Rodzice chłopaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-01, 16:55   #1
layzie
Zadomowienie
 
Avatar layzie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 942

Rodzice chłopaka


Witam Was...

Jestem w chwili kryzysu i postanowiłam, że popytam się neutralnych ludzi jak rozwiązać mój problem...

Jestem w rocznym związku z młodszym chłopakiem. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że oni mają do mnie jakiś... problem?
Nie wiem jak to ująć, zawsze rodzice ex-ów mnie lubili, a tutaj taka niespodzianka... Bardzo zależy mi na tej znajomości.

Dowiedziałam się, że komentują moje studia (że są beznadziejne itd. - studiuję zarządzanie i dobrze wiem jakie jest ogólne zdanie na ten temat, ale uważam, że po każdych studiach jak ktoś jest zdeterminowany to odniesie sukces; stać mnie było na studiowanie prawa czy czegokolwiek innego, "elitarnego"... ale to mnie po prostu NIE INTERESUJE), że mam dwie lewe ręce (nie wiem dlaczego, studiuję, pracuję itp). To bardzo przykre szczególnie, że bardzo się staram dobrze wypaść w ich oczach, jako ciepła i dobra kobieta.
Zawsze jak się widzimy to są dla mnie mili, sympatyczni, pytają jak tam u mnie, zapraszają do siebie, na obiady itp.

Dzisiaj po sylwestrze zasnęliśmy u niego, byliśmy tak zmęczeni że po prostu... Ojciec wcześniej mówił mu, że możemy zostać zamiast włóczyć się po mieście. Było mi bardzo głupio, że tak wyszło i zostałam na noc.
Później mój chłopak dostaje opierdziel, że robi z domu burdel.

Możecie mi powiedzieć co jest ze mną nie tak?

PS. Zapomniałam dodać, że rodzice chłopaka są bardzo zamożni (dowiedziałam się o tym po ok. 3 miesiącach związku), a ja pochodzę ze średniozamożnej rodziny. Zastanawiam się czy nie w tym leży problem...
__________________
Wymieniam się!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=87057326
layzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 17:42   #2
PannaCathy
Raczkowanie
 
Avatar PannaCathy
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 65
Dot.: Rodzice chłopaka

Moim zdaniem, to nie z Tobą jest coś nie tak, tylko z nimi. Niestety często tacy zamożniejsi mają się za lepszych i pewnie chcieliby mieć za synowa (pewnie tak na Ciebie patrzą) jakąś lekarkę czy prawniczkę. To przykra sytuacja,a mówienie o burdelu to już naprawdę przegięcie. A duża jest między wami różnica?
__________________
„Chcę szukać w starych miastach i starych krajach zapachu dawnych czasów, który się tam jeszcze unosi.” Margaret Michell
PannaCathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 17:48   #3
layzie
Zadomowienie
 
Avatar layzie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 942
Dot.: Rodzice chłopaka

2 lata, 20 i 18
__________________
Wymieniam się!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=87057326
layzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 17:49   #4
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Rodzice chłopaka

Cytat:
Napisane przez layzie Pokaż wiadomość
Witam Was...

Jestem w chwili kryzysu i postanowiłam, że popytam się neutralnych ludzi jak rozwiązać mój problem...

Jestem w rocznym związku z młodszym chłopakiem. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że oni mają do mnie jakiś... problem?
Nie wiem jak to ująć, zawsze rodzice ex-ów mnie lubili, a tutaj taka niespodzianka... Bardzo zależy mi na tej znajomości.

Dowiedziałam się, że komentują moje studia (że są beznadziejne itd. - studiuję zarządzanie i dobrze wiem jakie jest ogólne zdanie na ten temat, ale uważam, że po każdych studiach jak ktoś jest zdeterminowany to odniesie sukces; stać mnie było na studiowanie prawa czy czegokolwiek innego, "elitarnego"... ale to mnie po prostu NIE INTERESUJE), że mam dwie lewe ręce (nie wiem dlaczego, studiuję, pracuję itp). To bardzo przykre szczególnie, że bardzo się staram dobrze wypaść w ich oczach, jako ciepła i dobra kobieta.
Zawsze jak się widzimy to są dla mnie mili, sympatyczni, pytają jak tam u mnie, zapraszają do siebie, na obiady itp.

Dzisiaj po sylwestrze zasnęliśmy u niego, byliśmy tak zmęczeni że po prostu... Ojciec wcześniej mówił mu, że możemy zostać zamiast włóczyć się po mieście. Było mi bardzo głupio, że tak wyszło i zostałam na noc.
Później mój chłopak dostaje opierdziel, że robi z domu burdel.

Możecie mi powiedzieć co jest ze mną nie tak?

PS. Zapomniałam dodać, że rodzice chłopaka są bardzo zamożni (dowiedziałam się o tym po ok. 3 miesiącach związku), a ja pochodzę ze średniozamożnej rodziny. Zastanawiam się czy nie w tym leży problem...
Czym zajmuje się Twój chłopak?
Ile macie lat?
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 17:55   #5
layzie
Zadomowienie
 
Avatar layzie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 942
Dot.: Rodzice chłopaka

Uczy sie w szkole.. Kobietki jest mi tak cholernie przykro, marzyłabym o tym żeby mnie akceptowali . Siedze i rycze...
__________________
Wymieniam się!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=87057326
layzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 18:31   #6
wikti
Raczkowanie
 
Avatar wikti
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 255
Dot.: Rodzice chłopaka

Studiujesz zaocznie czy dziennie?

Twój chłopak jest jeszcze w szkole średniej?

Nie przejmuj się tym co oni mówią. Wiem, że jest Ci ciężko, bo kochasz swojego chłopaka, ale niestety nie masz na tą sytuację wpływu. Następnym razem nie zostawaj u nich na noc - nawet w sumie na Twoim miejscu bym wychodziła od nich najpóźniej o 21.. skoro mają taki problem to ich dom i musisz się dostosować.
wikti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 18:32   #7
layzie
Zadomowienie
 
Avatar layzie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 942
Dot.: Rodzice chłopaka

Studiuję zaocznie a on uczy się w szkole średniej.
Co mogłabym zrobić...?
__________________
Wymieniam się!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=87057326
layzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-01, 18:42   #8
Rhapsody1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 384
Dot.: Rodzice chłopaka

Cytat:
Napisane przez layzie Pokaż wiadomość
Studiuję zaocznie a on uczy się w szkole średniej.
Co mogłabym zrobić...?
Nic widocznie by chcieli by chłopak miał inną dziewczynę albo nie miał jej wcale.


Pewnie zamożni jak piszesz, może jeszcze jedynak, matka i ojciec z klasą.
Tacy ludzie zazwyczaj są sztywni jak pal, chociaż zdarzają się wyjątki.


Jak chłopak mądry to w końcu zrozumieją, jak przekabacą twojego chłopaka to będzie problem, tak czy inaczej nic z tym nie zrobisz.



Podam ci przykład z mojego życia.

Mam brata który niedługo hajta się z dziewczyną " swojego życia" która na dodatek ma dziecko.
Moja mama była od poczatku do niej pozytywnie nastawiona, ojciec neutralny, a ja od samego początku jej nie lubiłem.

Wręcz w☠☠☠☠iało mnie jej nieróbstwo i to że wszystko jest na głowie mojego brata. Matka nas tak wychowała a dziewczyna to wykorzystuje, czego on oczywiście nie widzi.
No i z czasem, moja mamusia także przejrzała na oczy przy kilku akcjach jakie odwala jego dziewczyna.

Dlaczego tak robię i jej nie lubię? Bo mój brat zasługuje na lepszą dziewczynę, ma lepsze gabaryty niż ja a zawsze lata za ochłapami bo brak mu odwagi. Przyciąga dziewczyny na pograniczu marginesu z każdą było coś nie tak, ta ma 30 lat nic tylko by imprezowała, w domu nawet obiadu nie potrafi zrobić mimo iż pracuje tylko 3 razy w tygodniu gdzie mój brat po 11h codziennie bez niedzieli.


Wiem że to przykład skrajności bo ty pewnie jesteś zupełnie inna a ja miałem powody by jej nienawidzić.

Ale jest pewna analogia.


Jak już się uprą to zrobią wszystko by namieszać w głowie twojemu chłopakowi. Chyba że on ich do ciebie przekona.


Na razie nie rób nic, i przestań ryczeć bo to nic nie zmieni.

Jesteście młodzi, ślubu nie bierzecie, i na razie niech cię gówno obchodzą jego rodzice. On ma być z tobą a rodzice mogą sobie gadać.



Zwróć tylko uwagę że on jest młody i jak faktycznie matka będzie chciała cię wywalić to to zrobi.
Bo wystarczy że postawi warunek albo zacznie obcinać mu hajs na studia. Bo skoro zamożna rodzina, on młody to i za wszystko mu płacą.




Podsumowując nic strasznego też przez to przechodziłem i z czasem jej mama mi obiadki gotowała
Rhapsody1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 18:57   #9
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Rodzice chłopaka

Skoro w bezpośrednich kontaktach z Toba są mili, to skąd wiesz o ich mało sympatycznych komentarzach? Rozumiem, że chłopak Ci je powtarza? To już zupełnie brak wyczucia, skoro mówią to do niego, to powinien im się postawić i powiedzieć, że jesteś jego dziewczyną i nie życzy sobie takich tekstow, a Ciebie nie martwić tym, co mówią jego rodzice.

Inna sprawa, że chłopak ledwo od ziemi odrósł, może jeszcze nie dorósł do postawienia się rodzicom...
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 19:18   #10
layzie
Zadomowienie
 
Avatar layzie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 942
Dot.: Rodzice chłopaka

Po prostu chciałabym, żeby mnie akceptowali a nie chcieli, żebym się rozstała z ich synem...
Nawet nie wiecie jak bardzo mnie to dotknęło..
__________________
Wymieniam się!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=87057326
layzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 20:26   #11
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Rodzice chłopaka

Cytat:
Napisane przez layzie Pokaż wiadomość
Po prostu chciałabym, żeby mnie akceptowali a nie chcieli, żebym się rozstała z ich synem...
Nawet nie wiecie jak bardzo mnie to dotknęło..
Rozumiem, że Ci przykro, ale to trochę kopanie się z koniem - nie zmusisz ich, żeby Cię polubili, więc ja bym po prostu unikała z nimi kontaktu.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez layzie Pokaż wiadomość
Po prostu chciałabym, żeby mnie akceptowali a nie chcieli, żebym się rozstała z ich synem...
Nawet nie wiecie jak bardzo mnie to dotknęło..
Rozumiem, że Ci przykro, ale to trochę kopanie się z koniem - nie zmusisz ich, żeby Cię polubili, więc ja bym po prostu unikała z nimi kontaktu.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-01, 20:32   #12
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Rodzice chłopaka

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Skoro w bezpośrednich kontaktach z Toba są mili, to skąd wiesz o ich mało sympatycznych komentarzach? Rozumiem, że chłopak Ci je powtarza?
Też jestem ciekawa

Jeśli on robi za papuge, to pogadaj z nim, żeby tego typu informacje zachowywał dla siebie. Tobie się nie przydadzą.
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."

Edytowane przez gingerbre
Czas edycji: 2015-01-01 o 20:33
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 20:41   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Rodzice chłopaka

Cytat:
Napisane przez layzie Pokaż wiadomość
Po prostu chciałabym, żeby mnie akceptowali a nie chcieli, żebym się rozstała z ich synem...
Nawet nie wiecie jak bardzo mnie to dotknęło..
Ale co dokładnie mają akceptować? Powagę związku między 18-latką, a 20-latkiem? Jakieś Wasze plany? Sam fakt, że istniejesz? Moim zdaniem przesadzasz, a winny sytuacji jest długi jęzor Twojego chłopaka (obustronnie). Widłami Cię z jego życia nie wyganiają. A to, że nie klękają ze szczęścia, że młodzi ze sobą chodzą, to naprawdę nie powód do zmartwień. Martwić to się możesz, jeżeli będziecie ze sobą chcieli zamieszkać, a oni staną okoniem, zagrożą mu wydziedziczeniem, albo inne takie, a facet im ulegnie, przestraszy się. I powiem Ci, że trochę śmiesznie brzmi, że rodzice exów Cię lubili. To ile Ty już poważnych związków w życiu zaliczyłaś? I czemu mieli Cię nie lubić (patrząc zapewne na nastoletnie miłości z przymrużeniem oka)?

EDIT: Sorry, przeoczyłam, że on ma 18 lat, a autorka wątku 20. Szczerze? Na miejscu rodziców wcale bym nie była zachwycona faktem, że 18-letni syn ma starszą o 2 lata dziewczynę (bo w tym wieku to jednak dużo - on ma problemy nastolatka, a dziewczyna już powoli młodej, studiującej kobiety).

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2015-01-01 o 22:58
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 20:43   #14
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Rodzice chłopaka

Czy zdążyła się sytuacja, w której jego rodzice mogli zmienić do Ciebie stosunek?
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 20:52   #15
layzie
Zadomowienie
 
Avatar layzie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 942
Dot.: Rodzice chłopaka

Jestem po 2 związkach, gdzie poznawałam rodziców (b. poważne).

Nie, nie sądzę, że taka sytuacja się zdarzyła...
__________________
Wymieniam się!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=87057326
layzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 21:18   #16
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Rodzice chłopaka

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Skoro w bezpośrednich kontaktach z Toba są mili, to skąd wiesz o ich mało sympatycznych komentarzach? Rozumiem, że chłopak Ci je powtarza? To już zupełnie brak wyczucia, skoro mówią to do niego, to powinien im się postawić i powiedzieć, że jesteś jego dziewczyną i nie życzy sobie takich tekstow, a Ciebie nie martwić tym, co mówią jego rodzice.

Inna sprawa, że chłopak ledwo od ziemi odrósł, może jeszcze nie dorósł do postawienia się rodzicom...
Tez tak to zrozumialam. Jak sie widzisz z jego rodzicami to sa uprzejmi, a o wszelkich negatywach zawsze slyszych z ust chlopaka? Prawie jakby mowil, to nie ja Cie krytykuje tylko oni. Ale jednak to on krytykuje.

Edytowane przez Rena
Czas edycji: 2015-01-01 o 21:20
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 22:48   #17
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Rodzice chłopaka

Cytat:
Napisane przez layzie Pokaż wiadomość
Jestem po 2 związkach, gdzie poznawałam rodziców (b. poważne).

Nie, nie sądzę, że taka sytuacja się zdarzyła...
Nie obraź się, ale masz 20 lat i trzeci poważny związek już? Ogólnie związki w tak młodym wieku rzadko są naprawdę poważne, bo to, że się zakocha, pozna rodziców, że błyśnie w głowie myśl "za x czasu razem zamieszkamy!", to nie jest jeszcze "bardzo poważny" związek. A tu mówisz o trzech. Zastanów się na czym według Ciebie polega poważny związek. Z mojej perspektywy po prostu ze sobą chodzicie, tworzycie młody związek, ale nie macie jeszcze żadnych wspólnych poważnych spraw.

Dlatego myślę, że póki co powinnaś odpuścić temat rodziców chłopaka, dopóki nie rzucają Wam kłód pod nogi nie jest źle. Natomiast Twój chłopak powinien przestać Ci powtarzać jakieś dziwne komentarze, bo nic dobrego w ten sposób nie robi.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 23:00   #18
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Rodzice chłopaka

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
(...)
Dlatego myślę, że póki co powinnaś odpuścić temat rodziców chłopaka, dopóki nie rzucają Wam kłód pod nogi nie jest źle. Natomiast Twój chłopak powinien przestać Ci powtarzać jakieś dziwne komentarze, bo nic dobrego w ten sposób nie robi.
Heh, ale z drugiej strony jak się zabiera do związku z 18-latkiem, to czegoż się spodziewać po nim? Super dojrzałości i wyczucia? Tego, że będzie wiedział co mówić rodzicom, a co nie? On dopiero się uczy związków, relacji z kobietami. Takie rzeczy mu panna powinna na spokojnie wytłumaczyć.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 06:35   #19
layzie
Zadomowienie
 
Avatar layzie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 942
Dot.: Rodzice chłopaka

Nie mam mu tego za złe, że mi to powiedział

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

Ach, i napisałam "b. Poważny" - tzn. BARDZIEJ . Nie traktowaliśmy tego jako chodzenia za rączkę. Zresztą nevermind, nie o tym jest temat.
__________________
Wymieniam się!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=87057326
layzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-02, 10:47   #20
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Rodzice chłopaka

Cytat:
Napisane przez layzie Pokaż wiadomość
Nie mam mu tego za złe, że mi to powiedział

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

Ach, i napisałam "b. Poważny" - tzn. BARDZIEJ . Nie traktowaliśmy tego jako chodzenia za rączkę. Zresztą nevermind, nie o tym jest temat.
Mało kto traktuje swój związek jako chodzenie za rączkę, co nie zmienia faktu, że w związkach bardzo młodych osób ta poważność najczęściej mierzona jest głównie siłą uczucia, bez dodatku wielu innych czynników

Ogólnie, to piszę o tym głównie dlatego, że może taką perspektywę mają rodzice Twojego chłopaka. Nie uważają związku za poważny i nie starają się specjalnie wiązać z dziewczyną, z którą ich syn może się rozejść, a w tym wieku szansa na to jest raczej spora.

Dlatego nie ma sensu jakoś na siłę próbować teraz poprawiać własny wizerunek w ich oczach. Że studia ich zdaniem kiepskie - takie opinie panują o zarządzaniu, co poradzisz Że masz dwie lewe ręce - raczej nie chodzi im o studia i pracę, prędzej o prace domowe czy gotowanie, podejrzewam (i tu pytanie, skąd mogą wiedzieć czy Ty umiesz gotować czy nie? Chyba tylko od syna...).
Teksty o "burdelu w domu" chamskie i nie rozumiem skąd się wzięły, skoro wcześniej ojciec chłopaka sam proponował, żebyście tam zanocowali. Może to wynik wieku chłopaka, ma 18 lat, sprowadza na noc dziewczynę, no nie wiem, może rodzice się boją, że w ciążę zajdziesz czy coś. W każdym razie ja bym tam więcej nie nocowała po prostu.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 11:11   #21
mesta93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 682
Dot.: Rodzice chłopaka

Cytat:
Napisane przez layzie Pokaż wiadomość
Po prostu chciałabym, żeby mnie akceptowali a nie chcieli, żebym się rozstała z ich synem...
Nawet nie wiecie jak bardzo mnie to dotknęło..
Wiesz, ciesz się że są dla Ciebie mili, zapraszają na obiady itp. Ja w poprzednim związku miałam straszne problemy z matką (eks) TŻ-a, z tym że ona otwarcie okazywała mi to że mnie nie lubi. Więc na prawdę nie jesteś w złej sytuacji
__________________
Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Na dobre traktowanie trzeba sobie zasłużyć.
mesta93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 11:14   #22
layzie
Zadomowienie
 
Avatar layzie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 942
Dot.: Rodzice chłopaka

nie rozumiem po co mnie zapraszają skoro nie akceptują..
__________________
Wymieniam się!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=87057326
layzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 11:23   #23
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Rodzice chłopaka

Cytat:
Napisane przez layzie Pokaż wiadomość
nie rozumiem po co mnie zapraszają skoro nie akceptują..
Zwaz na to, że Ty wiesz, to co Ci chłopak powiedział. Niektórzy ludzie podczas przekazywania informacji, potrafią dużo ciekawych rzeczy dodać od siebie Wyluzuj, są dla Ciebie mili, to nie jest równoznaczne z tym, że muszą Cie lubiec i nie mieć swojego zdania chociażby w sprawie studiów. Chłopak zachowuje się nie w porządku, powtarzając Ci to wszystko.
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 11:23   #24
ladymezmerize
Raczkowanie
 
Avatar ladymezmerize
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 420
Dot.: Rodzice chłopaka

Mam dokładnie ten sam problem.
Również jestem z młodszym chłopakiem, również rodzice pierdzielą na mnie za plecami mimo tego, że siedząc obok są mili. Zapraszają na obiady, itp.
Może bardzo zamożni nie są, ale bardziej ode mnie.
I też jestem starsza.
Wiesz gdzie leży problem?
Nie w Tobie, bo Ty jesteś w porządku. Charakteru Twojego oceniać prawa nie mają (ale z tego co widzę, to pragną dostrzegać tylko pomyłki które zdarzają się każdemu, nie zwracając uwagi na powodzenia - dlatego mówią, że masz dwie lewe ręce. Czytaj: widzą, co chcą widzieć)
a jako osoba robisz wszystko to, co w Twoim wieku jest adekwatne do normy. Studia, praca - to są teraz Twoje obowiązki.
Nawet jeżeli studiowałabyś prawo, miała własną firmę i dochody 10.tys miesięcznie to I TAK BY BYŁO ŹLE a wiesz dlaczego?
Bo nie Ciebie wyobrażali sobie u boku swojego syna. I tyle. Obie nic z tym nie zrobimy.
Ile macie lat? Długo jesteście razem? Jesteście z tego samego miasta?
__________________
...
ladymezmerize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 11:28   #25
layzie
Zadomowienie
 
Avatar layzie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 942
Dot.: Rodzice chłopaka

20 i 18 lat, jesteśmy rok razem. Mieszkamy 17km od siebie.
__________________
Wymieniam się!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=87057326
layzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 12:04   #26
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Rodzice chłopaka

Oni Cie zapraszaja bo moim zdaniem toleruja zwiazek. Jego ojciec powiedzial POSIEDZCIE w domu a nie nocujcie. Tu jest duza roznica. To tak jakbym ja poszla na kawe do kolezanki i wziela szczoteczke do zebow i pizame. Podobny nietakt. Ale nie ma co robic afere, jestescie ludzmi.

Ojciec synowi to mocno wygarnal. Tyle ze zwroc uwage, ze to byla meska rozmowa miedzy panami. Faceci inaczej ze soba rozmawiaja. Uzywaja mocniejszego jezyka, nie na darmo mowi sie szorstka meska przyjazn. Twoj partner powtorzyl slowo w slowo, bo jest mlody i nie wie moze jeszcze ze kobietom ta sama sprawe sie zupelnie inaczej wyklada.

Envoyé depuis mon GT-S5839i avec Tapatalk
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 12:09   #27
layzie
Zadomowienie
 
Avatar layzie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 942
Dot.: Rodzice chłopaka

Toleruja zwiazek a mnie nie? . To wszystko jest jakies dziwne. IMO jak sie kogos nie lubi to sie go nie zaprasza, ogranicza sie rozmowy itp
__________________
Wymieniam się!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=87057326
layzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 12:14   #28
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Rodzice chłopaka

Cytat:
Napisane przez layzie Pokaż wiadomość
Toleruja zwiazek a mnie nie? . To wszystko jest jakies dziwne. IMO jak sie kogos nie lubi to sie go nie zaprasza, ogranicza sie rozmowy itp
- bo pewnie uważają, że to związek przejściowy, a Ty przejściowa dziewczyna 18-latka i nie traktują tego poważnie.
I zgadzam się z tym, jak na ten temat patrzy Doris - widzę to podobnie. I 2 lata różnicy to nie jest duża różnica, ALE zależy , w jakim okresie życia/etapie życia- w tym, w jakim wy jesteście różnica między 18-letnim chłopaczkiem, a 20-latką- to duuuża różnica. On zwyczajnie musi dorosnąć, bo 18 to tylko liczba.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2015-01-02 o 12:15
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 12:16   #29
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Rodzice chłopaka

Cytat:
Napisane przez layzie Pokaż wiadomość
Nie mam mu tego za złe, że mi to powiedział
A moim zdaniem powinnaś, bo nic z tym nie zrobisz, a im więcej on Ci powtarza, tym bardziej się gryziesz...

Cytat:
Napisane przez gingerbre Pokaż wiadomość
Zwaz na to, że Ty wiesz, to co Ci chłopak powiedział. Niektórzy ludzie podczas przekazywania informacji, potrafią dużo ciekawych rzeczy dodać od siebie Wyluzuj, są dla Ciebie mili, to nie jest równoznaczne z tym, że muszą Cie lubiec i nie mieć swojego zdania chociażby w sprawie studiów. Chłopak zachowuje się nie w porządku, powtarzając Ci to wszystko.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 12:19   #30
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Rodzice chłopaka

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Oni Cie zapraszaja bo moim zdaniem toleruja zwiazek. Jego ojciec powiedzial POSIEDZCIE w domu a nie nocujcie. Tu jest duza roznica. To tak jakbym ja poszla na kawe do kolezanki i wziela szczoteczke do zebow i pizame. Podobny nietakt. Ale nie ma co robic afere, jestescie ludzmi.

Ojciec synowi to mocno wygarnal. Tyle ze zwroc uwage, ze to byla meska rozmowa miedzy panami. Faceci inaczej ze soba rozmawiaja. Uzywaja mocniejszego jezyka, nie na darmo mowi sie szorstka meska przyjazn. Twoj partner powtorzyl slowo w slowo, bo jest mlody i nie wie moze jeszcze ze kobietom ta sama sprawe sie zupelnie inaczej wyklada.
100% racji.

Autorko wątku, wybacz, jeżeli chciałaś poważnego (i tak traktowanego przez otoczenie) związku, to trzeba się było związać z kimś starszym, a nie z 18-latkiem. Jego rodzice nie będą Cię traktować na razie jako jakieś "docelowej" dziewczyny, ale po prostu jako kolejną / pierwszą (nie wiem, czy miał wcześniej związki). Ty związałaś się z chłopczykiem, który może pod pewnymi względami jest lub wydaje Ci się dojrzalszy, niż jego rówieśnicy, ale generalnie ma tylko 18 lat. Czego się spodziewałaś? Tego, że będą Was pytać o Wasze plany, zapraszać na rodzinne wypady, czy co jeszcze?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-03 08:01:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.