Sylwester w hotelu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-28, 18:24   #1
mind explorer
Raczkowanie
 
Avatar mind explorer
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 413
Question

Sylwester w hotelu.


Sylwestra przeważnie spędzałam na imprezach, domówkach itp., ale w tym roku razem z TŻ postanowiłam, że spędzimy go we dwoje. Jednak u mnie w domu nie ma takiej opcji (impreza rodzinna), a u TŻ często spędzamy czas sami, chcieliśmy żeby było trochę inaczej niż na co dzień, więc wynajęliśmy pokój w hotelu. Na początku wydawało mi się to super pomysłem, ale teraz zaczęłam mieć małe wątpliwości.
Hotel znajduje się na obrzeżach dużego miasta - ok. 100km od nas. Postanowiliśmy, że wyjedziemy rano, skoro już tam będziemy to wcześniej wybierzemy się do galerii handlowej na zakupy itp. Jednak zaczęłam się zastanawiać co będziemy jeść wieczorem w tym hotelu.
Macie pomysły co mogę zrobić dzień wcześniej i zabrać lub co mogę przygotować na miejscu?
Z przekąskami w stylu chipsów i słodyczami nie ma problemu, ale co z czymś bardziej konkretnym? Mimo, że po nas nie widać lubimy jeść. Jedyne co wymyśliłam to sałatka grecka (kupię gotową sałatę, pokrojoną fetę, oliwki itp. w markecie i zrobię na szybko w pokoju), ale co dalej? Nie może to być nic na ciepło, bo nie mam możliwości podgrzania... Mogę przygotować coś dzień wcześniej i zabrać ze sobą, ale musi to być coś co wytrzyma od rana w samochodzie, a potem przynajmniej kilka godzin w pokoju, dlatego np. sałatka z majonezem odpada...
Mam nadzieję, że pomożecie.
A tak przy okazji, może te z Was, które również spędzają sylwestra we dwoje podzieli się planami na ten dzień? Oczywiście możemy oglądać filmy, tv, słuchać muzyki, rozmawiać, na pewno nie będziemy się nudzić, ale fajnie byłoby zrobić coś niecodziennego.
mind explorer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 18:30   #2
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Sylwester w hotelu.

Cytat:
Napisane przez mind explorer Pokaż wiadomość
Sylwestra przeważnie spędzałam na imprezach, domówkach itp., ale w tym roku razem z TŻ postanowiłam, że spędzimy go we dwoje. Jednak u mnie w domu nie ma takiej opcji (impreza rodzinna), a u TŻ często spędzamy czas sami, chcieliśmy żeby było trochę inaczej niż na co dzień, więc wynajęliśmy pokój w hotelu. Na początku wydawało mi się to super pomysłem, ale teraz zaczęłam mieć małe wątpliwości.
Hotel znajduje się na obrzeżach dużego miasta - ok. 100km od nas. Postanowiliśmy, że wyjedziemy rano, skoro już tam będziemy to wcześniej wybierzemy się do galerii handlowej na zakupy itp. Jednak zaczęłam się zastanawiać co będziemy jeść wieczorem w tym hotelu.
Macie pomysły co mogę zrobić dzień wcześniej i zabrać lub co mogę przygotować na miejscu?
Z przekąskami w stylu chipsów i słodyczami nie ma problemu, ale co z czymś bardziej konkretnym? Mimo, że po nas nie widać lubimy jeść. Jedyne co wymyśliłam to sałatka grecka (kupię gotową sałatę, pokrojoną fetę, oliwki itp. w markecie i zrobię na szybko w pokoju), ale co dalej? Nie może to być nic na ciepło, bo nie mam możliwości podgrzania... Mogę przygotować coś dzień wcześniej i zabrać ze sobą, ale musi to być coś co wytrzyma od rana w samochodzie, a potem przynajmniej kilka godzin w pokoju, dlatego np. sałatka z majonezem odpada...
Mam nadzieję, że pomożecie.
A tak przy okazji, może te z Was, które również spędzają sylwestra we dwoje podzieli się planami na ten dzień? Oczywiście możemy oglądać filmy, tv, słuchać muzyki, rozmawiać, na pewno nie będziemy się nudzić, ale fajnie byłoby zrobić coś niecodziennego.
Jeśli lubicie na zimno ciasto francuskie z łososiem i innymi dodatkami to polecam. Raczej przy takiej pogodzie powinno spokojnie przetrwać i być dobre, choć ja osobiście za zimnymi tego typu przekąskami nie przepadam.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 19:21   #3
gramma
Zadomowienie
 
Avatar gramma
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 197
Dot.: Sylwester w hotelu.

Dużo zależy od standardu pokoju. Sprawdź czy w pokoju będzie lodówka - jeśli będzie to problem z głowy. W pokojach hotelowych często też bywają czajniki elektryczne. Nie umiem gotować, ale może Tobie podsunie to jakiś pomysł

Zawsze też zostaje hotelowa restauracja - jak szaleć to szaleć
gramma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 19:27   #4
Asiczkaa
Rozeznanie
 
Avatar Asiczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 979
Dot.: Sylwester w hotelu.

A nie dowiadywaliście się czy nie ma możliwości zejścia na kolację, albo zamówienia czegoś z kuchni do pokoju? W większości hoteli można nawet w Sylwestra. Jeśli się nie uda to faktycznie sałatka grecka jest ok. Wcześniej będąc w galerii możecie iść na solidny obiad. A potem tak trochę delikatniej Skoro wiesz, że będzie tam galeria to pewnie będzie i market - możesz też przygotować sałatkę z pomidorów i mozzarelli z kupnym pesto (lub zrobić pesto dzień wcześniej w domu i w słoiku przetransportować), możesz też przygotować jeśli lubicie paluszki grissini owinięte szynką parmeńską (pomysł z książki Nigelli), deska serów i wędlin + krakersy (są takie specjalne zestawy krakersów i herbatników do serów) + winogrona, gruszki, orzechy, oliwki, jakiś sos/dip. Dobrym rozwiązaniem są też antipasti, czyli np papryczki ostre nadziewane, oliwki nadziewane itp. Można je kupić na wagę w marketach lub delikatesach typu kuchnie świata ,lub w opakowaniu, np. w Biedronce są przyzwoite. Do tego bagietka czy inne ulubione pieczywo. Z domu weźmiesz jakiś nożyk do serów i owoców/warzyw, talerzyk, a wędlinę poprosisz żeby pokroili cienko, czy jak tam lubicie. To wszystko możesz kupić w markecie np o 17 (mają być czynne do 18-19 podobno) i myślę że przetrwają do wieczora.
Możecie sobie zagrać w jakąś grę planszową lub pobuszuj po forum i poszukaj jakiś gier erotycznych
Asiczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 19:39   #5
mind explorer
Raczkowanie
 
Avatar mind explorer
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 413
Dot.: Sylwester w hotelu.

Dzięki za odpowiedzi.
Jest to hotel ***, ale z tego co widzę nie ma lodówki ani czajnika, kijowo. :/
Jako przekąski kupię sery - camembert, pleśniowe, nadziewane oliwki, suszone pomidory i może te papryczki. Coś czuję, że to będzie ciężki wieczór dla mojego żołądka...
Zapomniałam dodać, że mięso odpada.
mind explorer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:53   #6
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Sylwester w hotelu.

a może ktoś z waszych znajomych ma naczynie z podgrzewaczem? wtedy możesz przygotować jakaś zapiekankę w domu i w pokoju podgrzać za pomocą świeczki.

ale najpierw to dowiedziałabym sie czy nie ma możliwości zamówienia kolacji do pokoju.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 21:11   #7
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Sylwester w hotelu.

Może to głupi pomysł.. ale możecie też wziąć ze sobą opiekacz, o ile macie I sobie zrobić ulubione kanapki albo wrapy na ciepło. W sumie w takim podgrzewaczu to wiele rzeczy można podgrzać, a samo jedzenie kupić już na miejscu.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 21:56   #8
mind explorer
Raczkowanie
 
Avatar mind explorer
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 413
Dot.: Sylwester w hotelu.

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
a może ktoś z waszych znajomych ma naczynie z podgrzewaczem? wtedy możesz przygotować jakaś zapiekankę w domu i w pokoju podgrzać za pomocą świeczki.

ale najpierw to dowiedziałabym sie czy nie ma możliwości zamówienia kolacji do pokoju.
Unikam jedzenia w restauracjach, ponieważ nigdy do końca nie wiem co podadzą i z czego to zostało zrobione. Pewnie większość tego nie zrozumie, ale nie jem mięsa i nie chciałabym dostać czegoś co np. smażyło się w tłuszczu po mięsie... Poza tym wybór potraw wegetariańskich często jest mały, a te które z nazwy są wege potem okazują się robione na mięsie np. sos albo zupa gotowana na kościach lub kostce rosołowej.
Nie mam za bardzo ochoty w sylwestra wypytywać o dokładne składy potraw i jak co jest przygotowywane, zwłaszcza przez telefon zamawiając coś do pokoju.

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Może to głupi pomysł.. ale możecie też wziąć ze sobą opiekacz, o ile macie I sobie zrobić ulubione kanapki albo wrapy na ciepło. W sumie w takim podgrzewaczu to wiele rzeczy można podgrzać, a samo jedzenie kupić już na miejscu.
Też o tym myślałam, ale... no nie wiem.
mind explorer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 01:59   #9
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Sylwester w hotelu.

opiekacz jest dobrym pomysłem, oprócz przygotowanie tradycyjnych tostów możesz nawet usmażyć jajka
jak nie jesz mięsa to przygotuj pierożki np samosa, paszteciki, etc.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 02:26   #10
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Sylwester w hotelu.

mozesz tez poczytac o jedzeniu, ktory zabiera sie na pikniki. Wiec moze jakis pomysl ci podpadnie
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 03:37   #11
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Sylwester w hotelu.

Ja również planuję noc w hotelu w Kazimierzu Dolnym lub Nałęczowie. Nie mam jeszcze rezerwacji w ostatniej chwili okazało się , że chata zajęta. Mam nadzieję, że coś się znajdzie.

A co do tego jak planuje spędzić czas.

2 dni w hotelu.
Pewnie kilka rzeczy do chrupania (może jakaś kolacja?? w restauracji) szampan do pokoju. Wspólny prysznic i do łóżeczka przed tv oglądać sylwester z polsatem. Drugi dzień może jakieś zwiedzanie

Tak planuję ja, ale jak znam mojego faceta będzie tak:

-Idę na minutkę na fajkę.
- Skarbie poznałem grupę ludzi z Kazimierza, ubieraj się ciepło, idziemy z nimi.


mogę się założyć, że coś takiego wyniknie.

A w hotelach które oglądałam w necie mają ofertę dla zakochanych która kosztuje 6 dyszek. Pokój cały w płatkach róż, szampan i duuuuuużo świec.
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-29, 05:24   #12
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Sylwester w hotelu.

Naleśniki z czymś? na zimno można
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 13:40   #13
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Sylwester w hotelu.

Cytat:
Napisane przez MirellamKoko Pokaż wiadomość
Ja również planuję noc w hotelu w Kazimierzu Dolnym lub Nałęczowie. Nie mam jeszcze rezerwacji w ostatniej chwili okazało się , że chata zajęta. Mam nadzieję, że coś się znajdzie.

A co do tego jak planuje spędzić czas.

2 dni w hotelu.
Pewnie kilka rzeczy do chrupania (może jakaś kolacja?? w restauracji) szampan do pokoju. Wspólny prysznic i do łóżeczka przed tv oglądać sylwester z polsatem. Drugi dzień może jakieś zwiedzanie

Tak planuję ja, ale jak znam mojego faceta będzie tak:

-Idę na minutkę na fajkę.
- Skarbie poznałem grupę ludzi z Kazimierza, ubieraj się ciepło, idziemy z nimi.


mogę się założyć, że coś takiego wyniknie.

A w hotelach które oglądałam w necie mają ofertę dla zakochanych która kosztuje 6 dyszek. Pokój cały w płatkach róż, szampan i duuuuuużo świec.
nie wiem jak to się ma do wątku
poza tym moja siostra pojechała do Kazimierza na walentynki i nawet nie było żadnej knajpy otwartej żeby mogli cokolwiek na ciepło zjeść :| bo Kazimierz to takie miasto sezonowe i tylko w wakacje coś się tam dzieje..
też miała pokój z płatkami róż itd..
zanudzili się tam na śmierć..

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

autorko może placuszki serowe?
mieszasz mąkę cukier ser biały i jajka i smażysz a później na zimno też są zjadliwe ew podgrzane w opiekaczu
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 14:17   #14
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Sylwester w hotelu.

Cytat:
Napisane przez gazowane lody Pokaż wiadomość
nie wiem jak to się ma do wątku
umiejętność czytania ze zrozumieniem:

Cytat:
Napisane przez mind explorer Pokaż wiadomość
A tak przy okazji, może te z Was, które również spędzają sylwestra we dwoje podzieli się planami na ten dzień?
nie dość, że odpowiadam na pytanie autorki to jeszcze mówiłę wszystko odnośnie tematu. Noc w holtelu jest jak u autorki a Ty pytasz jak to się ma do temtu?

W Kazimierzu byłam już chyba z 30x i faktycznie jeśli ktoś nie chce lub nie umie sobie znaleźć atrakcji to nic nie zobaczy i będzie się tam nudził. Tam jest zawaliście dużo atrakcji. Na wszelkie sposoby można sędzić czas. No i można sobie zorganizować super sylwestra. Przed północą wynająć bryczkę i np wybrać się nią do centrum lub po prostu na przejażdżkę. Co do restauracji to trzeba wchodzić i pytać. Sama tam jadłam kilka razy na niby oragnizowanych przez kogoś imrezach. Trzeba wejść i zapytać, ludzie są przyjaźnie nastawieni. Bardzo często na takie organizowane imrezy w Kazimierzu zapraszani są "ZBÓJOWIE", aktorzy, pokazy różne i ludzie sami się zatrzymują i wchodzą do środka.
Organizowane są kuligi połączone z ogniskami.
Kolacje z konkretnymi hasłami np " kolacja z rondelkiem" i coś tam w takich dziwnych rondelkach podają.
Jak ktoś czeka aż sama atrakcja do niego przyjdzie to nie dziwię się, że tak jak Twoja siostra nudzi się tam na śmierć.
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 19:27   #15
patrycja_9307100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: Sylwester w hotelu.

Dla mnie Sylwester w hotelu jest nawet spoko. Raz byłam z chłopakiem w Muszynie i dość miło i sympatycznie spedziłam noc Takze polecam
patrycja_9307100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 09:25   #16
Michalek0688
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Sylwester w hotelu.

Wiele hoteli szczególnie w górach ma ciekawe pakiety na sylwestra. Moi rodzice jeździli kilka razy do Muszyny bo dostali ode mnie pakiet w prezencie. Odpoczeli, pobawili się i poznali duzo nowych ludzi. I to jest fajne. W kazdym razie nie wyobrazaja sobie zimy bez sniegu i sykwestra, jak z ich dziecinstwa, dlatego co roku wyjezdzaja w gory grudzien-luty.
Michalek0688 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-09 10:25:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.