Najlepsze Prostownice PART II - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-19, 17:48   #4171
Maksy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 32
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Zerknij na stronę wczesnej. Tam są polecane przez Mirelkaaa
Maksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 19:16   #4172
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Maksy Pokaż wiadomość
Zerknij na stronę wczesnej. Tam są polecane przez Mirelkaaa
dokładnie
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 21:33   #4173
kasika17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 18
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

OK dzięki tylko mam jeszcze jedna wątpliwośc chciałabym poznać wasze opinie na temat firmy rowenta (konkretnie model Elite CF 7112)
kasika17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 22:41   #4174
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez kasika17 Pokaż wiadomość
OK dzięki tylko mam jeszcze jedna wątpliwośc chciałabym poznać wasze opinie na temat firmy rowenta (konkretnie model Elite CF 7112)
rowenta, nie jest to firma specjalizująca się w prostownicach
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 09:34   #4175
kasika17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 18
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Ok w takim razie biorę remingtonadzięki za pomocmam nadzieje że bedzie suuper
kasika17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 10:34   #4176
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez kasika17 Pokaż wiadomość
Ok w takim razie biorę remingtonadzięki za pomocmam nadzieje że bedzie suuper
a którego?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 11:06   #4177
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

rzeczywiscie plytki w tondeo po kolejnym uzyciu stykaja sie coraz lepiej.. a uzylam dopiero drugi raz. Za 3 juz powinny byc idealne
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-20, 11:29   #4178
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

ja kupilam jakieś 2 miesiące temu efalocka champ i powiem, że jestem średnio zadowolna. Ale jednak mam tak bardzo zniszczone włosy, że tylko czas moze im pomóc, muszę je podcinac i tyle Nie zauwazylam, że mogę krócej prostowac włosy niż zwyklą prostownicą. Płytki krzywo się schodzą a co gorsze prostownica trochę szarpie i wyrywa włosy. Jesli będzie się nasilało to skrzywienie plytek chyba ją reklamuje i wymienie na inną. Chyba że to kwestia rodzaju włosów
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 14:13   #4179
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
ja kupilam jakieś 2 miesiące temu efalocka champ i powiem, że jestem średnio zadowolna. Ale jednak mam tak bardzo zniszczone włosy, że tylko czas moze im pomóc, muszę je podcinac i tyle Nie zauwazylam, że mogę krócej prostowac włosy niż zwyklą prostownicą. Płytki krzywo się schodzą a co gorsze prostownica trochę szarpie i wyrywa włosy. Jesli będzie się nasilało to skrzywienie plytek chyba ją reklamuje i wymienie na inną. Chyba że to kwestia rodzaju włosów
efalock, a mówiłam ze szkoda kasy
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 15:54   #4180
kasika17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 18
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

własnie jeszcze niewiem...może cos poradzisz??mam falowane,puszyste włosy trudne do wyprostowania
kasika17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 16:20   #4181
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez kasika17 Pokaż wiadomość
własnie jeszcze niewiem...może cos poradzisz??mam falowane,puszyste włosy trudne do wyprostowania
kasika17-przejrzyj watek,remington byl juz polecany wielokrotnie i bez trudu znajdziesz nr modeli,ktore dziewczyny zachwalaja. Wystarczy przejrzec kilka ostatnich stron watku, lub w przeszukaj watek wpisac haslo remington... skoro chcesz byc zadowolona z zakupu to te pare chwil spedzone nad wyborem modelu to chyba nie jest duze poswiecenie...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-20, 16:26   #4182
Lolek1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

witam wszystkich ktorzy maja problem z wyborem prostownicy ... ja niestety trafilem tutaj rowniez dlatego... poniewaz chcialbym kupic swojej dziewczynie prostownice na rocznice .... z tego co wyczytalem tutaj to raczej Tondeo lub Remington ... ja chcialbym zapytac o ta prostownice .... FAROUK CHI 1 NIEBIESKA seria limitowana .... 301 zł /promocja z 599 zł
Zaciekawila mnie ta duza znizka promocyjna ... no i slyszalem ze ta firma raczej jest niezla firma ... co myslicie o tej prostownicy ... ?? moze ktos testowal ...? ...
z gory dzieki wszystkim za odpowiedz ... pozdro
Lolek1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 16:50   #4183
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Lolek1982 Pokaż wiadomość
witam wszystkich ktorzy maja problem z wyborem prostownicy ... ja niestety trafilem tutaj rowniez dlatego... poniewaz chcialbym kupic swojej dziewczynie prostownice na rocznice .... z tego co wyczytalem tutaj to raczej Tondeo lub Remington ... ja chcialbym zapytac o ta prostownice .... FAROUK CHI 1 NIEBIESKA seria limitowana .... 301 zł /promocja z 599 zł
Zaciekawila mnie ta duza znizka promocyjna ... no i slyszalem ze ta firma raczej jest niezla firma ... co myslicie o tej prostownicy ... ?? moze ktos testowal ...? ...
z gory dzieki wszystkim za odpowiedz ... pozdro
tondeo czy gama duzo są duzo lepsze od remingtona
faurok to dobre prostownice (ale niewiem która lepsza)
musisz sie zdecydowac czy chcesz fauroka czy tondeo, chyba ze wpadnie wizazanka która testowała oba modele i wkoncu powie która lepsza
moze napisz jakie dziewczyna ma włosy (cienkie czy grube?)
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 17:05   #4184
Lolek1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

raczej grube ... i nie za dlugie .... do barkow ....
wizazanka pomoz jezeli testowalas ...
pozdro
Lolek1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 17:33   #4185
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Lolek1982 Pokaż wiadomość
raczej grube ... i nie za dlugie .... do barkow ....
wizazanka pomoz jezeli testowalas ...
pozdro
hmm ja bym proponowała game z turmalinami, bo narazie dziewczyny pisały ze gama czy tondeo są lepsze, bo lepiej slizgają się po włosach
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 18:06   #4186
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Maksy Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo za pomoc, porównując te 3, CS5002 odpadła od razu choć ma kusząca cenę, teraz wybor s2013, s2002, moim zdaniem nie różnią sie niczym, bo różnica ceny niewielka, a s2002 poza tym co ma s2013 ma jeszcze teflon co jest chyba dodatkowym plusem, wiec chyba skusze sie na s2002.
Dziękuje
Maksy i co skusilas sie na s200s ??Bo mam okazje zeby kupic i chcialabym wiedziec czy warto....
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 19:16   #4187
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Maksy i co skusilas sie na s200s ??Bo mam okazje zeby kupic i chcialabym wiedziec czy warto....
a ja i tak obstaje za ta za 85 jesat najlepsza, nieiwem dlaczego uwazacie ze jak tansza to gorsza;/
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 19:29   #4188
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
a ja i tak obstaje za ta za 85 jesat najlepsza, nieiwem dlaczego uwazacie ze jak tansza to gorsza;/
Ja nie pisalam czy jest tansza czy drozsza,nie ma roznicy dla mnie,po prostu mam okazje kupic ta serie z Remingtona i chcialabym wiedziec Czy Maksy wybrala ta....
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 20:24   #4189
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Ja nie pisalam czy jest tansza czy drozsza,nie ma roznicy dla mnie,po prostu mam okazje kupic ta serie z Remingtona i chcialabym wiedziec Czy Maksy wybrala ta....
no ok, ale mozesz równiez kupic na allegro za 85 zł tamtą i napewno nie zapłacisz drozej
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-20, 20:43   #4190
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Lolek1982 Pokaż wiadomość
witam wszystkich ktorzy maja problem z wyborem prostownicy ... ja niestety trafilem tutaj rowniez dlatego... poniewaz chcialbym kupic swojej dziewczynie prostownice na rocznice .... z tego co wyczytalem tutaj to raczej Tondeo lub Remington ... ja chcialbym zapytac o ta prostownice .... FAROUK CHI 1 NIEBIESKA seria limitowana .... 301 zł /promocja z 599 zł
Zaciekawila mnie ta duza znizka promocyjna ... no i slyszalem ze ta firma raczej jest niezla firma ... co myslicie o tej prostownicy ... ?? moze ktos testowal ...? ...
z gory dzieki wszystkim za odpowiedz ... pozdro
ja testowalam i nadal testuje Farouka-wlasnie tego niebieskiego, o ktorego pytasz...I ja akurat moge ja polecic. dobrze prostuje wlosy,gladko po nich sunie,nagrzewa sie blyskawicznie. Jedyny minus to troszke malo profesjonalny wyglad,chyba przez ten niebieskie kolo obudowy.
Jesli cofniesz sie o kilk stron watku to znajdziesz tam moja dluzsza opinie na jej temat i jeszcze jednej wizazanki,ktora uzywala Farouka...
Dziewczyny chwala sobie rowniez prosotwnice Tondeo,wiec jesli chcesz przeznaczyc na prezent okolo 300zl to zastanawialabym sie miedzy tymi dwoma firmami...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 22:06   #4191
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
ja testowalam i nadal testuje Farouka-wlasnie tego niebieskiego, o ktorego pytasz...I ja akurat moge ja polecic. dobrze prostuje wlosy,gladko po nich sunie,nagrzewa sie blyskawicznie. Jedyny minus to troszke malo profesjonalny wyglad,chyba przez ten niebieskie kolo obudowy.
Jesli cofniesz sie o kilk stron watku to znajdziesz tam moja dluzsza opinie na jej temat i jeszcze jednej wizazanki,ktora uzywala Farouka...
Dziewczyny chwala sobie rowniez prosotwnice Tondeo,wiec jesli chcesz przeznaczyc na prezent okolo 300zl to zastanawialabym sie miedzy tymi dwoma firmami...
dokładnie


jejciu ale wkoncu zadna wizazanka nie napisała która lepsza
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 00:06   #4192
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
no ok, ale mozesz równiez kupic na allegro za 85 zł tamtą i napewno nie zapłacisz drozej
Niestety nie moge po pierwsze nie mam konta na Allegro po drugie nie mieszkam w Polscepo trzecie umnie w sklepie reklamuja od srody ze bedzie w tym dniu prostownica Remington s200s z 40 e na 17,99e wiec chyba sie oplacawiec chcialabym wiedziec jak ona prostuje.Takze mam okazje zeby kupic,a prostowac przeciez nie bede codziennie tylko na jakies okazje,wiec zawsze sie przyda.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 15:56   #4193
Anathema23
Przyczajenie
 
Avatar Anathema23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Nigdy nie używałam prostownicy, a chciałabym zacząć, nic na ten temat nie wiem. Mam grube ciężkie włosy, jaka prostownica lepsza grubsza czy cieńsza? Do Jakiej temperatury powinny nagrzać się płytki, aby moje włosy zostały wyprostowane? Jakie płytki dobra prostownica powinna mieć (słyszałam, że ceramiczne)? Kupować na allegro czy raczej w sklepach AGD? Czy można stosować preparaty odżywiające podczas prostowania?
Anathema23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 16:06   #4194
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Trudno mi doradzic cyz lepiej wziasc Chi czy Biosilk,bo o tej druga pojawila sie juz po zakupie mojej,wiec sie o nia nie dowiadywalam,ale mysle,ze jakosc bedzie uzytkowania bedzie podobna...

Natomaist co do roznicy miedzy granatowa a rozowa to teoretycznie jest ona niewielka,tzn. obie to modele limitowane wersji klasycznej,czyli czarnej, tyle,ze rozowa pokazala sie na rynku nieco wczesniej.
Przy czym czytalam troszke opini o tej rozowej na folice i hmm czesc dziewczyn narzekala,ze rozowa im sie zepsula. Zazwyczaj dzialo sie tak po dobrych kilku miesiacach uzytkowania. Oczywiscie mogly trafic na jakas felerna serie,ale mnie to odwiodlo od zakupu rozowej ...
dzięki

no mi dziś przyszła moja prostowniczka- w końcu wzięłam Biosilk. Nie mam porównania zbyt, bo dotąd miałam takie pseudoprostownice, ale jeśli chodzi o sam efekt to cudo. Nagrzała się moment, gładziutko sunie po włosach (trochę jakby haczy te krótsze, ale to pewnie kwestia mojego wyrobienia), na temp 180 stopni wyprostowałam całe włosy sięgające trochę za ramiona w ok 5 minut, leciutka, niesamowicie poręczna i wygodna, włosy są mięciutkie i śliskie i błyszczą radośnie
Jak na pierwsze użycie tyle ode mnie, pozdrawiam
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 17:33   #4195
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Anathema23 Pokaż wiadomość
Nigdy nie używałam prostownicy, a chciałabym zacząć, nic na ten temat nie wiem. Mam grube ciężkie włosy, jaka prostownica lepsza grubsza czy cieńsza? Do Jakiej temperatury powinny nagrzać się płytki, aby moje włosy zostały wyprostowane? Jakie płytki dobra prostownica powinna mieć (słyszałam, że ceramiczne)? Kupować na allegro czy raczej w sklepach AGD? Czy można stosować preparaty odżywiające podczas prostowania?
allegro
albo hurtownie fryzjerskie
płytki tylko seramiczne
ciensza lepsza
ile mozesz przeznaczyc na prostownice?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 18:28   #4196
Maksy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 32
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Jeszcze nie. Niestety zakup prostownicy muszę przełożyć, teraz szykuje mi się większy wydatek związany z moim hobby
Maksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 21:21   #4197
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez nisiaq Pokaż wiadomość
dzięki

no mi dziś przyszła moja prostowniczka- w końcu wzięłam Biosilk. Nie mam porównania zbyt, bo dotąd miałam takie pseudoprostownice, ale jeśli chodzi o sam efekt to cudo. Nagrzała się moment, gładziutko sunie po włosach (trochę jakby haczy te krótsze, ale to pewnie kwestia mojego wyrobienia), na temp 180 stopni wyprostowałam całe włosy sięgające trochę za ramiona w ok 5 minut, leciutka, niesamowicie poręczna i wygodna, włosy są mięciutkie i śliskie i błyszczą radośnie
Jak na pierwsze użycie tyle ode mnie, pozdrawiam
nie ma za co
ciesze sie,ze jestes zadowolona z zakupu i mam nadzieje,ze efekt po prostowaniu bedzie trwaly
daj znac po paru uzyciach czy nadal jestes zadowolona i ile utrzymuje sie efekt
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 23:12   #4198
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

dzisiaj doszła do mnie moja turmalinowa ga.ma z aktywna laserową jonizacją- jest super!
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 23:25   #4199
Anathema23
Przyczajenie
 
Avatar Anathema23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
allegro
albo hurtownie fryzjerskie
płytki tylko seramiczne
ciensza lepsza
ile mozesz przeznaczyc na prostownice?
na prostownicę od 100 do 170zł...
Anathema23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 09:09   #4200
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

A ja dziewczyny, niezależnie od tego co się mówi o prostowaniu wilgotnych włosów, żałuję nieco, że nie wzięłam prostownicy do takiego właśnie prostowania. Za jakiś czas chyba sobie taką sprawię. Mój Remington jest OK, ale moje włosy są naprawdę trudne i czasami fajnie się je prostuje a czasami - szkoda gadać.

Jakie prostownice wet&dry polecacie? (tylko bez wykładów, że prostowanie na mokro niszczy bardziej, bo to wiem, ale prostuję włosy naprawdę rzadko i chciałabym to robić sprawniej, niż teraz).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.