internet bezprzewodowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-26, 20:37   #1
izus19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 177
GG do izus19

internet bezprzewodowy


witam wszystkich, nie wiem czy umieszczam zapytanie gdzie powinnam- zastanawiam się nad internetem bezprzewodowym i odnosnie tego kieruje pytanie:czy ktoras z was ma taki?jak się sprawuje(czy ten na kablach lepszy-mam na mysli zasieg i mozliwosci)i jesli bezprzewodowy to ktory? ja myslalam o tym w erze, co sadzicie?
izus19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 21:02   #2
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: internet bezprzewodowy

ja mam bezprzewodowy.


iPlus - jeśli chodzi o działanie u mnie - tragedia. Strasznie długo się ładował, często go nie było. Był nawet okres, że wogole nie mogłam się połączyć, dzwoniłam do BOKu Plusa, ale ozywiscie nikt nie był w stanie mi pomóc. Umowa już mi się skończyła, na szczęscie.
Nie wiem czy wszedzie tak okropnie działa czy może u mnie coś z zasięgiem na plus? ale telefon chodził bez zarzutu kiedy jeszcze uzywałam tej sieci.


Teraz używam blueconnecta z ery. Jest ok. Abonament to chyba 120 zł jeśli dobrze pamiętam. Pewna nie jestem bo to tżta, ja sobie go narazie wzięłam ale coś koło 100 zł.
Chodzi o niebo lepiej niż iplus. Chociaż też się zdarza, że rozłączy albo strasznie wolno się ładuje.
No, ale to chyba z każdym netem coś czasami jest nie tak.
W każdym razie z blueconnecta ja jestem zadowolona.

W przyszłym mcu chcę wziąć swoj internet, żeby tżta tak nie naciągać i może wyprubuję z Play'a? nie wiedzialam nawet że mają neta, ale tz mowil zebym wziela i sprobowała więc pewne mają w ofercie też net
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 21:05   #3
p_misiowa
Zadomowienie
 
Avatar p_misiowa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 406
Dot.: internet bezprzewodowy

mnie tez interesuje bezprzewodowy i ceny tego neta jak któraś ma to też poprosze
__________________

KOCHAM!
******

p_misiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 21:12   #4
weekend
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 159
Dot.: internet bezprzewodowy

Mam takie same dośw. z iplusem i erą jak koleżanka
Z dwojga złego lepsza era
A poważnie - jeśli masz mozliwość normalnego internetu - nie wahaj się i nie bierz bezprzewodowego ... bezprzewodowy jest do zaakceptowania tylko gdy nie masz innych możliwości .. prędkość zawsze jest gorsza, lub co najwyżej taka jak modemowa.
weekend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 21:20   #5
madziuninek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Białystok / Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: internet bezprzewodowy

Ja nie polecam ani iPlusa ani Ery. Obecnie mam iPlusa, ale działa o wiele szybciej niż net z Ery. No ale z drugiej strony częściej się sam wyłącza. O Orange nic nie słyszałam, ale podejrzewam, że podobnie jak tamte

Edytowane przez madziuninek
Czas edycji: 2008-08-26 o 21:21 Powód: literówka
madziuninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 21:20   #6
amuska
Raczkowanie
 
Avatar amuska
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: internet bezprzewodowy

a czy wiecie może z jakim dostawcą internetu w warszawie można podpisać umowę na rok?? wiem, tylko, że z upc jest min. 2 lata.. a reszty dostawców po prostu nie znam...
__________________
party girls don't get hurt...
amuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 22:33   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: internet bezprzewodowy

Wybór operatora zależy od tego czy i jaki będziesz miała zasięg, bo bywa, że tego zasięgu brak mimo, że teoretycznie (czyli wedle jakichś tam mapek podawanych przez producenta) jest . Najlepiej wypróbować sobie czy w ogóle iPlus albo BlueConnect będzie u Ciebie działał, w jakich miejscach w mieszkaniu, z jaką prędkością, czy będzie często przerywał itp.

Jeśli masz do wyboru "zwykły" i bezprzewodowy, to lepiej szukaj zwykłego, oszczędzisz sobie nerwów...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 07:56   #8
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: internet bezprzewodowy

ooo to jest temat, który mnie ostatnio nurtuje. Za miesiąc muszę coś wybrać. Będzie mi potrzebny na studia. Nie opłaca mi się płacić za stałke w domu i na stancji. Na money.pl czytałam niedawno fajny artykuł, jak znajdę to wrzucę. Z tego co się orientowałam to ludzie narzekają na ten internet. Chyba, że jest ten szybszy i droższy wtedy w miare to wygląda. Byłam wczoraj w salonie Plusa i Orange. Plus ma jakąś nowszą technologię, ale wszystko i tak zależy w jakim miejscu bedziemy odbierać internet. W Orange jest promocja przez 4 miesiące połowa ceny. w Erze nie byłam, ale chyba wybiorę bluconnect z opinii. Najlepiej iść do salony z laptopem. W Plusie dają możliwość przetestowania w domu , co niestety kosztuje.
Wydaje mi się, że ta dziedzina będzie się szybko rozwijać.Tak jak to było na początku z ofertami tel. komórkowych - drogo i mało.
A w Play jest z tego co wiem najtaniej, ale nadajniki ma tylko 40miast więc może wolno działać.
Wszędzie są ograniczenia np. ściągacie 1GB a po przekroczeniu internet zamula.[w Plusie jest możliwość doładowania sms tych ograniczeń]
W sumie to mi to nie przeszkadza, tylko aby w miare otwierał szybko strony i nie zrywał połączeń. Aby sprawnie działał
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 09:07   #9
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: internet bezprzewodowy

Mam koleżankę i kuzyna, którzy mają iPlusa. Zazdroszczę im cierpliwości, że jeszcze tego ustrojstwa nie wyrzucili przez okna. Zdjęcia, które ładują się 2 / 3 minuty, nasza-klasa otwierająca się w 5 / 10.
Chociaż ponoć jak piszecie, np. w Warszawie odbiór jest ok.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 09:18   #10
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: internet bezprzewodowy

To zależy gdzie w Warszawie. Bo ja właśnie w Warszawie mieszkam, ale u mnie nie chce odbierać właściwie nic (żeby rozmawiać przez komórkę trzeba wyjść na taras albo siedzieć w salonie). Blueconnect mojego ojca działa dobrze tylko, kiedy doczepi się do niego antenkę z kabelkiem i wystawi ją gdzieś za oknem, oczywiście trzeba siedzieć w zasięgu tego (krótkiego) kabelka.
Co więcej, u mnie na osiedlu nie ma TPSA, więc nawet głupiej neostrady nie ma.

Nie ma żadnych dostawców netu poza lokalnym monopolistą, który ma nędzne warunki.

Wszyscy niecierpliwie czekają na Aster
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 09:48   #11
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: internet bezprzewodowy

a właśnie: są inne opcje z tzw. wtyczką niż play, orange, era czy plus?
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 13:10   #12
izus19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 177
GG do izus19
Dot.: internet bezprzewodowy

mi sie konczy umowaz TPSA i chce zrezygnowac z telefonu stacjonarnego wiec wszystkie kable odpadaja. w erze mozna na miesiac proby wziasc i zaplacic 180zl
izus19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 13:47   #13
Kamiletta
Rozeznanie
 
Avatar Kamiletta
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: przestrzeń
Wiadomości: 548
Dot.: internet bezprzewodowy

jak chcesz zrezygnowac z tel TPSA to moze wez internet kablowy orangefreedom. dziala na kablach TPSA, a tel z tepsy chyba nie musisz miec.

co do bezprzewodowego internetu to on zawsze bedzie gorzej dzialal niz przez kabel. chyba, ze bedziesz w poblizu nadajnika, ale na takie szczescie raczej nie licz.
jak dla mnie poki co bezprzewodowy internet to nadal niestety tylko taki gadzet, a slono kaza sobie za to placic.

moze lepiej internet przez kabel, a w domu router bezprzewodowy? ale to zapewnia tylko internet w domu, wiec nie wiem, czy o to Ci do konca chodzi.
__________________
serwus
Kamiletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 13:51   #14
Kamiletta
Rozeznanie
 
Avatar Kamiletta
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: przestrzeń
Wiadomości: 548
Dot.: internet bezprzewodowy

Cytat:
Napisane przez amuska Pokaż wiadomość
a czy wiecie może z jakim dostawcą internetu w warszawie można podpisać umowę na rok?? wiem, tylko, że z upc jest min. 2 lata.. a reszty dostawców po prostu nie znam...

jezeli jestes studentka to w UPC maja oferte dla żaka i umowa jest tylko do konca czerwca, tak jak konczy sie rok akademicki, czyli de facto nie ma nawet roku.w zeszlym roku 512 kbit/s kosztowalo 39 zl miesiecznie, a necik, przynajmniej u mnie smigal ladnie.
__________________
serwus
Kamiletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 14:17   #15
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: internet bezprzewodowy

Cytat:
Napisane przez Kamiletta Pokaż wiadomość
jezeli jestes studentka to w UPC maja oferte dla żaka i umowa jest tylko do konca czerwca, tak jak konczy sie rok akademicki, czyli de facto nie ma nawet roku.w zeszlym roku 512 kbit/s kosztowalo 39 zl miesiecznie, a necik, przynajmniej u mnie smigal ladnie.
to jest bezprzewodowy?
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 14:25   #16
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: internet bezprzewodowy

zawsze mozna wziac normalnego neta i dokupic specjalne pudlo, zeby miec bezprzewodowo, ja tak zrobilam
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 19:01   #17
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: internet bezprzewodowy

Mój tata ma Blueconnect 129 (10GB) i nie narzeka. Zasięg jest w porządku, prędkość też. Na pewno nie tak straszna jak ktoś pisał wyżej, że nasza klasa otwiera się 5 minut Możliwe że w innych opcjach jest inaczej - nie wiem.

Brat za to miał Orange i klnie jak się da.. Ciężko o zasięg, wolne to.. Szkoda pieniędzy.
organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 21:08   #18
Kamiletta
Rozeznanie
 
Avatar Kamiletta
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: przestrzeń
Wiadomości: 548
Dot.: internet bezprzewodowy

Cytat:
Napisane przez milkNhoney Pokaż wiadomość
to jest bezprzewodowy?

oczywiscie przewodowy.
ale odp. byla w kontekscie wizazanki, ktora chciala neta z krotka umowa.
zawsze mozna podlaczyc bezprzewodowy router, ale to rozwiazuje tylko kwestie bezprzewodowego neta w domu
__________________
serwus
Kamiletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 22:14   #19
monis21
Raczkowanie
 
Avatar monis21
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 264
Dot.: internet bezprzewodowy

Ja również odradzam iPlusa. Po przekroczeniu 1 GB strasznie zamula, trzeba mież bardzo dużą cierpliwość, żeby na jakąkolwiek stronę wejść.
monis21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 23:18   #20
amuska
Raczkowanie
 
Avatar amuska
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: internet bezprzewodowy

Cytat:
Napisane przez Kamiletta Pokaż wiadomość
jezeli jestes studentka to w UPC maja oferte dla żaka i umowa jest tylko do konca czerwca, tak jak konczy sie rok akademicki, czyli de facto nie ma nawet roku.w zeszlym roku 512 kbit/s kosztowalo 39 zl miesiecznie, a necik, przynajmniej u mnie smigal ladnie.
masz może jakiś odnośnik do strony z tą promocją z upc?? ja szukałam, ale znalazłam tylko taką samą ofertę, ale z 2006 roku...
__________________
party girls don't get hurt...
amuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 21:19   #21
kasiao17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 96
Dot.: internet bezprzewodowy

Witam,
Watek dawno nie uzywany, ale mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Poszukuję internetu bezprzewodowego, który nie będzie sprawiał duzych problemów ( w sensie zawieszania się, wolnego ładowania strony). Zastanawiam sie nad ofertą Play'a. Czy któraś z Was może mi pomóc?

A i tak nawiasem, na długo wystarcza limit 5 GB? A jeśli się go wykorzysta to co się dzieje?
Wolę popytac tutaj, bo wiadomo jak oferty zachwalają sprzedawcy- od nich się prawdy nie dowiesz
I jeszcze pytanie odnośnie GG. jeśli jest właczone to ciągnie transfer?

Bardzo, ale to bardzo proszę o pomoc ;D
kasiao17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 22:02   #22
p_misiowa
Zadomowienie
 
Avatar p_misiowa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 406
Dot.: internet bezprzewodowy

Cytat:
Napisane przez kasiao17 Pokaż wiadomość
Witam,
Watek dawno nie uzywany, ale mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Poszukuję internetu bezprzewodowego, który nie będzie sprawiał duzych problemów ( w sensie zawieszania się, wolnego ładowania strony). Zastanawiam sie nad ofertą Play'a. Czy któraś z Was może mi pomóc?

A i tak nawiasem, na długo wystarcza limit 5 GB? A jeśli się go wykorzysta to co się dzieje?
Wolę popytac tutaj, bo wiadomo jak oferty zachwalają sprzedawcy- od nich się prawdy nie dowiesz
I jeszcze pytanie odnośnie GG. jeśli jest właczone to ciągnie transfer?

Bardzo, ale to bardzo proszę o pomoc ;D
zgłaszam się jako użytkowniczka Playa właśnie z niego korzystam.
co do transferu to do normalnego chodzenia po stronach jest jak najbardziej ok. logiczne jest, że jak zaczniesz sobie ściągac piosenki czy filmy to nie dociągniesz do połowy miesiąca ja na nim w ogóle nic nie ściągam i korzystam z niego razem z Tżtem i nam wystarcza jak najbardziej.
Jak wykorzystasz limit to prędkośc maxymalnie spada. Internet chodzi jakby chciał a nie mógł ( raz nam się zdarzyło, że mieliśmy taki słaby przez jeden dzień to praktycznie nic nie można było zrobic).
zasięg jest jeśli korzystasz z niego na terenie miasta wtedy działa dosyc szybko.
gg chyba też ciągnie transfer ale nie w jakiś kosmicznych ilościach.
Zdarzało się czasami też, że się zawieszał, ale rzadko.
Ogólnie to polecam ten internet bo my jakoś z nim rok wytrzymaliśmy i nie było tak źle


p.s. zawsze możesz go wypróbowac przez tydzień i jak nie podpasuje to zrezygnowac
__________________

KOCHAM!
******

p_misiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 23:30   #23
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: internet bezprzewodowy

Niestety z Playem nie miałam do czynienia, korzystam za to czasem z Blueconnect. Może i na wakacje jest dobry, ale jakbym miała non stop używać go w domu to bym zwariowała - nie mam tyle cierpliwości (nie zamula tak strasznie, ale chodzi wolniej od normalnego, przewodowego internetu, dłużej ściagają się pliki, czasem problemy z połączeniem) - dlatego jego użycie ograniczam do minimum.
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.

Edytowane przez kleo14
Czas edycji: 2009-07-01 o 23:32
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 09:25   #24
ladymarion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20
Dot.: internet bezprzewodowy

Kasia017 napisz jak możesz do czego Ci jest potrzebny ten internet? Do pracy czy do codziennego użytku? co będziesz na nim robiła? Od tego zależy jaką ofertę wybierzesz. Ja posiadam Orange 39 i pół, jakościowo bardzo dobrze mi się sprawuje, co do transferu to jest 0.5GB ale ja nic nie ściągam po za pocztą. Do codziennego użytku daje rade.

Ps. co do GG to pobierane są dane ale tylko jak coś piszesz, i są to tak śladowe ilości transferu że nawet nie zauważysz.
ladymarion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 10:09   #25
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: internet bezprzewodowy

o widzę stary wątek odkopany
ja jednak zdecydowałam się na Playa i nie żałuję. Dowiedziałam się, że mają podczepiony zasięg pod nadajniki Plusa czy coś takiego. Jak jest teraz z ofertami to nie wiem, ale z czystym sumieniem polecam Playa. W większym mieście śmiga aż miło. Ale zdarzyło mi się, że kilka razy zerwało połączenie w mniejszej miejscowoości. Ogólnie mało ściągam także transfer mi wystarcza.
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 11:28   #26
kasiao17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 96
Dot.: internet bezprzewodowy

Cytat:
Napisane przez ladymarion Pokaż wiadomość
Kasia017 napisz jak możesz do czego Ci jest potrzebny ten internet? Do pracy czy do codziennego użytku? co będziesz na nim robiła? Od tego zależy jaką ofertę wybierzesz. Ja posiadam Orange 39 i pół, jakościowo bardzo dobrze mi się sprawuje, co do transferu to jest 0.5GB ale ja nic nie ściągam po za pocztą. Do codziennego użytku daje rade.

Ps. co do GG to pobierane są dane ale tylko jak coś piszesz, i są to tak śladowe ilości transferu że nawet nie zauważysz.
W sumie będe go używać do przeglądania stron, korzystania z GG, no i może do Skype- zeby na studiach móc się komunikować z rodzicami (choć nie wiem czy jakaś oferta typu 36i6 czy play fresh nie bedzie w tym wypadku rozsądniejsza, korzystniejsza)

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Szczerze wątpiłam, że ktokolwiek się odezwie, bo to dość stary i "nieuczęszczany" wątek.

Teraz pozostaje mi tylko przekonać tatę
kasiao17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 08:59   #27
ladymarion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20
Dot.: internet bezprzewodowy

Cenowo 39 i pół wyjdzie Ci najtaniej, bo niższej stawki za abonamentowy mobilny net nie ma. Net w 36,6 i fresh może nie jest zły ale to pakietowy net i może czasem narobić psikusów. W orange nawet jak wykorzystasz limit to dalej sobie działasz na prędkości 64kpbs a na twoje potrzeby wystarczy i taki transfer.
ladymarion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 17:48   #28
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: internet bezprzewodowy

Witam!

Zamierzam zamówić internet z iplusa, tylko nie bardzo wiem o co chodzi z pewnymi parametrami...

Np. Tutaj, o co chodzi z tym limitem 2GB ??
http://www.iplus.pl/indywidualni-pro...-studenta.html


Jaką niedrogą i w miarę dobrze działającą ofertę polecacie ?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 12:36   #29
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: internet bezprzewodowy

Cześć mam takie pytanko....
Uzywam internetu z Play, umowa konczy mi sie 24 czerwca i chcialabym ja przedluzyć i wziasc netbooka.
Tylko teraz nie wiem,bo ta oferta wyswietla sie na stronie playa,a w regulaminie jest,że najpozniej do 31 grudnia 2010?

I nie wiem kiedy moge przedluzyc umowe,jezeli do konca jej trwania zostaly rowne 4 miesiace?
Pozdrawiam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 14:21   #30
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: internet bezprzewodowy

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć mam takie pytanko....
Uzywam internetu z Play, umowa konczy mi sie 24 czerwca i chcialabym ja przedluzyć i wziasc netbooka.
Tylko teraz nie wiem,bo ta oferta wyswietla sie na stronie playa,a w regulaminie jest,że najpozniej do 31 grudnia 2010?

I nie wiem kiedy moge przedluzyc umowe,jezeli do konca jej trwania zostaly rowne 4 miesiace?
Pozdrawiam
z telefonami jest tak ze przedluzaja umowe jesli zostaly 3 miesiace do konca poprzedniej, inaczej przedluza tez ale bez promocji wszelkich
... podejrzewam ze podobnie bedzie z internetem
co do promocji z latpotem to spojrz na stronie play,co obowiazuje
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.