Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-27, 13:31   #511
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Dzieki Mini, mi to juz na utracie kg nie zalezy, bardziej na tym, zeby nie przytyc zwkaszcza przez zime, nie miec znowu celulitu i trzesacych sie ud
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 11:33   #512
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Melduje sie. Wczoraj wieczorem biegalam 45 min, pozniej rozciaganie i A6W - lacznie 65 min wysilku.

Dziewczyny biegajace wieczorem, mam pytanie. Jak sobie radzicie z posilkami???
Ja ok 17.00 zjadam zawsze jakas przekaske - wczoraj twarog z powidlami. Poszlam biegac o 19.30, po wysilku nie jestem glodna, wiem, ze bialko powinno byc. ZJadlam dwa plastry wedliny chudej i sledzia Nic wiecej na kolacje w siebie nie wcisnelam...
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 12:37   #513
alalajna
Raczkowanie
 
Avatar alalajna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 94
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

to i ja się dołączamja zaczęłam biegać wczoraj, do tej pory nie uprawiałam żadnego sportu, ile razy w tygodniu radziłybyście mi biegać?jak długo?wczoraj to juz po 10 min brakowało mi oddechu,ale dam radę niestety biegałam w butach, które szybko mi przemokły, i dziś już zaczynam mieć problemy z gardłem, chcę zainwestować w jakieś nowe obuwie więc może i w tym temacie możecie mi jakoś pomóc
alalajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 14:36   #514
Olenia20
Raczkowanie
 
Avatar Olenia20
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Dziewczyny, z jaką prędkością biegacie? truchcikiem, czy może trochę szybciej?
Olenia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 15:22   #515
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez Olenia20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z jaką prędkością biegacie? truchcikiem, czy może trochę szybciej?
Ja mam wlasnie ten problem, ze teraz moj bieg - 5min/km - jest nazwany szybkim... No, ale juz biegam dobrych kilka miesiecy. Ogolnie przyjete jest, zeby biegac takim tempem, zeby w czasie biegu moc rozmawiac bez zadyszki.

Alalajna tu na pierwszej stronie jest rozpisane bieganie dla poczatkujacych. Ja na poczatku biegalam i maszerowalam na zmiane. Po kilku dniach swoja pierwsza trase bylam w stanie przebiec w calosci.
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 18:51   #516
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

ja dzis tez zaliczylam bieganie. wkurza mnie juz to bieganie na biezni pod górke chcialabym wybiec na zewnatrz ale wiem ze musze jeszcze wzmocnic sciegno na nierównosci ehh... i po co bylo je zrywac wazne ze idzie do przodu!!!
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 20:39   #517
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez Olenia20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z jaką prędkością biegacie? truchcikiem, czy może trochę szybciej?
różnie, zazwyczaj 8-9 km/h i potem interwaly 8/12 km/h
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-29, 06:55   #518
Olenia20
Raczkowanie
 
Avatar Olenia20
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Ja mam wlasnie ten problem, ze teraz moj bieg - 5min/km - jest nazwany szybkim... No, ale juz biegam dobrych kilka miesiecy. Ogolnie przyjete jest, zeby biegac takim tempem, zeby w czasie biegu moc rozmawiac bez zadyszki.

Alalajna tu na pierwszej stronie jest rozpisane bieganie dla poczatkujacych. Ja na poczatku biegalam i maszerowalam na zmiane. Po kilku dniach swoja pierwsza trase bylam w stanie przebiec w calosci.
wychodzi na to, że ja też biegam za szybko (10-10,5 km/ h) czyli chcąc stracić tłuszcz muszę zmniejszyć prędkość i wydłużyć czas?
Olenia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 07:03   #519
ewelline
Zadomowienie
 
Avatar ewelline
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Na końcu świata
Wiadomości: 1 530
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

od wczoraj biegam nie aby schudnac ale tak dla zdrowia i kondycji
Wczoraj 20 min rozgrzewki potem 20 minut biegu
Dzis 15 minut rozgrzewki i 30 minut biegu

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

bardzo mi sie spodobalo czuje sie lekka i mam tyle energi
ewelline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 08:07   #520
FilifionkaB
Rozeznanie
 
Avatar FilifionkaB
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 648
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

ja wczoraj również bieganie zaliczyłam... cały dzien byłam nieprzytomna i głowa mnie bolała, pierwsze 15 minut strasznie się męczyłam.. a pózniej żałowałam ze juz mi sie trasa skonczyła i byłam pod domem, bo nogi same mnie niosły...
jedyny mały problem to taki ze mnie cos kolano bolało.. nie wiem czy stope xle ustawiam, czy moze to jednak to, że przeniosłam się z polnyh dróg, na chodniki i asfalt, ale niestety o godzinie jakiej biegam , czyli późnym wieczorem....nie mam oswietlonych polnych dróg
FilifionkaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 09:40   #521
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

U mnie wczoraj nici z biegania, bo Tz wrocil z treningu przed 22.00, wiec odpuscilam, bo juz bym miala stracha. Kiepski bedzie ten tydzien bieganiowy, bo jutro wyjezdzamy, ale moze choc spacerami w weekend nadrobie

Cytat:
Napisane przez Olenia20 Pokaż wiadomość
wychodzi na to, że ja też biegam za szybko (10-10,5 km/ h) czyli chcąc stracić tłuszcz muszę zmniejszyć prędkość i wydłużyć czas?
To biegasz podobnie jak ja. Szukalam informacji i wyszlo, ze albo wolniej, albo dluzej. Ja wolniej nie umiem - moze jakbym z kims biegala... Wiec wydluzylam trase

Cytat:
Napisane przez ewelline Pokaż wiadomość
od wczoraj biegam nie aby schudnac ale tak dla zdrowia i kondycji
Wczoraj 20 min rozgrzewki potem 20 minut biegu
Dzis 15 minut rozgrzewki i 30 minut biegu

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

bardzo mi sie spodobalo czuje sie lekka i mam tyle energi
To fakt, ze taki wysilek daje mnostwo energii. A jak sie juz wciagnies,z to ciezko przestac

Cytat:
Napisane przez FilifionkaB Pokaż wiadomość
ja wczoraj również bieganie zaliczyłam... cały dzien byłam nieprzytomna i głowa mnie bolała, pierwsze 15 minut strasznie się męczyłam.. a pózniej żałowałam ze juz mi sie trasa skonczyła i byłam pod domem, bo nogi same mnie niosły...
jedyny mały problem to taki ze mnie cos kolano bolało.. nie wiem czy stope xle ustawiam, czy moze to jednak to, że przeniosłam się z polnyh dróg, na chodniki i asfalt, ale niestety o godzinie jakiej biegam , czyli późnym wieczorem....nie mam oswietlonych polnych dróg
Proponuje porozciagac sie porzadnie. Niestety na chodnikach (asfalt jest lepszy, bo jest bardziej miekkim podlozem od betonu) nasze stawy sa bardzo mocno obciazone. Porozciagaj sie po bieganiu - ja tak robie, a jak masz czas, to nawet przed - kilka cwiczen, sklonow, kolana powinny przestac bolec. Mi pomoglo to bardzo. Tez niestety musialam z lasu przerzucic sie na chodniki
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-29, 12:51   #522
Olenia20
Raczkowanie
 
Avatar Olenia20
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Effa 79, a jaki dystans przebiegasz? Ja biegam 10-11 km, wygląda na to, że będę musiała wydłużyć trasę
Olenia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 15:23   #523
alalajna
Raczkowanie
 
Avatar alalajna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 94
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

przede mną dzisiaj 3 dzień, z gardłem ciutkę lepiej, rozgrzewka też była ale chyba za szybko biegam ledwo do domu dochodzę, mam nadzieje, że z każdym dniem będzie coraz lepiej...
alalajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 11:43   #524
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Ja tez po wczorajszym bieganiu wieczornym Dzis wyjedzamy, wiec weekend niebieganiowy, ale mam nadzieje na spacery dlugie.

Cytat:
Napisane przez Olenia20 Pokaż wiadomość
Effa 79, a jaki dystans przebiegasz? Ja biegam 10-11 km, wygląda na to, że będę musiała wydłużyć trasę
Ja ok 9 km w jakies niecale 45 min... I juz widze, ze za jakis maks. miesiac bede znowu musiala wydluzac trase
No jest tak, ze te 40 min powinno sie biegac. U mnie jeszcze dochodza cwiczenia w domu - lacznie jakies 65 min.
Cytat:
Napisane przez alalajna Pokaż wiadomość
przede mną dzisiaj 3 dzień, z gardłem ciutkę lepiej, rozgrzewka też była ale chyba za szybko biegam ledwo do domu dochodzę, mam nadzieje, że z każdym dniem będzie coraz lepiej...
No to dobrze, ze lepiej Biegaj tak, zebys w razie czego mogla z kims rozmawiac biegnac i nie majac zadyszki. A lepiej na pewno bedzie.
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 12:59   #525
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Dziewczyny, doradźcie trochę początkującej
Wczoraj zaczęłam i zamierzam poważnie do tego podejść. Wypisałam sobie plan z pierwszego postu.
Zależy mi na poprawie kondycji, ogólnym poprawieniu sylwetki. Odchudzam się,tzn. odżywiam się zdrowo, chciałabym jeszcze zrzucić 3kg.,mam nadzieję,że bieganie mi w tym poniekąd pomoże bo mam mały zastój.
Biegam po asfalcie i piaszczystej drodze.
Zastanawiam się jak powinnam oddychać wdech nosem,wydech ustami? Kompletnie nie mam pojęcia.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 15:30   #526
Olenia20
Raczkowanie
 
Avatar Olenia20
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o oddychanie, to powinnaś oddychać tak jak Ci pasuje A najlepiej w ogóle w czasie biegu nie koncentrować się specjalnie na oddechu. Ja oddycham ustami, ale doszłam do tego jakoś tak "intuicyjnie", z kolei mojej koleżance łatwiej oddychać nosem
Olenia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 17:00   #527
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez Olenia20 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że jeśli chodzi o oddychanie, to powinnaś oddychać tak jak Ci pasuje A najlepiej w ogóle w czasie biegu nie koncentrować się specjalnie na oddechu. Ja oddycham ustami, ale doszłam do tego jakoś tak "intuicyjnie", z kolei mojej koleżance łatwiej oddychać nosem
Właśnie zauważyłam,że jak biegnę i się zamyślę to lepiej mi idzie,więc chyba coś w tym jest Starałam się wdychać powietrze nosem,a wypuszczać ustami,ale jakoś ciężko mi szło, już lepiej było przy oddychaniu ustami.


A co najlepiej jeść przed bieganiem i po? Po to gdzieś mi tu umknęło na wątku,że białko
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 17:06   #528
Olenia20
Raczkowanie
 
Avatar Olenia20
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

ja przed bieganiem najczęściej jem jakieś ww złożone- pełnoziarniste pieczywo, jogurty, owoce, czasem jeśli biegam późniejszą porą, jem obiad, który składa się z warzyw, mięsa i ryżu brązowego. Białko wrzucam raczej po bieganiu
Olenia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 09:07   #529
FilifionkaB
Rozeznanie
 
Avatar FilifionkaB
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 648
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

ja oddycham zawsze w systemie wdech nosem a wydech ustami, dwa kroki na wdech i dwa na wydech.. wpadam w rytm juz od samego początku i utrzymuje sie on taki do samego końca.
Wolę nie oddychać ustamui ( choć podobno lepiej bo wiecej tlenu się dostarcza), bo coraz zimniej się robi a nie chciałabym nabawić się bólu gardła.

Dzis kolano boli mniej... i wychodz na to, że to od chodnika jest, bo wczoraj biegałam zdecydoanie wiecej po asfalcie, Na chodnik starałam się zbiegać tylko w momencie gdy mnie samochód miał mijać i na najbardziej ruchliwych odcinkach.
FilifionkaB jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 10:45   #530
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez FilifionkaB Pokaż wiadomość
ja oddycham zawsze w systemie wdech nosem a wydech ustami, dwa kroki na wdech i dwa na wydech.. wpadam w rytm juz od samego początku i utrzymuje sie on taki do samego końca.
Wolę nie oddychać ustamui ( choć podobno lepiej bo wiecej tlenu się dostarcza), bo coraz zimniej się robi a nie chciałabym nabawić się bólu gardła.

Dzis kolano boli mniej... i wychodz na to, że to od chodnika jest, bo wczoraj biegałam zdecydoanie wiecej po asfalcie, Na chodnik starałam się zbiegać tylko w momencie gdy mnie samochód miał mijać i na najbardziej ruchliwych odcinkach.
Właśnie słyszałam,że łatwo się można wtedy nabawić bólu gardła


Ja wczoraj biegałam łącznie z przerwami jakieś 45 minut. Dzisiaj się coś chmurzy,ale mam nadzieję,że wieczorem nie będzie padało
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 13:15   #531
little_dove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 121
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

o moooniaaa widze ze Ty tez w tym watku
brawo bieganie jest super
Co do oddychania to ja też wdech nosem wydech ustami, jakos specjalnie nie mialam problemu i przychodzi mi to automatycznie.
Jutro tez zamierzam pobiegac
I poczatkujacym radze biegac co drugi dzien na poczatek i kupic pozadne buty . powodzenia i fajnie ze watek ożył troche
little_dove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 13:19   #532
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez little_dove Pokaż wiadomość
o moooniaaa widze ze Ty tez w tym watku
brawo bieganie jest super
Co do oddychania to ja też wdech nosem wydech ustami, jakos specjalnie nie mialam problemu i przychodzi mi to automatycznie.
Jutro tez zamierzam pobiegac
I poczatkujacym radze biegac co drugi dzien na poczatek i kupic pozadne buty . powodzenia i fajnie ze watek ożył troche
Dopiero zajrzałam tu
A dlaczego bieganie co drugi dzień? Nawet jeśli czuję się na siłach,nie mam zakwasów itp.? Jakie buty są polecane
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 13:46   #533
Olenia20
Raczkowanie
 
Avatar Olenia20
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Właśnie słyszałam,że łatwo się można wtedy nabawić bólu gardła


Ja wczoraj biegałam łącznie z przerwami jakieś 45 minut. Dzisiaj się coś chmurzy,ale mam nadzieję,że wieczorem nie będzie padało
Owszem, można, ale ja wraz ze spadkiem temperatury na zewnątrz przeniosłam się na bieżnię na siłowni.
Dzisiaj postanowiłam zmienić strategię, biegałam trochę wolniej, ale za to dłużej (1h i 20 min).
A od poniedziałku wprowadzam HIIT na bieżni
Olenia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 16:30   #534
little_dove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 121
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

tzn jesli naprawde jestes w formie i masz ochote to biegaj codziennie.

Ja tez zaczelam biegac codziennie i na poczatku bylo ok a pozniej nabawilam sie bolu piszczeli i musialam odpuscic na pare tygodni.
Wiec wydaje mi sie ze jak ktos wogole nie biegal to przez pierwszy tydzien albo dwa pobiegac co drugi dzien ok 30min, no chyba ze stosuje sie ten plan z pierwszej strony, na poczatku wiecej tam jest marszu niz biegu wiec jest to takie spokojne wprowadzenie i mozna codziennie.
Ja nie stosowalam tego planu i biegalam od pocztku ok 30min biegu z krotka przerwa i widocznie to byl za duzy przeskok.
Najwazniejsze to sluchac swojego organizmu nic na sile. A pozatym jak sie biega co drugi dzen to jest male prawdopodobienstwo ze sie tak szybko znudzi niz jakby sie biegalo codziennie. powodzenia
little_dove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 18:23   #535
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Ja dzis 30 min zaliczylam ... A co do bolu piszczeli - tez przezylam, tyle ze dostalam masci od trenera i kazal mi przebiegac na sile chociaz bolaloo. Ojjj ciezko bylo ciezko.
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 08:24   #536
Dermoza
Raczkowanie
 
Avatar Dermoza
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 115
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Hej dziewczyny Podglądam ten wątek od tygodnia, wczoraj biegałam pierwszy raz wg rozpiski z pierwszej strony, więc i ja sie dołaczączam Mam nadzieję, że mnie przygarniecie? Ja przez bieganie chciałabym zrzucić trochę "sadła" ale też zależy mi na dobrym samopoczuciu i energii, które/a uzyskuję po takim biegu Pozdrawiam
__________________
Pozytywne myślenie podstawą każdego dnia

W trakcie zmian
Dermoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 12:59   #537
little_dove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 121
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

ja juz po 40min biegu teraz do nauki
ps swietnie mi sie biega w taka pogode
little_dove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 09:05   #538
alalajna
Raczkowanie
 
Avatar alalajna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 94
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

cześć o widzę, że nowe dziewczyny dołączają do nas, ja sama biegam od jakiegoś tygodnia, ale czuję jakbym była już zawodową sprinterką z kondycją coraz lepiej, nie mam takiej zadyszki jak na początku i biegałam już coś ponad godzinę, tylko wczoraj sobie odpuściłam.

Miałam też w sobotę wybrać się na zakupy w poszukiwania wygodnych bucików do biegania, moje są już w opłakanym stanie i zazwyczaj wracam z biegu przemoczonych skarpetkach.niestet y przez święto większość czasu spędziłam w trasie. Za to znalazłam na początku tego wątku jak Fuerta pisała o butach reeboka Premier, co mają jakieś specjalne pianki dające dodatkową amortyzację, wybiorę się chyba jutro do sklepu obejrzeć bucicki. Już nie mogę się doczekać jak będzie mi się super biegało w nowych bucikach
Trzymam za Was wszystkie kciuki
alalajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 11:22   #539
little_dove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 121
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

30 min zaliczone

i jeszcze jedna fajna porada :
po biegu jak bardzo nogi bola to pod prysznicem polac nogi od ud do kostek lodowata woda przez pare minut ...super sprawa ..nogi momentalnie przestaja boleć, jakbym wogole nie biegala. Szczerze mowiac to nei wiedzialam ze to daje taki extra efekt polecam szczegolnie jak ktos codziennie biega
little_dove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 13:14   #540
Olenia20
Raczkowanie
 
Avatar Olenia20
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Hej dziewczynki dzisiaj u mnie piękna pogoda, więc chyba zamiast na bieżni pobiegam sobie na świeżym powietrzu. Ja mam nike air- polecam, bo są leciutkie i dobrze amortyzują. Od czasu, kiedy je mam, nie czuję żadnego bólu w kolanach
Olenia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.