Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-27, 18:58   #1501
Klaudiammm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Hmm to może powiecie co uważacie o mojej pielęgnacji skóry Ja codziennie rano myje twarz mydłem siarkowym i przecieram tonikiem Garniera "Czysta skóra" z cynkiem. Potem nawilżam twarz kremem Bambino lub kremem kakaowym od ziaji. Wybrałam bambino bo dobrze nawilża a na opakowaniu jest napisane ze zawiera tlenek cynku, wiec to chyba dobrze. I powiem wam, że cera mi sie naprawde poprawiła. Moim problemem są zaskórniki i wągry. A co uważacie o maści Acnefan ? Używałyście jej kiedyś?
Klaudiammm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 19:04   #1502
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

No z wyjatkiem makijażu :P
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 19:56   #1503
19Mallgosia91
Raczkowanie
 
Avatar 19Mallgosia91
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do 19Mallgosia91
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Ja kurcze chyba jestem skazana na drożdze:/ mam dożywocie xD Bo jak je pije to jest slicznie... ale jak odkładam to nie jest już tak kolorowo Ja bym sie skusiła na tego garniera czysta skóra bo nie mam czym myc juz twarzy mam pyt ile to kosztuje i czy jest dobre??
Co do kremu kakaowego to czytalam gdzies ze masło kakaowe zaostrza trądzik:/ nie wiem czy tam to sie znajduje :P wiem ze jest fajny bo używałam ale tylko na ręce i ogólnie Pozdrawiam
19Mallgosia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 21:36   #1504
Klaudiammm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez 19Mallgosia91 Pokaż wiadomość
Ja kurcze chyba jestem skazana na drożdze:/ mam dożywocie xD Bo jak je pije to jest slicznie... ale jak odkładam to nie jest już tak kolorowo Ja bym sie skusiła na tego garniera czysta skóra bo nie mam czym myc juz twarzy mam pyt ile to kosztuje i czy jest dobre??
Co do kremu kakaowego to czytalam gdzies ze masło kakaowe zaostrza trądzik:/ nie wiem czy tam to sie znajduje :P wiem ze jest fajny bo używałam ale tylko na ręce i ogólnie Pozdrawiam
Garnier tonik kosztował mnie 15 zl. I powiem, że jest dobry. Ja mam ten w niebieskim opakowaniu i polecam. Ogólnie cera mi się ostatnio poprawiła. Hmm... nie slyszałam nic o tych drożdżach... Muszę o tym poczytać. Pozdrowienia
Klaudiammm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 22:14   #1505
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Klaudiammm Pokaż wiadomość
Hmm to może powiecie co uważacie o mojej pielęgnacji skóry Ja codziennie rano myje twarz mydłem siarkowym i przecieram tonikiem Garniera "Czysta skóra" z cynkiem. Potem nawilżam twarz kremem Bambino lub kremem kakaowym od ziaji. Wybrałam bambino bo dobrze nawilża a na opakowaniu jest napisane ze zawiera tlenek cynku, wiec to chyba dobrze. I powiem wam, że cera mi sie naprawde poprawiła. Moim problemem są zaskórniki i wągry. A co uważacie o maści Acnefan ? Używałyście jej kiedyś?
acnefan to super krem na dzien bardzo wysusza pryszcze i u mnie mam matowa cere

jesli chodzi o toniki i żele to kupujcie apteczne one przewaznie nie maja alkoholu .... ja kolorowych i tanich ala garnier nive visage czy jakies loreal nie polecam

żel polecam ten http://sklep.apteka-cito.pl/product_...roducts_id=180

a dla tych co wola tansze rzeczy to naprzykład to :
http://sklep.apteka-cito.pl/index.php?cPath=21_115

lub

http://sklep.apteka-cito.pl/index.php?cPath=21_113


sa naprawde tanie kosmetyki bez zadnych szkodliwych substancji wystarczy poszukac.... alkohol nie jest za dobry w tonikach i zelach i powinno sie go unikac
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 22:29   #1506
19Mallgosia91
Raczkowanie
 
Avatar 19Mallgosia91
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do 19Mallgosia91
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Dziękuje za odpowiedź Ja pije drożdże raz dziennie kupuje takie spożywcze kroje z 1/8 kostki i do tego 2 łyżki cukru zalewam wrzątkiem żeby grzyby zabić i to jest na 1 szklankę Pije jakoś w zanadrzu mam oczywiście jakieś cukierasy bo ten smak dość dziwny jest Jak piłam przez tydzień to cerę miałam naprawdę ładną pryszcza takiego ropnego żadnego nie miałam Tylko jakąś tam krostę która teraz jak nie pije sie czerwona robi Więc na nowo Pijemyi dziś niestety jadłam ketchup kurcze a tego też za bardzo nie powinno sie jeść a Ja go tak lubię i frytki... mniam Pozdrawiam
19Mallgosia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 22:31   #1507
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez 19Mallgosia91 Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedź Ja pije drożdże raz dziennie kupuje takie spożywcze kroje z 1/8 kostki i do tego 2 łyżki cukru zalewam wrzątkiem żeby grzyby zabić i to jest na 1 szklankę Pije jakoś w zanadrzu mam oczywiście jakieś cukierasy bo ten smak dość dziwny jest Jak piłam przez tydzień to cerę miałam naprawdę ładną pryszcza takiego ropnego żadnego nie miałam Tylko jakąś tam krostę która teraz jak nie pije sie czerwona robi Więc na nowo Pijemyi dziś niestety jadłam ketchup kurcze a tego też za bardzo nie powinno sie jeść a Ja go tak lubię i frytki... mniam Pozdrawiam
Zabijasz wrzątkiem to, co powinno pomagać... Zalewaj ciepłym-letnim mlekiem, smak jest o wiele lepszy i drożdże żywe
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 22:35   #1508
Hemikryptofit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 376
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

na cerę szczególnie na trądzik bardzo dobre są suszone morele - oczywiście jedzenie ich tak ok 6 sztuk dziennie, to mi naprawdę pomaga polecam


a to jakby ktoś potrzebował naukowego potwierdzenia Z jakieś mądrej książki ) :
Zawarta w suszonych morelach prowitamina A wspomaga leczenie trądziku odblokowując ujścia kanałów łojowych i regulując ilość wydzielanego łoju. Prowitamina A zawarta w suszonych morelach odgrywa także istotną rolę w procesie wzrostu i różnicowania się komórek nabłonkowych skóry, odbudowuje kolagen

Morele dobra rzecz więc to przecież żadne poświęcenie
Hemikryptofit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 22:40   #1509
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Garnier, brrr nigdy wiecej się go nie tknę ! Miałam żel głęboko oczyszczający rok temu.Na początku nie było żel, później wysyp ropnych.Jedyne co dobrze wspominam to żel punktowy .Ładnie wysuszał syfki.

No i podpisuję sie pod Ileną - kolorowe kosmetyki tylko ładnie wyglądają.Swoją walkę z trądzikiem zaczynałam od nich.Trwała naprawdę długo, bo kilka ładnych lat ( jako dziecko 8 letnie juz miałam trądzik - wtedy tylko zaskórnikowato-grudkowy, i na nosie, ale jednak, ), a nic nie pomogło.Nie polecam tymbardziej, że idzie na to sporo pieniędzy.Ja gdybym nie wydawała pieniedzy na kolorowe, to bym zaoszczędziła pewnie ok. 400-450 zł , bo jednak one nie mało kosztują. jak jeszcze producent namawia by kupić inne z tej serii to będzie lepszy efekt ( a wszystkich jest ok. 8 każdy 15-20 zł ... )


Hemikryptofit spróbuje z morelami, uwielbiam suszone morele, a nóż, widelec
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 22:49   #1510
19Mallgosia91
Raczkowanie
 
Avatar 19Mallgosia91
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do 19Mallgosia91
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Ja pijąc te drożdże z chłodna wodą czy mlekiem obawiam sie że będą mi rosły w brzuchu a jak pije zabite tylko grzyby bo witamin to nie tyka sie to też pomaga
19Mallgosia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 22:54   #1511
19Mallgosia91
Raczkowanie
 
Avatar 19Mallgosia91
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do 19Mallgosia91
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Mi Sie wydaje ze bardziej pomagają te domowe sposoby lub jakieś kosmetyki z apteki niz to co reklamują i jeszcze drogie;/ Ale muszę czyś twarz myc:p najlepiej coś co by nie wysuszało
19Mallgosia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 16:05   #1512
zarejestrowanaMagda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Uważajcie z tymi kosmetykami bo im większa ingerencja w naturę tym gorzej dla prawidłowego funkcjonowania gospodarki wodno-lipidowej. Przede wszystkim nawilżenie, nawilżajcie się od środka,pijcie olej lniany ze skrzypem albo olej z ogórecznika (wiążą wodę w skórze) pijcie dużo wody mineralnej najlepiej z cytryną oraz drożdże piwne, herbatki ziołowe itp,itd...wiadomo,wszystk o w granicach normy. Do zewnętrznego stosowania może pomóc sudocrem. Czasem niestety walka z trądzikiem na swój sposób nie wystarcza i chcąc, niechcąc wizyta u dermatologa jest niezbędna. Konsultujcie się z wieloma dermatologami jeśli macie wątpliwości czy prawidłowo zdiagnozowano wasz przypadek. Bywa, że w niektórych przypadkach antybiotyk jest niestety konieczny. Przede wszystkim nie próbujcie leczyć trądziku wizytami w solarium bo daje to rezultaty na krótką metę, później jest jeszcze gorzej bo skóra przesusza się i gruczoły łojowe zaczynają działać podwójnie wydzielając nadmiar sebum. Z tym mydłem siarkowym( o zgrozo) też uważajcie bo może wysuszać, tym bardziej odradzam komuś z cerą suchą, podrażnia i jeszcze bardziej wysusza. Ze skórą trądzikową trzeba jak z porcelaną. Polecam peelingi w gabinetach dermatologii estetycznej,są rewelacyjne lecz niestety kosztowne.W każdym razie widoczne efekty widać już po pierwszym zabiegu. Usuwa martwe, zrogowaciałe komórki naskórka, wygładza skórę (niweluje przebarwienia pozapalne i blizny)przyspieszając jej regeneracje i prowokując do prawidłowego wzrostu komórek naskórka.
zarejestrowanaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 18:39   #1513
malgoo1
Przyczajenie
 
Avatar malgoo1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Ja mam już uraz do wszelkich tych kolorowych kosmetyków, no z wyjątkiem ziaji . znacznie bardziej pomogły mi domowe sposoby wyczytane tu na wizażu, moja cera przez te wakacje dostała prawdziwy zastrzyk od natury i jak na razie bardzo ładnie mi się za to odwdzięcza
__________________
Myślę, że jestem.
malgoo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 18:46   #1514
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Hej a ja mam do was pytanie.Bo ja dotychczas nie stosowałam tak bardzo kosmetyków,zresztą często sprawdzam recenzje i tak jak patrzę to większość np. Garniera czy Nivei nie są takie dobre.Stosowałam maść cynkową,niestety się skończyła,od czasu do czasu spirytus kosmetyczny,jakiś toni,próbowałam jakieś naturalne sposoby.Trądziku też nie mam jakiegoś wielkiego.Teraz chciałabym spróbować kosmetyków Ziai Nuno,dokładnie żelu i kremu.No i moje pytanie,czy polecacie,bo ja czytałam na KWC że dobre,szczególnie żel??
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 20:14   #1515
Schanti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 72
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Ja z serii Nuno używałam tylko żel punktowy. Dawał średnie rezultaty .
Schanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 21:00   #1516
justys16
Raczkowanie
 
Avatar justys16
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Ja osobiscie też piję bratek ( w sumie smak nie taki zły :P ), mam niestety syfki, ale już straciłam rachubę, bo wcześniej próbowałam leczyć ise cebulą. Efekt? Cała buzia w syfkach, powrócił koszmar co najlepsze przed wakacjami miałam czysciutką cerę po leczeniu u dermatologa i tu od nowa...
__________________
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone


justys16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 21:39   #1517
karola363
Przyczajenie
 
Avatar karola363
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

kurde to ja mam na czole troche tego i pod okiem troche co jakis czas mi wyskakuje ropny taki ze ani go wycisnac ani nic z nim zrobic. tylko zle wyglada. jak zniknie jeden za 2 tygodnie to sie pojawia 2 po 2 stronie albo w miejscu odbok. tak to z rana widze ze na policzku czasem wyskoczy jakis, kolo nosa albo na brodzie. kurde maseczka z drozdzy(z dodatkiem mleka lub wody) tez nic nie pomagala.trzeba sprobowac z przeterminowanymi drozdzami albo je pic. babcia mi mowila ze jeszcze za jej czasow drozdze bardzo pomagaly ludzia z tradzikiem.. to mozei mi cos pomoze ale no nie wiem.. miejmy nadzieje ze cos pomoze..
__________________
...pewien chłopczyk patrząc w gwiazdy rozpłakał się rzewnie.
...jedna z gwiazd spytała wtedy:
-maluszku,dlaczego płaczesz?
chłopczyk odparł:
-jesteś tak daleko...nigdy nie zdołam cię dotknąć...
odrzekła mu gwiazda:
-przyjacielu...gdyby nie było mnie w twoim sercu, nie mógłbyś mnie nawet dostrzec...
karola363 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 12:14   #1518
19Mallgosia91
Raczkowanie
 
Avatar 19Mallgosia91
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do 19Mallgosia91
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez zarejestrowanaMagda Pokaż wiadomość
Uważajcie z tymi kosmetykami bo im większa ingerencja w naturę tym gorzej dla prawidłowego funkcjonowania gospodarki wodno-lipidowej. Przede wszystkim nawilżenie, nawilżajcie się od środka,pijcie olej lniany ze skrzypem albo olej z ogórecznika (wiążą wodę w skórze) pijcie dużo wody mineralnej najlepiej z cytryną oraz drożdże piwne, herbatki ziołowe itp,itd...wiadomo,wszystk o w granicach normy. Do zewnętrznego stosowania może pomóc sudocrem. Czasem niestety walka z trądzikiem na swój sposób nie wystarcza i chcąc, niechcąc wizyta u dermatologa jest niezbędna. Konsultujcie się z wieloma dermatologami jeśli macie wątpliwości czy prawidłowo zdiagnozowano wasz przypadek. Bywa, że w niektórych przypadkach antybiotyk jest niestety konieczny. Przede wszystkim nie próbujcie leczyć trądziku wizytami w solarium bo daje to rezultaty na krótką metę, później jest jeszcze gorzej bo skóra przesusza się i gruczoły łojowe zaczynają działać podwójnie wydzielając nadmiar sebum. Z tym mydłem siarkowym( o zgrozo) też uważajcie bo może wysuszać, tym bardziej odradzam komuś z cerą suchą, podrażnia i jeszcze bardziej wysusza. Ze skórą trądzikową trzeba jak z porcelaną. Polecam peelingi w gabinetach dermatologii estetycznej,są rewelacyjne lecz niestety kosztowne.W każdym razie widoczne efekty widać już po pierwszym zabiegu. Usuwa martwe, zrogowaciałe komórki naskórka, wygładza skórę (niweluje przebarwienia pozapalne i blizny)przyspieszając jej regeneracje i prowokując do prawidłowego wzrostu komórek naskórka.
Ja używam sudocremu i pije drożdże spożywcze Mam pytani co do Lnu Mat takie jego ziarenka Jak je zaleje wodą i będe pic to też może coś dac??

Ojjjj widze zdionka KADZIA na forum:P Moj ulubiony siatkarz
Kurcze tylko szkoda mi tych igrzysk
19Mallgosia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 20:28   #1519
jaagnieszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 10
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Witam, z domowych sposobów to z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić maseczkę zrobioną z drożdży, mleka i oliwy z oliwek naprawde pomaga, skora po tym jest zdrowsza i bardziej matowa Kiedyś słyszałam, że dobra jest mąka ziemniaczana, ale jak poszlam do lekarza i powiedzialam mu o tym, to mnie wysmial, bo strasznie zatyka to pory i efekt jest odwrotny do zadanego:/ Obecnie stosuje wlasnie ta maseczke z drozdzy + mycie twarzy szczoteczka do tego przeznaczona + tonik i krem z GARNIERA. Naprawde efekty sa zadawalajace Oczywiscie, żeby zobaczyc jakiekolwiek zmiany, to trzeba regularnie stosowac to, ja efekty zobaczylam po 1. tyg stosowania
pzdr
jaagnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 21:53   #1520
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Jejku, a ja tyle kombinowałam, tyle używałam, aż w koncu zdesperowana kupiłam bratek w tabletkach i jest bosko.Najgorszy wysyp mam za sobą.Teraz co kilka dni wyskoczy mi mały pryszczyk rano, ale da się go zakryć dobrze korektorem, a na następny dzień go nie ma.Moja cera prawie się oczyściła - jeszcze ciut i będzie gładziutka. Nawet na wągry pomaga.Oprócz tego wieczorem stosuje Humektan, na to punktowo na jakieś mniejsze krostki Benzacne, rano myje twarz woda( czasem krem antybakteryjny ), korektor synergena na plamy, i jest pięknie
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 12:13   #1521
kasi15enka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

ojejku ale mnie tu dawno nie bylo... moze to i lepiej :P chodzilam sobie do dermatologa i wszystkim to polecam łykam antybiotyk, witamine B, do smarowania maść Duac, jakis lek robiony, tonik Vichy i zel zluszcajacy tez z Vichy - jest bajka wszystkim to naprawde goraca polecam
kasi15enka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 12:43   #1522
19Mallgosia91
Raczkowanie
 
Avatar 19Mallgosia91
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do 19Mallgosia91
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

BuUu wczoraj użyłam żelu mojej siostry Nivea Young cos takiego z jakimiś mikrogranulkami na początku cera ładna i w ogóle ... dziś sie posmarowałam podkładem zbliżam sie do lusterka a tam skóra z nosa i czoła to prawie płatami zchodziła:O szok poszłam sobie do rosmana i kupiłam mleczko nawilżające ziaji i korektor Synergen zobacze jak to będzie
a mam takie pytanko bo drożdże chyba coś podobnie działają jak bratek Ja przestajecie pic i na nowo zaczynacie to macie wysyp? Kurcze bo znów zaczęłam pic i cera straszna;/ nie wiem czy taki początek czy już na mnie nie działaja:/ Pozdrawiam
19Mallgosia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 13:01   #1523
cisza-motyla
Rozeznanie
 
Avatar cisza-motyla
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 836
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

a ja trzeci dzień łykam bratek i narazie cudów nie ma, bo czego można się spodziewać po takim krótkim czasie, ale boje sie wysypu, o którym piszecie..
__________________
Wymienię RURKI z Reportera:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post17269870
cisza-motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 13:15   #1524
malgoo1
Przyczajenie
 
Avatar malgoo1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

ja bratkowy wysyp też już raczej mam za sobą, z tym że ja piję herbatkę i jednak już 2 razy dziennie . teraz wszystko ładnie się goi, na dzień i na noc używam kremu ogórkowego z ziaji dzięki któremu wszystkiego plamki które mi zostały ładnie się goją. no i raz dziennie tonik z cytryny. jak na razie jest co raz lepiej... a na początku wakacji było naprawdę tragicznie.
__________________
Myślę, że jestem.
malgoo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 13:36   #1525
cisza-motyla
Rozeznanie
 
Avatar cisza-motyla
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 836
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

dziewczyny, a jaki byście poleciły lekki krem nawilżający pod podkład?
__________________
Wymienię RURKI z Reportera:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post17269870
cisza-motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 13:50   #1526
19Mallgosia91
Raczkowanie
 
Avatar 19Mallgosia91
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do 19Mallgosia91
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Ja też mam problem z kremem bo po każdym mi coś wyskakuje wiec wole nie używac a od czasu do czasu nawilżam maseczką aloesową z Perfecty Jak dla mnie jest dobra kupuje sobie takie małe za 1.50 do tego stosuje też peeling drobnoziarnisty z perfecty tesh ok 2 zł:P i mi to czasami starcza na 3-4 razy i na moje szczęscie nic mi po tym nie wyskakuje
19Mallgosia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 13:52   #1527
cisza-motyla
Rozeznanie
 
Avatar cisza-motyla
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 836
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

kurcze, ale ja sobie nie wyobrazam nie nałożyć kremu, bo nawet jak umyje twarz żelem to czasem jest sucha a jak dojdzie podkład (mam matujący) to wszystkie suche skórki byłoby widać.
__________________
Wymienię RURKI z Reportera:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post17269870
cisza-motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 14:04   #1528
19Mallgosia91
Raczkowanie
 
Avatar 19Mallgosia91
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do 19Mallgosia91
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Ja też czasami tak mam;/własnie dzis mi strasznie zchodzi po żelu;/ może pij dużo wody od srodka troszke nawilżysz Ja dzis kupiłam mleczko ogórkowe ziaji i pisze ze nawilza oczyszcza i zmiękcza naskórek może podziała bo do kremów jakies uprzedzenie mam co bym nie użyła to jest nie tak:/
19Mallgosia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 15:28   #1529
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

krem antybakteryjny nuno ziaja
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 15:35   #1530
cisza-motyla
Rozeznanie
 
Avatar cisza-motyla
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 836
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

ale czy on jest nawilżający?
__________________
Wymienię RURKI z Reportera:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post17269870
cisza-motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-10 11:01:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.