Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-18, 13:28   #211
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Chyba wiem które kupiłaś One są takie fajne, że ma się odczucie jakby się po poduszkach chodziło. Też je brałam pod uwagę, bo kosztowały wtedy tylko troszkę więcej niż te co kupiłam ale pytałam kolesia z obsługi i mi je odradził Powiedział, że te drugie są bardziej wytrzymałe i że te rzepy się mogą szybko wyrobić...więc wzięłam tamte bo stwierdziłam, że on chyba się zna...teraz w sumie się zastanawiam czy dobrze zrobiłam...
__________________
  • Prawko zdane!!!!
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 14:03   #212
katarzynka415
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 170
GG do katarzynka415
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Ja już zamówiłam
http://allegro.pl/item683049615_puma...s_jogging.html

Wiem, wiem... radziłyście adidasa, ale znalazłam o tych z Pumy artykuł na bieganie.pl i zachwalali je.
__________________
Zapraszam na mojego bloga

http://dontmind.blog.onet.pl
katarzynka415 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 16:42   #213
morella
Rozeznanie
 
Avatar morella
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 775
GG do morella
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez sweet88 Pokaż wiadomość
Chyba wiem które kupiłaś One są takie fajne, że ma się odczucie jakby się po poduszkach chodziło. Też je brałam pod uwagę, bo kosztowały wtedy tylko troszkę więcej niż te co kupiłam ale pytałam kolesia z obsługi i mi je odradził Powiedział, że te drugie są bardziej wytrzymałe i że te rzepy się mogą szybko wyrobić...więc wzięłam tamte bo stwierdziłam, że on chyba się zna...teraz w sumie się zastanawiam czy dobrze zrobiłam...
Pewnie tak, to te o których mylisz, były białe ze srebrnymi elementami i żółtymi, wzięłam srebrne. Mierzyłam kilka par i te wydały mi sie najwygodniejsze wlaśnie przez tą poduszeczke z tyłu. Pewnie sprzedawca miał racje z tym rzepem, ale jak kupowałam to nie brałam tego w ogole pod uwagę, bardziej to ze nie nadepne sobie na sznurówkę
A dziś mam wolne od biegania, ide wieczorkiem na miasto ze znajomymi i potańcze troche to tez jakis ruch
__________________
Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail
morella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 05:47   #214
katarzynka415
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 170
GG do katarzynka415
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Ja już wróciłam. Fajnie mi się biegało bo zimno na dworze, zaczęłam dziś 3min. biegu i 2 min. marszu x6 i te 3 minuty to wolno mi mijają
Ale myślę, że do końca tygodnia nie będzie to dla mnie stanowiło problemu .

A wy, dziewczyny? Jak Wam się dzisiaj biegało?
__________________
Zapraszam na mojego bloga

http://dontmind.blog.onet.pl
katarzynka415 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 11:04   #215
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Ja biegałam wczoraj Zaliczyłam 3 km idąc 2 razy podczas tego dystansu. Dziś mam wolne od biegania. Zrobię tylko A6W i może pokręcę się na twisterze jak będę miała siły po pracy.
__________________
  • Prawko zdane!!!!
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 12:26   #216
fuerta
Raczkowanie
 
Avatar fuerta
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 125
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Ja przyznam bez bicia, że nie biegałam w weekend Ale nie dlatego, że nie chciałam, tylko zatrułam się czymś i nie byłam w stanie nawet z domu wyjść Dziś już jest dużo lepiej i mam nadzieję, że o 20.00 pójdę biegać! I po uliczkach osiedlowych bo do lasu sama się boję, po spotkaniu z dzikiem:/
Co do butów ja na pewno kupuje te z serii Premier:
http://biegajznami.pl/uploads/Reebok_road_damski.jpg
w rzeczywistości są jeszcze fajniejsze niż na zdjęciu, bardzo wygodne i już parę osób mi je polecało do biegania Więc to już postanowione, jutro jadę po moje buciki i zdam relacje po pierwszym bieganiu w nowych butkach
__________________
od 14.07 - codziennie, godzina 20.00- biegam!!!
fuerta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 12:34   #217
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Ja to się nawet nie przyznaję wciąż leje, i nie mam motywacji żeby po deszczu biegać... ale może dziś, późnym wieczorem, jak mi sił starczy, to pobiegnę.

Póki co szukam współlokatora do mieszkania, i już mi lekko macki opadają..
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 13:40   #218
fuerta
Raczkowanie
 
Avatar fuerta
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 125
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

No burze swoją drogą... Ale nawet jakbym znalazła dobry moment i jakby były przejaśnienia to i tak żołądek mi by nie pozwolił Ale dziś świeci słonko i sie już dobre czuję na gumtree moja znajoma znalazła współlokatorkę, ale wiadomo, że to loteria kto sie trafi
__________________
od 14.07 - codziennie, godzina 20.00- biegam!!!
fuerta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 09:14   #219
fuerta
Raczkowanie
 
Avatar fuerta
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 125
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Sprinterki gdzie się podziałyście?
Nikt nie opisuje swoich zmagań z bieganiem? ja wczoraj przebiegłam 2,5 km biegałam jak wariatka po uliczkach w te i we wte, sąsiedzi się dziwnie z okien patrzyli, ale cóż
Teraz się szykuję i jadę po butki do biegania
Piszcie, piszcie dziewczyny!
__________________
od 14.07 - codziennie, godzina 20.00- biegam!!!
fuerta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 09:43   #220
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Przyłaczę się do Was Witajcie

Biegam drugi tydzień. Jadę trenigiem dla poczatkujących z strony bieganie.pl. Jestem mega zadowolona, bieganie daje mi niesamowity zastrzyk energii aż sama nie wierzę w to co piszę, bo bieganie na lekcjach w-f to jakaś zmora dzieciństwa była


Z każdym treningiem widzę postępy Dwa tygodnie temu nie mogłam do boiska dobiec 100m a wczoraj biegłam już nieprzerwanie 3 minuty Cały trening z rozciąganiem i powtórzeniami bieg - marsz zajmuje mi ok godziny. Śpię potem jak dziecko
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 12:02   #221
nana88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Witam wszystkich. Chcialabym sie do Was przylaczyc, mam nadzieje ze przygarniecie zablakana duszyczke Dzis zaczynam! Mam uczucia mniej-wiecej takie jak opisane na poczatku przez autorke tego watku, ale mam tez zamiar sie porzadnie zaprzec
nana88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 04:44   #222
katarzynka415
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 170
GG do katarzynka415
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Wyszłam z domu i takie czarne chmury były, ale sobie pomyslałam, że tylko kółeczko chociaż zanim zacznie padać I sprintem je przebiegłam, wróciłam do domu i aktualnie jest straszna burza i deszcz. Mimo moich dobrych chęci z biegania nici .
__________________
Zapraszam na mojego bloga

http://dontmind.blog.onet.pl
katarzynka415 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:55   #223
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Hej! Wczoraj wróciłam z Łeby Super było, pogoda dopisała, padało tylko dwa dni na siedem.
Duuuużo chodziłam, jeszcze tyle nie przeszłam naraz w swoim życiu... No i zaliczyłam trzy razy bieganie po plaży (ok. 5 minut, ale zawsze coś) I jeśli dobrze policzyłam, to udało mi się przebiec bez przerwy cztery minuty!!! Oczywiście jutro idę biegać w teren.
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 16:23   #224
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Zaliczyłam dzisiejszy trening Nie biegałam, bo mnie stopy bolą (chyba ścięgna) ale szybko maszerowałam przez 25 min i 15 min spacerku A wy dziewczyny?
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 18:08   #225
000 WhiteDove 000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

witam biegaczki przyłączam sie do Was jeśli można i od jutra wracam do systematycznego biegania. Mam pytanko bo któraś Was( juz nie pamietam ktora ) pisała coś o bieganiu aerobowym i interwałowym. Czym to sie różni? pozdrawiam
000 WhiteDove 000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 20:00   #226
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Biegam od 10 dni, zaliczyłam już 5 "biegań"
Za pierwszym razem z wielkim bólem przebiegłam 2 minuty. Dzisiaj po porządnym rozgrzaniu udało mi się bez problemu biec truchtem przez 6,5 minuty. Uważam to za swój ogromny sukces

Chętnie poczytam o Waszych zmaganiach Ja powoli przymierzam się do kupna butów, ale nie wiem jeszcze co i jak z nimi powinno być.
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 20:41   #227
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Beoneself, łał, 6,5 minut, gratulejszyn

Ja kończę drugi tydzień. Biegnę 3min i 3 min.maszeruję. Powtarzam 6 razy. Dzisiaj razem z rozciąganiem trening zajął mi 1godz i 15 min. Pokonałam 6 km. Cudnie się zmęczyłam.

Mam jeden problem - bolą mnie piszczele. Ryczeć mi sie chce ale biegam. Na bieganie.pl piszą, żeby nie przestawać, że te bóle u początkujących to norma. Trzeba to rozbiegać Smaruję sie maściami i biegam dalej, mam nadzieję, że to minie...
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 13:28   #228
fuerta
Raczkowanie
 
Avatar fuerta
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 125
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Ja po dłuższej nieobecności powracam:P
Witam nowe osóbki
Im dłużej biegam tym lepiej mi idzie i jestem z tego powodu niezmiernie szczęśliwa Moja rodzina oczom nie wierzy Nawet się już po lesie nie boję biegać (po ostatnim spotkaniu z dzikiem miałam uraz.)
Biegam oczywiście w swoich nowych specjalnych butach do biegania Premier i są rewelacyjne, najlepsze adidasy jakie miałam.
Chyba w końcu namówię moją koleżankę na bieganko, bo zazdrości mi utraty 2kg
__________________
od 14.07 - codziennie, godzina 20.00- biegam!!!
fuerta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 15:31   #229
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Witam i chciałabym sie przyłączyć

Teraz zaczyna mi się 5 tydzień jak biegam biegam w pon, wt, czw. piątki robię ten plan co jest w pierwszym poście czyli teraz wychodzi mi 8min bieg a 2 marsz
Zawsze wieczorami około 21 po betonie niestety i jeszcze nie kupiłam butów; czekam aż ukończę te 10 tyg wtedy będę kupować buty bo tak to nie ma sensu często wychodzi u mnie słomiany zapał a szkoda byłoby wydać takie pieniądze na buty które później leżały by w szafie....

Jak na razie nie schudłam nic a w sumie to było dla mnie motywacją do biegania, mimo to nie poddaje się i wytrwam te 10 tyg zobaczymy co będzie dalej

Po bieganiu robię 8 minut abs i na tym niestety kończę wiec może to za mało; więc terasz przeszukam fitness i może znajdę coś dla siebie
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 16:51   #230
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Ja również po betonie wyłącznie biegam... i marzą mi się specjalne buty. Ale tak jak biegaczka powyżej - boję się, że zapał mi może minąć. Póki co motywacja jest na wysokim poziomie
Dzisiaj mam dzień przerwy od ćwiczeń, jutro basen, pojutrze bieganie
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 22:40   #231
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Ja biegam po polnej drodze. Buty zakupił mi małżon, który biega od roku. Mam Nike Air Pegasus +25.

Powiem Wam, że róznica jest mega ogromna. Bieganie w odpowiednich butach to jeszcze wieksza przyjemnosc One sprężynują i powodują, że łatwiej sie człowiek odbija od nawierzchni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nike-air-pegasus-25.jpg (16,9 KB, 34 załadowań)
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 09:41   #232
fuerta
Raczkowanie
 
Avatar fuerta
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 125
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Dobre buty to naprawdę podstawa, dla mnie stanowią one dodatkową mobilizację Są takie fajne, że nie mogą się marnować na półce, prawa?
Jestem mega zadowolona z mojego zakupu, robiłam wywiad w sklepach sportowych i seria Premier reeboka jest naprawdę świetna! Buty mają dodatkowe pianki dające dodatkową amortyzację, technologie dające podparcie i elastyczność i inne bajery dzięki czemu aż chce się biegać A dodam, że wymagająca ze mnie klientka, bo mam takie stopy, że bardzo szybko mi się obcierają i mam odciski Nigdy nie zapomnę jak na początku biegałam w jakichś starych adidasach i miałam tak obolałe i poobcierane stopy, że ledwo chodziłam
Dodam jeszcze, że dziś mierzyłam kostium kąpielowy i po 2 tygodniach biegania są efekty Normalnie mam mięśnie i nogi, brzuch i pośladki dużo lepiej wyglądają
Wkleję wam jeszcze zdjęcie moich butków (muszę się pochwalić)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Reebok_road_damski.jpg (15,8 KB, 52 załadowań)
__________________
od 14.07 - codziennie, godzina 20.00- biegam!!!

Edytowane przez fuerta
Czas edycji: 2009-07-28 o 09:46
fuerta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 10:49   #233
emilka87-87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 218
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Hej hej
Z chęcią się do was przyłączę. Ten tydzień chce poświęcić na "rozbieganie się" czyli przygotowanie organizmu do większego wysiłku. Bardziej konkretny trening zacznę 1 sierpnia. Wczoraj zaliczyłam 7 km biegu i 1 km marszu. Dziś mam nadzieje że będzie 8 biegu i chwilka marszu po to by dać odpocząć nogom i rozluźnić mięśnie.
emilka87-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 13:38   #234
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez fuerta Pokaż wiadomość
Dobre buty to naprawdę podstawa, dla mnie stanowią one dodatkową mobilizację Są takie fajne, że nie mogą się marnować na półce, prawa?
Jestem mega zadowolona z mojego zakupu, robiłam wywiad w sklepach sportowych i seria Premier reeboka jest naprawdę świetna! Buty mają dodatkowe pianki dające dodatkową amortyzację, technologie dające podparcie i elastyczność i inne bajery dzięki czemu aż chce się biegać A dodam, że wymagająca ze mnie klientka, bo mam takie stopy, że bardzo szybko mi się obcierają i mam odciski Nigdy nie zapomnę jak na początku biegałam w jakichś starych adidasach i miałam tak obolałe i poobcierane stopy, że ledwo chodziłam
Dodam jeszcze, że dziś mierzyłam kostium kąpielowy i po 2 tygodniach biegania są efekty Normalnie mam mięśnie i nogi, brzuch i pośladki dużo lepiej wyglądają
Wkleję wam jeszcze zdjęcie moich butków (muszę się pochwalić)
Śliczne
Podoba mi się ich... kształt

Kupowałaś w sklepie, czy może zamówiłaś wcześniej oglądane przez internet?
Ile Cię kosztowały?
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 14:43   #235
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Śliczne
Podoba mi się ich... kształt

Kupowałaś w sklepie, czy może zamówiłaś wcześniej oglądane przez internet?
Ile Cię kosztowały?
podłączam się do pytań

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez fuerta Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze, że dziś mierzyłam kostium kąpielowy i po 2 tygodniach biegania są efekty Normalnie mam mięśnie i nogi, brzuch i pośladki dużo lepiej wyglądają
Wkleję wam jeszcze zdjęcie moich butków (muszę się pochwalić)
nie wierzę że po 2 tygodniach widzisz takie różnice ...gratuluję oczywiście
U mnie zaczął się 5 tydzień i nic zero efektów
a co robisz dodatkowo oprócz biegania ?
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 16:03   #236
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

A ja sie rozleniwiłam jakoś ostatnio... kupiłam buty trekkingowe na wakacje w góry i trzeba je rozchodzić, wiec zaczynam maszerować w sobote z Tz

P.S. buty Campusa za 150 zł (musiałam sie pochwalić :P)
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 20:46   #237
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Mi nie wychodzi bieganie z programem zmiennym, więc biegam ciągłym biegiem. Przy zmianówce dostawałam kolki
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 23:02   #238
katarzynka415
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 170
GG do katarzynka415
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Ja wczoraj jednak 'porzuciłam' ten plan z pierwszego posta, bo jakoś źle mi było co chwilę patrzeć na mp3 czy te np. 2 min minęły . Wczoraj wieczorkiem sobie biegałam 'nieregularnie' i jakoś bardziej mi się to podoba, a biegałam pierwszy raz w moich nowych Pumach i powiem Wam, że różnicę naprawdę czuć! Także polecam kupno butów przeznaczonych do biegania
Dobranoc.
__________________
Zapraszam na mojego bloga

http://dontmind.blog.onet.pl
katarzynka415 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 06:50   #239
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

trening poranny HITT zaliczony
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 06:58   #240
fitnesswoman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 266
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

hej, mogę też się przyłączyć? Biagam codziennie wczesnym rankem około jednej godziny. Towarzyszy mi mój kochany pies, więc jest mi raźniej
Kiedyś nienawidziłam biegania, a teraz jestem chyba uzależniona. Zalezy mi na tym aby schudnąć około 7 kg. Ograniczyłam jedzenie trochę, jem bardziej zdrowo, zero słodyczy
Bieganie jest super! Polecam!
fitnesswoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.