Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5 - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-03, 17:05   #1681
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez malutka155 Pokaż wiadomość
Witam nową PMkę
Wróciłam od dentysty. Wypełnił mi kanał, za tydzień mam ostatnią wizytę
Chyba nie ma nic gorszego niż czyszczenie kanałów...... :/ ale dobrze, że masz to już za sobą
Dzisiaj oglądałam zdjęcia sprzed 3 lat i nie mogę uwierzyć jak mi zęby się wykrzywiły w tym czasie :/ Podjęłam decyzję - usuwam górne ósemki. Może przez 2 lata coś mi samo się naprostuje.

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Dziś Tż podpisywał kolejną umowę na przyszły rok i para bardzo chciała surowy materiał
B. zawsze taki dołącza, jednak wcześniej go przegląda bo czasem się zdarzy jakieś zdjęcie nie trafione, chociażby rozmazane wtedy jest usuwane a cała reszta zgrywana dla nich na płytę

Kurczę denerwuję się w poniedziałek się okaze czy dostane w robocie umowe normalną czy nie.. bez niej nie ruszymy z niczym
Musiałabym w trybie pilnym znaleźć nową pracę a z tym jest tak kiepsko że szkoda gadać
Będę trzymać kciuki! niestety teraz jest tendencja do dawania "śmieciowych umów" :/

Wyobrażacie sobie coś takiego na waszym weselu?
https://www.youtube.com/watch?v=fHy8QI1JDgg
albo przyśpiewki weselne? JEstem chyba jakaś dziwna (miastowa)

albo takei coś https://www.youtube.com/watch?v=gNRScRU8Rlo

Edytowane przez Kate Noir
Czas edycji: 2012-11-03 o 17:07
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 17:14   #1682
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość




sam zainteresowany dowiaduje się ostatni

ja mam od bardzo dawna spotkanie z teściami i rodzicami za sobą(toż to w końcu ponad 6 lat razem) a co więcej jak w tym roku nas nie było w kraju 2 m-ce to oni się sami między sobą spotykali co 2 tygodnie

a najlepiej jak przychodzi do mnie TZ jakiś czas temu i mówi:
"Twoja mama będzie robiła dziś konfiturę z pigwy"
ja: skąd to wiesz?? przecież nie rozmawiałam z rodzicami od kilku dni??
TZ: moja mama dzwoniła i mi powiedziała
Zazdroszcze Ci ze sie tak polubiły ja mam jeszcze spotkanie przed sobą i az sie boje to sa dwie całkiem inne rodziny...
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 17:15   #1683
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość

Będę trzymać kciuki! niestety teraz jest tendencja do dawania "śmieciowych umów" :/

Wyobrażacie sobie coś takiego na waszym weselu?
https://www.youtube.com/watch?v=fHy8QI1JDgg
albo przyśpiewki weselne? JEstem chyba jakaś dziwna (miastowa)

albo takei coś https://www.youtube.com/watch?v=gNRScRU8Rlo
Co masz na myśli ze śmieciowymi umowami ?

Co do fimów... szkoda gadać.
Wczoraj przeglądałam wątek o oczepinach to jakaś masakra ! Gdzie jakiś smak ? Ja rozumiem,że poczucie humoru i pewiem dystans może być ale większość tych zabaw jest obrzydliwa i niesmaczna.
U nas na pewno nie zgodziłabym się na tego typu żenujące zabawy
Także wcale nie uważam Cię za dziwną bo ja mam te samo zdanie na ten temat
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 17:19   #1684
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Kate - tragedia

Aneczka nie martw się, miałam podobnie /cenzura/

Edytowane przez misiadelko
Czas edycji: 2012-11-03 o 17:25
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 17:21   #1685
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Co masz na myśli ze śmieciowymi umowami ?

Co do fimów... szkoda gadać.
Wczoraj przeglądałam wątek o oczepinach to jakaś masakra ! Gdzie jakiś smak ? Ja rozumiem,że poczucie humoru i pewiem dystans może być ale większość tych zabaw jest obrzydliwa i niesmaczna.
U nas na pewno nie zgodziłabym się na tego typu żenujące zabawy
Także wcale nie uważam Cię za dziwną bo ja mam te samo zdanie na ten temat
U nas tak nazywa się wszelakie umowy o dzieło/zlecenie kiedy to pracodawca chce za wszelką cenę wymigać się od umowy o pracę za normalne pieniądze.
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 17:23   #1686
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość

Ja wczoraj wieczorem się za to zabrałam W sumie wybieram pomiędzy 4 foto, którzy byli w moim zasięgu cenowym

Ile dziewczyny planujecie przeznaczyć na ten cel?

Pati witaj
Ja za foto+video daje 3000zł

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Paaati89, ale wiesz, że to niedobrze? Opony sobie w ten sposób niszczysz.

Mam pytanko do dziewczyn, które już mają podpisane umowy z fotografami. Czy macie w umowie/ofercie, że otrzymacie od fotografa oprócz obrobionych zdjęć także surowy materiał? Jest to istotne czy nie? Bo jedni mi pisali, że mogą dać, a inni, że nie dają.

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

dodaja, ja bym chciała max 1800-2000.

To zalezy jak ustalisz ja sie jeszcze nie spotkałam z tym że surowego nie dają
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 17:24   #1687
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

dodaja ja daję za dwóch kamerunów 2800, foto jeszcze nie znalazłam... chciałam do 2000 ale znalazłam za 2800 i chyba ich wybiorę
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 17:29   #1688
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kate Noir
Podjęłam decyzję - usuwam górne ósemki.
Przygotuj się na mega ból. Ostatnio miała usuwane. Tyle, że dolne. Masakra!

Cytat:
Napisane przez ane3kaa
Ja za foto+video daje 3000zł
Super cena! U mnie pewnie wyjdzie ok. 3500-4000.


Nie uwierzycie. Mój C. ogląda w telewizji Z ZACIEKAWIENIEM program o ciąży, jak się dziecko rozwija itd. Tak patrzył co leci w tv i trafił na ten program i tak cały czas ogląda Oczu od telewizora nie może oderwać Ajjj kocham go
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 17:34   #1689
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Dziś Tż podpisywał kolejną umowę na przyszły rok i para bardzo chciała surowy materiał
B. zawsze taki dołącza, jednak wcześniej go przegląda bo czasem się zdarzy jakieś zdjęcie nie trafione, chociażby rozmazane wtedy jest usuwane a cała reszta zgrywana dla nich na płytę

Kurczę denerwuję się w poniedziałek się okaze czy dostane w robocie umowe normalną czy nie.. bez niej nie ruszymy z niczym
Musiałabym w trybie pilnym znaleźć nową pracę a z tym jest tak kiepsko że szkoda gadać

Wiadome ( ja tez teraz zaczęłam prace na 1/2 etatu zawsze jakiś grosz wpadnie

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Przygotuj się na mega ból. Ostatnio miała usuwane. Tyle, że dolne. Masakra!



Super cena! U mnie pewnie wyjdzie ok. 3500-4000.


Nie uwierzycie. Mój C. ogląda w telewizji Z ZACIEKAWIENIEM program o ciąży, jak się dziecko rozwija itd. Tak patrzył co leci w tv i trafił na ten program i tak cały czas ogląda Oczu od telewizora nie może oderwać Ajjj kocham go
Widac juz chce byc ojcem
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 17:38   #1690
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Chce bardzo. Ja również chciałabym już być w ciąży. Ale niestety musimy poczekać, bo nie mamy warunków, ani mieszkaniowych ani finansowych...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 17:49   #1691
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
U nas tak nazywa się wszelakie umowy o dzieło/zlecenie kiedy to pracodawca chce za wszelką cenę wymigać się od umowy o pracę za normalne pieniądze.
To jest straszne... od roku siedze w firmie, zostałam ostatnia z takim stażem i męcze się na zleceniu... w dodatku kasa najniższa krajowa ehh nie pamiętam co to jest urlop! chora nie chora do pracy musze iść, bo inaczej mam 100zł kary za nie pojawienie się na stoisku, 20 zł za brak identyfikatora, 50zł za spóźnienie. Paranoja same kary... a oni ? Właśnie mi rozłożyli moją wypłatę na 2 tury, nie informując mnie o tym. 2 tyg nie miałam kasy fiskalnej na stoisku, bo oni nie mogli ogarnąć zmiany systemu na nową firme! Paranoja a nie firma XXI wieku żenada
Szukam nowej pracy ale nic nie ma, nie mam przecież wielkich wymagać

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
Wiadome ( ja tez teraz zaczęłam prace na 1/2 etatu zawsze jakiś grosz wpadnie

Pewnie,że tak każdy grosz się liczy dlatego siedzę w tej patologi dalej ale najchętniej zostawiłabym tą robotę może wtedy by docenili człowieka.
Niestety z tego co zarabiam nie jestem w stanie odkładać do ślubu cokolwiek, Tż też pobrał kredyty na sprzęt do foto, więc za 2 lata własnie powinien wyjść na 0.
Myśleliśmy o kredycie,ale kto mi da jak mam umowe zlecenie ;/


Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Chce bardzo. Ja również chciałabym już być w ciąży. Ale niestety musimy poczekać, bo nie mamy warunków, ani mieszkaniowych ani finansowych...
Ja jeszcze nie jestem gotowa na dzidzie . Pomijam kwestie finansów bo to najważniejsze ale sama jeszcze nie chcę, to jeszcze nie moja chwila :P
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 17:53   #1692
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Co do umowy zlecenie, mam tak samo... Pracuję na pół etatu i to co zarobię to akurat na czesne za studia idzie... Na szczęście mamy jeszcze moje alimenty i wypłatę C., ale połowa jego wypłaty idzie na raty. Jakoś odkładamy na wesele, ale ciężko nam idzie... Może wygramy dzisiaj 35 mln w totka
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 17:57   #1693
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Co do umowy zlecenie, mam tak samo... Pracuję na pół etatu i to co zarobię to akurat na czesne za studia idzie... Na szczęście mamy jeszcze moje alimenty i wypłatę C., ale połowa jego wypłaty idzie na raty. Jakoś odkładamy na wesele, ale ciężko nam idzie... Może wygramy dzisiaj 35 mln w totka
A ile chcecie przeznaczyć w ogóle na Ślub ? My się jeszcze nie zastanawialiśmy nad finansami, wciąż czekamy na moją normalną umowę żeby ze wszystkim ruszyć. Ale z mojej wypłaty nie da się nic odłożyć jak mi nie wystarcza do 1szego, a nie żyjemy na wysokim poziomie, spłacamy mieszkanie, czynsz, raty, zaopatrujemy się w Biedronce i Lidlu nie wychodzimy niestety do kina czy restauracji nad czym niestety ubolewam no ale nie ma za co, to straszne żeby młodzi ludzie już na starcie mieli tak pod górkę
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 18:04   #1694
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

My też nie wychodzimy do kina itp., bo oszczędzamy i to bardzo... Niestety coś za coś. Dla nas obojga ważny jest ślub. Planujemy uzbierać minimum 25 tysięcy, choć wiem, że może nam to nie starczyć i potrzebowalibyśmy trochę więcej, tzn. między 25 a 30 tysięcy.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 18:05   #1695
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Pati, piona! Też nie chcę jeszcze dziecka

A na ile osób robicie wesele? Jeśli pisałaś już to sorry, nie ogarniam 3 forów (nie wiem czy dobrze odmieniłam) ślubnych
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 18:13   #1696
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

co do umow to ja siedze na zleceniu i nie moge narzekac.
my planujemy 10-15 tys. ok 30 - 40 osob.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 18:15   #1697
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

misiadelko, to pytanie do mnie?

Mimo wszystko odpowiem: 50-60 osób.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 18:16   #1698
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
My też nie wychodzimy do kina itp., bo oszczędzamy i to bardzo... Niestety coś za coś. Dla nas obojga ważny jest ślub. Planujemy uzbierać minimum 25 tysięcy, choć wiem, że może nam to nie starczyć i potrzebowalibyśmy trochę więcej, tzn. między 25 a 30 tysięcy.
No tez mi sie wydaje ze 25 tys to tak spokojnie.. wiadomo ze co miasto to inne ceny tez
jakies atrakcje specjalnie planujecie na weselu ?

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
A na ile osób robicie wesele? Jeśli pisałaś już to sorry, nie ogarniam 3 forów (nie wiem czy dobrze odmieniłam) ślubnych
Od Tż strony minimum 70 osób, u mnie sprawa bardziej skomplikowana, moi rodzice po rozwodzie, nie chce o tym za duzo pisac i psuc atmosfery ale ojciec do aniołów nie nalezal, awantury, bicie itepe wiec wiadomo ze jego nie zaprosze, jednak nie wiem co zrobic z rodzina od jego strony ? Chrzestna jest jego siostrą więc wypada zaprosic chociaz jak ją to i resztę też wypada, druga sprawa że zdecydowana większość z mojej rodziny mieszka od Finlandi, Stanów i Irlandii, z większoscia nie mam żadnego kontaktu, poza tym kto do mnie przyleci taki kawał drogi
Więc powinniśmy się zmieścić w 100 osobach chyba że coś wymyślę z resztą rodziny ale nie chce dużego wesela max 120 osób chociaż to i tak tłum już dla mnie
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 18:21   #1699
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Paaati89, żadnych atrakcji typu barman, fontanna czekoladowa, stół wiejski nie będzie. Z tych większych wydatków to salę mamy już (190zł/os), będzie ok 14 osób nocujących w hotelu (+ my gratis ) czyli trzeba zapłacić za noclegi, zespół mamy już wybrany i wstępnie zarezerwowany, fotograf i kamerzysta (w trakcie poszukiwań), no i obrączki
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 18:25   #1700
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Nasz fotograf bierze 2 tys, dużo ale jest tego wart, jako że to jest mojego B. mistrzu i to dzięki niemu Tż zaczął przygodę z fotografią to zrobi nam za pół ceny

Kurcze, to w takim razie moje wybory są zdecydowanie drogie


Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
100 zdjęć obrobionych? To mało daje. Mi proponują różnie, ale minimum 300.

A jak dla mnie to sporo


Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
Zazdroszcze Ci ze sie tak polubiły ja mam jeszcze spotkanie przed sobą i az sie boje to sa dwie całkiem inne rodziny...
Rodzice mojego tż i moi też już się znają kilka dobrych lat, wysyłają sobie nawet kartki na święta, dzwonią z życzeniami na urodziny

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
Ja za foto+video daje 3000zł


A ja wybierałam takich, że za samo foto było 3000


Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
dodaja ja daję za dwóch kamerunów 2800, foto jeszcze nie znalazłam... chciałam do 2000 ale znalazłam za 2800 i chyba ich wybiorę
O to już bardziej realistyczne ceny Nie wiem czy ja źle szukałam czy jak ? Może też cena jest ciut wysoka, dlatego, że wybierałam spośród profesjonalnych ?

Za kameruna (swoją drogą fajne określenie i zawsze jak to mówię to mi sie przypominasz , nie chciałabym dać więcej niż 1500 i nawet znalazłam taką ofertę


Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Co do umowy zlecenie, mam tak samo... Pracuję na pół etatu i to co zarobię to akurat na czesne za studia idzie... Na szczęście mamy jeszcze moje alimenty i wypłatę C., ale połowa jego wypłaty idzie na raty. Jakoś odkładamy na wesele, ale ciężko nam idzie... Może wygramy dzisiaj 35 mln w totka
Wiesz, że też na to liczę? Jednak mi styknie końcówka, 5 milionów
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 18:26   #1701
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
No tez mi sie wydaje ze 25 tys to tak spokojnie.. wiadomo ze co miasto to inne ceny tez
jakies atrakcje specjalnie planujecie na weselu ?

Od Tż strony minimum 70 osób, u mnie sprawa bardziej skomplikowana, moi rodzice po rozwodzie, nie chce o tym za duzo pisac i psuc atmosfery ale ojciec do aniołów nie nalezal, awantury, bicie itepe wiec wiadomo ze jego nie zaprosze, jednak nie wiem co zrobic z rodzina od jego strony ? Chrzestna jest jego siostrą więc wypada zaprosic chociaz jak ją to i resztę też wypada, druga sprawa że zdecydowana większość z mojej rodziny mieszka od Finlandi, Stanów i Irlandii, z większoscia nie mam żadnego kontaktu, poza tym kto do mnie przyleci taki kawał drogi
Więc powinniśmy się zmieścić w 100 osobach chyba że coś wymyślę z resztą rodziny ale nie chce dużego wesela max 120 osób chociaż to i tak tłum już dla mnie

Ja tez chce właśnie sie w 120 os zmieścić a co do wesela to tez zbieramy sami
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 18:30   #1702
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
Ja tez chce właśnie sie w 120 os zmieścić a co do wesela to tez zbieramy sami
W takim razie Wam również życze powodzenia!

Dziewczynki ja się zbieram na melanżyk lekki odstresujący
Miłego wieczoru Wszystkim
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 18:37   #1703
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Hej

A więc jesteśmy już PO wizycie teściów, Tż został na noc
W sumie nie wiem czym się tak martwiłam, ale spotkanie przebiegło bardzo ok
Rodzice non stop mieli tematy do rozmów, w sumie już od wejścia załapali wspólny język. Mamy przy winku, ojcowie przy wódeczce i poszło gładko Ogólnie tak się rozgadali, że chyba zapomnieli, że my tam jesteśmy i ze spraw ślubnych nic nie obgadaliśmy... Trudno, chciałam zacząć załatwienie sali po obgadaniu tego tematu z nimi, no ale trudno Najważniejsze, że chyba się polubili i spotkanie przebiegło bardzo miło i wesoło
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 18:38   #1704
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

02-08-2014

1. Sala: Dom Weselny Felix http://http://felix.website.pl/?page_id=166
2. DJ/wodzirej: dj Paweł Matusiak http://weselnydj.eu/
3. Kamerzysta: jeszcze nie wiemy czy będzie
4. Fotograf: w trakcie wybierania
5. Suknia:
6. Garnitur:
7. Kwiaty:
8. Wódka:
9. Samochód: własny, Audi A6, czarny metalik
10. Tort:
11. Kolor przewodni:
12. Obrączki:

Edytowane przez iLoNuS_ktl
Czas edycji: 2012-11-26 o 18:31
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 18:39   #1705
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Widziałam, że pisaliście o gościach - u nas planujemy 105 osób, ale wiadomo, że na pewno jakaś część odmówi... Więc ok 90 pewnie będzie
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 18:43   #1706
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

dodaja, ja właśnie odwrotnie - na fotografa chciałabym mniej wydać, bo bardziej mi na filmie zależy
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 19:25   #1707
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Dziewczyny zastanawiamy się z Tżem nad tym kamerzystą. Jak bedziecie miały wolną chwilę to proszę zerknijcie i napiszcie co sądzicie

http://www.videogroszek.pl/portfolio.html
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 19:31   #1708
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

agunineczka, filmy ma bardzo ładne Gdzieś już widziałam tą nazwę "videogroszek",więc chyba jest bardzo popularny A jak cenowo u niego wygląda?

Autko mamy naprawione
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 19:54   #1709
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Hej
uff, po dwóch dniach dorwałam się do kompa Wczoraj w pracy długo siedziałam, a po pracy spotkanie ze znajomymi. Chłop mnie w☠☠☠☠ił i wróciłam sama do domu zamiast do niego, niech se śpi sam dziad Ale dzisiaj już jest ok, nie umiem się długo obrażać, a czasem szkoda
Dzisiaj pospałam do 11, a po obiedzie pojechałam z rodziną na zakupy, jestem bogatsza o bluzkę, sweterek i dwie pary spodni nareszcie, bo zostałam z jedną parą spodni
A zaraz chyba idę popykać w simsy
Widzę, że znów tematy ślubne, ja zakładam budżet ok. 30 tys, impreza na 70 osób z poprawinami, bez kamerzysty. Nie sądzę, żebym zeszła niżej, bo sam zespół plus sala to 17 tys
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 20:13   #1710
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
agunineczka, filmy ma bardzo ładne Gdzieś już widziałam tą nazwę "videogroszek",więc chyba jest bardzo popularny A jak cenowo u niego wygląda?

Autko mamy naprawione
TU jest cennik, interesowałby nas pewnie złoty pakiet, ale jest tam tak sprytnie podana cena - 3xxx. Więc albo to zależy od indywidualnych ustaleń, albo ma tam być np 3900... Ale rozmawiałam z Tż i jesteśmy w stanie dać za film 4000, jeśli będzie on w takiej jakości w jakiej nagrywa videogroszek... Tylko teraz chciałabym poznać wiecej opinii nt. jego prac, żeby potem się nie rozmyślić

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Hej
uff, po dwóch dniach dorwałam się do kompa Wczoraj w pracy długo siedziałam, a po pracy spotkanie ze znajomymi. Chłop mnie w☠☠☠☠ił i wróciłam sama do domu zamiast do niego, niech se śpi sam dziad Ale dzisiaj już jest ok, nie umiem się długo obrażać, a czasem szkoda
Dzisiaj pospałam do 11, a po obiedzie pojechałam z rodziną na zakupy, jestem bogatsza o bluzkę, sweterek i dwie pary spodni nareszcie, bo zostałam z jedną parą spodni
A zaraz chyba idę popykać w simsy
Widzę, że znów tematy ślubne, ja zakładam budżet ok. 30 tys, impreza na 70 osób z poprawinami, bez kamerzysty. Nie sądzę, żebym zeszła niżej, bo sam zespół plus sala to 17 tys
A i dobrze zrobiłaś, jak nabroił to niech swoje odpokutuje Pochwal się zakupami
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.