Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-19, 20:46   #3001
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Próbuj zobaczysz co Ci wyjdzie.
Ale dziewczyny maja racje- co za duzo to nei zdrowo..
Może jednak spróbuj sie wybrac do dermatologa, ja akurat tez jestem z Wrocławia i trafilam na fajna babkę
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 10:18   #3002
littlelady18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 117
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez schwarzweiss Pokaż wiadomość
ja mam problemy z helicobakter od kilku lat i pryszczy się pozbyć nie mogę;( a to wstręcto zepsuło mi cały układ pokarmowy, bo oczywiście trwało zanim lekarze wpadli na pomysł, że duże i szczupłe i zdrowo się odżywiające dziecko może mieć chory układ pokarmowy, a teraz to wszysko widać na mojej twarzy i plecach
ja też jestem szczupła i mam problemy z układem pokarmowym..Pierwsza rzeczą po wypłacie to zrobie ten test...
littlelady18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 10:56   #3003
walkiriaaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

oh jaka ulga. ja juz sie pozbylam tego swinstwa. zostaly tylko same male blizny..
walkiriaaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 13:45   #3004
KMLL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

hejj

Witam otóż ja mam mały problem z porównaniu z wami. Mam na twarzy bardzo małe chrostki ;/ Nie wiem jak się tego pozbyć Chciałbym mieć twarz taka jak w filmach. Proszę pomóżcie.
Twarz mam idealna jak przymyje ją ciepła wodą. Ale po 5 min czerwone chrostki znowu sie pojawiają. Z 1 metra tego nie widać gorzej z bliska.

Z góry dziękuje.

Edytowane przez KMLL
Czas edycji: 2010-01-20 o 13:52
KMLL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 14:53   #3005
pika87
Rozeznanie
 
Avatar pika87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 849
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

nie polecam peelingów enzymatycznych do cery trądzikowej. moja kosmetyczka powiedziala ze nie przynosza wiekszych efektów. najlepsze sa drobnoziarniste bo oczyszczają pory
pika87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 15:20   #3006
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

ja chyba bym się bała używać jakiegoś innego peelingu niż enzymatyczny przy cerze trądzikowej...
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 15:51   #3007
mileey_
Raczkowanie
 
Avatar mileey_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław / Brzezia Łąka
Wiadomości: 92
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Okej, zrobiłam sobie tonik z wody i z cytryny, oraz przeszłam już dwa razy maseczke z cynamonu i raz z drożdzy.
Teraz pije jeszcze dwa razy dziennie zieloną herbatę, i muszę powiedzieć że moja buzia wygląda świetnie .Zawsze miałam na czole takie miniaturowe syfki, które potem wychodzily i oczywiscie pare wiekszych pryszczy. Teraz te maciupenkie prawie mi zanikly, Pewnie tez dlatego że troche urosły, ale nauczyłam się ich nie wyduszać wiec mysle ze po paru dniach zejdą.
Oczywiście pisałam wyżej że miałam 3 strupki na policzkach. (okropne przeżycie, jeszcze jak się je rozdrapie, coś okropnego)
teraz zostały mi same plamki. Tonik z cytryny mi faktycznie je rozjaśnił bo juz nie musze nawet tego pudrować, bo są mało widoczne.
Polecam wszystkim którzy mają czerwona plamkę żeby stosowali ten tonik. :d
Ja do dużej szklanki dałam tylko 1 plasterek cytryny wiec stosuje go 3 razy dziennie, ale wiem ze to troche za duzo, dlatego teraz bede stosowac rano i po południu.
jak te okropne plamki mi zejdą to się zajmę jeszcze nimi na czole a potem mam zamiar wyprubować rumianek, albo zielona herbatę.
PS Odkąd nie wyduszam pryszczy ( chociaz ostatnio miałam na prawde dużego, to go wydusiłam, ale potem już go nie ruszałam ) to schodzą mi szybciej .
No i w piątek maseczka z cebuli .
Życze Wam powodzenia w walce z pryszczami .

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

ja chyba bym się bała używać jakiegoś innego peelingu niż enzymatyczny przy cerze trądzikowej...




musze się z tobą zgodzić.
JA uważam że osoby już z większymi problemami jakim jest trądzik to nie powinni go sami leczyć. Rozumiem że takie osoby są zdesperowane, i wgl. ale oczywiście należy się zgłosić do dermatologa i się go spytać o nową diete, i żele maści.
Ale mysle ze dobrym pomyslem bylo by sie go zapytac rowniez o domowe sposoby jakimi mozna go leczyc, jak sie wtrafi dobry dermatolog to na pewno pomoże i doradzi.
i wtedy kto wie ... moze poleci Wam właście maseczke z cynamonu.

Życze powodzenia.
I tak od siebie : czytałam coś o rumianku ...
Należy go zaparzyc a potem w waciku zamoczyc i na twarzyczkę ?
Proszę o odpowiedz.

Edytowane przez mileey_
Czas edycji: 2010-01-20 o 15:45
mileey_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 19:11   #3008
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez pika87 Pokaż wiadomość
nie polecam peelingów enzymatycznych do cery trądzikowej. moja kosmetyczka powiedziala ze nie przynosza wiekszych efektów. najlepsze sa drobnoziarniste bo oczyszczają pory
jak masz ropne krosty i robisz sobie peeling mechaniczny albo nawet i drobnoziarnisty to roznosisz bakterie na całą twarz i krosty się rozprzestrzeniają. Natomiast przy peelingu enzymatycznym jest to praktycznie niemożliwe, większość lekarzy i kosmetyczek poleca własnie peelingi enzymatyczne jeśli ktoś ma ropne krosty
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 02:14   #3009
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez littlelady18 Pokaż wiadomość


Aż trudno mi uwierzyć że nie używałaś kremów do twarzy
Nawilżanie skóry trądzikowej jest bardzo ważne!
Po bratku miałam wysyp ale później było lepiej..na jakieś dwa miesiące i później znowu to samo..ehh
Witam
Długo mnie nie było Praca, dziecko czytaj chłopak. A zatem... ten tonik z olejku pichtowego nawilża mi skórę. Jeszcze nie wiem czy zapycha bo jak narazie żaden nowy pryszcz się nie pojawił. Ale wiem jedno ten olejek strasznie śmierdzi. Na szczęście sok z ogórka troche niweluje zapach. Chyba daje jakieś skutki bo mój TŻ powiedział cytuję" masz jakoś tego mniej na twarzy". Ten to potrafi.
Zmieszałam też go z kremem nivea i używam jako kremu do rąk. Skóra wyglądała jak bardzo tłusta ale ręce były delikatne i nawilżone. Nawet po zmywaniu naczyń wyglądały tak samo. A jak u Ciebie? Pozdrawiam
__________________
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 16:48   #3010
pika87
Rozeznanie
 
Avatar pika87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 849
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
jak masz ropne krosty i robisz sobie peeling mechaniczny albo nawet i drobnoziarnisty to roznosisz bakterie na całą twarz i krosty się rozprzestrzeniają. Natomiast przy peelingu enzymatycznym jest to praktycznie niemożliwe, większość lekarzy i kosmetyczek poleca własnie peelingi enzymatyczne jeśli ktoś ma ropne krosty
jesli chodzi o ropne wypryski to sie zgadzam, zwlaszcza jesli poktywaja duza czesc twarzy ale jesli chodzi o podskorniaki, wagry itp to napewno mechaniczny przynosi wieksze efekty (sprawdzilam na wlasnej skorze) dzieki temu pory sa oczyszczone wiec wypryskow jest mniej
pika87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 18:22   #3011
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Tak, masz rację
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 19:14   #3012
mileey_
Raczkowanie
 
Avatar mileey_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław / Brzezia Łąka
Wiadomości: 92
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Chcę się was poradzić, czy dobrze robie.
A więc. : rano stosuje żel i krem z Planet System ( z apteki )
Oraz przecieram twarz tonikiem cytrynowym
Popołudniu znowu tonik [jw.]
a wieczorem jakaś maseczka ( w czwartek mialam z cynamonu, dzisiaj z drożdz a jutro planuje cebule.) Potem dzień przerwy, i maseczka z cynamonu,nastepny dzien z drozdzy (przerwa 1 dzien) i znowu cebula.

Wiem że co za dużo to nie zdrowo, ale ... xDD
mam troszke zaskórniaczków, ale od 'czegoś' ( teraz za nic nie wiem od czego, xd) mnie wywaliło, i nastepnego dnia juz zanikło.

Za tydzien jak pisałam wczesniej jade do Afryki, wiec tam dokoncze swoją kurację ( słońce,ocean) a jak wróce to napisze Wam jak wyszło .
Pozdrawiam!
Badzcie dzielne.
mileey_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 19:18   #3013
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Ja bym tak często tych maseczek nie robiła, ale jak tam uważasz...
Ja dwa albo czasem 3 razy w tygodniu robię sobie peeling. Maseczkę po peelingu nakładam raz w tygodniu i uważam, że więcej mi nie trzeba
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 21:00   #3014
arleta59
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Dobrym domowym sposobem na plamy i blizny jest wcieranie soku z cytryny w miejsca inwazyjne. Dobrze działa też krem na blizny z Sorayi(ok.18zl). Jeżeli chodzi o pielęgnacje cery tłustej, trądzikowej( właśnie na nieszczęście takową posiadam!) polecam okłady z rumianku oraz bratka trójbarwnego: w sklepie zielarskim torebki z tymi ziólkami kosztują ok. 3 zl. Moje sprawdzone przepisy:
-3 łyżki rumianku i 3 łyżki bratka zaparzyć, odcedzić, dodać kilka kropel olejku z drzewa herbacianego.Ostudzić,trz ymać w słoiczku w lodówce.Dodawać bezpośrednio do kąpieli lub przemywać kilkakrotnie w ciągu dnia.
MASECZKI:
-drożdze połączyć z łyżeczką śmietany, nałożyć na 15 min.,zmyć
-2 łyżki kurkumy,łyżeczka jogurtu,łyżeczka miodu,

Na czarne wągry niestety domowych sposobów nie znam, ale nieźle działa seria z Loreal'a ( tonik i maska).
P.S Życzę udanej walki!! Nie poddawajcie się!!

arleta59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 11:58   #3015
kamikadza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Dziewczyny! mam wielki problem wczoraj zrobiły moje przyjaciółki maseczki , mi podały sok z cytryny oczywiście go stosowałam( SOK+WODA) i nagle okazało się ze nie rozcieńczyły go.. chodź mi zapewniały ze tak,miałam do nich zaufanie aż do teraz, w tej chwili mam podrażnienia na twarzy( czernione , tak jakbym pumeksem przecierała delikatną skórę) ! i strasznie piecze!
POMÓŻCIE CO MAM ROBIĆ! BŁAGAM !
kamikadza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 13:21   #3016
Pollisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Hej.!.
Od kilku lat męczę się z trądzikiem ;( Próbowałam już wszystkiego, wydałam fortunę i nic.Nie wiem co już robić.Wszystkie toniki, maseczki, peelingi są niczego warte.Jak znacie jakieś skuteczne sposoby na trądzik to dajcie znać.Z góry dzięki
Pollisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 13:27   #3017
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kamikadza Pokaż wiadomość
Dziewczyny! mam wielki problem wczoraj zrobiły moje przyjaciółki maseczki , mi podały sok z cytryny oczywiście go stosowałam( SOK+WODA) i nagle okazało się ze nie rozcieńczyły go.. chodź mi zapewniały ze tak,miałam do nich zaufanie aż do teraz, w tej chwili mam podrażnienia na twarzy( czernione , tak jakbym pumeksem przecierała delikatną skórę) ! i strasznie piecze!
POMÓŻCIE CO MAM ROBIĆ! BŁAGAM !
spokojnie, wystarczy dobrze nawilżyć skórę w tych miejscach, np maścią Alantan - do kupienia w aptece za około 7zł

Cytat:
Hej.!.
Od kilku lat męczę się z trądzikiem ;( Próbowałam już wszystkiego, wydałam fortunę i nic.Nie wiem co już robić.Wszystkie toniki, maseczki, peelingi są niczego warte.Jak znacie jakieś skuteczne sposoby na trądzik to dajcie znać.Z góry dzięki
u dermatologa, ginekologa i endokrynologa byłaś?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 16:41   #3018
Pollisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Moja ciocia jest dermatologiem i powiedziała, że szkoda mnie faszerować antybiotykami.Mówiła, że najlepsze są domowe sposoby i kazała mi smarować się aloesem ale to nie pomaga
Pollisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 17:08   #3019
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Pollisia Pokaż wiadomość
Moja ciocia jest dermatologiem i powiedziała, że szkoda mnie faszerować antybiotykami.Mówiła, że najlepsze są domowe sposoby i kazała mi smarować się aloesem ale to nie pomaga
chyba żartujesz... nie wiem jak bardzo nasilony masz trądzik, ale jeżeli jest on dość spory to żadne domowe sposoby nie pomogą. Ja bym się wybrała do innego lekarza.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 17:26   #3020
mileey_
Raczkowanie
 
Avatar mileey_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław / Brzezia Łąka
Wiadomości: 92
Wink Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Pollisia Pokaż wiadomość
Moja ciocia jest dermatologiem i powiedziała, że szkoda mnie faszerować antybiotykami.Mówiła, że najlepsze są domowe sposoby i kazała mi smarować się aloesem ale to nie pomaga
Nie wiem jaki masz trądzik, bo wydaje mi się ze jak dermatolog Ci tak powiedział to masz pare pryszczy .:P

Nie powinno się leczyć trądziku domowymi sposobami, chyba że na prawde już tyle się przeżyło że jest to ostatnia deska ratunku.
Jednak trzeba pamiętać że te nasze metody o których tu piszemy one działają głownie na wygląd naszej cery. Niestety trzeba również pamiętać, że dbać się powinno od wewnątrz, ponieważ używanie samych maseczek to walka z wiatrakami ...
Co z tego że przez jakiś czas mamy czystą skórę jak za chwile (mowa o trądziku) nasza skóra wyprodukuje nowe syfki
Dlatego polecam pić herbate zieloną, albo z bratka oraz stosować krem, żel bądz masc z apteki która jednak może wolniej, ale przy systematycznym stosowaniu na pewno lepiej sobie z nim poradzi. ( z trądzikiem )

To tyle ode mnie.
I życzę Wam powodzenia!

Ja również walczę z pryszczami na czole, i 3 bliznami, jednak dzieki maseczce z drożdży, toniku z cytryny i zielonej herbacie wywaliło mnie strasznie, ( podskórniki które miałam zniknęły) i teraz mam z 10 może dość małych pryszczy, które myślę że po paru dniach mi zejdą, (jak nie bede wyduszać, xD ) Mama oczywiście mi ciągle mówi, że te maseczki mi pogorszą stan mojej cery, ale do odważnych świat należy
Jak mnie wywali to bede wiedziec ze te domowe sposoby na mnie nie dzialają.
mileey_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 17:33   #3021
Pollisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Na twarzy to na czole i w okolicy brody.Najgorzej to plecy i dekold.Tam to masakra...Na dodatek mam taka manie, że muszę wycisnąć, a jak nie wycisnę to zdrapię.Jestem panikarą i się boje o zęby.Tyle co się nacierpiałam u dentysty.
Pollisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 20:24   #3022
mileey_
Raczkowanie
 
Avatar mileey_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław / Brzezia Łąka
Wiadomości: 92
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Pollisia Pokaż wiadomość
Na twarzy to na czole i w okolicy brody.Najgorzej to plecy i dekold.Tam to masakra...Na dodatek mam taka manie, że muszę wycisnąć, a jak nie wycisnę to zdrapię.Jestem panikarą i się boje o zęby.Tyle co się nacierpiałam u dentysty.
z tym dentystąN to nie wnikam, xdd
ale jeśli chodzi o te pryszcze to już nie wiem co poradzić.
Wiesz, ja też jeszcze ostatnio miałam manie na wyciskanie, ale to na prawde łatwo moża 'rzucic'
mi to zajelo 1 dzien, Poprostu mówię sobie ' nie, nie chcesz tego! ' i już.
na mnie to dziala, bo wiem ze jak wycisne to potem plamki i nowe maseczki.:/

Wiesz ja ci osobiscie radze :pij bratka, lub zieloną herbate min. 2 x dziennie .
Kup sobie w aptece maść, o której piszemy na 25 stronie ( nie pamietam nazwy, ale zaraz dopisze. ) i smaruj sie nią punktowo na syfki. ;-p
oczywiscie nie wyduszaj! i jak mozliwosc to kup aloes, albo idz do apteki i kup coś o skladzie z aloesu, jakis zel czy cos. ;D
nom, i buzie myj rano i wieczorej kosmetykami, ale płukaj przegotowana albo mineralną wodą.
a jak już chcesz maseczki to ja polecam coś z cebuli, albo kup sobie piling.
Ja mam pare syfków wiec skusilam sie jeszcze na maseczke z drozdzy, ale przy wiekszej ilosci pryszczów nie polecam.
I NIE WYDUSZAJ ! chyba ze chcesz miec blizny

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

rzucam maseczki !
nie żeby mi nie pomagały czy coś, właśnie wręcz przeciwnie ..
ale stosuje je 4 dzien i troche sie boje .
wole juz kupic jakies żele, toniki i pozostawic to 'ekspertą'
nie mam dużo pryszczy, ale .xD
mam od roku jakieś białe syfki, mało wdoczne na nosie ..
można je wycisnąć, ale nic to nie daje ...
a więc urzywałam produktów z apteki (drogich, kolo 100 zł) Planet System .
i może coś tam daje, ale wieksze efekty uzyskiwałam stosując :
http://s2.alejka.pl/i2/p/36/02/7b867af91d5a4_0_b.jpg
zmienie również krem na noc, na jakis do cery trądzikowej .
No i zielona herbata, oraz nawilżenie.
Jestem ciekawa czy to bedzie lepszy sposób na pozbycie sie tego cholerstwa. ;]

Pozdrawiam.
A jak ktoś wie co jest dobre na zaskórniaczki i te białe syfki na nosie to czekam.
PS, moze zrobie zdj, noska i wysle, .
mileey_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 20:53   #3023
earring
Raczkowanie
 
Avatar earring
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 467
GG do earring
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Z wyciskaniem pryszczy, to się zgadzam: nie jest trudno to rzucić. Ja wyciskałam kiedyś, żeby się ich pozbyć, a tylko napsułam sobie cery. Teraz tylko co jakis czas mam ze 2 pryszcze, ale czerwone ślady i blizny po starych pozostały do teraz. Używam na to Duac od poniedziałku myślicie, że te blizny po nim zejdą, a przynajmniej się rozjaśnią?
__________________
L A T O
earring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 21:30   #3024
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

u mnie Duac nie działał na przebarwienia, ale kto wie - może u Ciebie będzie inaczej
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 13:10   #3025
mileey_
Raczkowanie
 
Avatar mileey_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław / Brzezia Łąka
Wiadomości: 92
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez earring Pokaż wiadomość
Z wyciskaniem pryszczy, to się zgadzam: nie jest trudno to rzucić. Ja wyciskałam kiedyś, żeby się ich pozbyć, a tylko napsułam sobie cery. Teraz tylko co jakis czas mam ze 2 pryszcze, ale czerwone ślady i blizny po starych pozostały do teraz. Używam na to Duac od poniedziałku myślicie, że te blizny po nim zejdą, a przynajmniej się rozjaśnią?

Myślę, że podziałają.
Każdy kosmetyk w jakimś stopniu działa, no bo po co go 'ymyślają' jak ma nie pomagać. :P
ale ja na twoim miejscu zobaczyła bym skład i dowiedziała się, czy jest odpowiedniu do mojej twarzy, ja mam tłustą cere wiec używam tylko do takiej przeznaczone.
mileey_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 15:05   #3026
pika87
Rozeznanie
 
Avatar pika87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 849
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

POLLISIA a prubowalas bratka trojbarwnego? sa tabletki ok 7 zł i herbatki ok 5 zl. ja tez dlugi czas sie meczylam z tradzikiem i bratek mi pomogl. bralam tabletki przez ok 3,5 miesiaca i byla spora roznica. teraz mam przerwe. cera troche sie pogorszyla ale i tak jest duzo lepiej niz wczesniej. o aloesie tez slyszalam ale i podobno sa lepsze efekty gdy sie go pije. jak narazie nie stosowalam, ale zamierzam zakupic i zaczac stosowac
pika87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 15:13   #3027
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mileey_ Pokaż wiadomość
Myślę, że podziałają.
Każdy kosmetyk w jakimś stopniu działa, no bo po co go 'ymyślają' jak ma nie pomagać. :P
ale ja na twoim miejscu zobaczyła bym skład i dowiedziała się, czy jest odpowiedniu do mojej twarzy, ja mam tłustą cere wiec używam tylko do takiej przeznaczone.
ona się pytała o Duac, a jest to lek przepisywany na receptę przez dermatologa, a nie jakiś kosmetyk lepiej nie dawaj rad jak nie wiesz o czym piszesz
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 15:26   #3028
KannixD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Orzesze
Wiadomości: 7
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

ehmm ..
Znacie taką maseczke ...
któraa naprawde szybko pomaga ?? . x D
Bo zaniedługo Ferie .
I ja tam gdzieś jade na Zimowisko .
i bardzo chciałabym sie pozbyć tych cholernych pryszczy ; ((
Pomocy !! :conf used:
KannixD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 16:18   #3029
Pollisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Dzięki
może coś pomoże wczoraj sąsiadka mojej babci powiedziała, że niemożna jeść czekolady ;/ dzień bez kostki czekolady albo czegoś słodkiego u mnie to nie jest realne ;/
Pollisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 17:30   #3030
mileey_
Raczkowanie
 
Avatar mileey_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław / Brzezia Łąka
Wiadomości: 92
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Pollisia Pokaż wiadomość
Dzięki
może coś pomoże wczoraj sąsiadka mojej babci powiedziała, że niemożna jeść czekolady ;/ dzień bez kostki czekolady albo czegoś słodkiego u mnie to nie jest realne ;/

Dla mnie czekolada to mit.
Ja jem małe batoniki, codziennie, i wcale nie mam przez to wiecej pryszczy.
ale każdego skóra raguje inaczej. ;]

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez KannixD Pokaż wiadomość
ehmm ..
Znacie taką maseczke ...
któraa naprawde szybko pomaga ?? . x D
Bo zaniedługo Ferie .
I ja tam gdzieś jade na Zimowisko .
i bardzo chciałabym sie pozbyć tych cholernych pryszczy ; ((
Pomocy !! :conf used:
Nie ma jakiejsc szybkiej metody, .
ale radze Ci przeczytac cały wątek to na pewno znajdziesz dla siebie jakąś metode
Ale osobiście radze cynamon, ja stosowałam pare razy, (nie codziennie) i fajnie mi wszystko ' wypaliło ' .No i stosowałam drożdże i tonik z cytryny na przebarwienia.

Pozdrawiam.
I nie wyciskaj ! xd ;]

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez KannixD Pokaż wiadomość
ehmm ..
Znacie taką maseczke ...
któraa naprawde szybko pomaga ?? . x D
Bo zaniedługo Ferie .
I ja tam gdzieś jade na Zimowisko .
i bardzo chciałabym sie pozbyć tych cholernych pryszczy ; ((
Pomocy !! :conf used:
Nie ma jakiejsc szybkiej metody, .
ale radze Ci przeczytac cały wątek to na pewno znajdziesz dla siebie jakąś metode
Ale osobiście radze cynamon, ja stosowałam pare razy, (nie codziennie) i fajnie mi wszystko ' wypaliło ' .No i stosowałam drożdże i tonik z cytryny na przebarwienia.

Pozdrawiam.
I nie wyciskaj ! xd ;]

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
ona się pytała o Duac, a jest to lek przepisywany na receptę przez dermatologa, a nie jakiś kosmetyk lepiej nie dawaj rad jak nie wiesz o czym piszesz
Akórat wiem co to jest Duac, bo moja ciocia jest dermaotogiem, a kuzynka kosmetyczką.
Jednak jak chciała byś wiedzieć jest również podobna maść którą można kupić bez recepty w sklepie .
Nie pamiętam nazwy ale coś własnie z Duac. ;P
I prosze Cie nie pouczaj mnie, co mam robić, a co nie bo akórat ja nie lecze może trądu, tylko pare pryszczy, ale o 'syfkach' to ja mogłabym napisać ksiązke.


I dla Ciebie słonko pytałam się o ten 'kosmety' duac.
Moja ciocia jak pisałam jest dermatologiem i czasem go przepisuje, ale raczej czesciej radzi coś innego .
Myślę że jak Ci przepisał go lekrz to go powinnaś używać.
mileey_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-10 11:01:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.