Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-19, 21:48   #391
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Nie rozumiem jak można mówić, że kochanka nie jest winna zachowania faceta. Jest w połowie winna jak on. On, bo jej szukał i zdecydował się obracać, ona, bo jej ten fakt nie przeszkadza w byciu obracaną. W nieświadomość nie wierzę.. bo jak można nie zauważyć, że ktoś jest w stałym związku
Przecież ona nie była żadną kochanką, a nawet gdyby była, to i tak nie jej jakakolwiek wina, bo dobrobyt autorki to żadna jej sprawa ani nie jej zobowiązanie.

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez radiestetka Pokaż wiadomość
Nie winie, po prostu nazywam rzeczy po imieniu. Zresztą to nie ma nawet większego znaczenia dla tego tematu.
No jasne, nazywanie kogoś gówniarą z patorodziny to nazywanie rzeczy "po imieniu" nie ma w tym nic a nic z oceniania i wylewania pomyj
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 21:51   #392
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Autorko, dużo siły. Jak się czujesz? Mam nadzieję, że po tych tabletkach nic Cię nie boli.

Świetnie, że PoPoo zwinęła się z wątku.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 21:58   #393
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;85887094]Przecież ona nie była żadną kochanką, a nawet gdyby była, to i tak nie jej jakakolwiek wina, bo dobrobyt autorki to żadna jej sprawa ani nie jej zobowiązanie.

[/COLOR]No jasne, nazywanie kogoś gówniarą z patorodziny to nazywanie rzeczy "po imieniu" nie ma w tym nic a nic z oceniania i wylewania pomyj [/QUOTE]

Też sie masz do czego czepiać autorka w aktualnym stanie psychicznym złości, zawodu, wściekłości ma prawo nazywać kogoś kto się dupczy z gościem, przez którego to przechodzi - jak chce
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 22:08   #394
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Po pierwsze udaj się do ginekologa, który przeprowadzi badania i rozwieje Twoje wątpliwości odnośnie tego, co się dzieje, zamiast robić badania na własną rękę i je interpretować za pomocą forumowych rad. Wtedy się na pewno wszystkiego dowiesz.

Po drugie okropny i obrzydliwy jest sposób, w jaki wypowiadasz się o tamtej dziewczynie i nawet Twój stan nie jest usprawiedliwieniem. To nie jest "nazywanie rzeczy po imieniu" i nie masz pojęcia, czy ona będzie tego żałować w przyszłości, czy nie. Ty na pewno znajomości z ex żałujesz, ona może to wspominać jako przygodę z młodości. Nic Tobie do tego, z jakiej rodziny pochodzi i jakie są jej pobudki do uprawiania seksu - nie każdy musi chcieć uprawiać seks tylko z miłości albo tylko w stałym związku. I to jest tak samo okej.

Edytowane przez januszpolak
Czas edycji: 2018-09-19 o 22:10
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 22:22   #395
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Ja w ogole nie rozumiem zgorszenia wiekiem tamtej dziewczyny.
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 22:30   #396
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

[1=7719e1289fd8f2cabe4d276 3ed6d1b81d4eb2186;8588717 3]Ja w ogole nie rozumiem zgorszenia wiekiem tamtej dziewczyny.[/QUOTE]


A ja nie rozumiem po co w ogóle temat tamtej dziewczyny jest poruszany.
Ex jest gnojkiem i taki pozostanie choćby mirande kerr miał teraz obracać radośnie.
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 22:41   #397
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Chciałabym jeszcze dodać, że robicie straszną psychozę strachu w tym wątku, szczególnie Cava i Limonka, i jeszcze kilka osób. Namawiacie dziewczyny, żeby kłamały odnośnie zażywanych tabletek poronnych czy przechodzonych aborcji. Tak się nie robi, to może kiedyś zaważyć o czyimś zdrowiu albo życiu. Nie ukrywa się takich faktów przed lekarzem.

Co za absurd, nawet jeśli wpisze to w dokumentację, to tylko po to żeby samemu się chronić (czytaj: to nie on wypisał te środki), a nie po to, żeby wam koło tyłka zrobić. Taka dokumentacja nie może być w żaden sposób wykorzystana przeciwko wam i jest chroniona, lekarz nie ma prawa jej udostępnić osobom postronnym ani nawet rozpowiedzieć, że jakaś pani X przeszła aborcję, może za to trafić do więzienia.

I utrwalanie obaw "ja to bym się bała iść do lekarza przed aborcją, ja to bym się nie przyznała" itd. to nie wiem czemu ma służyć, jak nie nakręcaniu strachu. Chyba w tym wszystkim chodzi o to, żeby nie dać się zastraszyć. Najlepsze jest to, że nie ma chyba w Polsce kobiety, którą spotkałaby jakakolwiek forma odpowiedzialności za dokonaną aborcję, za to są sytuacje kiedy komuś dzieje się krzywda bo nie jest pod nadzorem lekarza. Dokonujecie aborcji farmakologicznej - idźcie do lekarza przed żeby stwierdzić ciążę i się niepotrzebnie nie narażać, idźcie do lekarza po, żeby ocenić czy wszystko jest okej. W końcu tu idzie o nasze zdrowie, a nie o jakieś wydumane, hipotetyczne zagrożenia. Tym bardziej, że w internecie można znaleźć na pewno w różnych miejscach konkretne nazwiska lekarzy, którzy mają normalne podejście do kwestii aborcji.

To co wy proponujecie, to postawa zastraszonej sierotki Marysi, pozamykajcie się same w domach i ryzykujcie swoje zdrowie i życie, ale nie polecajcie tego innym. Swoje bezpieczeństwo to podstawa, a dokumentacja medyczna ma służyć głównie placówce medycznej w razie waszego pozwu, a nie odwrotnie.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-19, 22:41   #398
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

No ale to nie znaczy ze mozemy obrazac tamta dziewczyne tylko po to zeby autorka poczula sie lepiej. Juz samo to jak duzo osob tutaj mowi "TZ obraca"... sorry ale za to powinny isc punkty karne... obracac to mozna lalke, a nie kobiete.
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 22:48   #399
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
Chciałabym jeszcze dodać, że robicie straszną psychozę strachu w tym wątku, szczególnie Cava i Limonka, i jeszcze kilka osób. Namawiacie dziewczyny, żeby kłamały odnośnie zażywanych tabletek poronnych czy przechodzonych aborcji. Tak się nie robi, to może kiedyś zaważyć o czyimś zdrowiu albo życiu. Nie ukrywa się takich faktów przed lekarzem.



.
Coś ci się pochrzaniło, co kto pisał i co przed kim radził ukrywać albo nie.
Więc albo czytaj uważniej, albo nie powołuj się na konkretne nicki.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 22:54   #400
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Coś ci się pochrzaniło, co kto pisał i co przed kim radził ukrywać albo nie.
Więc albo czytaj uważniej, albo nie powołuj się na konkretne nicki.
Co z tego, że Ty akurat nie namawiasz do ukrywania przed lekarzami, skoro i tak namawiasz do ukrywania przed całym światem i snujesz wizje jakichś matek ex wyciągających cudze aborcje sprzed 5-ciu lat. Na prawdę, ludzie mają swoje życie, a aborcja powinna przestać być tabu. Ludzie mówią o niej w telewizji i nie giną od tego. No co mogłoby się stać? Bo wiesz, opony można przebić komuś po prostu za to, że jest czyimś ex, nawet bez wiedzy o aborcji. Tak samo, jak można naopowiadać plotek na czyiś temat, bez pokrycia w rzeczywistości. Więc co za różnica.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 23:00   #401
peopeo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 903
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Januszpolak, w punkt. Nie udzielam się w tym wątku, będąc przeciwniczką aborcji, ale powala mnie takie podejście, z czajeniem się,ukrywaniem,konspirowa niem i dziewczyna zamawia tabletki nie mając nawet pewności, czy naprawdę jest w ciąży!

Przecież różnie może być, tutaj chodzi o zdrowie, życie.

Nie rozumiem też dlaczego ukrywać poronienia przed lekarzem, skoro nie da się stwierdzić, dokonania aborcji.

Ja chodze do ginekologa raz na rok, dwa i za każdym razem przed zrobieniem cytologii lekarka pyta czy byłam w ciąży i czy poroniłam. I nie wiem dlaczego miałabym zatajać takie informacje, przecież taki wywiad ma służyć dobru pacjentki
peopeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-19, 23:10   #402
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 132
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
Chciałabym jeszcze dodać, że robicie straszną psychozę strachu w tym wątku, szczególnie Cava i Limonka, i jeszcze kilka osób. Namawiacie dziewczyny, żeby kłamały odnośnie zażywanych tabletek poronnych czy przechodzonych aborcji. Tak się nie robi, to może kiedyś zaważyć o czyimś zdrowiu albo życiu. Nie ukrywa się takich faktów przed lekarzem.




Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Trzymaj się.

Czy jest ktoś, kto może do Ciebie przyjść, żeby ci pomóc, monitorować sytuację, potrzymać za rękę?

Pamiętaj, gdyby były komplikacje, o ile nikt ci nie pomaga, możesz iść do szpitala/lekarza, dzwonić po karetkę, powiedzieć prawdę i nikt o nic Cię nie oskarży. Kobieta poddajaca się aborcji nie ponosi w Polsce odpowiedzialności prawnej.

Powodzenia. Jak będziesz na siłach daj znać, czy sobie poradziłaś i że wszystko w porządku.

Istnieje różnica między utrzymaniem swojej ciąży i aborcji w maksymalnie możliwej tajemnicy, gdy są na to warunki, kontra nie korzystanie z pomocy medycznej w przypadku wystąpienia problemów.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.

Edytowane przez Limonka2738
Czas edycji: 2018-09-19 o 23:12
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 23:23   #403
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Dziewczyny, spasujcie trochę z tym "dupczeniem"/ "obracaniem" itp. Wiem, że zdrady to emocjonujący temat i jest w nas dużo złości i żalu jeśli jesteśmy ta stroną zdradzoną ale postarajmy się o więcej opanowania w postach
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 23:28   #404
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez Silesian Girl Pokaż wiadomość
Tak obserwuje wasze przepychanki i naszla mnie jedna refleksja.

Pro lifow pyta sie czy pomoga autorce jak urodzi. A kto pomoze autorce jesli bedzie taka potrzeba po usunieciu ciazy?

Mozna gdybac w dwie strony.

Kazda osoba reaguje inaczej -dla jednej aborcja bedzie przez cale zycie wybawieniem, inna bedzie miala wyrzuty sumienia, a jeszcze inna moze miec problemy z zajsciem w planowana juz ciaze.
W druga stronę - urodzenie dziecka moze sie okazac najlepsza decyzja, moze nadać sens zyciu, albo wrecz przeciwnie.
Przy takich wątpliwościach autorka sama musi podjac decyzje świadoma konsekwencji kazdego wyboru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
__________________


IG
👊 🔥♀ 💥 ✊
intersekcjonalizm | siostrzaństwo | moc kobiet
g i r l o n f i r e
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 23:48   #405
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Dziewczyny, spasujcie trochę z tym "dupczeniem"/ "obracaniem" itp. Wiem, że zdrady to emocjonujący temat i jest w nas dużo złości i żalu jeśli jesteśmy ta stroną zdradzoną ale postarajmy się o więcej opanowania w postach
Dziekuje za reakcje.
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 00:02   #406
kapagonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 107
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez radiestetka Pokaż wiadomość
Ja nigdzie nie napisałam, że winie tę dziewczynę za cokolwiek. Sama pamiętam jak miałam 17 lat, zarówno ja jak i moje koleżanki nie miałyśmy kolorowego dzieciństwa i każda robiła głupoty, ale ogółem chciałyśmy się zakochać, a nie latać po łóżkach niemal 30-letnich gości. Dla mnie to margines, ale fakt zadawania się z nią świadczy o tym, że i mój były jest marginesem i to on powinien zapanować nad sytuacją, jako osoba dorosła, mimo że dziewczyna już na pierwszym spotkaniu proponowała mu seks. Bo dorosły człowiek wie, że taka dziewczyna szuka akceptacji i kiedyś będzie tego żałować.
A to, że go sobie wybrałam i dałam zamydlić oczy to owszem, całkowicie moja wina i staram się wyciągnąć z tego wnioski.
Powiem tak, sama nie chcesz być oceniania, ale dziewczynę już skresliłaś i nazwałaś marginesem. Bo sypia z 28 latkiem? Serio? A on jest marginesem, bo się z nią zadał? Czyli jakby żadnej "nie obracał", to byłby fajny gość?

Chciałam Ci coś pokazać, a nie Cię oceniać. Napisałam, że zamydlił Ci oczy, jesteś starsza od tej dziewczyny, a dałaś się "wrobić", znałaś go długo itd. Powiedz mi czemu więc tak Cię dziwi, że ta dziewczyna dała mu się urobić? Dlaczego nazywasz ja marginesem? Bo sypia z nim? A gdyby ktoś Ciebie nazwał marginesem bo najpierw uprawiasz seks z eksem, a potem usuwasz ciążę? Fajnie? No chyba nie bardzo. Sama pewnie oczekujesz szacunku, a innym go nie dajesz. Uroiłaś sobie, że ona taka zła jak większość kobiet, które mają problemy z misiami i piszą na forum.

A skąd wiesz, że mu proponowała? Od niego? Skąd wiesz, że to prawda? Może chciał Ci pokazać jaki z niego uwodziciel. A te teksty, że chciałby żebyś była 10 lat młodsza? Może to tak Cię zabolało i może on celowo nakręcił Cię właśnie, żebyś się tak czuła i widziała problem w tej dziewczynie (czy w sobie), a nie w nim.
kapagonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 00:11   #407
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Wiecie co, dziewczyny, ja wiem, że brzydko jest obrażać ludzi których nie znamy i którzy nam nie zrobili żadnej krzywdy, ale gdybym siedziała opuszczona z niechcianym płodem w brzuchu, zażytymi tabletkami wczesnoporonnymi i potworną niepewnością, to sądzę że leciałyby z moich ust gorsze kwiatki niż "obracanie marginesu". W kierunku eksa, jego dziewczyny, jego rodziny, losu, i wielu innych, potencjalnie niewinnych osób.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 01:33   #408
rosemary90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 128
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

dlatego autorko pisalam Ci już jakiś czas temu że warto po całej sytuacji szukać dla siebie pomocy terapeutycznej.

nie dlatego, że aborcja. oczywiście wina za te wszystkie parszywe zachowania to 100% Twój eks i nie daj sobie wmówić że jest inaczej. nie chodzi też o to że olaboga obrazilaś te dziewczynę

chodzi o to ze nie widzisz że byc może obie jesteście tu ofiarami tej samej pato szuji, a Ty sie stawiasz w wyższej pozycji tej która się ''tylko pomyliła''. a prawda jest taka, że on nie tylko nie chciał dziecka, ale zaprezentował cały szereg pato zachowań na ktore sie godzilaś (i znowu -nie chodzi o obwinianie, chodzi o to że jest to jakaś informacja o Tobie).

To baaardzo mało prawdopodobne, że wczesnej bylaś w równym okej związku, tylko się wypalilo i on nagle zaczał wyczyniać takie akcje, a nawet jeżeli to jednak tkwilaś potem w tej sytuacji. Może w związku nie bylo ''aż tak źle'' tzn nie było stereotypowej przemocy.

To wszystko ma prawodopodobnie jakieś podłoże. tym bardziej że pisałaś że nie miałaś dobrego dzieciństwa. Warto się tym zająć dla własnego dobra szczegolnie teraz, skupic się na sobie i budować swoją lepszą przyszłość

Edytowane przez rosemary90
Czas edycji: 2018-09-20 o 01:35
rosemary90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 05:03   #409
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Wiecie co, dziewczyny, ja wiem, że brzydko jest obrażać ludzi których nie znamy i którzy nam nie zrobili żadnej krzywdy, ale gdybym siedziała opuszczona z niechcianym płodem w brzuchu, zażytymi tabletkami wczesnoporonnymi i potworną niepewnością, to sądzę że leciałyby z moich ust gorsze kwiatki niż "obracanie marginesu". W kierunku eksa, jego dziewczyny, jego rodziny, losu, i wielu innych, potencjalnie niewinnych osób.
Ruda, ja doskonale rozumiem te emocje. I mogę sobie tylko wyobrażać, jak się czuje Autorka w sytuacji, w której się znalazła. Chyba żadna z nas nie chciałaby być na jej miejscu. Dlatego nie oburzam się a jedynie proszę o spokojniejszy sposób wypowiadania się o tamtej dziewczynie ( dziewczyna młoda, niedoświadczona, więc facet mógł jej zamydlić oczy i oszukać).
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-20, 06:31   #410
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
Co z tego, że Ty akurat nie namawiasz do ukrywania przed lekarzami, skoro i tak namawiasz do ukrywania przed całym światem i snujesz wizje jakichś matek ex wyciągających cudze aborcje sprzed 5-ciu lat. Na prawdę, ludzie mają swoje życie, a aborcja powinna przestać być tabu. Ludzie mówią o niej w telewizji i nie giną od tego. No co mogłoby się stać? Bo wiesz, opony można przebić komuś po prostu za to, że jest czyimś ex, nawet bez wiedzy o aborcji. Tak samo, jak można naopowiadać plotek na czyiś temat, bez pokrycia w rzeczywistości. Więc co za różnica.
Nie, nie namawiałam do ukrywania przed całym światem.
Po co wymyślasz? Za mały problem do popisania i trzeba jeszcze nawymyślać, żeby postów sobie nabić?
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 07:07   #411
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Mam wrażenie, że na prawdę niektóre komentujące osoby już na prawdę wymyślają co by tu jeszcze dolać do ognia, jak podkręcić wątek, jak znaleść nowy problem.
Dajcie dziewczynie czas na normalne zdrowe reakcje. Niech się powścieka, niech odreaguje (nawet na ex i jego aktualnej.. kochance) i co w tym złego? Złość jej przejdzie i tak w życiu więcej nie będzie ich widziała. Wysyłacie człowieka do psychoterapeuty ciagle a nawet nie rozumiecie, że są odruchy i uczucia przez które trzeba przejść, a nie udawać ze wszystko jest cudowne. Ten etap też trzeba przejść, żeby móc go rozpracować, uwolnić emocje i w końcu się ich pozbyć. Cóż to za rady? Cóż za próba piętnowania, bo źle się wypowiedziała? Masakra.
Te wszystkie offtopy się powinno skasować, przy tak delikatnym wątku. Dać dziewczynie wsparcie a nie po głowie, bo użyła słowa obracanie? A od kiedy to jest wulgaryzm? Może w tej sytuacji miała napisac namiętnie się kochają?! Bułkę przez bibułkę dziewczyny, tyle powiem

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2018-09-20 o 07:18
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 07:17   #412
rosemary90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 128
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że na prawdę niektóre komentujące osoby już na prawdę wymyślają co by tu jeszcze dolać do ognia, jak podkręcić wątek, jak znaleść nowy problem.
Dajcie dziewczynie czas na normalne zdrowe reakcje. Niech się powścieka, niech odreaguje (nawet na ex i jego aktualnej.. kochance) i co w tym złego? Złość jej przejdzie i tak w życiu więcej nie będzie ich widziała. Wysyłacie człowieka do psychoterapeuty ciagle a nawet nie rozumiecie, że są odruchy i uczucia przez które trzeba przejść, a nie udawać ze wszystko jest cudowne. Cóż to za rady? Cóż za próba piętnowania, bo źle się wypowiedziała? Masakra.
Te wszystkie offtopy się powinno skasować, przy tak delikatnym wątku. Dać dziewczynie wsparcie a nie po głowie, bo użyła słowa obracanie? A od kiedy to jest wulgaryzm? Może w tej sytuacji miała napisac „namiętnie się kochająâ€?! Bułkę przez bibułkę dziewczyny, tyle powiem
to zdanie jest wewnętrznie sprzeczne. do psychotepeuty nie idzie sie bo wszystko jest cudownie i żeby ''nie przechodzić'' przez odruchy i uczucia

a to ze uważasz, ze sugestie szukania takiej pomocy są piętnowaniem świadczy juz tylko o Tobie.
rosemary90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 07:24   #413
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że na prawdę niektóre komentujące osoby już na prawdę wymyślają co by tu jeszcze dolać do ognia, jak podkręcić wątek, jak znaleść nowy problem.
Dajcie dziewczynie czas na normalne zdrowe reakcje. Niech się powścieka, niech odreaguje (nawet na ex i jego aktualnej.. kochance) i co w tym złego? Złość jej przejdzie i tak w życiu więcej nie będzie ich widziała. Wysyłacie człowieka do psychoterapeuty ciagle a nawet nie rozumiecie, że są odruchy i uczucia przez które trzeba przejść, a nie udawać ze wszystko jest cudowne. Ten etap też trzeba przejść, żeby móc go rozpracować, uwolnić emocje i w końcu się ich pozbyć. Cóż to za rady? Cóż za próba piętnowania, bo źle się wypowiedziała? Masakra.
Te wszystkie offtopy się powinno skasować, przy tak delikatnym wątku. Dać dziewczynie wsparcie a nie po głowie, bo użyła słowa obracanie? A od kiedy to jest wulgaryzm? Może w tej sytuacji miała napisac „namiętnie się kochająâ€?! Bułkę przez bibułkę dziewczyny, tyle powiem
Obrażanie niewinnej dziewczyny za to, że sypia z jej ex nie jest w żaden sposób normalną, zdrową reakcją.

Może niech od razu nawrzuca też innym wizażankom, albo Tobie, ciekawe czy wtedy też będzie to dla Ciebie zdrowe i normalne? W końcu ona tyle przechodzi. Ale wtedy pewnie się oburzysz.

Bo użyła słowa obracanie? A może też słowa "gówniara z patorodziny", "każda robiła głupoty, ale ogółem chciałyśmy się zakochać, a nie latać po łóżkach niemal 30-letnich gości", "Dla mnie to margines", "taka dziewczyna szuka akceptacji i kiedyś będzie tego żałować" (skąd wie, czego ona szuka i czy będzie żałować?). To jest tak okropne i obrzydliwe pojechanie po niewinnej dziewczynie, że sorry. I jednak widać wyraźnie, że autorka ma poglądy, które zakładają że kobieta (18-latka to już kobieta) pragnąca seksu na pierwszym spotkaniu jest marginesem i będzie tego żałować. A sama oczekuje zaakceptowania swojej decyzji o aborcji. Myślę, że zgodnie z jej linią poglądów można by śmiało wymyślić też kilka epitetów "nazywających rzeczy po imieniu" na temat tego, co zrobiła.

Edytowane przez januszpolak
Czas edycji: 2018-09-20 o 07:25
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 07:27   #414
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Dziewczyny, ale już będzie tego!
My mamy wspierać Autorkę a nie robić jej psychoanalizę. Znajdźcie w sobie tyle empatii, żeby nie pisać po boku a trzymać się tematu wątku, a więc pomocy i wsparcia. To, co piszecie można napisać w wątku o zdradach, czy w wątku aborcyjnym a tutaj powstrzymajmy się od offtopowania (zwracam uwage i Wam i sobie, stad też pierwsza osoba liczby mnogiej).
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 07:39   #415
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
Obrażanie niewinnej dziewczyny za to, że sypia z jej ex nie jest w żaden sposób normalną, zdrową reakcją.

Może niech od razu nawrzuca też innym wizażankom, albo Tobie, ciekawe czy wtedy też będzie to dla Ciebie zdrowe i normalne? W końcu ona tyle przechodzi. Ale wtedy pewnie się oburzysz.

Bo użyła słowa obracanie? A może też słowa "gówniara z patorodziny", "każda robiła głupoty, ale ogółem chciałyśmy się zakochać, a nie latać po łóżkach niemal 30-letnich gości", "Dla mnie to margines", "taka dziewczyna szuka akceptacji i kiedyś będzie tego żałować" (skąd wie, czego ona szuka i czy będzie żałować?). To jest tak okropne i obrzydliwe pojechanie po niewinnej dziewczynie, że sorry. I jednak widać wyraźnie, że autorka ma poglądy, które zakładają że kobieta (18-latka to już kobieta) pragnąca seksu na pierwszym spotkaniu jest marginesem i będzie tego żałować. A sama oczekuje zaakceptowania swojej decyzji o aborcji. Myślę, że zgodnie z jej linią poglądów można by śmiało wymyślić też kilka epitetów "nazywających rzeczy po imieniu" na temat tego, co zrobiła.

Napisałaś samą prawdę, mimo oburzenia co niektórych i zgadzam się z Tobą.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 07:43   #416
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Ale ja bardzo proszę...
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 07:49   #417
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że na prawdę niektóre komentujące osoby już na prawdę wymyślają co by tu jeszcze dolać do ognia, jak podkręcić wątek, jak znaleść nowy problem.
Dajcie dziewczynie czas na normalne zdrowe reakcje. Niech się powścieka, niech odreaguje (nawet na ex i jego aktualnej.. kochance) i co w tym złego? Złość jej przejdzie i tak w życiu więcej nie będzie ich widziała. Wysyłacie człowieka do psychoterapeuty ciagle a nawet nie rozumiecie, że są odruchy i uczucia przez które trzeba przejść, a nie udawać ze wszystko jest cudowne. Ten etap też trzeba przejść, żeby móc go rozpracować, uwolnić emocje i w końcu się ich pozbyć. Cóż to za rady? Cóż za próba piętnowania, bo źle się wypowiedziała? Masakra.
Te wszystkie offtopy się powinno skasować, przy tak delikatnym wątku. Dać dziewczynie wsparcie a nie po głowie, bo użyła słowa obracanie? A od kiedy to jest wulgaryzm? Może w tej sytuacji miała napisac namiętnie się kochają?! Bułkę przez bibułkę dziewczyny, tyle powiem
Oj, ale ja sie wcale nie wypowiadalam tylko o autorce! ''Lincz'' urzadza tez wiele innych uzytkowniczek, m.in. TY.
Doskonale wiesz, ze slowo obracanie jest tak negatywnie nacechowane, ze nie ma mowy o pomylce. Autorka uprawiajac seks po zakonczeniu zwiazku kocha sie, jak czlowiek, a ta nowa dziewczyna jest obracana. Prosze cie, naprawde.

Miljanou, nie zgadzam sie. Autorka otrzymala pomoc i caly czas moze na nas liczyc. Ale to nie znaczy, ze mamy sie z nia obchodzic jak z jajkiem. Poslalysmy w szary las moralizatorki probujace ja odwlec od aborcji, ale to nie znaczy, ze musimy sie zgadzac na krzywdzenie innych osob, chocby slownie, zwlaszcza ze uzytkowniczki lancuszkiem ida za autorka i tez tych sformulowan uzywaja a to juz jakas farsa. To mimo wszystko jest watek dyskusyjny i ja te dyskusje podejmuje. Z problemami trzeba sobie radzic inaczej niz obrzydzajac sobie innych ludzi.

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ale ja bardzo proszę...
Wiesz co, proponuje daj nam punkty. To bedzie tak w twoim stylu. Nie zapomnij, zebysmy punkty dostaly tylko ja, januszpolak i Emanuelle_Noire, a nie czasem osoby, ktore wyzywaly te mloda dziewczyne.
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 07:50   #418
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ale ja bardzo proszę...

Napisałam tylko grzecznie, że zgadzam się. Już milknę... Wiem przecież, że bym miała bana jakbym napisała co o tym myślę. Narka

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2018-09-20 o 07:53
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 07:55   #419
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Też sie masz do czego czepiać autorka w aktualnym stanie psychicznym złości, zawodu, wściekłości ma prawo nazywać kogoś kto się dupczy z gościem, przez którego to przechodzi - jak chce
Tak, ma "prawo" zachowywać się jak buc niezależnie od tego co przechodzi, a ja mam prawo powiedzieć co o tym myślę i o czym takie zachowanie świadczy.
Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
Po drugie okropny i obrzydliwy jest sposób, w jaki wypowiadasz się o tamtej dziewczynie i nawet Twój stan nie jest usprawiedliwieniem. To nie jest "nazywanie rzeczy po imieniu" i nie masz pojęcia, czy ona będzie tego żałować w przyszłości, czy nie. Ty na pewno znajomości z ex żałujesz, ona może to wspominać jako przygodę z młodości. Nic Tobie do tego, z jakiej rodziny pochodzi i jakie są jej pobudki do uprawiania seksu - nie każdy musi chcieć uprawiać seks tylko z miłości albo tylko w stałym związku. I to jest tak samo okej.
Zgadzam się.
Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
A ja nie rozumiem po co w ogóle temat tamtej dziewczyny jest poruszany.
Ex jest gnojkiem i taki pozostanie choćby mirande kerr miał teraz obracać radośnie.
Zapytaj o to autorkę, bo to ona opowiedziała o tamtej dziewczynie. Może gdyby nie chciała by rozmawiano na ten temat, nie wspominałaby o tym.
Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Dziewczyny, spasujcie trochę z tym "dupczeniem"/ "obracaniem" itp. Wiem, że zdrady to emocjonujący temat i jest w nas dużo złości i żalu jeśli jesteśmy ta stroną zdradzoną ale postarajmy się o więcej opanowania w postach
To jest chyba uwaga do autorki, a nie do "dziewczyn".
No i to nie była żadna zdrada.
Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że na prawdę niektóre komentujące osoby już na prawdę wymyślają co by tu jeszcze dolać do ognia, jak podkręcić wątek, jak znaleść nowy problem.
Dajcie dziewczynie czas na normalne zdrowe reakcje. Niech się powścieka, niech odreaguje (nawet na ex i jego aktualnej.. kochance) i co w tym złego?
Serio? Pytasz co jest złego w argesji w stronę niewinnych ludzi? To co jeszcze jest "zdrową" reakcją? Jak pójdzie tamtej kobiecie spuścić bęcki, bo akurat jest jej źle, to też będzie twoim zdaniem usprawiedliwiona?
Pytasz co w tym złego. Moim zdaniem agresja i hipokryzja są tutaj złe.
Cytat:
Te wszystkie offtopy się powinno skasować, przy tak delikatnym wątku. Dać dziewczynie wsparcie a nie po głowie, bo użyła słowa obracanie? A od kiedy to jest wulgaryzm? Może w tej sytuacji miała napisac namiętnie się kochają?! Bułkę przez bibułkę dziewczyny, tyle powiem
Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale już będzie tego!
My mamy wspierać Autorkę a nie robić jej psychoanalizę. Znajdźcie w sobie tyle empatii, żeby nie pisać po boku a trzymać się tematu wątku, a więc pomocy i wsparcia. To, co piszecie można napisać w wątku o zdradach, czy w wątku aborcyjnym a tutaj powstrzymajmy się od offtopowania (zwracam uwage i Wam i sobie, stad też pierwsza osoba liczby mnogiej).
Komentowanie wypowiedzi autorki to nie są żadne offtopy. Niby dlaczego nagle ten wątek miałby kompletnie zmienić kurs i wszyscy powinni udawać, że jego założeniem od początku było wspieranie autorki w aborcji?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 08:20   #420
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;85887767]


Komentowanie wypowiedzi autorki to nie są żadne offtopy. Niby dlaczego nagle ten wątek miałby kompletnie zmienić kurs i wszyscy powinni udawać, że jego założeniem od początku było wspieranie autorki w aborcji?[/QUOTE]

No nie wiem, może dlatego, że jeśli ktoś jest w dołku to powinno się taką osobę wspierać? W kazdej decyzji.

Skarbimiro, ja nie zamierzam rozdawać żadnych punktów. Autorka "pojechała" za daleko w ocenie tamtej dziewczyny (jednak ją staram się rozumieć i chyba Ruda to najlepiej wytłumaczyla, dlaczego) i zwróciłam jej uwagę. Podobnie i Was bardzo proszę. Wszystkich już chyba poprosiłam, by wstrzymali się z "dupczeniem" i "obracaniem" i w ogóle ocenianiem tamtej dziewczyny ( w tym z oskarżeniem i obroną). Po co punkty, jak może wystarczy po ludzku poprosić? Dajmy Autorce trochę ochłonąć i uporać się z ciążą (o ile była w ogóle w ciąży, bo mogla się pomylić).
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-22 00:02:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.