Panny Młode z Krakowa!!! - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-24, 17:32   #1651
sylwusiaaniolek
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwusiaaniolek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 450
GG do sylwusiaaniolek
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Askatasuna Pokaż wiadomość
sylwusiaaniolek czy mogłabym prosić Cię, żebyś i mi wysłała stronę www swojej makijażystki?
Również zaczęłam się rozglądać za kimś kto mógłby mnie malować, a jeśli jesteś zadowolona z jej usług to taki namiar jest dla mnie cenny
Z góry dziękuję
Hej, sorki ze teraz dopiero wysylam na pw namiary
__________________
Po prostu SYLWIA

Uczę się szyć na maszynie

Moje małe "dzieła" Galeria - zajrzyj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737889
sylwusiaaniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 19:58   #1652
Madzionella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gród Króla Kraka
Wiadomości: 774
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Witam! Mam małe pytanie - czy sa to osoby, ktore swoje wesele organizuja w Niepołomicach? Chodzi o to, z jakim wyprzedzeniem trzeba minimalnie rezerwowac sale? My chwilowo musimy sie z przygotowaniami wstrzymac do wiosny przyszlego roku, a chcielibysmy pobrac sie w 2012 roku. Rozmawialam dzis z kolezanka i troszke przestraszylo mnie to, że wraz z narzeczonym musiala rezerwowac sale w Szarowie 2,5 roku przed ślubem. Czy ktoś tu ma moze rozeznanie jak to wygląda z tej strony Krakowa? Z góry dziękuję za odpowiedź. Buziaki
Madzionella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 10:04   #1653
Madzionella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gród Króla Kraka
Wiadomości: 774
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Witam, podbijam pytanie, bo jak na razie nie doczekalam sie odpowiedzi, a z natury brak mi odpowiedniej dozy cierpliwości
Madzionella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 13:18   #1654
sylwusiaaniolek
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwusiaaniolek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 450
GG do sylwusiaaniolek
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

My rezerwowalismy jakies 1,5 roku wczesniej w Zajezdzie Celtyckim. Wesele w maju 2011. Pozniej chcielismy przelozyc na czerwiec, ale mieli tylko juz jeden termin, ktory nam nie pasowal. i zostal maj. Niewiem jak w innych lokalach.. wiec ja chyba nie pomoge za bardzo
a tak swoja droga 2,5 roku wczesniej?? szok
__________________
Po prostu SYLWIA

Uczę się szyć na maszynie

Moje małe "dzieła" Galeria - zajrzyj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737889
sylwusiaaniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 12:05   #1655
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Sylwia czy moge i ja prosic o namiar na makijazystke?
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 17:18   #1656
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Zajazd Celtycki piekny lokal.... sama chciałam tam mieć wesele ale w ostateczności znalazlam jeszcze bardziej urokliwy do Zajazdu trochę kijowy dojazd-droga w trakcie remontu;/ ide tam na wesele 20.08.2012
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 09:13   #1657
ghola
Raczkowanie
 
Avatar ghola
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 323
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Madzionella Pokaż wiadomość
Witam! Mam małe pytanie - czy sa to osoby, ktore swoje wesele organizuja w Niepołomicach? Chodzi o to, z jakim wyprzedzeniem trzeba minimalnie rezerwowac sale? My chwilowo musimy sie z przygotowaniami wstrzymac do wiosny przyszlego roku, a chcielibysmy pobrac sie w 2012 roku. Rozmawialam dzis z kolezanka i troszke przestraszylo mnie to, że wraz z narzeczonym musiala rezerwowac sale w Szarowie 2,5 roku przed ślubem. Czy ktoś tu ma moze rozeznanie jak to wygląda z tej strony Krakowa? Z góry dziękuję za odpowiedź. Buziaki
Z tego co słyszałam, to rok przed weselem MINIMUM (dotyczy to w szczególności najbardziej popularnych terminów wiosna/lato/wczesna jesień). Najlepiej się z nimi skontaktuj -to będziesz miała informację z pierwszej ręki
http://www.zamekkrolewski.com.pl
Nie wiem czy się orientujesz, ale Niepołomice dysponują 4 salami w których mogą być organizowane przyjęcia weselne. W tym samym dniu. Tak więc razem z Tobą na Zamku mogą sie bawić inne Panny Młode.
Na jednym z sierpniowych imprez na Zamku były trzy PM w prawie identycznych sukniach I jak tu wtedy być najpiękniejszą Księżniczką na Zamku
Ale miejsce piękne i w sam raz na Ten Dzień!
__________________
Nigdzie nie kupisz szczęścia, miłość daje je gratis
ghola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 20:18   #1658
Goyya
Raczkowanie
 
Avatar Goyya
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 252
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

witam kolezanki)tu panna mloda sierpniowa czy mozecie polecic jakiegos fotografa i kamerzyste? zalatwiam rzeczy dopiero od 2 tygodni...a juz mam sale,zespol i suknie upatrzylam buziaki kolezankom
Goyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 20:28   #1659
Madziulka83
Zadomowienie
 
Avatar Madziulka83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Austria-Wiedeń
Wiadomości: 1 125
GG do Madziulka83
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Widze, ze tu juz Pm 2011....ale ten czas leci. A nasz wielki dzien juz w ta niedziele
__________________
Szymuś 10.01.2010
Madziulka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 20:44   #1660
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Goyya Pokaż wiadomość
witam kolezanki)tu panna mloda sierpniowa czy mozecie polecic jakiegos fotografa i kamerzyste? zalatwiam rzeczy dopiero od 2 tygodni...a juz mam sale,zespol i suknie upatrzylam buziaki kolezankom
Sam siebie polecam
Polecenia od wizazazenek to mam ale na wątku tarnowskim i kieleckim.
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 19:22   #1661
Rapi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 77
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

A czym kierowaliście sie przy wyborze własnie jego? Chyba nie jest zbyt znany, nie słyszałam o nim.
Rapi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-11, 22:28   #1662
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Ja wybierając swojego fotografa i kamerzystę kierowałam się filmami z wesel na ktorych bylam lub z ktorych filmy i fotki widzialam. Zdecydowałam sie na Mikulskich choć ceny straaaasznie wysokie niestety ale za taką pamiątkę warto zaplacic. Widzialam kilka ich filmow i mnostwo zdjec i jestem zachwycona-powiem szczerze ze juz 4 lata temu po pierwszym weselu z ich uczestnictwem powiedzialam ze to oni będą na moim weselu robic fotki i film i teraz ich wynajęlam
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 08:00   #1663
Rapi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 77
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

My wybraliśmy Art Pixel Studio. Widzieliśmy film u koleżanki i jeszcze kilka filmów w ich studio. Przed wyborem jakiejkolwiek firmy namawiam do oglądnięcia całych filmów a nie tylko zwiastuna.
Rapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 07:38   #1664
Rapi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 77
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Masz w 100% rację. Mam nadzieję, że dostaniecie surowy materiał. My mamy to zagwarantowane (może za jakiś czas będziemy chcieli zobaczyć np. którąś ciocię, której nie będzie na zmontowanym filmie)
Rapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 14:29   #1665
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Krakowianki, bardzo potrzebuję Waszej pomocy!

Czy któraś z Was (lub Wasza krewna, znajoma itd.) szyła suknię u pani Marii Kani (pracownia Kami)?

Ta krawcowa ma obecnie swój zakładzik na ulicy Łobzowskiej, ale jest on czynny dopiero od niedawna. Trafiłam tam dosyć przypadkowo, ale oferta tej pani bardzo mnie zainteresowała, zdecydowałabym się uszyć u niej suknię, ale boję się tak w ciemno ryzykować.

Będę Wam bardzo wdzięczna za pomoc!
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 16:17   #1666
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Witajcie.
My swoją salę rezerwowaliśmy w październiku zeszłego roku, a ślub mamy w czerwcu 2011, więc jakieś 20 miesięcy wcześniej.
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 18:09   #1667
iflower
Raczkowanie
 
Avatar iflower
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Witam ja jestem spod Krakowa a dokladniej z krzeszowic, jest ktoś moze na forum ktos z moich okolic??;>
iflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 19:35   #1668
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
Witajcie.
My swoją salę rezerwowaliśmy w październiku zeszłego roku, a ślub mamy w czerwcu 2011, więc jakieś 20 miesięcy wcześniej.
A które miejsce wybraliście? Było bardzo oblegane przez pary młode na 2011?
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 21:41   #1669
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

My wybraliśmy spoza Krakowa całkowicie, dokładniej gdzieś z 50 km w stronę Zakopanego. Tak, że w tej kwestii to Ci wiele nie pomogę. Powiem tak, że my chcieliśmy czerwiec ewentualnie wrzesień, w czerwcu wolne miejsca były, ale nie pamiętam czy wszystkie soboty były wolne, my wybraliśmy ostatecznie 11 czerwca.

To zależy szczerze powiedziawszy od lokalu. Musisz poszukać najlepiej na forach ślubnych informacji o knajpie, która najbardziej Cię interesuje i z jakim wyprzedzeniem trzeba zamawiać u nich terminy. Powiem tak, że mnie przeraża ta "gonitwa" która się zrodziła w Polsce. Nie wiem czy to tylko u nas, ale fakt jest taki, że za parę lat to trzeba będzie ślub organizować z 5 letnim wyprzedzeniem, niektórzy to pierw będę organizować ślub a potem szukać kandydata na męża szukać (ew. kandydatkę) hehe
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 22:05   #1670
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Karo89 dzięki, ale ja mam już salę zarezerwowaną- na przyszłoroczny sierpień

Pytałam z ciekawości, 20 miesięcy to dość sporo czasu i byłam ciekawa czy (i który to taki) okupowany lokal wybraliście

No niestety, ten przedślubny owczy pęd jest i w Krakowie i niestety to działa jak domino- pary rezerwują z wyprzedzeniem, więc potem nie będzie wolnych terminów, więc kolejne pary wiedząc o tym też się śpieszą itd. itd...Szczerze mówiąc denerwuje mnie to okropnie, wkurzam się na siebie, że sama temu uległam i z niektórymi rzeczami też się pospieszyłam Jeszcze rozumiem- sale, restauracje, hotele (zwłaszcza w Krakowie ze względu na turystów), ale np. jak słyszę "florystka ślubna (już nie kwiaciarka..)- ostatnie wolne terminy na lato 2011"...to ręce opadają. Nawet głupi bukiet trzeba chyba rezerwować rok wcześniej.

Przypomniało mi się jeszcze, jak koleżanka (co prawda z lubelskiego) mówiła, że kilka lat temu jej tata w żartach zasugerował, że w nowootwartej restauracji są wolne terminy na 2 lata naprzód i może by termin zarezerwować, bo jakby tak narzeczonego znalazła...i aktualnie ona jest przed swoim weselem, z którym czekali z TŻ chyba z półtora roku bo w upatrzonej TEJ WŁAŚNIE restauracji nie było terminów. Śmiała się, że tato miał racje!!

Edytowane przez Askatasuna
Czas edycji: 2010-11-22 o 22:08 Powód: dopisane
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 22:49   #1671
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Askatasuna Nie wiem czemu wydawało mi się, że jesteś na poszukiwaniach Jakaś zakręcona jestem, chyba za dużo czytania na dzisiaj tego forum hehe

O tą gonitwę to akurat chodziło mi o kraj, czy tylko u nas tak jest czy też w innych krajach jest podobnie?! takie planowanie ślubu i wesela np 6 miesięcy wcześniej to ma swój urok, wiadomo, że w tedy niektórzy mają sporo na głowie, ale jednak czuje się to wesele bardziej niż np te 2 lata wcześniej

Ja też ze swoim PM uległam. I chyba to po części też nasza wina, że to tak się napędza

No a co do koleżanki, to faktycznie jej tata miał nosa do sprawy hehe
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 17:06   #1672
iflower
Raczkowanie
 
Avatar iflower
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

nie zgodzę się że trzeba będzie 5 lat wczesniej rezerwować śluby!
my zarezerowalismy termin równy rok przed slubem i na prawde nie bylo zadnego problemu, co prawda to jest 8 pazdziernik ale spokojnie byly jeszcze terminy na praktycznie caly wrzesien

wiec nie wiem czemu ludzie sami napedzaja takie chore sytuacje i 2 lata wczesniej planuja slub, czesto do niego wogole nie dochodzi (doswiadczenie naszej pani od cateringu)

a co z parami które biorą slub bo muszą? da się go zorganizować w kilka miesięcy, wiec caly ten szał jest nie potrzebnym zamiszaniem
iflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 17:29   #1673
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez iflower Pokaż wiadomość
nie zgodzę się że trzeba będzie 5 lat wczesniej rezerwować śluby!
my zarezerowalismy termin równy rok przed slubem i na prawde nie bylo zadnego problemu, co prawda to jest 8 pazdziernik ale spokojnie byly jeszcze terminy na praktycznie caly wrzesien

wiec nie wiem czemu ludzie sami napedzaja takie chore sytuacje i 2 lata wczesniej planuja slub, czesto do niego wogole nie dochodzi (doswiadczenie naszej pani od cateringu)

a co z parami które biorą slub bo muszą? da się go zorganizować w kilka miesięcy, wiec caly ten szał jest nie potrzebnym zamiszaniem
Pewnie, że tak - moja siostra w 2005 zorganizowała ślub i wesele w 3 miesiące. Ślub w Bazylice u Jezuitów na ul. Kopernika a wesele tu niestety nie pamiętam nazwy lokalu ani lokalizacji.
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 18:04   #1674
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez iflower Pokaż wiadomość
nie zgodzę się że trzeba będzie 5 lat wczesniej rezerwować śluby!
A ja nie napisałam, że trzeba będzie! tylko, że tak może się stać, przy takiej gonitwie jaka toczy się przy organizacji ślubów.

Druga sprawa, ja wiem, że można zorganizować w 3 miesiące, znam przypadki gdzie ślub był organizowany w 1,5 miesiąca. To nie jest reguła.

Są miesiące bardziej oblegane, inne mniej! Da się zorganizować w krótkim czasie. Nie jest powiedziane, że nie. Mnie też to denerwuje, że ludzie już na np. 2013 rezerwują śluby. Nie wiem co kieruje tymi ludźmi.


Emir1994 To był 2005 rok, a teraz mamy 2010 rok. Trochę się pozmieniało przez ten czas, nakręciło się to co powoduje, że jeśli chcemy mieć chodliwe miejsce w chodliwym miesiącu to jednak trzeba wcześniej zająć się to organizacją.

Po za tym nikt nie wymaga, żebyś pisała, gdzie Twoja siostra miała wesele, tylko pisząc, że nie pamiętasz to trochę to źle świadczy o Tobie, jako o siostrze.
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 18:18   #1675
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
A ja nie napisałam, że trzeba będzie! tylko, że tak może się stać, przy takiej gonitwie jaka toczy się przy organizacji ślubów.

Druga sprawa, ja wiem, że można zorganizować w 3 miesiące, znam przypadki gdzie ślub był organizowany w 1,5 miesiąca. To nie jest reguła.

Są miesiące bardziej oblegane, inne mniej! Da się zorganizować w krótkim czasie. Nie jest powiedziane, że nie. Mnie też to denerwuje, że ludzie już na np. 2013 rezerwują śluby. Nie wiem co kieruje tymi ludźmi.

Po za powyższym wiem, że mamy 2010 i fotografowałem parę która w 2 miesiące zorganizowała ślub i wesele a mnie zarezerwowali na 5 dni przed ślubem.


Emir1994 To był 2005 rok, a teraz mamy 2010 rok. Trochę się pozmieniało przez ten czas, nakręciło się to co powoduje, że jeśli chcemy mieć chodliwe miejsce w chodliwym miesiącu to jednak trzeba wcześniej zająć się to organizacją.

Po za tym nikt nie wymaga, żebyś pisała, gdzie Twoja siostra miała wesele, tylko pisząc, że nie pamiętasz to trochę to źle świadczy o Tobie, jako o siostrze.
Jak już to o bracie bo kobietą nie jestem. Po za tym nie muszą pamiętać gdzie było wesele bo akurat to nie istotne i nie będę sobie pamięci zaprzątał. To co istone czyli gdzie odbyła się najważniejsza część czyli udzielenie sobie sakramentu pamiętam doskonale.
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2010-11-23 o 18:21
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 18:34   #1676
iflower
Raczkowanie
 
Avatar iflower
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Karo 89

mnie to nawet strasznie denerwuje, taka gonitwa za terminami mija się z celem
nie czuje się tego co na prawde jest ważne czyli :
Sakrament małżeństwa
czasami wydaje mi się że ludzie dookoła mnie o tym zapominają i liczy się tylko sala, termin, suknia, fotograf i tego typu pierdoły, oczywiście są ważne ale nie najważniejsze

dla mnie liczy się to co będziemy sobie ślubować przed Bogiem i to że zaczyna się nowa wspólna z mężem droga a nie czy pantofelki będą pod kolor sukni, lub czy welon będzie miał taką samą koronkę jak na sukni

także najlepiej złapać do tych organizacyjnych spraw trochę dystansu a zająć się sferą duchową;D
iflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 20:04   #1677
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez iflower Pokaż wiadomość
Karo 89

mnie to nawet strasznie denerwuje, taka gonitwa za terminami mija się z celem
nie czuje się tego co na prawde jest ważne czyli :
Sakrament małżeństwa
czasami wydaje mi się że ludzie dookoła mnie o tym zapominają i liczy się tylko sala, termin, suknia, fotograf i tego typu pierdoły, oczywiście są ważne ale nie najważniejsze

dla mnie liczy się to co będziemy sobie ślubować przed Bogiem i to że zaczyna się nowa wspólna z mężem droga a nie czy pantofelki będą pod kolor sukni, lub czy welon będzie miał taką samą koronkę jak na sukni

także najlepiej złapać do tych organizacyjnych spraw trochę dystansu a zająć się sferą duchową;D
Zgadzam się, zresztą niektórzy tacy są, że dla nich ważniejsze jest żeby wystawić wielkie wesele, żeby znajomi, rodzina, ludzie nie powiedzieli, że wesele byle jakie było, że pożałowali czy coś tego typu. Znam takich ludzi, którzy na pokaz robią, a nie tak na prawdę dla siebie. W końcu Sakrament Małżeństwa jest czymś najważniejszym w tej kwestii.

Emir1994 Przepraszam najmocniej za pomyłkę. No i wybacz moją krytykę.
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 20:10   #1678
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, zresztą niektórzy tacy są, że dla nich ważniejsze jest żeby wystawić wielkie wesele, żeby znajomi, rodzina, ludzie nie powiedzieli, że wesele byle jakie było, że pożałowali czy coś tego typu. Znam takich ludzi, którzy na pokaz robią, a nie tak na prawdę dla siebie. W końcu Sakrament Małżeństwa jest czymś najważniejszym w tej kwestii.

Emir1994 Przepraszam najmocniej za pomyłkę. No i wybacz moją krytykę.
Ale ja się nie obraziłem, więc nie mam czego wybaczać Mylić to się każdy może, ja czasem piszę jakiegoś posta i bezwiednie zamiast np. pisać "miałaś" piszę "miałeś" i potem mnie dziewczyny prostują.
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 21:24   #1679
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

To mnie cieszy Mimo wszystko jakąś zaćmę miałam chyba, przecież nie tylko płeć żeńska siedzi na tym forum
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 15:59   #1680
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez iflower Pokaż wiadomość
nie czuje się tego co na prawde jest ważne czyli :
Sakrament małżeństwa
czasami wydaje mi się że ludzie dookoła mnie o tym zapominają i liczy się tylko sala, termin, suknia, fotograf i tego typu pierdoły, oczywiście są ważne ale nie najważniejsze

dla mnie liczy się to co będziemy sobie ślubować przed Bogiem i to że zaczyna się nowa wspólna z mężem droga a nie czy pantofelki będą pod kolor sukni, lub czy welon będzie miał taką samą koronkę jak na sukni

także najlepiej złapać do tych organizacyjnych spraw trochę dystansu a zająć się sferą duchową;D
Dokładnie, masz 100% racji.

Sama też usilnie staram się, żeby o tym co napisałaś zawsze pamiętać i utrzymywać właściwą hierarchię ważności w tym wszystkim co związane ze ślubem.
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-01 14:48:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.