Przyjaźnicie się z osobami, które zdradzają? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-07, 21:14   #1
love_wizaz
Raczkowanie
 
Avatar love_wizaz
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 282

Przyjaźnicie się z osobami, które zdradzają?


Jak podchodzicie do tematu? Obojetne wam to ? Co byscie zrobily jakbyscie sie dowiedzialy ze wieloletni/a przyjaciel/ przyjaciolka zdardzaja ?
love_wizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 21:16   #2
KasiaaaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 22
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

To jest ich życie, ale zależy też oczywiście od sytuacji..
KasiaaaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 21:34   #3
bulka114
Wtajemniczenie
 
Avatar bulka114
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: młp
Wiadomości: 2 122
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

Na pewno bym tego nie pochwalała, ale.. właśnie. To ich życie, nie moje. Mogę tylko powiedzieć swoj zdanie, ale i tak zrobi to, co będzie uwazać za słuszne.
__________________
"Granica tego, co możliwe, jest w Twojej głowie. Mogą Cię zatrzymać tylko te ściany, które stawiasz sam."


"Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale."
bulka114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 21:38   #4
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

Mam przyjaciela, który zdradzał swoją dziewczynę. Nie pochwalałam tego i nigdy nie tłumaczyłam jego zachowania. Teraz wiem, że dojrzał do pewnych spraw i przestał to robić.
Nic z tym nie robiłam, bo to jego sprawa, a ja nie będę na siłę świata naprawiać.
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.



raita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 21:39   #5
Wanda85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 329
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

Gdyby któraś z moich najbliższych osób dopuściła się zdrady, oczywiście nie zerwałabym z nią kontaktu.

Gdyby ktoś z mojego szerszego grona znajomych na spotkania zamiast żony/męża zaczął przyprowadzać kogoś innego, ograniczyłabym kontakty.
Wanda85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 21:39   #6
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

W gronie znajomych mam parę takich osób, nie są to przyjaciele, ale luźniejsi znajomi. Na pewno się na nich już inaczej patrzy, mniejsze zaufanie się ma do nich jako do człowieka ale cóż, są dorośli, odpowiadają za siebie, ich sprawa
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 21:55   #7
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

Przyjaźniłam się z takimi osobami. Nawet były moimi przyjaciółmi z seks bonusem. Przyjaciółmi z seksem. Nie moja sprawa, jak układają sobie związki z żonami. Nie lubiłam tylko tego, który zdradzał z moją przyjaciółką swoją partnerkę. Bo ona była zakochana i ciągle na niego czekała, a on obiecywał bez pokrycia, fiut jeden. A przyjaciółkę kocham. Teraz mam znajomych, o których to wiem. To specyficzne małe miasto, wszyscy wiedzą oprócz żony.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 22:04   #8
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 507
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

Przyjaźniłam się z takimi osobami, miałam też takie osoby w bliskim otoczeniu (rodzina). I jakoś zawsze robiłam za powiernika i potem za pocieszycielkę strapionych. Może nie tyle potępiałam taką osobę, bo to jej życie i system wartości, co martwiłam się o nią, doradzałam rozwagę, apelowałam do rozsądku, ostrzegałam przed cierpieniem itp.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 22:05   #9
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

Nie. Nie słyszałem by ktoś z mojego najbliższego grona coś takiego zrobił. Z osobami o których wiem że to robią nie nawiązuję bliższych kontaktów albo zachowuję dystans.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 22:07   #10
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

Mam kilku takich znajomych, wobec mnie są w porządku, więc nie będę im układać życia. Wiedzą jakie mam o tym zdanie.
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 22:15   #11
Oonadh
Przyczajenie
 
Avatar Oonadh
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: kraina mgiel
Wiadomości: 23
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

Moja szwagierka zostala zdradzona przez swojego meza i teraz sa w trakcie rozwodu. Ja i moj tz przyjaznilismy sie z jej mezem przez ponad 10 lat, wiec nie jest latwo zachowac neutralnosc w takiej sytuacji. Nie pochwalam oczywiscie tego co zrobil i wspolczuje szwagierce, jednak nie umiem tak calkowicie zerwac z nim kontaktu po tylu latach.
__________________
The easiest thing to be in the world is you. The most difficult thing to be is what other people want you to be. Don't let them put you in that position.
Oonadh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 22:22   #12
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

Trzymam się od takich ludzi z daleka i nie chcę mieć z nimi nimi nic wspólnego. Moja ciotka przez 5 lat zdradzała męża (brata mojej mamy) i kontakt zerwałam. Nie było łatwo, bo to była bardziej koleżanka niż ciotka z racji małej różnicy wieku, ale nie potrafiłabym być neutralna w tym wszystkim. Wiem, że to ich sprawa, ale takie zachowanie jest całkowicie niezgodne z moim systemem wartości i nie chcę mieć takich ludzi w swoim otoczeniu.
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 22:24   #13
milkandsugar
Raczkowanie
 
Avatar milkandsugar
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

Przyjaciół, którzy zdradzają swoich partnerów nie mam, a przynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo. Miałam paru znajomych, którzy zdradzali, nie pochwalam, ale tak jak wyżej napisaliście to ich życie - każdy ma swój rozum.
milkandsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 22:52   #14
Oonadh
Przyczajenie
 
Avatar Oonadh
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: kraina mgiel
Wiadomości: 23
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

Cytat:
Napisane przez Sherminka Pokaż wiadomość
Trzymam się od takich ludzi z daleka i nie chcę mieć z nimi nimi nic wspólnego. Moja ciotka przez 5 lat zdradzała męża (brata mojej mamy) i kontakt zerwałam. Nie było łatwo, bo to była bardziej koleżanka niż ciotka z racji małej różnicy wieku, ale nie potrafiłabym być neutralna w tym wszystkim. Wiem, że to ich sprawa, ale takie zachowanie jest całkowicie niezgodne z moim systemem wartości i nie chcę mieć takich ludzi w swoim otoczeniu.
Dla mnie to nie jest takie proste. Zdrade uwazam za cos ohydnego i za kazdym razem jak sie widze z mezem szwagierki to przyznaje, ze nie moge przestac myslec o tym co zrobil i troche inaczej go postrzegam. Niemniej jednak wychodze z zalozenia, ze kazdemu zdarza sie popelnic blad i widze, ze sie troche pogubil w zyciu facet, dlatego nie chce go calkowicie przekreslac jako przyjaciela.

Rozumiem jednak, ze ktos moze nie chciec miec takich ludzi w swoim otoczeniu.
__________________
The easiest thing to be in the world is you. The most difficult thing to be is what other people want you to be. Don't let them put you in that position.
Oonadh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 23:13   #15
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

tak. moi przyjaciele to moi przyjaciele, niezależnie od ich niemoralnego postępowania znam ich na tyle i na tak długo że nie przekreśliłabym tego przez taki błąd, zwłaszcza że ten błąd nie jest wyrządzany mi bezpośrednio. przyjaciel to ktoś kto nie odwróci się od ciebie plecami gdy zdradzasz, tylko kto cię posadzi na doopie i powie: stara, albo wóz albo przewóz, nie da się dwóch naraz a teraz zastanówmy się jak to rozwiążesz.

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Cytat:
Trzymam się od takich ludzi z daleka i nie chcę mieć z nimi nimi nic wspólnego. Moja ciotka przez 5 lat zdradzała męża (brata mojej mamy) i kontakt zerwałam
rozumiem ze przyjaznilas sie z wlasna ciocia? bo my o przyjaciolach mowimy nie o rodzinie
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 23:18   #16
Hiver
Raczkowanie
 
Avatar Hiver
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 419
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

Gdybym się dowiedziała, że ktoś z moich znajomych zdradza, ograniczyłabym kontakty - dla swojego psychicznego komfortu. Generalnie nie zadaję się z ludźmi wyznającymi zasady, których nie akceptuję.
Hiver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 23:19   #17
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
tak. moi przyjaciele to moi przyjaciele, niezależnie od ich niemoralnego postępowania znam ich na tyle i na tak długo że nie przekreśliłabym tego przez taki błąd, zwłaszcza że ten błąd nie jest wyrządzany mi bezpośrednio. przyjaciel to ktoś kto nie odwróci się od ciebie plecami gdy zdradzasz, tylko kto cię posadzi na doopie i powie: stara, albo wóz albo przewóz, nie da się dwóch naraz a teraz zastanówmy się jak to rozwiążesz



Dokładnie. Moja przyjaciółka zdradziła męża i nie wyobrażam sobie, że miałabym ją przez to skreślić.
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 23:24   #18
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
[...]
rozumiem ze przyjaznilas sie z wlasna ciocia? bo my o przyjaciolach mowimy nie o rodzinie
Można powiedzieć, że była to moja dobra koleżanka, jest tylko 6 lat starsza i dość często wychodziłyśmy gdzieś razem. Poza tym zwierzała mi się i wciągała mnie poniekąd w swoje sprawy prywatne i uczuciowe, więc nie była to typowa relacja z ciocią
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 23:24   #19
narcyzowa
Zakorzenienie
 
Avatar narcyzowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Quahog, Rhode Island
Wiadomości: 7 568
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

Moim zdaniem niektórzy zbyt mocno, w taki jednoznaczny, czarno-biały sposób oceniają innych ludzi. Takie gadanie, że zdrada=świadczy o człowieku tak, że jest zły i zepsuty i trzeba go skreślić - dla mnie to grubymi nićmi szyte.
Ludzie, ludzkie charaktery, ludzka psychika - to jest wszystko za bardzo skomplikowane, żeby to tak łatwo oceniać.
Moja przyjaciółka zdradziła, nie zmieniło to mojego postrzegania jej, dalej jest dla mnie tą samą osobą.
narcyzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 23:25   #20
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

Cytat:
Napisane przez Hiver Pokaż wiadomość
Gdybym się dowiedziała, że ktoś z moich znajomych zdradza, ograniczyłabym kontakty - dla swojego psychicznego komfortu. Generalnie nie zadaję się z ludźmi wyznającymi zasady, których nie akceptuję.
Dokładnie tak samo myślę
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 23:26   #21
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

Cytat:
Napisane przez Sherminka Pokaż wiadomość
Można powiedzieć, że była to moja dobra koleżanka, jest tylko 6 lat starsza i dość często wychodziłyśmy gdzieś razem. Poza tym zwierzała mi się i wciągała mnie poniekąd w swoje sprawy prywatne i uczuciowe, więc nie była to typowa relacja z ciocią
typowa-nietypowa nieistotne. mówimy o przyjaciołach.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 23:27   #22
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

Cytat:
Napisane przez narcyzowa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem niektórzy zbyt mocno, w taki jednoznaczny, czarno-biały sposób oceniają innych ludzi. Takie gadanie, że zdrada=świadczy o człowieku tak, że jest zły i zepsuty i trzeba go skreślić - dla mnie to grubymi nićmi szyte.
Ludzie, ludzkie charaktery, ludzka psychika - to jest wszystko za bardzo skomplikowane, żeby to tak łatwo oceniać.
Moja przyjaciółka zdradziła, nie zmieniło to mojego postrzegania jej, dalej jest dla mnie tą samą osobą.
Ja nie mówię, że taki człowiek to diabeł wcielony lubię takiego postępowania, więc to chyba normalne, że nie chcę z takimi osobami utrzymywać kontaktu.
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 23:30   #23
narcyzowa
Zakorzenienie
 
Avatar narcyzowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Quahog, Rhode Island
Wiadomości: 7 568
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

Cytat:
Napisane przez Sherminka Pokaż wiadomość
Ja nie mówię, że taki człowiek to diabeł wcielony lubię takiego postępowania, więc to chyba normalne, że nie chcę z takimi osobami utrzymywać kontaktu.
A czy ja Cię zacytowałam? Mówiłam ogólnie.
Wielu postępowań nie lubię również, ale po prostu, przyjaciołom jestem w stanie trochę wybaczyć, jeżeli są to ludzie mi bliscy, których znam od podszewki X lat.

Powiem, że mało tego - dopiero w trakcie pisania posta mi się przypomniało o tej zdradzie przyjaciółki, a to nie było nie wiadomo jak dawno temu. Do tego stopnia jest to dla mnie mało znacząca sprawa przy ocenie jej charakteru.
narcyzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 23:33   #24
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
typowa-nietypowa nieistotne. mówimy o przyjaciołach.
Dobra a ja napisałam parę zdań o tym, że nie chcę się z takimi ludźmi przyjaźnić ani nimi otaczać Ciotka była tylko przykładem przytoczonym pod wpływem wpisu poprzedniczki
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 23:56   #25
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

Cytat:
Napisane przez love_wizaz Pokaż wiadomość
Jak podchodzicie do tematu? Obojetne wam to ? Co byscie zrobily jakbyscie sie dowiedzialy ze wieloletni/a przyjaciel/ przyjaciolka zdardzaja ?
O przyjaciołach to wiem, bo jestem z ich życiem na bieżąco. O kolegach/koleżankach czasami się dowiaduję. Nie reaguję, bo i po co?

---------- Dopisano o 01:56 ---------- Poprzedni post napisano o 01:50 ----------

Moi przyjaciele mogą wszystko, a ja i tak będę po ich stronie , nie oceniając i wspierając/ Moi kumple mają swoje życie i NIGDY ich nie ocenię nawet, nie wspominając o zmianie nastawienia. A tych zdrad tyle, że...trzeba by nie mieć przyjaciół...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 00:02   #26
LaMaravilla
Raczkowanie
 
Avatar LaMaravilla
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 83
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

Teraz zdrady to już chyba na porządku dziennym są. Najprawdopodobniej każdy ma wśród znajomych osoby, nazwijmy je, szukające przygód.

Jakkolwiek to daje do myślenia, mnie zawsze porusza fakt dzielenia się ze mną sekretami innych, które to są powierzane komuś w tajemnicy. To również zdrada I tutaj już w zależności od okoliczności, czerwone światło na taką "przyjaźń" jest coraz ostrzejsze.
LaMaravilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 00:07   #27
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

Cytat:
Napisane przez LaMaravilla Pokaż wiadomość
Teraz zdrady to już chyba na porządku dziennym są. Najprawdopodobniej każdy ma wśród znajomych osoby, nazwijmy je, szukające przygód.

Jakkolwiek to daje do myślenia, mnie zawsze porusza fakt dzielenia się ze mną sekretami innych, które to są powierzane komuś w tajemnicy. To również zdrada I tutaj już w zależności od okoliczności, czerwone światło na taką "przyjaźń" jest coraz ostrzejsze.
Zgadzam się i sciśle odróżniam przyjaciół od psisiapsół, które się wszystkim podzielą. Więc z psiapsółami się nie dzielę.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 00:28   #28
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

Nic mi nie wiadomo aby któryś z moich przyjaciół miał romanse na boku. Coś tam pewnie bym powiedziała im od siebie, ale postawy typu "z tobą się nie zadaję" to bym nie przyjęła ponieważ na całokształt przyjaciela składa się mnóstwo innych ważnych cech człowieka poza sferą seksualną (która mnie i tak nie dotyczy skoro to przyjaciel). O ile ta zdrada nie dotykałaby wprost mojej innej bliskiej osoby czyli innego przyjaciela, przyjaciółki lub siostry. Wtedy rozluźniłabym kontakty z pewnością.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2015-02-08 o 00:31
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 00:39   #29
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

Jeżeli kogoś poznam i sie dowiem to przyjacielem nie bedzie.


Wysłane przez tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 06:29   #30
kava_zbozowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Przyjaźnicie sie z osobami, ktore zdradzaja ?

Nie mam wśród przyjaciół ludzi, którzy zdradzają i wydaje mi się że nie mogłabym mieć. Ale ciężko powiedzieć definitywnie. Na pewno nie zaprzyjaźniabym sie z kimś o kim wiedziałabym wcześniej, że zdradza. Jakoś już tak mam, że mnie takie osoby z miejsca odrzucają, nawet wydają mi się niesympatyczni. Nie miałabym do nich ani zaufania ani szacunku. Oczywiście mowię tu o osobach które uważają zdradę za coś akceptowalnego i dopuszczają się jej widąc co robią. Nie skreśłabym kogoś z powodu jednego błędu, którego żałuje. No i nie wiem jak zareagowałabym na to że ktoś z moich wieloletnich przyjaciół zdradza. Na pewno nastawienie by się trochę zmieniło.
kava_zbozowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-09 00:01:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.