Kartka dla Mateuszka - nie ma wiele czasu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Czy wyślesz kartkę?
Tak 9 69,23%
Nie 4 30,77%
Głosujący: 13. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-09, 07:49   #1
Gosia X
Rozeznanie
 
Avatar Gosia X
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 593
Exclamation

Kartka dla Mateuszka - nie ma wiele czasu


Witam Was, natknęłam sie na fb na tego posta mamy chorego na raka chłopca wklejam post i podaję link do jej profilu na fb. Bardzo mnie poruszył.

'Zwracam się do was kochani z ogromną prośbą! Mój 4 letni synek choruje na nowotwór złośliwy z przerzutami. Jeden raz w życiu dostał list a raczej przesyłkę z jego portretem był bardzo szczęśliwy płomień radości w oczach Mateuszowi nie zostało zbyt wiele życia bo choroba okazała się bardzo złośliwa nie wyleczalna.Jesli dla was nie był by to żaden problem proszę wyślijcie do niego kartkę sprawi mu to ogromna niespodziankę .Proszę udostępniajcie to wśród znajomych może znajdą się chętni, którzy sprawią mu przyjemność z góry serdecznie dziękuję! Adres: Mateusz Ziółkowski Lusowo ul.Poznanska 8, 62-080 Tarnowo Podgórne' https://www.facebook.com/mk.ziolkowscy

Co Wy na to żeby zasypać chłopaka kartkami
__________________
“I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.” J.R.R. Tolkien
Gosia X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 09:27   #2
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Kartka dla Mateuszka - nie ma wiele czasu

Cytat:
Napisane przez Gosia X Pokaż wiadomość
Witam Was, natknęłam sie na fb na tego posta mamy chorego na raka chłopca wklejam post i podaję link do jej profilu na fb. Bardzo mnie poruszył.

'Zwracam się do was kochani z ogromną prośbą! Mój 4 letni synek choruje na nowotwór złośliwy z przerzutami. Jeden raz w życiu dostał list a raczej przesyłkę z jego portretem był bardzo szczęśliwy płomień radości w oczach Mateuszowi nie zostało zbyt wiele życia bo choroba okazała się bardzo złośliwa nie wyleczalna.Jesli dla was nie był by to żaden problem proszę wyślijcie do niego kartkę sprawi mu to ogromna niespodziankę .Proszę udostępniajcie to wśród znajomych może znajdą się chętni, którzy sprawią mu przyjemność z góry serdecznie dziękuję! Adres: Mateusz Ziółkowski Lusowo ul.Poznanska 8, 62-080 Tarnowo Podgórne' https://www.facebook.com/mk.ziolkowscy

Co Wy na to żeby zasypać chłopaka kartkami
Ja wyślę jutro kartkę ze swojego miasta z twórczością własną
Reszta Wizażanek chyba śpi
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 09:58   #3
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Kartka dla Mateuszka - nie ma wiele czasu

Ja czytałam już posta wcześniej ale cały czas się zastanawiam co wykonać bo talentu plastycznego u mnie brak. W tym tyg. pójdę na zakupy i zakupię trochę przyborów.
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 11:53   #4
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Kartka dla Mateuszka - nie ma wiele czasu

Cytat:
Napisane przez MsLizard Pokaż wiadomość
Ja czytałam już posta wcześniej ale cały czas się zastanawiam co wykonać bo talentu plastycznego u mnie brak. W tym tyg. pójdę na zakupy i zakupię trochę przyborów.
Cokolwiek. Ja wyślę kartkę, na której będzie moje miasto + coś napiszę śmiesznego, bo talentu plastycznego też nie mam
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 12:04   #5
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Kartka dla Mateuszka - nie ma wiele czasu

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Cokolwiek. Ja wyślę kartkę, na której będzie moje miasto + coś napiszę śmiesznego, bo talentu plastycznego też nie mam
Chyba jednak też tak zrobię
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 10:23   #6
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: Kartka dla Mateuszka - nie ma wiele czasu

O akcji dowiedziałam się parę dni temu i mam zamiar namówić moich uczniów żeby na lekcji napisali parę miłych słów do Mateusza. Dołączymy też ładny rysunek.
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-16 11:23:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.