Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-15, 23:15   #91
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Podryw

Ale hmm dziewczyna powiedzmy normalna, i kazdy facet jej Potrafi w ktrotkim czasie go owinac wokol palca I nie mowie tu o takich przelotnych znajomosciach Zawsze mnie to zastanawialo, jaka one maja bron:P
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 23:18   #92
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Podryw

Stawiałabym na spontan! Inny tekst np. gdy spotykasz swego "faceta marzeń" w pizzeri, a inny gdy stoicie razem w kolejce w hipermarkecie.
Najbezpieczniej powiedziec coś o sytuacji, w której oboje się znajdujecie. I jeszcze lepiej jak to jest błyskotliwe i inteligentne no i oczywiscie zabawne. Uff... Wiem, niełatwo. Sczególnie, że czesto liczy się czas: kolejka w hipermarkecie szybko się zmniejsza albo on właśnie dojada ostatni kawałek pizzy.

Generalnie najgorsza sytuacja to gdy facet idzie ulicą. Tekst "która godzina" jest beznadziejny i banalny, a zwykle nic innego wtedy nie przychodzi do głowy. Nie ma zadnych konkretnych punktów zaczepienia. W akcie desperacji mozna się pokusić o... szczerośc typu "przepraszam, mam nadzieję, ze nie uznasz mnie za idiotkę, ale spodobałes mi się... to był impuls. Może dam ci swój numer i wyskoczymy na kawe w tym tygodniu? Zwykle tego nie robię, ale tym razem... bla bla itp."

Działa, chyba że facet jest zbyt nieśmiały, żeby zrobić uzytek z takiego numeru telefonu, no ale mnie np. wtedy przestałby już interesować
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 00:35   #93
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Podryw

myślałem że tylko facet ma zawsze problem jak poderwać dziewczyne, nawet widziałem kiedyś poradnik podrywacza "może powinni też zrobić poradnik podrywaczki" żartuje oczywiscie nie na każdego faceta działa uśmiech i spojrzenie tym bardziej na tych wstydliwych tym szybciej od was ucieknie ale podryw poprzez taniec to zadziała na każdego faceta

Cytat:
W akcie desperacji mozna się pokusić o... szczerośc typu "przepraszam, mam nadzieję, ze nie uznasz mnie za idiotkę, ale spodobałes mi się... to był impuls. Może dam ci swój numer i wyskoczymy na kawe w tym tygodniu? Zwykle tego nie robię, ale tym razem... bla bla itp."
To jest dopiero desperacja !!!
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 02:33   #94
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Red face Dot.: Podryw

ooooooo facet przyszedł no to czekamy... na jaki teskst chciałbyś być poderwany?
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 09:43   #95
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Podryw

A mnie nadal ciekawi co robia dziewczyny ktore zawsze dopna swego
Ale skoro przyszedl mezczyzna moze powie co zrobilby na ulicy gdyby chcial kogos poderwac
A jesli moze o desperacji to wiecie co mi sie wydaje , ze tak jest tylko u nas, wstyd dziewczynie podejsc na ulicy W innych miejscach kuli ziemskiej zaobserwowalam cąłkiem cos innego
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 10:01   #96
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Red face Dot.: Podryw

Nigdy nie poderwałam faceta, jestem za bardzo wstydliwa
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 10:19   #97
elutk@
Przyczajenie
 
Avatar elutk@
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Cool Dot.: Sposoby na podryw ;))

kurcze.. ja tezmiałam podobny "problem" bo wszkole był 2 lata starszy koleś - bardzooo fajny... nawet dosc czesto gadałam z nim na gadu gadu... tez trzyma sie cały czas z kolegami... Oni nawet chcieli zebym "siadała z nimi na przerwach" (czyli z Nim tez ) ale jakos nie mogłam :/ bałam sie... no ale zawsze gapiłam sie w jego strone - a co za tym idzie w strone jego kolegów... no ale cóż - widocznie nie jestem w jego typie ( no ale spodobalam sie jego koledze (nawet fajny, choć moze nie bóstwo :P ) i teraz piszemy do siebie "miłosne" eski :P chociaz parą nie jestesmy... ale moze niedlugo :P a z tamtym w którym sie bujnęłam właśnie jestem pokłócona ;((((((((
no ale mogło być gorzej :P

powodzenia w tym podrywie
(spojrzenie działa cuda)
ja tak mialam czesto... gapie sie caly czas... ten juz mnie woła... a ja zwiewam bo się boje :/
a jak mi sie ktos nie podoba to spokojnie podejde i zagadam - zero oporu
elutk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-16, 10:40   #98
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Wink Dot.: Sposoby na podryw ;))

Ja tak poznałam dobre parę osób - gadką w sklepie, baaaardzo serdecznym "cześć", po czym głośnym "Ło, Jezu przepraszam, pomyliłam Cię z kimś". Z tym, że mojee sytuacje to nie były podrywy, a prawdziwe przypadki Ale znajomi już moimi znajomymi pozostali Spróbuj się przyzwyczić do jego obecności na przerwach, wtedy będziesz miała mniej oporów przed jakąś akcją.

A najdelikatniejszy, ale dla mnie zawsze działający sposób. Popatrz na niego, tak długo, aż on nie zwróci wzroku w Twoją stronę ( a zrobi to, ludzie jakoś czują, że są obserwowani). Jeśli sytuacja się parę razy powtórzy, uśmiechnij się do niego, no bo czemu nie? A potem... ile jest od uśmiechu do nieśmiałego "cześć"?
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 10:49   #99
kiniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 128
Dot.: Sposoby na podryw ;))

ja to Ci nic niestety nie poradze bo sama nie umiem podrywac
kiedys bylo inaczej....
ale od paru lat jestem w stalym zwiazku i juz poprostu zapomnialam jak to sie robi
kiniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 10:55   #100
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Podryw

Asiu,co to za kobiety zawsze dopinaja swego...?

Edytowane przez aleksandra999
Czas edycji: 2008-02-08 o 22:24
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 11:19   #101
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Podryw

Cytat:
ooooooo facet przyszedł no to czekamy... na jaki teskst chciałbyś być poderwany?
żaden tekst jak na mnie nie pomoże, to musi być to coś ale ważne jest spojrzenie przynajmniej jak dla mnie
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-16, 11:32   #102
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Sposoby na podryw ;))

o kurcze to tyle dziewczyn mnie podrywało jak tak a ja nic o tym nie wiedziałem
nigdy nie poznawaj chłopaka przez znajomych, nie wypytuj sie nikogo o niego "to samo do chłopaków" zawsze znajdzie się jeszcze ktoś i starania bedą klęską, a te porady o zmianie wyglądu może i będą dobre nie wiem, może oglądaliście film HITCH zoabcz tam jak głowny bohater na początku traktuje kobiety a w życiu jest podobnie musi być jedna chwila w której zwróci na ciebie uwagę, nie rób nic na siłe nie udawaj wariatki
facet lubi wiedziec ze dziewczynie sie podoba która również jest zainteresowany ale nie lubi jak interesuje się nim dziewczyna która on nie jest zainteresowany


może mi ktoś doradzi jak delikatnie odsunąć dziewczyne od siebie (nie jesteśmy w związku żeby nie było ze jestem chamem ale wiem ze sie zauroczyła a z mojej strony nic z tego nie wynika)
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 12:30   #103
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: Podryw

ja kiedyś uwiodłam faceta na dyskotece, ale to było całkiem przypadkiem, nie planowałam tego, ale tańcząc patrzyłam mu głęboko w oczy, 10 s ekund przerwy i znowu patrzylam i tak w kolko, po 2 minutach koleś już do mnie szedł, a wtedy kolega mnie dopadł i zaczął ze mną tańczyć trochę się wkurzylam bo tamten koleś wycofał się, ale na drugi dzień to on sam już mnie szukał i znalazł , hehe
a propos sposobu na podryw, to najglupszy podryw jaki uslyszałam to na dyskotece, zresztą tej samej jakiś chłopak zaczepił mnie jak schodzilam z podestu i nie wiedzial chyba co spytać i zapytał czy lubię tańczyć? no sorry, ale to nie było zbytnio inteligentne, pewnie nieśmiały był, ale troche mnie to rozbawiło Pozdrawiam Go przy pokazji
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 12:36   #104
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Podryw

bardzo inteligentny typ chociaż może tak go zauroczyłaś ze mowe mu odjeło i palnął taką gafe i rzeczywiscie głebokie spojrzenie działa na każdego z nas
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 12:43   #105
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: Podryw

oj żebyś wiedział że działa , piękna to ja nie jestem ale jak zacznę tańczyć i przy tym patrze kolesiowi w oczy , to sorry ale każdego potrafię przyciągnąć, a na ulicy nigdy w życiu bym nie zrobiłą takiej "kariery" i nie ściemniam, jednak taniec i spojrzenie to coś chyba najbardziej skutecznego, dl;taego może w dyskotece podryw prawie zawsze wychodzi, no nie wiem, nie znam się na tym bo ja nie podrywam kolesi, im zostawiam inicjatywę, a w dyskotece to samo wychodzi, nigdy niczego nie planuje, po prostu bieg wydarzeń
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 14:36   #106
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Podryw

Takie ktore dopna swoego, czyli ktore potrafia zdobyc kazdego Nie mialam tu nic zlego na mysli
Co do dyskoteki zgadzam sie ze tam najlatwiej I faceci jakby bardziej osmieleni Choc ja pamietam takiego przystojniaka, ze troszke wstydzilam sie z nim pogadac (myslalam ze napewno oglada sie za innymi, w koncu taki przystojny itp ) I co sie okazalo, ze byl bardzo niesmialy, i tez chial ze mna porozmawiac juz od samego poczatku
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 17:44   #107
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Podryw

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio
to moze podejdz do takiego delikwenta i powiedz mu na przyklad:hej podoba mi sie Twoja koszula ,gdzie ja kupiles?-hymmm bez urazy ale taki tekst chyba czytałam jakies 6 lat temu w brawo girl jakieś takie sztuczne to straszne...
nigdy nie zdazyło sie wam jakos zacezpic nieznajomego faceta? jeśli tak to bardzo bym prosiła o cytaty wypowiedzi ja bede robić notatki wy mówcie
Ja mysle, ze jak juz koniecznie chcecie podchodzic to moze taki bajer:
"czesc, Ty jestes kolega Marcina?" - to nic, ze zadnego Marcina nie znacie a jesli nawet to nie znacie jego kumpli- kazdy prawie facet zacznie dociekac ktory Marcin etc i od razu krotka rozmowa sie nawiąze. I tak od slowa do slowa... moze powie: "to nie ja, ale moze zatańczymy?"
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 18:26   #108
tarakatatula
Rozeznanie
 
Avatar tarakatatula
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 511
Dot.: Podryw

wystarczy uroczo sie usmeichnac, zatrzepetac rzesamii jakisintrygujacy tekst puscic w zaleznosci od ofiary
__________________
xyz
tarakatatula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 21:08   #109
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Podryw

hmmmmmm, w zasadzie nigdy nie mialam problemu z facetem, ktory mi się podobał ;-) Jakoś tak się działo, że on zagadywał mnie (chyba telepatia, czy co? albo ja wysylam nieświadomie jakies sygnały???), a ja patrzylam mu w oczy, mówiłam sexownie itp. Aha, poderwalam mojego aktualnego pana w pubie - po prostu puścilam do niego oczko a potem usiadlam koło niego i rozmawialismy , ale byl to kolega koleżanki, to mialam łatwiej ... W ogóle jakoś tak nie zastanawial się nad tym, jka poderwac faceta, oni sami jakoś krecą się koło mnie....Czasem się zastanawiam, czy może faktycznie jakieś sygnaly wysyłam... Ostatnio bylm w kręgielni i jeden facet normalnie zżeral mnie wzrokiem - hmm, kilka razy kolo niego przechodzilam i mówilam miło "przepraszam", on "proszę", a ja "dziękuję bardzo" - to chyba tak zadzialalo na niego...ale ja nie chcialam go poderwać... Ogolnie na facetow dzialają błyskotliwe texty, mowione odpowiednim tonem (nie wiem, jak to opisać, musialabym zademonstrować), spojrzenia, chód, wyprostowana sylwetka. No i oczywiście wygląd - nie oszukujmy się, oraz oczywiscie jeszcze to "coś", co sprawia, ze nawet w dżinsach i swetrze wyglądamy pociągająco i zwracamy uwage menów... Bo to nie sztuka ubrac sie w mini i bluzke z dekoltem i zwracać uwagę...
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-20, 13:38   #110
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Podryw

A co robicie w sytuacji gdy juz jestescie na jakims spotkaniu? Macie jakies wyprobowane sposoby aby ta druga strona pomyslala ze niezla z Was Kobitka?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 13:55   #111
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: Podryw

Trzeba byc soba poprostu-rozmawiac duzo..i umiec sluchac.Szczery usmiech tez nie zaszkodzi. Mi podobaja sie faceci, ktorzy rozmawiajac ze mna patrza mi gleboko w oczy a nie bladza gdzies rozbieganym wzrokiem
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 13:57   #112
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Podryw

Podobno na kazdego faceta mozna miec cos czym sie go przyciagnie Tylko co to jest
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 14:02   #113
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: Podryw

Cytat:
Napisane przez Asik_
Podobno na kazdego faceta mozna miec cos czym sie go przyciagnie Tylko co to jest
Pewnie kazda z nas ma cos innego-a co to jest powie tylko luby
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 16:59   #114
agnessa_
Raczkowanie
 
Avatar agnessa_
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 119
Dot.: Podryw

Cytat:
Napisane przez fistaszek20
nawet widziałem kiedyś poradnik podrywacza "może powinni też zrobić poradnik podrywaczki"
A ja przypadkiem znalazłam dzisiaj dwa takie poradniki Ściągnęłam sobie z ciekawości ale na razie nie wiem co za głupoty one zawierają Jeżeli ktoś jest zainteresowany to podaję linka http://forum.underpl.org/showthread.php?t=2496&page=24
*skuteczne metody podrywania.pdf
*poradnik podrywacza.pdf
agnessa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 11:40   #115
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Sposoby na podryw ;))

kiedys w klubie zobaczylam faceta - poprostu ideal ( jestem przekonana ze byl by w czolowce najpiekniejszych wg. people... ) Nie umialam wzroku od niego oderwac ... zrobilam 2 glebokie wdechy i poszlam go zaprosic na studniowke ... Koles najpierw kompletnie nie wiedzial co myslec ... mowil ze ma panienke i nie moze ... potem jakos temat rozmowy poszedl w innym kierunku ... zabral numer ale odmowil z ta studniowka ... Nie chcialam sie naprzykrzac i poszlam ... w klubie bawilam sie swietnie tym bardziej , ze czulam bez przerwy jego wzrok ... czasem nasz wzrok sie spotkal - usmiech za usmiech itd. Po godzinie przyszedl - zmieniajac zdanie Bylam z nim 7 miesiecy - niestety byl zbyt piekny a ja piekielnie zazdrosna pozatym te 6 lat roznicy czasem nas dzielilo ... Faceci lubia dziewuchy ktore robia pierwszy krok i sa optymistkami - ja proponuje zaryzykowac i podejsc - jesli sie nie uda- udawaj ze absolutnie Toba to nie wstrzasnelo
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 10:13   #116
elutk@
Przyczajenie
 
Avatar elutk@
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Sposoby na podryw ;))

Cytat:
Napisane przez fistaszek20
może mi ktoś doradzi jak delikatnie odsunąć dziewczyne od siebie (nie jesteśmy w związku żeby nie było ze jestem chamem ale wiem ze sie zauroczyła a z mojej strony nic z tego nie wynika)
moze spróbuj z nia pogadać? napewno nie pokazuj jej tego przez np pokazywanie jej ze kogos masz... bo wtedy ona sie kompletnie zalamie (tez tak mialam :/) powiedz jej ze do siebie nie pasujecie... zrozumie...
mam nadzieje ze Ci sie uda... choc moze nie jestem najlepsza w doradzaniu... :/
elutk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 10:29   #117
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Sposoby na podryw ;))

może mi ktoś doradzi jak delikatnie odsunąć dziewczyne od siebie (nie jesteśmy w związku żeby nie było ze jestem chamem ale wiem ze sie zauroczyła a z mojej strony nic z tego nie wynika)[/QUOTE]

Powiem Ci jak ja bym chciała, żeby facet zrobił. Chciałbym, żeby mi o tym powiedział, że sorry, ale z jego strony nic nie będzie... najprostsze rozwiązanie..... i nie ma co kombinować.... jak dzieczyna jest poważna, to nie powinna się o to obrażać ani dąsać...



Ostatnio podoba mi sie pewien chlopak, ale on nie zwraca na mnie uwagi. Wypróbowalam duzo sposobow, i niestety nic na niego nie dziala [QUOTE]

A może on w ten sposób chce dać ci do zrozumienia, że nie jest tobą zainteresowany i wszystkie twoje starania na nic .... może daj sobie z nim spokój, bo co to za przyjemność starać się o wyzględy osoby, która nie jest Tobą zainteresowana...??

Znajdz kogoś, kto doceni Twoje starania...
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 11:01   #118
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Sposoby na podryw ;))

[QUOTE=Moniquee]



Ostatnio podoba mi sie pewien chlopak, ale on nie zwraca na mnie uwagi. Wypróbowalam duzo sposobow, i niestety nic na niego nie dziala
Cytat:

A może on w ten sposób chce dać ci do zrozumienia, że nie jest tobą zainteresowany i wszystkie twoje starania na nic .... może daj sobie z nim spokój, bo co to za przyjemność starać się o wyzględy osoby, która nie jest Tobą zainteresowana...??

Znajdz kogoś, kto doceni Twoje starania...
Moniquee, może niech najpierw Arillian napisze, czy jest nadal zainteresowana tym chłopakiem, bo wątek jest z 2003 roku. Nie zrozum mnie źle: to nie krytyka Twojego postu, tylko śmiać mi się zachciało, jak zobaczyłam datę założenia wątku. Ale nawet jeśli sprawa z facetem już niekatualna, to zawsze rady mogą się przydać komuś innemu.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 13:18   #119
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Podryw

Ja cos zauwazylam u siebie To chyba daje mi odpowiedz na pytanie dlaczego zawsze pociagaja nas osoby ktore na nas nie zwracaja uwagi, i odwrotnie uganaja sie za nami Ci ktorych nie chcemy
Jest tak ze jeśli poznaję chlopaka, który jest mi obojetny potrafię z nim flirtować, mówic wiele rzeczy, podrywac Potem okazuje sie ze te motody sa skuteczne, bo ten chce sie umawiac Gdy natomiast jest ktos kto mi sie podoba, wtedy uważam na każde słowo jakie wypowiadam, nie flirtuje tak "oficjalnie" żeby cosbie nie pomyslał ze mi sie bardzo podoba itp Byc moze dlatego nic z tego pozniej nie wychodzi Tzn z tymi osobami z ktorymy chcemy zeby wyszło Tylko jak traftowac tych na ktorych nam zalezy jak osoby obojetne?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 13:36   #120
avialle
Raczkowanie
 
Avatar avialle
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 357
GG do avialle
Dot.: Podryw

mnie ostatnio udało sie spojrzeniem usmiechem i delikatnym skinienciem głowy,facet podszedl zaczal rozmowe i bylo milutko
avialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.