Duży biust - nasze problemy, obserwacje i porady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-11, 21:42   #1
mikusias
Raczkowanie
 
Avatar mikusias
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wro.
Wiadomości: 104
Post

Duży biust - nasze problemy, obserwacje i porady


Postanowiłam założyć ten wątek ponieważ nie mogłam znaleźć żadnego tematu który ująłby wszystkie zagadnienia związane z DUŻYM BIUSTEM.
W jakich sklepach kupujecie biustonosze może jakieś linki albo adresy sklepów? Wszyscy producenci (może znaczna większość) myśli że największy rozmiar biustonosza to miska D ;/ choć i tą czasem ciężko znaleźć Jeśli zaś szukamy większego rozmiaru zaczynają się schody Tak samo jest ze strojami kąpielowymi albo z sukienkami jeśli robią już takie, które nam odpowiadają krojem to są z za małymi "trójkącikami" na górze Pozdrawiam
mikusias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 22:24   #2
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Ha, to faktycznie jest problem. Biustonosze kupuje zwykle ze Stanow lub z Anglii, bo moja mamy kolezanka sprowadza i sprzedaje tu. Z firm oglonodostepnych na rynku to nie mam takiej sprawdzonej, ktora moglabym polecic. Wiem ze Samanta ma duza rozmiarowke, ale moim zdaniem zanizona. Pol roku temu kupilam stanik 75DD i nie chodze w nim, bo jest za maly.

Ze strojem jest duzy problem, wiadomo, ze potzreba usztywnianego. Ogladalam ostatnio z Feby, kosztowal 199zl, ladny fason, ale nie wiem czy maja wieksza rozmiarowke. Pewnie ktos poleci Avocado, mi nie za bardzo odpowiadaja tam fasony/wzory no i ceny :/

Moge przepisac z Jak sie nie ubierac porady dla biusciastych kobitek
Tez oczywiscie wszystko zalezy od figury i rozmiaru pod biustem, a nie tylko od miseczki.
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 10:07   #3
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Ja co prawda nie mam tego problemu, ale moja mama czesto nie moze sobie znalezc odpowiedniego biustonosza. Na gazeta.pl jest forum "dla biusciastych" tam dziewczyny maja duzo info gdzie znalesc fajna bielizne i ogolnie znaja sie na tym wiec polecam tam zajrzec
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 11:08   #4
Mala kroweczka o imieniu
Zakorzenienie
 
Avatar Mala kroweczka o imieniu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 125
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

ja tez mam ten problem nosze 70 E.

Biustonosze kupuje w Felinie lub Triumphie. Ceny w felinie powalające ale nie mam wyboru .


"Moge przepisac z Jak sie nie ubierac porady dla biusciastych kobitek
Tez oczywiscie wszystko zalezy od figury i rozmiaru pod biustem, a nie tylko od miseczki."

Mia bylabym chetna . Jak juz pisalam noszę miseczke E, pod biustem 70. zero wcięcia w talii , płaski tyłek(eh) i jako tako płaski brzuch .

Edytowane przez Mala kroweczka o imieniu
Czas edycji: 2007-07-12 o 13:19
Mala kroweczka o imieniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 13:14   #5
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

najbardziej denerwują mnie producenci bielizny, którzy zapominają,że są kobiety noszące większy rozmiar niż 75 C
Znalezienie dobrego (i w dobrej cenie!) biustonosza w rozmiarze 75 DD graniczy z cudem

Dlatego podobnie jak Mia kupuję biustonosze w Anglii, gdzie nie ma problemu z kupnem tego rozmiaru w bardzo dobrej cenie
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 13:32   #6
agatha
Rozeznanie
 
Avatar agatha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pl/N
Wiadomości: 541
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

ja kupuję w triumphie. mam też 2 biustonosze z cubusa. za to nie polecam firmy "gaja"- jak dla mnie beznadzieja. cena może o połowę niższa niż triumph ale w ogóle nie trzyma biustu i brzydko go układa mam z tej firmy 2 biustonosze - obydwa to pieniądze wyrzucone w błoto. mam rozmiar 80E
__________________

agatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 14:04   #7
mikusias
Raczkowanie
 
Avatar mikusias
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wro.
Wiadomości: 104
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Sama też mam rozmiar 70E i przy tym troszeczke dupci i brzuszek taki sobie waga to 50 kg iii jestem chora jak wybieram się na zakupy (tzn. na zakupy na których mam sobie kupić biustonosz) AVOCADO ma fajne biustonosze ale nie na moją kieszeń i tak muszę tam kupić strój bo góra to 70E a dół XS albo S ;/ i rzadko się zdarza znaleźć majtki osobno i góre ;/ A tak poza tym to czy w waszych triuphach?? jest rozmiar 70E ?? u mnie nie ma a jeśli już jest to tylko jeden model często ekspedientki mówią że rozmiarówka zaczyna się od 75 ;/
mikusias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-12, 14:16   #8
sylwiasong
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 85
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Moge przepisac z Jak sie nie ubierac porady dla biusciastych kobitek
Tez oczywiscie wszystko zalezy od figury i rozmiaru pod biustem, a nie tylko od miseczki.[/quote]

Ja poproszę równiez o porady jak sie nie ubierac dla biusciastych kobietek.
Obecnie nosze rozmiar 75F/80E i mój biust zaczyna mi już przeszkadzac .Przez ostatnie 2 lata przytyłam,bo wczesniej nosiłam 75E i nie było tak zle.Mam teraz w planach od sierpnia ostre odchudzanie więc licze ze biust tez mi trochę zmaleje.Ale i tak najmniej to bedzie 75DD, nigdy mniejszego nie mialam nawet jak byłam szczupła. Bieliznę kupuje w Triumphie, Samancie mam tez stanik z Avocado.Z wszystkich jestem zadowolona, ale najlepszy jednak Triumph.Popieram ze biezlina z Gai to zadna rewelacja i szybko się rozciaga, a po praniu kurczy.
sylwiasong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 14:20   #9
Mala kroweczka o imieniu
Zakorzenienie
 
Avatar Mala kroweczka o imieniu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 125
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

mikusias w Triumphie zdarzaja sie pojedyncze modele 70E ale to bardzo bardzo rzadko .
Mala kroweczka o imieniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 14:36   #10
mikusias
Raczkowanie
 
Avatar mikusias
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wro.
Wiadomości: 104
Smile Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Proszę jeśli znajdziecie gdzieś w Triumphie 70E to dajcie znać jak wygląda z góry dziex
mikusias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 15:06   #11
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Swoje 70E kupuje w Lupo. Jednak pani prowadząca moj sklep zawiesila na rok zdiałalnosc a spracjalnie mi rozmiary sprwoadzala. Musze szukac wiec alternatywy bo w wiekszosci sklepów z Lupo nie posiadają tego rozmiaru Póki co Felina mnie powala cenowo. Mam troche biustonoszy z zagranicy, tam takie rozmiary to nie precedens.

http://www.duzy-biust.pl/ Tutaj jest sporo informacji o tym jak dobrze dobrac biustonosz, oceny i recenzje sklepów i modeli staników. Polecam

Cytat:
Napisane przez mikusias Pokaż wiadomość
Proszę jeśli znajdziecie gdzieś w Triumphie 70E to dajcie znać jak wygląda z góry dziex
Raz znalazłam taki stanik w Triumphie i byl okropny. Sprzedawczyni podała mi go ze skruszoną miną i nawet się nie zdziwila, ze nie kupiłam paskudztwa
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-12, 15:29   #12
mikusias
Raczkowanie
 
Avatar mikusias
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wro.
Wiadomości: 104
Smile Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

A czy próbowałyście biustonosze firmy Alles ??
mikusias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 17:37   #13
magiia
Przyczajenie
 
Avatar magiia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 24
GG do magiia
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Ja noszę 70 E i bardzo się cieszę z tego rozmiaru. Jedynym problemem związanym z moim biustem było kiedyś kupno bielizny. 2 lata temu znalazłam świetny mały sklepik, gdzie pani ekspedientka pokazała mi biustonosze firmy Anfen, byłam i do teraz jestem zachwycona i zadowolona z nich, bo mają śliczne wzorki, są wydajne, gdyż nie rozciągają się szybko (a biust mam całkiem ciężki). Oprócz tego mają silny efekt push-up i nie robią babcinych "cytrynek" z piersi jakie przeważnie przy takich rozmiarach robią staniki z Triumpha... Cena jest przystępna, bo za jeden taki cudny koronkowy push-up płacę 30zł tanio i ekonomicznie
__________________
Yesterday is yesterday. If we try to recapture it, we'll only lose tomorrow...
magiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 18:11   #14
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

magiia no to teraz mnie bardzo zainteresowalas musze poszukac w necie cos na temat tej firmy, maja swoje sklepy sieciowe cyz to w takim normalnyym sklepie z bielizna bylo?
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 16:57   #15
magiia
Przyczajenie
 
Avatar magiia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 24
GG do magiia
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Swoich sklepów sieciowych firma chyba nie ma, choć nie jestem pewna. To było w takim normalnym sklepie z bielizną, który poleciła mi koleżanka, ale też poszukam jakiejś stronki
__________________
Yesterday is yesterday. If we try to recapture it, we'll only lose tomorrow...
magiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 17:16   #16
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

podczepiam sie pod watek z moim skromnym (nie sadzilam, ze kiedykolwiek to powiem) 70D; z kupnem biustonoszy problemow nie mam - triumph mnie zadawala, chociaz przyznaje, ze gdybym miala wiecej cm kupilabym drozszej firmy bez wahania; generalnie cwiczenia z hantelkami na te partie, jakis krem pielegnacyjny w polaczeniu z najwazniejszym czynnikiem - dobrym biustonoszem niweluje u mnie problem - przy znacznie wiekszym rozmiarach zalecana jest operacja (moga wystapic problemy z kregoslupem); moj problem polega na dobraniu odpowiednich zakietow i koszul - producenci wychodza z zalozenia, ze jesli ktos ma 94 cm w biuscie to tyle samo w talii i ciezko mi znalesc cos dopasowanego; poniewaz nie zamierzam wydac majatku na swoja garderobe mam takie pytanie - znacie sklepy, niekoniecznie "specjalistyczne", ktore w swoim asortymencie maja dobrze skrojone rzeczy? (taki ciuchowy Ryłko - kazdy rozmiar a cena jak na jakosc niewygorowana)
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 14:19   #17
chrobra
Raczkowanie
 
Avatar chrobra
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Ja staniki kupuje firmy "Samanta", rozmiar 70F, najbardziej lubię w nich to, że mają świetne kolory i wzory, biust wygląda seksownie, a majteczki sprzedaja osobno, więc z dobraniem "S" nie mam problemów. MOja mama ma 85F i też bardzo lubi Samantę. Lubie nawet Gaję, chociaż z pewnością Samanta bardziej mi odpowiada, ale przecież Gaja nie jest za droga ( nie zwęża się po praniu, ale może dlatego, że NIGDY nie piorę biustonoszy W PRALCE). Nie moge się przekonać do Triumfa, jakoś zawsze mój biust wygląda nie tak, jak trzeba. A Fellina? Mam ok.30-40 biustonoszy, jakbym miała kupować je w Fellinie, to chyba bym zbankrutowała poza tym nie mają takich fajnych kolorów, chociaż mam od nich jeden biały i jeden beżowy.

Mam świetną sprzedawczynię, panią Gosię, w sklepie z bielizną, w moim rodzinnym Opolu, z takich co podciągnie ramiączka i wyrówna biust, dla niektórych może jest zbyt bezpośrednia, ale jak ktos ma duzy biust, to decenia taką "pomoc". Otóż zanim ja spotkałam kupowałam staniki 75E, ale uświadomiła mi, że zwykle kobiety kupują za małą miseczkę i za dużo w obwodzie i teraz kupuję 70F.
(Jak zabrałam tam moją koleżankę to sie okazało, że zamiast 80B, zaczęła kupować 75D!!!)

Ostatnio kupiłam sobie dwa (!!!) stroje kąpielowe (firmy "Coran" i "Feba") i jestem bardzo zadowolona, najpierw schodziłam kilkadziesiąt sklepów, ale i tak wylądowałam u pani Gosi, która pokazała mi, że mogę mieć górę kostiumów zawiązywaną na szyję, bez rozchodzących się piersi lądujących pod pachami , (mam szeroko rozstawione piersi), chociaz musiała mi zwężyć obwód.

Jeśli chodzi o ubrania, to nie mam już specjalnych problemów z ich kupowaniem, chociaz właściwie nie mam w swej garderobie koszul zapinanych na guziki, z wyjatkiem takich, które mają zaszewki lub fajne marszczenia w okolicach biustu ( w Anglii kupuje takie w NEXT ) albo jak coś mi się tak bardzo spodoba, że nie moge się oprzeć, to poprostu zszywam na maszynie wiadomy obszar i zakładam przez głowę

Z żakietami nia mam poblemów, kupuję w Cocomore (bardzo przystępne ceny), H&M, Camieu ( na przecenach), Bershka, ważny jest krój, "trzy guziki" odpadają .

Tak ogólnie to nie mam juz problemów z kupowaniem ubrań czy bielizny, chociaż jeszcze 6-8 lat temu to była katorga, na szczęście lubowałam się w stylu hipisowskim

Pozdrawiam Was wszystkie z podobną budową ciała.

Edytowane przez chrobra
Czas edycji: 2007-07-15 o 14:52
chrobra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 15:34   #18
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Cytat:
Napisane przez Mala kroweczka o imieniu Pokaż wiadomość
...
Mia bylabym chetna . Jak juz pisalam noszę miseczke E, pod biustem 70. zero wcięcia w talii , płaski tyłek(eh) i jako tako płaski brzuch .
jak mnie sie takie figury u kobiet podobaja
ale z tym wcieciem w talii to przesadzasz na pewno, ja tez za duzego nie mam, ale cos tam jest (mam nadzieje ze z tylu widac ze jestem kobieta a nie tylko z przodu)

ja mam 75 E i moja obserwacja jest taka ze dosyc sie wkurzam gdy np w sklepie prosze o podanie mi stanika tego rozmiaru i panie robia wielkie oczy i patrza zdziwione - to naprawde 75 E?:| i jakies takie dziwne spojrzenia czasem. Doprowadza mnie to do szalu.

ps. Czesc Mia
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 15:46   #19
Mala kroweczka o imieniu
Zakorzenienie
 
Avatar Mala kroweczka o imieniu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 125
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

kasia no jakies tam maaam to wcięcie .

dziekuje za mini komplement .
Mala kroweczka o imieniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-15, 16:25   #20
chrobra
Raczkowanie
 
Avatar chrobra
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

"ja mam 75 E i moja obserwacja jest taka ze dosyc sie wkurzam gdy np w sklepie prosze o podanie mi stanika tego rozmiaru i panie robia wielkie oczy i patrza zdziwione - to naprawde 75 E?:| i jakies takie dziwne spojrzenia czasem. Doprowadza mnie to do szalu."

Kasia 5558, wiem o czym mówisz. W sumie to mnie juz teraz takie reakcje bardzo bawią - gorzej było jak miałam 16 lat, w sklepach nie było taaakich biustonoszy,jedynie białe lub czarne, więc czułam się jak jakieś monstrum...
chrobra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 16:27   #21
faustissima
Raczkowanie
 
Avatar faustissima
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

...
__________________
'Mam kota, na gorącym dachu mojej głowy...'
M. Peszek 'Mam kota'

Edytowane przez faustissima
Czas edycji: 2010-10-24 o 12:58
faustissima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 14:52   #22
czarna_niun
Raczkowanie
 
Avatar czarna_niun
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 392
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Mnie najbardziej denerwuje, jak w sklepie proszę o biustonosz 75 lub 80 C i jak go mierze, to się okazuje, że takie "C" to ja nosiłam w podstawówce :/ Nie wiem to taki trik producentów, żeby kobiety z małymi biustami kupywały ich staniki, bo wg. tej rozmiarówki noszą C?
Zwłaszcza atlantic ma takie powalajace rozmiarki :/
Na ogół u mnie kończy się na lekko przy małym staniku (niebzyt jestem z tego dumna), ale niestety ceny w triumphie mnie powalają...
Chociaż może lepiej wydać kasę na 3 porządne staniki, niż pełno tych tanich, ale do bani..
__________________
Stoję naga w majowej samotni, żaby skaczą deszcz kroplą w mej dłoni...
czarna_niun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 14:57   #23
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Polecam forum biusciaste.prv.pl - jest tam kopalnia wiedzy na temat bielizny, ciuchów itp.
Ja osobiście staniki kupuję na ebayu albo w angielskich sklepach.
Odkąd odkryłam angielskie marki, nie mam już żadnego polskiego stanika - jak dla mnie nieporównywalnie lepsza jakość, dopasowanie itp. A na wyprzedażach czy na ebay można je kupic na niewielkie pieniądze.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 15:10   #24
czarna_niun
Raczkowanie
 
Avatar czarna_niun
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 392
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Ale nie wyobrażam sobie dobrać odpowiedniego stanika bez mierzenia.. Wiem, niby wymiary itd.. Ale każda z nas ma inny kształt piersi i w każdej miseczce one się układają inaczej...
__________________
Stoję naga w majowej samotni, żaby skaczą deszcz kroplą w mej dłoni...
czarna_niun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 15:16   #25
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Ja też sobie kiedyś nie wyobrażałam kupić stanika bez mierzenia.
Dlatego na początku doboru rozmiaru itp - wiadomo lepiej mierzyć.
Ale potem, jak się ma wybraną ulubioną firmę itp - prawdopodobieństwo trafienia na zły rozmiar jest mniejsze.
A poza tym - w przypadku kupowania w sklepach netowych (nie na ebayu) - zawsze można odesłać.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 15:22   #26
czarna_niun
Raczkowanie
 
Avatar czarna_niun
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 392
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Obwód, czy wielkość miseczki się na ogół trafi, jednak ja mam piersi dość na boki zmykające i nie każdy stanik wygląda przy takich dobrze, jak to wyczaić bez mierzenia, to nie mam pojęcia
__________________
Stoję naga w majowej samotni, żaby skaczą deszcz kroplą w mej dłoni...
czarna_niun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 15:46   #27
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Metodą prób i błędów niestety
Ale generalnie są fasony, które lepiej zbierają piersi do środka i te, które zbierają gorzej. Warto poczytać sobie o różnych modelach, różnych opiniach itp - żeby nie kupować na ślepo.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 16:12   #28
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

No to i ja się dołączam do tego KLANU Mam.. 75D. Ale widzę że są osoby które mają większy biust.. to nie jest ze mną tak źle haha choć i tak robię furore jak wchodzę do jakiegoś baru , sklepu itp.
najchętniej kupuję bieliznę z katalogów Quelle i Neckermann. Leżą idealnie.. Nie ma szerolachnych ramiączek a mimo to ramiona nie bolą mnie po kilku godzinach a biust jest dobrze przytrzymany. łądnie się biutonosze od nich układają i.. co najważniejsze łatwo dobrać u nich biustonosz...Bo jak piszą w tabelce (wszystko mają podane w cm.. czytelnie) Ze taly i tyle cm to np. Rozmiar D czy E to rzeczywiście to jest taki rozmiar..
Ale kiedyś w przeszłości KAŻDY wypad po zakup biustonosza to była dla mnie mordęga..Miałam 15 lat i juz pokąźny biust.Patrzono na mnie jak na dziwadło..i jedyne co było mi oferowane do kupna to jakieś okropne bezkształtne trójkątne namioty..Bleee Czułam się wtedy tak okropnie.. Biust był zresztą wtedy moim kompleksem..Dzis nienarzekam Jestem wstanie kupić ładną bieliznę i bluzki..
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 16:12   #29
czarna_niun
Raczkowanie
 
Avatar czarna_niun
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 392
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

A jakie stronki polecasz ze sklepami internetowymi?
Takie, żeby była wysyłka do Polski. I ile ona wychodzi?
__________________
Stoję naga w majowej samotni, żaby skaczą deszcz kroplą w mej dłoni...
czarna_niun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 16:24   #30
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Dot.: DuŻY BIuST - nasze problemy, obserwacje i porady

Z pełną ofertą firmy Quelle znajdziesz pod adresem: www.quelle.pl
Towar jest przysyłany od 7 do 21 dni i kosztuje 12,5 ale bardzo czesto sa zniżki
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-27 19:55:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.