Mamusie marcowo-kwietniowe 2010 - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-06, 20:38   #1081
gooffi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 37
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Magda, mnie się równiez podobają tego typu wózki: wysoko osadzona gondola i taka "nieobudowana". Ale narazie mi sie podobają, pod względem funkcjonalności pewno trzeba będzie jeszcze zanalizować dogłębnie. I z tego co koleżanka, która pół roku temu była na bierząco z cenami, modelami itd. mówiła, że cena koło 1 tyś jest bardzo ok., ale ja się jeszcze nie orientowałam, to nie moja opinia.

Mrowak, łóżeczko jakby tu powiedzieć hmmm, no WIELKI WYPAS!!! Dziś akurat na allegro również oglądałam pobieżnie łóżeczka, no i wypatrzyłam sobie wstępnie takie za ok 200 zł, ale już z materacem kokosowo-piankowym (lub kokosowo-piankowo-gryczanym - kilkadziesiąt złotych więcej). W stosunku do tego Twojego moje jest takie raczej hmmm zwykłe he he he

Tylkooliwka - ojejej rwa kulszowa podobno baaaardzo boli. Mam nadzieję, że Ci niebawem przejdzie! Co do wózków z Twojego linka, też jakieś takie bardziej obudowane niż te, o których ja myślałam, ale tak jak pisałam wcześniej, będę się musiała dogłebnie zainteresować.

Minka - może niebawem przejdzie Ci ból brzucha. mnie też dziś zakłuło ze 4 razy z lewej strony, ale tak konkretnie. Mam nadzieję, że te nasze bóle są spowodowane rozciąganiem się macicy, a nie czymś niepożądanym!

Mysia - ale historia! W dzisiejszych czasach chyba nie powinny się takie rzeczy zdażać, przecież nawet jeśli kogoś nie stać na prywatnego gina, to Ci w przychodniach też zlecą usg i badania. Tak niewiele trzeba żeby podarować swojemu dziecko zdrowie i dobry rozwój w brzuszku!

Hmmm, duże te Wasze dzieciaczki, mój ma 4 cm (11 tc + 6d), ale lekarka powiedziała, że dobrze się rozwija - tego się trzymam!
gooffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 21:08   #1082
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

tylkooliwka twój ból chyba gorszy, współczuje

położyłam się z nogami uniesionymi do góry i jakby lepiej, tzn. najpierw przeniosło się jakby z prawego jajnika na prawą nerkę (mam kamicę, więc nie zdziwiłabym się), a teraz mnie boli nadal, ale tak, że zaraz chyba dostanę biegunki ...ale szczerze mówiąc, to już wolę biegunkę niż jakiekolwiek bóle związane z moim dzieciaczkiem

a co do chust to widziałam właśnie kiedyś na allegro, ja myślałam, że będzie to kosztowało jakieś 30-40zł, bo też mi się wydawało, że to taki większy szalik a tam właśnie 200-300 zł. Ale myślę, że warto wydać, bo oglądałam kiedyś program i właśnie wypowiadali się specjaliści o ile lepsze są takie chusty od tych usztywnianych nosidełek

teraz uciekam do WC a potem rzucę okiem na pozostałe twoje linki

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

gooffi myślę, że nie ma co się na razie wymiarami przejmować, najważniejsze, że lekarz mówi, że wszystko ok
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 08:52   #1083
asienka240
Rozeznanie
 
Avatar asienka240
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 664
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
kurcze dziewczyny brzuch mnie dziś boli, tak jakoś nagle się zaczęło
wzięłam Nospę i mam nadzieje, że w końcu przejdzie... kurna zawsze coś
Minka -jak nie urok to straczka

Magda świetny ten wózeczek !!

TylkoOliwka ja planuję kupno chusty,bo mozna ja stosowac od pierwszego dnia zycia maluszka a nosidełka od 3 miesiaca dopiero...
__________________
Emilka jest już z nami
asienka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 08:54   #1084
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Witam wszystkich po weekendzie.......musialam niezle nadrabiac Patrzac na wasze zdjecia juz sie nie moge doczekac piatku kiedy zobacze moja fasolinke......bedzie to 11tc wiec mam nadzieje ze i przeziornosc sie uda zbadac.......
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 09:03   #1085
mezatka07
Zakorzenienie
 
Avatar mezatka07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 3 764
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

teraz to i ja zachorowalam na to lozeczko
i chyba na przewijaczek od razu tez
__________________
Hania i Kubus
80 days to go!
mezatka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 09:07   #1086
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

A wlasnie mialam sobie ponazekac na temat tego ze kobiety w ciazy sa dyskryminowane jesli chodzi o ubranie - po pierwsze wszystko jest cholernie drogie, po drugie nie koniecznie ladne a po trzecie dostepne w nielicznyhc sklepach.........pomarudz ilam pomarudzilam ale kupilam sobie sukienke w zwyklym nie-ciazowym sklepie z rozciagliwego materialu zeby rosla razem ze mna.......i mam w nosie......
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 09:34   #1087
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Magda, ja właśnie prawdopodobnie będę miałą x-landera od znajomych, Trochę inny model (xa) do którego muszę dokupić tylko gondolę, bo oni kupowali go już tylko jako spacerówkę.

A łóżeczko, no cóż.... liczę, że jeszcze mi przejdzie
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 09:55   #1088
magda3456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 155
GG do magda3456
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
Magda, ja właśnie prawdopodobnie będę miałą x-landera od znajomych, Trochę inny model (xa) do którego muszę dokupić tylko gondolę, bo oni kupowali go już tylko jako spacerówkę.

A łóżeczko, no cóż.... liczę, że jeszcze mi przejdzie
No ja też chce model xa. Te wózki sa przepiekne nie chce słyszeć od nikogo z rodziny o jakimś innym wózku chce ten i juz!!! Są takie proste zgrabne i przede wszystkim nie mają zbędnych kieszeni których nienawidze
magda3456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 10:00   #1089
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Mrowak łóżeczko rzeczywiście wypasione, no i cena trochę odstrasza.Super by wyglądał cały pokoik w takim stylu urządzony.
Ja też już oglądałam łóżeczka i myślałam o takim składanym, nie drewnianym, żebym ewentualnie mogła sobie przenosić z góry na dół.
Mój pierwszy syn za nic nie chciał spać w łóżeczku,wtedy miałam drewniane i służyło mi do przechowywania pieluch i ciuszków
Nie wiem jak będzie teraz ale chyba kupię coś w niewygórowanej cenie żeby w razie czego nie było mi szkoda.Po pierwszym dziecku nic mi nie zostało, to było 11 lat temu, zresztą teraz już jest tyle różnych rzeczy ,że jest w czym wybierać.
I powiem wam ,że pokusiłam się na kupienie dwóch par śpioszków pluszowych i body, wybrałam takie neutralne ,bo jeszcze nie wiem co będzie.Wiem ,że są różne przesądy na temat tego żeby nie kupować wcześniej,ale nie mogłam się powstrzymać.Nasze prababki wyprawki szykowały od początku ciąży ,inaczej by się nie wyrobiły
Wózki też oglądałam ,jeszcze nie mam upatrzonego konkretnego modelu,ale podobają mi się takie na trzech kołach,nie wiem jak one się spisują w praktyce, muszę poczytać.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 10:26   #1090
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Ja dzisiaj chyba wybiorę się na pierwsze ciążowe zakupy dla siebie, bo w mało co się mieszczę. Bluzki jeszcze jako tako, ale ze spodniami biedniutko. w internecie jest tyle super sklepów z ciążowymi ciuchami, że zaraz mi się na mózg rzuci
Co do łóżeczka, to na razie poprosiłam koleżankę mieszkającą za wielką wodą żeby je naocznie sprawdziła. Może uda się jakoś taniej kupić....
A co do koloru, to my w pokoju mamy taką wielką ciemną szafę, do której pasowałoby jak ulał. No i starczyłoby na kilka ładnych lat i to mnie właśnie głównie przekonuje. Bo ładne jest, proste w wykonaniu, a jednocześnie "długodystansowe".
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 10:26   #1091
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Nie było mnie tutaj od piątku a tu aż tyle napisane. A ja oprócz czytania muszę jeszcze pracować.
W piątek i sobotę byłam na dwu dniowej wyjazdowej „nasiadówie” (od rana do wieczora). Myślałam że nie wysiedzę, ale najgorzej było jeśli chodzi o ubranie. Ja już prawie w nic się nie mieszczę. Góra z powodu biustu a dół z powodu brzucha (u mnie już 16 tydz.). W Czartek wieczorem wpadłam więc w czarną rozpacz. Przewróciłam całą moją garderobę i praktycznie nic nie znalazłam. Wtedy zadzwonił winowajca całej tej sytuacji czyli potencjalny ojciec. Więc miałam się na kim wyżyć, ochrzaniłam, powyzywałam a na koniec powiedziałam żeby mi się na oczy nie pokazywał. W końcu coś mi się udało wygrzebać i jakoś to było. A w sobotę przyjechał ten winowajca z bukietem kwiatów i zabrał mnie od razu na zakupy abym sobie coś do ubrania kupiła. Więc trochę pokupowałam i już mi trochę lepiej.

A jeżeli chodzi o ubrania to: czy Wy w ciąży chodzicie w stringach? Ja od lat chodziłam tylko w stringach ale teraz jakoś nie mogę. Teraz najwygodniej mi w takich tradycyjnych tylko że bardzo źle się wygląda w nich w spodniach a w spódnicach nie chodzę.
P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 10:31   #1092
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

ja od dawna choruje na dzieciece ciuszki - zawsze jak kupowalam dla znajomych to mnie trzeba byla sila wyciagac ze sklepu......A teraz ledwo sie powstrzymuje zeby wszystkiego nie pokupowac od razu.....ale jestem dzielna......na razie
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 10:58   #1093
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

POP70 ty jesteś w 16 tyg i piszesz ,że się nie mieścisz, ja jestem w 14 i już od dawna w spodnie się nie mieszczę, zostały mi tylko dwie pary biodrówki zapinają się nisko pod brzuchem.A co do stringów to nadal noszę nie przeszkadzają mi.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 10:59   #1094
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Wózki też oglądałam ,jeszcze nie mam upatrzonego konkretnego modelu,ale podobają mi się takie na trzech kołach,nie wiem jak one się spisują w praktyce, muszę poczytać.
libra777 zobacz wózki firmy Firkon na 3 kołach,moze Ci przypadną do gustu http://www.firkon.pl/?p=6
mi sie podoba nawet ten model czarno biały

PoP70 chodze w stringach-w czym to przeszkadza? albo w szortach

mrowak tez mi sie bardzo podobają tego typu łóżeczka,śliczne,kiedys myslalam o takim łózeczku turystycznym ale jednak drewniane ze szczebelkami musi byc
co do tych chust to wiem,że o świetna sprawa,widzialam jak dzidziuś świetnie przylegal do mamy musialo mu byc bardzo wygodnie,no ale kurcze 300??musze popatrzec w sklepach z materialami czy nie da sie samemu cos takiego wykombinowac

czytałyscie to moze na onet.pl http://wiadomosci.onet.pl/2038438,11,item.html - masakra

Edytowane przez tylkooliwka
Czas edycji: 2009-09-07 o 11:10
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 11:25   #1095
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

ja pewnie jak już wyzdrowieję i wpadnę w szał zakupowy dla mnie i dzieciaczka, to chyba puste konto mnie tylko zatrzyma

kurcze a z tą grypą to przerypane trzeba uważać, ale niby jak tu uważać, jak ciągle ludzie dookoła kichają, kaszlą i zawsze się coś złapie... tu w IRL to chyba marne szanse na szczepienie, poza tym nie wiadomo jakie to będzie miało skutki uboczne... najlepiej byłoby chyba z domu nie wychodzić

ja chyba na razie kupię turystyczne łóżeczko, bo jak dzidzia będzie miała jakiś miesiąc to wracamy do Polski (mam nadzieję, że na stałe), więc dopiero wtedy pomyślimy nad drewnianym...

ja w spodnie wchodzę, ale z racji tego, że ciągle siedzę w domu, przyzwyczaiłam się do dresów i w jeansach czuję się skrępowana... chyba zanim wrócę do pracy muszę przejrzeć szafę w poszukiwaniu "za dużych" spodni
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 11:27   #1096
czarymary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: lodz
Wiadomości: 127
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

czesc dziewczyny po weekendzie! no troche sie naczytalam zeby nadrobic zaleglosci hehehe. gratuluje wynikow i pieknych zdjatek!
ja po piatku w domu zlapalam dzisiaj w pracy dola - wszystko mnie boil i nie moge wysiedziec. a w domku bylo mi tak dobrze... zacisnac zeby i wytrzymac jeszcze dwa tygodnie. do tego wszystkie ciuchy, jakie mialam dostac okazaly sie za male wiec i tak jestem skazana na zakupy. odpadaja mi plecy, szczegolnie po prawej stronie. jak zle stapne albo jakos sie przekrzywie to az mnie przytyka i kolana sie pode mna uginaja. mam nadzieje, ze to tylko przejsciowe.
cera - dramat. z wlosami troche lepiej, bo w koncu przestaly sie tluscic, a paznokcie bez zmian.
generalnie mam sie nie za specjalnie i nastroj mam dosc nieprzysiadalny. co tu robic?
czarymary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 11:42   #1097
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

tylkooliwka właśnie o czymś takim myślałam ,tylko ciekawa jestem jak taki wózek się sprawuje w prowadzeniu po nierównym terenie,jak bym na przykład chciała iść na spacer do lasu może któraś coś wie na ten temat, może jakaś znajoma miała coś w tym stylu?

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Te chusty do noszenia dzieci są rzeczywiście świetne,ja myślałam o uszyciu samemu , bo co jak co ale 300zł za kawał szmaty to trochę dużo , tylko trzeba zgłębić tajniki wiązania jej .

Jeśli chodzi o grypę,to rzeczywiście masakra,ja raczej chorowita nie jestem , ale i tak się boję , nie tylko o siebie,ale też o resztę rodziny, muszę zapytać lekarza przy następnej wizycie, co o tych szczepionkach myśli

czarymary chyba musisz przeczekać, bo z tymi naszymi dolegliwościami raczej nie za dużo można zrobić
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 13:36   #1098
izaizula
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 504
GG do izaizula
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Ja też jestem przerażona tą grypą, tym bardziej, że pracuję w przedszkolu mam ciagły kontakt z dziećmi. Mama wygania mnie na zwolnienie ale kiedy mnie się nie chce, ja nie znosze nie pracować, uwielbiam swoja pracę i nie wyobrażam sobie isć teraz na zwolnienie.
Chyba że rzeczywiscie coś zacznie sie w przedszkolu dziać to wtedy chyba nie będę miała wyjscia.
izaizula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 15:18   #1099
asienka240
Rozeznanie
 
Avatar asienka240
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 664
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Słuchajcie dziewczyny, właśnie wróciłam ze sklepów z artykułami dla niemowląt...
!! ja chce dzidziusia już po drugiej stronie brzuszka, chce go trzymac przy serduszku i patrzeć w jego duże śliczne oczka...

te ubranka, te butelki, te wózeczki( juz sobie wybrałam 2 modele:Pkupie jeden z nich) te łozeczka, chusty, chodziki, zabawki, gryzaczki... smooczusie....

nie moge po takich sklepach chodzic bo wtedy chcialabym zeby ciaza trwała tydzien :P
__________________
Emilka jest już z nami
asienka240 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 16:06   #1100
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Zakupiłam 3 pary ciążowych spodni. Będę mogła oddychać tylko czemu te ciuchy takie pieruńsko drogie
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 17:30   #1101
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

co tak tu cicho??
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 07:12   #1102
asienka240
Rozeznanie
 
Avatar asienka240
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 664
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Hej kobietki
Postanowiłam, że dziś będę się ostro byczyć!
O tak! Pójdę jedynie do kwiaciarni wybrać wiązankę ślubną i po obrączki a potem laba
__________________
Emilka jest już z nami
asienka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 08:30   #1103
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

witam wszystkie przyszle mamusie czy moge do was dolaczyc?? jestem w 10 tygodniu +6 dni po czterech wizytach u lekarza z malymi problemami
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:07   #1104
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Witam wszystkich.....i od razu mam pytanie......Sluchajcie czy nie przesunac wizyty z piatku na poniedzialek ze wzgledu na badanie przezernosci karkowej?? BO wedlug moich obliczen w piatek bedzie 10tc+6dni a w pon juz 11.......hmmmmm co wy o tym myslicie??
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:51   #1105
asienka240
Rozeznanie
 
Avatar asienka240
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 664
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.....i od razu mam pytanie......Sluchajcie czy nie przesunac wizyty z piatku na poniedzialek ze wzgledu na badanie przezernosci karkowej?? BO wedlug moich obliczen w piatek bedzie 10tc+6dni a w pon juz 11.......hmmmmm co wy o tym myslicie??

ita idz normalnie, najwyzej jak nie bedzie nic widac to kaze ci przyjsc dodatkowo za jakis czas chyba ze wolisz isc raz:P

witam nowa mamusie

a was dziewczynki błagam o pomoc.
Musze wybrac w tym tygodniu piosenke na 1 taniec... ale nie chce wielkiej milosci ani kindla... mozecie mi pomoc? wiem ze pare dziewczyn bylo niedawno na weselu, pamietacie jakie tam mieli piosenki na 1 taniec? albo co mialyscie wy?? z gory dziekuje za pomoc
__________________
Emilka jest już z nami
asienka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 10:03   #1106
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Ita83 – ja na Twoim miejscu chyba przesunęłabym o te trzy dni. Co prawda to niewielka różnica ale będzie wtedy już 11 tydz. A w 11 i 12 najlepiej mierzyć.

Asienka – w sprawie tej piosenki to wcale nie tak łatwo. Wszystko zależy od tego co chcesz zatańczyć. I czy piosenka ma być tylko do „tańca” czy być może chciałabyś jeszcze coś poprzez nią przekazać.

Drcron – witamy wśród nas. Napisz coś więcej o swoich problemach.

Edytowane przez P0P70
Czas edycji: 2009-09-08 o 10:06
P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 10:47   #1107
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Asienka - Duzo osob wybiera teraz Paulle "od dzis", mysmy mieli niestandartowo Gorniak "Dziekuje Ci". Na necie mozna znalezc cale listy propozycji piosenek na pierwszy taniec.....

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Asienka lapaj linka:
http://www.wyjdzzamnie.pl/Piosenka;n...porady-49.html

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Dziewczyny ale mam nowine......po prostu lezalam 5 minut w napadzie smiechu.........wiecie jak w Irlandii w szpitalu sprawdzaja czy dziecko sie prawidlowo rozwija - mierza Ci brzuch metrowka krawiecka.....buhahahahah ah
masz jedno usg na cala ciaze.....i badania krwi i moczu na poczatku 5 miesiaca dopiero............nio po prostu AMERYKA!!!!
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 11:14   #1108
czarymary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: lodz
Wiadomości: 127
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

ita83 ja swoje przesunelam chociaz mnie ciekawosc juz zzera. trzy dni to nie duzo, a juz bedziesz miala wszystko za jednym zamachem zalatwione. a takie latanie co i rusz na nastepne usg tez nie jest przeciez najwygodniejsze. ja wychodze z zalozenia, ze jak mozna sobie jakichs badan zaoszczedzic, to nalezy to zrobic...

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

chociaz teraz po Twoim wpisie widze, ze raczej nie masz za duzych widokow na czeste usg wiec tym bardziej przesun - skoro nie bedziesz miala mozliwosci powtorzyc badania to zrob wtedy, kiedy wynik bedzie najbardziej prawdopodobny.
metrowka? dobre sobie...
czarymary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 11:26   #1109
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez asienka240 Pokaż wiadomość
Słuchajcie dziewczyny, właśnie wróciłam ze sklepów z artykułami dla niemowląt...
!! ja chce dzidziusia już po drugiej stronie brzuszka, chce go trzymac przy serduszku i patrzeć w jego duże śliczne oczka...

nie moge po takich sklepach chodzic bo wtedy chcialabym zeby ciaza trwała tydzien :P
asienka świtnie Cię rozumie tez bym tak chciala i miec juz spokojną głowę,że wszystko jest ok
a co do piosenki to rzeczywiscie teraz wszyscy wybieraja Paule ale juz sie tak przejadła...a po za tym Ty nie jestes wszyscy my akurat wybralismy Celine Dion Pour que tu m'aimes encore,bo nie chcialam ani wolnej ani szybkiej a ta mnie bardzo wzrusza http://www.youtube.com/watch?v=Qdjt0mWWH_M

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
tylkooliwka właśnie o czymś takim myślałam ,tylko ciekawa jestem jak taki wózek się sprawuje w prowadzeniu po nierównym terenie,jak bym na przykład chciała iść na spacer do lasu może któraś coś wie na ten temat, może jakaś znajoma miała coś w tym stylu?


---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Te chusty do noszenia dzieci są rzeczywiście świetne,ja myślałam o uszyciu samemu , bo co jak co ale 300zł za kawał szmaty to trochę dużo , tylko trzeba zgłębić tajniki wiązania jej .
libra777 nie mam dobrych wiadomosci wlasnie znajoma mieszka w domku jedn. i ten 3-kolowy jej sie wogole nie sprawdzil,byl bardzo niestabilny,moze jeszcze to zalezy od marki ale nie wydaje mi sie (ona miala firmy Implast)chyba one są nejlepsze ale na równe tereny niestety.

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.....i od razu mam pytanie......Sluchajcie czy nie przesunac wizyty z piatku na poniedzialek ze wzgledu na badanie przezernosci karkowej?? BO wedlug moich obliczen w piatek bedzie 10tc+6dni a w pon juz 11.......hmmmmm co wy o tym myslicie??
ita83 wydaje mi sie ze 2 dni az tak duzo nie zmienia a zawsze lepiej wiedziec juz przed weekendem niz po najwyzej umowia Cie na inny termin gdyby sie nie udalo zbadac,chyba,że jest problem z terminami to rzeczywiscie przesun na najbardziej optymalny termin trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
Asienka - Duzo osob wybiera teraz Paulle "od dzis", mysmy mieli niestandartowo Gorniak "Dziekuje Ci". Na necie mozna znalezc cale listy propozycji piosenek na pierwszy taniec.....

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Asienka lapaj linka:
http://www.wyjdzzamnie.pl/Piosenka;n...porady-49.html

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Dziewczyny ale mam nowine......po prostu lezalam 5 minut w napadzie smiechu.........wiecie jak w Irlandii w szpitalu sprawdzaja czy dziecko sie prawidlowo rozwija - mierza Ci brzuch metrowka krawiecka.....buhahahahah ah
masz jedno usg na cala ciaze.....i badania krwi i moczu na poczatku 5 miesiaca dopiero............nio po prostu AMERYKA!!!!
naprawde paranoja,a wydawałoby się,że to cywilizowny kraj

Edytowane przez tylkooliwka
Czas edycji: 2009-09-08 o 11:28
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 11:27   #1110
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

czarymary....ja mam polska lekarke - prywatnie i za wszystko place - nie bede oszczedzac na dziecku - a o tych ich nowinkach technicznych znajoma mi powiedziala ktora tutasj rodzila.........ja bede miala juz 2 USG dzieki temu ze poszlam do polskiej kliniki......co wszystkim polecam
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013

Edytowane przez ita83
Czas edycji: 2009-09-08 o 11:32
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.