Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-02-12, 14:38   #2971
triangle
Raczkowanie
 
Avatar triangle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

A co by¶cie poradzi³y na te kolory?
nie wiem na co siê zdecydowaæ, na taki z³ocisty br±z, czy taki br±z wpadaj±cy w rudy. A te dwa kolorki prze¶laduj± mnie ju¿ odk ilku miesiêcy
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg hot-omg-accesories-bracelet-Favim.com-627057.jpg (29,9 KB, 33 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg hot-beautiful-black-blue-Favim.com-525744.jpg (24,9 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg lekko-wpadajacy-w-rudy.jpg (35,5 KB, 25 za³adowañ)
triangle jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-12, 15:55   #2972
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 5 570
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez triangle Poka¿ wiadomo¶æ
A co by¶cie poradzi³y na te kolory?
nie wiem na co siê zdecydowaæ, na taki z³ocisty br±z, czy taki br±z wpadaj±cy w rudy. A te dwa kolorki prze¶laduj± mnie ju¿ odk ilku miesiêcy
1 zdj to ombre hair na ciemnym blondzie.

2 i 3 to z³oty blond


wiêc to inne kolory zupe³nie


jak chcesz zrobiæ 3 : to np wellaton karmelowa czekolada+blond,
albo syoss ma z³oty blond, ale on mo¿e wyj¶æ za z³oty wiêc mo¿na go dociemniæ jakim¶ br±zem lekko

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Sybil Vane Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie
jest jaki¶ sposób by och³odziæ takie kolor w³osów? W rzeczywisto¶ci jest ja¶niejszy i cieplejszy. Co¶ jak ciemna s³oma.
bure w³osy wychodz± po joannie
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-12, 16:07   #2973
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 5 570
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Kto¶ mo¿e mi pomo¿e ?


Czym zrobiæ OCIEPLENIE moich w³osów?


wyp³owia³y i zrobi³y siê ch³odne. n i e n a w i d z ê tego co mam teraz, czyli zdjêcie po lewej.
jak uzyskaæ efekt taki po prawej ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (146,0 KB, 17 za³adowañ)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-12, 18:40   #2974
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Konieczny rozjasniacz?

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Nie bêdziesz musia³a rozja¶niaæ. Je¶li raz planujesz u¿yæ pianki- jak Ci siê znudzi, siêgnij po dekoloryzator. Jest nieinwazyjny dla w³osów- bo rozja¶niacz owszem, jest. Zapraszamy na w±tek o dekoloryzacji, tam siê wszystkiego dowiesz- wystarczy, ¿e przeczytasz kilka stron.

G³ówn± wad± jest agresywno¶c w stosunku do struktur bia³kowych oraz nietrwa³y efekt odbarwienia,poniewa¿ w³osy ulegaj± stopniowemu przyciemnianiu.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-12, 18:54   #2975
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 5 208
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sybil Vane Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie
jest jaki¶ sposób by och³odziæ takie kolor w³osów? W rzeczywisto¶ci jest ja¶niejszy i cieplejszy. Co¶ jak ciemna s³oma.
Mo¿e jaki¶ fioletowy szampon móg³by pomóc.
lucciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-12, 19:50   #2976
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Friese Poka¿ wiadomo¶æ
Kto¶ mo¿e mi pomo¿e ?


Czym zrobiæ OCIEPLENIE moich w³osów?


wyp³owia³y i zrobi³y siê ch³odne. n i e n a w i d z ê tego co mam teraz, czyli zdjêcie po lewej.
jak uzyskaæ efekt taki po prawej ?
je¶li farba to 9.3

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez nasia95 Poka¿ wiadomo¶æ
A taki kolorek?
blond baleyage na miedzianych-z³otych w³osach 8.43

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Sybil Vane Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie
jest jaki¶ sposób by och³odziæ takie kolor w³osów? W rzeczywisto¶ci jest ja¶niejszy i cieplejszy. Co¶ jak ciemna s³oma.
szukaj farb z refleksem 2 i 1

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilaa1993 Poka¿ wiadomo¶æ
wygl±da na cos miêdzy 7.1 a 8.1
a z jakim oxy?[/QUOTE]
6%

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Tina2000 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, moj wyjsciowy(naturalny) kolor wlosow to ciemny blond. Po bardzo inwazyjnym rozjasnianiu udalo mi sie zejsc do dosc jasnego blondu, obecnie aby nie niszczyc wlosow, ktore mi pozostaly ;p stosuje farbe w piance, nie zawierajaca amoniaku. Planuje na jakis czas zmienic sobie kolor wlosow na bardzo jasny braz ewentualnie z ruda poswiata. Myslicie,ze jesli uzyje do tego farby w piance, bez amoniaku uda mi sie z powrotem ta sama farba wrocic do blondu czy wtedy konieczne bedzie uzycie rozjasniacza? Ewentualnie, jesli nie chce bawic sie w rozjasniacz zostanie mi do wyboru tylko szampon koloryzujacy? i czy przy wyborze szamponu uda mi sie za pare miesiecy wrocic do obecnego koloru bez kolejnego, inwazyjnego rozjasniania? Prosze o zdanie kogos orientujacego sie w temacie i slicznie dziekuje Wam za pomoc
je¶li nie zawieraj± amoniaku to zawiera mea, a to du¿o gorsze dla w³osa, powrót do obecnego koloru zalezy od porowato¶ci w³osawiêc i tak i nie. Jaka to pianka?

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez lucciola Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e jaki¶ fioletowy szampon móg³by pomóc.
tak
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:05   #2977
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomo¶ci: 8 712
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
no to zerknij sama
o materdeo! to czemu na pudelku jest blondynka nie no musze sie zglebic w ten temat, bo ciagle popelniam jakies bledy.

Ale moze ta 8.0 zostawie sobie.. ehh albo z tych dwoch farb wezme rozjasniacz i zrobie kapiel? to chociaz tak zyskam
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 01:12   #2978
Tina2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Puline Poka¿ wiadomo¶æ
Hey. Mam pytanko
Macie mo¿e pomys³ jak± farb± uzyskaæ kolorek z 1 za³±cznika?
Mój obecny kolor to ten z 2 za³±cznika.
Z góry dziêki za pomoc
swietny, chlodny kolor, moje niespelnione marzenie;p czym udalo Ci sie go uzyskac?

---------- Dopisano o 01:15 ---------- Poprzedni post napisano o 01:13 ----------

Przepraszam,ze "podbilam" , ale nie doczytalam,ze kilka postow ponizej jest o tym mowa i niestety nie wiem jak to usunac, sorki za zasmiecanie

---------- Dopisano o 02:12 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
je¶li farba to 9.3

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------



blond baleyage na miedzianych-z³otych w³osach 8.43

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------


szukaj farb z refleksem 2 i 1

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------


a z jakim oxy?
6%

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------


je¶li nie zawieraj± amoniaku to zawiera mea, a to du¿o gorsze dla w³osa, powrót do obecnego koloru zalezy od porowato¶ci w³osawiêc i tak i nie. Jaka to pianka?

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------


tak[/QUOTE]


oO ale mnie zbilas z tropu teraz, bylam swiecie przekonana, ze jesli uzywam pianki bez amoniaku to o wiele mniej mi niszczy ona wlosy od zwylkej farby.. co prawda mialam wrazenie,ze wcale mi w az takim stopniu nie wypadly, ale jak widac efekt placebo zawsze na czasie ;p Czym dokladnie jest to 'mea'? Ostatnio uzywalam pianki ze Schwarzkopfa, perfect mousse sie bodajze dokladnie nazywala. Chcialam do niej wrocic poniewaz udalo mi sie dzieki niej uzyskac w miare chlodny, mysi i naturalny kolor, a na tym mi glownie zalezalo, ale skoro dziala na moje wlosy zdecydowanie gorzej, nie mam zamiaru juz do niej wracac chce na jakies pol roku mniej wiecej przyciemnic wlosy zeby odrosty nie byly az tak widoczne bo co miesieczne farbowanie strasznie je juz oslabilo, ale ze planuje w stosunkowo niedlugim czasie powrocic do obecnego jasnego blondu rozumiem,ze jako 'pewniaki' pozostaly mi tylko szamponetki? W innym wypadku w razie powrotu do obecnego koloru bede sie musiala liczyc z koniecznoscia ponownego rozjasnienia wlosow i dopiero nastepnego polozenia koloru? Slicznie Ci dziekuje za odpowiedz, fajnie moc sie doradzic kogos tak rzetelnego
Tina2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 08:06   #2979
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tina2000 Poka¿ wiadomo¶æ
swietny, chlodny kolor, moje niespelnione marzenie;p czym udalo Ci sie go uzyskac?

---------- Dopisano o 01:15 ---------- Poprzedni post napisano o 01:13 ----------

Przepraszam,ze "podbilam" , ale nie doczytalam,ze kilka postow ponizej jest o tym mowa i niestety nie wiem jak to usunac, sorki za zasmiecanie

---------- Dopisano o 02:12 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------


6%

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------


je¶li nie zawieraj± amoniaku to zawiera mea, a to du¿o gorsze dla w³osa, powrót do obecnego koloru zalezy od porowato¶ci w³osawiêc i tak i nie. Jaka to pianka?

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------


tak

oO ale mnie zbilas z tropu teraz, bylam swiecie przekonana, ze jesli uzywam pianki bez amoniaku to o wiele mniej mi niszczy ona wlosy od zwylkej farby.. co prawda mialam wrazenie,ze wcale mi w az takim stopniu nie wypadly, ale jak widac efekt placebo zawsze na czasie ;p Czym dokladnie jest to 'mea'? Ostatnio uzywalam pianki ze Schwarzkopfa, perfect mousse sie bodajze dokladnie nazywala. Chcialam do niej wrocic poniewaz udalo mi sie dzieki niej uzyskac w miare chlodny, mysi i naturalny kolor, a na tym mi glownie zalezalo, ale skoro dziala na moje wlosy zdecydowanie gorzej, nie mam zamiaru juz do niej wracac chce na jakies pol roku mniej wiecej przyciemnic wlosy zeby odrosty nie byly az tak widoczne bo co miesieczne farbowanie strasznie je juz oslabilo, ale ze planuje w stosunkowo niedlugim czasie powrocic do obecnego jasnego blondu rozumiem,ze jako 'pewniaki' pozostaly mi tylko szamponetki? W innym wypadku w razie powrotu do obecnego koloru bede sie musiala liczyc z koniecznoscia ponownego rozjasnienia wlosow i dopiero nastepnego polozenia koloru? Slicznie Ci dziekuje za odpowiedz, fajnie moc sie doradzic kogos tak rzetelnego[/QUOTE]

MEA - to p³yn, g³ównym zagro¿eniem jest wiêc jej nieprawid³owe wymycie po koloryzacji. Trzeba bardzo dok³adnie umyæ g³owê dwukrotnie! Monoetyloamina, nie posiada samodzielnej zdolno¶ci do znikania. Pozostaje wiêc wewn±trz w³osa do dwudziestu czterech dni, dr±¿±c go od ¶rodka. St±d potem efekt rozpulchnionych, potocznie okre¶lanych, jako spalone w³osy. Do tego trzeba du¿o wiêkszego stê¿enia MEA, ¿eby uzyskaæ porównywalny do amoniaku efekt. Oznacza to, ¿e dzia³a du¿o silniej na w³osy, szczególnie przy ich rozja¶nianiu. Zaletami g³ównymi s± niew±tpliwie atuty kosmetyczne: brak zapachu oraz nie podra¿nianie skóry. Przy normalnych farbach permanentnych pozostaje jednak pytanie, czy warto, za te korzy¶ci ryzykowaæ niedogodno¶ciami.
Amoniak jest gazem, co oznacza, ¿e ma g³ówn± wadê, ¶mierdzi. Tego nie lubimy. Ma to te¿ tê zaletê, ¿e szybko wyparuje. Dzia³a oko³o dwudziestu, do czterdziestu minut i znika, nie pozostaj±c d³u¿ej, ni¿ to potrzebne we w³osie. Nie pozostawia po sobie ¶ladu. Drug± wad± amoniaku jest to, ¿e leciutko mo¿e podra¿niaæ skórê, na w³osy jednak dzia³a duzo delikatniej.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 08:31   #2980
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 5 570
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Friese Poka¿ wiadomo¶æ
Kto¶ mo¿e mi pomo¿e ?


Czym zrobiæ OCIEPLENIE moich w³osów?


wyp³owia³y i zrobi³y siê ch³odne. n i e n a w i d z ê tego co mam teraz, czyli zdjêcie po lewej.
jak uzyskaæ efekt taki po prawej ?
Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
je¶li farba to 9.3

w³a¶nie 9.3 daje rude bardziej pomaranczowe ;/ a nie cieple.
a 9.3 z blondem 9.1 daje cieple na 2 mycia a potem wychodzi to co mam

tak przy wellatonie bylo bynajmnej
a syoss mi nie wzial


polecisz mi inna farbe?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (146,0 KB, 18 za³adowañ)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:01   #2981
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Friese Poka¿ wiadomo¶æ
w³a¶nie 9.3 daje rude bardziej pomaranczowe ;/ a nie cieple.
a 9.3 z blondem 9.1 daje cieple na 2 mycia a potem wychodzi to co mam

tak przy wellatonie bylo bynajmnej
a syoss mi nie wzial


polecisz mi inna farbe?
mam na mysli profesjonalne farby - nigdy sie nie spotka³am z pomarañczowymi, pomarañczowy to 8.44 i 9.44
ale wiem co masz na my¶li jest po prostu za zó³ty, a mo¿e 9.31 np Majirel - tu z³oto jest bardziej stonowane.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-02-13 o 10:03
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 10:15   #2982
datlies
Raczkowanie
 
Avatar datlies
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krs
Wiadomo¶ci: 131
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
7.64 + oxy 6%
Bardzo dziêkujê !
__________________
..zakochana w piêknych w³osach <3
wiêc zapuszczamy i dbamy!
datlies jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:27   #2983
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez datlies Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo dziêkujê !
proszê bardzo
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 11:49   #2984
Katiaczka
Przyczajenie
 
Avatar Katiaczka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 6
Question Jak± farb± uzyskaæ taki kolor ?

Witam Was serdecznie. Od zawsze moje wlosy farbowane by³y na blond jasny, ¶redni, ciemny braz, czekoladowy braz i czarny. (Obecnie mam ciemny braz sublime mousse loreal'a ). Po rozjasnianiu bêdzie miodowy blond. Chcia³abym wrocic do mojego naturalnego koloru w³osów(ciemny blond/jasny br±z). Taki jakie maj± dziewczyny na tych zdjêciach. Mo¿e wie kto¶ jak taki kolor uzyskaæ ?

Bardzo ciê proszê, pisz na zbiorczym.

kaguya
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (54,5 KB, 65 za³adowañ)

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2013-02-13 o 13:51
Katiaczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:01   #2985
Myysiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Myysiaaa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 772
Dot.: Jak± farb± uzyskaæ taki kolor ?

Ja farbuje w³oski syossem ciemny blond i on w³asnie taki ³adny wychodzi
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedy¶ Twoje
dla mnie biæ zaczê³o
...
http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9h5mjbp2r1.png
Myysiaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 13:59   #2986
my_scene
Przyczajenie
 
Avatar my_scene
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomo¶ci: 23
kolor jak u seleny gomez

mam pytanie, chcialabym zmienic kolor wlosow na taki ciemny braz prawie czarny, jak u Seleny Gomez, a nie chcialabym farbowac wlosow, tylko uzyc jakiejs szamponetki lub dluzszej szamponetki np. na 24 mycia, tylko zeby nie wyszedl taki chamski czarny. Chodzi mi o to zeby w sloncu lsnily na brazowo a gdy jest ciemno lub jest zachmurzenie zeby by³y czarne. Próbowa³am juz szamponetki z deli (czarny braz) ale wyszly mi zielone gdzieniegdzie! probowalam tez joanny (hebanowa czern) ale nie utrzymuja sie zbyt dlugo a do tego by³y nadal jasne prosze o pomoc, dodaje kilka zdjêc o jaki kolor mi chodzi. Niestety zdjecia mi sie nie chcialy zaladowac wiec daje do nich linki:
1. http://www.google.pl/imgres?q=selena...5&tx=159&ty=70

2.http://www.google.pl/imgres?q=selena...7&tx=138&ty=99

3. http://www.google.pl/imgres?q=selena...4&tx=63&ty=116

4. http://www.google.pl/imgres?q=selena...8&tx=114&ty=80

Zreszt± chyba kazdy wie o jaki mi kolor chodzi przynajmniej mam taka nadzieje.

Edytowane przez my_scene
Czas edycji: 2013-02-13 o 14:07 Powód: brak zdjec
my_scene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 17:13   #2987
DarkAlice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Kolor na zdjêciu jest bardzo podobny do mojego naturalnego koloru w³osów. Aktualnie mam w³osy farbowane (ciemny blond) wcze¶niej mia³am w³osy rozja¶niane i na koñcach farba trochê szybciej mi siê zmywa. Jak± farb± mogê uzyskaæ taki kolor? Cena nie wa¿na byle kolor byl podobny i farba niezbyt niszczy³a w³osy.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 28bf.jpg (125,4 KB, 30 za³adowañ)
DarkAlice jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 17:21   #2988
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DarkAlice Poka¿ wiadomo¶æ
Kolor na zdjêciu jest bardzo podobny do mojego naturalnego koloru w³osów. Aktualnie mam w³osy farbowane (ciemny blond) wcze¶niej mia³am w³osy rozja¶niane i na koñcach farba trochê szybciej mi siê zmywa. Jak± farb± mogê uzyskaæ taki kolor? Cena nie wa¿na byle kolor byl podobny i farba niezbyt niszczy³a w³osy.
To wygl±da na miedziany blond. Z Creme Excellence Loreala 7.43 wychodzi cos takiego Taki rudawy blond.
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 17:25   #2989
DarkAlice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Poka¿ wiadomo¶æ
To wygl±da na miedziany blond. Z Creme Excellence Loreala 7.43 wychodzi cos takiego Taki rudawy blond.
Dziêkuje bardzo
DarkAlice jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 13:11   #2990
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: kolor jak u seleny gomez

Cytat:
Napisane przez my_scene Poka¿ wiadomo¶æ
mam pytanie, chcialabym zmienic kolor wlosow na taki ciemny braz prawie czarny, jak u Seleny Gomez, a nie chcialabym farbowac wlosow, tylko uzyc jakiejs szamponetki lub dluzszej szamponetki np. na 24 mycia, tylko zeby nie wyszedl taki chamski czarny. Chodzi mi o to zeby w sloncu lsnily na brazowo a gdy jest ciemno lub jest zachmurzenie zeby by³y czarne. Próbowa³am juz szamponetki z deli (czarny braz) ale wyszly mi zielone gdzieniegdzie! probowalam tez joanny (hebanowa czern) ale nie utrzymuja sie zbyt dlugo a do tego by³y nadal jasne prosze o pomoc, dodaje kilka zdjêc o jaki kolor mi chodzi. Niestety zdjecia mi sie nie chcialy zaladowac wiec daje do nich linki:
1. http://www.google.pl/imgres?q=selena...5&tx=159&ty=70

2.http://www.google.pl/imgres?q=selena...7&tx=138&ty=99

3. http://www.google.pl/imgres?q=selena...4&tx=63&ty=116

4. http://www.google.pl/imgres?q=selena...8&tx=114&ty=80

Zreszt± chyba kazdy wie o jaki mi kolor chodzi przynajmniej mam taka nadzieje.
jak jest twój kolor w³osów?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-15, 15:23   #2991
Nobody_else
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Hej moglybyscie mi podpowiedziec jaka farba da³aby mi taki kolor? ( nr i nazwa) Z gory dzieki
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (105,6 KB, 19 za³adowañ)
Nobody_else jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-15, 19:35   #2992
avis8
Raczkowanie
 
Avatar avis8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Ko³o Wroc³awia
Wiadomo¶ci: 36
B³agam podpowiedzcie.....

By³am dzisiaj u fryzjera i chcia³am aby na moich ciemnych b³±d w³osach fryzjerka zrobi³a mi kilka refleksow jak po lecie i na g³owie mam blond jasny i wygl±dam jak nie tak jak chcia³am czyli jak m³ode kurczatko dziewczyny a wcze¶nie kupi³am we fryzjerskim farbe cromatone rubio platyno czy jak ja pod³o¿e jutro to uzyskam miodowy blond lub trochê przyciemnie bo na tym mi zale¿y aby naturalnej wygladac b³agam doradcze co¶
avis8 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-15, 20:47   #2993
my_scene
Przyczajenie
 
Avatar my_scene
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: kolor jak u seleny gomez

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
jak jest twój kolor w³osów?
brazowy dosyc ciemny
my_scene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-15, 21:39   #2994
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez avis8 Poka¿ wiadomo¶æ
Byłam dzisiaj u fryzjera i chciałam aby na moich ciemnych błąd włosach fryzjerka zrobiła mi kilka refleksow jak po lecie i na głowie mam blond jasny i wyglądam jak nie tak jak chciałam czyli jak młode kurczatko dziewczyny a wcześnie kupiłam we fryzjerskim farbe cromatone rubio platyno czy jak ja podłoże jutro to uzyskam miodowy blond lub trochę przyciemnie bo na tym mi zależy aby naturalnej wygladac błagam doradcze coś
Daj fotke

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-16, 07:44   #2995
urodzona13lutego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Pomocy potrzebujê, czy je¶li mam naturalne w³osy jasnobr±zowe z blond pasemkami(by³y rozja¶niane) to dam radê je jako¶ pofarbowaæ na rudy? Co bêdzie trzeba zrobiæ no i czy w³oski bardzo ucierpi±?(pomijaj±c fakt,¿e cierpi± przy ka¿dym farbowaniu)
urodzona13lutego jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-16, 08:34   #2996
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomo¶ci: 1 451
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Poka¿ wiadomo¶æ
ja nie mam doswiadczenia w farbowaniu a tym bardziej mieszaniu takim :P szkoda ze nie znasz farb drogeryjnych ja znalazlam podobna http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...px#tab:profits tylko ze ona jest masakrycznie droga.. moze ktos by mi pomogl znalezc podobna ale nie za 40zl cos podobnego co w zalacznikach szukam
kurcze troszke pozno ale moze jeszcze szukasz tego koloru , mnie bardzo podobny udalo sie uzyskac dzieki drogeryjnej garnier olia bez amoniaku ,odcien to mahiniowy braz, 5.5
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1070819_zmniejszacz-pl_2001.jpg (43,6 KB, 28 za³adowañ)
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do cz³owieka zabi³o. Na ró¿añcach z cierpienia wymadlaj± sw± mi³o¶æ...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-16, 13:52   #2997
adrenalineshot
Raczkowanie
 
Avatar adrenalineshot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cze¶æ, a ja znów mam pytanie odno¶nie koloru... Jak na moich w³osach jasny blond z ok. 15cm odrostami w kolorze ¶redni blond/jansy br±z uzyskaæ intensywn± czerwieñ??? Proszê o jakie¶ sugestie bo ju¿ nie mogê wytrzymaæ w obecnym kolorze ...
__________________
www.maharajasgarden.pl.tl - Zapraszamy!
adrenalineshot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-16, 14:29   #2998
hyzia
Raczkowanie
 
Avatar hyzia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 103
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

kathy mam jeszcze pytanko
podoba mi siê na palecie kolor z Alfaparf 9.31, zalezi mi w³a¶nie na takim blondzie naturalnych tylko lekko ciep³ym, nie bardzo. Takim ¶wietlistym )
Zastanawiam sie czy spróbowaæ 9.31 z wod± 9% lub 10.31 z wod± 6% ?
Co o tym my¶lisz?
Czy mo¿e Vitality's? nigdy nimi nie farbowa³am, s± po nich w³osy d³ugo b³yszcz±ce?

Cytat:
Napisane przez hyzia
Witajcie
Bardzo mi zale¿y na uzyskaniu takim kolorku jaki ma modelka na farbie Garniera - jasny ¶wietlisty blond 8.0. Nie wierzê, ze farbuj±c t± farb± uzyskam identyczny kolor, zapewne wyszed³by du¿o ciemniejszy.
Dlatego chcê siê poradziæ Was
Mój obecny kolor to wyp³ukana Pralina z pianki Perfect Mousse a wcze¶niej mia³am nak³adany jasny karmelowy blond Lecher. Naturalne mam taki mysi blond poziom 8/7
Powinnam wcze¶niej zrobiæ dekoloryzacjê?
Vitalitys 9.21 + 10/0 + woda 9%, bez dekoloryzacji
50ml+ 25ml

Edytowane przez hyzia
Czas edycji: 2013-02-16 o 15:38
hyzia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-16, 14:49   #2999
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez urodzona13lutego Poka¿ wiadomo¶æ
Pomocy potrzebujê, czy je¶li mam naturalne w³osy jasnobr±zowe z blond pasemkami(by³y rozja¶niane) to dam radê je jako¶ pofarbowaæ na rudy? Co bêdzie trzeba zrobiæ no i czy w³oski bardzo ucierpi±?(pomijaj±c fakt,¿e cierpi± przy ka¿dym farbowaniu)
Mo¿esz spokojnie pomalowaæ na rudy. Bêdziesz mia³a ewentualnie na pasemkach nieco intensywniejszy efekt A jaki rudy Cie interesuje?
Jasniejszy taki bardziej miodowy blond (np syoss, Palette Salon colors czy rudy ciemniejszy jak np. Mango/Pure Paprica loreala?
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-16, 16:36   #3000
Chooo
Rozeznanie
 
Avatar Chooo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szn
Wiadomo¶ci: 536
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Takie s± moje w³osy po rozja¶niaczu L`Oreal i bia³ym tonerze k³adzionym u fryzjerki. Chcia³am jasne jak ma teraz Miley Cyrus, wiem, ¿e nie wyjd± za pierwszym razem jednak z t± jajecznico- marchwiank± na koncach niezbyt widzi mi siê chodziæ.

Czy mogê odczekaæ 2 dni od fryzjera i po³o¿yæ Palette np 230 Mro¼ne Bia³e Z³oto? Zniweluje lekk± pomarañcz na koñcach czy j± podkre¶li?

K³a¶æ farbê na ca³o¶æ czy najpierw od ¿ó³ci i pomarañczy zacz±æ a górê jasn± tylko na koniec
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-02-16 12.10.10.jpg (117,2 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2013-02-16 12.10.55.jpg (66,2 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2013-02-16 12.11.06.jpg (73,7 KB, 8 za³adowañ)
__________________
Kocham husky! Adoptowa³am ju¿ 2!
Chooo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.