Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2 - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-28, 19:14   #2791
Infernallullaby
Wtajemniczenie
 
Avatar Infernallullaby
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 334
GG do Infernallullaby
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

chyba umrę jak tam takie pierdoły niemowy bo ja jestem gadula ! Andzia mam nadzieje ze spotkamy sie na wfie !
__________________
Sądowa Pani biurwa

77 kg->70 kg->59 kg

Dziewucha Policjanta
Infernallullaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 19:56   #2792
wiolek01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 18
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

To świetnie, można więc już gratulować skoro czujesz, że było dobrze a miałaś jakieś ciężkie pytania osobiste czy z wiedzy na przykład, czy raczej standardowy zestaw?
Takie teraz czasy, że każdy martwi się tylko o siebie, chociaż ja na szczęście trafiłam na pozytywnych ludzi
wiolek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 15:12   #2793
Andzia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 59
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

hej dziewczęta i chłopcy jakieś wieści? Bo cisza na forum, więc wnioskuję, że wszystko pozytywnie się toczy. Wiolek, wiesz jak to jest w tym kawale, bardzo dobry, bardzo dobry, niedostateczny;-) hahaha, będzie, co ma być, nie robię sobie żadnych złudnych nadziei

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

A co tam u Ciebie słychać? Jakieś wieści z frontu;-)?
Andzia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 22:17   #2794
wiolek01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 18
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Witam wszystkich obecnych !
Andzia u mie nadal cisza jak makiem zasiał, dzwoniłam ostatnio żeby się przypomnieć, to usłyszałam tradycyjnie proszę czekać, będziemy dzwonić
Na forum cisza, pewnie wszyscy szlifują kondycję

a jak u Ciebie Infernallullaby? Miałaś już rozmowę?
wiolek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 09:41   #2795
Andzia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 59
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Hejka Wiolku, a na jakim etapie Ty już jesteś, że się z formą przygotowujesz? Czy tych próbnych testów sprawnościowych nie ma dopiero przed samymi ostatecznymi testami sprawnościowymi?
Andzia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 22:09   #2796
wiolek01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 18
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Ja czekam aktualnie na wario, po nim są właśnie te testy no u mnie też tak jest że próbna sprawnościówka jest dopiero przed tą właściwą, dlatego zdziwiłam się gdy Infernallullaby napisała że już się zapisała na próbny. Może w Waszym oddziale jest to w innej kolejności, bo w sumie ten próbny to się robi niezależnie od etapów rektrutacji. Jak widać, co oddział to obyczaj
wiolek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 13:57   #2797
lilaa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Witam wszystkich czy ktoś jeszcze tutaj zaglada?

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez wiolek01 Pokaż wiadomość
Ja czekam aktualnie na wario, po nim są właśnie te testy no u mnie też tak jest że próbna sprawnościówka jest dopiero przed tą właściwą, dlatego zdziwiłam się gdy Infernallullaby napisała że już się zapisała na próbny. Może w Waszym oddziale jest to w innej kolejności, bo w sumie ten próbny to się robi niezależnie od etapów rektrutacji. Jak widać, co oddział to obyczaj
Jak tam wrażenia po psycho ? Ją również jestem po..miałam 17 kwietnia
lilaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-05, 21:27   #2798
daro0022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Wybiera się ktoś z Nadwiślańskiego na 2 etap do Koszalina na 12 maja ?
daro0022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 14:00   #2799
dixie1990
Zakorzenienie
 
Avatar dixie1990
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 146
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Dziewczęta czy orientujecie się ile czeka się na wynik wario ? Moj chlopak jest po wario kilka dni i zastanawiam się kiedy ( o ile przejdzie ) bedzie wezwany do Koszalina na testy . Tyle to już trwa i zastanawiam się czy przy końcówce też jest tyle czekania czy jakoś szybciej rusza ta machina ?
dixie1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 23:30   #2800
aktore_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Na wynik wario czeka się do maks miesiąca potem to już należy oczekiwać tylko listu odmownego
__________________
<ciach_reklama>
aktore_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 22:28   #2801
myszunia 89
Raczkowanie
 
Avatar myszunia 89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Chmurka na niebie;)
Wiadomości: 134
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez aktore_k Pokaż wiadomość
Na wynik wario czeka się do maks miesiąca potem to już należy oczekiwać tylko listu odmownego

Nie zgodzę się z tym. List odmowny przychodzi właśnie do miesiąca. Jeśli list nie przychodzi, trzeba być dobrej myśli.
__________________
...Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci...

Uczę się nowego życia...
myszunia 89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-19, 12:33   #2802
Anna8385
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Witam jest ktoś kto ma zdany wariograf i oczekuje na drugi etap który ma być w pierwszym tygodniu grudnia??
Anna8385 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 15:45   #2803
Gloria2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Witam serdecznie,
mam do Was pytanie, w jakim byliście wieku, kiedy złożyliście dokumenty do SG? Ja ma 30 lat i zastanawiam się czy mam szansę.
Pozdrawiam
Gloria2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 11:46   #2804
panienkaD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Hej dziewczyny !
Czy któraś z Was czeka już na wcielenie 26 stycznia ? Ja dostałam się do NOSG. Pozdrawiam !

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Gloria2009 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,
mam do Was pytanie, w jakim byliście wieku, kiedy złożyliście dokumenty do SG? Ja ma 30 lat i zastanawiam się czy mam szansę.
Pozdrawiam
Jasne, że masz szanse ze mną startowały dziewczyny, które miały 31 lat i dawały rade . Tak samo i panowie :P. Przekrój wiekowy ogromny ja mam 23 lata
panienkaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 08:17   #2805
AneczkaRak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 54
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

To prawda rozpietość wiekowa jest bardzo duża.
AneczkaRak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 18:42   #2806
myszunia 89
Raczkowanie
 
Avatar myszunia 89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Chmurka na niebie;)
Wiadomości: 134
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez Gloria2009 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,
mam do Was pytanie, w jakim byliście wieku, kiedy złożyliście dokumenty do SG? Ja ma 30 lat i zastanawiam się czy mam szansę.
Pozdrawiam
Masz szansę U mnie na kursie była dziewczyna, która miała 34 lata w chwili przyjęcia. W trakcie kursu skończyła 35.
__________________
...Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci...

Uczę się nowego życia...
myszunia 89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 20:18   #2807
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy się powietrzem.
Wiadomości: 16 564
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Hej dziewczyny Mogę się przylaczyc ? Mam zamiar skladac papiery tez
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jesteśmy naprawdę sobą.
Ze wszystkich naszych namiętności
najbardziej określają nas te,
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.



talkshit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 20:13   #2808
szpileczka_27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Hej dziewczyny służę w SG już 6 rok więc mogę odpowiedzieć na wasze pytania
szpileczka_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 13:53   #2809
mona8899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Hej,

czy to forum jeszcze żyje? jak myślicie kiedy teraz może być nabór w Nadwiślance?
mona8899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-27, 19:18   #2810
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez mona8899 Pokaż wiadomość
Hej,

czy to forum jeszcze żyje? jak myślicie kiedy teraz może być nabór w Nadwiślance?
Jeśli będzie to pewnie koło października. U nas w POSG był miesiąc temu, 65 miejsc.
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 11:10   #2811
Lafernea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 60
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Czyli w nadwislanskim dalej cisza

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
Lafernea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 18:44   #2812
Madzialena1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Witam wszystkich
czy jest tu może ktoś, kto aktualnie rekrutuje do NOSG? A może jest ktoś, kto mógłby mi coś powiedzieć o tym oddziale? W tym tygodniu dopiero mam termin złożenia dokumentów, poczytałam trochę to forum i szczerze powiedziawszy mam stracha, bo wiem, że będzie ciężko...

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez szpileczka_27 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny służę w SG już 6 rok więc mogę odpowiedzieć na wasze pytania
Witaj Szpileczka_27 korzystając z okazji zapytam jak ogólnie wspominasz cały proces rekrutacji, czy to dużo stresu? Jak było u Ciebie z kondycją fizyczną, musiałaś ćwiczyć i przygotowywać się czy może byłaś już wysportowana? Na tym etapie najbardziej interesuje mnie I etap, czy mogłabyś powiedzieć coś na ten temat?
Pozdrawiam
Madzialena1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 13:07   #2813
qancher
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Czesc,

Czy są osoby, które kandydują teraz do MOSG i czekają na wyniki z psychotestów ?
qancher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 14:33   #2814
szpileczka_27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Hej. Jeżeli chodzi o II etap nie przygotowywałam się za bardzo bo ogólnie cały czas uprawiam jakiś sport. Na II etapie jest tak, że zależy gdzie się trafi i na kogo. Jeżeli będzie się zdawało w Koszalinie to super a jeszcze lepiej jak egzaminować będą ludzie z Koszalina (chodzi mi o wf) ponieważ z Kętrzyna egzaminatorzy są wymagający i nie przepuszczają . Nie wiem o co chodzi ale jak ja byłam na rekrutacji to z Koszalina puszczali a z Kętrzyna oblewali. Jeżeli chodzi o I etap cóż z tego co widzę i słyszę to się trochę pozmieniało. Rozmowa u mnie wyglądała tak, że pytali mnie o strukturę NOSG całej SG, co to jest pas drogi granicznej, jak nazywa się główny, kto jest komendantem NOSG, jak widze siebie w służbie. Potem są psychotesty siedzi się prawie cały dzień i rozwiązuje testy a na koniec jest rozmowa z psychologiem. Końcówką I etapu jest wariograf i ja jechalam do wawy. Najpierw rozwiazuje się test a potem wybieraja 6 pytań podłaczają do urządzenia i 4 razy zadają te same pytania.
szpileczka_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 18:59   #2815
Lokomotor
Przyczajenie
 
Avatar Lokomotor
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Proszę, odpowiedz mi, jak mają się poniższe normy sprawnościowe:

https://www.strazgraniczna.pl/pl/str...tow-do-SG.html

Do tego filmu na youtube? To zupełnie co innego!

https://www.youtube.com/watch?v=keTlnJNBOFs

I powiedz proszę, gdy dojeżdżacie do tego Koszalina, to wcześniej nocujecie (czy szkoła oferuje noclegi za opłatą?), czy od razu z pociągu na testy?
Lokomotor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 14:11   #2816
Penetrator
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

hej,

mam pytanie odnosnie SG,

po jakim czasie dzwonili do Was po rozmowie kwalifikacyjnej i zapraszali na kolejny test (psychologa) ? u mnie w piatek minie juz 2 tydzień i jestem troche zdenerwowany juz, niby dzwonilem w poniedzialek i pytalem to powiedzieli ze jeszcze do nikogo nie dzwonili niby bo nie ma komendanta .. i zebym dzwonil pod koniec tygodnia .. mimo wszystko sie "cykam" jak to bedzie
Penetrator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 15:11   #2817
szpileczka_27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Normy sprawnościowe aktualne są na stronie straży granicznej i jeżeli coś się zmieniło to tam powinna być informacja ( na II etapie są, m.in. pompki, brzuszki, koperta, bieg na 800 lub 1000 metrów, ławeczka, skok w dal z miejsca). Jeżeli chodzi o film to jest to test sprawnościowy (lub tor sprawnościowy jak to nazywają na kursie) w trakcie bycia na kursie i każdy z kursantów musi go przejść (czyli nie jest to test będący na II etapie). Do Koszalina jak jechałam na II etap nocleg mi zapewnił ośrodek szkolenia jak i wyżywienie za opłatą chyba 25 zł nie pamiętam, ale na 100% spałam na terenie ośrodka. Z tego co pamiętam będąc na kursie ludzie, którzy przyjeżdżali na II etap nie nocowali na terenie ośrodka ponieważ mój kurs zajął wszystkie pokoje. Ja zostałam poinformowana podczas rozmowy telefonicznej, iż mogę spać na terenie ośrodka i czy będę jadła śniadanie oraz kolację. Nie polecam, żeby odrazu z pociągu/samochodu/busa/autobusu iść na egzaminy człowiek nie jest wypoczęty.



Cytat:
Napisane przez Lokomotor Pokaż wiadomość
Proszę, odpowiedz mi, jak mają się poniższe normy sprawnościowe:

https://www.strazgraniczna.pl/pl/str...tow-do-SG.html

Do tego filmu na youtube? To zupełnie co innego!

https://www.youtube.com/watch?v=keTlnJNBOFs

I powiedz proszę, gdy dojeżdżacie do tego Koszalina, to wcześniej nocujecie (czy szkoła oferuje noclegi za opłatą?), czy od razu z pociągu na testy?


---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Dostaniesz informację telefonicznie, że zapraszają Cię na psychotesty lub dostaniesz listownie informację z podziękowaniem. Trochę cierpliwości uwierz mi napewno jakąś in formację dostaniesz.

Cytat:
Napisane przez Penetrator Pokaż wiadomość
hej,

mam pytanie odnosnie SG,

po jakim czasie dzwonili do Was po rozmowie kwalifikacyjnej i zapraszali na kolejny test (psychologa) ? u mnie w piatek minie juz 2 tydzień i jestem troche zdenerwowany juz, niby dzwonilem w poniedzialek i pytalem to powiedzieli ze jeszcze do nikogo nie dzwonili niby bo nie ma komendanta .. i zebym dzwonil pod koniec tygodnia .. mimo wszystko sie "cykam" jak to bedzie
szpileczka_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 07:15   #2818
Lokomotor
Przyczajenie
 
Avatar Lokomotor
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Dlaczego mówisz o "ławeczkach" na etapie II? Były kiedyś, dzisiaj chyba już nie...?

Super, że możesz trafić na możliwość noclegu i posiłku.

A co to toru z filmu, to rozumiem, że uczą w akademii SG tego wszystkiego? Nie umiem robić przewrotów, a zwłaszcza przez przeszkodę.

Edytowane przez Lokomotor
Czas edycji: 2016-05-19 o 07:37
Lokomotor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 14:54   #2819
Penetrator
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

na rozmowe kwalifikacyjnej otrzymalem wiadomosc ze do dwóch tygodni beda dzwonic do tych co sie dostali .. natomiast do miesiac przychodzi list odmowny .. dzwonilem dzis do kadr (jutro konczy sie termin dwóch tygodni) i tam mi powiedzieli ze komendanta nie ma bo byly uroczystosci i nie wiadomo kiedy beda dzwonic do osób ktore sie dostały bo jeszcze nie otrzymali listy kandydatów ktorzy przeszli pozytuywnie od komendanta.. mozliwe to jest ? czy raczej po prostu chcieli sie mnie "zbyć" ?
Penetrator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 17:58   #2820
szpileczka_27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Ławeczka - uginanie ramion tak potocznie się nazywa ale to kobiety mają na ławeczce natomiast mężczyźni na drążku. Nie słyszałam, żeby się coś zmieniło no chybaże nowy komendant główny coś wymyślił to wtedy mogę nie wiedzieć bo w zasadzie nie za bardzo mnie to już interesuje. Jeżeli chodzi o tor przeszkód to tak jedne zajęcia są poświęcone na pokazanie na czym tor polega i przejścia go, a następnie z tego co pamiętam kolejne zajęcia to egzamin. Tor był rozłożony przez cały czas trwania tych egzaminów i można było sobie samemu przychodzić i trenować. Przewroty i tu Cię zasmucę są również na zajęciach z technik interwencji. Na tych zajęciach non stop miałam przewroty a tym bardziej, że są ćwiczenia i zaliczenia z tzw padów gdzie jeden jest z przewrotem przez bark i tu muszę zasmucić te pady niestety są egzaminami do końca służby w SG w teście sprawnościowym, które są co roku i trzeba to zdać.

Penetrator nie wiem do jakiego oddziału złożyłeś ale jeżeli jest to Nadbużański tak to prawda były obchody SG w Nowym Sączu, które zakończyły się we wtorek natomiast wczoraj w Zamościu. Cierpliwości jutro jest piątek i powinni zadzwonić jeżeli jest wszystko wporządku
szpileczka_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-24 15:54:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.