Sierpnióweczki 2016! Część VII. - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-18, 12:41   #3631
Krefetka
Zadomowienie
 
Avatar Krefetka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
Ogromne gratulacje



Dzień dobry
Super ze dzieciaki przybiersja ladnie ;-)

Jutro wkoncu sciagna mi szwy i lepiej sie bedzie funkcjonowac ;-)

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka


Wczoraj przeżyłam zdjęcie szwów. Ulga i radość niewyobrażalna


Wysłane za pomocą magii
Krefetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 12:46   #3632
Origa
Rozeznanie
 
Avatar Origa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Dziewczyny, dzięki za gratulacje co do bólu i strachu przed nim to nie czarujmy się: poród boli, ale potwierdzam, że w momencie kiedy dostaje się dziecko, razem z nim przychodzi mega power, ja miałam wrażenie, że mogę teraz już góry przenosić i wszystko wcześniej staje się nieważne, a ból nie taki straszny

Wysłane z mojego 6045Y przy użyciu Tapatalka
Origa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 12:50   #3633
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość

my dziś wychodzimy..trochę się boję.. mieliśmy ciężką noc, tysiąc zaleceń słyszę, nie wiem czy to wszystko zapamiętam co do mnie mówią,bo głowa mnie boli ..

Ale fajnie, że wychodzicie. Na pewno dobrze sobie poradzisz.

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
Wczoraj przeżyłam zdjęcie szwów. Ulga i radość niewyobrażalna


Wysłane za pomocą magii

Uff dobrze, że już bez szwów jesteś.

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzięki za gratulacje co do bólu i strachu przed nim to nie czarujmy się: poród boli, ale potwierdzam, że w momencie kiedy dostaje się dziecko, razem z nim przychodzi mega power, ja miałam wrażenie, że mogę teraz już góry przenosić i wszystko wcześniej staje się nieważne, a ból nie taki straszny

Wysłane z mojego 6045Y przy użyciu Tapatalka

Brzmi optymistycznie, super, że u Ciebie taki power!
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 13:05   #3634
Krefetka
Zadomowienie
 
Avatar Krefetka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
Orange kto jak kto , ale Ty masz nie dać rady? Ty jesteś taka babka,że nie ma mocnych na Ciebie..





super wieści...czuć optymizm z Twojej wypowiedzi..



Serdecznie Ci gratuluję..piękny prezent zrobiła wasza piękna Helencia

my dziś wychodzimy..trochę się boję.. mieliśmy ciężką noc, tysiąc zaleceń słyszę, nie wiem czy to wszystko zapamiętam co do mnie mówią,bo głowa mnie boli ..


Zalecenia bedziesz miała spisane przy wypisie. Ważne zeby wierzyć w swoje siły i nie bać sie dziecka
Powidzenia


Wysłane za pomocą magii

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
OMG Czyli podczas porodu mam się przygotować na wszelkie ewentualności?





A każdy mówi że zaraz wyrośnie, nie kupuj takich małych

Dużo masz tych ubranek na 56?




Ja mam z 6 kompletów (body+ spodenki/śpiochy/pajace) tyle ze rozmiar rozmiarowi nierówny. A mały ze swoim wzrostem 51cm topi sie w 3 kompletach z tych 6 ktore mam.
Dokupiliśmy pajace na 52 ale okazały sie za małe ;(.

Dzis w nocy Filip pobił rekord pieluch i zalewania sie raz góra raz dołem i teraz czekam aż te jedyne komplety dosusza


Wysłane za pomocą magii

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Ale fajnie, że wychodzicie. Na pewno dobrze sobie poradzisz.




Uff dobrze, że już bez szwów jesteś.




Brzmi optymistycznie, super, że u Ciebie taki power!


Bez szwów można wygodniej siadać, dłużej chodzic. Oj radość niewyobrażalna


Wysłane za pomocą magii
Krefetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 13:23   #3635
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Mój też był na urlopie to chodzil na wycieczki w góry, wstawał o 10 a w domu było coraz brudniej... dostałam jakiejś wścieklizny pewnego dnia i sie wydarłam, że ja jestem w 39tc pracuje od rana do wieczora i nie mam siły ani sprzątać ani gotować i ma się zabierać za robotę bo jak nie to serio się na nim zawiodę. Wjechałam na ambicje i się chłop ogarnął nawet okna pomył z reguły to dobry chłop ale czasami to tylko chłop
idealnie to podsumowałaś

Cytat:
Napisane przez wiewioreczka Pokaż wiadomość
też idę dziś na ostatnią sr i mam zamiar urodzić w tym tygodniu! mam nadzieję, że dzidziuś się posłucha, choć termin dopiero na 27 (z miesiączki na 22, ale lekarze sugrują się tym z usg)
co prawda objawów n razie raczej brak, pobolewają plecy i podbrzusze ale od wczoraj wieczorem intensywnie korzystamy 3xs
zaraz będę sobie skakac na piłce i popijać napar z liści malin.
Oby coś ruszyło

Cytat:
Napisane przez aneks17 Pokaż wiadomość
Dzięki!

To przyj skutecznie
Dzięki

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Ja dzis na wizycie u prowadzącej miałam tez spotkanie z położną ze szpitala w ktorym bede rodzic. I przeżyłam szok, bo tak miłej kobiety to chyba w zyciu nie spotkałam! Omówiła ze mna teoche plan porodu i odpowiedziała na moje pytania super babka, jesli ona bedzie moja położna tomów rodzic nawet dwa dni ostrzegła ze warunki w szpitalu sa "takie sobie" ale opieka bardzo dobra, i tak tez czytałam w internetach
Doktor mowi ze główka nisko, wiec powinnam w tym roku urodzić
To fajnie że położna taka miła
No skoro w tym roku urodzisz to chyba Ci ulżyło ?

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Melduję po wizycie, że Kasia w 8 dobie życia waży 3650 (urodzeniowa 3540), czyli od piątku przybrała 250g Przybiera podobno rekordowo . Reszta też ok. Przychodnia, położna - bez zarzutu. Latam już bez szwów.
Kasia to mały żarłoczek

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Po wizycie rozwarcie mamy na poł cm - szyjka wg gina zdecydowanie lepsza niz ostatnio jednak jeszcze nie gotowa bo wygięta do krzyża - w tej sytuacji mówił ze gdyby pęcherz pękł to sa tak zwane bóle krzyżowe i one bardzo bolą także chcemy jeszcze poczekać aż szyjka sama sie przygotuje. W poniedziałek wizyta - jeśli nic sie szybciej nie wydarzy. I jeżeli bedxie rozwarcie postępowało to pomału będziemy mnie kładli do szpitala. Powiedział, ze mam sie nastawić ze w połowie przyszłego tygodnia juz będziemy po wszystkim jestem trochę podekscytowana i juz nie mogę sie doczekać... Badanie było nieprzyjemne ale nie bolało mega mocno - trochę. Po badaniu zaczęło bolec mnie podbrzusze a teraz przed kąpielą zauważyłam, taka przybrudzona wydzielinę... Podejrzewam, ze to po badaniu... Mała wazy 3,5kg przepływy podobno idealne. Wiec pozostało nam czekać.... Jutro jade szukać staników do karmienia bo sie wlasnie kapnelam, ze tego mi brakuje
To dobre wieści. Mam dziś wizytę i też chcę usłyszeć że mam rozwarcie

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie nadrabiam, chciałam się tylko pochwalić, że Helenka przyszła na świat wczoraj czyli 17/08 w rocznicę ślubu rodziców o godz. 0:55 sn. Ważyła 3300, 52cm szczęścia Poród (cześć szpitalna) od wejścia na izbę przyjęć do pierwszego krzyku małej trwał trochę ponad 8 godzin, za namową położnych zdecydowałam się jednak nie korzystać z zzo, że środków znieczulajacych miałam wlasny Tens, w kroplowce dostałam paracetamol i coś jeszcze pod koniec czego nazwy nie pamiętam, ale nic nie dało Tz był że mną od samego początku do końca i jego wsparcie okazało się nieocenione choć wiem, że jemu też było ciężko patrzeć jak się męczę/jak mnie boli. Byłam nacinana, ale dosłownie na 3 szwy i wiem, że położna zrobiła to naprawdę, by mnie uchronic przed czymś gorszym. Sam poród opiszę Wam osobno jak wrócimy do domu - mam nadzieję że jutro, o ile się nie zazolcimy. Póki co walczymy o kp, bo jeszcze nie do końca współpracujemy w tym zakresie to znaczy obie chcemy, ale u mnie za mało pokarmu, u niej za duzy apetyt ale się nie poddajemy, od wczorajszego popołudnia rozbudzam laktacje laktatorem i pomału widać efekty wciąż trochę nieprzytomna jestem bo od porodu może z 8 godzin przespałam do teraz, ale szczęśliwa bardzo Trzymam kciuki za wszystkie jeszcze nierozpakowane!
Gratulacje Witamy Helenkę
za rozkręcenie kp
Tens okazał się skuteczny?

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
U Was też ciągle pada? Poza tym ciągle buro, czyżby już jesień?
Nie. U mnie ładne słonko od tygodnia a temp ok 22-24 st C idealnie W weekend za to ma być podobno gorąco

Cytat:
Napisane przez Afrodita Pokaż wiadomość
Dzisiaj miałam okropna noc.. Mala ciągle się wierciła.. Uciskała mocno pęcherz, wbijała nóżki pod żebra Nie mogłam się wcale ułożyć ehh
Ach te nasze szkraby Moja też się wierci jakby miała owsiki

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
my dziś wychodzimy..trochę się boję.. mieliśmy ciężką noc, tysiąc zaleceń słyszę, nie wiem czy to wszystko zapamiętam co do mnie mówią,bo głowa mnie boli ..
W domku na pewno będzie lepiej będziesz mogła wyregulować małej rytm dnia, nikt was nie będzie budził o 6 rano. No i normalnie zjesz w końcu

Ja na 56 też mam coś ze 7 kpl. Się okaże czy wystarczy Najwyżej będę dokupywać

Wczoraj przemeldowałam się do TŻ w końcu, i po rozmowie z urzędniczką zdecydowaliśmy się na uznanie dziecka poczętego. Byłam przekonana że jak się przemelduję do tej gminy to dziecko też będę tu rejestrować a do tego urzędu mamy bardzo blisko więc stwierdziłam że dam radę po porodzie tu przyjechać z TŻem. Okazało się że dziecko rejestruje się w tej gminie gdzie się urodzi czyli i tak czekała by nas wycieczka do USC do W-wia albo Oławy (w zależności co mi odbije i zmienię zdanie w ostatniej chwili )
A na sr położna powiedziała że brzuch się obniżył i że już blisko, że dziecko duże (z tego co wymacała)

No i mam już wszystkie badania do szpitala, więc mogę rodzić. Torbę wczoraj sprawdziłam i wszystko jest.
A i hemoglobina 12,3 (na ost. badaniu 11,1)

Trzymam kciuki za wszystkie nierozpakowane! Pełnia jeszcze trwa!
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 13:38   #3636
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

ja też liczę dziś na pełnię chociaż nadal żadnych zwiastunów porodu nie ma :P wyczytałam też właśnie że najwięcej porodów odbywa się w czwartki !
ziuta trzymam kciuki żeby obniżenie brzucha zwiastowało rychłe narodziny

na 56 to ja aktualnie mam dużo za dużo ubranek, bo kuzynka postanowiła mnie z nienacka obdarować i z moich 7 kompletów zreobiło się chyba z 15, już przestałam nawet liczyć.
__________________


Edytowane przez wiewioreczka
Czas edycji: 2016-08-18 o 13:40
wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 13:43   #3637
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

U mnie też dalej nic dziś zrobiliśmy z TŻ spacer 6,5 km może coś ruszy
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-18, 14:10   #3638
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Mam wrażenie że moje piersi urosły od wczoraj co najmniej o rozmiar!
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 14:19   #3639
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Wczoraj przemeldowałam się do TŻ w końcu, i po rozmowie z urzędniczką zdecydowaliśmy się na uznanie dziecka poczętego. Byłam przekonana że jak się przemelduję do tej gminy to dziecko też będę tu rejestrować a do tego urzędu mamy bardzo blisko więc stwierdziłam że dam radę po porodzie tu przyjechać z TŻem. Okazało się że dziecko rejestruje się w tej gminie gdzie się urodzi czyli i tak czekała by nas wycieczka do USC do W-wia albo Oławy (w zależności co mi odbije i zmienię zdanie w ostatniej chwili )
A na sr położna powiedziała że brzuch się obniżył i że już blisko, że dziecko duże (z tego co wymacała)

No i mam już wszystkie badania do szpitala, więc mogę rodzić. Torbę wczoraj sprawdziłam i wszystko jest.
A i hemoglobina 12,3 (na ost. badaniu 11,1)

Trzymam kciuki za wszystkie nierozpakowane! Pełnia jeszcze trwa!
Ale fajnie, że brzuch obniżony, kciuki za dalsze dobre wieści i rozwój akcji.

Elegancko z hemoglobiną. Też jestem z mojej zadowolona - wzrost z 11,5 do 12,7.

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
U mnie też dalej nic dziś zrobiliśmy z TŻ spacer 6,5 km może coś ruszy
Wow, to moim zdaniem powinno coś dać, ja mam problem żeby przejść 1 km.

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Mam wrażenie że moje piersi urosły od wczoraj co najmniej o rozmiar!
Mleczarnia powoli startuje?
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 14:59   #3640
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez wiewioreczka Pokaż wiadomość
ja też liczę dziś na pełnię chociaż nadal żadnych zwiastunów porodu nie ma :P wyczytałam też właśnie że najwięcej porodów odbywa się w czwartki !
ej no to jak dziś czwartek i pełnia to takie kombo że wszystkie powinnysmy urodzić! i to najlepiej szybko i sprawnie, bez komplikacji
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 15:24   #3641
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
U mnie też dalej nic dziś zrobiliśmy z TŻ spacer 6,5 km może coś ruszy


O matko. A ja sie wczorajszym spacerem cieszylam... Moze z 1,5 km przeczlapalam...



Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Mam wrażenie że moje piersi urosły od wczoraj co najmniej o rozmiar!


Mozliwe i dla mnie osobiscie wnerwiajace



Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
ej no to jak dziś czwartek i pełnia to takie kombo że wszystkie powinnysmy urodzić! i to najlepiej szybko i sprawnie, bez komplikacji


Dzisiaj bym zarzygala pol porodowki. Ale i tak chce rodzic, najwyzej beda po mnie sprzatac



Wysłane za pomocą mTalk
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-18, 15:30   #3642
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
ej no to jak dziś czwartek i pełnia to takie kombo że wszystkie powinnysmy urodzić! i to najlepiej szybko i sprawnie, bez komplikacji
jestem za
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 15:41   #3643
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
ej no to jak dziś czwartek i pełnia to takie kombo że wszystkie powinnysmy urodzić! i to najlepiej szybko i sprawnie, bez komplikacji

Ja się trochę boję tłoku na porodówce w związku z tą pełnią. No i mąż dopiero w piątek zaczyna urlop, ale w sumie... Jest jeszcze to okolicznościowe wolne.
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 15:44   #3644
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Energii mi nie brakuje Jak chodzę to jest ok mam problem tylko przy wstawianiu/przekręcaniu się z boku na bok bo strasznie bolą pachwiny, uda ale jak już wstanę to mogę szaleć
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 16:19   #3645
gosiaczkam
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczkam
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: DE/Krk
Wiadomości: 295
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie nadrabiam, chciałam się tylko pochwalić, że Helenka przyszła na świat wczoraj czyli 17/08 w rocznicę ślubu rodziców o godz. 0:55 sn. Ważyła 3300, 52cm szczęścia Poród (cześć szpitalna) od wejścia na izbę przyjęć do pierwszego krzyku małej trwał trochę ponad 8 godzin, za namową położnych zdecydowałam się jednak nie korzystać z zzo, że środków znieczulajacych miałam wlasny Tens, w kroplowce dostałam paracetamol i coś jeszcze pod koniec czego nazwy nie pamiętam, ale nic nie dało Tz był że mną od samego początku do końca i jego wsparcie okazało się nieocenione choć wiem, że jemu też było ciężko patrzeć jak się męczę/jak mnie boli. Byłam nacinana, ale dosłownie na 3 szwy i wiem, że położna zrobiła to naprawdę, by mnie uchronic przed czymś gorszym. Sam poród opiszę Wam osobno jak wrócimy do domu - mam nadzieję że jutro, o ile się nie zazolcimy. Póki co walczymy o kp, bo jeszcze nie do końca współpracujemy w tym zakresie to znaczy obie chcemy, ale u mnie za mało pokarmu, u niej za duzy apetyt ale się nie poddajemy, od wczorajszego popołudnia rozbudzam laktacje laktatorem i pomału widać efekty wciąż trochę nieprzytomna jestem bo od porodu może z 8 godzin przespałam do teraz, ale szczęśliwa bardzo Trzymam kciuki za wszystkie jeszcze nierozpakowane!

Wysłane z mojego 6045Y przy użyciu Tapatalka
Gratulacje wielkie ;* niech Helenka zdrowo rosnie... i kciuki za jutrzejsze wyjscie do domku

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
U mnie też dalej nic dziś zrobiliśmy z TŻ spacer 6,5 km może coś ruszy
wow niezły kilometraż. Ja w poniedziałek po lekarzu tak spacerowałam...no może nie aż tyle... i moze dzieki temu szyjka skróciła się z ponad 4 cm do 1,5cm dziś, rozwarcie na 2 cm ale skurcze na KTG płaskie jak stół.... więc mój szczęśliwy urodzinowy dzień nie przyniósl najlepszego prezentu
gosiaczkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 16:49   #3646
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Ja się trochę boję tłoku na porodówce w związku z tą pełnią. No i mąż dopiero w piątek zaczyna urlop, ale w sumie... Jest jeszcze to okolicznościowe wolne.
no właśnie tego też się boję, szczególnie jak moja wanna będzie zajęta! ale stwierdziłam, że mogę już nawet na IP rodzić
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 17:51   #3647
Krefetka
Zadomowienie
 
Avatar Krefetka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Dzisiaj bym zarzygala pol porodowki. Ale i tak chce rodzic, najwyzej beda po mnie sprzatac



Wysłane za pomocą mTalk

Rzyganie to tez forma oczyszczenia przed porodem
Moze to juz niedługo?



Wysłane za pomocą magii
Krefetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 19:19   #3648
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

my już w domu..na razie relaks.. kot nie przejawia nadmiernych reakcji.. jakby się znali nie od dziś..trzymam kciuki za dzisiejsze porody w swietle księżyca
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 20:07   #3649
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Ale fajnie, że brzuch obniżony, kciuki za dalsze dobre wieści i rozwój akcji.

Elegancko z hemoglobiną. Też jestem z mojej zadowolona - wzrost z 11,5 do 12,7.
U Ciebie też ładny wynik

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Mozliwe i dla mnie osobiscie wnerwiajace

Dzisiaj bym zarzygala pol porodowki. Ale i tak chce rodzic, najwyzej beda po mnie sprzatac
Wnerwiają Cię moje piersi
Też mnie dziś mdli

Cytat:
Napisane przez gosiaczkam Pokaż wiadomość
wow niezły kilometraż. Ja w poniedziałek po lekarzu tak spacerowałam...no może nie aż tyle... i moze dzieki temu szyjka skróciła się z ponad 4 cm do 1,5cm dziś, rozwarcie na 2 cm ale skurcze na KTG płaskie jak stół.... więc mój szczęśliwy urodzinowy dzień nie przyniósl najlepszego prezentu
Przynajmniej masz rozwarcie...

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
my już w domu..na razie relaks.. kot nie przejawia nadmiernych reakcji.. jakby się znali nie od dziś..trzymam kciuki za dzisiejsze porody w swietle księżyca
za wyjście do domu
No przecież znają się od 9 m-cy

Ja po wizycie, ktg bez zmian- żadnych skurczy Szyjka skrócona, miękka, bez rozwarcia Moja mała to kawał baby zmierzył ja gin i mówi 4kg!!! ale brzuszek o tydzień większy i dlatego tak wyszło, i że usg może się mylić o 300g więc mierzy ją drugi raz i wyszło 4100 Jak tylko przekroczę próg porodówki to poproszę o cc
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-18, 20:16   #3650
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
my już w domu..na razie relaks.. kot nie przejawia nadmiernych reakcji.. jakby się znali nie od dziś..trzymam kciuki za dzisiejsze porody w swietle księżyca

Super, ze juz w domku jesteście teraz juz wszystko bedzie szło dobrze, bo nie ma jak w domu
Ja wlasnie szykuje kąpiel przy świecach wysprzątalam dzis pol mieszkania, łącznie z wyczyszczeniem pralki z kazdej strony....także liczę ze cos ruszy. Czekam ba tżta no i wiaodmo....bede go molestować

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
U Ciebie też ładny wynik





Wnerwiają Cię moje piersi

Też mnie dziś mdli





Przynajmniej masz rozwarcie...





za wyjście do domu

No przecież znają się od 9 m-cy



Ja po wizycie, ktg bez zmian- żadnych skurczy Szyjka skrócona, miękka, bez rozwarcia Moja mała to kawał baby zmierzył ja gin i mówi 4kg!!! ale brzuszek o tydzień większy i dlatego tak wyszło, i że usg może się mylić o 300g więc mierzy ją drugi raz i wyszło 4100 Jak tylko przekroczę próg porodówki to poproszę o cc

Ponoć błąd pomiaru moze byc nawet do 500 g wiec sie nie przejmuj moj syn ma niby 3500 g, ale jakas duza glowska mu wychodzi z pomiarów a duzo mniejszy brzuszek i udo, także staram sie nie sugerować tymi pomiarami i niestety liczyć z tym ze moze byc jeszcze większy albo mniejszy
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 20:18   #3651
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
Rzyganie to tez forma oczyszczenia przed porodem

Moze to juz niedługo?







Wysłane za pomocą magii


Oj chcialabym jak poczulam po godz 20 kilka mocniejszych skurczy to od razu wybylam na spacer, teraz spijam herbatke z lisci malin i zaraz bede na pice skakac



Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
my już w domu..na razie relaks.. kot nie przejawia nadmiernych reakcji.. jakby się znali nie od dziś..trzymam kciuki za dzisiejsze porody w swietle księżyca


To moze sie fajnie zakumpluja i bedzie Matylde pilnowac jak niania

Przydalyby sie jakies porody



Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość

Wnerwiają Cię moje piersi

Też mnie dziś mdli





Ja po wizycie, ktg bez zmian- żadnych skurczy Szyjka skrócona, miękka, bez rozwarcia Moja mała to kawał baby zmierzył ja gin i mówi 4kg!!! ale brzuszek o tydzień większy i dlatego tak wyszło, i że usg może się mylić o 300g więc mierzy ją drugi raz i wyszło 4100 Jak tylko przekroczę próg porodówki to poproszę o cc






O ja cie ale klocek! Chociaz ja pewnie jesli dotrwam do poniedzialkowej wizyty uslysze podobna wage...



Ide na pilke robic rozwarcie.





Wysłane za pomocą mTalk
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 20:24   #3652
gosiaczkam
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczkam
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: DE/Krk
Wiadomości: 295
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
my już w domu..na razie relaks.. kot nie przejawia nadmiernych reakcji.. jakby się znali nie od dziś..trzymam kciuki za dzisiejsze porody w swietle księżyca
brawo za wyjście nie ma jak w domu
Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
U Ciebie też ładny wynik


Wnerwiają Cię moje piersi
Też mnie dziś mdli


Przynajmniej masz rozwarcie...


za wyjście do domu
No przecież znają się od 9 m-cy

Ja po wizycie, ktg bez zmian- żadnych skurczy Szyjka skrócona, miękka, bez rozwarcia Moja mała to kawał baby zmierzył ja gin i mówi 4kg!!! ale brzuszek o tydzień większy i dlatego tak wyszło, i że usg może się mylić o 300g więc mierzy ją drugi raz i wyszło 4100 Jak tylko przekroczę próg porodówki to poproszę o cc
Nie przejmuj się tak wynikami. Moja Mała w poniedz na wizycie wymiary: z głowki 3kg, z brzuszka 3,4kg, z kosci udowej 3,8. Strasznie duża rozbieznosc pomiarow... glowa do gory i byle by już się zaczęło
Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Super, ze juz w domku jesteście teraz juz wszystko bedzie szło dobrze, bo nie ma jak w domu
Ja wlasnie szykuje kąpiel przy świecach wysprzątalam dzis pol mieszkania, łącznie z wyczyszczeniem pralki z kazdej strony....także liczę ze cos ruszy. Czekam ba tżta no i wiaodmo....bede go molestować




Ponoć błąd pomiaru moze byc nawet do 500 g wiec sie nie przejmuj moj syn ma niby 3500 g, ale jakas duza glowska mu wychodzi z pomiarów a duzo mniejszy brzuszek i udo, także staram sie nie sugerować tymi pomiarami i niestety liczyć z tym ze moze byc jeszcze większy albo mniejszy
no to udanego molestowania
gosiaczkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 20:31   #3653
Krefetka
Zadomowienie
 
Avatar Krefetka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Ciekawe jak u Georgi moze juz urodziła?


Wysłane za pomocą magii
Krefetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 20:51   #3654
aneks17
Raczkowanie
 
Avatar aneks17
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
Wczoraj przeżyłam zdjęcie szwów. Ulga i radość niewyobrażalna


Wysłane za pomocą magii
Super, że je zdjęli!

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
my już w domu..na razie relaks.. kot nie przejawia nadmiernych reakcji.. jakby się znali nie od dziś..trzymam kciuki za dzisiejsze porody w swietle księżyca
W domu zawsze najlepiej!

Mi chyba wypadł czop... Tak myślę. Boli mnie coraz mocniej pachwina... Poza tym nic.
Jutro tp. Jak w nocy nic nie ruszy, jadę na IP na ktg, tak jak mi zalecali po ostatniej wizycie. I zobaczymy, co mi powiedzą...

Jej, już nie mogę patrzeć na TŻta. Widać, że jest zmęczony i zestresowany. W pracy się nie może skupić, bo ciągle myśli o upartym Synu... Ech... Chcielibyśmy już oboje przejść do kolejnego etapu...
__________________
blog
aneks17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 21:02   #3655
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
my już w domu..na razie relaks.. kot nie przejawia nadmiernych reakcji.. jakby się znali nie od dziś..trzymam kciuki za dzisiejsze porody w swietle księżyca
Super, że jest relaks i że kotek zachowuje się ok.

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
U Ciebie też ładny wynik


Ja po wizycie, ktg bez zmian- żadnych skurczy Szyjka skrócona, miękka, bez rozwarcia Moja mała to kawał baby zmierzył ja gin i mówi 4kg!!! ale brzuszek o tydzień większy i dlatego tak wyszło, i że usg może się mylić o 300g więc mierzy ją drugi raz i wyszło 4100 Jak tylko przekroczę próg porodówki to poproszę o cc
Też słyszałam, że jeszcze większy może być błąd pomiaru.

Kciuki za rozwieranie w takim razie.

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Oj chcialabym jak poczulam po godz 20 kilka mocniejszych skurczy to od razu wybylam na spacer, teraz spijam herbatke z lisci malin i zaraz bede na pice skakac


Ide na pilke robic rozwarcie.
Powodzenia, oby piłka pomogła.

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
Ciekawe jak u Georgi moze juz urodziła?
Też właśnie jestem ciekawa jak tam.

Cytat:
Napisane przez aneks17 Pokaż wiadomość

Mi chyba wypadł czop... Tak myślę. Boli mnie coraz mocniej pachwina... Poza tym nic.
Jutro tp. Jak w nocy nic nie ruszy, jadę na IP na ktg, tak jak mi zalecali po ostatniej wizycie. I zobaczymy, co mi powiedzą...

Jej, już nie mogę patrzeć na TŻta. Widać, że jest zmęczony i zestresowany. W pracy się nie może skupić, bo ciągle myśli o upartym Synu... Ech... Chcielibyśmy już oboje przejść do kolejnego etapu...
Może Twój czop zalicza się do takich zapowiadających szybkie rozwiązanie. Oby ruszyło!

Mnie też bolą pachwiny bardzo mocno. ;/

Biedny TŻ... Ja z moim mam odwrotnie, żyje w świecie pracy i nie ma czasu pomyśleć o synku, przypomnieć sobie info o swojej roli przy porodzie itp.
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 21:04   #3656
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez aneks17 Pokaż wiadomość
Super, że je zdjęli!







W domu zawsze najlepiej!



Mi chyba wypadł czop... Tak myślę. Boli mnie coraz mocniej pachwina... Poza tym nic.

Jutro tp. Jak w nocy nic nie ruszy, jadę na IP na ktg, tak jak mi zalecali po ostatniej wizycie. I zobaczymy, co mi powiedzą...



Jej, już nie mogę patrzeć na TŻta. Widać, że jest zmęczony i zestresowany. W pracy się nie może skupić, bo ciągle myśli o upartym Synu... Ech... Chcielibyśmy już oboje przejść do kolejnego etapu...

Jaka ta końcówka ciąży jest okropna....to czekanie jak na zbawienie na przyjście dziecka, a niby ciagle straszą (przynajmniej mnie) ze "jak sie urodzi to dopiero zobacze jakie zycie jest ciężkie", a tymczasem wszystkie sie nie mozemy tego doczekać tych nieprzespanych nocy, ciągłych watpliwości i trosk

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Moj tżet tez juz wyczekuje syna, nawet ccyba bardziej niż ja! Juz od paru dni gada w pracy ze mu sie syn bedzie rodził na szczescie dostosowują mu w miare prace do aktualnej sytuacji i juz nie ma służb ani wart (jest żołnierzem) ani zadnych wyjazdów poza Warszawę
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 21:05   #3657
Niezapominajka 89
Raczkowanie
 
Avatar Niezapominajka 89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 245
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
my już w domu..na razie relaks.. kot nie przejawia nadmiernych reakcji.. jakby się znali nie od dziś..trzymam kciuki za dzisiejsze porody w swietle księżyca
Super, że już wyszłyście z małą. W domu to zawsze inaczej na pewno sobie świetnie poradzisz

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość


Ja po wizycie, ktg bez zmian- żadnych skurczy Szyjka skrócona, miękka, bez rozwarcia Moja mała to kawał baby zmierzył ja gin i mówi 4kg!!! ale brzuszek o tydzień większy i dlatego tak wyszło, i że usg może się mylić o 300g więc mierzy ją drugi raz i wyszło 4100 Jak tylko przekroczę próg porodówki to poproszę o cc
Duża już ta Twoja córcia

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
Ciekawe jak u Georgi moze juz urodziła?


Wysłane za pomocą magii
Pewnie tak i nie ma czasu

Cytat:
Napisane przez aneks17 Pokaż wiadomość

Jej, już nie mogę patrzeć na TŻta. Widać, że jest zmęczony i zestresowany. W pracy się nie może skupić, bo ciągle myśli o upartym Synu... Ech... Chcielibyśmy już oboje przejść do kolejnego etapu...
Mój ma tak samo już się nie może synka doczekać. Kładę się spać już trzecią noc z nadzieją, że obudzą mnie skurcze
Niezapominajka 89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 21:15   #3658
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Niezapominajka 89 Pokaż wiadomość

Kładę się spać już trzecią noc z nadzieją, że obudzą mnie skurcze




Ja tez. I pewnie znowu nic

Wysłane za pomocą mTalk
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 22:27   #3659
aneks17
Raczkowanie
 
Avatar aneks17
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Super, że jest relaks i że kotek zachowuje się ok.



Też słyszałam, że jeszcze większy może być błąd pomiaru.

Kciuki za rozwieranie w takim razie.



Powodzenia, oby piłka pomogła.



Też właśnie jestem ciekawa jak tam.



Może Twój czop zalicza się do takich zapowiadających szybkie rozwiązanie. Oby ruszyło!

Mnie też bolą pachwiny bardzo mocno. ;/

Biedny TŻ... Ja z moim mam odwrotnie, żyje w świecie pracy i nie ma czasu pomyśleć o synku, przypomnieć sobie info o swojej roli przy porodzie itp.
Oby ruszyło!

Nie wiem, ktora opcja z tztem jest lepsza. Ja musze oprócz siebie, uspokajac jeszcze męża.
Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Jaka ta końcówka ciąży jest okropna....to czekanie jak na zbawienie na przyjście dziecka, a niby ciagle straszą (przynajmniej mnie) ze "jak sie urodzi to dopiero zobacze jakie zycie jest ciężkie", a tymczasem wszystkie sie nie mozemy tego doczekać tych nieprzespanych nocy, ciągłych watpliwości i trosk

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Moj tżet tez juz wyczekuje syna, nawet ccyba bardziej niż ja! Juz od paru dni gada w pracy ze mu sie syn bedzie rodził na szczescie dostosowują mu w miare prace do aktualnej sytuacji i juz nie ma służb ani wart (jest żołnierzem) ani zadnych wyjazdów poza Warszawę
Dokładnie jest tak jak piszesz!!!

To super, ze w pracy o tym pomyśleli! Mój pracuje w korpo i juz od dawna wszyscy wiedzą, ze w każdej chwili moze po telefonie wyjść lub w ogóle sie w pracy nie stawić. I szefowa dala mu od ręki urlop na tuz po porodzie. Chociaz z tym jestem spokojna...

Cytat:
Napisane przez Niezapominajka 89 Pokaż wiadomość
Super, że już wyszłyście z małą. W domu to zawsze inaczej na pewno sobie świetnie poradzisz



Duża już ta Twoja córcia



Pewnie tak i nie ma czasu



Mój ma tak samo już się nie może synka doczekać. Kładę się spać już trzecią noc z nadzieją, że obudzą mnie skurcze
Oby obudziły Cię skurcze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
blog
aneks17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 03:32   #3660
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Nie wiem co przezywacie. Co to czekanie na poród, co to skurcze przepowaodajace czy odejscie czopa. Niby idąc w lipcu do szpitala liczylismy sie z tym ze wyjdziemy w 3 ale nie z tym ze w 3 bedziemy 48h później.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-18 12:46:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.