fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-21, 10:55   #61
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Cytat:
Napisane przez pocahontas69 Pokaż wiadomość
oto ja i moja fryzurka


jesuuuuuuuuuuu zakochałam się


czy mozesz pokazac buzie od przodu bo chcialabym zobaczyc jaki masz ksztalt twarzy. Poprosze dziewczynki z metamorfoz to do twojego zdjecia moja buzie wkleja zobacze czy i mnie taka fryzurka bedzie pasowala


a powiedz jak z ukladaniem jakie masz wloski grube cienkie, przetluszczajace sie etc.
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 11:15   #62
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

daphne81, Pyra1990, olka_222 - dziękuję dziewczynki za miłe słowa aż się zawstydziłam trochę...

olka_222 - włosy mam cieniutkie,cieniutenke jak piórka , na końcach suche a u nasady przetłuszczające się. muszę myć je codziennie. moim największym problemem jest brak objetości, dlatego też krótkie wlosy pasują mi gdyż ją zwiększają z układaniem bywa różnie, czasm cięzko bo cieniutkie włosy bardzo łatwo się odkształcaja podczas snu ( nie mogę myc rano, muszę wieczorkiem) no i czasami budząę się ze " szczotą " na głowie. ale na to rady juz nie mam...
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 11:38   #63
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

no wlasnie mysle o takich wlosach. Tylko, ze mam do polowy wlosow, a po kazdym scieciu beczalam, a b mi sie podoba
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 13:17   #64
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Cytat:
Napisane przez pocahontas69 Pokaż wiadomość
oto ja i moja fryzurka

pięknie
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 16:07   #65
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Cytat:
Napisane przez pocahontas69 Pokaż wiadomość
oto ja i moja fryzurka

Slicznie wygladasz w tej fryzurce-mozesz zdradzic co to jest za kolor wlosow wyglada tak naturalnie
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 16:11   #66
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Cytat:
Napisane przez pocahontas69 Pokaż wiadomość
oto ja i moja fryzurka
Wyglądasz fantastycznie .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 17:19   #67
sabciaa1988
Przyczajenie
 
Avatar sabciaa1988
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 21
GG do sabciaa1988
Question Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Prosiłam bym Was o małą pomoc czy bedzie mi dobrze w takiej fryzurce jak ma Victoria?? Mam okrągłom buzie i niewiem czy niebedziedzie jeszcze bardziej okrągła w tym fryzie a bardzo mi sie podoba i tez chce taka hehe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vbeck_short7.jpg (82,1 KB, 509 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vicbecks3a1.jpg (104,7 KB, 596 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg saaa.JPG (20,5 KB, 429 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fffffffffff.JPG (31,3 KB, 273 załadowań)
sabciaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-21, 18:07   #68
mandelka
Rozeznanie
 
Avatar mandelka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 549
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Cytat:
Napisane przez pocahontas69 Pokaż wiadomość
mandelka, nie płacz ja jestem naturalna b. jasna blondynka a to znaczy ze mam baaaaaaardzo cienkie wlosy i naprawdę moge ci zagwarantować że w tej fryzurze jak victoria wygladam o niebo lepiej niż w długich włosach ( czy wycieniowanych czy nie) . Krótkie włosy = mniejszy ciężar = włosy bardziej podniesione i puszyste.

Aha - ta fryzura wyszczupla twarz więc nie polecam jej do zdecydownie pociagłych twarzy chyba że zostanie zmodyfikowana o prosta grzywkę
otarłam łzy widze ze mam włosy z podobnymi skłonnosciami co Twoje (tu tłuste tam suche a jesio cienkie = masakra )
ale widze że swietnie wygladają tak ściete może sie też skusze some day
__________________
= Wysokie obcasy wymyśliły kobiety, które były całowane w czoło =
mandelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 18:27   #69
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

lepiej nic mi nie mówcie, bo zadzwonię do mojej fryzierki i umówię się na ścięcie, a muszę jes zapuszczać na studniówkę (jest już 5 stycznia!!)

a fryzurka świetna, podoba mi się z resztą.. ja lubię eksperymentować
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 20:01   #70
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

ja na ta fryzurke choruje juz jakis rok czasu, jak nie dluzej strasznie podobaja mi sie wlosy sciete pod ukosem... Niestety ja mam dlugie wlosy, zapuszczam juz pare lat wiec nie ma mowy o scieciu, ale czy ktos ma moze jakies zdjecia takiej fryzurki z tym, ze na wlosach dlugich...czy tez poldlugich...bo szukalam juz w interenecie i nic nie moge znalezc juz nawet raz bylam u fryzjera, ale niestety fryzjerka sciela mi zbyt malo wloskow i efektu nie blyo widac...jesli ktos ma jakies fotki wlasnie takiej fryzurki ale w nieco dluzszym wydaniu to bardzo prosze o wklejenie.
Bo mam zamiar wybrac sie do fryzjera, ale wolalabym jednak z jakims przykladowym zdjeciem, moze komus przychodzi do glowy kto ze znanych osob mial podobna fryzure, ale na dlugich/poldlugich wlosach?
Kiedys wydawalo mi sie ze Hannka Smoktunowicz miala podobna fryzurke, ale kiedy szukalam zdjec w internecie to niestety nic podobnego nie znalazlam, wiec moze to jakies moje zludzenie
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 20:26   #71
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Slicznie wygladasz w tej fryzurce-mozesz zdradzic co to jest za kolor wlosow wyglada tak naturalnie
ah dziękuję dziękuję za komplementy ;D ;*

nie wiem jaki to kolor bo JEST TO MOJ NATURALNY i nie zafarbuje go na żaden inny chyba że zaczne siwiec ale to jeszcze troche czasu

kaska222- spójrz na kolor brwi - jest taki sam jak włosów - wszyscy mnie pytają jaka farbe mam na wlosach, nawet fryzjerki a przeciez od razu to widać że mam natural ( jasna oprawa oczu - brwi i dolne rzęsy których nie maluję są jasniuteńkie)
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-21, 20:36   #72
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Cytat:
Napisane przez pocahontas69 Pokaż wiadomość
ah dziękuję dziękuję za komplementy ;D ;*

nie wiem jaki to kolor bo JEST TO MOJ NATURALNY i nie zafarbuje go na żaden inny chyba że zaczne siwiec ale to jeszcze troche czasu

kaska222- spójrz na kolor brwi - jest taki sam jak włosów - wszyscy mnie pytają jaka farbe mam na wlosach, nawet fryzjerki a przeciez od razu to widać że mam natural ( jasna oprawa oczu - brwi i dolne rzęsy których nie maluję są jasniuteńkie)

Ja popieram zdanie moich poprzedniczek i rowniez uwazam, ze Twoja fryzurka jest cudowna, zreszta slicznie w niej wygladasz
Ale mam jedno male pytanko, czy idac do fryzjera pokazywalas jakies konkretne zdjecie? czy moze jakos wytlumaczylas slowami ?
Teraz mam male wahania czy aby nie sciac sobie tak drastycznie wlosow...tylko, ze ja juz tyle czasu zapuszczam... musze to dobrze przemyslec...
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 20:49   #73
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Cytat:
Napisane przez pocahontas69 Pokaż wiadomość
ah dziękuję dziękuję za komplementy ;D ;*

nie wiem jaki to kolor bo JEST TO MOJ NATURALNY i nie zafarbuje go na żaden inny chyba że zaczne siwiec ale to jeszcze troche czasu

kaska222- spójrz na kolor brwi - jest taki sam jak włosów - wszyscy mnie pytają jaka farbe mam na wlosach, nawet fryzjerki a przeciez od razu to widać że mam natural ( jasna oprawa oczu - brwi i dolne rzęsy których nie maluję są jasniuteńkie)

Ach to tylko mozna pozazdroscic,masz naprawde sliczny i niefarbuj masz racje. Pozdrawiam
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 21:45   #74
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

wyglądasz pięknie!aż trudno mi uwierzyć że masz cieniutkie włosy .Nie wyglądaja na takie!!Ja też mam cienkie bez objętości i dlatego bałam sie tej fryzury,ale ty wyglądasz cudnie Jestem zachwycona!
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 22:08   #75
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

nie chwalcie tak bo stane się próżna Kochane moje

powiem szczerze że mam tak dobrze ścięte wloski bo byłam u mistrzyni fryzjerstwa która ma swoją (!) szkołe fryzjerską i za samo strzyżenie zapłaciłam... 100zł Niestety, strzyżenie u tak super wyszkolonego fryzjera i stylisty zdecydowanie rózni się od średniopólkowego fryzjera ( carlo biani, JLD itd.) Dlaczego się rózni? Bo po raz pierwszyw zyciu mam super układające się włoski pasujące do mojej kwadratowej twarzy

elly2 - fryzjerce nic nie pokazywałam, powiedziałam jej tylko jakie mam oczekiwania co do fryzury ( wyszczuplenie zuchwy, zwiekszenie objetosci)
fryzurkę wymysliła sama, zresztą takie było jej zadanie - w koncu bierze za uzluge 100zl
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 01:22   #76
Sielska
Rozeznanie
 
Avatar Sielska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 650
GG do Sielska
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Też bym się tak obcięła....ale przy moich cieniutkich piórkach wyglądałabym jak w hełmie.
Sielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 13:57   #77
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

uuu... 100 zł to już konkretna sumka

ja na szczęście mam swoją fryzierkę, które przyjeżdża do mnie do domu i jestem z niej straaasznie zadowolona po jej cięciu włosy długo dobrze si,ę układają i nie puszą się tak (zmora moich włosów)

nie chodzę teraz do zakładów fryzierskich, bo po prostu szkoda mi i włosów i nerwów... kiedyś poszłąm do fryzierki tuż przed zrobieniem zdjęć do dokumentów.. efekt był okropny.. nie dosć, ze szarpała mi wosy przy cieniowaniu to ścięła mnie o wiele za krutko i w taki sposób, że wogóle nie układały myślałam, ze jej oczy wydrapię!
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 17:15   #78
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

pocahontas super fryzurka i kolorek bedziemy mogli liczyc jeszcze na fotke z tylu glowy?
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 17:35   #79
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

pocahontas gdzie znalazłaś tak świetną fryzjerke?Jeżeli jesteś z wawy i to nie problem podaj namiary Popędze do niej biegiem!! .Nie moge wprost uwierzyć że masz cienkie włosy!A może ty je poprostu umiesz układać?Moje wiszą bez życia-cienkie i bez objętości,nawet po nakręceniu na szczotke fryz trzyma sie z godzine!Zazdroszcze,wyglą dasz pięknie
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-22, 17:58   #80
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Pocachontas to,że ślicznie ci w tej fryzurce to już chyba wiesz prawda

Ja mam natomiast pytanie do wizażanek które mają dobre "oko", powiedzcie mi jakie kolorki waszym zdaniem ma Victoria na włosach. Strasznie podoba mi się ten kolor ale nie potrafię go rozszyfrować. Wydaje mi się ,że od spodu to jakaś gorzka, ciemna czekolada, (kolor znaczy się włosów )a na wierzchnią warste być morze rzucony jest jakiś balejażyk czekoladowo-karmelowo-blond(w chłodnym lekko srebrzystym odcieniu)ale może się mylę jak myślicie??
__________________
Niegrzeczna Mamuśka
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 12:56   #81
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Brook- nie wiem czy bede miała fotkę tyłu ;( zdjecia robiono mi kilka dni po strzyżeniu, a jak się okazało potem zdjecie tyłu nie wyszło ;( problemu by nie było gdybym to ja byla posiadaczka aparatu ale te fotki trzaskal mi kolega...

Asica-Łobuzica - jestem z Wro Przed strzyzeniem miałam myte włosy szamponem L;oreal Professionel zwiekszajacym objętosc a potem nakladaną odzywkę z tej samej serii co szampon ( czyli tez zwiększajaca objetosc). Po wykonaniu usługi Pani poleciła mi zakupic własnie te odzywke i szampon poniewaz są to specjalne produkty do włosow cieniutkich. Gdyby babka w zwyklym skepie przekonywała mnie do zakupu takich "cudów: to nigdy bym sie nie skusiła ale że widziałam efekt na sobie... Muszę nazbierac kasę i kupic; szampon kosztuje 35 zl, odzywka 60zl. Drogie ale działają -moje włosy juz nie śa tak puszyste i ładne jak przez te 4 dni od wyjscia z salonu... Mam nadzieję że trochę Ci pomogłam Ponoc tez masaz głowy jest dobry na uniesienie wlosków od nasady -> robili mi go równiez w salonie
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 13:06   #82
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

dzięki za odpowiedz-
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 15:52   #83
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Ja niedawno wymyśliłam, że zrobię sobie taką fryzurke. Tylk onie wiedziałam, że pani beckhamowa też taką ma Chyba czytam jej w myślach

Tylko nie jestem do końca jeszcze pewna, bo mam raczej okragłą twarz... Nie wiem czy mi będzie pasować Najwyżej poprosze fryzjera, żeby jakąś ukośną grzywę dorobił.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 16:15   #84
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Cytat:
Napisane przez pocahontas69 Pokaż wiadomość
Muszę nazbierac kasę i kupic; szampon kosztuje 35 zl, odzywka 60zl. Drogie ale działają -moje włosy juz nie śa tak puszyste i ładne jak przez te 4 dni od wyjscia z salonu... Mam nadzieję że trochę Ci pomogłam Ponoc tez masaz głowy jest dobry na uniesienie wlosków od nasady -> robili mi go równiez w salonie
Pocahontas ja juz dawno zrezygnowałam z kupowania tych kosmetykow u fryzjera, nie ma sensu przepłacac na allegro sa o wiele tansze.ostatnio zamowilam sobie wielka paczke cudow do włosków z L'oreala zaplacilam za nia 150zl a gdybym kupila te same rzeczy w sklepie zaplacilabym ponad 300 zl. przepraszam za taki off topic ale pomyslalam ze cie uprzedze
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 18:10   #85
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

no i masz babo placek. Rozchorowałam się na taką fryzurę, a przeciez chciałam zapuszczać! Malaja, przez Ciebie moje zapuszczanie jasny szlag trafił
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg victoria_beckham_line_dress_2_big.jpg (118,5 KB, 1360 załadowań)
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 09:08   #86
kasia135
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 194
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

na każdym foto Wiktoria miała układane włosy przez profesjonalistów, a ja mam prośbę aby dziewczyny z podobnymi fryzurami wklejały swoje fotki, gdzie włosy układane są przez same dziewczyny
kasia135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 09:15   #87
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

dokładnie!bardzo dobra uwaga! bez osobistego fryzjera nie ma lekko
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 09:29   #88
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

mi się podoba . .
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 09:54   #89
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Witam
Jestem kolejną osobą której fryzurka przyadła do gustu ale sądzę,że to zasługa zdjecia ułożenia włosów na niekotrych fotkach wyglada super a na innych troszkę gorze.Widziałam dziewczynę z taką fryzurką ogolnie wyglądała fajnie ale jakoś tak zwyczajnie,może to kwestia ubioru bo Victoria ma do tego smukłą figurę oraz odowiednie ciuszki przy czym te jej włosy rzucają się w oczy.Jak myslicie?
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 10:29   #90
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

no fakt trzeba troszke nałożyć lakieru . .
ja p. mam kręcone włosy więc taka fryzurka u mnie by nie spełniła swojej roli . .
to musi pasowac
zapytaj się fryzjera czy wg niego Ci pasuje .. jeśtli tak to ciachaj włoski . .
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.