Mamusie marcowo-kwietniowe 2010 - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-07, 10:02   #2011
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Asienka240 – ja także przyłączam się do gratulacji i życzeń z okazji ślubu.

Madziwina – cieszę się że nie masz tej bakterii. SUPER!! I oczywiście trzymam kciuki w związku z nadżerką.

Asiuulk89 – dzidzia fajna. Widzę że Zuzia ma już prawie 17cm. Teoretycznie jesteś 1 dzień przede mną więc moje ma chyba podobnie. A ja chyba w przeciwieństwie do większości nie jestem ciekawa czy to chłopiec czy dziewczynka. Może dlatego że z jednej strony wolałabym chłopca a z drugiej dziewczynkę. A może to też dlatego że wtedy będzie już spersonalizowane, będzie wtedy już jakieś konkretne. A ja się mimo wszystko bardzo boję czy będzie OK. Może to głupie ale tylko na tym forum mogę rozmawiać o fakcie bycia w ciąży. W realnym życiu staram się bardzo unikać tego tematu, po prostu trochę ignoruję ten fakt.

Anoxa, Agas – bardzo mi przykro. Nie wiem jak to jest i nie chcę wiedzieć. Więc nie wiem jak to przeżywacie ale naprawdę jest mi przykro. I oczywiście 3kciuki aby się Wam udało w przyszłości.
P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 10:37   #2012
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość

A nachodzą Was czasem takie uporczywe myśli pt. Jak to będzie? Co to będzie? jak my sobie poradzimy? Jak ja sobie poradzę jako mama? Czy dam radę? Czy starczy cierpliwości? Czy będę wiedziała co robić?
Bo ja już jakieś dwa tygodnie nie mogę się od nich opędzić. Przyłażą, wwiercają mi się w mózg i dręczą i drążą i międlą (te myśli znaczy)
jasne,że nachodzą,wydaje mi się,że to dopiero początki,później będziemy więcej o tym myślec,ale napewno sobie poradzimy,przeciez jestesmy dzielne dziewczynki:e hem:

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
hej witam nowe mamusie

a ja na 100 % bede miala DZIEWCZYNKE - ZUZIE masakra... tak sie ciesze !!!!
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
zycze wam kochane duzo zdrowka i szczesliwych rozwiazan trzymajcie sie cieplo i dbajcie o siebie
Cytat:
Napisane przez agas Pokaż wiadomość
Witam.
anoxa i agas bardzo mi przykro ale nie załamujcie się,napewno nastepnym razem będzie dobrze i niedługo zobaczycie upragnione 2 kreseczki nie wiem dlaczego,ale bardzo dużo kobiet w tym moich znajomych i ja sama traci pierwszą ciążę chyba jestesmy pokoleniem czarnobyla i może dlatego tak,nie wiem.Trzymam za Was kciuki i głowa do góry
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 10:57   #2013
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
hej witam nowe mamusie

a ja na 100 % bede miala DZIEWCZYNKE - ZUZIE masakra... tak sie ciesze !!!!
GRATULACJE!!!! Super!!!!!
Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
czytam wasz watek i strasznie wam zazdroszcze samam byla bym teraz w 15tym tc niestety nie udalo sie bo serduszko mojego aniolka przestalo bic w 9tym tc i mialam wylyzeczkowana jame macicy teraz zyje nadzieja ze nastepnym razem nam sie uda boje sie ze najgorsze przyjdzie w kwietniu tp mialam na 03.04.2010 a sama urodzilam sie 04.04 nie moge sie doczekac dnia az znowu zobacze dwie kreseczki

zycze wam kochane duzo zdrowka i szczesliwych rozwiazan trzymajcie sie cieplo i dbajcie o siebie
Cytat:
Napisane przez agas Pokaż wiadomość
Witam.
Tez zawsze siedzialam cicho i Was podczytywalam od samiutkiego poczatku ale po Twoim poscie Anoxa postanowilam sie ujawnic. Tez Wam strasznie zazdrosze dziweczyny a jednoczesnie zycze wszystkiego dobrego Wam i Waszym kruszynkom. Nie wiem czy to Cie troche podniesie na duchu Anoxa ale moja historia jest strasznie podobna do Twojej w 11 tc dowiedzialam sie ze moja kruszynka odeszla w 8 tc. Moj tp byl na 07.04.2100r. Zapalam swiatelko dla Twojego Aniolka (*). Przepraszam czytajace za mala dygresje. Chcialam tylko napisac ze ja pomalu staje na nogi i tez juz nie moge doczeka sie kolejnych 2 kreseczek i trzymam kciuki za Twoje. Pozdrawiam wszystkie szczesliwe mamusie marcowo - kwietniowe!!! I jak pozwolicie bede Was jeszcze czasem podczytywac.
ps malgo421 chyba mamy takie same avatarki
Dziewczyny strasznie mi przykro!!!
Ja też straciłam swojego aniołka Serduszko nie podjeło akcji prawdopodobnie i ytez miałam łyżeczkowanie 5 wrzesnia 2008.
Odczekalismy 6 msc aby sie wszystko ładnie zagoiło i od marca ponowne starania i udało sie w 4 cyklu!!
I też byłam ammusią marcową i tez myslałam że gdy nadejdzie ten dzien dzien wyznaczonej daty porodu to nie dam rady.. ale dałam tylko do męza baknełam że dzidzia byłaby juz z nami i tyle!!
aLE to tez był miesiac kiedy moglismy zaczac staranka wieć strasznie sie cieszyłam!
PS. A niewiarygodne jest to że teraz znowu jestem mamusia marcowa i mam ten sam termin porodu i do zapłodnienia doszo prawdopodobnie tego samego dnia bo tak samo mi dni podne wyszły jak rok temu
więc Aniołek wrócił nawet na ten sam termin
KOBIETY sa silne i na pewno dacie rade! Tylko najważniejsze to myslec tylko pozytywnie i nie blokowac sie.
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 11:01   #2014
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

FASOLOWE POLE
Już 49


Mamusie MARCOWE 2010 27 ciężarówek

megi-megi( Magda 29lat).........tp. 1.03.10r. Jakub
Asiuulka89 ( Asia 20 lat )........tp. 2.03.10r. Zuzia
P0P70 (Ela lat 39)....................
tp. 3.03.10r. Ania lub Sebastian
libra777 ( Agnieszka i 32 lata)..tp. 7.03.10rMarysia lubMikołaj
asienka240
(Asia 21lat )..........tp. 8.03.10r.
Amelka lub Igorek
Roza26
( Hania 25 lat)................tp. 8.03.10r. ???lub ???
karolka2211 ( Karolina ?? )........tp. 8.03.10r. ??? lub ???
mrowak (Ola lat 31)..................tp. 9.03.10r. ??? lub ???
mysia1234
(Joanna 20 lat)........
tp. 9.03.10r. Wiktoria lub Piotr
zwariowanna
( Gosia 19lat).......tp. 11.03.10r. ??? lub ???
catro (Kasia, lat 27)....................
tp. 11.03.10r. ??? lub ???
dogisia
( ?? ??? )........................ ..
tp. 12.03.10r. ??? lub ???
mezatka07 (Joanna, 23 lata).....tp. 17.03.10r. ??? lub ???
zosia21 (Ewelina l.24)..................tp. 17.03.10r. ??? lub ???
apple66 (Paula, 25lat)................ tp. 18.03.10 MAJA lub FILIP
magda3456
(Magda 23l )...........tp. 20.03.10r Wiktoria lub Denis

minka26 ( Asia 26 lat )............ tp. 20.03.10r.Amelka lub ???
tylkooliwka (Agnieszka 28 lat)... tp. 21.03.10 ??? lub ???
ISIS23
(Iza 25 lat ).................. tp.22.03.10
Lena lub Cezary
inridia (Asia 31 lat ).................tp.22.03.10r. ??? lub Leon
ilkia24
( Ilona 24 ).....................tp. 24.03.10r. ??? lub ???
Impersona ( ??? lat ??? )............tp. 26.03.10r.Hania lub Leon
madziwnia (
Magda, 24 lata ).... tp. 27.03.10r. Michalinka lub ???
JoannM
( Asia 25 lat )...............tp.27.03.10r. ??? lub ???
gooffi (Iza, lat 29,).....................tp 27.03.10r. ??? lub ???
evitka21 (Ewa, 25 lat)................tp. ??? ??? lub ???
Baobabek ( ??? )........................ tp. 30.03.10r. Oliwia lub Hubert
Mamusie KWIETNIOWE 2010 22 ciężarówki

Agnieszka09
(Aga,lat 24)........
tp.1.04.10 r.??? lub ???
izaizula(Iza lat 27)..................tp. 2.04.10r. Marysia iAntoś i
ita83
(Paulina 26 lat)..............
tp. 4.04.10r??? lub ???
Katalin (Kasia 24 lata )...........tp. 04.04.10??? lub ???
justys76 ( Justyna 33 lata ).....tp. 5.04.10r. ???lub ???
drcron (Paulina,27 lat)...........tp. 05.04.10r. Anastazja Danuta lub Jeremiasz Józef
natka294( Natalia lat ?? ).........tp.8.04.10r. Lenka lub Mateusz
Beatka1984 (Beata 26 lat)
......tp. 9.04.10r. Wiktoria lub Przemek
fasolka73 ( Jola 36 lat )..........tp. 9.04.10 Oliwia lub Kubuś
czarymary (maria 30 lat).......tp 10.04.10r. Malina lub Witek
malgo421
(Malgosia 27lat)......
tp. 12.04.10r. ??? lub ???
Kasina87
( Kasia 22 lata)........tp. 14.04.10r. Amelia lub Leon
Olasia (Ola 21 lat)....................
tp. 15.04.10r. Laura lub Leon
ania P
( Ania 27 lat).................tp 15.04.10r. ??? lub ???
trolla2405
(Joanna ?? lat )......tp. 16.04.10r. ???lub ???
Izumi
(Izabela, 23 lata )...........
tp. 16.04.10r.??? lub Michaś
Asiulek_23
(Aśka, lat 27)
.......tp. 16.04.10r. Weronisia lub Kubuś
gosieg1
(
Małgorzta lat ?? ).........tp. 18.04.10r.??? lub ???
lucy007 (Ewa, lat 30)..............tp. 22.04.10r. Maja lub Adam
dytuś77 ( Edyta 31 lat )............tp 24.04.10r. Kornelia lub ???
Eppona (Aga lat 27)...............tp. 23.04.10r. Zuzanna lub Gustaw
Maddie ( Marlena ?? lat )........tp. 29.04.10r.??? lub ???

Na liście występuje również kolor biały:
karolcia228 Aniołek [*]
Karna 33 Aniołek [*]
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 11:16   #2015
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
czytam wasz watek i strasznie wam zazdroszcze samam byla bym teraz w 15tym tc niestety nie udalo sie bo serduszko mojego aniolka przestalo bic w 9tym tc i mialam wylyzeczkowana jame macicy teraz zyje nadzieja ze nastepnym razem nam sie uda boje sie ze najgorsze przyjdzie w kwietniu tp mialam na 03.04.2010 a sama urodzilam sie 04.04 nie moge sie doczekac dnia az znowu zobacze dwie kreseczki

zycze wam kochane duzo zdrowka i szczesliwych rozwiazan trzymajcie sie cieplo i dbajcie o siebie
Cytat:
Napisane przez agas Pokaż wiadomość
Witam.
Tez zawsze siedzialam cicho i Was podczytywalam od samiutkiego poczatku ale po Twoim poscie Anoxa postanowilam sie ujawnic. Tez Wam strasznie zazdrosze dziweczyny a jednoczesnie zycze wszystkiego dobrego Wam i Waszym kruszynkom. Nie wiem czy to Cie troche podniesie na duchu Anoxa ale moja historia jest strasznie podobna do Twojej w 11 tc dowiedzialam sie ze moja kruszynka odeszla w 8 tc. Moj tp byl na 07.04.2100r. Zapalam swiatelko dla Twojego Aniolka (*). Przepraszam czytajace za mala dygresje. Chcialam tylko napisac ze ja pomalu staje na nogi i tez juz nie moge doczeka sie kolejnych 2 kreseczek i trzymam kciuki za Twoje. Pozdrawiam wszystkie szczesliwe mamusie marcowo - kwietniowe!!! I jak pozwolicie bede Was jeszcze czasem podczytywac.
ps malgo421 chyba mamy takie same avatarki
Trzymam kciuki żebyście za chwilkę nosiły maluszki pod serduszkiem . Trzymajcie się

Idę zaraz z małym do lekarza , bo skrzypi strasznie , buxka
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 11:54   #2016
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
ciężarne nie są sprawne emocjonalnie)

są, tylko... inaczej
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 11:57   #2017
czarymary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: lodz
Wiadomości: 127
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

czesc dziewczyny! jak zwykle jestescie niezastapione - dzieki za troske.
jesli czyms sie martwicie to prosze natychmiast przestac! nie przejmujcie sie czy bedzie OK - na pewno bedzie, a wszystkie obawy mina w swoim czasie - teraz mozecie je zrzucic na karb hormonow. nie wiem czy pamietacie, ale ja mialam lekka depresje ciazowa z miesiac temu, a teraz juz widze wszystko w innych barwach. mowie wiec z wlasnego doswiadczenia i zapewniam - to mija!
wlasnie sie dowiedzialam, ze mi sie w pracy juz szykuje zastepstwo - bardzo sie ciesze, bo bede mogla spokojnie zostawic swoje obowiazki w kompetentnych rekach i zadbac o siebie i dzidziula, a nie o papierki.
a ze smiesznych rzeczy - wczoraj opowiedzialam mezowi o tych wszystkich rzeczach, ktore slychac w brzuchu i jak to jest i musialam lezec pol godziny, a ten dostal jakiegos chyba slowotoku! tak sie do brzucha rozgadal ze bylam w ciezkim szoku. brakowalo tylko zeby mi powiedzial, zebym zostawila brzuch na troche a sama sie poszla zajac czyms innym, bo ONI maja do pogadania jak ojciec z potomkiem hehehe. smieszni sie robia ci faceci, przesmieszni. no i jeszcze tylko dwa dni i juz bede wiedziala kto tam we mnie plywa - synio czy corcia. ciekawosc mnie chyab zezre!
czarymary jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 12:10   #2018
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Czarymary, widzę, że jesteś z Łodzi. Miałaś lub będziesz miała robione usg 3D? Chciałam gdzieś w stolicy zrobić teraz w weekend, ale widzę że raczej się nie uda. Gdzie w Łodzi robią takie badanie porządnie??
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 12:13   #2019
czarymary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: lodz
Wiadomości: 127
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
Czarymary, widzę, że jesteś z Łodzi. Miałaś lub będziesz miała robione usg 3D? Chciałam gdzieś w stolicy zrobić teraz w weekend, ale widzę że raczej się nie uda. Gdzie w Łodzi robią takie badanie porządnie??
bede miala robione, ale po 20 tygodniu czyli za jakis miesiac, ale moge zapytac w piatek na zwyklym usg gdzie moja ginka ma zamiar mnie wyslac, bo juz mi mowila o dwojce lekarzy, ktorzy podobno sa w tym swietni. zaraz sobie wpisze przypomnienie do telefonu zeby nie zapomniec zapytac.
czarymary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 12:14   #2020
asienka240
Rozeznanie
 
Avatar asienka240
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 664
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

hej dziewczynki

dziekuje wam wszystkim za zyczenia i gratulacje

ja po naszych obliczeniach z mezem stwierdzilismy ze to bardzo prawdopodobne bylo ze dziewczynka... bo skonczylismy sie kochac z braku czasu pare dni przed owulacja... a jak to mowia chcesz dziewczynke wspolzyj przed owulacja a chlopca w dniu owulacji, czy jakos tak.. mam nadzieje ze za miesiac na badaniu polowkowym potwierdzi sie ze to coreczka ahhh jak sie ciesze !!!

ktora juz wie co nosi w brzuszku?? chwalic sie!
__________________
Emilka jest już z nami
asienka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 12:39   #2021
czarymary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: lodz
Wiadomości: 127
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

a propos - to znacie jakies zabobony odnosnie tego co moze wskazywac na przyszla plec dziecka? ja w te rzeczy totalnie nie wierze, ale chetnie dla zabawy bym poobserwowala sie do piatku zeby sprawdzic czy cos sie sprawdzi!
czarymary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 13:38   #2022
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
Czarymary, widzę, że jesteś z Łodzi. Miałaś lub będziesz miała robione usg 3D? Chciałam gdzieś w stolicy zrobić teraz w weekend, ale widzę że raczej się nie uda. Gdzie w Łodzi robią takie badanie porządnie??
mrowak ja juz mialam jedno i drugie mam w 20 tyg. polecam Ci Diason na ul.Radwańskiej dr Kozarzewski lub dr Szaflik (tu znalazlam forum na ten temat jakbys chciała poczytac http://forum.dziecko-info.com/archiv.../t-122047.html )również dr Lech Dudarewicz http://www.usg-3d.pl/

asienka my tez 2 dni przed owulacją zobaczymy na ile to sie sprawdzi

czarymary ja tylko wiem,ze niby zawsze jak brzuszek kształtuje sie do przodu to na chłopaka a bardziej na boki to dziewczynka;tutaj dziewczyny pisały,ze apetyt na kwaśne tez przypisuje sie na chłopaka ale ja np od zawsze uwielbiam wszystko co kwaśne i teraz mi sie to nie zmieniło więc nie wiem
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 13:47   #2023
zosia21
Raczkowanie
 
Avatar zosia21
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 205
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

dziewczyny świetnie, że u każdej wszystko w porządku
mam pytanie, szczepiłyście się przeciwko grypie tej zwykłej? Do tej pory siedziałam w domu i stwierdziłam, że się nie zaszczepię. Ale sytuacje może się zmienić i będę miała kontakt z innymi osobami, i teraz sama nie wiem. jak to jest z Wami?
__________________
Daria Anna
25.03.2010r
moje serduszko kochane


http://s1.suwaczek.com/201003254980.png
zosia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 14:23   #2024
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Zosia21 – ja już pytałam o te szczepienia jakiś czas temu. I ktoś mi przesłał linka do artykułu w którym jakiś lekarza wypowiadał się że zdecydowanie warto się zaszczepić. Dodatkowo dziecko po takim szczepieniu do 6 miesiąca życia jest zabezpieczone przed różnymi infekcjami. Ale potem przeczytałam serię innych artykułów i tam zdania były różne. Ja nigdy nie szczepiłam się przeciw grypie i trochę boję się reakcji mojego organizmu. Wiem że niektórzy właśnie po szczepiące zaczynają chorować. Więc sama nie wiem co powinnam zrobić. A może wśród nas jest ktoś kto już się zaszczepił?
P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 14:37   #2025
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

hej, wiecie co, mam nietypowe pytanie do tych z Was, które są w 14/15 tyg. Otóż chodzi mi o to, że wydaje mi się, że mój brzuch, tzn tam gdzie wyczuwam macicę powiększoną jest za nisko to jest około 10 cm pod pępkiem...czy mam jakąś obsesję, kurde, wydaje mi się, że powinnam już mieć wyżej wyczuwalną a tymczasem ciągle w tym samym miejscu....i jeszcze dziwi mnie to, że jak zachce mi się siusiu, to zrobię go niewiele, wręcz bardzo niewiele, ale bardzo mi się chce (na pewno nie jest to przeziębiony pęcherz), tak jakby właśnie przez to, że dzidzia jest za nisko i może uciska:confused :
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 14:51   #2026
fasolka73
Rozeznanie
 
Avatar fasolka73
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 725
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Baobabek ja kończę 14 tydzień i też mam tak nisko brzuch. Chyba tak ma być, ale na dniach zacznie się podnosić i wypychać do góry. A siusiam normalnie,że tak powiem,nadal często.


A propos szczepień, to ja się nigdy na grypę się nie szczepiłam i nie będę się szczepić. Paru moich znajomych dopiero po tym szczepieniu rozchorowało się na porządną grypę, a inni (po szczepieniu) wręcz odwrotnie, zdrowi cały rok. A skąd wiadomo jak to ze mną będzie? Boję się eksperymentować

Edytowane przez fasolka73
Czas edycji: 2009-10-07 o 15:54
fasolka73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 16:11   #2027
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

tez tak mialam ze chodzilam do toalety bardzo mi sie chcialo a tu pare kropek ale juz przeszlo

Ja sie nie zastanawialam nad szczepionka i nie wiem... raczej nie.. pije sobiecaly czas calcium zobaczymy czy cos da..
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 16:13   #2028
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
są, tylko... inaczej
To tzw. demencja ciążowa he he

Cytat:
Napisane przez zosia21 Pokaż wiadomość
dziewczyny świetnie, że u każdej wszystko w porządku
mam pytanie, szczepiłyście się przeciwko grypie tej zwykłej? Do tej pory siedziałam w domu i stwierdziłam, że się nie zaszczepię. Ale sytuacje może się zmienić i będę miała kontakt z innymi osobami, i teraz sama nie wiem. jak to jest z Wami?
Ja się nigdy nie szczepiłam i nie mam zamiatu , zresztą nigdy nie byłam chora na grype więc tym bardziej nie mam zamiaru się szczepić

Byłam z synkiem u lekarza to tylko zwykłe przeziębienie , mam mu dawać dwa syropki i tyle .. uufff...
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 16:33   #2029
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Czarymary, tylkooliwka, dziękuję Wam za odzew w sprawie usg. Jest malutka nadzieja, że jednak w tę sobotę uda mi się zrobić je w Wawie, ale to jeszcze nic pewnego. Aż dziwne mam uczucie, że już może za 4 dni będę wiedziała kto tam mieszka... Najważniejsze jest jednak dla mnie dokładne badanie i sprawdzenie wszystkiego, co trzeba. Czy 250zł za to badanie to jest cena w miarę normalna?

Jeśli chodzi o znaki czy to chłopak czy dziewczynka to skoro kierunek rośnięcia brzucha miałby coś sugerować no to miałabym chłopaka na 100%- rosnę w przód

Na grypę nigdy się nie szczepiłam i chyba teraz też tego nie zrobię. A z innej beczki: szczepiłyście się przed ciążą na WZW B?

Aniap, demencja ciążowa jak najbardziej
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 16:37   #2030
catro
Rozeznanie
 
Avatar catro
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 796
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez zosia21 Pokaż wiadomość
dziewczyny świetnie, że u każdej wszystko w porządku
mam pytanie, szczepiłyście się przeciwko grypie tej zwykłej? Do tej pory siedziałam w domu i stwierdziłam, że się nie zaszczepię. Ale sytuacje może się zmienić i będę miała kontakt z innymi osobami, i teraz sama nie wiem. jak to jest z Wami?
Mi lekarz powiedział, żebym się nie nie szczepiła - powiedział, że nigdy nic nie wiadomo
catro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 16:57   #2031
Justys76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kielce, Chicago
Wiadomości: 37
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Hej wszystkim po przerwie.
Caly czas was czytam, tylko tak jakos wychodzi, ze nic nie pisze. Lenistwo! ;-)
dzisiaj zostalam w domu, bo jakies przeziebienie chcialo mnie wziasc, ale sie nie daje!( leze sobie w lozku I popijam goraca herbatke z cytryna i malinami)

Ale wam super, ze juz znacie plec i czujecie ruchy malenstwa, ja mam dopiero 14 tc, takze jeszcze musze troche poczekac!

A co do szepien przeciw grypie, to nigdy sie nie szczepilam I nie bede teraz ( chociaz tutaj szczepi sie prawie kazdy), a tak wogole to czytalam , ze szczepienia maja duzy wplyw na autyzm u dzieci! (nie chce nikogo straszyc, jak znajde ten artykul to wam przesle link).
Justys76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 17:43   #2032
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Hej laseczki. Jutro coś wam apropo szczepień przepiszę z pewnej gazety, bo dziś to jestem umarnięta i tylko siłę poczytać miałam
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 18:19   #2033
fasolka73
Rozeznanie
 
Avatar fasolka73
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 725
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

mrowak ja się szczepiłam na WZWBprzed ciążą, ale zdążyłam tylko 2 dawki , bo 3 wypadła już jak byłam w 5 tyg. ciąży

Ale lekarka zapewniła mnie, że te 2 dawki już mi dają dużą odporność, a tą 3 dami po porodzie. Ponoć na poród jestem zabezpieczona


A to dla Was moje kochane
http://kwiatdlaciebie.pl/k,Sm9sYXwx

Edytowane przez fasolka73
Czas edycji: 2009-10-07 o 18:21
fasolka73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 18:21   #2034
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez czarymary Pokaż wiadomość
a propos - to znacie jakies zabobony odnosnie tego co moze wskazywac na przyszla plec dziecka? ja w te rzeczy totalnie nie wierze, ale chetnie dla zabawy bym poobserwowala sie do piatku zeby sprawdzic czy cos sie sprawdzi!
http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1 - ja znalazlam cos takiego na jednej ze stron internetowych mi wychodzi na 79% dziewczynka a na 21% chlopiec < mam nadzieje ze podajac linka nie naruszam regulaminu jesli tak to prosze4 o usuniecie>

a ja dzisiaj przelozylam wizyte na jutro na 9 rano zadzwonilam do lekarza i powiedzialam ze przestalam cokolwiek czuc wszystkie objawy ciazy mi minely piersi nie bola nawet skurcze sie skonczyly jedyne co to czuje ciagla gorycz w ustach no a ze dzisiaj juz lekarza nie bylo to kazal przyjsc jutro rano mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze strasznie sie martwie

asienka240 - gratuluje corci ja tez bym juz chciala znac plec

moja siostra dowiedziala sie ze bedzie miala synka jest w 20 tc - w sumie bylo jej to obojetne czy bedzie corcia czy synek bo jedno i drugie juz ma szczesciara hihi

agas i anoxa wyrazy wspolczucia i szybkiego zobaczenia 2 kreseczek zycze


__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 19:04   #2035
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez fasolka73 Pokaż wiadomość
mrowak ja się szczepiłam na WZWBprzed ciążą, ale zdążyłam tylko 2 dawki , bo 3 wypadła już jak byłam w 5 tyg. ciąży

Ale lekarka zapewniła mnie, że te 2 dawki już mi dają dużą odporność, a tą 3 dami po porodzie. Ponoć na poród jestem zabezpieczona
U mnie tak samo- dwie dawki wzięte, a po 12 czerwca miała być trzecia, ale tak jakoś mi się nie składało żeby iść, a potem w lipcu teścik i... pójdę później
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 19:09   #2036
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

mrowak mąż wciąż nie miał czasu sprawdzić Twojej sprawy, ale obiecuję że pamiętamy o tym Co do ceny to jak na Wawe jest ona normalna ... ja nawet widziałam 4D za 400zł... dlatego ja pomimo to że mieszkam w Wawie, jeżdżę do lekarza do mojego rodzinnego miasta, gdzie super lekarz zrobił mi ostatnio USG 4D za 100zł ... więc mniej wydam na benzynę i lekarza, a do tego odwiedzę rodziców Jakbym umiała to bym się Wam pochwaliła swoim Uśmieszkiem ale obcykana w załączaniu zdjęć nie jestem ;/

Baobabek my jesteśmy identyko (ja też mam tp wg USG na 30.03) i powiem Ci że mojego brzucha nie ma w zasadzie wcale;/ Jak się rozpłaszczę na plecach to można wyczuć taką kuleczkę twardą zaraz nad kością łonową i to wszystko. Wszyscy się ze mnie śmieją że to ściema z tą ciążą Ale tak samo miałam z pierwszą więc już się nie przejmuję A co do siusiania to może akurat dzidziuś tak się ułożył że uciska Ci pęcherz stąd wrażenie że bardzo Ci się chce, a kapią kropelki. Nie martw się, tak często bywa u "ciężarówek" A przytyłaś już coś?

Asiuulka gratulacje!! Zazdroszczę Ci tej wiedzy

Edytowane przez Gmyrelka
Czas edycji: 2009-10-07 o 19:13
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 19:11   #2037
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Fajny ten test mądrości ludowych. Mi wyszło 52% na dziewczynkę, 48% na chłopca - hihi i jest przecież chłopiec.
Jejku - dziewczyny czytam Was na bieżąco i tak się gubię, że nie wiem, co której mam odpisać...

Oooo... o wysokości brzucha było... ja mam cały czas nisko, no może pojawił się też u góry, ale nisko też jest, no i już średnio mam możliwość dostrzeżenia swojego łona :/ Jejku - to dopiero połowa. Macie też takie objawy? Ja już mam problemy z zapinaniem butów - muszę usiąść, bo inaczej ściska mi się boleśnie brzuch, w czasie biegania jakoś się napina nieprzyjemnie. No i chyba na tyle.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 19:23   #2038
Claire9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 99
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

A ja byłam dziś na pozaprogramowej wizycie bo się trochę nerwów najadłam w weekend.
Weekend był aktywny jak na kogoś kto głównie poleguje w łóżku - pojechaliśmy na wstępne oględziny wózków, potem dłuugi spacer, wizyta w markecie i znów spacer. Niedziela minęła mi na kulinarnym szaleńswie w kuchni, głównie na stojąco. A wieczorem już zwijałam się z bólu. Potworne kłucie w dole brzucha. W poniedziałek rano telefon do lekarza - "jak się nie poprawi - proszę przyjeżdżać". Ale się poprawiło, do dzisiaj. I znów telefon ze wstępną diagnozą, że może mi się skaracać szyjka macicy. Pojechaliśmy w te pędy. Na szczęscie wszystko OK, szyjka zamknięta - 4cm. Trochę pogaworzyłam z lekarzem na temat różne i z tą szyjką to nie ma żartów.
I maluch mi się zepłciować nie dał. Lekarz mówi, że nie wygląda to na chłopaka i za moment: "na dziewczynkę też nie wygląda". A ja w stresie: "no chyba nie Caster Semenya?"
Claire9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 19:27   #2039
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
mrowak mąż wciąż nie miał czasu sprawdzić Twojej sprawy, ale obiecuję że pamiętamy o tym Co do ceny to jak na Wawe jest ona normalna ... ja nawet widziałam 4D za 400zł...
Dzięki za pamięć- jeszcze nie spieszno mi z tą wiedzą, więc spokojnie Dzięki za cynk odnośnie ceny-też mi się wydaje taka w miarę normalna, a nawet spodziewałam się wyższej po stolicy.

Megi, ja też buty i np. skarpetki to tak "na okrętkę" zakładać zaczynam Znaczy nie pochylam się w linii prostej tylko tak albo w lewo albo w prawo nieco, a najlepiej na siedząco właśnie. Musimy zapamiętać jak nasze stopy wyglądają, bo potem możemy ich długo nie widzieć
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 19:32   #2040
koglus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 754
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
hej witam nowe mamusie

a ja na 100 % bede miala DZIEWCZYNKE - ZUZIE masakra... tak sie ciesze !!!!

a tutaj moja mala maruda

gratulacje Aniulka !!! Kobiety góra
__________________
22.04.2010 kochana córcia Alicja 3630g
02.09.2012 kochany Oskarek 4350g

http://www.suwaczki.com/tickers/relgmg7yzd4bdxjh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/1usa2n0ah6tnr35k.png
koglus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.