam to mnie strach obleciał . W poniedziałek 01.12.08 kupiłam i zapłaciłam odrazu przelewem za ten jedwab. Dopiero dzisiaj dostałam od niego maila że pieniądze są już na koncie. Ciekawe jak długo teraz będę czekać na przesyłkę a najgorsze jest to że już się mnie znajomi pytają o ten jedwab i teraz świece oczami . Masakra!

Edytowane przez kucyk1985
Czas edycji: 2008-12-05 o 12:32
kucyk1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 20:01   #212
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Znalazłam taką stronę: http://www.farouk.com.pl/sklep/?p=p_14&iPage=2
Jak myślicie: tu chyba powinien byc oryginalny jedwab
Weszłam na polska stronę Farouka i tam było napisane, że wlasnie rekomenduja ten sklep internetowy
Zamierzam kupic jedwab 50ml
Mam nadzieję, ze bedzie gesty i nie bedzie smierdział alkoholem
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 19:52   #213
Luthce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 195
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Uznałam że najwższy czas żeby zakupić pierwszy jedwab. I teraz jestem trochę skołowana. Bo widziałam że butelka 50 ml kosztuje 30 zł, a 15 - ok. 5. To taniej wychodzi ta mała?
Luthce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 03:08   #214
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

OMG!
Do głowy by mi nie przyszło, że można oszukiwać na tych najmniejszych buteleczkach!
Czyli co..zbierają puste, a potem odlewają do nich po kilka ml i uzupełniają ubytki spirytusem?! Chore...
Używam jedwabiu gdzieś tak od 2 lat, zawsze kupowałam najmniejsze pojemności - w hurtowniach fryzjerskich, e-sklepach i na allegro.
Rzecz jasna najbardziej opłacało się przez net, bo przy większych zakupach koszty przesyłki i tak trzeba było ponieść, a buteleczka kosztowała +/- 5zł, a nie 15...
Chyba przez dłuższy czas miałam farta, bo jedwab był bez zarzutu, gęsty, pachniał jak trzeba, a miałam porównanie z kupowanym stacjonarnie.
Przez ostatnie miesiące zaopatrywałam się naprzemiennie u Radka albo na allegro u goldwell-prof no i za którymś razem ze świeżo otworzonej buteleczki wylało się coś bardzo rzadkiego...nie pamiętam niestety, u którego z 2 ww sprzedawców robiłam wtedy zakupy, ale na pewno był to jeden z nich.
Pomyślałam, że trafiła mi się jakaś felerna sztuka, pewnie przeterminowana.
Parę dni temu znowu zrobiłam zapasy, tym razem u goldwella, od razu wystawiłam pozytywne komentarze (wszystko wizualnie bez zarzutu, szybka dostawa, itd), ale że przypadkowo natrafiłam na ten wątek, to dopadły mnie podejrzenia
Buteleczki mają przyczepione etykiety, sreberka są na miejscu (ale jak wyciągają strzykawką jedwab przez szyjkę, to sreberko może pozostać nienaruszone - teoria spisku nr 1 - lub też osoba wprawiona w "ulewaniu" jedwabiu może je z powrotem nakleić - teoria spisku nr 2), po przechyleniu butelki jedwab dość szybko się przemieszcza...organolept ycznie jeszcze tego nie sprawdzałam, ale jak tylko to zrobię, od razu dam znać.
Hm, jeśli oszukują na jedwabiu, to pewnie podebrali mi trochę gumy i uszczknęli nieco kremu do włosów...dobra, żeby nie popaść w paranoję...po prostu dam znać jak wygląda sprawa u mnie i w razie czego trzeba będzie jakoś zadziałać, żeby przestrzec innych.
o
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 18:14   #215
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Czy któraś z Was kupowała może Biosilk w tym sklepie internetowym: http://www.amstar.bazarek.pl/categor...arouk-usa.html ?
Jak myslicie, ten jedwab jest oryginalny?



Edytowane przez Anulenka
Czas edycji: 2008-12-10 o 18:17
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 16:44   #216
elis999
Raczkowanie
 
Avatar elis999
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 48
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

No więc posłuchajcie dziewczyny - mi sie zdaje że to marka farouka sie zepsuła -
mój pierwszy jedwab kupiłam w douglasie i był ok - gęściutki, ładnie pachniał itd.
dlatego poszłam tam po druga buteleczke - i co sie okazało? był rzadszy, z lekko rozwarstwionym alkoholem - może nie lał sie jak woda, ale na pewno nie miał 100% jakości.
No a nie chce mi sie wierzyć, żeby panie w douglasie po cichu na zapleczu otwierały buteleczki 15 ml i wysysały z nich strzykawką jedwab:P
elis999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 12:16   #217
elis999
Raczkowanie
 
Avatar elis999
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 48
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

a tak nawiasem, czy któraś z was kupowała może na allegro od uzytkownika an-drygas? Bo znalazłam u niego jedwab joanny, niby jest super sprzedawcą, ale zdjęcia na wszystkich produktach ma jakies dziwne, jakby przerabiane w jakimś programie i zastanawiam sie o co chodzi...
elis999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 16:28   #218
myselfe
Raczkowanie
 
Avatar myselfe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 320
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Właśnie dostałam z all paczkę z 4 jedwabiami,wydawało sie ze uzytkownik all jest okej,miał tylko 1 negatyw. Jak otrzyłam paczke od razu rzuciło mi sie w oczy ze w kazdej buteleczce jest inna ilos jedwabiu,tzn jedna była napełniona po brzegi a reszta w miare normalnie, otworzyłam jedno,sreberko od razu odpadło,przeraziłam sie bo poczułam okropny smród(inaczej tego nazwac nie umiem) czuc było alkoholem czego nigdy nie doswiadczyłam kupujac w drogerii. I jeszcze jedno jedwab był jak woda,przy czym ten z drogerii jest dosc gesty. Kupiłam u użytkownika get2. Pospieszyłam sie z dodaniem komentarza i wystawiłam pozytyw ale juz pisze do all o zmiane. Nigdy wiecej nie kupie jedwabiu na allegro,wole wiecej zapłacic i kupic oryginalny niz niszczyc włosy!
myselfe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 20:36   #219
elis999
Raczkowanie
 
Avatar elis999
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 48
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

no właśnie, ja też zauważyłam to, że sreberko do buteleczki w ogóle nie jest przymocowane, po prostu "zsuwa się" przy dotknięciu, tylko, że ja kupuję w sklepie (obecnie sklepie fryzjerskim, gdzie w promocji jedwab jest po 5 zł za 15 ml). No nie chce mi się wierzyć, żeby panie w sklepie fałszowały jedwab (choć z drugiej strony to jedynie usprawiedliwiałoby tak niską cenę...:P)
elis999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 11:51   #220
justinka19
Raczkowanie
 
Avatar justinka19
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: LBL, LZA, LU
Wiadomości: 195
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

ja kupuję jedwab wyłącznie u fryzjera i nie mam problemu
justinka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 12:20   #221
renamal
Raczkowanie
 
Avatar renamal
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

gorąco polecam hurtownie fryzjerską U Radka, zawsze tam kupuję jedwab jak i inne profesjonalne kosmetyki fryzjerskie i jestem bardzo zadowolona.
renamal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 10:40   #222
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Ja sie zastanawiam nad jedwabiem chi infusion ktory kupilam na all u "jumisolar".. dostalam blyskawicznie przesylke, otwieram buteleczke a tam sreberko, w sumie bylo jakby przyklejone ale strasznie latwo sie zdjelo. Nie mam porownania, bo to moj 1 jedwab jaki zamowilam. Strasznie jednak drazni mnie zapach, taki meski, ale alkoholu nie czuje.. wiec sama nie wiem. Dzis umyje wloski to zobacze czy taki jedwab cos dziala, bo niby pisze zeby na wilgotne wlosy nakladac.
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 19:23   #223
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

kupował ktoś jedwab w sklepiku fryzjerskim w przejściu podziemnym przy złotych tarasach? warto? koleżanka mi mówiła, że mogę tam spokojnie kupić, ale kupiłam i ten jedwab wydaje się być podejrzany...
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 14:27   #224
guniagusia
Zakorzenienie
 
Avatar guniagusia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 526
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

dziewczyny ja jak zajrzalam na roznych sprzedawcow w allegro to sie przerazilam bo tam w sumie kazdy ma w komentarzach zarzucty negatywne oszukiwania na biosilku..łącznie z tym szeroko omawiamnym sklepem uradka.
Weszlam na polska strone farouk i oni rekomenduja 2 sklepy z ich produktami. Czy moze któras z Was ma z nimi jakies doświadczenia? warto kupic od ktoregos z tych sklepow zeby miec oryginal. Wile wydac pare zloty wiecej ale nie zalowac
guniagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 20:55   #225
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

ale ja slyszalam ze ogolem jest alkohol w biosilku.

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

ja slyszalam ze wogole jest alkohol w biosilku
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 13:25   #226
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
Ja sie zastanawiam nad jedwabiem chi infusion ktory kupilam na all u "jumisolar".. dostalam blyskawicznie przesylke, otwieram buteleczke a tam sreberko, w sumie bylo jakby przyklejone ale strasznie latwo sie zdjelo. Nie mam porownania, bo to moj 1 jedwab jaki zamowilam. Strasznie jednak drazni mnie zapach, taki meski, ale alkoholu nie czuje.. wiec sama nie wiem. Dzis umyje wloski to zobacze czy taki jedwab cos dziala, bo niby pisze zeby na wilgotne wlosy nakladac.
Też zamówiłam u jumisolar tylko, że zwykły jedwab i niby wszystko ok się wydaje aleee... po odkręceniu zakrętki sreberko było tłuste jak by nieszczelne i od razu się zdjęło jak by nie było nawet przyklejone. Jedwab jest dość wodnisty niż gęsty , jedno co zadowalające to kusząco niska cena
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 16:13   #227
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Pokaż wiadomość
ale ja slyszalam ze ogolem jest alkohol w biosilku.

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

ja slyszalam ze wogole jest alkohol w biosilku
No tak, Biosilk ma w składzie alkohol.
Kwestia tego czy jest go tyle ile dał producent czy tyle ile wlał ktoś, kto je rozcieńcza.

Mój pierwszy jedwab (dawno, dawnoooo temu) też był bardzo gęsty, pachnący i taki jaki chyba być powinien. Następne były już dosyć wodniste, lejące, z wonią alkoholową.

A w ogóle przez ten alkohol zrezygnowałam z zakupu. Alkohol wysusza włosy.
Lepiej zamówić CHI.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 00:14   #228
oktavvia
Raczkowanie
 
Avatar oktavvia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 36
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Nigdy nie używałam jedwabiu do włosów. Niedawno chciałam się pokusić na to cudo, aczkolwiek fryzjerka nieco mnie zniechęciła, powiedziała że używanie jedwabiu przez dłuższy czas dramatycznie wysusza włosy
oktavvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 10:23   #229
matte21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 151
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Ja też natrafilam na nieoryginalny jedwab na allegro, ale nie pamiętam juz u kogo byl kupowany! W kazdym badz razie kosztowal cos ok 2 zł... i tu chyba powinnam sie zastanowić bo jakby sie oplacalo komukolwiek sprzedawac jedwab za 2 zl?jaki musialby miec zarobek? 30 gr? 50?

dodam ze kupowalam czesto u radka i nigdy nie patrzylam specjalnie na daty waznosci i wydawal mi sie super sprzedawca .... podlaczyla sie do mojego zamowienia kolezanka, ktora okazala sie bardziej ostrozna i sprawdzila daty - niestety 2 produkty byly przeterminowane a kolejny mial 1 miesiac.!!!!!!!! wkurzylam sie odsylalam - wyslali nowe ale kosztow w jedna strone nie pokryli.
Zamawialam 2 raz keratyne ciekła - za pierwszym razem wlosy super a juz 2 butelka - wielki chlam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie polecam! Niestety kupowalam na stronie u radka i nie moge wystawic negatywow!
matte21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 12:51   #230
pestka835
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 10
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Witajcie drogie Wizażanki.
Czytam ten portal od dość dawna,ale rzadko coś piszę.Mam mały problem ze sprzedawcą wyżej opisanym.
Zrobiłam spore zamówienie,wszystko mi pasuje oprócz szamponu Biosilk Silver Light.Sam szampon jest ok,ale nie posiada daty ważności.Mam w domku jeszcze nie skończoną butlę tego samego szamponu i jednak posiada datę ważności.
Powiedzcie mi czy kosmetyk może nie posiadać daty?


Edytowane przez pestka835
Czas edycji: 2010-10-08 o 15:42
pestka835 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 17:56   #231
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

ja dostałam ostatnio małą buteleczkę w rossmanie i strasznie duzo jest tam alkoholu, bo jak rozsmarowuję w rękach to aż paruje i czuć sam spirytus
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 18:27   #232
kle0patra
Raczkowanie
 
Avatar kle0patra
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 58
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

dlatego najlepiej kupywac sprawdzone produkty ; )
kle0patra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 19:53   #233
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Odradzam kupowanie kosmetyków na allegro, za dużo moich znajomych się nacięło.
Ostatnio kumpela zamówiła perfumy i juz buteleczka była podejrzana - perfumy powinny mieć metalowy element na butelce, a z tego co przyszło z allegro plastikowy (później zeszła srebrna warstwa), a zapach był dużo słabszy niż oryginalnych - czymś rozcieńczone.
Najczęściej moim znajomym się zdarza, że w butelce jest 3/4 produktu (i jeszcze sprzedawca się kłóci, że pełny produkt wysłał i że to kłamstwa), lub są rozcieńczone alkoholem- to czuć odrazu
Jeżeli chodzi o jedwab to dość często są promocje w super pharmie (w innych perfumeriach, drogeriach też widze często) np. dzisiaj kupiłam sobie 2 buteleczki biosilka 15ml były po 5 zł, a jedwab z firmy która ma te odżywki wax też był 15 ml po 4,99zł więc nie opłaca sie zamawiac na allegro bo sie wiecej za przesyłkę zapłaci.
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 18:19   #234
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Polecacie jedwab z rossmanna? czy on wydaje sie byc podejrzany czy raczej ok?
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 22:39   #235
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

O to samo miałam spytać. Niedawno kupiłam tam jedwab (najmniejsza pojemność) i pierwsze użycie polegało na tym, że na rękę wylała mi się rzadka "spirytusowa" substancja; po wstrząśnięciu buteleczką było już ok. Może tak ma być... Folia była na miejscu.
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 10:15   #236
nasty_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 89
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez kamkam Pokaż wiadomość
O to samo miałam spytać. Niedawno kupiłam tam jedwab (najmniejsza pojemność) i pierwsze użycie polegało na tym, że na rękę wylała mi się rzadka "spirytusowa" substancja; po wstrząśnięciu buteleczką było już ok. Może tak ma być... Folia była na miejscu.

Teraz niestety jedwab jest dość słaby.. Kilka lat temu to było cudo.. Jak wprowadzili do drogerii to niestety jakość się popsuła. Wątek zakładałam w czasach, kiedy jedwab można było dostać w salonach fryzjerskich, sklepach fryzjerskich i na allegro.. Wtedy na allegro były często rozcieńczane - co do tego nie miałam wątpliwości, bo po co ktoś by otwierał folię zabezpieczającą? Poza tym był całkiem wodnisty, nie trochę tylko całkiem i prawie nie było czuć jedwabiu..

Teraz kupując oryginalne choćby w rossmanie widzę, że są rzadsze niż kiedyś, alkoholu jest więcej i ogólnie są gorsze. Nie aż tak, jak sprzedawane na allegro, ale to tylko świadczy o tym, że firma zeszła na psy.. Rozreklamowali się, mieli sporą renomę i weszli do tanich sklepów, ceny poszły drastycznie w dół (w rossmanie często w promocji za niecałe 4 zł..), więc i musieli trochę przyoszczędzić na produkcji;/ Przykre.. Ja tam wolałam kupować w salonie fryzjerskim porządny jedwab za 10 zł za maleńką butelkę ;(
nasty_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 23:18   #237
lolisowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/show_user.php?...e=fb_recvd_pos
Ten sprzedawca ma dobre opinie i sprzedaje jedwab Biosilk- ma zero negatywow
-----Dzięki za informację, kupiłam u nich właśnie, pozdrawiam
lolisowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 13:24   #238
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Ja kupuję w superpharmie i dotąd było ok. Choć jakość nie ta co dawniej.. (tez kiedyś kupowałam w salonie fryzjerskim) Zawsze są zamknięte folią i pełne buteleczki (kupuję te malutkie.) Nigdy nie czułam alkoholu, więc taki zapach świadczy, ze coś jest nie tak...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 21:35   #239
Newday5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 133
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Ja nie kupuję Biosilka, tylko Chi farouk, też jedwab, raz kupiłam na allegro taka małą z czerwona zakrętką, produkcja USA i jak pięknie to pachniało Gęsty olejek i zdziwicie się może, od goras007, ma 97,8% pozytywnych komentarzy. 138913 pozytywnych, a 1003 negatywy, 992 neutrale...., jutro już będą inne cyfry, bo dużo sprzedaje.
To ogromna hurtownia i tak się zastanawiam, czy ta wielkość, wielość zamówień, istny młyn, bo naprawdę ma mnóstwo zamówień i od stałych klientów, może jest normą w organizacji obsługi klienta?
To jeden z większych na allegro, u mniejszych pewnie łatwiej jest ogarnąć wszystkie obowiązki.

Co o tym myślicie?
Newday5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 03:16   #240
IlonaTrueBlood
Przyczajenie
 
Avatar IlonaTrueBlood
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 8
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

WItam
Ja chcialabym tez cos dodac od siebie
Kupilam jakis czas temu ze sklepu allegro U RAdka, 3 farby Allwaves plus woda utleniona.Przyszly mi 2 farby i woda.
W tym 1 farba była jakas podejrzanie stara, stary kartonik, niewidoczna data waznosci, druga farba miala fabryczna dziurke.
Napisalam mu, ze nie jestem zadowolona a on wine zwalil na mnie, ze to ja go oszukaalm bo on spr i waga paczki byla taka jak z 3 farbami...zdziwilo mnie to wiec sspr no i sie okazalo ze dodal jakiego plynu do wody utlenionej bo bylo wniej wlasnie o 120 ml wiecej niz pisano na opakowaniu.
Zawiodlam sie i nigdy nie kupie ani u niego ani na LOokwell bo on ma kilka sklepow.
IlonaTrueBlood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.