Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-11, 19:30   #121
ta_bletka
Raczkowanie
 
Avatar ta_bletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 449
Dot.: herbatki a pryszcze

Cytat:
Napisane przez miiee
Jej dzięki dzięki z aten post !!! ja zaczęłam ostatnio pić bratek i mam pryszczów ze 100 i się wkurzam, że maści nie działają, a tu wina bratka...
tylko nie odstawiaj bratka, bo tak podobnoz ma byc
ta_bletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 21:50   #122
mrufka
Raczkowanie
 
Avatar mrufka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 288
Dot.: herbatki a pryszcze

O, i ja też niedawno (2 dni temu) zaczęłam pić bratek za namową koleżanki, której zresztą podobno cera się po nim poprawiła, a nie miała żadnych rewelacji w postaci wulkanów... Zobaczymy jak to będzie u mnie - podzielę się jeśli zobaczę jakieś zmiany
mrufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 11:28   #123
ta_bletka
Raczkowanie
 
Avatar ta_bletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 449
Dot.: herbatki a pryszcze

czy ktoras z Was pije bratka sypkiego, jak ja? czy macie tylko ekspresowki?
chodzi mi o to czy dobrze go przygotowuje. zaczynam sie zastanawiac bo nie zauwazylam jakiegos wysypu a poza tym na opakowaniu jest napisane zeby go gotowac, a ja go tylko zalewam goraca woda i zostawiam az ziele opadnie. nie wiem czy w taki sposob przygotowany uwalnia swoje wartosci.
nie gotuje go bo to za duzo roboty tak za kazdym razem go przygotowywac a odstawic nie za bardzo bo najlepszy jest swiezy
ta_bletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 11:47   #124
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: herbatki a pryszcze

Ja też zalewam wodą i parze pod przykryciem przez 10 min. ale nie parze samego bratka tylko jeszcze perz dodaję.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 12:38   #125
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: herbatki a pryszcze

a ja gotuje a później odstawiam i przecedzam, troszkę to kłopotliwe ale wydaje mi się że to najwartościowszy sposób jego przygotowania.
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 12:19   #126
ta_bletka
Raczkowanie
 
Avatar ta_bletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 449
Dot.: herbatki a pryszcze

a dzisiaj przygotowalam bratka wg tego co napisane jest na opakowaniu. czyli najpierw zalac 1 lyzke szklanka letniej wody i gotowac 5 min, a pozniej odstawic na 10 min i przecedzic. zrobilam tak i coz....smak jest zupelnie inny od bratka zalewanego tylko wrzatkiem. jakis taki mdly i jest strasznie mocny. a to dlatego ze inne stezenie wyszlo. slowem ohydny jest, ale popije troche tak.
Kodeino, ile Ci wychodzi tego bratka juz po takim przygotowaniu, bo mi zaledwie 3/4 kubka

a Druga do czego jest ten perz? tez oczyszcza?
ta_bletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 14:26   #127
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: herbatki a pryszcze

Kłącze perzu stosuje sie przy schorzeniach skórnych, niezalerznie od tego zioło to jest lekiem o działaniu moczopędnym, napotnym, wzmagającym procesy przemiany materii, przeciwzapalnym, powlekajacym, odtruwającym, wykrztuśnym, przeczyszczającym, obnirzajacym poziom choresterolu we krwi i wzmacniajacym naczynia oraz przeciwcukrzycowym. Dodaję je do herbatki poniewarz tak jest w moim przepisie: zmieszać ze sobą 8 łyżek zmielonego kłącza perzu i 4 łyżki fiołka trójbarwnego, 2 łyżki mieszanki zalać wrzątkiem i parzyć pod przykryciem przez 10 min. a nastepnie przecedzić i wypić.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-15, 16:48   #128
ta_bletka
Raczkowanie
 
Avatar ta_bletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 449
Dot.: herbatki a pryszcze

Cytat:
Napisane przez Durga
Kłącze perzu stosuje sie przy schorzeniach skórnych, niezalerznie od tego zioło to jest lekiem o działaniu moczopędnym, napotnym, wzmagającym procesy przemiany materii, przeciwzapalnym, powlekajacym, odtruwającym, wykrztuśnym, przeczyszczającym, obnirzajacym poziom choresterolu we krwi i wzmacniajacym naczynia oraz przeciwcukrzycowym.
dziekuje

Cytat:
Napisane przez Durga
Dodaję je do herbatki poniewarz tak jest w moim przepisie: zmieszać ze sobą 8 łyżek zmielonego kłącza perzu i 4 łyżki fiołka trójbarwnego, 2 łyżki mieszanki zalać wrzątkiem i parzyć pod przykryciem przez 10 min. a nastepnie przecedzić i wypić.
a ile tego wrzątku ma byc? a Ty dasz rady tak od razu wszystko wypic, bo chyba wyjdzie wiecej niz 1 kubek, nie?
ta_bletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 17:00   #129
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: herbatki a pryszcze

Zalewam całą szklanke czyli ok. 200 mililitrów, po odcedzeniu zostaje wiecej niż 3/4 szklanki i daje rade bez problemu jesli chodzi o ilość i smak (rozgotowane siano) ale oczywiscie czekam jakies 15 min. aż odrobine przestygnie
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 23:00   #130
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: herbatki a pryszcze

Ja ostatnio mam troche pryszczy co mnie martwi, bo raczej nie mialam I tak mysle o tym bratku. Czy ktoś zauwazyl jakies efekty?? Po jak długim stosowaniu?? Czy mialyście wysyp?? Z góry dzieki za odp A co powiecie na tabletki LEWITAN, HUMAVIT itp.??
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 17:35   #131
ta_bletka
Raczkowanie
 
Avatar ta_bletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 449
Dot.: herbatki a pryszcze

Cytat:
Napisane przez Pyra1990
I tak mysle o tym bratku. Czy ktoś zauwazyl jakies efekty?? Po jak długim stosowaniu?? Czy mialyście wysyp??
wlasnie dzisiaj mija miesiac odkad pije bratka. ale czy daje jakies efekty? trudno stwierdzic, bo moja terapia antytradzikowa nie sprowadza sie tylko do bratka.

a co do wysypu to wg moich teorii mozesz sie go spodziewac wowczas, jesli Twoj organizm jest bardzo zanieczyszczony od wewnatrz. ja bylam wlasciwie lekko zdziwiona, ze u mnie tego "wysypu" nie bylo.nawet wiem dlaczego. odpowiedz jest taka ze od dluzszego czasu nie spozywam rzeczy silnie przetworzonych (czyli wiadomo konserwanty, barwniki, napoje gazowane, chipsy itp. a od jakiegos czasu takze miesa- tutaj glowna uwaga na wedliny).

dlatego uwazam ze aby zminimalizowac badz w ogole zapobiec efektowi wypryszczenia po bratku, warto zastanowic sie wczesniej co sie jadlo i przez jakis okres czasu przed piciem (a najpelpiej juz na zawsze ) zrezygnowac z tego przerobionego gowienka.

ale to sa oczywiscie moje teorie wywnioskowane z moich doswiadczen... wiec mylic sie moge

dodam ze bratek ma dzialanie oczyszczajace z toksyn, co wlasnie przejawia sie syfkami, bo w ten sposob organizmowi najlatwiej usunac te toksyny.
Cytat:
Napisane przez Pyra1990
A co powiecie na tabletki LEWITAN, HUMAVIT itp.??
kiedys jadlam Lewitan, ale jak dla mnie efekt byl zerowy. moze dlatego ze uwazalam ze wyleczy mnie z tradziku, mimo ze nie uzywalam zadnych lekow? ach ta naiwnosc
a moze sprobuj z drozdzami na zywca?
ta_bletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-01, 19:52   #132
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: herbatki a pryszcze

Na drożdże się nie odważe. Mama miała mi dzisiaj kupić jakies tabletki, ale zakupila maść BENZACNE. Kiedyś o tym slyszalam, ale bede musiala poszukac w archach jakie są efekty itp.
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 21:21   #133
ta_bletka
Raczkowanie
 
Avatar ta_bletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 449
Dot.: herbatki a pryszcze

yhy...benzacne to chyba tez na nadtlenku benzoilu, podobnie jak brevoxyl, ktorego ja uzywam dosc sporadycznie. ale dobry jest
ta_bletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 11:37   #134
Ewulinka
Raczkowanie
 
Avatar Ewulinka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 42
GG do Ewulinka
Dot.: Re: herbatki a pryszcze

Cytat:
Napisane przez Magilla
Jak najbardziej normalne efekty! Po piciu bratka wychodzą zanieczyszczenia, bo jak napisałaś, organizm się odtruwa. Za to potem będą super efekty z czystą cerą.
a czy po kosmetykach gleboko oczyszczajacych moge byc tez takie efekty "wyrzucania" zanieczyszczeń ? a jesli tak to moze powiedzcie po jakich?
Ewulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 12:15   #135
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: herbatki a pryszcze

Cytat:
Napisane przez shachownica
sama nie stosowałam ale w biografii chmielewskiej wyczytałam, że pije się rano na czczo filiżankę naparu, wysyp to chyba po ok.tygodniu a trwał ok. miesiąca ale jak zapewnia autorka potem już nie miała problemu z pryszczami.
Tez znam te ksiazke oraz zawarty tam przepis ("cere mialam jak krysztal") ale na opakowaniu herbatki z bratka Herbapol zaleca popijac ja przy osilkach a nie na czczo!
Pilam wg zalecen producenta, nic mi nie wyskakiwalo ale zdrowo sie odzywiam, dbam i pilnuje zeby nie zajadac zadnych "smieci" i nie mialam sie z czego oczyszczac, tak sadze.
Pilam przez trzy miesiace na wiosne, na zmiane z koprem wloskim i zielona herbata (czarnej ani kawy, nie pijam) - odstawilam cukier calowicie, zwiekszylam dawke warzyw, owocow (soki wyciskane w sokowirowce) i oliwy z oliwek (surowe albo gotowane na parze warzywa) i przez cale lato mialam bardzo ladna cere. Zaznaczam od razu, ze sie nie odchudzam ale jak zaczynam sobie folgowac jedzeniowo - odbija sie to natychmiast na cerze - staje sie mniej "zwarta", pory sie uwidaczniaja, czasem cos wyskoczy.
Ktos to ladnie na forum okreslil , ze niektorzy maja zoladek na twarzy
Chyba jestem w tym gronie...
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 12:17   #136
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Re: herbatki a pryszcze

Cytat:
Napisane przez Ewulinka
a czy po kosmetykach gleboko oczyszczajacych moge byc tez takie efekty "wyrzucania" zanieczyszczeń ? a jesli tak to moze powiedzcie po jakich?
Po kwasach.

Jesli chcecie pic drozdze, to trzeba koniecznie je ZABIC przed spozyciem = zalac wrzatkiem (moze tez byc wrzace mleko), zeby nie zaszkodzily, zamiast pomoc! Chodzi o zawarte w nich witminy z grupy B ( a nie grzyby) - wysoka temperatura im nie szkodzi, tak jak np. witaminie c.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 12:11   #137
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: herbatki a pryszcze

trzeba tez zwrócić uwage zeby pic napary z ziół sypkich, a nie tych w szaszetkach( one nie maja własciwosci leczniczych). Dobrze tez jest pic mieszanki
azyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 15:00   #138
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: herbatki a pryszcze

Dziewuszki, dostalam w prezencie herbatke "Sekret Piekna" firmy Vitax i tak sie zastanawiam , jakie ona wlasciwie powinna miec dzialanie. Jej sklad:
jablko, koszyczek rumianku, lisc pokrzywy, herbata zielona, ziele skrzypu, owoc dzikiej rozy, aromaty, ziele bratka, ziele mniszka, ziele owsa (OWSA?!).
Rozumiem, ze bratek jakos tam powinien dzialac, ale co z reszta? Nie slyszalam nigdy o cudownych wlasciwosciach oczyszczajacych jablka. Pije ja juz jakis czas, ale nie zauwazylam zadnych efektow. Gdyby nie fakt, ze mi smakuje, to pewnie bym ja odstawila na polke i zapomniala.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 17:51   #139
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: herbatki a pryszcze

miimbi, też piłam tę herbatkę smaczna, ale również nie widziałam efektów - w końcu ekspresowa...
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-18, 17:37   #140
Yomanda
Raczkowanie
 
Avatar Yomanda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 122
GG do Yomanda
Dot.: herbatki a pryszcze

Ja kiedys stosowalam herbatke z bratka przez kilka miesiecy i nawet mi troche pomogla. Cera sie troszeczke wygladzila i troche mniej pryszczy wychodzilo... Pozniej odstawilam i znowu pryszczyki zaczely wychodzic, ale nie tak strasznie jak przed kuracja. Jakis tygodzien temu spowrotem zaczelam pic ta herbatke i widze, ze male pryszczyki sie zaczynaja sie juz pojawiac, oprocz tych co byly dotychczas (walcze z blizienkami po ostatnim wysypie, ale juz schodzi ). Mam nadzieje, ze to chwilowe i ze znowu bedzie lepiej po jakims czasie Pozdrowka
Yomanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 15:59   #141
mettare
Przyczajenie
 
Avatar mettare
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Question BRATEK----->skuteczny sposób na wypryski??

przyjaciółka poradziła mi (podobno dobrą) metode na cere... wg jej rady,zakupiłam dziś ziele bratka i korzeń łopianu. Podobno pijąc to 2 razy dziennie, po 2 tygodniach można zauważyc poprawę. czy któraś z Was próbowała? jak oceniacie efekty?
mettare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 16:02   #142
balbinka27
Raczkowanie
 
Avatar balbinka27
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kołobrzeg - domek
Wiadomości: 480
GG do balbinka27
Dot.: Cera i Ziółka

Cytat:
Napisane przez mettare
przyjaciółka poradziła mi (podobno dobrą) metode na cere... wg jej rady,zakupiłam dziś ziele bratka i korzeń łopianu. Podobno pijąc to 2 razy dziennie, po 2 tygodniach można zauważyc poprawę. czy któraś z Was próbowała? jak oceniacie efekty?
ja niestety nie moglam pić bratka bo mialam problemy z brzuszkiem Ale wiem że to dzial pije to moja szwagierka i sobie chwali warto spróbować
balbinka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 16:44   #143
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Cera i Ziółka

Na pewno warto spróbować. Zioła (szczególnie bratek) poprawiają przemianę materii i oczyszczają organizm, więc i na cerę wpływają korzystnie
Kiedyś byłam u irydologa, zapisał mi sporo ziół i nie powiem, świetnie się po nich czułam, chyba znowu się do niego wybiorę
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 17:27   #144
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Cera i Ziółka

Pokrzywa jest dobra na cere naczynkowa i ogolnie, na kondycje cery.
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 18:16   #145
mettare
Przyczajenie
 
Avatar mettare
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Cera i Ziółka

mam nadzieje ze pomoże mi to troche, trzeba probowac wszystkiego jesli jest chociaz cien szansy ze bede miec ladniejsza cere ; P
mettare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 18:28   #146
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Cera i Ziółka

Ja piłam Bratka dwa razy po kilka tygodni. 4 łyżki fiołka trójbarwnego mieszałam z 8 łyzkami kłącza perzu i piłam 3 razy dziennie wywar z dwóch łyżeczek tej mieszanki. Efekty jakieś tam były, w każdym razie lepiej sie czułam po tych ziółkach, doskonale oczyszczają. Polecam wszystkim sprobować.
Mettare poczytaj sobie jeszcze archiwum - był taki dosyć długi wątek w którym dziewczyny pisały o herbatce z bratka i drożdżach, ja min. też.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 21:33   #147
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Cera i Ziółka

ja wlasnie kilka dni temu zdecydowalam sie na kuracje z fiołka trójbarwnego. pije herbatke dwa razy dziennie -po obiedzie i kolacji. na razie zaobserwowalam nasilenie wykwitów, ale podobno to nomalne, taka jest poczatkowa reakcja organizmu, który "wyrzuca" wszystkie nieczystosci z wewnątrz. potem powinna nastapic poprawa. ale trzeba byc cierpliwym, taka kuracja musi potrwac co najmniej kilka tygodni zycze wizazankom stosujacym ziółka jak i sobie wytrwalosci, mam nadzieje ze sie nam opłaci
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 21:39   #148
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Cera i Ziółka

Przepraszam, że ja tak całkowicie nie na temat, ale czy te zióła wpływają negatywnie na działanie tabletek antykoncepcyjnych? (to tak mianem dygresji ).
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 21:49   #149
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Cera i Ziółka

hmm, niestety nie wiem. ale jak bedziesz kupowala, to zapytaj w aptece czy sklepie zielarskim. na pewno będa wiedziec
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 18:05   #150
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Cera i Ziółka

Piłam to cholerstwo (bratka) z pół roku, aż do obrzygania
Nic niestety nie dał... Ale to kwestia ogranizmu, bo znajomy po dwumiesięcznej kuracji miał buźkę jak marzenie
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-05 09:31:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.