Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-05, 11:45   #4561
Majkela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 178
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Witam,
Ja aktualnie poszukuje pracy w Warszawie, i nie ukrywam ze myslam ze pojdzie gladko i przyjemnie , jednak od 3 msc nie moge nic znalezc,
Czy tu cos jest ze mna nie tak czy z pracodawcami?
Majkela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 11:58   #4562
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
"Szukam studentki zaocznej od kwietnia do sklepu obuwniczego HD w Galerii Białej na umowę zlecenie.Praca w dwie osoby 4 dni w tygodniu, 900 zł podstawy i premia od sprzedaży."

aż się zdenerwowałam jak to przeczytałam.....
sorki za bezpośrednie pytanie, jesteś z Białegostoku ?
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 12:04   #4563
nothing_personal
Raczkowanie
 
Avatar nothing_personal
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 421
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Majkela Pokaż wiadomość
Witam,
Ja aktualnie poszukuje pracy w Warszawie, i nie ukrywam ze myslam ze pojdzie gladko i przyjemnie , jednak od 3 msc nie moge nic znalezc,
Czy tu cos jest ze mna nie tak czy z pracodawcami?
hej
Napisz w jakiej dziedzinie szukasz pracy?
nothing_personal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 12:14   #4564
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Sherminka Pokaż wiadomość
sorki za bezpośrednie pytanie, jesteś z Białegostoku ?
tak Sherminka :P

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez _Aneta Pokaż wiadomość
Fakt, powinni dać chociaż około 130 zł więcej żeby wyrównać do minimalnej. Ale wiadomo jak to na zleceniu. Bo oczywiście zakładam, że mowa o kwocie netto i pracy 8h dziennie? ciężko stwierdzić, w sumie jak galeria to mówiąc 4 dni może im chodzić o dniowki po 12 h :/

Moja koleżanka pracuje w saloniku prasowym. Ruch ma non stop, bo w promieniu 100 m przystanek, biedronka, jakieś sklepy. Ludzi tłumy po bilety, gazety, fajki, lotto. Zarabia 5 zł/h. Nie wiem czemu ona tam jeszcze siedzi
Skłaniam się,że bardziej po 12 godzin, niestety
Miałam propozycję pracy w Saloniku Prasowym, babka do mnie zadzowniła i przywitała mnie takim oto tekstem:

"Witam,
skłądała Pani do Nas Cv. Jesli jest zainteresowana Pani pracą od tej i od tej godziny (dokładnie nie pamiętam, ile godzin było ale conajmniej 8 ) za 6 zł BRUTTO to zapraszam na ul. XYZ"

Sądzę,że kobieta już nie żyje, bo zabiłam ja śmiechem i się rozłączyłam.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 12:20   #4565
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
tak Sherminka :P

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------



Skłaniam się,że bardziej po 12 godzin, niestety
Miałam propozycję pracy w Saloniku Prasowym, babka do mnie zadzowniła i przywitała mnie takim oto tekstem:

"Witam,
skłądała Pani do Nas Cv. Jesli jest zainteresowana Pani pracą od tej i od tej godziny (dokładnie nie pamiętam, ile godzin było ale conajmniej 8 ) za 6 zł BRUTTO to zapraszam na ul. XYZ"

Sądzę,że kobieta już nie żyje, bo zabiłam ja śmiechem i się rozłączyłam.
Niestety w Białymstoku jest bardzo ciężko znaleźć pracę. Mi zajęło to pół roku Wszędzie jest ciężko, ale mam wrażenie, że tutaj głodowe pensje to norma. Kolega na ochronie w wspomnianej Galerii Białej ma 3 zł na rękę
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 12:20   #4566
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
tak Sherminka :P

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------



Skłaniam się,że bardziej po 12 godzin, niestety
Miałam propozycję pracy w Saloniku Prasowym, babka do mnie zadzowniła i przywitała mnie takim oto tekstem:

"Witam,
skłądała Pani do Nas Cv. Jesli jest zainteresowana Pani pracą od tej i od tej godziny (dokładnie nie pamiętam, ile godzin było ale conajmniej 8 ) za 6 zł BRUTTO to zapraszam na ul. XYZ"

Sądzę,że kobieta już nie żyje, bo zabiłam ja śmiechem i się rozłączyłam.
moja 1 rozmowa o pracę była w takim punkcie, głownie ksero stawka 4,5 jak sa studenci to 5
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 12:22   #4567
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Sherminka
wysłałam ci na priv ogłoszenie na ktore broń boże nie odpowiadaj.!

Ja jestem przerażona tym, bo szukam pracy - ze 2-3 miesiące już, wysyłam miliony Cv i cisza w eterze.
Nie wiem co to ma być, ale pie*dolca dostać można.
Jak juz praca, niby fajna- to na czarno.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 12:26   #4568
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Majkela Pokaż wiadomość
Witam,
Ja aktualnie poszukuje pracy w Warszawie, i nie ukrywam ze myslam ze pojdzie gladko i przyjemnie , jednak od 3 msc nie moge nic znalezc,
Czy tu cos jest ze mna nie tak czy z pracodawcami?
Cytat:
Napisane przez nothing_personal Pokaż wiadomość
hej
Napisz w jakiej dziedzinie szukasz pracy?
Dokładnie, bez branży trudno cokolwiek doradzić.
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 12:28   #4569
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Sherminka
wysłałam ci na priv ogłoszenie na ktore broń boże nie odpowiadaj.!

Ja jestem przerażona tym, bo szukam pracy - ze 2-3 miesiące już, wysyłam miliony Cv i cisza w eterze.
Nie wiem co to ma być, ale pie*dolca dostać można.
Jak juz praca, niby fajna- to na czarno.
1 pracy szukałam 4 miesiące , potem od marca do maja byłam bezrobotna, dostałam staż, w lutym 2015rskończył mi się, nie przedłużyli mi..wzięli na moje miejsce inną dziewczynę
Teraz dostałam pracę w almie ale też się nadenerwowałam przy tym dostałam skierowanie i jutro idę na badania
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 12:41   #4570
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

nawet do pracy w galerii nie aspiruje, bo kilka moich znajomych tam pracowało np. w zarze, house itp.
To rotacja większa w kole garncarskim

A znaleźć pracę z Pup- bo tam też jestem zarejestrowana to jakiś śmiech na sali - zatrudnią na okres próbny a później dowiedzenia ślepa Gienia
Dlaczego?
Bo tak zadecydowaliśmu i już.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 13:10   #4571
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

bo po Tobie pracodawca dostanie nowego darmowego pracownika, wiec po co ma Ci płacić
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 13:13   #4572
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Sherminka,
a i owszem, im jest łatwiej
gorzej dla nas, bo się później znowu stawiasz do urzędu a oni na ciebie patrzą jak na debila za przeproszeniem...
Ostatnio facet z Pup widząc mnie się spytał : to Pani tu jeszcze zagląda?
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 13:21   #4573
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Sherminka,
a i owszem, im jest łatwiej
gorzej dla nas, bo się później znowu stawiasz do urzędu a oni na ciebie patrzą jak na debila za przeproszeniem...
Ostatnio facet z Pup widząc mnie się spytał : to Pani tu jeszcze zagląda?
Ja generalnie pochodzę z miasta ok. 90 tys mieszkańców, tam tez jestem zarejestrowana jako bezrobotna, kiedy ostatnio byłam tam u doradcy i wspominałam, że przeszłam do 3 etapu konkursu w budzetówce w Białymstoku, babka się skrzywiła z pogardą "i co? są w ogóle jakieś szanse?" Konkurs wygrałam i nie mogę się doczekać kiedy zobaczę minę owej Pani To prawda, w większości w tych PuPach traktują ludzi jak debili, gorszej kategorii, ofiary losu
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 13:37   #4574
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Sherminka Pokaż wiadomość
Ja generalnie pochodzę z miasta ok. 90 tys mieszkańców, tam tez jestem zarejestrowana jako bezrobotna, kiedy ostatnio byłam tam u doradcy i wspominałam, że przeszłam do 3 etapu konkursu w budzetówce w Białymstoku, babka się skrzywiła z pogardą "i co? są w ogóle jakieś szanse?" Konkurs wygrałam i nie mogę się doczekać kiedy zobaczę minę owej Pani To prawda, w większości w tych PuPach traktują ludzi jak debili, gorszej kategorii, ofiary losu
o to gratuluję
Ostatnio sie pytałam o szkolenia z Pup-u, to facet do mnie ( z wzrokiem godnym bazyliszka, szkoda,że jadem nie pluł),że nie mają takich narazie....
Była też taka sytuacja,że mi się zmienił "doradca"z kobiety na właśnie tego faceta w/w Spojrzał na moje CV i prychnął, komentując: "Marne te doświadczenie ma Pani"
Tak mnie zdenerwował,że mu niezbyt miło odpowiedziałam,że" jestem w takim wieku,w takim kraju,ze jest trudno znaleźć sensowną pracą, a Pan w moim wieku już zarabiał normalnie, pracował Pan od 5 lat w jednej firmie, oczywiscie po studiach ?"
Piękny odcień buraka miał na twarzy.
Od tamtej pory to, jest uprzejmy, poza tym jego ostatnim komentarzem
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 13:39   #4575
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez dryda Pokaż wiadomość
Pewnie się zgłosiła i nie mogli odmówić, bo zgodnie z polskim prawem NIE można dodać ogłoszenia "tylko dla mężczyzn" czy na odwrót, ponieważ to dyskryminacja płciowa.
Ale do pracy można zniechęcić, lub po prostu nie zatrudnić.
I tyle.
Kierownik działu zgłaszając zapotrzebowanie na pracownika do działu kadr zaznaczył, że woli mężczyznę na to stanowisko. Pani rekruterka przegapiła ten dopisek i zapraszała na rozmowę do kierownika zarówno kobiety jak i mężczyzn. Jakby to było na miejscu, to ok, ale że musiałam jechać do innego miasta, to trochę się wkurzyłam.
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 15:02   #4576
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 075
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Kierownik działu zgłaszając zapotrzebowanie na pracownika do działu kadr zaznaczył, że woli mężczyznę na to stanowisko. Pani rekruterka przegapiła ten dopisek i zapraszała na rozmowę do kierownika zarówno kobiety jak i mężczyzn. Jakby to było na miejscu, to ok, ale że musiałam jechać do innego miasta, to trochę się wkurzyłam.
I ja się Tobie nie dziwię, jechałaś ileśtam km, tylko po to, by usłyszeć, że szukają panów... to brak szacunku do drugiej osoby. Oni chyba myślą, że na dojazd na rozmowę to chyba ludzie z drzewa pieniądze zrywają...
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 16:53   #4577
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość

Byłam wczoraj na rozmowie, okazało się, że wolą faceta na to stanowisko ale przynajmniej miałam wycieczkę 200 km w zadymkę śnieżno-deszczową
Miałam podobną sytuację, z tym, że ja na szczęście nie musiałam daleko jechać, ale za to musiałam przejść 4 etapy, w tym zadania na które straciłam nie mało czasu. Byłam na 90 % pewna, że mnie przyjmą, a na ostatniej rozmowie Pan stwierdził, że on to od początku uważał, że to stanowisko jest zarezerwowane tylko dla faceta i nie wie czy jest coś co by zmieniło jego zdanie. Argumentował to tym, że w pracy są sami faceci, stanowisko jest związane z informatyką i czasami musiałabym zakleić jakiś karton! Po prostu wszystko mi opadło


Cytat:
Napisane przez Majkela Pokaż wiadomość
Witam,
Ja aktualnie poszukuje pracy w Warszawie, i nie ukrywam ze myslam ze pojdzie gladko i przyjemnie , jednak od 3 msc nie moge nic znalezc,
Czy tu cos jest ze mna nie tak czy z pracodawcami?
Tak jak dziewczyny pisały napisz jaka branża. Ogólnie to jest tak, że w Warszawie jakąś pracę można znaleźć w jeden dzień, ale o coś lepszego niestety trzeba się postarać. Do pracy biurowej konkurencja jest bardzo duża, a stawki niezbyt szałowe delikatnie mówiąc.

Ja też szukałam ok. 3 miesiące.
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 17:11   #4578
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez nothing_personal Pokaż wiadomość
Swoją drogą, czy w waszych pupach też namawiają Was na studia podyplomowe? Z tego, co wyczytałam mogą zapłacić nawet za całe czesne. Tylko w kierunku, w którym ja chce się rozwijać te studia nie oferują praktyki, jedynie czystą teorię i koło się zamyka.
namawiali? ja byłam krótko zarejestrowana w UP jak się przeprowadzałam i szukałam nowej pracy, ale pytałam o podyplomowe bo i tak miałam w planie. Pani spojrzała na moje wykształcenie i powiedziała z uśmiechem na twarzy, że nie ma takiej opcji. Owszem mogą sfinansować po pierwsze jak znajdę pracodawcę który mnie potem zatrudni, po drugie i najważniejsze jak nie mam "odpowiednich" kwalifikacji. Czyli trzeba skończyć jakieś totalnie nieprzyszłościowe studia, nie mieć doświadczenia i właściwie chcieć się przebranżowić.
__________________
"Kiedy nie dostajesz tego, co chcesz, dostajesz coś lepszego - doświadczenie"
lazada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 19:06   #4579
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Mam dylemat w związku ze studiami, na których się jeszcze nie obroniłam.

Wpisywać (rok rozpoczęcia)-obecnie, czy (rok rozpoczęcia)-2015? W sumie zajęć już nie mam, no ale się nie obroniłam jeszcze W LM mogę to wyjaśnić, a boję się, że to "obecnie" zniechęca do przeglądania w ogóle LM.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 19:37   #4580
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Mam dylemat w związku ze studiami, na których się jeszcze nie obroniłam.

Wpisywać (rok rozpoczęcia)-obecnie, czy (rok rozpoczęcia)-2015? W sumie zajęć już nie mam, no ale się nie obroniłam jeszcze W LM mogę to wyjaśnić, a boję się, że to "obecnie" zniechęca do przeglądania w ogóle LM.
Napisz, że masz absolutorium.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 20:06   #4581
nothing_personal
Raczkowanie
 
Avatar nothing_personal
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 421
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez lazada Pokaż wiadomość
namawiali? ja byłam krótko zarejestrowana w UP jak się przeprowadzałam i szukałam nowej pracy, ale pytałam o podyplomowe bo i tak miałam w planie. Pani spojrzała na moje wykształcenie i powiedziała z uśmiechem na twarzy, że nie ma takiej opcji. Owszem mogą sfinansować po pierwsze jak znajdę pracodawcę który mnie potem zatrudni, po drugie i najważniejsze jak nie mam "odpowiednich" kwalifikacji. Czyli trzeba skończyć jakieś totalnie nieprzyszłościowe studia, nie mieć doświadczenia i właściwie chcieć się przebranżowić.
namawiała mnie i to badzo Całą kwote by mi sfininansowali i można w każdym mieście studiować! itp. Może dlatego, że jest początek roku i tak namawiają...zresztą co pup to obyczaj chyba, bo moje koleżance w innym mieście za kurs dopłacili.

Dzwonił do mnie Pan po południu ,ale mogę spotkać się w pon. i chyba mu to nie odpowiadało bo on chciał już jutro.Praca pewnie na zlecenie, więc za wiele nie straciłam.
nothing_personal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 20:49   #4582
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Jeśli zanoszę osobiście CV i LM to powinnam je podpisać?
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 20:53   #4583
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;50546189]Jeśli zanoszę osobiście CV i LM to powinnam je podpisać?[/QUOTE]
Tak.
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 21:35   #4584
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;50546189]Jeśli zanoszę osobiście CV i LM to powinnam je podpisać?[/QUOTE]

CV to nie wiem, ale LM dobrze by było. Ja nawet do wersji elektronicznej wrzucam mój zeskanowany podpis
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 22:12   #4585
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Mam dylemat w związku ze studiami, na których się jeszcze nie obroniłam.

Wpisywać (rok rozpoczęcia)-obecnie, czy (rok rozpoczęcia)-2015? W sumie zajęć już nie mam, no ale się nie obroniłam jeszcze W LM mogę to wyjaśnić, a boję się, że to "obecnie" zniechęca do przeglądania w ogóle LM.
a kiedy planujesz się bronić, tak realnie? i czy dyplom daje Ci uprawnienia do wykonywania danego zawodu?
od tego uzależniłabym odpowiedź na Twoje pytanie
__________________
"Kiedy nie dostajesz tego, co chcesz, dostajesz coś lepszego - doświadczenie"
lazada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 22:18   #4586
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez lazada Pokaż wiadomość
a kiedy planujesz się bronić, tak realnie? i czy dyplom daje Ci uprawnienia do wykonywania danego zawodu?
od tego uzależniłabym odpowiedź na Twoje pytanie
Kwiecień-maj, no maksymalnie czerwiec. Nie daje, jedynie skraca czas uzyskania uprawnień.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 11:01   #4587
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

czy znacie może jakies darmowe kursy online grafiki komputerowej?
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 11:08   #4588
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Tutoriale, filmiki na yt. Z jakich programow chcesz korzystac?
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 11:13   #4589
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

photoshop i CorelDraw. tylko zastanawiam sie czy ktos na powaznie wezmie to, jesli bede miec w cv wpisana obsluge takich programow. czy jednak powinny byc studia w tym kierunku albo jakis kurs.
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 11:14   #4590
annbelle
Przyczajenie
 
Avatar annbelle
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 13
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

śmiech na sali...
annbelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-27 14:50:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.