Najlepsze Prostownice PART II - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-03, 10:50   #4291
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez DsC Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item357797845_prof...na_dy_274.html dziewczyny co myślicie o tej prostownicy? Ma któraś z Was ten model ? Zastanawiam się nad kupnem, ale nie chce znowu kupić takiej, która mi się szybko zepsuje albo zaraz mi się włosy skręcą ...
Wiem, że najlepsze są te droższe, ale póki co nie stać mnie na droższe
Proszę o pomoc
nie kupuj jej. to totalna tandeta. lepiej juz prostowac na szerokiej szczotce uzywajac dobrej suszarki niz czyms takim. wlosy sobie zniszczysz w tempie blyskawicznym
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 11:05   #4292
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: Prostowanie włosów

Dziękuję za odpowiedź Wygląda ładnie ...
Chyba kupie jednak tą, którą mam już wypróbowaną
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 11:42   #4293
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez DsC Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Wygląda ładnie ...
Chyba kupie jednak tą, którą mam już wypróbowaną
a jaką masz wypróbowana?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 13:28   #4294
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: Prostowanie włosów

też taką z tych tańszych... z AKIRY na przykład
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 18:11   #4295
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez DsC Pokaż wiadomość
też taką z tych tańszych... z AKIRY na przykład
naprawde nie boisz się zniszczen?
jeszcze troche i doprowadzisz swoje włosy do takiego stanu...
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 20:25   #4296
Justine...
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Ja mam takie pytanie... Która prostownica jest lepsza: TONDEO z aktywną jonizacją czy TONDEO z regulacją temperatury??
Justine... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 20:56   #4297
Maksy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 32
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Moim zdaniem ważne jest jakie masz włosy, jeśli cienkie i delikatne to myślę ze lepiej z regul. bo masz możliwość ustawienia odp. temp., a jeśli normalne czy grube to już decyzja należy do ciebie - czy regulacja jest ci bardzo potrzebna ? Niektórzy wcale jej nie potrzebują, a inni nie mogą bez niej żyć - to zależy od twoich upodobań
Maksy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 21:58   #4298
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

A ja mam prostownice z babyliss-a i jestem zadowolona,jest to prostownica z ceramicznymi plytkami i wloski sa bardzo prosciutkie,ostatnio bylam u mojej fryzjerki i mowila ze mam bardzo dobrze wyprostowane wlosy(tzn bardzo mocno proste)Dopuki mi nie padnie bede ja uzywac
A swoja droga mimo rozjasnienia wlosow i uzywania prostownicy wlosy mam bardzo zdroweWydaje mi sie ze w duzej mierze zalezy tez jak czlowiek dba o swoje wlosy, tzn jakich uzywa odzywek,jak czesto scina itp
__________________
10 LAT Z MOIM SKARBEM


"Dance is a universal language. Dance is freedom and dance is life...Dance4live"
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 22:10   #4299
Veniqua
Przyczajenie
 
Avatar Veniqua
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam Zastanawiam się nad zakupem prostownicy Ga.ma turmalinowej z aktywna jonizacja laserową, i wydaję mi się, że jest niezła, zdaje się, że już kilka osób tu o niej pisało (trudno jest dokładnie przeczytać te kilkaset stron, zwłaszcza jak czas goni ), ale mój konkretny problem polega na tym, że włosy mam cienkie i rzadkie, w dodatku trochę podniszczone... Ale odkąd je ścięłam nijak się nie układają i zawsze skręcają w taki brzydki sposób i za nic nie da się tego wyprostować, więc w prostownice zainwestować muszę, tylko chciałabym się dowiedzieć jak bardzo ten konkretny model niszczy włosy, zwłaszcza, że nie ma regulacji temp, ale takiej z turmalinami, jonizacją i regulacja, znaleźć nie mogę...

Zaciekawił mnie też model Chi Nano Iron, ale jest droższy, i nie wiem czy warto dopłacać.

Byłabym wdzięczna za pomoc, jeżeli ktoś się bardziej orientuję, lub wymienione modele posiada
Veniqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 09:02   #4300
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Justine... Pokaż wiadomość
Ja mam takie pytanie... Która prostownica jest lepsza: TONDEO z aktywną jonizacją czy TONDEO z regulacją temperatury??
hm jak masz cienkie włosy to wez z regulacją, a jak masz grube to ja polecam z turmalinami
choć jonizacja tez dobra
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 09:36   #4301
malwa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 50
Question Nowe płytki do prostownicy

Mam ceramiczną prostownicę firmy MPM. Na skutek upadku pękły w niej płytki. Gdzie i za ile można kupić nowe?
malwa00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-04, 10:06   #4302
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Nowe płytki do prostownicy

Cytat:
Napisane przez malwa00 Pokaż wiadomość
Mam ceramiczną prostownicę firmy MPM. Na skutek upadku pękły w niej płytki. Gdzie i za ile można kupić nowe?
Niestety takich płytek nie mozna nigdzie kupić. Nawet w serwisie powiedzą ci, że lepiej kupic nową. Przykro mi
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 12:00   #4303
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
naprawde nie boisz się zniszczen?
jeszcze troche i doprowadzisz swoje włosy do takiego stanu...
ja nie wiem moje włosy w ogóle są jakieś dziwne. Używałam długo tej prostownicy i nie mam jakoś specjalnie zniszczonych włosów. Koleżanki mi mówią wręcz że odżywają.
Poza tym nawet jak zafarbuje je na czarno czy bardzo ciemną czekoladę po miesiącu mam znów swój kolor i w ogóle odrostów mi nie widać. Ogólnie są cienkie, ale zdrowe...
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 13:19   #4304
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez DsC Pokaż wiadomość
ja nie wiem moje włosy w ogóle są jakieś dziwne. Używałam długo tej prostownicy i nie mam jakoś specjalnie zniszczonych włosów. Koleżanki mi mówią wręcz że odżywają.
Poza tym nawet jak zafarbuje je na czarno czy bardzo ciemną czekoladę po miesiącu mam znów swój kolor i w ogóle odrostów mi nie widać. Ogólnie są cienkie, ale zdrowe...
a ile juz prostujesz włosy?
i co ile?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 14:01   #4305
Tablica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam

Czytam ten wątek już ponad miesiąc. Po długich przemyśleniach już się zdecydowalam na GA.MĘ z regulacją temperatury.

Mam pytanie, czy mogłybyście mi powiedzieć czy to są te same prostownice?
http://**********.pl/index.php?a=opis&k=56&id=41
http://www.tics.pl/product_info.php?...278a7e17af333b

Z opisu wygląda na to, że tak, zastanawiająca jest jedynie ta różnica w mocy urządzenia...

Z góry dziękuję za pomoc
Tablica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 14:03   #4306
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

dopóki mi się prostownica nie spaliła() to prostowałam codziennie lub co dwa, trzy dni...zależy w jakim stanie były moje włosy czasami na przykłąd przyprostowałam tylko grzywkę i końcówki włosów. A ile prostuje? Hmm.. no już długi czas...
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 14:03   #4307
Tablica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

oj, nie wyświetlił się link:/

zamieszczam w takim razie jeszcze jeden
http://allegro.pl/item356000443_pros...grabcia78.html
Tablica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 16:41   #4308
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

moze ktos sie pomylił?
nie mam pojećia dlaczgeo tamta ma tylko 39 W a ta 170;/
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 20:12   #4309
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

No w końcu jestem po pierwszym użyciu swojej turmalinowej Tondeo z laserową jonizacją. Płytki stykają się dobrze, prostownica leciutka, wygodna, ale jak prostowałam to śmierdziała... może to dlatego że pierwsze użycie ? w sumie jakiś rewelacji to nie było, ani wielkiego szoku, włosy jak wcześniej przy starej prostownicy są po prostu proste :P zobaczymy jak będzie z utrzymaniem się efektu bo w sumie o to najbardziej chodzi, a chyba żadna prostownica nie zrobi nagle z moich zniszczonych włosów takich jak mają modelki w reklamach heh

a jeszcze mam pytanie, po co są te nakladki dołączone do prostownicy? nawet nie wiem jak ich użyć..
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-04, 20:21   #4310
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Maksy Pokaż wiadomość
Witam ponownie ;P
Patrzcie gama za 150zł
http://allegro.pl/item356219513_supe...promocja_.html
Co o niej powiecie ? Brać czy nie ?
Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
jak kto woli
no chyba nie oszustwo, tylko czy jakas felerna nie jest;/
Cena faktycznie atrakcyjna...tylko czy wam nie podpada,ze ten uzytkownik ma tylko 3o kilka komentarzy (w dodatku wiekszosc to za zakupy,a nie sprzedaz...) no i w aukcji nie ma ani slowa o gwarancji...
Gdybym miala kupowac u tego uzytkownika to tylko za pobraniem,zeby nie bylo niespodzianki,ze pieniazki wplacone a przesylki nie ma no i wczesniej dowiedziala sie jak wyglada kwestia ewnetualnej gwarancji/zwrotu itp., bo jak pisze Mirelkaaa moze sie <tfu,tfu>okazac felerna i co wtedy...
Oczywiscie to moze byc uczciwa osoba,ale przezorny ubezpieczony...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 12:40   #4311
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Prostowanie włosów

A ja mam takie pytanie... [naprawdę szukałam, ale nie jestem w stanie przebrnąć przez całe obydwa wątki o prostownicach ].

Mam możliwość kupienia w cenie hurtowej Gamy i zastanawiam się, czy wziąć szeroką, czy wąską. Włosy mam półdługie, do ramion nie sięgają, potrzebuję prostować raczej tylko końcówki, od wielkiego dzwona całość.
Niby wąska jest bardziej poręczna, ale mam grrrube i gęste strasznie włosy i zastanawiam się, czy szeroka nie byłaby bardziej skuteczna...
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 12:42   #4312
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie... [naprawdę szukałam, ale nie jestem w stanie przebrnąć przez całe obydwa wątki o prostownicach ].

Mam możliwość kupienia w cenie hurtowej Gamy i zastanawiam się, czy wziąć szeroką, czy wąską. Włosy mam półdługie, do ramion nie sięgają, potrzebuję prostować raczej tylko końcówki, od wielkiego dzwona całość.
Niby wąska jest bardziej poręczna, ale mam grrrube i gęste strasznie włosy i zastanawiam się, czy szeroka nie byłaby bardziej skuteczna...
wzielabym jednak wąska, bedzie Ci po prostu wygodniej
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 12:50   #4313
haemka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam serdecznie!

Mam zamiar zakupić lepszą prostownice i tu pojawia się problem... Buszuję po różnych forach i niestety każdy ma inne zdanie, a oferta rynku jest bogata... Chciałabym przeznaczyć około 300zł. Mam włosy nie do końca kręcone, jednak puszące, długie.
Rozważam zakup następujących prostownic:

http://www.allegro.pl/ite..._jonizacja.html

http://www.allegro.pl/ite...gama_170_w.html

http://www.tics.pl/produc...products_id=293

http://www.kalamis.pl/pro...mic-Iron-1.html


czy mogłabym prosić o jakąś poradę? Dodam, iż potrzebuję prostownicy do częstego użytku.

Jeszcze jedno: jaki kosmetyk jest godny polecenia, aby włosy ochronić przed gorącem i przed puszeniem?

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie sugestie, pozdrawiam!!!
haemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 12:52   #4314
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez haemka Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!

Mam zamiar zakupić lepszą prostownice i tu pojawia się problem... Buszuję po różnych forach i niestety każdy ma inne zdanie, a oferta rynku jest bogata... Chciałabym przeznaczyć około 300zł. Mam włosy nie do końca kręcone, jednak puszące, długie.
Rozważam zakup następujących prostownic:

http://www.allegro.pl/ite..._jonizacja.html

http://www.allegro.pl/ite...gama_170_w.html

http://www.tics.pl/produc...products_id=293

http://www.kalamis.pl/pro...mic-Iron-1.html


czy mogłabym prosić o jakąś poradę? Dodam, iż potrzebuję prostownicy do częstego użytku.

Jeszcze jedno: jaki kosmetyk jest godny polecenia, aby włosy ochronić przed gorącem i przed puszeniem?

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie sugestie, pozdrawiam!!!
linki nie dzialaja
a co do kosmetykow ochronnych-to sprawa wybitnie indywidualna, trzeba testowac i wybrac to co nam najbardziej odpowiada

zajrzyj do wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=57421
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 13:06   #4315
haemka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Przepraszam , coś źle musiałam wkleić....
Podaje sprawne linki:


http://www.allegro.pl/item354282454_...jonizacja.html

http://www.allegro.pl/item351865592_...ama_170_w.html

http://www.tics.pl/product_info.php?...roducts_id=293

http://www.kalamis.pl/product-pol-14...ic-Iron-1.html


z góry dziękuję za pomoc )
haemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 13:11   #4316
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

ciezki wybor, wszystkie wydaja sie dobre.

1 i 2 to odpowiedniki- osobiscie wzielabym ktoras z nich

mimo, ze Farouk to tez swietna firma, ale predzej wzielabym ktoras z serii CHI bez regulacji
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 13:36   #4317
Beata-ewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dzień dobry, jestem zainteresowana kupnem prostownicy, miałam dosyc małe wcześniej rozeznanie, ale trochę poczytałam na wizażu i doszłam do wniosku że chyba najlepszą bedzie GA,MA i chciałbym poprosić o poradę Was Drogie Panie jaka wybrać, mam włosy za raminona w zasadzie proste ale z tendencją do falowania, co mnie strasznie irytuje a mam grzywkę więc rano wszystkie są powykręcane w inna stronę . Jak juz wczesniej wspomniałam byłam zdecydowana na GAME ale przechodziłam koło sklepu fryzjerskiego i tak z ciekawości poszłam zapytać a gościu polecał mi prostownic e firmy fox, moser, wahl i odradzał ga.ma i tondeo i trochę trochę zgłupiałam.., bo tych co on wymieniał wogóle nie kojazyłam ( poprosiłąm o pomoc Panią Grabcie na gg ale nic mi nie odpisała) dlatego poprosiłabym o pomoc Was, może jesteście zorientowane bardziej o tych prostownicach . Chciałbym wydać ok +/- 250 zł . i chciałabym chyba zakupić u tej Pani Grabci to jak się z skontaktować....Pozdrawam ciepło ps. pierwszy raz piszę tutaj jak coś poplatałam to z góry wybaczcie nowicjuszce
Beata-ewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 13:58   #4318
Anusia158
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Prostowanie włosów! pomóżcie!

Dziewczyny jeśli wiecie jak mi doradzić to prosze o pomoc!
więc mam włosy półdługie,w miarę grube...strasznie się puszom i elektryzują,są bardzo podatne na układanie i pogode..w zależności od tego jaka jest układają mi sie inaczej.Moge powiedzieć nawet ze mają słonności do kręcenia się
Prostuje włosy..i chce żeby utrzymały mi sie w takim stanie przez cały dzien.
Chciałabym żebyście mi poleciły jakąś dobrą odżywke,spraj czy serum...cokolwiek dobrego do prostowania włosów takich jak moje co da długotrwały i dobry efekt.Planuje kupić też nową prosotwnice...moze polecicie mi jakieś dobre firmy..bo nie mogę sie zdezydowac :P
z gory dzięki
Anusia158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 14:04   #4319
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Beata-ewa Pokaż wiadomość
Dzień dobry, jestem zainteresowana kupnem prostownicy, miałam dosyc małe wcześniej rozeznanie, ale trochę poczytałam na wizażu i doszłam do wniosku że chyba najlepszą bedzie GA,MA i chciałbym poprosić o poradę Was Drogie Panie jaka wybrać, mam włosy za raminona w zasadzie proste ale z tendencją do falowania, co mnie strasznie irytuje a mam grzywkę więc rano wszystkie są powykręcane w inna stronę . Jak juz wczesniej wspomniałam byłam zdecydowana na GAME ale przechodziłam koło sklepu fryzjerskiego i tak z ciekawości poszłam zapytać a gościu polecał mi prostownic e firmy fox, moser, wahl i odradzał ga.ma i tondeo i trochę trochę zgłupiałam.., bo tych co on wymieniał wogóle nie kojazyłam ( poprosiłąm o pomoc Panią Grabcie na gg ale nic mi nie odpisała) dlatego poprosiłabym o pomoc Was, może jesteście zorientowane bardziej o tych prostownicach . Chciałbym wydać ok +/- 250 zł . i chciałabym chyba zakupić u tej Pani Grabci to jak się z skontaktować....Pozdrawam ciepło ps. pierwszy raz piszę tutaj jak coś poplatałam to z góry wybaczcie nowicjuszce
a moze po prostu ten pan nie mial tych prostownic w sprzedazy, dlatego polecal te ktore ma?

a moze napisz do Grabci email?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 14:55   #4320
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez gabi86 Pokaż wiadomość
No w końcu jestem po pierwszym użyciu swojej turmalinowej Tondeo z laserową jonizacją. Płytki stykają się dobrze, prostownica leciutka, wygodna, ale jak prostowałam to śmierdziała... może to dlatego że pierwsze użycie ? w sumie jakiś rewelacji to nie było, ani wielkiego szoku, włosy jak wcześniej przy starej prostownicy są po prostu proste :P zobaczymy jak będzie z utrzymaniem się efektu bo w sumie o to najbardziej chodzi, a chyba żadna prostownica nie zrobi nagle z moich zniszczonych włosów takich jak mają modelki w reklamach heh

a jeszcze mam pytanie, po co są te nakladki dołączone do prostownicy? nawet nie wiem jak ich użyć..
no więc przez noc nic sie nie stało z moimi włosami :P i do tego dzisiaj dopiero dostrzegłam że są takie fajne mięciutkie, cały dzień je dotykałam, może to sprawa tej jonizacji, w każdym razie prostownica godna polecenia
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.