Dlaczego mnie zostawiła - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-24, 22:34   #1
herkuex
Przyczajenie
 
Avatar herkuex
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 15

Dlaczego mnie zostawiła


Witam wszystkich.
Byłem z dziewczyną przeszło 3 lata tylko że na odległość. Nigdy nie chciałem wchodzić w taki związek ale jakos tak wyszło. No wiec poznaliśmy sie na takiej jednej strone ona napisała do mnie pierwsza miło sie gadało, wyżaliła mi sie z wielu rzeczy że miała depresje, że sie cięła i takie tam. Zawsze jej pomagałem w trudnych chwilach, pozniej juz nie miała z tym problemów nie robiła tego. Szybko sie do mnie przywiązała ja do niej tez, zawsze świetnie sie rozumieliśmy, mieliśmy podobne charaktery, zakochałem sie, kiedy jej to powiedziałem była bardzo zaskoczona, wcale sie nie dziwie, ja tak samo byłem. Po paru miesiącach ona tez cos zaczeła do mnie czuc wiec postanowiliśmy spróbować. Ona zawsze mi powtarzała że mam jej ufac bo nigdy by mnie nie zdradziła, że nie jest typem osoby która ogląda sie za innymi będąc z kims. Mówiła że licze sie tylko ja i że bardzo mnie kocha, codziennie mi to mówiła, gadaliśmy nocami nawet. Były czasami kłótnie ale to takie bez powodu na drugi dzien było juz dobrze. Niestety po jakichs 2 latach pisała do jakiegoś kolesia na fotka.pl o nas i wgl naszym zwiazku, nie że cos jest zle i wgl ale pisała, znalazłem jej konto tam przypadkowo, ona mi o tym nie mówiła że wgl ma tam konto. Ale znałem jej hasło bo wszedzie ma takie same. Kiedy zapytałem ją dlaczego pisze tam z kims, powiedziała że z nikim tam nie pisze, że ma tam konto bo ogląda zdjecia swoich koleżanek. Kiedy powiedziałem jej że widziałem że tam z kims pisze to wmawiała mi że nie. Później mnie przepraszała, usuneła tam te konto i powiedziała ze juz nigdy nie założy. Oczywiście nie chciałem jej zabraniać kontaktu z innymi tylko że wiem jakiego typu tam sa kolesie i ze tylko o jedno im chodzi, tym bardziej że ona to przede mną ukrywała. Po jakims roku zaczęła sie inaczej zachowywać, mniej ze mna rozmawiała, mówiła ze nie ma czasu bo pracuje, wiedziałem o tym bo miała praktyki i pracowała czesto ale akceptowałem to i powiedziałem żeby czasem sie odezwała bo tesknie i chce widzieć jak sie czuje. Ona mówiła że okej że bedzie sie odzywać. Ale i tam prawie wgl sie nie odzywała. Dziwiło mnie to wiec zajrzałem tam znowu na ta strone i znalazłem tam jej nowe konto, pisała tam z kolesiem o 4 lata starszym, on do niej pisał co chwile że ma za☠☠☠isty tyłek, cycki i wgl że by ruchał, oczywiście nie pisał tylko o tym ale mówił do niej kotku i wgl "kocham cie" ona mu tam pisała że ma niby jakiegoś innego chłopaka że ja zostawił i wgl. Byłem Zaskoczony. Ona z nim pisała tam po całych dniach. Bardzo mnie to bolało kiedy to wszystko czytałem. Na następny dzien napisałem do niej o 8 rano esa ze tesknie, nie odpisała mi a widziałem że była dostępna na tej stronie, wtedy byłem wkurzony wszystko jej powiedziałem że wiem z kim tam pisze i o czym i czemu mi nie odpisuje, a ona mi mówi że spała to jak miała odpisać, pozniej sie przyznała i powiedziała że nie bedzie sie ograniczać tylko do mnie. Wysyłała mu tam sama od siebie zdjecia swojego tyłka, albo zdjecia w samym ręczniku po kąpieli. Mi to nawet takich nie wysyłała a jemu to nawet sama od siebie mu je pokazywała. Myślałem że chyba zwariuje jak to zobaczyłem. Płakałem całą noc, dzien. Na nastepny dzien napisałem do niej że jak mogła mi to zrobic a ona odpisała mi "hahahah głupku przecież mi już dawno na tobie nie zależy, nie widziałeś tego? Mam Cie w dupie" Wtedy jej nie odpisałem, byłem taki głupi że sie za nią uganiałem przez miesiąc żeby do mnie wróciła że ją kocham i chciałem jej to wybaczyć. Ona mi powiedziała że nigdy mnie nie kochała, że jej sie tylko tak wydawało i pisała mi to tylko dlatego że jej było mnie szkoda. Powiedziała że nie chce miec ze mna żadnych kontaktów, że ma mnie dosc. A ja nie chciałem końca i cały czas do niej pisałem ona tylko cały czas mi odpowiadała "czego chcesz? odwal sie ode mnie, jeju daj mi spokój człowieku, spierdalaj, mam wy☠☠☠ane" i takie różne że mam nie pisac ani nie dzwonic. Kiedy chciałem sie z nia spotkac to powiedziała że jestem nienormalny i że nie. Dałem jej spokój, niby odpuściłem, przeszło tydzien sie do niej nie odzywałem. Cały czas tylko wchodziłem na ta fotke i czytałem jak dalej pisze z tym typkiem, nadal pisała do niego skarbie, kocham cie i takie tak. Sam sie tylko tym raniłem czytajac to ale kusiło mnie i tak całmi dniami pisała z nim, choc wiem ze nie pisała tego poważnie, ale pewnie sie jej podobał co ciagle chciała zdjecie jego oczu i brzucha, mówiła ze jest przystojny i ma najpiękniejsze oczy kiedy mi to samo mówiła zawsze. Widziałem że raz napisała do niego niby przypadkowo "ej paula zmieniłam numer fona, pisz do mnie esy" pozniej mu napisała ze sie pomyliła i niechcący do niego to napisała a miało to byc do jej koleżanki. Pozniej napisałem do tej koleżanki bo tez czasami do niej pisałem i zapytałem czy zmieniła numer, ona była zaskoczona i powiedziała że nie. Wiec celowo musiała tak napisac do tego kolesia, może wiedziała że to wszystko czytam...sam nwm. Pozniej moja była do mnie napisała "odpierdziel sie od moich znajomych i od Pauli" powiedziałem okej. Za 2 dni wszedłem na jej stronkę i widziałem że nawet z nim pisała do 3 nocy. Usunąłem jej tam konto to założyła nowe, ale nadal nie zmieniła hasła, pozniej znowu zacząłem do niej pisac esy i wgl wyzywała mnie i powiedziała że nie chce tych kontaktów, że ją to juz nudzi, te utrzymywanie kontaktów przez 3 lata, dziwne że z innymi przez neta z którymi znała sie tez około 3 lata normalnie gadała a tylko ze mna chciała zerwac. Nie chciałem odpuscic i pisałem cały czas bo ją kocham i nadal mi na niej zależy najbardziej ona powiedziała że ma to w dupie. Wtedy co przez tydzien sie nie kontaktowaliśmy powiedziała że wgl za mną nie teskniła nawet jak jej było przez cos zle i nie chce zebym pisał. Mówiłem jej że ten koles pisze tak do każdej a ona mówi że wie ale co z tego. powiedziałem jej ze szybko sie pocieszyła a ona mnie wysmiała i powiedziała że ma kolege w realu. Ale z tym kolesiem z fotki nadal pisze. Teraz już mi wgl nie odpisuje. Powiedziałem jej wczoraj ze mam juz tego dosyc że niech sb robi co chce i że nie bede sie juz za nią uganiac. To tez nie odpisała. dzisiaj mija drugi dzien a ja za nią juz tak cholernie tesknie i widze ze nadal siedzi na tej fotce i wiem ze pisze z tym kolesiem ale tym razem zmieniła hasło. Juz nwm co robic. Tak cholernie ją kocham i za nia tesknie, te wszystkie wspomnienia, plany. Wszystko do dupy.
Jak cos to ona ma 18 lat a ja 19.
herkuex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 22:44   #2
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Dlaczego mnie zostawiła

Odpuść chłopie, odpuść... Ile razy ma ci jeszcze napisać, że ma cię w dupie?

Wiem, że to cię pewnie nie pocieszy, ale jesteś młody i szybko o niej zapomnisz. Nie śledź jej działań w necie, będzie ci łatwiej
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 22:46   #3
telka146
Rozeznanie
 
Avatar telka146
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 657
Dot.: Dlaczego mnie zostawiła

No widac, ze JAK COŚ to macie "naście" lat...
telka146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 22:48   #4
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Dlaczego mnie zostawiła

Internetowa miłość
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 22:52   #5
herkuex
Przyczajenie
 
Avatar herkuex
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 15
Dot.: Dlaczego mnie zostawiła

no raczej watpie że szybko zapomne
herkuex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 22:53   #6
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Dlaczego mnie zostawiła

Widziałeś się z nią w realu chociaż ?
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 22:54   #7
dagmaraxd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 76
Dot.: Dlaczego mnie zostawiła

?! Serio?! przeczytałam to i nie mogę w to uwierzyć, że są takie osoby jak Twoja była dziewczyna. Powinieneś Panu Bogu dziękować, że to się tak skończyło. jest tyle normalnych fajnych dziewczyn, ja nie wiem, ja bym nikomu ! nikomu, nawet koledze, czy obcej osobie nie powiedziała "mam Cie w dupie, spier... " itd. Zamiast siedzieć tam i czytać co ona pisze z fagasami, musisz wziąć się w garść, pokazać, że jesteś facetem i że Ci nie zależy już na jej i tej patologii która odstawia, bo to co ona robi to jest terror psychiczny. wtedy znając zycie znudzi jej się pan z fotki i zatęskni, ale na Twoim miejscu po przejściu "żałoby" kilkudniowej starala się od tego odciąć i zająć swoim życiem.
dagmaraxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-24, 22:56   #8
herkuex
Przyczajenie
 
Avatar herkuex
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 15
Dot.: Dlaczego mnie zostawiła

tak

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:56 ----------

Sam nawet nwm co mnie jeszcze do niej ciągnie
herkuex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 22:57   #9
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Dlaczego mnie zostawiła

Cytat:
Napisane przez herkuex Pokaż wiadomość
tak

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:56 ----------

Sam nawet nwm co mnie jeszcze do niej ciągnie

Desperacja Cię ciągnie. Daj sobie spokój z tą dziewuchą, bo z tego już nic nie będzie. Na Twoje szczęście.
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 23:22   #10
ladymezmerize
Raczkowanie
 
Avatar ladymezmerize
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 420
Dot.: Dlaczego mnie zostawiła

Szkoda mi Cię, wiem jak musisz cierpieć...
Nie powinna tak się zachowywać, ale nie była tego warta. Widać, że to... (...)
Musisz wyjść do ludzi, masz jakieś pasje, kolegów? Odetnij się od tego internetu, zacznij robić coś dla siebie...
__________________
...
ladymezmerize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 23:30   #11
Loisto
Rozeznanie
 
Avatar Loisto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 847
Dot.: Dlaczego mnie zostawiła

Burak w wersji żeńskiej, no doprawdy.
Czy ten związek był internetowy, czy nie, czy na odległość, czy nie: nie zasługujesz na słowa, którymi Cię poczęstowała. Mam skrajnie złą opinię o takich "lasiach", ciesz się, że pozbyłeś się problemu. Dziewczyna jest chamska, poziom empatii zerowy, brak klasy, brak wstydu... Chłopie, jest tyle fajnych, rozsądnych, miłych dziewczyn, wyjdź z domu!
__________________
Wanna see father raping her stepdaughter? Visit: https://www.pis.wtf/s/pr06 (Tor Browser only)
Loisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 11:02   #12
Moni302
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 368
Dot.: Dlaczego mnie zostawiła

Latasz za nią jak piesek, przecież napisała, że ma Cię w dupie, porażka.
Moni302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 11:24   #13
herkuex
Przyczajenie
 
Avatar herkuex
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 15
Dot.: Dlaczego mnie zostawiła

przecież wiem, mówiłem ze jestem głupi.
Liczyłem tu na jakies wsparcie...
herkuex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 11:36   #14
Loisto
Rozeznanie
 
Avatar Loisto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 847
Dot.: Dlaczego mnie zostawiła

Cytat:
Napisane przez herkuex Pokaż wiadomość
przecież wiem, mówiłem ze jestem głupi.
Liczyłem tu na jakies wsparcie...
Ale czego oczekiwałeś od nas? Że podamy Ci przepis na magiczne remedium, po którym laska do Ciebie wróci?
Odpuść sobie, tyle. Ta dziewczyna to porażka, naprawdę żadna strata. Jesteś bardzo młody, masz całe życie przed sobą, poznasz wiele innych dziewczyn.
Z mojej strony jedna dobra rada: skasuj numer do niej, usuń ze znajomych na facebooku, odetnij się całkowicie. Zajmij się SWOIM życiem. Wiem co mówię, sama pół roku temu zostałam porzucona po 6 letnim związku. I co? Żyję i mam się dobrze Wszystko to kwestia podejścia, jak chcesz się paprać w gów.nie to proszę bardzo, a jak chcesz żyć i być szczęśliwy to idź dalej, nie oglądaj się za siebie.
__________________
Wanna see father raping her stepdaughter? Visit: https://www.pis.wtf/s/pr06 (Tor Browser only)
Loisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 11:44   #15
herkuex
Przyczajenie
 
Avatar herkuex
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 15
Dot.: Dlaczego mnie zostawiła

Nie mam zamiaru do niej wracać i nie liczę na jej powrót, nienawidzę jej za to. tylko jest mi z tym wszystkim zle, chciałem zobaczyc co inni o tym mysla i liczyłem na jakies wsparcie, może wtedy bedzie mi sie łatwiej podnieść, a nie chce zanudzać swoimi sprawami znajomych.
herkuex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 11:53   #16
listopadowa_noc14
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 137
Dot.: Dlaczego mnie zostawiła

Cytat:
Napisane przez Sherminka Pokaż wiadomość
Internetowa miłość
A co w tym dziwnego ? Ludzie nieśmiali często nie otwierają się w realnym życiu i to może im pomóc.
listopadowa_noc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 13:08   #17
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Dlaczego mnie zostawiła

Cytat:
Napisane przez herkuex Pokaż wiadomość
Nie mam zamiaru do niej wracać i nie liczę na jej powrót, nienawidzę jej za to. tylko jest mi z tym wszystkim zle, chciałem zobaczyc co inni o tym mysla i liczyłem na jakies wsparcie, może wtedy bedzie mi sie łatwiej podnieść, a nie chce zanudzać swoimi sprawami znajomych.
Ale jakie wsparcie?
Mamy cię pogłaskać po główce?

A co myślimy to napisałyśmy.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 15:16   #18
herkuex
Przyczajenie
 
Avatar herkuex
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 15
Dot.: Dlaczego mnie zostawiła

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Ale jakie wsparcie?
Mamy cię pogłaskać po główce?

A co myślimy to napisałyśmy.
Dobra boże jeżeli cos ci nie pasuje to może wgl sie nie wypowiadaj
herkuex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 15:18   #19
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dlaczego mnie zostawiła

Cytat:
Napisane przez herkuex Pokaż wiadomość
Dobra boże jeżeli cos ci nie pasuje to może wgl sie nie wypowiadaj
A co to jest "wgl"?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 18:14   #20
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Dlaczego mnie zostawiła

Tak jak dziewczyny radzą odpuść sobie. To pusta dziewucha z którą normalnego związku nie stworzysz bo takie się nie zmieniają, prędzej czy później znowu odwali ci taki numer. Smutne tak ale lepiej teraz przecierpieć niż zmarnować sobie pół życa na taką pijawkę.
__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 11:15   #21
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Dlaczego mnie zostawiła

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 12:57   #22
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Dlaczego mnie zostawiła

Jak mnie drażnią takie męskie fajtłapy...
Biedna moja młodsza kuzynka, jak pokolenie chłopaków w jej wieku ma mniej testosteronu niż ja.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2015-01-26 o 13:39
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 13:05   #23
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Dlaczego mnie zostawiła

Laska niewarta nawet minuty Twojego czasu, zakopać i zapomnieć.

Rada na przyszłość: taka interpunkcja, a raczej jej brak i pisanie "wgl" i "nwm" odstrasza normalne i fajne dziewczyny. Jeśli będziesz szukał znajomości w Internecie, posługując się taką pisownią, zawsze będziesz trafiał na niedojrzałe i wybrakowane intelektualnie egzemplarze.
Just sayin'
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 14:05:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.