Związek 23-latka z 34-latką - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-03, 15:32   #151
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Chcesz powiedzieć, że jak ktoś ma link do bloga w podpisie, to wcale nie chce, by inni na niego wchodzili, a nawet nie nikt nie ma prawa na tego bloga wejść? Serio?
Chodzi o to, że ktoś zamiast napisać jej prywatną wiadomość, że bardzo łatwo trafić na jej fejsa, ogłosił to wszem i wobec. I o te niewybredne komentarze na temat wypowiedzi jej eks na jej profilu. Mnie chodziło o to. Jej niemądrego zachowania nie ma co kwestionować.
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 15:42   #152
sweety_
Raczkowanie
 
Avatar sweety_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 147
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Rzeczywiście mając linka do bloga można szybko kogoś znaleźć. Właśnie przed chwilą obejrzałam sobie profil autorki i jej byłego... Na bloga weszłam kiedyś z czystej ciekawości, bo interesuję się blogosferą, ale do głowy by mi nie przyszło, by szukać jej na facebooku, chociaż rzeczywiście bardzo łatwo to zrobić. Współczuję bardzo tej całej sytuacji.
Trzeba być chamem i nie mieć własnego życia, by przesyłać komuś link do tego typu wypowiedzi i robić dziewczynie krzywdę. Nie chodzi już nawet o to, że jej ex nie chce jej znać (to akurat plus tej sytuacji), ale dlatego, że to naprawdę niezręczna sytuacja dla autorki. Wylewała tutaj swoje żale, oczekując pomocy i wsparcia. Gdyby chciała o tym powiedzieć byłemu to na pewno zrobiłaby to sama!
Autorko, nie martw się. Co się stało to się nie odstanie. Mam nadzieję, że w przyszłości będziesz bardziej uważała i że nie stracisz zaufania do wizażowej społeczności - chociaż o to ostatnie na pewno będzie bardzo trudno po tej akcji.
sweety_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 15:47   #153
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez sweety_ Pokaż wiadomość
Rzeczywiście mając linka do bloga można szybko kogoś znaleźć. Właśnie przed chwilą obejrzałam sobie profil autorki i jej byłego... Na bloga weszłam kiedyś z czystej ciekawości, bo interesuję się blogosferą, ale do głowy by mi nie przyszło, by szukać jej na facebooku, chociaż rzeczywiście bardzo łatwo to zrobić. Współczuję bardzo tej całej sytuacji.
Trzeba być chamem i nie mieć własnego życia, by przesyłać komuś link do tego typu wypowiedzi i robić dziewczynie krzywdę. Nie chodzi już nawet o to, że jej ex nie chce jej znać (to akurat plus tej sytuacji), ale dlatego, że to naprawdę niezręczna sytuacja dla autorki. Wylewała tutaj swoje żale, oczekując pomocy i wsparcia. Gdyby chciała o tym powiedzieć byłemu to na pewno zrobiłaby to sama!
Autorko, nie martw się. Co się stało to się nie odstanie. Mam nadzieję, że w przyszłości będziesz bardziej uważała i że nie stracisz zaufania do wizażowej społeczności - chociaż o to ostatnie na pewno będzie bardzo trudno po tej akcji.
Tak, ja też współczuję, ale sama się podłożyła, publikując kontakt do siebie, zupełnie jakby chciała zostać zidentyfikowana i odnaleziona, tak samo facet - nie można przewidzieć, kto siedzi po drugiej stronie i jakie ma zamiary w takiej kupie ludzi.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."

Edytowane przez ulicznica
Czas edycji: 2014-09-03 o 15:48
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 15:50   #154
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez ciezko_jest_lekko_zyc Pokaż wiadomość
wypowiedź w moją stronę, bo to ja chciałam profil autoki i ja komentowałam jego szowinistyczne komentarze. cóż, ogólnie powiem szczerze, że mam to gdzieś co o tym sądzisz. nie wierzę, że ktoś może być tak głupi, że nawet nie pomyślało tym, co się może stać jak się poda LINK DO FB na FORUM OGÓLNODOSTĘPNYM. Za głupotę się płaci
Tym bardziej, że ktoś z premedytacją to wszystko udostępnia.
Trzeba zdać sobie w końcu sprawę z tego, że nawet tu na forum nikt nie jest anonimowy... A jak ktoś ma trochę oleju w głowie to swoich publicznych danych nie podaje na dłoni.
Z mojej strony EOT.
Mam nadzieję, że wpadnie elve i zamknie ten wątek.
Za grosz empatii, powiem tylko tyle co do tej Wypowiedzi . Nie spodziewałabym się.

I nie sądzę by autorka podstępnie stworzyła blog by tam podstępnie ukryć fb, bo łaknie aby ludzie wchodzili i potem szydzili. Chciała pewnie, by ludzie czytający bloga mogli ją znaleźć , nie ku chwale sensacji i chamstwa

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 16:44   #155
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Chcesz powiedzieć, że jak ktoś ma link do bloga w podpisie, to wcale nie chce, by inni na niego wchodzili, a nawet nie nikt nie ma prawa na tego bloga wejść? Serio?
Kurczę, rzadko czytam podpisy, bo mi się ten link w ogóle nie rzucił w oczy. Nie wiem, czy tam był, czy nie. Poza tym, to chyba był link do bloga, w którym także nie posługujemy się ( z reguły) prawdziwymi danymi. Nie wiem, kto i jak ją wyszperał na fejsie, ale gdyby Autorka chciała, by wchodzono na jej fejsa to pewnie by podała namiary sama. Zresztą, nie bronię tu Autorki bo popełniła nieostrożność.

Natomiast jeśli ktoś trafił na jej namiary to powinien jej wysłać PW i ostrzec, być może by się dziewczyna zreflektowała i usunęła.


A chciałam zostać fundamentalistyczną religijną bloggerką makijażową. Teraz przez Was nie zostanę!
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2014-09-03 o 16:50
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 16:49   #156
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Mijanou, blog był wyraźnie w podpisie. Na blogu link do instagrama, a tam prawdziwe imię i nazwisko i link do fejsa z zupełnie jawna, publiczną tablicą. Ot cała historia.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 16:52   #157
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Mijanou, blog był wyraźnie w podpisie. Na blogu link do instagrama, a tam prawdziwe imię i nazwisko i link do fejsa z zupełnie jawna, publiczną tablicą. Ot cała historia.
Trochę to dziwne, fakt.
Ale nie za fajnie sprawa się potoczyła, przyznasz?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 16:55   #158
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dziwnie. Dziwie się że całkiem anonimowa i obca osoba z forum postanowiła być taka rycerska i wysylac link. Ze mozna chciec upokorzyc zupelnie obca, nieznana osobe. To dla mnie serio zagadka. Co kieruje takimi ludzmi.

Edytowane przez 201604130936
Czas edycji: 2014-09-03 o 16:56
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 17:04   #159
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Dziwnie. Dziwie się że całkiem anonimowa i obca osoba z forum postanowiła być taka rycerska i wysylac link. Ze mozna chciec upokorzyc zupelnie obca, nieznana osobe. To dla mnie serio zagadka. Co kieruje takimi ludzmi.
Sama się zastanawiam, bo pomimo tego, że ta osoba wyświadczyła dziołsze przysługę tak naprawdę, nie chciałabym sygnować czegoś takiego swoim własnym nazwiskiem. No chyba, że ktoś ma jakiś fanpage i z niego wysłał wiadomość bez ujawniania swoich danych.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 17:08   #160
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Ja bym czegoś takiego nie sygnowala nawet fikcyjnym kontem. Po prostu bym się nie wtryniała między wódkę a zakąske.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 19:25   #161
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Ja bym czegoś takiego nie sygnowala nawet fikcyjnym kontem. Po prostu bym się nie wtryniała między wódkę a zakąske.
Bardzo dobra zasada, Harleyko. Sama jej pilnie przestrzegam. Co innego wysłuchać, poradzić a co innego podejmować działania na własną rękę, z tzw. partyzanta. Sytuacja Autorki i tak już była wystarczająco zamotana, po co motać to jeszcze bardziej?

Co kieruje takimi akcjami? Chyba nuda i brak zajęć. Chęć pomieszania w cudzym kociołku. Zachowania ludzkie wciąż mnie zadziwiają, choć akurat mnie nie powinny
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-04, 09:20   #162
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Autorka nie podawala nikogo z imienia i nazwiska. Ani swojego fb. Tak się złożyło, że miała gdzieś na blogu link, a ktoś wscibski zabawil się w Sherlocka i radośnie to wszystkim ogłosił.
To w jakim celu zakładała wątek, który jej nie dotyczy? Przypominam, że to wątek o romansie dwóch dorosłych i obcych dla niej osób. Umożliwiając dodatkowo identyfikację swojej osoby, a przez to bohaterów tej historii przekroczyła pewne granice. A teraz jeszcze wielkie oczy, bo przecież to nie jest jej wina, a chłopak się wścieka i już jej nie chce bzykać

Postaw się na miejscu tej pary. Jakaś panna opisuje w necie Wasze relacje, drwi z męża tej kobiety, obraża ich insynuując, że być może jest to małżeństwo, które notorycznie się zdradza, a dodatkowo umożliwia identyfikację tych osób przez własną bezmyślność. Nie wkurzyłoby Cię to, że połowa Twojego osiedla zna intymne szczegóły Twojego romansu? Szczerze mówiąc, chyba bym jej policzki obiła.
I powtarzam, ten romans to nie jej sprawa. Teraz niestety ponosi konsekwencje swojej bezmyślności i chorej ambicji donosiciela, no chyba, że on nie istnieje.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.

Edytowane przez Karena 73
Czas edycji: 2014-09-04 o 09:26
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 09:38   #163
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Ja rozumiem, że to bezmyslnosc, ale połowa internetow nie weszlaby na jej fb gdyby nie ogłosiła tego radośnie jedna z wizazanek, zamiast napisać jej to na pw. W ramach wymierzania kary za głupotę jak to zostało napisane, jeszcze namieszala w życiu obcych osób. To jest dla mnie poniżej poziomu.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 10:14   #164
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

A co to za problem założyć fikcyjne konto na Facebooku i mu wysłać wiadomość ja uważam że dobrze ze ktoś to zrobił bo facet ma tylek w internecie obsmarowany i ludzie zaglądają na jego konto przynajmniej może się bronić zmienić ustawienia fotkę profilowa itp
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 10:19   #165
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;47997729]A co to za problem założyć fikcyjne konto na Facebooku i mu wysłać wiadomość ja uważam że dobrze ze ktoś to zrobił bo facet ma tylek w internecie obsmarowany i ludzie zaglądają na jego konto przynajmniej może się bronić zmienić ustawienia fotkę profilowa itp[/QUOTE]
Ma obsmarowany tylek bo jest glupim ciulem, zalujesz takiego idioty?
Tez sie zgadzam, ze mogla autorka bardziej zadbac o anonimowosc, ale jego i tej jego "zonki" jakos mi nie szkoda
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 10:26   #166
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Czy naprawdę nie ma różnicy w poszukiwaniu rady, pocieszenia, rozwiązania własnych problemów i obsmarowaniu kilku osób w necie, dla samego obsmarowania? Dla mnie jest. Nauczki są bolesne, ale jak widać potrzebne, aby pomyśleć, iż w necie nie ma całkowitej anonimowości i trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów. Ten wątek miał nigdy nie powstać i nie byłoby problemu.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 10:32   #167
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Czy naprawdę nie ma różnicy w poszukiwaniu rady, pocieszenia, rozwiązania własnych problemów i obsmarowaniu kilku osób w necie, dla samego obsmarowania? Dla mnie jest. [...]
I dla mnie też jest. Można się wypłakiwać i można nazywać faceta głupim ciulem, ale w momencie, kiedy może to mieć konsekwencje w prawdziwym życiu - wciąganie w to męża, być może bagno w pracy - to Autorka powinna dostać po dupie. Bo tak naprawdę ona ucierpiała najmniej, żeby nie powiedzieć - sporo wygrała. Mąż tej kobiety może dowiedział się, że jest ostro walony po rogach, ogólnie patola i syf się u nich odbywa. No to rzeczywiście, najbiedniejsza w tym wszystkim jest Autorka, która skutecznie pozbyła się cudnego misiaczka
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 10:46   #168
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Ja mam w tyłku co on robi, to jego prywatna sprawa autorka narazila go na nieprzyjemności on w końcu grał w otwarte karty powiedział ze się zakochał i odszedł miał prawo. a że jeszcze się z nim raz przespala to już jej własną decyzja.
uważam że nie zależnie co ten facet zrobił nikt nie ma prawa opisywać histori jego życia i umożliwiać jego identyfikację w necie.
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 11:25   #169
sweety_
Raczkowanie
 
Avatar sweety_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 147
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Nie przesadzajcie, za chwilę się okaże, że Autorka jest winna wszystkiemu: przez nią rozpadł się jej związek, przez nią facet ją zdradził, przez nią jej tożsamość została odkryta, przez nią ktoś napisał do jej exa, przez nią jego kochanka z nim zerwała... Już dajcie spokój! Po ch** drążyć temat. Stało się! Dziewczyna ma nauczkę, na pewno jest jej głupio przed exem. Chciała walczyć o ten związek, a teraz nie ma już nawet nadziei na jakikolwiek kontakt. Ona oczekiwała tutaj empatii i rad z naszej strony, a teraz nie dość, że ktoś anonimowy wywinął jej taki numer to jeszcze Wy bez przerwy ją krytykujecie. Zamknijcie ten temat, sama Autorka już się w nim nie wypowiada, co oznacza, że nie chce kontynuować dyskusji.
sweety_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-04, 11:35   #170
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Alurat z tą tożsamością to jest poniekąd jej wina
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 12:59   #171
sweety_
Raczkowanie
 
Avatar sweety_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 147
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Alurat z tą tożsamością to jest poniekąd jej wina
Zauważyłaś w mojej wypowiedzi ironię? PONIEKĄD. Nie zdziwiłabym się, gdyby doniosła o tym wpisie osoba, która najżywiej komentuje ten wątek i krytykuje za to Autorkę. Ogarnijcie się PANNY IDEALNE. Nigdy nie zdarzyło Wam się popełnić gafy? Autorka zwróciła się o radę w sprawie przykrej dla niej sytuacji i oczekiwała wsparcia, a nie krytyki, która ją tutaj spotkała. Apeluję o odrobinę empatii i wyczucia smaku.
sweety_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 13:00   #172
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

jakkolwiek się to nie skończyło wnioski są dwa.
Po pierwsze - warto ważyć na słowo i to, co się w necie umieszcza.
Po drugie (to dla pana Bartosza) - lepiej nie lekceważyć zranionej i nieszczęśliwej kobiety, a już na pewno nie ciągać jej do łóżka.

Prawda jest taka, że nigdy nie poznamy szczegółów całej historii, ani czy jest prawdziwa, ani kto zawinił z przekazaniem linków itp. I może lepiej. Nie ma co medytować nad tym mlekiem, bo chyba wsiąkło w podłoże
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 13:57   #173
Dulcedini
Raczkowanie
 
Avatar Dulcedini
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Dobrze, widzę, że trzeba tu jeszcze wyjaśnić kilka kwestii, bo co niektórzy mają permanentny ból d*py związany z tą sytuacją.
Po pierwsze - NIE miałam intencji żeby tak to się skończyło, ani nie odczuwam dzikiej satysfakcji z tego. W życiu nie przewidziałabym, że ktoś wejdzie na mojego bloga, skąd dostanie sięna mój Instagram, gdzie z kolei można znaleźć podlinkowanie do mojego fejsbuka - gratuluję drygu szpiegowskiego tej osobie, doprawdy, trzeba się nudzić. Aczkolwiek zgadzam się, że w tym wypadku zabrakło mi wyobraźni.
Po drugie - pisać na forum mogłam wszystko na co mam ochotę, bo byłam pewna, że zachowuję anonimowość. I nie, nie obsmarowywałam nikogo - nawet jedna obelga z mojej strony pod jego adresem nie padła - wszystkie posty kręciły się w okół udzielania porad, a nie oblewania kogoś wiadrem pomyj. Wiadomo, że zważając na okoliczności miałam prawo być wściekła i nie opisałam nikogo w superlatywach - ale zawsze zgodnie z prawdą.
Po trzecie i najaważniejsze - link pierwszy otrzymał mój eks, który w sekundę później do mnie zatelefonował z prośbą o to, czy mogę to usunąć - powiedizałam, że owszem, ale sama tego nie zrobię, napisałam do moderatora i powinien być niedługo usunięty, rozłączyliśmy się i sprawa byłaby zamknięta.
BYŁABY ZAMKNIĘTA, gdyby nie ten kretyn, i to piszę teraz z pełną świadomością, który nie doczytał wątku do końca - i zapewne chciał pośmiać się z moich płaczów ze swoją nową dziewczyną (zresztą to normalna praktyka) i SAM pokazał jej ten wątek - no cóż, ona doczytała do końca.

Dlatego podsumowując - nie czuję się winna. Moje intencje były jak najbardziej szczere i nie chciałam żeby tak się stało. Wręcz żałuję, bo wolałabym żeby Pani X sama przekonała się o tym jaki on jest. A tak to mleko się wylało przypadkiem i zabawa się skończyła..
Dulcedini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 14:20   #174
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez Dulcedini Pokaż wiadomość
Dobrze, widzę, że trzeba tu jeszcze wyjaśnić kilka kwestii, bo co niektórzy mają permanentny ból d*py związany z tą sytuacją.
Po pierwsze - NIE miałam intencji żeby tak to się skończyło, ani nie odczuwam dzikiej satysfakcji z tego. W życiu nie przewidziałabym, że ktoś wejdzie na mojego bloga, skąd dostanie sięna mój Instagram, gdzie z kolei można znaleźć podlinkowanie do mojego fejsbuka - gratuluję drygu szpiegowskiego tej osobie, doprawdy, trzeba się nudzić. Aczkolwiek zgadzam się, że w tym wypadku zabrakło mi wyobraźni.
Po drugie - pisać na forum mogłam wszystko na co mam ochotę, bo byłam pewna, że zachowuję anonimowość. I nie, nie obsmarowywałam nikogo - nawet jedna obelga z mojej strony pod jego adresem nie padła - wszystkie posty kręciły się w okół udzielania porad, a nie oblewania kogoś wiadrem pomyj. Wiadomo, że zważając na okoliczności miałam prawo być wściekła i nie opisałam nikogo w superlatywach - ale zawsze zgodnie z prawdą.
Po trzecie i najaważniejsze - link pierwszy otrzymał mój eks, który w sekundę później do mnie zatelefonował z prośbą o to, czy mogę to usunąć - powiedizałam, że owszem, ale sama tego nie zrobię, napisałam do moderatora i powinien być niedługo usunięty, rozłączyliśmy się i sprawa byłaby zamknięta.
BYŁABY ZAMKNIĘTA, gdyby nie ten kretyn, i to piszę teraz z pełną świadomością, który nie doczytał wątku do końca - i zapewne chciał pośmiać się z moich płaczów ze swoją nową dziewczyną (zresztą to normalna praktyka) i SAM pokazał jej ten wątek - no cóż, ona doczytała do końca.

Dlatego podsumowując - nie czuję się winna. Moje intencje były jak najbardziej szczere i nie chciałam żeby tak się stało. Wręcz żałuję, bo wolałabym żeby Pani X sama przekonała się o tym jaki on jest. A tak to mleko się wylało przypadkiem i zabawa się skończyła..
Trzymaj sie. Poradzisz sobie swietnie bez tego durnia
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 14:24   #175
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

dokładnie trzymaj się i nie przejmuj idiotą. Ma za swoje
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 14:30   #176
sweety_
Raczkowanie
 
Avatar sweety_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 147
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez Dulcedini Pokaż wiadomość
Dobrze, widzę, że trzeba tu jeszcze wyjaśnić kilka kwestii, bo co niektórzy mają permanentny ból d*py związany z tą sytuacją.
Po pierwsze - NIE miałam intencji żeby tak to się skończyło, ani nie odczuwam dzikiej satysfakcji z tego. W życiu nie przewidziałabym, że ktoś wejdzie na mojego bloga, skąd dostanie sięna mój Instagram, gdzie z kolei można znaleźć podlinkowanie do mojego fejsbuka - gratuluję drygu szpiegowskiego tej osobie, doprawdy, trzeba się nudzić. Aczkolwiek zgadzam się, że w tym wypadku zabrakło mi wyobraźni.
Po drugie - pisać na forum mogłam wszystko na co mam ochotę, bo byłam pewna, że zachowuję anonimowość. I nie, nie obsmarowywałam nikogo - nawet jedna obelga z mojej strony pod jego adresem nie padła - wszystkie posty kręciły się w okół udzielania porad, a nie oblewania kogoś wiadrem pomyj. Wiadomo, że zważając na okoliczności miałam prawo być wściekła i nie opisałam nikogo w superlatywach - ale zawsze zgodnie z prawdą.
Po trzecie i najaważniejsze - link pierwszy otrzymał mój eks, który w sekundę później do mnie zatelefonował z prośbą o to, czy mogę to usunąć - powiedizałam, że owszem, ale sama tego nie zrobię, napisałam do moderatora i powinien być niedługo usunięty, rozłączyliśmy się i sprawa byłaby zamknięta.
BYŁABY ZAMKNIĘTA, gdyby nie ten kretyn, i to piszę teraz z pełną świadomością, który nie doczytał wątku do końca - i zapewne chciał pośmiać się z moich płaczów ze swoją nową dziewczyną (zresztą to normalna praktyka) i SAM pokazał jej ten wątek - no cóż, ona doczytała do końca.

Dlatego podsumowując - nie czuję się winna. Moje intencje były jak najbardziej szczere i nie chciałam żeby tak się stało. Wręcz żałuję, bo wolałabym żeby Pani X sama przekonała się o tym jaki on jest. A tak to mleko się wylało przypadkiem i zabawa się skończyła..
Bardzo dobre podsumowanie tego całego wątku! Jestem z Tobą dziewczyno! Mam nadzieję, że sobie poradzisz z tym wszystkim, bo na to zasługujesz. Rozumiem żal Twojego byłego, nikt nie chciałby, aby pisać o nim bez wiedzy w Internecie, jednak sam sobie strzelił w stopę próbując obrócić Twoje żale w żart i chcąc się z tego pośmiać z tą babą. Myślę, że między Wami jest remis jeżeli chodzi o tę sytuację, jedno odwdzięczyło się drugiemu za krzywdę i nie ma co do tego wracać. Musisz iść do przodu! Trzymam kciuki
sweety_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 14:52   #177
Dulcedini
Raczkowanie
 
Avatar Dulcedini
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez sweety_ Pokaż wiadomość
Bardzo dobre podsumowanie tego całego wątku! Jestem z Tobą dziewczyno! Mam nadzieję, że sobie poradzisz z tym wszystkim, bo na to zasługujesz. Rozumiem żal Twojego byłego, nikt nie chciałby, aby pisać o nim bez wiedzy w Internecie, jednak sam sobie strzelił w stopę próbując obrócić Twoje żale w żart i chcąc się z tego pośmiać z tą babą. Myślę, że między Wami jest remis jeżeli chodzi o tę sytuację, jedno odwdzięczyło się drugiemu za krzywdę i nie ma co do tego wracać. Musisz iść do przodu! Trzymam kciuki
Dziękuję Ci ogromnie. Ostatecznie wyszło mi to na dobre, bo po tym jak on zachował się po całym incydencie przekonałam się o jednym - dno i 3 kilometry mułu. Zero odpowiedzialności, zero jakiegokolwiek brania odpowiedzialności za własne działania. Jak zwykle zrzucanie winy na każdego, tylko nie na siebie. Mam nadzieję, że kiedyś dojrzeje i przestanie tupać nóżkami, że znowu ktoś mu coś zepsuł, a on był taki dobry i sprawiedliwy.
Krzyżyk na drogę i szczęścia - może mu prześle smoczka i przytulankę na noc.
Dulcedini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 16:11   #178
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez Dulcedini Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci ogromnie. Ostatecznie wyszło mi to na dobre, bo po tym jak on zachował się po całym incydencie przekonałam się o jednym - dno i 3 kilometry mułu. Zero odpowiedzialności, zero jakiegokolwiek brania odpowiedzialności za własne działania. Jak zwykle zrzucanie winy na każdego, tylko nie na siebie. Mam nadzieję, że kiedyś dojrzeje i przestanie tupać nóżkami, że znowu ktoś mu coś zepsuł, a on był taki dobry i sprawiedliwy.
Krzyżyk na drogę i szczęścia - może mu prześle smoczka i przytulankę na noc.
No i prawidłowe podejście, Autorko

Głowa do góry i idź dalej. Mleko się rozlało, ale korzyść jest taka, że Ty się pozbyłaś gada, a osoba, która była zbyt ciekawska i wścibska może się nauczyła, że nie trzeba śledzić nikogo w sieci i działać z partyzanta.

Życzę Ci wszystkiego dobrego i dużo siły!
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 06:34   #179
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez Dulcedini Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci ogromnie. Ostatecznie wyszło mi to na dobre, bo po tym jak on zachował się po całym incydencie przekonałam się o jednym - dno i 3 kilometry mułu. Zero odpowiedzialności, zero jakiegokolwiek brania odpowiedzialności za własne działania. Jak zwykle zrzucanie winy na każdego, tylko nie na siebie. Mam nadzieję, że kiedyś dojrzeje i przestanie tupać nóżkami, że znowu ktoś mu coś zepsuł, a on był taki dobry i sprawiedliwy.
Krzyżyk na drogę i szczęścia - może mu prześle smoczka i przytulankę na noc.

On już sobie znalazł przytulankę. A i do possania przytulanka pewnie coś ma.
Daj sobie już spokój z nim, dziewczyno i idź naprzód.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 07:32   #180
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;47998384]Ja mam w tyłku co on robi, to jego prywatna sprawa autorka narazila go na nieprzyjemności on w końcu grał w otwarte karty powiedział ze się zakochał i odszedł miał prawo. a że jeszcze się z nim raz przespala to już jej własną decyzja.
uważam że nie zależnie co ten facet zrobił nikt nie ma prawa opisywać histori jego życia i umożliwiać jego identyfikację w necie.[/QUOTE]



---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez sweety_ Pokaż wiadomość
Apeluję o odrobinę empatii i wyczucia smaku.
Daruj sobie te apele. Empatię i współczucie autorka otrzymała w poprzednim wątku dotyczącym tego samego tematu.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-09 18:12:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.