Czy ma prawo być zły? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-11, 22:48   #31
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez kate137 Pokaż wiadomość
Tu bym się do końca nie zgodziła. Autorka nie powiedziała na jakim forum/czacie znalazła owego pesudo-adoratora. Jeśli był to czat randkowy to ostre przegięcie. Jeśli np. był to czat nie wiem dajmy na to "miłośnicy zwierząt" to nie podciągałabym tego jako szukanie płci przeciwnej tylko rozmowę o hobby, zainteresowaniach itp. A że wyszło, że akurat facet się zgłosił do rozmowy...
Ale to by już musiała autorka sprecyzować gdzie delikwenta znalazła. Jak na randkowych portalach to kiepsko świadczy o niej i na miejscu jej partnera byłabym wściekła.
Ale wtedy nie trzymałoby się kupy to, że nie powiedziałaby temu z neta, że jest zajęta... Więc przypuszczam, że to nie były typowo randkowe portale czy czaty.

Jeśli chciała tak usilnie poszukać kogoś nowego i jeśli chodzi o jakąś tematykę (a nie z braku laku), to równie dobrze mogła i z dziewczyną jakąś pogadać w końcu chodzi o ZAINTERESOWANIE HOBBY itp. Więc chyba płeć nie powinna mieć znaczenia wtedy czy się mylę?
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 22:49   #32
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 320
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Nie rozumiem szukania kontaktu z innymi facetami skoro masz swojego. Nie masz kolegów, z którym możesz iść na kawę tylko od razu się umawiasz z chłopakiem, który wątpliwe żeby szukał koleżanki do ploteczek.
Ja twojemu facetowi się nie dziwię. Ogólnie nie mam nic przeciwko spotykaniu się z płcią przeciwną, ale jeśli chodzi o znajomych których się zna. I zastanów się sama czy ty na jego miejscu byś ze spokojem przyjęła, że umawia się "na kawę" z nowo poznaną dziewczyna z neta, której nawet nie powiedział, że ma kogoś i to czysto koleżeńskie spotkanie.
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 22:52   #33
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Mam kontakt z innymi facetami typowo koleżeński, ale facet o wszystkich wie. Wie jak ich poznałam, o czym rozmawiamy.

Ukrywanie znajomości to po prostu wstęp do zdrady.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 22:53   #34
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość

Rozumiem pójść na kawę z wieloletnim kolegą, przyjacielem od podstawówki... ale "przypadkowe" spotkania w internecie i nakręcanie się na niepotrzebne znajomości jest jak dla mnie dziwne, tym bardziej, że robi się to z braku laku....

100% racji. Nie wiem, tylko ja odkąd jestem w związku nie czuję potrzeby poznawania nowych facetów i umawiania się z nimi na kawki? Co innego starzy znajomi lub ludzie poznani w naturalnych okolicznościach jak praca, szkoła, a co innego szukanie znajomości w celu poznania kogoś, z którym nic nas nie łączy, a usilnie chcemy, żeby nas połączyło. Jak w związku gra, to się nie szuka wrażeń poza nim.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 22:55   #35
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Zostanę pewnie zjechany za to co napiszę, ale takie sytuacje jakie opisuje autorka sprawiają, że zaufanie zostaje strasznie nadszarpnięte. Głupotą dziewczyny byłoby brnięcie w to dalej. To tak jak igranie z ogniem. Kobieta chce aby facet jej ufał to niech do cholery na te zaufanie PRACUJE a nie PSUJE. Niełatwo jest słuchać "Ty mi w ogóle nie ufasz" kiedy dzieją się takie rzeczy.. masakra.


ps. już widzę te piszczące wieszane psy jakby sytuacje odwrócić
Chyba nie przeczytałeś wątku, bo tu znaczna większość też krytykuje zachowanie autorki

Poza tym rozumiem, że można nowych ludzi poznawać, to naturalne. Ale dla mnie naturalne jest również, że jak poznaję fajnego kumpla, to po pierwsze on wie, że jestem zajęta, a po drugie nie umawiam się z nim na kawki sam na sam, a raczej umówię się w większej grupie, zaproszę na imprezę na której będzie mój facet też, żeby się poznali, albo zaproszę go do nas do domu. Jest wiele opcji spotkania się w sposób nieprzypominający randki
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 22:58   #36
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
100% racji. Nie wiem, tylko ja odkąd jestem w związku nie czuję potrzeby poznawania nowych facetów i umawiania się z nimi na kawki? Co innego starzy znajomi lub ludzie poznani w naturalnych okolicznościach jak praca, szkoła, a co innego szukanie znajomości w celu poznania kogoś, z którym nic nas nie łączy, a usilnie chcemy, żeby nas połączyło. Jak w związku gra, to się nie szuka wrażeń poza nim.
Dokładnie tak

Chyba, że to miejsce w necie, gdzie gościa poznała to byłyby też "naturalne okoliczności" w postaci forum hobbystycznego czy czegoś w tym stylu, gdzie nie flirtują i pitolą nie wiadomo o czym tylko omawiają zagadnienia wspólnego hobby i płeć nie specjalnie ma znaczenie, tak się po prostu trafiło że facet i nie można go skreślać z powodu płci

Ale skoro jeden o drugim nie wie. Swojemu facetowi nie mówi, że z kimś gada, tamtemu, że kogoś ma to nie sądzę żeby okoliczności były "uniewinniające". Raczej przeciwnie
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 23:21   #37
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy ma prawo być zły?


Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
No chyba żartujesz, miał ot tak znienacka spytać "a tak w ogóle, to masz faceta czy nie?"

Sama to zgrabnie pominęłaś, też uważam że to nie świadczy o czystych intencjach.

Ja tam uważam, że facet ma prawo być zły.
Gdyby mój TŻ się tak zachował - byłabym wkurzona.

Ja też, zdecydowanie. Po co pakujesz się w tę relację, kiedy jesteś w związku?
Rutyna?

A! I nie mówiąc nowemu znajomemu o tym, że jesteś w związku, robisz mu krzywdę.
bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-11, 23:33   #38
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Czy ma prawo być zły?

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;4971023 2]Myślę, że gdyby twój chłopak poznał na pewnym portalu dziewczynę i po godzinach rozmów rwał się do spotkania nie przeszłabyś obojętnie.

Ale to tylko moje zdanie... [/QUOTE]

Święta racja. Po godzinach rozmów rwą się do spotkania w realu, no masakra jakaś
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 23:39   #39
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez Sherminka Pokaż wiadomość
Święta racja. Po godzinach rozmów rwą się do spotkania w realu, no masakra jakaś
Romałtyczne spotkanie we dwoje. No co. Normalna kolej rzeczy!
A nie! Czekaj. Ktoś tu ma chłopaka
bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 23:46   #40
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Właśnie doczytałam pozostałe posty Autorki. No i cycki mi opadły. Autorka świruje z obcym facetem w necie i nie powiedziała mu, że jest zajęta, bo koleś nie zapytał. Hit Nie zdziwię się jak miała 10 okazji do poinformowania o tym owego amanta, ale stwierdziła, że nie ma potrzeby skoro nie zapytał wprost I to zdziwienie, że partner się burzy. Ja bym rzuciła Cie Autorko w pierony, bo gołym okiem widać, że jesteś cudownym materiałem na niewierną żonę. Z resztą nie wierzę, że miałaś czyste intencje. Nie rozumiem tego wątku, zniszczył mi system.
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 23:52   #41
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez Sherminka Pokaż wiadomość
Właśnie doczytałam pozostałe posty Autorki. No i cycki mi opadły. Autorka świruje z obcym facetem w necie i nie powiedziała mu, że jest zajęta, bo koleś nie zapytał. Hit Nie zdziwię się jak miała 10 okazji do poinformowania o tym owego amanta, ale stwierdziła, że nie ma potrzeby skoro nie zapytał wprost I to zdziwienie, że partner się burzy. Ja bym rzuciła Cie Autorko w pierony, bo gołym okiem widać, że jesteś cudownym materiałem na niewierną żonę. Z resztą nie wierzę, że miałaś czyste intencje. Nie rozumiem tego wątku, zniszczył mi system.
Mam to samo

Jak możemy być takie ironiczne i niemiłe?!
bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-12, 00:02   #42
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A Ty "oczywiście" nie widziałaś potrzeby, aby powiedzieć? Trochę kręcisz, niestety. Nie dziwię się wkurzeniu faceta. Jakbyś nie miała nic na sumieniu, to byś facetowi wspomniała mimochodem, że sobie z kimś fajnie konwersujesz w necie, a tamtemu, że masz chłopaka (bo na 90% tamten facet się nastawia, że poznał super dziewczynę, która zapewne jest wolna i może coś z tego być). Nieładnie. Uważam, że nie miałaś w tej sytuacji stuprocentowo czystych intencji, tylko chciałaś sobie chyba pozwolić na "płynięcie z prądem" i zobaczenie co z tego wyniknie.
Też mam takie wrażenie
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 00:32   #43
BadLife
Rozeznanie
 
Avatar BadLife
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 684
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Tak, facet ma prawo być zły.

1. Nigdy nie wiesz kto siedzi ,,po drugiej stronie" monitora. Ty chcesz się spotkać z internetowym kolesiem sam na sam. Twój chłopak może się o Ciebie martwić.

2. Nawet jeśli chodzi czysto o hobby...Mogłabyś zainicjować jakiś kontakt w większym gronie. Np. zaprosić kolegę na spotkanie, gdzie będą Twoi znajomi. Chodzi o bezpieczeństwo i żeby Twój TŻ też wiedział z kim masz do czynienia. Nie mówię, że wszystkie spotkania mają tak wyglądać, ale pierwsze - mogłoby. Coś typu ,,Idziemy ze znajomymi na piwo. Może byś wpadł na jedno? Poznalibyśmy się i może pogadali z godzinkę. Kawkę zostawiłabym na później."

3. Czy Ty nie miałabyś nic przeciwko, gdyby Twój facet pisał z jakąś laską po kilka godzin, a później z wielką chęcią chciał się z nią spotkać na żywo? Ok...hobby - swoją drogą. Tylko ten entuzjazm jakoś by mnie nie ucieszył. Ja jestem na prawdę rzadko zazdrosna o partnera. Ufam mu w dużym stopniu. Mimo wszystko, takie zachowanie wywołałoby u mnie ukłucie zazdrości. Mój chłopak - sam na sam z nieznajomą - na kawce. Jakoś mi się to nie podoba. Dodam, że ma koleżanki i nawet widzi się z nimi sam na sam. Tylko właśnie...ja je znam.
BadLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 06:30   #44
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Chyba nie przeczytałeś wątku, bo tu znaczna większość też krytykuje zachowanie autorki

Poza tym rozumiem, że można nowych ludzi poznawać, to naturalne. Ale dla mnie naturalne jest również, że jak poznaję fajnego kumpla, to po pierwsze on wie, że jestem zajęta, a po drugie nie umawiam się z nim na kawki sam na sam, a raczej umówię się w większej grupie, zaproszę na imprezę na której będzie mój facet też, żeby się poznali, albo zaproszę go do nas do domu. Jest wiele opcji spotkania się w sposób nieprzypominający randki
normalnyFacet myślał, że jest pierwszy, a tu zonk. Może chciał być przez nas zjechany?

Pogrubione: no właśnie. A tak poza tym, o ile rozumiem szukanie w necie, czy na żywo (jeżeli się ma taką potrzebę) ludzi o podobnych zainteresowaniach (ludzi = nie patrzę na płeć). Ktoś nie ma z kim dzielić jakiejś pasji i wyszukuje grono znajomych - spoko. Natomiast szukanie będąc w związku specjalnie osoby płci przeciwnej na pogaduszki? W dodatku nic nie mówiąc partnerowi? Hmm, nie mogę jakoś nie myśleć o tym w kategorii innej, niż "podejrzane".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 08:18   #45
Moni302
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 368
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Wyjaśniam-poznaliśmy się na portalu randkowym, mam już tam konto od kilku dobrych lat.Macie razie, gdyby mój facet zaczął pisać z jakąś dziewczyna tyle czasu i umawial się z nią na kawę byłabym byłabym zła i zazdrosna.To skończyć ta znajomość, najwyżej tylko z nim pisać, jak myślicie?
Moni302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 08:23   #46
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez Moni302 Pokaż wiadomość
Wyjaśniam-poznaliśmy się na portalu randkowym, mam już tam konto od kilku dobrych lat.Macie razie, gdyby mój facet zaczął pisać z jakąś dziewczyna tyle czasu i umawial się z nią na kawę byłabym byłabym zła i zazdrosna.To skończyć ta znajomość, najwyżej tylko z nim pisać, jak myślicie?
Czy można się jeszcze bardziej pogrążyć?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 08:28   #47
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Czy przypadkiem ferie się już nie zaczęły?
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 08:42   #48
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Czy można się jeszcze bardziej pogrążyć?
można
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 08:51   #49
ptasie__mleczko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 527
Dot.: Czy ma prawo być zły?

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;4971023 2]Myślę, że gdyby twój chłopak poznał na pewnym portalu dziewczynę i po godzinach rozmów rwał się do spotkania nie przeszłabyś obojętnie.

Ale to tylko moje zdanie... [/QUOTE]

Dokładnie. Postaw się na jego miejscu. Tym bardziej że to wcale nie wygląda niewinnie
__________________
to jest MOJE zdanie. Nikt Ci nie każe się z nim zgadzać! Szanujmy odmienne poglądy
ptasie__mleczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-12, 09:00   #50
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
można
No dobra, rzeczywiście można: poznaliśmy się na czacie sex-kamerki.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 09:02   #51
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
No dobra, rzeczywiście można: poznaliśmy się na czacie sex-kamerki.
powinnam dodać - poczekaj na rozwój wydarzeń
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 09:07   #52
lina_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 401
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Autorko, daj Ty spokój im obojgu. Bo pięknie bawisz się ich uczuciami, szacunku w tym za grosz. Pewnie miło było połechtać sobie ego, jeden sobie o spotkaniach (randkach) marzy, drugi zazdrosny w domu siedzi, ale sorry, nie tędy droga i na ten moment krzywdzisz ich oboje.
lina_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 09:08   #53
Moni302
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 368
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Nie, nie poznaliśmy się na sex czasie z kamerkami, bez przesady.
Moni302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 09:12   #54
Martecza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Autorka jest zwyczajną krętaczką szukającą zdrady. Najgorsze są komentarze w rodzaju "a to już nie można mieć znajomych?" i tym podobne teksty godne chyba 5cio letnich dzieci. Teksty o zaufaniu też w ogóle mistrzostwo świata. Piszą je chyba ludzie, którzy myślą że świat jest dobry, wszyscy ludzie szlachetni, nikt nikogo nie zdradza i nie oszukuje, heh. Bez komentarza.
Martecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 09:12   #55
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Poznajesz gościa na portalu randkowym, gadasz godzinami, umawiasz się z nim na kawkę i pytasz, czy Twój chłop ma prawo być zły. Rozwój emocjonalny bardzo.
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 09:14   #56
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
Czy przypadkiem ferie się już nie zaczęły?
O dziwo nie, dopiero za tydzień .
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 09:22   #57
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Ja zawsze odwracam sytuację i zastanawiam się jak ja bym na coś takiego zareagowała. Facet pisze całymi dniami z jakąś babką, a w końcu umawiają się na kawę... Niby nie jestem zazdrosna, do tego jestem świadoma, że jak facet ma kogoś poznać, to i tak pozna, itd... Z tym, że dawno temu byłam właśnie taką laską, której nic nie przeszkadzało i w ogóle nie była zazdrosna. Kino z "przyjaciółką", jakieś szybkie kawki po pracy. Wszystko mi pasowało, bo przecież byłam "fajna" i ufałam facetowi. I może na początku były to tylko "kawki", ale potem okazało się, że kawki łączyły się z "ciepłymi lodami" i nie tylko. I to wszystko za moim przyzwoleniem i pod moim nosem. Tak więc nauczona doświadczeniem, nie zgodziłabym się na takie rzeczy. Możemy wyjść zawsze we 3. W końcu to tylko fajna znajomość i nie mają niczego do ukrycia, tak? A może we 3 się wszyscy polubimy?
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 09:26   #58
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
powinnam dodać - poczekaj na rozwój wydarzeń
Acha, już zaskoczyłam o co chodziło.

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Moni302 Pokaż wiadomość
Nie, nie poznaliśmy się na sex czasie z kamerkami, bez przesady.
Oj, tam, oj tam. A tak w ogóle to był żart.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 09:36   #59
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Czy ma prawo być zły?

Jakiś kosmos dla mnie. Wscieklabym jakby tz pisał z jakimiś laskami na portalu randkowym. Jakby chciał się dodatkowo z którąś spotkać to uznalabym, że jest po prostu bezczelny.
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 09:39   #60
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Czy ma prawo być zły?

ale słaby troll.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-13 13:13:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.