biuścik a sport - sportowy stanik Nike - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-09, 20:11   #1
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034

biuścik a sport - sportowy stanik Nike


witam Drogie Wizazanki!!

mam pytanko: czy ktoras z Was posiada moze staniczek z najnowszej serii bielizny Nike?? widzialam reklame w jakiejs gazetce i przed chwila wyczytalam rozne rzeczy na stronie Nike i zastanawiam sie nad kupnem takiego staniczka ale nie wiem czy warto??

mam dosyc duzy biust i potrzebuje "czegos" co mi go podtrzyma na aerobiku czy podczas biegania

Girls! jesli ktoras z Was ma taki staniczek to prosze opiszcie wrazenia! lub moze uzywacie jakiejs innej bielizny ktora sie dobrze sprawia w takich sportach? jesli tak to prosze poleccie mi cos
*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 20:48   #2
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

przymierzalam sie nieraz do nike czy innych sportowych tego typy ciuszkow, powiem jedno, dla mnie to lipa - zwykła guma pod biustem, ktora nie pozwala mi swobodnie oddychac i albo takie malenkie, ze wypychaja mi cycki pod szyje, albo tak wielkie, ze moglabym wypchac je sobie skarpetkami :/ Ja nosze atlantica i gattę, zawsze kupuje troche mniejsze zeby były ciasniejsze.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 17:54   #3
morra111
Raczkowanie
 
Avatar morra111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

witam!
Stanika Nike nie miałam niestety okazji posiadać, ale ze swojej strony gorąco polecam sportowe staniki Shock Absorber firmy Berlei. Dla większego biustu do biegania, jazdy konnej czy innych bardzo obciążających biust ćwiczeń są idealne. Szkoda że dość słabo dostępne w Polsce. Pojedyncze sztuki są do dostania na Allegro, słyszałam że bywają też w ciuchlandach, ale osobiście nigdy nie widziałam. Można zamówić też wysyłkowo z Anglii, wychodzi taniej niż pójść do sklepu i kupić na przykład takiego Triumpha Triaction. A naprawdę warto Pozdrawiam!
morra111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 15:49   #4
lilly1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 223
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

A co myślicie o tym staniku ?czyhttp://www.allegro.pl/item208728653_...5_b_nowy_.html
lilly1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 17:30   #5
morra111
Raczkowanie
 
Avatar morra111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

Świetna firma, ja im ufam i jestem z nich zadowolona. W opisie przedmiotu pisze, że daje ochronę 2 - w 4 -stopniowej skali. Wg ich strony : www.shockabsorber.co.uk orientacyjny poziom aktywności przy tym rozmiarze miseczki i tym poziomie ochrony to tak jak sprzedawca pisze: jazda na rowerze,sporty zimowe, a również aerobic i sporty drużynowe. Do jazdy konnej czy biegania mógłby nie być wystarczający, ale myślę że to niezły zakup. Z tą ceną 28 funtów trochę sprzedawcę poniosło, na e-bayu sprzedają dużo taniej - do 15 funtów.
pozdrawiam
morra111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 13:30   #6
lilly1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 223
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

Dzięki ja właśnie do biegana chciałam
Mogłabyś mi coś polecić?
lilly1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 14:49   #7
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

Akurat nike nie nosiłam osobiście, ale moja instruktorka jest z nich bardzo zadowolona. Ja kupiłam sobie jakiś czas temu stanik z mikrofibry firmy Gatta właśnie w stylu sportowym i też jestem baaaaardzo zadowolona a cena jest prawie 6 krotnie niższa (ok.30 zł). Ładnie podtrzymuje biust, jest przewiewny i pot jest tak jakby "wydalany" na zewnątrz materiału.
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-27, 22:25   #8
morra111
Raczkowanie
 
Avatar morra111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

witam!

lilly1984 - spróbuj poszukać takiego stanika żeby raczej nie był w kształcie topu z taką "kieszonką" na biust tylko z wyraźnie wyprofilowanymi 2 miseczkami - z tego co mi się wydaje, to te gdzie miseczki mają pionowe szwy najlepiej zapobiegają skakaniu biustu podczas biegania. Możesz zajrzeć też do Triumpha, mają kilka sportowych modeli, całkiem fajnych ale jakoś nie miałam nigdy szczęścia do znalezienia mojego rozmiaru.
morra111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 15:29   #9
mirus176
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

witam .
poczukuje sportowego stanika dla mojej dziewczyny na gwiazdke. co mozecie polecic ? Nike odpada bo za drogi, Triumph raczej tez bo nie moge nigdzie znalezc rozmiaru (85 C), moze Palmers albo ShokAbsorber ? co powiecie o tych stanikach ?
jeszcze druga sprawa. Ona ma jedna piers mniejsza niz druga . jedna ma C druga mniejsza, tak juz B pewnie. pytanie. czy wtedy szukac stanika w rozmiarze 85 C czy B, zeby lepiej trzymal biust podczas biegania ? dziekuje bardzo za pomoc i odpowiedz . jestem wdzieczny
mirus176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 15:49   #10
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

Dziewczyny...a czy Wy ten sportowy stanik zakladacie jeszcze na zwykly czy zamiast?
Kurcze,cos takiego mi by sie przydalo ale szkoda mi tyle kasy na np.nike no moze trafie na tanszy jak piszecie
W zwyklym zle mi sie cwiczy
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 16:38   #11
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

Nie wyobrażam sobie ćwiczenia w zwykłym staniku. Widzę, że już sie wcześniej tu wypowiadałam i nadal podtrzymuje swoje zdanie. Mam ciągle ten sam stanik sportowy Gatty z mikrofibry i jestem nim zachwycona. Super sprawdza sie podczas skakania na fitnessie jak i zwykłych ćwiczeń na siłowni. Polecam z czystym sumieniem
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-07, 11:45   #12
marli
Raczkowanie
 
Avatar marli
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

a ja mam sportowy nike i jestem z niego naprawdę zadowolona. Owszem był drogi ale warto zainwestować jeśli np biegamy. Komfort użytkowania i trwałość jak dla mnie super . Przynajmniej nic mi teraz nie "lata" gdy biegam czy skaczę
marli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 18:43   #13
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie ćwiczenia w zwykłym staniku. Widzę, że już sie wcześniej tu wypowiadałam i nadal podtrzymuje swoje zdanie. Mam ciągle ten sam stanik sportowy Gatty z mikrofibry i jestem nim zachwycona. Super sprawdza sie podczas skakania na fitnessie jak i zwykłych ćwiczeń na siłowni. Polecam z czystym sumieniem
A nie masz fotki takiego modelu?Moze bym sie zaopatrzyla w cos podobnego...
Czy to sie normalnie kupuje jesli chodzi o rozmiary? Np.D75?
Czy ma kroj a la top?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 12:32   #14
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

Witajcie! ja tez postanowiłam sobie zakupic jakis sportowy staniczek ale w rozsadnej cenie ...zaczełam troche wiecej biegac i prowadze tez tance dla dzieci wiec musze jakos zadbac o swoj biuscik i chociaz nie jest duzy to wydaje mi sie ze tak bedzie wygodniej...ostatnio na allegro znalazłam cos takiego..co o tym sadzicie???ktory byłby najlepszy???
http://allegro.pl/item290688546_prof...orber_75b.html
http://allegro.pl/item289990507_unno...rtowy_70c.html
http://allegro.pl/item290284944_unno...rtowy_85c.html
http://allegro.pl/item290308287_unno...rtowy_80b.html
http://allegro.pl/item292466665_top_...ar_nowy_l.html
rozmiary sa przypadkowe
__________________
Nikt za Ciebie nie umrze, wiec niech nikt nie mowi Ci jak zyc!

Lepiej grzeszyć i żałować, niż żałować, że się nigdy nie grzeszyło


Wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=731834
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 16:16   #15
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

Ja sama dopiero przymierzam się do zakupu stanika sportowego, ale mogę odeslać Cię do wątku na Lobby Biuściastych, który jest w całości poświęcony stanikom do uprawiania sportu
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...203&w=28227467
Znajdziesz tam również informacje o stanikach do których podałaś linki
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 16:51   #16
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

agta85, swietne forum, dzieki za link
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 17:03   #17
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

Nie ma sprawy Tylko uważaj bo to forum uzależnia
Jest to baaardzo bogate źródło na temat stanikologii stosowanej. Tylko kiedy przebrniesz już przez najważniejsze wątki (rozmiarowy, FAQ itp.) okaże się, że stałaś się stanikową maniaczką.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 18:13   #18
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

Cytat:
Napisane przez marli Pokaż wiadomość
a ja mam sportowy nike i jestem z niego naprawdę zadowolona. Owszem był drogi ale warto zainwestować jeśli np biegamy. Komfort użytkowania i trwałość jak dla mnie super . Przynajmniej nic mi teraz nie "lata" gdy biegam czy skaczę
ile za niego dalas?Ja widzialam takie za ok.60 zl
A takie staniki jak sie kupuje? Maja rozmiary takie jak te tradycyjne?Po czym moge poznac,ze jakis jest odpowiedni lub nie?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 19:56   #19
bamsia
Raczkowanie
 
Avatar bamsia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 280
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

Posiadam staniczek z Nike ale nie wiem z jakiej kolekcji :/ i jestem z niego bardzo zadowolona, trzyma dobrze i czuje się w nim pewnie- normalnie kosztował coś ok 120zl poczekałam na promocję i kuiłam go za 50 czy 75 zl. Dodam że mam duuży biust - miseczka D
bamsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-05, 11:01   #20
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

Cytat:
Napisane przez bamsia Pokaż wiadomość
Dodam że mam duuży biust - miseczka D
Przepraszam, że trochę nie na temat, ale ja mam miseczkę E i wcale nie mam dużego biustu Bo sama miseczka niewiele znaczy. Takie 90D może jest duże ale 60D jest małe!
A jeśli miseczka D jest duuuża to co mają powiedzieć kobiety noszące miseczki L?
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 11:30   #21
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

Dziewczyny co sądzicie o wiarygodności sprzedawców staników Shock Absorber na allegro? Chodzi mi o takie, które sprzedawane są w przedziale 25-35zł. Okazja, czy bubel?

Agta85 - wielkość biustu to pojęcie względne. Ja noszę 75B i jak dla mnie jest średni, a nie jakiś extra mały
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 11:35   #22
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Agta85 - wielkość biustu to pojęcie względne. Ja noszę 75B i jak dla mnie jest średni, a nie jakiś extra mały
A jesteś pewna, że masz dobrze dobrany rozmiar Ja kiedyś nosiłam (zgodnie z triumphowymi tabelkami) 70B, a teraz noszę 60E i jest o wiele lepiej Dodam jeszcze, że biust mi wcale nie urósł. Komfort w "nowym" właściwym rozmiarze jest niesamowity w porównaniu do 70B
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 12:26   #23
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

Wydaje mi się, że rozmiar jest dobry. Ale przy najbliższej okazji jeszcze dokładnie sprawdzę. A oba rozmiary staników kupowałaś w triumphie ?


Co powiecie na ten stanik: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=289932062 ? Mam zamiar używać go głównie do aerobiku, aerokickboxingu i może czasem do biegania. Sprawdzi się? I czy rozmiary shock'sów są adekwatne do rozmiarów zwykłych staników? Czy lepiej kupić rozmiar większy czy mniejszy?
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155

Edytowane przez kas!a
Czas edycji: 2008-01-05 o 12:49
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 17:50   #24
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że rozmiar jest dobry. Ale przy najbliższej okazji jeszcze dokładnie sprawdzę. A oba rozmiary staników kupowałaś w triumphie ?
Przyjrzyj się koniecznie temu czy nosisz dobry rozmiar. Najczęstszy błąd kobiet to za luźny obwód i za mała miseczka. Jeśli chcesz sie przekonać jaki rozmiar powinnaś nosić odwiedź Lobby Biuściastych (forum na gazecie) i wpisz się do tego wątku: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...203&w=73286262

Ja nie kupiłam obu rozmiarów w Triumphie, ponieważ Triumph nie produkuje staników o obwodach 60 Natomiast produkują je brytyjskie firmy Panache i Freya, a także polskie Avocado. W najbliższym czasie ma je wprowadzić też polska firma Melissa (teraz ma obwody 65).
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 19:04   #25
bamsia
Raczkowanie
 
Avatar bamsia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 280
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że trochę nie na temat, ale ja mam miseczkę E i wcale nie mam dużego biustu Bo sama miseczka niewiele znaczy. Takie 90D może jest duże ale 60D jest małe!
A jeśli miseczka D jest duuuża to co mają powiedzieć kobiety noszące miseczki L?
przepraszam skoro tak dokładnie się nie określiłam, chciałam tylko żeby osoby które to czytają miały mniej więcej jakieś wyobrażenie jak ten stanik trzyma. W takim bądź razie małe sprostowanie- posiadam stanik, który bez problemu utrzymuje mój biust w którym mam 115cm (i nie mam szerokich pleców)dla mnie to dużo.
bamsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 19:41   #26
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

Cytat:
Napisane przez bamsia Pokaż wiadomość
posiadam stanik, który bez problemu utrzymuje mój biust w którym mam 115cm (i nie mam szerokich pleców)dla mnie to dużo.
ooo 115 cm to faktycznie dużo choć są szczupłe kobiety które mają jeszcze więcej w biuście
Ehhh... Ja mam 84 cm w biuście więc do nich nie należę
A tak BTW, to nie nosisz przypadkiem nieodpowiedniego rozmiaru? Żeby nosić miseczkę D przy 115 cm w biuście musiałabyś mieć pod biustem jakieś 95 cm a sama piszesz że nie masz szerokich pleców. Może lepiej czułabyś sie w (na przykład) 75H albo jakimś innym z mniejszym obwodem a większą miseczką. Wróżką nie jestem więc wróżyć nie zamierzam ale coś mi się po prostu nie zgadza...
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 20:51   #27
bamsia
Raczkowanie
 
Avatar bamsia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 280
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

gta85 wróżką nie jesteś ale bardzo dobrze wróżysz
kupuję 95 pod biustem a potem muszę zwężać bo często mi się zdarza że w modelu który mi się podoba miseczka z tym co jest pod biustem się nie zgadza i powiem Ci szczerze że jeszcze nigdy chyba nie miałam super dobranego stanika :/ bo nie bardzo wiem jak się to robi, muszę o poradę sięgnąć

edit: ale widzę, że Twoje podpisy mi w tym pomogą i wreszcie porządnie się za mierzenie zabiorę. dzięki
bamsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 21:23   #28
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

Koniecznie odwiedź Lobby Biuściastych (http://biusciaste.prv.pl). Pewnie jesteś po prostu ofiarą małego wyboru jaki oferują polskie sklepy z bielizną i niekompetencji sprzedawczyń. Większości wciskają 75B, a jak któraś ma większy biust to zamiast zwiększać miseczkę podaja większy obwód. Tak jakby miseczki większe niż E nie istniały.

poczytaj też ten artykuł:
http://www.pinezka.pl/content/view/3050/203/
Zwracając uwagę na punkt "Jak założyć stanik?"

Edytowane przez agta85
Czas edycji: 2008-01-05 o 22:17
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 11:11   #29
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

Hej dziewczyny ja posiadam stanik sportowy z najnowszej serii nike i musze powiedziec ze jestem przezadowolona, teraz nie wyobrazam sobie isc na silownie i cwiczyc bez niego. Stanik jest bardzo wygodny, podtrzymuje moj biust idealnie, rozmiar jaki posiadam to 75C. Warto wydac pieniazki
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 17:07   #30
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: biuścik a sport - sportowy stanik Nike

Cytat:
Napisane przez trillinka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja posiadam stanik sportowy z najnowszej serii nike i musze powiedziec ze jestem przezadowolona, teraz nie wyobrazam sobie isc na silownie i cwiczyc bez niego. Stanik jest bardzo wygodny, podtrzymuje moj biust idealnie, rozmiar jaki posiadam to 75C. Warto wydac pieniazki
A ile dalas za niego?masz fotke??
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.