Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają cz V - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-02, 21:44   #1291
chocolate muffin
Rozeznanie
 
Avatar chocolate muffin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 640
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Jagodzia


Kindzia ale Ci zazdroszczę.. wyślij robala gdzie raki zimują i jazda na wakacje !
__________________
4.08.2012
chocolate muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 07:10   #1292
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Dziękuję wszystkim za miłe powitanie
Niestety nowy tydzień się zaczął i znowu 6 dni pracujących... jak by ta sobota mogła być wolna to była bym w 7niebie
Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
hej Jagodziu, myślałam jakoś niedawno o Tobie
widzisz ściągnęłaś mnie myślami... ja też o was myślałam ale nie miałam motywacji żeby regularnie zaglądać. A teraz to jak zaczęłam to już muszę. Rozleniwiłam się troszkę. Jak wracam do domu to tylko obiadek, telewizorek a potem spać. Trzeba coś zmienić bo wpadnę w monotonię.

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Oooooooooooo mamo!!!!!!!!!!! Nena i Paulinka w ciąży!!! Aaaaaaaaa!!! O matko dziewczyny ale super.... Kurcze ale się podjarałam. Kurczę bo my chyba tez już zaczniemy się starać. Pierwsze próby były w rocznicę. Ale ja cię
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 08:11   #1293
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
Oooooooooooo mamo!!!!!!!!!!! Nena i Paulinka w ciąży!!! Aaaaaaaaa!!! O matko dziewczyny ale super.... Kurcze ale się podjarałam. Kurczę bo my chyba tez już zaczniemy się starać. Pierwsze próby były w rocznicę. Ale ja cię
Jest znacznie więcej zaorzeszkowanych, tylko nie wszystkie się tu ogłaszają.
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 08:42   #1294
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

kindzia to mąz dał ci niezłą motywację teraz na pewno choroba pójdzie w cholerę

witaj jagodzia
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 10:52   #1295
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

jagodzia Witaj


A mi został równy tydzień do terminu
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 11:27   #1296
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Hej Jagodziu!!! Jak miło Cię "widzieć"
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 12:09   #1297
tusia_m
Zakorzenienie
 
Avatar tusia_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 151
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Bry!

weekend, weekend i po weekendzie

w ogóle to nic mi się nie chce - pogoda do du.py, muszę za niedługo się zbierać do pracy, bo mamy dziś konferencję po południu (już drugą w ciągu dnia)

Poza tym muszę zrobić szybkie zakupy.... jedziemy dziś do rodziców TŻta w odwiedziny i chcemy dać chrześniakowi Męża jakiś mały upominek z okazji dnia dziecka, a przypomniałam sobie, że nic nie mamy, będąc w górach
__________________
I ślubuję Ci...

Can you feel the love tonight?
It is where we are...
tusia_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 14:13   #1298
Magdzia0108
Zadomowienie
 
Avatar Magdzia0108
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 411
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
no już sporawy jest jak na ten etap, o taki o:
Załącznik 5266325



ja ja widzę drugą tęczę (u nas też wczoraj była - to pewnie była końcówka Twojej)


i buty śliczne i sukienka Ale ze zdjęciami katalogowymi różnie bywa - mi na pierwszy rzut oka coś nie gra w kolorach - beż z sukienki wydaje się cieplejszy niż beż z butów. Ale to też może być wina monitora
Nenuś brzusio śliczny

Co u mnie ? Odstawiłam tabletki prawie miesiąc temu - na razie czekam przynajmniej 3 miesiące, żeby organizm lekko się uregulował (chociaż wiem, że nawet rok czasu to za mało na regulację) i po wakacjach staramy się o dzidzie
__________________
Ty jesteś mną i sobą, a tobą jestem ja i ty

Filcowo, biżutowo:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365901&p age=12


06.07.2004r razem
01.01.2010r zaręczyny
23.06.2012r Żonka

Edytowane przez Magdzia0108
Czas edycji: 2013-06-03 o 14:31
Magdzia0108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 14:54   #1299
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Cześć dzieweczki

Za mną hardkorowy weekend pełen odstępstw od diety Najpierw 30 rodzinka mi się na imieniny zwaliła, więc cały dzień w kuchni, bo trzeba ich było nakarmić Potem w piątek latanie po mieście i załatwianie ostatnich spraw na panieński. Potem w sobotę na 9:00 pojechałam się spotkać z dwoma koleżankami na kawie, potem szybko odebrać tort na panieński, potem cały dzień w kuchni i pompowanie 85 balonów do ozdoby, no i sam panieński Udał się super, sprawnie poprowadziłam zabawy, były pytania, które wcześniej zadałam narzeczonemu i wybieranie zdjęć części ciała - musiała zgadnąć które to jej narzeczony I kilka innych, a moja ulubiona zabawa to było typowanie na plakacie z zawiązanymi oczami gdzie pan ma klejnoty rodzinne Tort wam załączam, bo uważam, że był ślicznie zrobiony, i balony przed i po powiązaniu a prezencik był taki: http://world.intimissimi.com/product...ere/157428.uts i do tego http://world.intimissimi.com/product...ies/157599.uts plus http://www.sisi.pl/bieliznaerotyczna...j7736/id/6381/

O północy poszłyśmy do klubu, gdzie fotografowi chyba spodobały się moje nogi, bo oto efekty:
http://www.laplaya.pl/wp-content/gal...a/img_3619.jpg
http://www.laplaya.pl/wp-content/gal...a/img_3517.jpg
http://www.laplaya.pl/wp-content/gal...a/img_3616.jpg

A jeszcze a propos imienin, muszę wam się pochwalić, jaką MEGA niespodziankę zrobił mi mąż... Ja przychodzę zmęczona do domu, a on stanął przede mną z taką torbą: http://distilleryimage4.s3.amazonaws...0aa8011b_7.jpg - myślałam, że zemdleję i przez kilka minut nie chciałam otworzyć Zawartość była taka: http://distilleryimage0.s3.amazonaws...0ae911aa_7.jpg - bluzeczka jest bardzo pięknie uszyta, z tyłu dłuższa, i rękawy też ma dłuższe niż w zwykłym T-shircie, przed łokieć. Czuję się w niej jak milion dolców

Cytat:
Napisane przez NightButterflyVIP Pokaż wiadomość
No 80 przysiadow z rana ostro! Dla mnie szal! Tak samo cwiczenia w pierwszym dniu okresu- dla mnie nie do pomyslenia, jestes MISZCZU!
Dzisiaj rano też 80 I wieczorem czeka mnie 75, bo dzisiaj 155 ma być A wczoraj leciałam 150 plus brzuchy na kacu

Cytat:
Napisane przez NightButterflyVIP Pokaż wiadomość
EEEEEjjjjj!!!!!!! Co Ty mi tu odwalasz, Mala????? Co to za jakies niedowierzanie teraz??????? Jestes moim GURU i pamietaj o tym! Nie poddawaj sie, bo jak Ciebie dopadna watpliwosci to i mnie sily i motywacja opuszcza A MAM DZIS BIEGAC!!!!! dO WYJAZDU MASZ JESZCZE SPORO CZASU!!!! A to co osiagnelas do tej pory jest juz mega sukcesem!!!! DASZ RADE WSPIAC SIE JESZCZE WYZEJ!
Teraz tym bardziej nie wierzę w siebie, bo coraz więcej grzeszków mi się zdarza Ale walczę dzielnie, nie poddaję się!!!

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
Dostałam motywację od męża jak będę grzeczna i będę miała motywację do leczenia to zabierze mnie na KORFU to trza się ogarnąć
Super motywacja Ogarniaj się wtrymiga i wracaj tu do nas jak najszybciej, bo wisisz mi kawę!!!

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Witam się po długiej przerwie Mam nadzieję że wybaczycie mi moją długą nieobecność Miałam intensywny okres w życiu nawet bardzo a do tego trzeba było się przez ten rok nacieszyć mężem
Widzę że większość z was chyba na długi weekend wyjechała. Niestety u mnie w pracy czegoś takiego nie ma
Mam nadzieję że się zmotywuję i będę teraz do was częściej zaglądać.
Witaj Jagodziu, miło Cię "widzieć"

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
kiciu tutaj też jest prowadzona dyskusja
Nawet całkiem ożywiona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0498.jpg (86,5 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0502.jpg (109,8 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0504.jpg (104,5 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0505.jpg (77,3 KB, 57 załadowań)
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 14:57   #1300
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Jeszcze wam pana z klejnotami dorzucam jako bonus
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0087.jpg_1.jpg (40,7 KB, 52 załadowań)
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 15:15   #1301
jagata
Wtajemniczenie
 
Avatar jagata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 807
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

hej! Miałam nadrabiać, ale patrzę, że tutaj cicho
Z jednej strony, to dobrze bo nadrabiania w pracy miałam dużo. Na szczęście dzisiaj jest pierwszy dzień, kiedy nie wezmę roboty do domu! I dlatego idę dziś do fryzjerki - mam nadzieję, że będzie wolna.
Maxwellka ale Ty masz nogi!
Też się wzięłam za przysiady i są super Nogi bolą, ale fajnie się je robi, więc nie przestaję. Dziś dzien przerwy, więc biorę się za brzuszki i inne ćwiczenia.

Jagodzię chyba już witałam???? Jak nie, to witaj!
__________________
MY 05.05.2012
Pina 01.05.2014
jagata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 15:21   #1302
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Cytat:
Napisane przez jagata Pokaż wiadomość
hej! Miałam nadrabiać, ale patrzę, że tutaj cicho
Z jednej strony, to dobrze bo nadrabiania w pracy miałam dużo. Na szczęście dzisiaj jest pierwszy dzień, kiedy nie wezmę roboty do domu! I dlatego idę dziś do fryzjerki - mam nadzieję, że będzie wolna.
Maxwellka ale Ty masz nogi!
Też się wzięłam za przysiady i są super Nogi bolą, ale fajnie się je robi, więc nie przestaję. Dziś dzien przerwy, więc biorę się za brzuszki i inne ćwiczenia.

Jagodzię chyba już witałam???? Jak nie, to witaj!
Jak inne stawały w kolejce po cycki to ja stanęłam po nogi

Super, że się wzięłaś za przysiady Zobaczysz, już po dwóch tygodniach będzie widać pierwsze efekty Trzymam kciuki za wytrwałość!!!
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 15:31   #1303
jagata
Wtajemniczenie
 
Avatar jagata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 807
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Jak inne stawały w kolejce po cycki to ja stanęłam po nogi

Super, że się wzięłaś za przysiady Zobaczysz, już po dwóch tygodniach będzie widać pierwsze efekty Trzymam kciuki za wytrwałość!!!
A dziękować, dziękować
Ja niestety zbłądziłam bo ani nóg ani cycków nie mam. Chyba w kolejce po opony na brzuch stałam
__________________
MY 05.05.2012
Pina 01.05.2014
jagata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 17:12   #1304
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Jagodzia

Maxwelko ja się wcale nie dziwię, że fotograf interesował się Twoimi nogami bo są po prostu boskie

Prezent od męża choć robal trochę mnie przeraża
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 18:58   #1305
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
jagodzia Witaj


A mi został równy tydzień do terminu
Super to nic tylko Ci życzyć szybciutkiego porodu

A ja zerknęłam na 1 stronę i tam tylko kilka dziewczyn widziałam dosłownie. Nie chciały być wpisane??

Ja to tak ostrożnie planuję bo od jakiegoś czasu mam alergię. Wyskakuje mi pokrzywka. Nie wiadomo od czego jestem w trakcie badań wolno to idzie bo czekać trzeba 1,5miesiąca na każdą wizytę. A przez tą pokrzywkę jak mi wyskakuję to muszę prochy łykać a w ciąży łykanie prochów to tak nie bardzo. Bo tylko krzywdę bym dzidzi zrobiła. Na dodatek od 2 tyg. wyskakują mi krostki takie strasznie swędzące więc to chyba kolejny objaw tego uczulenia eh.....
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 20:08   #1306
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
Super to nic tylko Ci życzyć szybciutkiego porodu

A ja zerknęłam na 1 stronę i tam tylko kilka dziewczyn widziałam dosłownie. Nie chciały być wpisane??

Ja to tak ostrożnie planuję bo od jakiegoś czasu mam alergię. Wyskakuje mi pokrzywka. Nie wiadomo od czego jestem w trakcie badań wolno to idzie bo czekać trzeba 1,5miesiąca na każdą wizytę. A przez tą pokrzywkę jak mi wyskakuję to muszę prochy łykać a w ciąży łykanie prochów to tak nie bardzo. Bo tylko krzywdę bym dzidzi zrobiła. Na dodatek od 2 tyg. wyskakują mi krostki takie strasznie swędzące więc to chyba kolejny objaw tego uczulenia eh.....
Co do alergii w ciąży to zdarza się b. często - organizm jest osłabiony i stąd częste alergie.
Mnie na początku ciąży strasznie wysypało, szukałam czynnika i nie znalazłam... Teraz przeszło...
Koleżanka z sali szpitalnej miała to samo.
Pomaga wapń -zresztą w ciąży można brać tylko to.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 20:40   #1307
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Cytat:
Napisane przez jagata Pokaż wiadomość
A dziękować, dziękować
Ja niestety zbłądziłam bo ani nóg ani cycków nie mam. Chyba w kolejce po opony na brzuch stałam
E tam, przesadzasz, bo opony są nabyte Na pewno stanęłaś po coś fajnego

Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
Jagodzia

Maxwelko ja się wcale nie dziwię, że fotograf interesował się Twoimi nogami bo są po prostu boskie

Prezent od męża choć robal trochę mnie przeraża
Dzięki W sumie to moja jedyna część ciała co do której nigdy nie miałam żadnego zarzutu No może po odziedziczonymi po tatusiu wystającymi kolanami
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 20:52   #1308
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Co do alergii w ciąży to zdarza się b. często - organizm jest osłabiony i stąd częste alergie.
Mnie na początku ciąży strasznie wysypało, szukałam czynnika i nie znalazłam... Teraz przeszło...
Koleżanka z sali szpitalnej miała to samo.
Pomaga wapń -zresztą w ciąży można brać tylko to.
Dzięki dobrze wiedzieć. Mam nadzieję że po tych płatkach już coś będzie wiadomo.
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 22:01   #1309
jagata
Wtajemniczenie
 
Avatar jagata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 807
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
E tam, przesadzasz, bo opony są nabyte Na pewno stanęłaś po coś fajnego



Dzięki W sumie to moja jedyna część ciała co do której nigdy nie miałam żadnego zarzutu No może po odziedziczonymi po tatusiu wystającymi kolanami
wiesz jak to jest. Swoich zalet nigdy się nie widzi. TŻ powiedział, że w czasach lo miałam njafajniesjze nogi spośród koleżanek. Ale to jest subiektywna opinia i niewiele z nich zostało i w dodatku mam jedną nogę po mamie a drugą po tacie (różne kolana i stopy też się trochę różną). Dobrze, że chociaż długość jest taka sama
Poćwiczyłam i naprawdę czuję się lepiej. Znacie ćwiczenia na ramiona, plecy i opony?
__________________
MY 05.05.2012
Pina 01.05.2014
jagata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 22:12   #1310
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Witam się po weekendziku. Było ekstra
Mąż zadowolony zawodów, aczkolwiek sam przyznał, że mógł się bardziej postarać.
Oczywiście lodóweczka pusta, wypróżniliśmy ją przed weekendem, na obiedzie byliśmy u dziadka.
Wzięliśmy dziadka na wycieczkę, byliśmy dzisiaj u małej Alicji. Układałam wierze, a mała ją buliła i miała taką frajdę, fajnie już siedzi i zaczyna pierwsze słowa, BABA było pierwsze, potem MAMA ;p
Podejrzałam małą jak ona to robi, że wsadza sobie stopę do buzi i robi to na leżąco, a ja głupia próbowałam na siedząco..., więc po konsultacji spróbowałam na leżąco
i się udało <-- widzisz ziele ;p


rozmawiacie o cukrze, powiem szczerze, że prawie w ogóle nie słodzimy, po śrubie kupiliśmy kilogram cukru i niedawno się skończył, reasumując zużywamy kilo cukru na rok ;D



kindziu
fajną mąż wymyślił Ci motywację motywacja ważna rzecz

gosza
pamiętaj, że rozkład pociągów uległ zmianie i dużo wyrzucili ;(

madzia2306 fajnie z wakacjami, wypoczniecie okrzycz MagdzięS, w ramach motywacji <-- by zajrzała do nas

iceflower co za mąż psuja rowerów

Jagodzia witaj; dużo się u Ciebie działo ostatnimi czasami

kicia
bądź tak dobra i powiedz nam najważniejsze rzeczy z Twojej pracy inż. boś mnie zaciekawiła, najchętniej bym przeczytała całą

tusiu fajnie się macie, góry zaliczyliście

Junstynko
właśnie się zastanawiałam, czy pod moją nieobecność już urodziłaś, ale widzę wiadomość z rana sprzed 11:00, że jeszcze nie

maxwelka ale Ty masz nogi i się wcale nie dziwię, że fotografowi się spodobały
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 05:37   #1311
maly_czlowieczek
Zadomowienie
 
Avatar maly_czlowieczek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 130
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Niusia, jaki intensywny weekend

co do cukru to u mnie się też nie słodzi, Mąż by słodziła, ale mu się nie chce :P ale cukru idzie dużo na wypieki, może nie jakoś masę, ale jednak, z tym, że więcej rozdaję niż sami jemy :P
__________________
maly_czlowieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 06:45   #1312
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość

Oooooooooooo mamo!!!!!!!!!!! Nena i Paulinka w ciąży!!! Aaaaaaaaa!!! O matko dziewczyny ale super.... Kurcze ale się podjarałam. Kurczę bo my chyba tez już zaczniemy się starać. Pierwsze próby były w rocznicę. Ale ja cię
o tak grono zaorzeszkowanych stale się powiększa.

Cytat:
Napisane przez Magdzia0108 Pokaż wiadomość
Nenuś brzusio śliczny

Co u mnie ? Odstawiłam tabletki prawie miesiąc temu - na razie czekam przynajmniej 3 miesiące, żeby organizm lekko się uregulował (chociaż wiem, że nawet rok czasu to za mało na regulację) i po wakacjach staramy się o dzidzie
powodzenia w staraniach. Czytałam, że jak się uda zaraz po odstawieniu tabsów to są duże szanse na ciążę mnogą
Magdzia mam do Ciebie pytanie, czy nie wystąpiłaś przypadkiem w jednej reklamie?? Bo jak ją oglądam, to za każdym razem widzę Ciebie w wersji z sesji plenerowej - dziewczyna jest niemalże identyczna

---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 06:44 ----------

aaaaa maxwelko ślicznie wyglądałaś, widać że panieński był udany
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 07:09   #1313
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
o tak grono zaorzeszkowanych stale się powiększa.
muszę nadrobić stracone wątki ale to w weekend. A czy jakieś bliźniaki na wątku to mamy?
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 07:25   #1314
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

maxwelko cholera dziewczyno jakie Ty masz boskie nogi ja niestety mam trochę koslawe i zawsze mi to przeszkadzało

witam, po meczącym weekendzie...po niedzielnych zawodach do tej pory jestem zmęczona, ale grunt, że zawody wygrane
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 07:34   #1315
tusia_m
Zakorzenienie
 
Avatar tusia_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 151
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają





Maxwelko - pięknie wszystko zorganizowałaś ! A nogi to Ty naprawdę masz śliczne
__________________
I ślubuję Ci...

Can you feel the love tonight?
It is where we are...
tusia_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 07:44   #1316
Magdzia0108
Zadomowienie
 
Avatar Magdzia0108
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 411
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
o tak grono zaorzeszkowanych stale się powiększa.


powodzenia w staraniach. Czytałam, że jak się uda zaraz po odstawieniu tabsów to są duże szanse na ciążę mnogą
Magdzia mam do Ciebie pytanie, czy nie wystąpiłaś przypadkiem w jednej reklamie?? Bo jak ją oglądam, to za każdym razem widzę Ciebie w wersji z sesji plenerowej - dziewczyna jest niemalże identyczna

---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 06:44 ----------

aaaaa maxwelko ślicznie wyglądałaś, widać że panieński był udany
No mi gin powiedział, że w tych pierwszych trzech miesiącach najbardziej jest prawdopodobne,że ciąża mnoga będzie, ale ja to mam nadzieję, że będzie jeden dzieciaczek kochany
Co do reklamy - nie brałam udziału Może mam sobowtóra? A co to za reklama?
__________________
Ty jesteś mną i sobą, a tobą jestem ja i ty

Filcowo, biżutowo:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365901&p age=12


06.07.2004r razem
01.01.2010r zaręczyny
23.06.2012r Żonka
Magdzia0108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 08:11   #1317
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Cześć dziewczyny

Mam jakiś problem, bo chyba zwolnił mi metabolizm Już trzeci dzień próbuję i nic Kupiłam sobie rano w aptece ziółka Figura 1 i piję

A rano tylko 40 przysiadów, bo zaspałam i na wieczór zostało mi 120 Ale właśnie wczoraj mąż mi zrobił kolejne zdjęcia z cyklu "przed i po" i jak chcecie, to mogę wam wrzucić porównanie na pocztę? W ramach motywacji, bo chyba nie jest źle

Cytat:
Napisane przez jagata Pokaż wiadomość
wiesz jak to jest. Swoich zalet nigdy się nie widzi. TŻ powiedział, że w czasach lo miałam njafajniesjze nogi spośród koleżanek. Ale to jest subiektywna opinia i niewiele z nich zostało i w dodatku mam jedną nogę po mamie a drugą po tacie (różne kolana i stopy też się trochę różną). Dobrze, że chociaż długość jest taka sama
Poćwiczyłam i naprawdę czuję się lepiej. Znacie ćwiczenia na ramiona, plecy i opony?
Na pewno nie jest tak źle jak mówisz!!! Najważniejsze, że mężowi się podobasz - on na pewno widzi w Tobie całą masę zalet

Na oponkę to chyba najlepiej jakieś brzuszki i słyszałam, że na boczki najlepsze są "tiffoczki" Chyba zrobię do nich podejście po powrocie z wakacji

Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość
Witam się po weekendziku. Było ekstra
Mąż zadowolony zawodów, aczkolwiek sam przyznał, że mógł się bardziej postarać.
Oczywiście lodóweczka pusta, wypróżniliśmy ją przed weekendem, na obiedzie byliśmy u dziadka.
Wzięliśmy dziadka na wycieczkę, byliśmy dzisiaj u małej Alicji. Układałam wierze, a mała ją buliła i miała taką frajdę, fajnie już siedzi i zaczyna pierwsze słowa, BABA było pierwsze, potem MAMA ;p
Podejrzałam małą jak ona to robi, że wsadza sobie stopę do buzi i robi to na leżąco, a ja głupia próbowałam na siedząco..., więc po konsultacji spróbowałam na leżąco
i się udało <-- widzisz ziele ;p

maxwelka ale Ty masz nogi i się wcale nie dziwię, że fotografowi się spodobały
Jak sobie Ciebie wyobrażam wkładającą na leżąco stopę do buci, to leję ze śmiechu To musiało komicznie wyglądać

Dzięki

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
o tak grono zaorzeszkowanych stale się powiększa.

aaaaa maxwelko ślicznie wyglądałaś, widać że panieński był udany
Oby się powiększyło też o mnie Chociaż nie dostałam jeszcze umowy, ale to chyba przez opieszałość

Dziękuję kochana, z ust mojej ulubionej modowej blogerki to prawdziwy komplement Oj, był bardzo udany, wróciłyśmy do domu o 3:30

Cytat:
Napisane przez klaudusk_a Pokaż wiadomość
maxwelko cholera dziewczyno jakie Ty masz boskie nogi ja niestety mam trochę koslawe i zawsze mi to przeszkadzało

witam, po meczącym weekendzie...po niedzielnych zawodach do tej pory jestem zmęczona, ale grunt, że zawody wygrane
Dziękuję

Gratulacje!!! A jakie to były zawody, bo przeoczyłam?

Cytat:
Napisane przez tusia_m Pokaż wiadomość
Maxwelko - pięknie wszystko zorganizowałaś ! A nogi to Ty naprawdę masz śliczne
Dziękuję Bardzo się starałam, a dziś w nocy dostałam od amerykańskiego narzeczonego mojej przyjaciółki mail z podziękowaniem, że taką super imprezę jej zrobiłam i że on ma wyrzuty sumienia, że jej znajomi nie będą mogli być na jej ślubie przez to, że to będzie w Stanach
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 08:15   #1318
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość

Gratulacje!!! A jakie to były zawody, bo przeoczyłam?
zawody strażackie

a zdjęcias twoich efektów oczywiście chcemy widziec, ja czekam na nie od początku
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 08:24   #1319
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Cytat:
Napisane przez klaudusk_a Pokaż wiadomość
zawody strażackie

a zdjęcias twoich efektów oczywiście chcemy widziec, ja czekam na nie od początku
To musiała być świetna zabawa! Uwielbiam i bardzo szanuję strażaków, bo według mnie to jedyna służba publiczna (nie wiem, czy dobrze to nazywam ), która w pełni się sprawdza i nie nadużywa jakkolwiek swojej "władzy" -> patrz: policja

No to zdjęcia poszły Sorry za świecenie tyłkiem
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 08:32   #1320
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Żonki marnotrawne na watek zaglądają i znów w dużym gronie PM2012 czas spedzają

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
To musiała być świetna zabawa! Uwielbiam i bardzo szanuję strażaków, bo według mnie to jedyna służba publiczna (nie wiem, czy dobrze to nazywam ), która w pełni się sprawdza i nie nadużywa jakkolwiek swojej "władzy" -> patrz: policja

No to zdjęcia poszły Sorry za świecenie tyłkiem
zabawa była super, ale stres jeszcze większy. niestety ale zawsze na zawodach jest druzyna, którą faworyzują sędziowie i my często na tym tracimy
wklejam wam fotki mojej drużyny
ps. mnie nie zobaczycie bo na każdym zdjęciu jestem zakryta albo ręką albo za kimś stoję
https://www.facebook.com/photo.php?f...e=1&permPage=1
https://www.facebook.com/photo.php?f...e=1&permPage=1
https://www.facebook.com/photo.php?f...e=1&permPage=1
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-01 08:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.