Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-02, 11:21   #391
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Ja dziś po raz trzecie będę biegła 7 minut x 3. Już niedługo wymarzone 14 minut, ach coraz bliżej!
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 14:58   #392
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Zaczęłam wczoraj biegać
Przez pierwsze i drugie dwie minuty biegu myślałam, sobie jaka jestem wspaniała, wytrzymała och i ach , bo przecież dziewczyny w wątku pisały, że te dwie minuty ciągną się w nieskończoność, że ciężko to przebiec itd. a mnie się biegło łatwo i miło.
Przy trzecich dwóch minutach, powoli przestawałam tak myśleć
Przy czwartych i piątych, myślałam że zemdleje, padne i umre na suchoty na kieleckim bruku
Z moją kondycją jak widać jest kiepsko, dziś chyba stanowczo zrobie dzień przerwy, a biegać pójde jutro.
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 18:18   #393
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Hej Wszystkie Moje Kochane

Od jutra zaczynam plan 10 tyg Chcę zgubić troszkę zbędnego tłuszczyku przy czym chcę jeszcze poprawić kondycję ogólną oraz wyrobić mięśnie
Także budzik ustawiam na 5.20 i lece biegać o 5.30 do 6 i będę dopiero się szykowała do szkoły
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 20:27   #394
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

A ja melduje się po dłuższej nieobecności;

Miałam 2 tyg przerwę, tydzień nad morzem i teraz jakoś brak chęci, ale poprawiam się i tak jak sweet.girl nastawiam budzik na 5
Jestem bardzo ciekawa jak to z moją kondycją i jaki mam wybrać program, postaram się wytrzymać te 30 min bo według planu tak już powinnam śmigać Raczej nie będzie problemu ze wstawaniem bo moj TŻ wstaje na 5 do roboty

Więc trzymam za nas dziewczyny kciuki
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 20:58   #395
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

wątek idealny dla mnie. chociaż bardziej planuję się udzielać, w być fit. zaczęłam niedawno, narazie idzie mi cieniutko- zobaczymy jak mi to będzie wychodziło.
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 10:46   #396
FilifionkaB
Rozeznanie
 
Avatar FilifionkaB
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 648
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

wczoraj 30 minut i 5 km zaliczone.
Po przerwie jednak nie było tak źle jak myślałam
FilifionkaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 15:54   #397
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Ja byłam z bólem piszczeli u ortopedy. Czekałam na wizytę miesiąc, dzisiaj wystałam się 2 godziny w kolejce. Udzielił mi genialnej porady - poradził przerzucić się z biegania na pływanie. Powiedział, że to jest równie zdrowe i przyjemne.

Zrobię tylko tak
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 16:17   #398
little_dove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 121
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja byłam z bólem piszczeli u ortopedy. Czekałam na wizytę miesiąc, dzisiaj wystałam się 2 godziny w kolejce. Udzielił mi genialnej porady - poradził przerzucić się z biegania na pływanie. Powiedział, że to jest równie zdrowe i przyjemne.

Zrobię tylko tak
jejku nic nie zbadal ? zdjecia nie zrobil? nio tak polska sluzba zdrowia a bola Cie jeszcze?
Ja wcoraj biegalam i dzisiaj tez mnie boli piszczela. Nie chce rezygnowac bo bardzo to polubilam. To chyba bede musiala w pozadne buty zainwestowac
little_dove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 16:28   #399
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez little_dove Pokaż wiadomość
jejku nic nie zbadal ? zdjecia nie zrobil? nio tak polska sluzba zdrowia a bola Cie jeszcze?
Ja wcoraj biegalam i dzisiaj tez mnie boli piszczela. Nie chce rezygnowac bo bardzo to polubilam. To chyba bede musiala w pozadne buty zainwestowac
No tak, zbadał I powiedział, że są zdrowe. Na to ja mu powiedziałam, że już mnie tak nie bolą, że nie biegam trzy tygodnie i jest lepiej ale to nie jest rozwiązanie, bo przy podbiegnięciu do autobusu czuję, że ból wraca i jest to tylko kwestia czasu kiedy znowu mi zczerwienieje i zaogni się noga kazał mi przyjść jak ból powróci a co do prześwietlenia to powiedział, że to jest niezdrowe i nie ma co się prześwietlac jak nie trzeba!!!

Od jutra powracam do biegania. Może nie tak intensywnie jak wcześniej ale nie odpuszczę sobie.


Little Dove, ja mam porządne, typowo biegowe buty i od początku w nich biegam. Wiem, że dziewczyny czuły różnicę po zmianie obuwia

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Acha, jeszcze cos. Po jakiej nawierzchni biegasz?
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 19:10   #400
little_dove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 121
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość


Acha, jeszcze cos. Po jakiej nawierzchni biegasz?
Na razie miasto ale staram sie biegać po asfalcie bo podobno lepsze niz twarde plyty chodnikowe.
Jak wroce na studia to mam park i nawierzchnia taka jak w lesie... błotko miekkie dla stóp

A jakie masz buty? moze poradzisz jakies bo ja wlasnie sie rozgladam..myslalam o Kalenjii ale sama nie wiem.
little_dove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 19:25   #401
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

U mnie dzisiaj 2x 13min biegu (z przerwą na 2 min marszu), do tego sporo chodzenia - w sumie prawie 9km zrobiłam
Tylko coś mnie zaczęła znowu boleć jedna stopa (przy podbiciu). Eeeech Oby przeszło do soboty
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 20:34   #402
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Ja dziś 3 x 7 i 3 minuty pomiędzy przerw na chodzenie. Ja biegam po asfalcie, ale głównie po nawierzchniach takich piaskowych twardych.

Muszę sobie kupić pedometr/krokomierz, bo denerwuje mnie trzymanie w ręku telefonu, który odmierza mi czas, a do tego jestem ciekawa ile km robię

I też muszę kupić sobie jakieś dobre buty, więc chętnie posłucham, jakie Wy polecacie
__________________
Passion is my fashion!

Edytowane przez Navien
Czas edycji: 2009-09-03 o 20:36
Navien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 20:50   #403
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Ojj tak świadomość tego ile się przebiegło niesamowicie cieszy i dodatkowo motywuje. Ja używam cudeńka noszącego nazwę Nike+ Sportband, który mierzy mi dystans, tempo, czas i spalone kalorie. A ilość kilometrów na liczniku przyjemnie rośnie, obecnie jest 83,15km
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 20:53   #404
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez little_dove Pokaż wiadomość
Na razie miasto ale staram sie biegać po asfalcie bo podobno lepsze niz twarde plyty chodnikowe.
Jak wroce na studia to mam park i nawierzchnia taka jak w lesie... błotko miekkie dla stóp

A jakie masz buty? moze poradzisz jakies bo ja wlasnie sie rozgladam..myslalam o Kalenjii ale sama nie wiem.

Ja biegam w Nike Air Pegasus 25+ i po miekkiej nawierzchni - po żwirze i trawie. Niby powinno byc ok a jednak nabawiłam się kontuzji

O butach pisały juz dziewczyny kilka stron wstecz. Warto zajrzeć do tego artykułu klik Ten portal to skarbnica wiedzy
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 22:30   #405
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Ojj tak świadomość tego ile się przebiegło niesamowicie cieszy i dodatkowo motywuje. Ja używam cudeńka noszącego nazwę Nike+ Sportband, który mierzy mi dystans, tempo, czas i spalone kalorie. A ilość kilometrów na liczniku przyjemnie rośnie, obecnie jest 83,15km
ale cena tego cudeńka też niezła! też kupię sobie pedometr, ale widziałam naprawdę tanie, a mi jakoś specjalnie na marce nie zależy z resztą inne wydatki się szykują Ale Tobie szczerze zazdroszczę takiej fajnej "bransoleteczki"
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 05:41   #406
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
ale cena tego cudeńka też niezła! też kupię sobie pedometr, ale widziałam naprawdę tanie, a mi jakoś specjalnie na marce nie zależy z resztą inne wydatki się szykują Ale Tobie szczerze zazdroszczę takiej fajnej "bransoleteczki"
Oj tak, mocno zdębiałam po sprawdzeniu ceny w internecie. Moje szczęście polega na tym, że dostałam ją w prezencie... W innym wypadku pozostała by w sferze marzeń

Przy zakupie butów z systemem Nike+ podobno na Sportband jest 50% zniżki ...

Żeby tylko nikt mnie tu o reklamę nie posądził
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 07:30   #407
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość

Przy zakupie butów z systemem Nike+ podobno na Sportband jest 50% zniżki ...
Heh, jak kupowałam buty Nike+ nikt mnie o tym nie poinformował

Niestety, ceny dobrych pulsometrów są jakie są. Za polar trzeba zapłacić od 400zł w zwyż.

Beoneself, Twój Sportbend odczytuje pomiar z sensora w bucie? Czy masz też opaskę zakładaną na tułów?
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 09:11   #408
FilifionkaB
Rozeznanie
 
Avatar FilifionkaB
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 648
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

a ja dziś idę biegać.
Przerwała trening wg planu i biegam sobie na ile mi organizm pozwala. Ale jak tak was podczytuje to juz sama nie wiem czy dobrze zrobiłam.
A nie denerwuje was to ciągłe spoglądanie na zegarek czy juz odpowiednią ilość się przebiegło? bo ja od tego się dużo mocniej męczyłam.
Teraz biega, w systmie jedna-dwie piosenki biegnę, jedną, albo pół idę w zalezności od zkmeczenia.
I staram się pracować nad tym, żeby nie oddychać zbyt mocno przez usta bo boję się jesiennych chłodów i wolę juz zacząć ćwiczyć
FilifionkaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 11:52   #409
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Oj tak, mocno zdębiałam po sprawdzeniu ceny w internecie. Moje szczęście polega na tym, że dostałam ją w prezencie... W innym wypadku pozostała by w sferze marzeń

Przy zakupie butów z systemem Nike+ podobno na Sportband jest 50% zniżki ...

Żeby tylko nikt mnie tu o reklamę nie posądził
hm, buty miałam sobie kupić, bo te moje adidasy wydają się być starsze niż cała moja dotychczasowa kariera naukowa więc może przy okazji zapytam o ten licznik Moje obecne buty to Nike, stare jak cholera, ale mimo wszystko są świetne i bardzo dobrze się trzymają. Jak już do pracy wrócę w październiku i wpadnie mi trochę grosza do kieszeni, to zajmę się myśleniem o obuwiu i profesjonalnym liczniku Mam w planie kupić sobie opaskę na ramię na mojego ipoda, przyda się jak będę pokonywała już te wymarzone 30 minut
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 15:21   #410
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Dołączam do was. Kończę 2 tydzien z 16 tygodniowego planu powrotu do biegania
Narazie trzymam się go - nawet ostatnio będąc na L4 z gorączka poszlam na bieżnie - nie dosc ze wypociłam gorączkę to nie przerwalam cwiczen
Plan mam do konca grudni - zobaczymy co z tego wyjdzie
choc juz po 2 tygodniach widzę zmiany w swoim ciele - oczywiscie na +

pozdrowki
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 17:31   #411
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Heh, jak kupowałam buty Nike+ nikt mnie o tym nie poinformował

Niestety, ceny dobrych pulsometrów są jakie są. Za polar trzeba zapłacić od 400zł w zwyż.

Beoneself, Twój Sportbend odczytuje pomiar z sensora w bucie? Czy masz też opaskę zakładaną na tułów?
To może dopytaj się dokładnie w sklepie... mojemu bratu przy zakupie w Nike w SCC właśnie Sporband zaproponowali

A co do sensora ekhm ekhm Wsadziłam go do butów (mam Reebok'i) - włożyłam dodatkową wkładkę z wyciętym otworem na sensor Wszystko działa bez zarzutu, nie czuję go w bucie. Ze wszystkim da się sobie poradzić jak się chce
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 18:43   #412
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Narobiłyście mi smaczku tym licznkiem i na nowe buty też mam makabryczną ochotę. Ale muszę wytrzymać póki co bez, niestety inne wydatki mnie gonią

Dziś nie biegam, jutro ostatnie 7 minut, a od pon już po 8 zaczynam

A i powiedzcie mi proszę, bo nie mam właśnie żadnej "miarki" i jestem ciekawa ile mniej więcej wy przebiegacie w 3 minuty? Albo w ile tam jesteście w stanie podać

EDIT: wyznaczyłam na mapie trasę którą biegam i wyszło mi, że wczoraj w 7 minut zrobiłam prawie 1,7-1,8km wiem, że to nie tak dużo, ale cieszy mnie i tak niezmiernie
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 19:00   #413
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Ja obliczyłam sobie tak - biegne wzdłuż torów od mojej stacji do kolejnej jest 2,5km - sprawdziłam na rozkładzie PKP czyli w sumie podczas treningu przbiegam 5 kilosów
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 20:06   #414
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Ja średnio 8km w 45-50 minut
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 20:30   #415
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Chciałabym się do Was dołączyć Potrzebuję motywacji hehe

Wczoraj zaczęłam biegać, narazie cieniutko bo po stosunkowo króciutkim dystansie prawie zdychałam Biegam z kolezanką, któa w sumie robi to już od jakiegoś tygodnia więc szło jej bardzo dobrze. Mimo wszystko wymęczyłam prawie 5 km

Wczoraj dołączyłam też skakanke:P
Mam trochę problemów z tym bieganiem bo kolano mi trochę dokucza po tym jak było skręcone. Może sobie jakiś stabilizator sobie załatwię.
Póki co zamierzam biegać co dwa dni ( najlepiej rano ale czy wstane? )
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 20:46   #416
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Sunshine, jeśli biegasz to radziłabym raczej zostawić skakankę... to może się okazać zbyt dużym obciążeniem dla Twoich stawów, wiele z nas musiało przejść przez przeróżne bóle zanim organizm się przyzwyczaił do takich obciążeń.
I polecam zajrzeć na www.bieganie.pl - jak dla mnie kopalnia informacji, motywacji, inspiracji...
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 21:48   #417
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Faktycznie masz rację

Zacznę spokojnie z samym bieganiem narazie
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 08:09   #418
FilifionkaB
Rozeznanie
 
Avatar FilifionkaB
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 648
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

a ja się muszę pochwalić - wczoraj biegłam 10 minut przez przerywania i nawet się nie zmęczyłam jakoś specjalnie. Byłam z siebie mega dumna.
Powiedźcie mi czy bolą was też ramiona w czasie biegania? ja zauwazyłam bół w barku już któryś raz i nie wiem czy on moze byc jakoś powiązany z bieganiem ( wtedy się pojawia) i jak mu zaradzić
FilifionkaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 10:34   #419
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez FilifionkaB Pokaż wiadomość
a ja się muszę pochwalić - wczoraj biegłam 10 minut przez przerywania i nawet się nie zmęczyłam jakoś specjalnie. Byłam z siebie mega dumna.
Powiedźcie mi czy bolą was też ramiona w czasie biegania? ja zauwazyłam bół w barku już któryś raz i nie wiem czy on moze byc jakoś powiązany z bieganiem ( wtedy się pojawia) i jak mu zaradzić
moje gratki Też już bym chciała biec przez 10 minut

Mnie ręce nie bolą, bo oprócz biegania dużo ćwiczę innych rzeczy, więc i ramiona się przyzwyczaiły od targania ciężarków
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 10:36   #420
FilifionkaB
Rozeznanie
 
Avatar FilifionkaB
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 648
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

dziś też chciałam iść biegać, a jutro w niedziele sobie zrobić wolne, ale patrząc za okno nie wiem co z tego wyjdzie bo strasznie wieje i zbierają się ciężkie chmury.
a co za tym idzie... skoczyłam na allegro i pooglądałam sobie bieżnie chce takie cudo na jesienne deszczowe dni
FilifionkaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.