z myślą o... STUDNIÓWCE 2010 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-28, 15:09   #751
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

Cytat:
Napisane przez halapuca Pokaż wiadomość
ja mam pytanie o biżu. jestem raczej umiarkowana w ozdabianiu się. wybiorę jedna ozdobę, ale za tym idzie pytanie: czy wypada założyć duży naszyjnik?
bardzo mi się podobają te:

http://www.newlook.co.uk/1733631/173...ctDetails.aspx
http://www.newlook.co.uk/1733451/173...ctDetails.aspx
wypada coś takiego założyć? (oczywiście żadnej biżuterii do tego jak już to małe wkrętki do uszu).
Mnie się osobiście żaden nie podoba, ale to Twój wybór
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 18:37   #752
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Btw nie wiecie gdzie mogą być sukienki podobne do tej?
coś w tym stylu znalazłam na allegro.
http://moda.allegro.pl/search.php?st...3557&country=1
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 18:46   #753
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

Cytat:
Napisane przez L I L Y Pokaż wiadomość
coś w tym stylu znalazłam na allegro.
http://moda.allegro.pl/search.php?st...3557&country=1
uh... nie dalabym za te sukienki az tyle...szczegolnie, ze to 100%poliester. jak dla mnie przeplacona sprawa. w tej cenie mozna znalezc w stacjonarnych sklepach o wiele fajniejsza kiecke.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 18:49   #754
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

Mam dylemat ad. mojej sukienki Japan Style. Jedna ze sprzedających przesłała mi zdjęcia real (jej sukienka jest mw 40 zł droższa), a druga nawet nie odpisała na maila. zaryzykować i kupić tańszą czy kupić tą, której zdjęcie widziałam?

Btw jaki kolor makijażu pasowałby do filetowej sukienki prócz czarnego i fioletowego? O fioletowym najpierw myślałam, ale stwierdziłam, że nie zatuszuję sińców na tyle żeby mi ich taki makijaz nie uwidocznił. Kolor oczu mam.. dziwny. Niebiesko-zielone, raczej ciemne, z żółtą obwódką dookoła źrenicy, ciemna oprawa oczu, włosy (bo to chyba też ma znaczenie) brązowe.
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 19:03   #755
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Mam dylemat ad. mojej sukienki Japan Style. Jedna ze sprzedających przesłała mi zdjęcia real (jej sukienka jest mw 40 zł droższa), a druga nawet nie odpisała na maila. zaryzykować i kupić tańszą czy kupić tą, której zdjęcie widziałam?

Btw jaki kolor makijażu pasowałby do filetowej sukienki prócz czarnego i fioletowego? O fioletowym najpierw myślałam, ale stwierdziłam, że nie zatuszuję sińców na tyle żeby mi ich taki makijaz nie uwidocznił. Kolor oczu mam.. dziwny. Niebiesko-zielone, raczej ciemne, z żółtą obwódką dookoła źrenicy, ciemna oprawa oczu, włosy (bo to chyba też ma znaczenie) brązowe.

a te sukienki sa identyczne i jedna z nich jest drozsza?
__________________
PM 5 września 2015

biala lila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 19:06   #756
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

Jigoku może podaj linki to będzie łatwiej coś podpowiedzieć
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 19:16   #757
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

Cytat:
Napisane przez biala lila Pokaż wiadomość
a te sukienki sa identyczne i jedna z nich jest drozsza?
Teoretycznie tak. Mają różnych sprzedawców, tylko z tymi japońskimi sukienkami to jakoś jakości nie równa, więc nie wiem czy zamówić tańszą czy ta, której widziałam zdjęcie real.

Cytat:
Napisane przez L I L Y Pokaż wiadomość
Jigoku może podaj linki to będzie łatwiej coś podpowiedzieć
Do aukcji w sensie?

Btw chodzi o tą
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-28, 19:19   #758
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

no o linki do aukcji mi chodziło.

wiesz, zawsze się poczyta komentarze.. a skoro tam co mają taniej i mają pozytywy to myślę, że można kupić.
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 19:25   #759
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

Cytat:
Napisane przez L I L Y Pokaż wiadomość
no o linki do aukcji mi chodziło.

wiesz, zawsze się poczyta komentarze.. a skoro tam co mają taniej i mają pozytywy to myślę, że można kupić.
Tam, gdzie taniej sprzedał 62 przedmioty, 1 neutral, 2 negatywy, dotyczą opóźnienia w wysyłce. To neutral:
Cytat:
Towar zgodny z opisem, dobrej jakości i w niewygórowanej cenie - to wielki plus. Natomiast kontakt ze sprzedawcą nieco utudniony (zarówno mailowy jak i telefoniczny), jak również znaczne opóźnienie w wysyłce bez wcześniejszej informacji.

Tam gdzie drożej żadnych negatywów, 97 sprzedanych i komentarze w stylu:
Cytat:
Sukienka zgodna z opisem, doskonałej jakości. Sprzedający bardzo rzetelny, doskonały kontakt w trakcie transakcji. Polecam serdecznie!!!
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 19:28   #760
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

to ja bym jednak nie ryzykowała i kupiła już nawet drożej te 40zł, ale byłabym pewna, że wszystko będzie ok.
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 20:32   #761
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

Jigoku wez ta drozsza, przynajmniej bedziesz pewniejsza
__________________
PM 5 września 2015

biala lila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 07:49   #762
anjya
Rozeznanie
 
Avatar anjya
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 992
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

doznałam szoku czytając ten wątek

jest październik, ja nie mam ani sukienki (dopiero się rozglądam), butów nie mam, fryzjer niezamówiony, makijaż niezamówiony, nawet nie wybrana fryzura, właściwie to nic nie mam. żeby zapisać się do fryzjera miałam plan iść na początku stycznia, ale z tego co czytam to studniówka to już prawie jak przedślubne szaleństwo
dwa lata temu byłam na studniówce z TŻ, sukienkę kupiłam w grudniu, do fryzjera zapisałam się tydzień przed, a makijaż zrobiłam sama ...
anjya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 13:48   #763
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

Jigogu, ja bym zdecydowanie wybrala drozsza ale pewniejsza opcje, sama teraz przezywam kazdy dzwonek do drzwi i rozczarowanie gdy sie okazuje ze jeszcze zamówiona sukienka nie przyszła, kontakt ze sprzedawca sie urwal odkad dostal kase, a teraz az tak mi sie nie spieszy bo ma byc na wesele w maju no i ew na sylwka ja wykorzystam ale wiadomo juz bym chciala ja przymierzyc i wogole

i najlepiej wybrac przesylki za pobraniem, o wiele szybciej ida niz polecony no i nie ma sytuacji ze wyslesz kase a rzecz nie dojdzie wogole i potem zwalanie winy na poczte polska ;]

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Btw jaki kolor makijażu pasowałby do filetowej sukienki prócz czarnego i fioletowego? O fioletowym najpierw myślałam, ale stwierdziłam, że nie zatuszuję sińców na tyle żeby mi ich taki makijaz nie uwidocznił. Kolor oczu mam.. dziwny. Niebiesko-zielone, raczej ciemne, z żółtą obwódką dookoła źrenicy, ciemna oprawa oczu, włosy (bo to chyba też ma znaczenie) brązowe.
mi osobiscie strasznie podobaja sie tego typu oczy w perlowym lekko mieniącym rozu
+ odrobina perlowego bialego a zewnetrzny kacik przyciemniony lekko fioletem czy cos takiego, widzialam kolezanke o szarozielonych oczach w takim makijarzu i wygladalo to rewelacyjnie
az sama kiedys przetestowalam na sobie i mimo tendncji do sincow po oczami i bardziej zielono-zoltego koloru teczowki wygladalo ekstra

polecam sypki cien np rozowy mini bourjois nr 6
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 14:36   #764
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

Dzięki dziewczyny, chyba tak właśnie zrobię

Cytat:
Napisane przez em!L!a Pokaż wiadomość
i najlepiej wybrac przesylki za pobraniem, o wiele szybciej ida niz polecony no i nie ma sytuacji ze wyslesz kase a rzecz nie dojdzie wogole i potem zwalanie winy na poczte polska ;]

mi osobiscie strasznie podobaja sie tego typu oczy w perlowym lekko mieniącym rozu
+ odrobina perlowego bialego a zewnetrzny kacik przyciemniony lekko fioletem czy cos takiego, widzialam kolezanke o szarozielonych oczach w takim makijarzu i wygladalo to rewelacyjnie
az sama kiedys przetestowalam na sobie i mimo tendncji do sincow po oczami i bardziej zielono-zoltego koloru teczowki wygladalo ekstra

polecam sypki cien np rozowy mini bourjois nr 6
Nigdy nie brałam za pobraniem szczerze mówiąc, ale ten sprzedawca nawet nie ma takiej opcji

Co do makijażu brzmi bardzo ciekawie. Nie masz może jakiś zdjęć, bo jestem kompletną noga jeśli o makijaż chodzi i obawiam się że wyjdzie mi efekt topielicy albo pandy
Nawet mimo sińców pasował ten fiolet?
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 14:38   #765
blackberry_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

Witam ;]
też mam problem z wyborem sukienki niby krótsza jest wygodniejsza ale długa chyba bardziej pasuję na taką okazję ;] nie wiem co robić ;D
blackberry_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 14:40   #766
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

Cytat:
Napisane przez blackberry_91 Pokaż wiadomość
Witam ;]
też mam problem z wyborem sukienki niby krótsza jest wygodniejsza ale długa chyba bardziej pasuję na taką okazję ;] nie wiem co robić ;D
w tym roku miałam studniówkę i królowały właśnie krótsze sukienki tzw małe czarne...
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 14:43   #767
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

ja też postawiłam jednak na krótrsza . ja chciałam długa ale wszyscy mi mówili ze jestem młoda i na co mi długa wiec wkoncu wzielam ta krotsza , chociaz troche zaluje .


malo sprzedawcow uwzglednia opcje za pobraniem , tez chca sie jakos zabezpieczyc.
__________________
PM 5 września 2015

biala lila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 14:43   #768
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

Cytat:
Napisane przez em!L!a Pokaż wiadomość



mi osobiscie strasznie podobaja sie tego typu oczy w perlowym lekko mieniącym rozu
+ odrobina perlowego bialego a zewnetrzny kacik przyciemniony lekko fioletem czy cos takiego, widzialam kolezanke o szarozielonych oczach w takim makijarzu i wygladalo to rewelacyjnie
az sama kiedys przetestowalam na sobie i mimo tendncji do sincow po oczami i bardziej zielono-zoltego koloru teczowki wygladalo ekstra

polecam sypki cien np rozowy mini bourjois nr 6
mniam. bardzo kuszacy makijaz niestety dla mnie by taki odpadal. mam notorycznie przekrwione naczynka (i popekane dodatkowo) w oczach... ale moze taki plyn jak visine, zalatwilby sprawe.. musze potestowac w wolnej chwili
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 15:03   #769
blackberry_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

Też się raczej zdecyduję na krótszą ;] wygodniej ;D
blackberry_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 15:38   #770
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość

Co do makijażu brzmi bardzo ciekawie. Nie masz może jakiś zdjęć, bo jestem kompletną noga jeśli o makijaż chodzi i obawiam się że wyjdzie mi efekt topielicy albo pandy
Nawet mimo sińców pasował ten fiolet?
niestety nie mam żadnej foty najlepiej w wolnej chwili pobawic sie w malowanie albo popytaj na wizazu w dziale makijaze tam dziewczyny maja mase pomyslow i znaja sie na rzeczy

ja swoje since pod oczami tuszuje korektorem rimmel stay matt ekstremalnie jasnym - ivory - bo jestem ekstremalnie blada

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
mniam. bardzo kuszacy makijaz niestety dla mnie by taki odpadal. mam notorycznie przekrwione naczynka (i popekane dodatkowo) w oczach... ale moze taki plyn jak visine, zalatwilby sprawe.. musze potestowac w wolnej chwili
uzywalam visine taki w malutkich kapsułkach i efekt byl zadowalajacy, szczegolnie przydawalo sie po nocy przed kompem
tylko przetestuj wczesniej, w razie gdyby podraznialy Ci oczy
albo jeszcze moge polecic plyn dla alergikow ******* do oczu podraznionych i suchych czy cos takiego, najlepiej popytaj w aptece


aha i jeszcze fajnie wyglada jak na koniec na te rozowo perlowo fiolety nalozy sie sypki cien ala brokat firma APC ma tego mase kolorow, perlowe opalizujace i stosunkowo tanie ja placilam w galerii centrum ok 11zl za pudeleczko sypkiego cienia -> http://www.apc-cosmetics.com/cienie_...jaz_brokat.php
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 16:04   #771
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

Cytat:
Napisane przez em!L!a Pokaż wiadomość
niestety nie mam żadnej foty najlepiej w wolnej chwili pobawic sie w malowanie albo popytaj na wizazu w dziale makijaze tam dziewczyny maja mase pomyslow i znaja sie na rzeczy

ja swoje since pod oczami tuszuje korektorem rimmel stay matt ekstremalnie jasnym - ivory - bo jestem ekstremalnie blada



uzywalam visine taki w malutkich kapsułkach i efekt byl zadowalajacy, szczegolnie przydawalo sie po nocy przed kompem
tylko przetestuj wczesniej, w razie gdyby podraznialy Ci oczy
albo jeszcze moge polecic plyn dla alergikow ******* do oczu podraznionych i suchych czy cos takiego, najlepiej popytaj w aptece


aha i jeszcze fajnie wyglada jak na koniec na te rozowo perlowo fiolety nalozy sie sypki cien ala brokat firma APC ma tego mase kolorow, perlowe opalizujace i stosunkowo tanie ja placilam w galerii centrum ok 11zl za pudeleczko sypkiego cienia -> http://www.apc-cosmetics.com/cienie_...jaz_brokat.php
Ja mam raczej ciemną karnacje, o każdej porze roku inną, wiec trudno mi dobrać korektor pod oczy

Pełno tych cienie, nie mogłabym się zdecydować
Ale skoczę sobie w weekend do Inglota i poszukam.
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 16:37   #772
żanetka91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 688
GG do żanetka91
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

Zapisalam sie dzis do fryzjera i na makijaz
Jestem z siebie dumna, pierwsze kroki mam za sobą
__________________
Że miłość może przegrać,to fakt z którym nie umiemy się pogodzić.
- Rabindranath Tagore
żanetka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 16:38   #773
tryginia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

Moim zdaniem nie trzeba patrzeć czy coś jest odpowiednie do okazji Długa czy krótka w zależności od tego w jakiej jest ci wygodnie Ja stawiam na coś delikatnego
tryginia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 16:45   #774
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

em!L!a o to mw chodzi?

Takie coś znalazłam:
Cytat:
Znacznie lepiej na skórze prezentuje się kredka w kolorze szampana lub bladego różu. Rozcieramy ją w wewnętrznym kąciku oka oraz tuż pod łukiem brwiowym - dzięki temu makijaż wygląda "czyściej". Taki kosmetyk rewelacyjnie wygląda też z pudrem brązującym. Omieć nim twarz, podkreślając kości policzkowe. Nabierz trochę na pacynkę lub pędzelek do makijażu oczu i rozetrzyj po zewnętrznej stronie górnej powieki i powyżej jej załamania. Wewnętrzną jej część umaluj jasną kredką, rozetrzyj palcem, również w załamaniu, delikatnie wklepując ją przy tym w skórę. Następnie pociągnij kreskę idącą od wewnętrznego kącika oka aż pod brwi. Rozetrzyj ją dokładnie tak, by powstała łagodna smuga, a przejścia pomiędzy kolorami były miękkie. Rzęsy pociągnij grafitową (blondynki i szatynki) lub czarną mascarą (brunetki). Gotowe!
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 16:55   #775
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

eh no nie moglam sie powstrzymac, chyba sie uzaleznilam od ogladania sukienek w necie moze mi przejdzie jak dostane te moja zamowiona

Jigoku, no cos takiego a czy uzyjesz kredki czy cienia to juz zalezy czym Ci wygodniej malowac fajne takie dalikatne, strasznie mi sie podoba,
jak uda mi sie znalezc jeszcze jakies foty rozowo fioletowych makijarzy to wrzuce
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013

Edytowane przez em!L!a
Czas edycji: 2009-10-29 o 17:02
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 18:43   #776
Xtase
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 732
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

A ja chciałabym długą sukienkę, może coś w tym stylu, jak myślicie ?
Xtase jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 19:03   #777
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

ta pudrowo-rozowa *_*
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 19:42   #778
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1256841782 ta ładna chociaż ja nie chcę długiej.

Makijaże jakieś jeszcze:
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 20:18   #779
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

znacie jakies sklepy internetowe - niekoniecznie polskie, ktore oferuja jakies sukienki na tego typu okazje, ale tez nie przesadzaja z cena?
wypatrzylam sobie swego czasu na asos'ie.. lecz jest ona w stylu 'mala czarna' i siega z 10 - 15 cm przed kolano.. wydaje mi sie byc troche kusa jak na studniowke .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 21:16   #780
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: z myślą o... STUDNIÓWCE 2010

sprzedawca napisal mi ze sukienka juz poszla paczka z pierwszenstwem takze jutro sie jej spodziewam , napisze co i jak z sukienka oraz szalem. trzymjacie kciuki zeby bylo ok
__________________
PM 5 września 2015

biala lila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.