Prostowanie trwałej ondulacji... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-01, 19:20   #1
argennia
Przyczajenie
 
Avatar argennia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4

Prostowanie trwałej ondulacji...


To mój pierwszy post, zanim go napisałam przeszukałam to forum, ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie ( może źle szukałam ), dlatego też założyłam nowy wątek.
Chciałabym sobie zrobić trwałą tzn. mokrą włoszkę. Z natury mam proste włosy, choć i tak je jeszcze prostuje dla lepszego efektu, bo zawsze sie znajdzie jakies pasmo czy końcówki które sie wywijają, ale do czego zmierzam. Lubie sobie zmieniać fryzury, raz zakręcam włosy na papiloty raz, modelyje tylko lolkosuszarką, raz karbuje itd... Ostatnio naszło mnie na loczki i zastanawiam się co się stanie jak zrobię sobie tą mokrą włoszkę, a później np. za 3 dni najdzie mnie na proste włosy, wyprostuje i bedzie okej, ale... czy jak po tym prostowaniu tej trwałej umyje włosy to czy te loczki bedą dalej takie fajne czy zrobi mi się poprostu siano na głowie, czy nie bedzie tak że po tym jednym czy kolejnym prostowaniu z włosów zrobi się niewiadomo co...
Na punkcie swoich włosów ja mam obsesje, dlatego prosze o odpowiedz, bo nie chciałabym później wyglądać jak Chopin po koncercie
argennia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 09:21   #2
kasiek1331
Raczkowanie
 
Avatar kasiek1331
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 125
Dot.: Prostowanie trwałej ondulacji...

Wydaje mi się, że może zrobić się siano, w kazdym razie odradzam.
__________________
Bo ja nie mam co robić i będę głupie podpisy wymyślać
kasiek1331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.