Hot Couture edp - wygląd opakowań - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-13, 08:53   #1
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Red face

Hot Couture edp - wygląd opakowań


Mam pytanie..hmm..bardzo poszukuję Hot couture,ale czarnego.Jednak jest kilka tych "hotów".Obecnie na Allegro pewien pan proponuje mi "hot" 30 ml niby ten którego ja szukam, ale opisując butelkę mówi,iż owa ładna pani na niej jest, owszem i na czarnym tle, ale ta czarna ścianka jest tylko jedna, reszta jest biała,przezroczysta.Już całkiem zgłupiałam, nie widziałam jeszcze czarnego hot, ale podobno butelka jest cała ciemna.I jeszcze co z opakowaniem?Czy opakowanie jest z kreseczkami i srebrno - złotym wachlarzykiem?Będę wdzięczna za pomoc!
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 09:06   #2
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

Cytat:
Napisane przez MARTECZKA
Mam pytanie..hmm..bardzo poszukuję Hot couture,ale czarnego.Jednak jest kilka tych "hotów".Obecnie na Allegro pewien pan proponuje mi "hot" 30 ml niby ten którego ja szukam, ale opisując butelkę mówi,iż owa ładna pani na niej jest, owszem i na czarnym tle, ale ta czarna ścianka jest tylko jedna, reszta jest biała,przezroczysta.Już całkiem zgłupiałam, nie widziałam jeszcze czarnego hot, ale podobno butelka jest cała ciemna.I jeszcze co z opakowaniem?Czy opakowanie jest z kreseczkami i srebrno - złotym wachlarzykiem?Będę wdzięczna za pomoc!
Ja sie też chętnie podłączę pod to pytanie, bo jakiś mętlik w tej sprawie mam. HC edp było w czarnej butelce, ale chyba coś się w tej sprawie zmieniło i zapach został ten sam, a opakowanie zmieniono, tylko nie wiem, na jakie...Chyba na jasnoróżowe...?
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 20:14   #3
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

oryginal no.1 wyglada tak

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2006-06-11 o 12:46
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 20:41   #4
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

Róźowe i czarne Hot couture Givenchy to dwa róźne zapachy. Jeden to EDT, drugi - EDP, i sama nuta też jest inna. W Holandii w ubiegłym roku, mniej więcej o tej samej porze, różowe było wycofywane na rzecz czarnego, popularnego i dostępnego.
CO prawda nie pamiętam na 100%, ale wydaje mi się, że rzeczywiście jedna ścianka była czarna, a reszta nie, ale lepiej poczekać, aż wypowie się ktoś, kto miałby flakon na swieźo.

ps jak patrzę na drugie ze zdjęć, to rzeczywiście, domyślam się, źe pani jest na tylnej ściance, dlatego od frontu kawałek jej sukni jest złamany przez krawędź - nie wiem, czy dobrze to tłumaczę, chodzi mi o przejźystośc szkła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 02648584206.jpg (6,3 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03792584206.jpg (13,2 KB, 62 załadowań)
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 20:45   #5
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

Aha...coś-niecoś mi się wyklarowało...na zdjęciu ta buteleczka rzeczywiście wygląda na całą czarną,hmm..ale pudełko by się zgadzało...w każdym razie dziękuję!
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 20:48   #6
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

u mnie na pierwszym zdjeciu jak sie powiekszy widac, ze to tylnia scianka jest czarna... butelka nie jest pelna
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 20:59   #7
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

Cytat:
Napisane przez desti
u mnie na pierwszym zdjeciu jak sie powiekszy widac, ze to tylnia scianka jest czarna... butelka nie jest pelna
no przecież ja zaraz oszaleję ! Ten facet mówi mi tak:"Tu widzę taką panią...w kamizelce i ona tak stoi"..ja na to :tak,tak, to już jest dobrze i jak dalej?Czy butelka jest cała czarna?"On na to (bo biedaczysko nawet dla mnie otworzył opakowanie):"No..nie trochę jest przezroczyste ale ta pani jest na czarnej Sciance".O matko...no i co ja wiem..już tyle jest tych wersji, a ja chcę po prostu te czarne!
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-13, 21:10   #8
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

ja nie wiem, ktore to czarne bo jak sie tak przypatrzyc tym 4 fotkom to na tym czarnym tle kazda z tych pan troche sie rozni kolorem...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 08:45   #9
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Lightbulb Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

Ja pamiętam butelke Hot Couture EDP,że tylko tylna ścianka butelki jest czarna...niestety efekt tylko daje taki,ze odbija sie tak jakby cała butelka była w czerni...to jest de facto jeszcze stara wersja tej wody...
Nowe są bez niczego,że tak sie wyraze butelka jest identyczna jak w My Couture czyli nie ma czarnej farby na koncu, bez tej pani, czysta biała butelka z falbankową naklejką na przodzie i napisem Hot Couture itd. oraz bez stojaczka podpierającego butelke, teraz stoi sama
Poniżej wklejam fotkę 1 wersji i aktualnej
Zresztą odsyłam do strony Givenchy tam można zobaczyć nowość dość ładnie wyeksponowaną...
A co do starej wersji radze uważać na podróbki...niestety są na Allegro, z tego co widzialam oferowane w poj. 100ml.
100ml oryginalnego HC EDP chodzi w granicach 200zł...a nie jak oferują od 50-100zł za 100ml...żenujące...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HotCoutureGivenchy_w.jpg (3,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Hot Couture.jpg (14,6 KB, 53 załadowań)
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 16:10   #10
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

Cytat:
Napisane przez Meriamon
Ja pamiętam butelke Hot Couture EDP,że tylko tylna ścianka butelki jest czarna...niestety efekt tylko daje taki,ze odbija sie tak jakby cała butelka była w czerni...to jest de facto jeszcze stara wersja tej wody...
Nowe są bez niczego,że tak sie wyraze butelka jest identyczna jak w My Couture czyli nie ma czarnej farby na koncu, bez tej pani, czysta biała butelka z falbankową naklejką na przodzie i napisem Hot Couture itd. oraz bez stojaczka podpierającego butelke, teraz stoi sama
Poniżej wklejam fotkę 1 wersji i aktualnej
Zresztą odsyłam do strony Givenchy tam można zobaczyć nowość dość ładnie wyeksponowaną...
A co do starej wersji radze uważać na podróbki...niestety są na Allegro, z tego co widzialam oferowane w poj. 100ml.
100ml oryginalnego HC EDP chodzi w granicach 200zł...a nie jak oferują od 50-100zł za 100ml...żenujące...
baaardzo dziękuję za pomoc, teraz już wszystko wiem!
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 12:23   #11
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

Czym właściwie się różni Hot Couture EDP od EDT? EDP jest podobno bardziej pieprzna, a EDT słodka- tak? Czy stężenie malin w obu jest takie samo czy różne ? Chcę sobie zrobić prezent( w ciemno ) i nie wiem, którą wersję wybrać- a może nie różnią się tak drastycznie i wszystko jedno, którą wybiorę? Do tej pory byłam za EDP, ale boję się tego pieprzu( mam uraz po pieprznej Lacoste por Femme). Bardzo kusi mnie magnolia- czy w którejś wersji bardziej się wybija?
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-22, 13:40   #12
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

off top- czy dobrze słyszałam ze ten zapch jest wycofywany?
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 14:10   #13
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

Z polskich perfumerii już jest wycofany
Podbijam pytanie... przejrzałam wątek o HC na Gazecie, ale nie znalazłam wyczerpującej odpowiedzi
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 14:51   #14
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

[quote=Lukrecja_Borgia]Z polskich perfumerii już jest wycofany /quote]

pytam czy jest wycofywany ogólnie. lubie ten zapach i jesli nie bedzie go tylko w polskich perfumeriach- nie ma sprawy, zalatwie sobie jakos przez neta. ale jesli wycofaja go w ogole to juz gorzej.
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 15:05   #15
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

Cytat:
Napisane przez kama kama
lubie ten zapach i jesli nie bedzie go tylko w polskich perfumeriach- nie ma sprawy, zalatwie sobie jakos przez neta. ale jesli wycofaja go w ogole to juz gorzej.
Lubisz? To Cię pomęczę o opis Możesz coś o nich napisać? Czy maliny i magnolia są rzeczywiście wyczuwalne? Czy zapach się rozwija?( czytałam opinie, że jest płaski, to chyba o EDT...)
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 17:50   #16
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
Lubisz? To Cię pomęczę o opis Możesz coś o nich napisać? Czy maliny i magnolia są rzeczywiście wyczuwalne? Czy zapach się rozwija?( czytałam opinie, że jest płaski, to chyba o EDT...)
LUBIE to trochę mało powiedziane Moim zdaniem to kompozycja absolutnie wyjątkowa. Swojego czasu uzywałam TYLKO hot couture i pozniej juz nigdy chyba nie uslyszalam tylu komplementów na temat mojego zapachu, jak wtedy. Zapach strasznie podoba się facetom- szczególnie tym, ktorzy na perfumach się znają, wydaje mi się ze to dlatego, ze słodkie nuty są w nim umiejetnie złamane przez czarny pieprz.(czego na przykład brak w very irresistable)

zeby ci lepiej przyblizyc ten zapach, psiknę sobie na przegub, mialam gdzies schowaną resztkę... POEZJA.
Pierwsze wrazenie : odurzenie apetyczną maliną, czarnym pieprzem, i słodka oraz zmysłową tuberozą- która stanowi o wyjatkowości tego zapachu- i przywodzi na myśl duszne, letnie wieczory.
Wydaje mi się, ze są to jedyne perfumy w których udało się tak perfekcyjnie ujarzmić tuberozę, zeby nie zagłuszała pozostałych elementów zapachu ale z nimi współgrała. Dla porównania rzuc okiem na inne zapachy z tuberozą -Poison Diora, Chloé Lagerfelda czy L'Heure Bleue Guerlaina (które- moim zdaniem- pachną przy hot couture trochę prostacko. Jedyny zapach z tuberozą, który mogłby stanąc w szranki z Hot Couture to Lou Lou Cacharela. Są nawet trochę podobne)
Po chwili zapach rozwija się i do głosu dochodzi początkowo niezauważalna magnolia, miękka i kobieca. Kiedy na dobre rozgości się na skórze można w nim wyczuć drzewo sandałowe i ambrę, które w połączeniu z magnolią i tuberozą dają wybuchową i niesamowicie zmysłową mieszankę (na tym etapie hot couture jest naprawdę oszałamiający).
Jest bardzo trwały, pachnie silnie przez pare godzin. Uwielbiam w nim to, że im dłużej pozostaje na skórze, tym silniejsza jest w nim malinowa nuta.Pod koniec zawsze odkrywam w nim też lekki aromat herbaty z cytryną i cukrem. PYCHA!
Ważna uwaga- hot couture to zapach wybitnie wrażliwy na ciepłotę skóry i w zależnosci od temperatury potrafi zmieniać oblicze jak kameleon. dlatego polecam go przedewszystkim na letnie noce, kiedy powietrze bywa chłodniejsze ale skóra jest rozgrzana- wtedy Hot Couture może w pełni rozkwitnąć.

zupelnie nie zgadzam się z zarzutami co do jego "płaskosci", to chyba kwestia skóry i tego jak na kazdej z nas zapach się otwiera.

na koniec...tuberoza. niepozorna drobinka o wielkiej mocy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (3,3 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez kama kama
Czas edycji: 2006-03-22 o 19:34
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 20:33   #17
roxanne1702
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 32
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

naprawde jest wycofywany?? u mnie w douglasie stoi, nawet tester jest ale ja nie wiem czemu czuje w nim tylko i wylacznie malinke.
roxanne1702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 20:41   #18
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

kama kama >> dziękuję Ci za przepiękny, bardzo obrazowy opis Wzmógł we mnie chęć posiadania, muszę sobie sprawić HC
Dla pewności- opisywałaś EDP czy EDT?
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 20:46   #19
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
kama kama >> dziękuję Ci za przepiękny, bardzo obrazowy opis Wzmógł we mnie chęć posiadania, muszę sobie sprawić HC
Dla pewności- opisywałaś EDP czy EDT?
Lukrecja, nie ma za co, to byla czysta przyjemnosc...ja chyba znów wrócę do tego zapachu
oczywiscie opisywalam EDP, o EDT chyba chodzi roxanne- faktycznie jest bardziej malinowy i mniej korzenny od EDP.
Ja jednak zdecydowanie preferuję bardziej odurzające zapachy, stąd moja milosc do hot couture EDP.
pozdrawiam
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-22, 20:49   #20
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

Dzięki raz jeszcze Będę na nie polować...

Edit, edit! Właśnie wypatrzyłam, że HC wymyślił Jacques Cavallier- toż to przeznaczenie jakieś Ostatnio się nim zachwycałam, kiedy to odkryłam, że stworzył m.in. Alchimie( uwielbiam!), Ultraviolet, Stellę, Classique JPG.. wszystkie znaki wskazują, że muszę poszukać Hot Couture

Edytowane przez Lukrecja_Borgia
Czas edycji: 2006-03-22 o 21:27
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 01:20   #21
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
Dzięki raz jeszcze Będę na nie polować...

Edit, edit! Właśnie wypatrzyłam, że HC wymyślił Jacques Cavallier- toż to przeznaczenie jakieś Ostatnio się nim zachwycałam, kiedy to odkryłam, że stworzył m.in. Alchimie( uwielbiam!), Ultraviolet, Stellę, Classique JPG.. wszystkie znaki wskazują, że muszę poszukać Hot Couture
Lukrecjo, jeżeli masz problemy z pieprzem w perfumach , to nie ryzykuj Hot Coutre w ciemno. Tam jest dużo pieprzu.Jest on jednym z głównych składników nuty głowy. Na mnie ten zapach ...śmierdzi.

Cytat:
Napisane przez kama kama
Wydaje mi się, ze są to jedyne perfumy w których udało się tak perfekcyjnie ujarzmić tuberozę, zeby nie zagłuszała pozostałych elementów zapachu ale z nimi współgrała. Dla porównania rzuc okiem na inne zapachy z tuberozą -Poison Diora, Chloé Lagerfelda czy L'Heure Bleue Guerlaina (które- moim zdaniem- pachną przy hot couture trochę prostacko. Jedyny zapach z tuberozą, który mogłby stanąc w szranki z Hot Couture to Lou Lou Cacharela.
Moim zdaniem w Lou Lou tuberoza brzmi jeszcze ciut odurzająco w sąsiedztwie irysa i yalang yalng.
Znacznie ciekawiej i lżej wyczuwalna jest w Fragile edt- z domieszką jaśminu,
oraz w Black Kenneth Cole - lekka i chłodna w kompozycji z lotosem i magnolią, piękna.

Piszę autopsji, bo posiadam wszystkie trzy, chociaż w niewielkich już ilościach, kocham tuberozę
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2006-03-23 o 01:52
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 09:59   #22
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Lukrecjo, jeżeli masz problemy z pieprzem w perfumach , to nie ryzykuj Hot Coutre w ciemno. Tam jest dużo pieprzu.Jest on jednym z głównych składników nuty głowy. Na mnie ten zapach ...śmierdzi.


W zasadzie mam problem nie z pieprzem, a ze wspomnianymi Lacoste Inne pieprzne zapachy mnie nie odrzucają. Jestem bardzo ciekawa HC, zresztą -jeśli coś będzie nie tak- zawsze można sprzedać( ale mam nadzieję, że nie będzie takiej konieczności )
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 12:22   #23
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
(...)Ostatnio się nim zachwycałam, kiedy to odkryłam, że stworzył m.in. Alchimie( uwielbiam!)(...)
jeśli uwielbiasz Alchimie (podzielam zachwyt w 100%) to w Hot Couture odnajdziesz ten sam rodzaj głębi, te zapachy są podobne pod względem budowy, przypominają eliksir od którego chce się pić , są bardzo "baśniowe" ale nie tandetne. Co do pieprzu- moim zdaniem wlaśnie ten pieprz zmienia całą kompozycję w arcydzieło. Dzięki niemu Hot Couture (ale tylko EDP!) jest zapachem odpowiednim dla kobiety z silną osobowością, słodkim ale jednocześnie zdecydowanym, mocnym ale kobiecym i zmysłowym.

Roz-ter-ka---> mialam na mysli to ze w Lou Lou tuberoza pieknie gra z resztą nut mimo tego, że im zdecydowanie przewodzi Co do zapachów, gdzie tuberoza jest wyciszona: od dawna marzę o Fragile, ilekroć jestem w perfumerii zawsze mnie podkusi i cała się nim psikam a potem....masakra.
problem w tym ze ten zapach pieknie pachnie we flakonie, a na mojej skorze zachowuje się jak...nie wiem, chyba kocie siki to najdelikatniejsze porównanie jakie moge wymyslic. bardzo żaluję, bo gdyby pachniał na mnie mniej wiecej tak jak pachnie z flakonu, pewnie stałby sie moim nowym numero uno.
A moze znasz coś co byłoby podobne do Fragile, ale NIE BYŁO Fragilem
chetnie wypróbuję cos nowego z tuberozą.
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 15:57   #24
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

Cytat:
Napisane przez kama kama
Roz-ter-ko.
A moze znasz coś co byłoby podobne do Fragile, ale NIE BYŁO Fragilem
chetnie wypróbuję cos nowego z tuberozą.
Niestety nie, tuberoza gra jeszcze piękną melodię w Machorze, ale nie ma tej "świeżej słodyczy", która jest we Fragile.

Jednak chemia skóry niesamowicie zmienia zapach, na mnie Hot Coutre nie jest słodkie, tylko pieprzne, tak jak piękna Roma ne jest na mnie słodka , ani waniliowa , tylko pieprzna. Do pewnej granicy pieprz na mnie ładnie się "układa" jak np. w Theoremie Laggero, a w większej ilości już nie A może po prostu zielony pieprz pachnie łądnie, a czarnu już nie

W czym jest jeszcze zielony pieprz ?
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 19:14   #25
321981125346
Raczkowanie
 
Avatar 321981125346
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 310
Smile Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA

W czym jest jeszcze zielony pieprz ?
O ile mnie pamięć nie myli to w Claire de Nilang
__________________
Mam tajną misję do wykonania jako agent 321981125346
321981125346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 20:08   #26
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

Odwiedziłam dziś Douglasa i co widzę? Na półce stoi HC w wersji i EDP i EDT Kłopot w tym, że to zafoliowane 100 ml flakony, a testera niet Będę musiała odwiedzić inne perfumerie, a nuż znajdę?
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 20:47   #27
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
Odwiedziłam dziś Douglasa i co widzę? Na półce stoi HC w wersji i EDP i EDT Kłopot w tym, że to zafoliowane 100 ml flakony, a testera niet Będę musiała odwiedzić inne perfumerie, a nuż znajdę?
Słusznie, za pierwszym razem odradzałabym kupno 100ml, bo HT ma to do siebie ze jest trwałe i mocne. 100ml to raczej opcja dla maniaczek.
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 21:00   #28
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

Wiem, nie zaryzykowałabym 100 ml w ciemno Nastawiam się na jak najmniejszą pojemność( tym bardziej, że zapachy dość szybko mi się nudzą). Zdziwiłam się na widok HC, bo byłam pewna, że je wycofano. Widocznie zostały im jakieś stare zapasy Tak czy inaczej, poszukam w Douglasach i innych perfumeriach.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 09:17   #29
roxanne1702
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 32
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

Mam pytanko, czy to co teraz widuje w douglasie - takie w bialym opakowaniu jak my couture - to jest to samo co stare czarne? na opakowaniu pisze bodajze edp. Ale z opisów spodziewałam sie czegos bardziej pieprznego
roxanne1702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 16:58   #30
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Hot couture - Givenchy.Jak rozróżnić?

Dorwałam dziś Hot Couture- EDT. Jest piękna Pachnie jak słodki, malinowy likier, do tego wyczuwam słodką magnolię... świetnie się w nich czuję, dobrze na mnie leżą ... myślę, że na wiosnę byłyby idealne! Chciałabym jeszcze sprawdzić, jak rozwijałaby się na mnie EDP.. w każdym razie na pewno któreś z nich kupię. Jestem oczarowana
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-17 12:48:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.