Najlepsze Prostownice PART II - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-15, 15:48   #4411
Michazzcvc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam drogie Panie,
bardzo prosiłbym o polecenie jakiejś prostownicy gdyż chcę sprawić taki prezent swojej dziewczynie. Z tego co udało mi się zaobserwować to posiada włosy cienkie, rzadkie, z tendencją do kręcenia, zniszczone. Zainteresował mnie głównie model Efalock Flat Champ (z jonizacją i reg. temp.) za ~200 zł, jakieś uwagi? Na początku tematu wyczytałem że jest bardzo dobra a potem gdzieś że coś niedobrego może się dziać z płytkami. Ewentualnie coś z Ga.ma'y albo Tondeo, tylko tu już nie wiem co bardziej by się nadawało, jonizacja, reg. temp. czy turmaliny do takiego rodzaju włosów? Tylko nie piszcie że model ze wszystkim bo 300 zł nie uśmiecha mi się wydać :/ tyle to może być łącznie z przesyłką i jakimś preparatem wspomagającym prostowanie
Michazzcvc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 22:25   #4412
agkrycha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam!
Już od pewnegoczasu zastanawiam sie nad kupnem nowej prostownicy. ta, ktora mam jest beznadziejna-tylko zniszczylam sobie wlosy.
Ja wlasnie podobnie jak anusiak19 zastanawiam sie nad prostownica vidal Sassoon VS 5324 E.
sporo czytalam ze jest swietna i do tego nie tak droga jak te ktore wiekszosc z Was poleca.
Prosze o pomoc
agkrycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 09:37   #4413
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam
Tak sie zastanawiam nad tymi prostownicami czy przypadkiem nie jest to chwyt reklamowy by kupowac drogie ceramiczne,teflonwe itp.Osobiscie uzywam zwyklej prostownicy z sklepu auchan ktora kosztowała mnie 40 zł i nie zauwazyłam zadnego zniszczenia włosów(mimo iz sa rozjasniane)ani nie maja porozdwajanych koncowek ani nie wypadaja,nie uzywam tez zadnych kosmetykow zabezpieczajacych włos przed temperatura tylko odzywki i balsamy po umyciu głowy a prostuje dwa razy w tygodniu jak umyje głowe.Tak sobie mysle ze aby włos wyprostowac musi byc do tego odpowiednia temperatura to co tu ma do tego powierzchnia prostownicy ...
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 10:30   #4414
morfea
Raczkowanie
 
Avatar morfea
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 275
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Witam
Tak sie zastanawiam nad tymi prostownicami czy przypadkiem nie jest to chwyt reklamowy by kupowac drogie ceramiczne,teflonwe itp.Osobiscie uzywam zwyklej prostownicy z sklepu auchan ktora kosztowała mnie 40 zł i nie zauwazyłam zadnego zniszczenia włosów(mimo iz sa rozjasniane)ani nie maja porozdwajanych koncowek ani nie wypadaja,nie uzywam tez zadnych kosmetykow zabezpieczajacych włos przed temperatura tylko odzywki i balsamy po umyciu głowy a prostuje dwa razy w tygodniu jak umyje głowe.Tak sobie mysle ze aby włos wyprostowac musi byc do tego odpowiednia temperatura to co tu ma do tego powierzchnia prostownicy ...
Powierzchnia płytek ma wielkie znaczenie, począwszy od tarcia między płytką a włosem, równomiernym rozprowadzaniem ciepła, utrzymywaniem naturalnej wilgoci we wlosach, emitowaniem jonów i wiele, wiele innych. Nie ma nawet co porówywać właściwości płytek metalowych (nie daj Boze) z ceramicznymi. Co do zniszczonych wlosów to każde, ale to każde prostowanie niszczy włosy, tylko w zależności od rodzaju prostownicy i pielęgnacji włosów w różnym stopniu. Nie wiem czy odpowiadanie na taki post ma sens bo wydaje mi się on jakąś prowokacją, ale jeśli nie to poczytaj sobie trochę o pielęgnacji włosów.
__________________
W życiu piękne są tylko chwile...
morfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 16:28   #4415
maadziiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam Was drogie Panie
WIem, ze napiszecie mi pewnie zebym sobie przejechala 130stron i bede wiedziala ktora prostownice wybrac ale niestety musze ja miec na poczatku tygodnia takze prosilabym o pomoc
Musze kupic prostownice w granicach 200-220 zl, mam wlosy dlugie, geste, lekko mi sie kreca i potrzebuje rady ktora dokladnie polecacie do takich wlosow?
Dziekuje bardzo za odpowiedz
maadziiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:40   #4416
Maksy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 32
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

W tej cenie wszyscy polecają game/tondeo. Z nieco tańszych remingtony, ale babyliss pro też zbierają pochwały. Firma Efalock tez jest polecana.
Gama będzie chyba najlepszym wyborem, nikt nie miał do niej zastrzeżeń
Uważam ze wystarczyło przelecieć 5 stron wątku...
Maksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 19:08   #4417
BlueEyeGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 55
Question Turmalin, aktywna jonizacja czy płytki jonizujące?

Jak w temacie. Nie wiem co lepsze: płytki turmalinowe czy aktywna jonizacja?
A może tylko płytki jonizujące?

W co lepiej zainwestować?

Pytam, bo zastanawiam się nad kupnem jednej z tych trzech prostownic:

http://allegro.pl/item359350076_pros...najtaniej.html

http://allegro.pl/item361900719_ga_m..._25.html#photo

http://allegro.pl/item363870324_pros...cja.html#photo
__________________
"Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią..."
BlueEyeGirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 20:20   #4418
Annitta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Remington s1031 czy GA.MA ?

Witam

Chcialam zakupic prostownice najlepiej za ok 150zl, w oko wpadla mi prostownica Remingtona S1031, czytajac jednak caly dlugi watek wyczytalam pozytywne opinie takze o GA.MA z regulacja temperatury. Na pewno musze miec sprzet z regulacja poniewaz posiadam cienkie i slabe wlosy. Jednak cena GA.MA to wydatek ponad 100zl wiecej, dlatego pytam sie was czy warto dolozyc az tyle, zeby w domowyh warunkach prostowac wlosy ?
Remington S1031 ma sporo pozytywnych opinii i nie ukrywam ze dla mnie taki wydatek ma wieksze uzasadnienie. Uzywala ktoras z was obu prostownic zeby moc porownac ?
Annitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 20:32   #4419
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Remington s1031 czy GA.MA ?

Cytat:
Napisane przez Annitta Pokaż wiadomość
Witam

Chcialam zakupic prostownice najlepiej za ok 150zl, w oko wpadla mi prostownica Remingtona S1031, czytajac jednak caly dlugi watek wyczytalam pozytywne opinie takze o GA.MA z regulacja temperatury. Na pewno musze miec sprzet z regulacja poniewaz posiadam cienkie i slabe wlosy. Jednak cena GA.MA to wydatek ponad 100zl wiecej, dlatego pytam sie was czy warto dolozyc az tyle, zeby w domowyh warunkach prostowac wlosy ?
Remington S1031 ma sporo pozytywnych opinii i nie ukrywam ze dla mnie taki wydatek ma wieksze uzasadnienie. Uzywala ktoras z was obu prostownic zeby moc porownac ?
Ja ostatnio kupiłam Remingtona S1031 i używałam go 2x jak dotąd, więc nie mogę napisać co do jej trwałości. Jak na razie jestem zadowolona, prostuje b.dobrze, szybko się nagrzewa i stygnie, w dodatku ma sporo bajerów można nią robić loczki, ma fajną trumienkę i podkładkę i ciekawą płytkę DVD. Jedyne czego się obawiam to ta trwałość, ale mam nadzieję, że przy odpowiedniej konserwacji będzie wszystko super
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 22:26   #4420
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dziewczyny zastanawiam sie nad zakupem prostownicy ghd. Czy warto ja kupic ?Jaka jest w porownaniu do tanszych prostownic?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 08:02   #4421
haemka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

witam jestem już zdecydowana na zakup prostownicy firmy gama Ceramic NANO TOURMALINE LASER ION

http://www.sklep.istore.pl/sklep,287...,422907,0.html

czy któraś z Was używa jej i mogłaby się podzielić opinią?

i jeszcze jedno czy ktoś zna może stronę producenta tej prostownicy?bo szukam i nie mogę znaleźć :|

dziękuję z góry za odpowiedź,
pozdrawiam!

haemka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 09:18   #4422
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez haemka Pokaż wiadomość
witam jestem już zdecydowana na zakup prostownicy firmy gama Ceramic NANO TOURMALINE LASER ION

http://www.sklep.istore.pl/sklep,287...,422907,0.html

czy któraś z Was używa jej i mogłaby się podzielić opinią?

i jeszcze jedno czy ktoś zna może stronę producenta tej prostownicy?bo szukam i nie mogę znaleźć :|

dziękuję z góry za odpowiedź,
pozdrawiam!

ja jej nie mam ale na allegro jest w niższej cenie - wystarczy poszukać
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 11:28   #4423
haemka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez 00aga00 Pokaż wiadomość
ja jej nie mam ale na allegro jest w niższej cenie - wystarczy poszukać


dzięki za poradę.

Rozejrzałam się na allegro i pojawił się mały problem...
Widzę dwie bardzo podobne prostownice i w zasadzie nie widzę żadnych różnic pomiędzy nimi. Na akcjach jednak są zapisane inaczej nazwy modeli : CP3M LIT i CP3M.
Zamotałam się już teraz, która jest lepsza?

Załączam linki :
http://www.allegro.pl/item363510696_...nami_gama.html
http://www.allegro.pl/item361895065_...ion_gama_.html


z góry dzięki za poradę

haemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 14:31   #4424
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez haemka Pokaż wiadomość
dzięki za poradę.

Rozejrzałam się na allegro i pojawił się mały problem...
Widzę dwie bardzo podobne prostownice i w zasadzie nie widzę żadnych różnic pomiędzy nimi. Na akcjach jednak są zapisane inaczej nazwy modeli : CP3M LIT i CP3M.
Zamotałam się już teraz, która jest lepsza?

Załączam linki :
http://www.allegro.pl/item363510696_...nami_gama.html
http://www.allegro.pl/item361895065_...ion_gama_.html


z góry dzięki za poradę

z tego, co mi się rzuciło w oczy, to poza sprzedawcą () różnią się mocą. Pierwsza ma 170W, druga 39W.
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 14:34   #4425
sandritta17
Raczkowanie
 
Avatar sandritta17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 32
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cześć ! Właśnie kupiłam sobie prostownice...Bardzo mi zależało na tym, aby była świetna... Chciałam pojechać do media markt, ale jest trochę daleko, a w tygodniu już bym nie mogła pojechać kupić, jedynie dzisiaj. Pojechałam więc do galaxy i poszłam do sklepu ze sprzętem AGD.... Byłam rozdarta pomiędzy dwiema prostownicami. Zdecydowałam się jednak na BaByliss Paris. Oczywiście zerknęłam na moc i do ilu stopni się nagrzewa. Lepiej niż inne. Była ciut gorsza od Bush (nie pamiętam jak się to pisze xD). A że nie słyszałam nigdy aby ktoś go posiadał i był torchę droższy, postanowiłam zaufać BaByliss. Wróciłam do domu i oczywiście zaczełam od prostowania... I wiecie co? Niby prostuje. jest profesjonalna, ale sama nie wiem... Czy ktoś miał kiedyś tą prostownicę i mógłby mi powiedzieć o jej wadach i zaletach? Pliss... Boję się, że wyrzuciłam pieniądze w błoto.. ale źle nie prostuje.... idealnie też nie.... ;/ takie odnoszę bynajmniej wrażenie -.- Proszę waaas! Powiedzcie mi czy dobrze zrobiłam kupując ją...
sandritta17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 15:09   #4426
morfea
Raczkowanie
 
Avatar morfea
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 275
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez sandritta17 Pokaż wiadomość
Cześć ! Właśnie kupiłam sobie prostownice...Bardzo mi zależało na tym, aby była świetna... Chciałam pojechać do media markt, ale jest trochę daleko, a w tygodniu już bym nie mogła pojechać kupić, jedynie dzisiaj. Pojechałam więc do galaxy i poszłam do sklepu ze sprzętem AGD.... Byłam rozdarta pomiędzy dwiema prostownicami. Zdecydowałam się jednak na BaByliss Paris. Oczywiście zerknęłam na moc i do ilu stopni się nagrzewa. Lepiej niż inne. Była ciut gorsza od Bush (nie pamiętam jak się to pisze xD). A że nie słyszałam nigdy aby ktoś go posiadał i był torchę droższy, postanowiłam zaufać BaByliss. Wróciłam do domu i oczywiście zaczełam od prostowania... I wiecie co? Niby prostuje. jest profesjonalna, ale sama nie wiem... Czy ktoś miał kiedyś tą prostownicę i mógłby mi powiedzieć o jej wadach i zaletach? Pliss... Boję się, że wyrzuciłam pieniądze w błoto.. ale źle nie prostuje.... idealnie też nie.... ;/ takie odnoszę bynajmniej wrażenie -.- Proszę waaas! Powiedzcie mi czy dobrze zrobiłam kupując ją...
Moja droga tak całkiem mi się wydaje, że lepiej najpierw poczytać choćby to forum, a potem kupować a nie na odwrót I cóż mam Ci powiedzieć jeśli jest to "prostownica" której zdjęcie jest w załączniku to .... no niezbyt dobry wybór mówiąć delikatnie, naprawde wystarczy czasami niewiele dołożyć kasy aby mieć całkiem niezłą prostownice, która rzeczywiście prostuje i w większym stopniu szanuje nasze wlosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 74740_m.jpg (19,1 KB, 25 załadowań)
__________________
W życiu piękne są tylko chwile...
morfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 15:18   #4427
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dziewczyny, błagam o rade- jaką prostownicę wybrać? GHD, Tondeo czy Wahl Cutek? Mam gęste, ale cienkie włosy, które niestety się puszą. Długosć do polowy szyji.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 18:45   #4428
sandritta17
Raczkowanie
 
Avatar sandritta17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 32
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez morfea Pokaż wiadomość
Moja droga tak całkiem mi się wydaje, że lepiej najpierw poczytać choćby to forum, a potem kupować a nie na odwrót I cóż mam Ci powiedzieć jeśli jest to "prostownica" której zdjęcie jest w załączniku to .... no niezbyt dobry wybór mówiąć delikatnie, naprawde wystarczy czasami niewiele dołożyć kasy aby mieć całkiem niezłą prostownice, która rzeczywiście prostuje i w większym stopniu szanuje nasze wlosy
Heh... mam zupełnie inną prostownice... xD Cienką i srebrną. A tak poza tym to przeczytałam prawie całe forum... i pomijając to, że moja prostownica kosztowała 139 zł i nie miałam dużego wyboru Ale dzięki za odp! * Pozdrawiam
sandritta17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 18:46   #4429
agkrycha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Hej dziewczyny!
Podpowiedzcie mi czy wiecie coś o prostownicach firmy vidal sassoon? W sumie konkretnie chodzi mi o model vidal sassoon vs5324E bo ta sobie akurat upatrzylam. w Euroagd kosztuje 159 zl. i ta cena mi jeszce nawet odpowiada , a boje sie wydac wiecej.
Pomozcie prosze
agkrycha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 19:24   #4430
sandritta17
Raczkowanie
 
Avatar sandritta17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 32
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Heh... Widziałam dzisiaj tą prostownicę i też się nad nią zastanawiałam lecz niewziełam jej, bo nigdy nie słyszałam o tej firmie a tymbardziej o prostownicach z tej firmy więc wolałam nie ryzykować....
sandritta17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 19:56   #4431
morfea
Raczkowanie
 
Avatar morfea
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 275
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez sandritta17 Pokaż wiadomość
Heh... mam zupełnie inną prostownice... xD Cienką i srebrną. A tak poza tym to przeczytałam prawie całe forum... i pomijając to, że moja prostownica kosztowała 139 zł i nie miałam dużego wyboru Ale dzięki za odp! * Pozdrawiam
W takim razie przepraszam, taką znalazłam po nazwie bo nie widziałam takiego typu Z Babyliss'em mam doświadczenie że się niestety same z siebie psują, ale życzę aby Ci sie to akurat nie przytrafiło. A prostownic lepiej szukać jednak na allegro lub hurtowniach fryzjerskich takie mam przemyślenia po lekturze tego forum. Sama zakupiłam w media markt Brauna w sumie porównująć ze sklepami internetowymi przepłaciłam ale jestem z niego zadowolona, ale wszystkie wizażanki wychwalają np Game i chyba kiedy moja prostownica zakończy swój żywot skuszę się już na taki model
__________________
W życiu piękne są tylko chwile...
morfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 19:57   #4432
qwertmnbvc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez agkrycha Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Podpowiedzcie mi czy wiecie coś o prostownicach firmy vidal sassoon? W sumie konkretnie chodzi mi o model vidal sassoon vs5324E bo ta sobie akurat upatrzylam. w Euroagd kosztuje 159 zl. i ta cena mi jeszce nawet odpowiada , a boje sie wydac wiecej.
Pomozcie prosze
Ja też się zastanawiam nad tą firmą więc również proszę o odpowiedź, bo po przeczytaniu forum nie znalazłam żadnych informacji o prostownicach z vidal sassoon
qwertmnbvc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 09:26   #4433
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

MPM Product LN-47 co sądzicie o tej prostownicy?

http://nokaut-production.api.kupic.p...photo_id=25017
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 09:34   #4434
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

A wiecie co mnie ciekawi? Do ilu stopni nagrzewają się zazwyczaj prostownice bez regulacji temperatury??
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 11:13   #4435
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

up, up
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 11:40   #4436
morfea
Raczkowanie
 
Avatar morfea
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 275
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez mrrrLady Pokaż wiadomość
A wiecie co mnie ciekawi? Do ilu stopni nagrzewają się zazwyczaj prostownice bez regulacji temperatury??
To zależy jaka prostownica.... te lepsze ok 200 stopni dla tego są polecane do grubych, trudnych włosów.
__________________
W życiu piękne są tylko chwile...
morfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 11:43   #4437
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez morfea Pokaż wiadomość
To zależy jaka prostownica.... te lepsze ok 200 stopni dla tego są polecane do grubych, trudnych włosów.
Dzięki Ci bardzo Ja mam włosy średniej grubości, ale raczej jest ich dużo i lubią się falować . Mam prostownicę z regulacją temp. i nagrzewa się max do 200 stopni dlatego byłam ciekawa do ilu nagrzewają się te bez regulacji.
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 11:51   #4438
Natalka81
Raczkowanie
 
Avatar Natalka81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Ja kilka tygodni temu stalam się szcześliwa posiadaczką prostownicy FHI Ceramic Tourmaline Iron Runway 1 i pomimo niefajnej przeprawy z UC nie żaluje zakupu ani chwili nigdy nie mialam tak idealnie prostych śliskich i błyszczacych wlosków jak po uzyciu tego żelazka!
aaa gdzies w sieci wyczytalam ze to ukochana prostownica Jennifer Aniston (to oczywiście tak z przymrużeniem oka - bo rzecz jasna to nei byl czynnik decydujacy o zakupie)...ale autentycznie włosy po niej wygladaja bajecznie
Natalka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 11:54   #4439
morfea
Raczkowanie
 
Avatar morfea
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 275
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez mrrrLady Pokaż wiadomość
Dzięki Ci bardzo Ja mam włosy średniej grubości, ale raczej jest ich dużo i lubią się falować . Mam prostownicę z regulacją temp. i nagrzewa się max do 200 stopni dlatego byłam ciekawa do ilu nagrzewają się te bez regulacji.
Też mam z regulacją, bo wydawało mi się to niezwykle ważną funkcją i jeszcze wyświetlacz lcd, a wogóle nie używam tej funkcji bo moje włosy ujarzmi tylko max, zresztą zawsze mam mało czasu na prostowanie.
__________________
W życiu piękne są tylko chwile...
morfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 15:51   #4440
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez morfea Pokaż wiadomość
Też mam z regulacją, bo wydawało mi się to niezwykle ważną funkcją i jeszcze wyświetlacz lcd, a wogóle nie używam tej funkcji bo moje włosy ujarzmi tylko max, zresztą zawsze mam mało czasu na prostowanie.
a jaką masz prostownice?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.