Najlepsze Prostownice PART II - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-28, 21:26   #1261
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Prostownica Ceramiczna Eurolux

Zamówiłam sobie 1527 na Allegro, zobaczymy jaka jest. Za taką cenę można spróbować. Moja zwykła żelazkowa w połączeniu z HotLissem daje ładne, trwałe efekty, coś jak Lissima.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-29, 08:41   #1262
goldenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 59
GG do goldenka Send a message via Skype™ to goldenka
Dot.: prostownica Eurolux-jaki model wybrać?

ja mam cienka EL - 1526 i chyba nie jestem zadowolona. szybko sie nagrzewa, fajnie prostuje, ale za duzo czasu zajmuje mi prostowanie. jest za cienka, a ja mam za duzo wlosow. chetnie zamienie sie z kims na gruba ;P
goldenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-29, 10:29   #1263
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Prostownica Ceramiczna Eurolux

to koniecznie podziel sie wrazeniami... i wklej zdjecia przed prostowaniem i po...

a jak mozesz to napisz ile dokladnie kosztowala Ci ta prostownica bo jeszcze nigdy nie zamawialam na allegro i nie wiem ile mam doliczyc do ceny prostownicy...
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-30, 14:38   #1264
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Dot.: prostownica GHD !!!!

Chcialam tylko podzielic sie z wami opinia na temat mojej prostownicy. Mialam game bylam zadowolona przez pewien czas, po wyprobowaniu ghd zmienilam zdanie. Czy cos w tym zlego? moze ktoras z wizazanek akurat bedzie miala do wyboru ghd wiec mysle ze moja wypowiedz pomoze jej w dokonaniu dobrego wyboru. co do Gwyneth Paltrow to mnie to osobiiscie przekonuje gdyz nie raz widzialam na zdjeciach jej proste wlosy... Ghd jest na rynku juz jakis czas, w uk jest bardzo popularna. Jesli na rynek wejdzie lepsze cudo rowniez je wyprobuje i zdam relacje. Jak na razie stwierdzam ze ghd jest sto razy lepsza od efalocka,gamy itp. ktore mialy okazje byc przetestowane na moich wlosach. Ja jestem szczesliwa,caly dzien proste wlosy-takie widac ze prostowane,nareszcie mam to czego chcialam
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-30, 22:54   #1265
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Prostownica Ceramiczna Eurolux

Zamówiłam za 55zł plus 6,50zł przesyłki.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 15:20   #1266
coca_cola
Wtajemniczenie
 
Avatar coca_cola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 539
Dot.: Efalock boska prostownica

a ja mam takie pytanie. na poczatku tego watku autorka napisala, ze kupila swoja za 220zl, tymczasem ja znalazlam 2 rodzaje tej prostownicy. wklejam linki:
http://allegro.pl/item118543655_pros...a_okazja_.html
oraz
http://allegro.pl/item116382028_pros...grabcia78.html .

Pierwsza kosztuje ok.180zl, a druga 210zl ktora posiadacie i mozecie polecic?
coca_cola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 04:42   #1267
Nasserin
Przyczajenie
 
Avatar Nasserin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Pytanie (pianka + prostownica?)

Witam wszystkie Wizazanki Od pewnego czasu przygladam sie Waszym opiniom i szukam rozwiazan dla siebie.
Mam pytanie, codziennie uzywam pianki na mokre wlosy, susze suszarka i dopiero na suche nakladam preparat pod prostownice. Musze uzywac pianki bo moich wlosow jest naprawde malo - mam problemy hormonalne i wypadly.
Czy to niedobre polaczenie? Pozdrawiam
Nasserin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-01, 19:36   #1268
beata.paprocka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar beata.paprocka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 13
GG do beata.paprocka
Dot.: Pytanie (pianka + prostownica?)

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa
pianka powoduje raczej puszenie i objetosc wlosow a prostownica prostuje
masz rację, ale dzięki piance w połaczeniu z jakimś nabłyszczaczem włosy nie oklapną całkowicie. Będą proste i "pełne życia"
beata.paprocka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 19:40   #1269
beata.paprocka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar beata.paprocka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 13
GG do beata.paprocka
Dot.: Pytanie (pianka + prostownica?)

Cytat:
Napisane przez Nasserin
Witam wszystkie Wizazanki Od pewnego czasu przygladam sie Waszym opiniom i szukam rozwiazan dla siebie.
Mam pytanie, codziennie uzywam pianki na mokre wlosy, susze suszarka i dopiero na suche nakladam preparat pod prostownice. Musze uzywac pianki bo moich wlosow jest naprawde malo - mam problemy hormonalne i wypadly.
Czy to niedobre polaczenie? Pozdrawiam
wydaje mi się, że nie robisz źle. Najpierw sie suszy włosy suszarką a dopiero później sie używa prostownicy. Ale żeby wysuszyć też możesz nałożyć piankę.
beata.paprocka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 19:42   #1270
beata.paprocka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar beata.paprocka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 13
GG do beata.paprocka
Dot.: Pytanie (pianka + prostownica?)

Cytat:
Napisane przez HolyBoy
macie racje... bez hot lissa albo czegos dobrego (wcale hot liss niedrogii jest, co to za bujda, 16 PLN to nie majatek, a w promocji 12 PLN).... pianka i prostownica - tylko na specjalne okazje, bo na codzien to chyba tylko zniszczyc wlosy.... no chyba ze ktos ma pianke za 70 PLN (ale skoro 16 PLN to duzo?) to wtedy moze nawet i 2 razy dziennie prostowac....
ej no bez przesady... nawet pianka z sunsilka może być na codzień. Nie zawsze im droższe tym lepsze... O.o (zbulwersowałam się )
beata.paprocka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 19:46   #1271
beata.paprocka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar beata.paprocka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 13
GG do beata.paprocka
Dot.: Re: Prostownica z allegro

Cytat:
Napisane przez katii
witam, ja msyle, ze to na pewno bubel po prostu nie wydaje mi sie by mozna bylo kupic prostownice ceramiczna za 30 zl. albo szybko sie rozleci albo zniszczy wlosy. Jeszcze raz powaznie zastanowilabym sie na tym zakupem ale wybor nalezy do Ciebie. pozdrawiam
Można można, żaden bubel. 30 zł to nie jest wielki majatek, a prostownice ceramiczne są teraz za grosze. Poza tym, każda niszczy włosy i nie używa się prostownic "na sucho"
beata.paprocka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-01, 19:49   #1272
beata.paprocka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar beata.paprocka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 13
GG do beata.paprocka
Dot.: Prostownica z allegro

Cytat:
Napisane przez edzia111
Dziewczyny ma problem zamierzam kupic prostownice i nie wiem jaka taka do 120 zł mam duzy problem z wlosami gdyz mam falujace sie i pod wplywe wilgoci wygladam potwornie poprostu pudsza sie.Widzialam na alegro babyliss na pare numer aukcji to:71121054 mozecie zajrzec TYLKO MA 45w kolejna to holden 100 W.REMINGTON CERAMICZNA C3000 i eurolux tylko ze euroluxa mam juz w domu ale 35 W MA NAWET NIE NAJGORSZA ALE NIE CHCE BUBLA POMOCY CZEMA PAPAPA
Wynika z tego, ze mamy podobne włosy. Prostownica do nich nie musi być nie wiadomo jaka i za kosmiczne pieniądze. Moja kosztowała 40 albo 70 (nie pamietam już dokładnie) aspisuje sie na medal. Po prostu włosy trzeba do prostowania przygotować... odżywki, kremy wygładzajace, etc

najlepiej sama, namacalnie, kup sobie jakąś...
beata.paprocka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 22:09   #1273
naaaty
Przyczajenie
 
Avatar naaaty
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Dot.: Prostownica z allegro

przyznam szczerze, że bardziej ufam produktom znanych i renomowanych firm. używam prostownicy babyliss [ceramic] wybuliłam za nią koło 250 zł 1,5 roku temu i nie żałuję - w połączeniu z odpowiednią pielęgnacją włosy wyglądają bosko [; chociaż z natury moje włosy są bardzo mocne i gęste.
jeśli cenisz sobie jakość i żywotność, zainwestuj w coś innego : )
naaaty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-02, 11:01   #1274
beata.paprocka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar beata.paprocka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 13
GG do beata.paprocka
Dot.: Prostownica z allegro

Faktycznie babyliss jest znana, ale na temat ich prostownic słyszałam i czytałam same negatywne opinie. Poza tym,sama mam trudne do ułożenia włosy, ale wystarczy pożądnie robić to co sie przy nich robi używajac do tego odpowiednich kosmetyków.
beata.paprocka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-02, 18:35   #1275
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Prostownica Ceramiczna Eurolux

To ciekawe ktora z was ma włosy puszące się? ja mam falowane i sianowate...mimo podciecia ostatnio jakichs 10cm, przerzedzeniu koncowek nadal sie pusza na wierzchu - co lepsze pod spodem sa proste tragedia... jak je podcinalam fryzjerka mi je wyprostowala, byly poprostu swietne!! od dawna planuje kupic prostownice, ale do moich wlosow musi byc naprawde mocna...
Wiec jak?? ta Eurolux sie nada?
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 12:29   #1276
czerwona84
Raczkowanie
 
Avatar czerwona84
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jarocin
Wiadomości: 51
Dot.: Ceramiczna czy parowa?? Którą prostownice wybrać??

mam ceramiczna prostownice serii "ghd" nie zamieniłabym jej na żadna inna ,a miałam juz stycznosc z nie jedna ... napewno nie kupuj metalowej!!!! życzliwie ZABRANIAM ;p tylko niszczy włosy a w rezultat jest minimalny
odkad prostuje włosy ceramiczna mam spokuj do kolejnego mycia ,bez zadnych codziennych poprawek
dobrze ci radze kup sobie jakikolwiek preparat chroniacy włosy przed wysoką temperwtura np.sunilk"krem utrwalajacy prostowanie" nie jest drogi ale wydajny tylko nie przesadz z jego nakładaniem bo beda ci sie włosy szybko przetłuszczały
czerwona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 14:01   #1277
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Ceramiczna czy parowa?? Którą prostownice wybrać??

Tylko i wyłącznie Ceramiczna Ja mam Remingtona i super jest
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 15:00   #1278
mila1658
Raczkowanie
 
Avatar mila1658
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: gdzies :D
Wiadomości: 171
Dot.: Ceramiczna czy parowa?? Którą prostownice wybrać??

Cytat:
Napisane przez Kadunia
Tylko i wyłącznie Ceramiczna Ja mam Remingtona i super jest
ja tez mam ceramiczna i jestem bardzo zadowaolana a wloski tez mam geste
mila1658 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 21:31   #1279
joda
Raczkowanie
 
Avatar joda
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 290
prostownica-karbownica Rowenta Imagin - miałyście?

Dostałam ją w prezencie (swoją drogą nikt mnie nie zapytał, jaką tę prostownicę chcę - i teraz o! ). Co prawda darowanemu koniowi w zęby sie nie zagląda, ale chcialam zapytac o Wasze spostrzeżenia, jesli któraś z Was jej używała.
Płytki ceramiczne, funkcja pary, szerokosc 37mm, ale tylko 30W mocy(!) - dlatego pytam o jej skuteczność. Działa?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif crimper_main.gif (17,3 KB, 21 załadowań)
joda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-08, 09:00   #1280
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: prostownica-karbownica Rowenta Imagin - miałyście?

Nie szybciej byloby gdybys po prostu sprobowala nia wyprostowac wlosy? ^^
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 18:28   #1281
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Efalock boska prostownica

Dziewczyny wiecie cos o tej prostownicy? http://www.allegro.pl/item119241574_...rmalinami.html
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 21:52   #1282
joda
Raczkowanie
 
Avatar joda
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 290
Dot.: prostownica-karbownica Rowenta Imagin - miałyście?

Pewnie byloby
ale mam dlugie i bardzo krecone wlosy, a teraz w moim miescie ciagle tylko pada i pada. przy takiej wilgotnosci powietrza na bank skreca sie z powrotem, no i nie chcialabym spedzic przy prostowaniu kilku godzin.
joda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 23:27   #1283
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Prostownica Ceramiczna Eurolux

Jestem zadowolona z Euroluxa. Użyłam dopiero raz, bez dodatkowych kosmetyków. Nie daje efektu jak u fryzjera, ale fryzura jest trwalsza i szybciej zrobiona niż po metalowej, 2 pociągnięcia po paśmie starczą na kilka dni. Zdecydowanie nie żałuję zakupu.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 23:33   #1284
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: prostownica Eurolux-jaki model wybrać?

Mam 1527, kupioną na Allegro, z regulacją temperatury i jonizacją. Jestem zadowolona, błyskawicznie się nagrzewa i szybko prostuje (włosy są tak gorące, że aż parzą). Nie przeszkadza mi mniejszy wymiar płytek niż miałam do tej pory, nawet bardziej mi się pasuje. Efekt nie jest taki jak u fryzjera, ale utrzymuje się kilka dni, podczas gdy po metalowej po kilku godzinach znikał. Jeszcze nie używałam z HotLissem.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 23:35   #1285
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Tania prostownica?

Kupiłam Euroluxa za 55zł na Allegro i po pierwszym użyciu jestem bardzo zadowolona. Prostuje szybko i skutecznie, choć nie jak u fryzjera, przy czym zaznaczam, że używałam bez kosmetyku prostującego, a fryzjerzy zawsze coś dodają. Szkoda mi 200zł na sprzęt, którego używam raz w miesiącu.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 08:15   #1286
martii_czarna
Raczkowanie
 
Avatar martii_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Piękny Gdańsk
Wiadomości: 120
GG do martii_czarna
Dot.: Tania prostownica?

a ja mam prostownice ceramiczną za 18zł i jestem zadowolona!
Szkoda mi kasy na jakieś profesjonalne prostownice bo prostuje włosy raz na jakis czs
__________________
"Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe"
martii_czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-12, 06:30   #1287
mouzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 157
Dot.: Tania prostownica?

ja posiadam mpmprodukt linia 2000 (niebiesko-zolta) i fajnie sie prostuje zarazem rozczesujac(prostownica ma wbudowany grzebyk) kupilam kiedys za okolo 40 zl prownice 3 w 1 clatronic i nie chce tego badziewia widzec na oczy. czy to w ogole prostownica?

chcialam czegos uzyc do prostowania jako pomocnego, ale zel i pianki to powoduja lepkosc na dloniach i sklejanie/lepkosc na wlosach, zakupilam fluid prostujacy i jestem zadowolona.umyje wlosy , troszke podsusze, naloze fluid , znow podsusze i smigam z prostownica-wlosy gladki miekkie i nie szopiaste , jestem zadowolona z tego
mouzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-12, 09:25   #1288
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Tania prostownica?

mouzi - jest tu cały wątek o kosmetykach do prostowania, zapraszam!
Też mam tego Clatronica, efekty na góra 4 godziny Chciałam go sprzedać, ale chyba nie potrafiłabym wcisnąć komuś takiego kitu... Moje współlokatorki mają sprzęt z promocji z Tesco - metalową Optimum, o dziwo świetnie prostuje!
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-12, 10:19   #1289
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Tania prostownica?

Ja mam Eurolux 1519 (z cyfrową regulacją temperatury i wyświetlaczem LCD), ceramiczna (albo pokryta ceramiką, kto to wie) i jestem bardzo zadowolona,
moim zdaniem (bo droższych prostownic nie miałam okazji używać) prostuje bardzo dobrze,
kosztowała mnie ok. 60 - 70 złotych (na allegro), jak na razie, odpukać, nie widzę żeby włosy się od jej uzywania zniszczyły, a w czasie roku szkolnego prostuję codziennie, i nie stosowałam żadnej ochrony "przed"

EDIT: mam do niej jedną maałą wątpliwość, którą opisałam w innym wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=88907
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-12, 10:40   #1290
fifulcia
Raczkowanie
 
Avatar fifulcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Moje Niebo
Wiadomości: 97
Dot.: Tania prostownica?

najlepsze prostownice są z firmy REMINGTON fakt są drogie, ja swoja kupiłam za granicą za 50 euro ale naprawde warto bo jest świetna (nie "łapie" jedynie grzywki bo ma szerokie płytki -jest do długich włosów) ale prostuje super -efekt sie trzyma do umycia wlosów, pozdrawiam
__________________
Najpiękniejsze chwile w życiu często przychodzą niezapowiedziane...

http://www.slubnezakupy.pl/s05102013020105.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/xi7i6fc.png
fifulcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.