Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;) - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-12, 12:38   #691
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ja nie ukrywam, że jestem głupia i momentami wolę rozmiar. Chciałabym być masakrycznie chuda (czasem włącza mi się takie coś), ale przez większość czasu naprawdę się cieszę tym co sobie wypracowałam, mimo, że uda stoją w miejscu i jestem coraz bardziej zdołowana przez to…
skąd ja to znam.. mi uda delikatnie poszły w dół.. ale za to łydki coraz bardziej mnie odpychają z nowu.. po tym jak na CE urosły 2 cm nie chcą spaść

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ja też nie mogę po CE po schodach do pracy wejść a jak już się wdrapię te AŻ DWA PIĘTRA to jestem zlana potem i serce mi wali to raczej normalne po siłowych, nie?
normalne? ja tak nie miałam
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję, że nigdy się nie poddam i zawsze będę już sobie powolutku coś dłubać. Przestała to traktować celowo.
dokładnie.. tez mi się to marzy.. nie mogłabym teraz nie ćwiczyc.. chociaz coraz częściej zaniedbuje przez różne sprawy ćwicznia.. straszne mam przez to wyrzuty..
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ja dojrzewam do czegoś takiego, ale jestem jeszcze strasznie ciekawa tego bodyrevolution i nie wiem czy się nie skuszę na cały taki właśnie trening
kiedy masz w planie zacząć?

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Mnie by się też nie chciało, bo nie lubię tego programu, ale ta kałuża potu pod koniec jest boska.
noi wczoraj nie ćwiczyłam dzisiaj będę mieć ludzi w domu też nie poćwiczę.. wkurza mnie to.. cały czas sobie tłumaczę że to nie jest tak że ja muszę tylko chce i powinnam robic to kiedy mogę a nie robić żeby zrobić.. ale nie zawsze siebie rozumie..
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Weź, Szalona Dziewczyno, chwalimy Cię i Ci źle?
Przepraszam.. mam ostatnio straszne problemy i miewam dołki
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ja mam zawsze opinię żarłoka, zawsze zjadam najwięcej, jem równo z facetami i jakoś to lubię. Bawi mnie to w zasadzie.
Miałam dokładnie tak samo kiedy teraz przyjęłam zasadę że jem nie tyle ile widze tylko tyle ile mogę.. jak juz czuję że jestem najedzona to nie jem.. chociaż ostatnio złamałam tą zasadę już.. ale przynajmniej się staram..
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ostatnio zamawialiśmy pizzę ze znajomymi i jedna para stwierdziła, że najwyżej wezmą ode mnie i Tż po kawałku, bo przecież pół dużej pizzy na osobę to nie przejemy. Ale mieli oczy jak stwierdziliśmy, ze niestety ale pół dużej pizzy na osobę to dokładnie tyle, ile zjemy i potem to zjedliśmy : )
hahahahah witaj w klubie.. ale no tak jak mówię teraz juz całej połówki dużej pizzy nie zjem.. zwykle tak jeden zostaje
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
A ja mam jutro imprezkę u siebie i jeszcze mi się zachciało wymyślać i stać nada garami… ale Tż dzielnie pomaga. W ogóle Tż mój ostatnio jest jeszcze superowszy. Poprzedni weekend przesiedzieliśmy w domu cały i ja stwierdziłam, że dosyć tegoAle ‘codziennie gdzieś idziemy’ tzn np. do parku, połazić po sklepach, czasem coś zjeść, może to mało spektakularne, ale generalnie, bujnęliśmy się.
jakbym czytała o sobie pół roku temu
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ja wychodzę z długów po moim bezrobociu, Jeśli do końca maja naprawdę się ścisnę z wydatkami, to cała czerwcowa pensja będzie ‘moja’.
no to cudownie.. ja juz nie pamiętam kiedy miałam w łapkach całą wypłatę

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Jestem tak blisko celu i nie umiem się zebrać w sobie, żeby troszkę schudnąć.
Przyjdzie taki moment że schudniesz.. ja też byłam długo w takiej "zawiesinie"
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 09:43   #692
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Hej dziewczynki.. u mnie dzisiaj max 15 st więc poćwiczę a potrzebuję tego strasznie bo ostatnio znowu miałam małą przerwę (teść w szpitalu i codziennie po pracy u niego zreszta dzisiaj też ale kończe o 17 więc zdarzę..) mam dziś fit test i mierzenie jutro ale czuję sie taka napuchnięta i przez weekend do ubikacji za często nie chodziłam więc nie spodziewam się za dobrych wyników..
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
a tak naprawde chcialam Ci odpisac na temat tych ostatnich kilogramow - im blizej celu jestemy tym gorzej, motywacja spada, latwiej odpuscic, nie jest juz tak zle jak bylo, wiemy na co nas stac i nam sie nie chce walczyc na calego...nie musimy tez, zaczyna nam byc dobrze, i te ostatnie kilogramy nie maja juz takiego znaczenia....kazda z nas tak ma i mysle, ze nie wazne ile wazymy to zawsze sa te 2-5 kg mniej co nas denerwuja, a zrzucenie ich przewaznie niewiele zmienia buziaki
z ust mi to wyjęłaś mam identycznie.. tylko że ja mam akie fazy że w pewnym momencie biorę się ostro za 4 litery i zrzucam.. potem w sumie albo już zostaję przy też wadzę.. albo cos mi tam wskoczy ale sie nie przejmuję bo wiem że skoro się dało raz to zrzucę to i jeszcze więcej.. a reszta jest identycznie tak jak piszesz


---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
od wczoraj umieram na zakwasy dolnej części ciała ale to uczucie jak nie mozesz usiąść bezcenne dzisiaj mam w planach zrbic program z tymi pompkami w powietrzu zobaczymy co z tego wyjdzie
zobaczymy jak dzisiaj jak postęp z moimi pompkami pieczę Cie dalej tyłek?
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 14:15   #693
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Chociaż obecnie przy panujących tropikach ja juz od rana mam strasznie opuchnięte stopy...a wieczorem to juz nawet i łydki wiec teraz to puchniemy czy ćwiczymy czy nie przynajmiej ja.
Megi ja tak miałam w lecie jak brałam tabsy.. teraz jest o niebo lepiej.. nie puchną prawie wcale.. a kiedyś to była jakas masakra

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Powiem ci że nie jest źle z siłą w rączkach ale np nóżki mi z lekka osłabły... połowa legs&back mnie wykończyła tzn moje nogi dygotały strasznie.
mam tak samo.. ręce sie regenerują ale jak jest dłuższa przerwa to nogi nie wytrzymują
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 08:07   #694
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cześć dziewczynki.. moje nowe wyniki.. fit test jutro bo nie wzięłam ze soba kartki, zresztą z wymiarami też nie wzięłam to dlatego nie jestem pewna bioder.. Ale tak straszliwie się cieszę.. taka jestem szczęśliwa że spadło.. że się dało.. zawsze będę wracać do Insanity i do WAs :roza:

Przed ćwiczeniami - Po TF - Po 1,5 miesięcznej przerwie - Po I miesiącu CE - Po II CE Po III CE - 2 tyg. Insanity - 6 tyg. I - 8 tyg I.

udo góra-60- 58 (-2) - 59 (+1) - 59 (0) - 59 (0) - 61 (+2) - 59 (-2) - 58 (-1) - 57 (-1)

udo śr - 55 - 51 (-4) - 52 (+1) - 52 (0) - 51 (-1) - 52 (+1) - 51 (-1) - 51 (0) - 50 (-1)

udo dół - 45 - 41 (-4) - 42 (+1) - 43 (+1) - 42 (-1) - 43 (+1) - 42 (-1) - 41 (-1) - 40 (-1)

łydka - 38 - 35,5 (-2,5) - 35 ( -0,5) - 35,5 (+0,5) - 34 (-1) - 36 (+2) - 36 (0) - 36 (0) - 35 (-1)

biodra - 100 - 99 (-1) - 99 (0) - 99 (0) - 99 (0) - 100 (+1) - 99(-1) - 99 (0) 97,5 (-1,5)

ręka - 26 - 27 (+1) - 27 (0) - 28 (+1) - 28 (0) - 27,5 (-0,5) - 27 (-0,5) - 27 (0)

waga - 62 - 59 (-3) - 60,5 (+1,5) - 62 (+1,5) - 63,3 (+1,5) - 63,3 (0) - 61,5 (-1,8) - 61 (-0,5) - 60 (-1)

Cytat:
Napisane przez Kerju Pokaż wiadomość
od rana do wieczora łupiemy ze znajomymi w plażówkę nad zalewem
spoko.. ja tez jak pedałuje kilka godzin dziennie tez odpuszczam bo po co mamy się źle czuć.. i być przećwiczone
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
miałyscie też racje piszac ze kolejne podejscia robi się lepiej technicznie!! Przykładałam się bardziej niż za czasów CE
ja się chyba narazie nie przełamie do powrotu mimo wszystko.. może kiedyś.. a upały na długie ćwiczenia t faktycznie masakra.. to dobicie tylko jest.. pamiętam jak jeden rok był takie że chodziłam po domu i to powoli bo kazdy nadmierny dodatkowy ruch oblewał mnie potem.. brałam po 4 prysznice dziennie..
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2012-05-16 o 07:20
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 08:54   #695
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Brawo Dobrenko za kolejne spadki!! Lecisz jak burza
Ja nie mam powodów do radości...dopiero co zaczełam p90x 2 - tydzien pocwiczyłam i .... dostałam jelitówki i teraz jedyne moje ćwiczenia to maraton do kibelka - dzień i noc tak juz od niedzieli nie mam siły się ruszyć a co dopiero ćwiczyć ... pociesza mnie jedynie to ze taka jelitówka pomoże się "oczyścić" i pewnie nie przytyje teraz a wrecz przeciwnie .. ale marne to pocieszenie gdy leze i czuję się jak z krzyża zdjęta no nic kochane miłych ćwiczeń zyczę i brońcie się przed jelitówkami bo to straszne jest
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 10:53   #696
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
brawo dobrenka i wcale mniej cwiczen nie oznacza mniej spadku, najwazniejsza jest rownowaga
okazało sie że masz racje.. i to dobrze
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
no bo ja rano cwicze, to wstaje od lat o tej samej i sie nie zastanawiam, a checi nie mam, to juz bardziej nawyk
mimo wszystko podziwiam Cię.. czy to nawyk czy co to jest.. znajdujesz siłe.. ja bym jej chyba nie znalazła.. przynajmniej juz nie teraz.. pewnie pare kilo mniej bardziej.. ale ten temat już był
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
oj nie brakuje i to sporo, myslimy co by tu zaradzic jednak racja, ze co zaplanujesz wydac to warto razy dwa przeliczyc, bo tyle wyjdzie
powoli ale do celu.. remontujecie łazienke? Bo wiesz ja kupiłam 4 kąty i tam jest świetny dodatek taka mała gazetka z łazienkami takimi fajnymi nie z kosmosu.. Kup sobie.. zwróć uwagę żeby zafoliowana była zeby Ci bez nie sprzedali

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
a wiesz, ze ja tez jakos brzuchowo nie domaga, obwiniam jakies pryskane warzywa :/
wiesz co ja chyba tez.. bo ostatnio coraz więcej ich jem

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
cos cicho na watku ostatnio
dla mnie to lepiej.. bo nie jestem w takim strasznym lesie z odpisywaniem
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
ja strasznie zabiegana z tym remontem, cala majowka zleciala mi na sprzataniu i jezdzeniu po marketach budowlanych, ewentualnie szukaniu w necie co tam potrzebne. jestem zmeczona ale jakos do przodu powoli....
klora.. jak ja Ci cholernie zazdroszczę.. jak mi tak piszesz wszystko to sobie wyobrażam siebie.. szalenie szczęśliwa zabiegana bo w końcu mająca swój dom
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
Diety nie trzymam, jem zdrowo ale nie zwracam uwagi ile wydaje mi sie, ze bardzo duzo ale dzieki temu szybciej sie regeneruje i mam wiecej sil, wiec nie bede sie martwic tym.
ja w sumie patrze na to co jem ale z brakuj laku zjem też coś czego jeść nie powinnam. w ogóle to ostatnio mam straszną chcicę na zupki Knora chinskie.. dzielę w sumie jedna na pół ale mimo wszystko jem chemie.. dzisiaj rano mocno ze soba walczyłam żeby nie zjesć znowu


megi dziękuję bardzo.. ogromnie sie ciesze.. teraz sobie tak myśle że mam nadzieję że to jednak nie przez stres tylko ćwiczenia.. nie mam zamiaru stresowac się zawsze żeby schudnąć..
Nie za często masz te jelitówki? Jesz stoperan? albo Taninal?


Cytat:
Napisane przez Kerju Pokaż wiadomość
W ogóle to zmierzyłam się parę dni temu i ten 1cm na plusie w udach po 1 msc-u był najwidoczniej efektem opuchniętych mięśni, bo wszystko wróciło do normy
no to świetnie.. mi też po miesiącu spadło.. tyłko łydki nie
Cytat:
Napisane przez Kerju Pokaż wiadomość
(kiełbaska ciemna, biała kiełbaska, karczek, boczuś i ziemniaczki z grilla )
uroki lata myślę że większość z nas może pochwalić sie podobnymi osiągnięciami.. np. ja

Cytat:
Napisane przez Kerju Pokaż wiadomość
Dobrenka, rowerek spisuje się świetnie, jest cichutki i z przyjemnością na niego wsiadam.
alez ja Ci go zazdroszcze.. kiedyś nawet chciałam kupić ale wężowy krzyczy że lato przyjdzie to się najedże.. ale ja bym chciała jeszcze taki na zimę przed telewizor
Cytat:
Napisane przez Kerju Pokaż wiadomość
Podczytuję wątek o rowerku stacjonarnym i szczerze podziwiam dziewczyny, które pedałują po 100 min i lepiej.
też spokojnie dałabys radę kwestia ćwiczeń.. ja ćwiczyłam kiedyś na steperze i też nie szło mi tak fajnie jak dziewczynom z form.. potem ich wszystkich przebiłam czasem machania i spalonych kalorii
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 13:46   #697
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Postanowiłam coś nowego porobić i doszłam do wniosku, że już nie będe wracać do p90x a zaczynam od dzisiaj p90x2!!!!
i jak? Megi przyjdź na Insanity napisać coś o P90x bo dziewczyny pytają, co

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Dobrenko brawo za kolejne spadki
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 14:07   #698
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Dobrenko no własnie tak jakoś się sklada ze co jakis czas mnie dopada to cholerstwo...ale tym razem zaraził mnie tz wiec nie miałam na to za duzego wpływu. Pamietasz rozmawiałysmy o tym, a tu nagle tz wyzdrowial a mnie rozłozyło jem taninal ale srednio mi pomaga leci ze mnie wszystko jak z fontanny .... a jakby jeszcze tego było malo dostalam @ ..... jestem strasznie osłabiona i odwodniona co sie napije to lece na tron ... wczoraj cały dzien prawie nic nie jadłam poza kilkoma waflami ryzowymi a na obiad ugotowałam tz-towi młode ziemniaczki i schabik i tak mi zapachniało ze nie moglam sie oprzec..... i cała noc za ta przyjemnisc cierpiałam fatalni sie czuje wstaje tylko z lozka do wc i z psem na chwile na dwór z wielkim trudem, juz pisałam tztowi zeby przywiozł mi jakis pyszny soczek i biszkopty ... moze sie nada.
Dobrenko twoje spadki sa wynikiem ciezkiej pracy!!! po takim naginaniu to ja sie wcale nie dziwie ze tak ładnie leci tez chce juz naginac....
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 14:37   #699
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
czuje sie przytruta znow! i chyba te moje papryki winne, z jednego tarnsportu byly i juz wczesniej tak mialam
wiesz co mój wężowy jak kiedyś jadła paprykę jak jabłko tak teraz jest mu niedobrze a jak wymiesza z alkoholem (jak jest w sałatce albo na szaszłyku) to rzyga jak opętany.. może też bedziesz musiała z niej zrezygnować..
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
cwicze i mysle o kontaktach, farbach, listwach, lodowkach piorytety mi sie pozmienialy chwilowo
nawet nie wiesz jak ja myślami z Toba jestem:cmok
:

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
ale bardzo mi sie podobało i na nowo złapałam bakcyla do cwiczen bo ostatnio przechodziłam cwiczeniowe załamanie ola boga jakie to wspaniałe uczucie wrocic na dobra droge nie moge sie doczekac jutrzejszych cwiczen
ja teraz odliczam dni do Jillian Michaels Revolution choć jeszcze jej na kompie nie mam.. i jak ostatnio troche mi bakcyl spadł tak na nowo rośnie
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 17:23   #700
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

I- II - III - IV
switch kicks - 102 - 116 - 128 - 141

power jacks 57 - 66 - 66 - 71

power knees 78 -107 - 122 - 139

power jumps 40 - 50 - 55 --56

globe jumps 12 - 13 - 14 - 15

suicide jumps 14 - 16 - 19 - 20

push - up jacks 13 - 13 - 17 - 19

low plank oblique 60 - 70 - 80 - 80 :/

Spadło w udach jupiii
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 08:50   #701
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Hej dziewczynki wczoraj zrobiłam Interval Circuit i normalnie chyba nigdy go tak intensywnie nie robiłam.. za to ból pleców po był straszny.. myślałam nad masażem ale jak mnie wężowy dotknął to tylko jęczałam bynajmniej nie z rozkoszy
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Zdrowiej sie tez odzywiam wiec wszystko idzie w dobra stronę
pewnie już sporo spadło.. jak tam brzusio?
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Kloro pamietam, że nie lubiłas plyometrics z p90x ... mysle ze plyocide bardziej by ci przypadło do gustu człowiek po nim co prawda jest wycienczony i zlany potem ale nie ma az tylu skoków i wypadow co w pierwszej wersji - takie urozmaicenie ale lekko nie jest.
matko jeszcze Jillian nie zaczełam a już się na PX napalam


A w ogóle to mój wężowy cały czas mi chudzielec mówi.. i grozi mi że jak jeszcze troche schudnę to mi wszystkie ćwiczenia i hantle pochowa A i zastanawiałam się nad białkiem i wężwoy strasznie się drze że będę proszek wpier... (jeść) co ja mam zrobić jak go przekonać?

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
dobrenka calkiem sensowny Twoj plan
tak? To fajnie cieszę się
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
u mnie myslenie o jedzeniu zeszlo na dalszy plan na razie
a ja mam wiecznie ochotę na coś śmieciowego.. wczoraj np. myślałam tylko o pizzy.. przed wczoraj ta zupka chińska.. dzisiaj zjadłam pół ale była słona i na ten moment jestem z nich wyleczona.. a i jeszcze kilka dni temu marzyłam o czekoladzie.. wariacja jakaś.. Wężowy pyta czy w ciązy nie jestem
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
w sumie to ja wciaz zyje tym remonetem, teraz juz kasa, bo strasznie duzo nam braklo eh jakbym wiedziala to bym kredyt wziela wiekszy a teraz bubu....
a da się wziąść większy kredyt? tzn. na mieszkanie + remont pożyczy Wam ktoś?
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
no ale straam sie myslec pozytywnie
i pięknie.. o to chodzi.. będzie dobrze i jak się juz urządzicie to będzie Wam przepięknie

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
peak1o zaczyna mnie meczyc, wbrew pozorom wcale nie jest juz taki latwy, nie jest strasznie ciezki ale dlugi...kazde dvd 50-65 min i mam dosc lekko
no to faktycznie.. myślę że co by to nie było to takie długie ćwiczenia dają po "garach"
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
ostatnio chce szybko i juz a to sie wlecze i wlecze, wytrwam jakos jeszcze 4 tyg (polowa za mna) i rzucam to
może Jillian Michales Revolution jednak
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
mysle, ze zaczne cos krotkiego, kiedys dawalam linak do fajnego programu ale wciaz nie doszukalam sie rozpiski.
jak znajdziesz daj cynk

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
w najgorszym wypadku wroce do silowych z che i pomiedzy krotkie hiity tylko lub interwaly raz we tyg
wiesz co ja mam jakiś planik od znajomej.. prześlę Ci

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
dobrenka ruszylo sie cos z marzeniami?
dziękuję ruszyło jak juz pewnie widziałaś.. nie moge uwierzyć
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 09:21   #702
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

[
Cytat:
Napisane przez Dobrenka;34129470Cześć dziewczynki.. moje nowe wyniki.. fit test jutro bo nie wzięłam ze soba kartki, zresztą z wymiarami też nie wzięłam to dlatego nie jestem pewna bioder.. Ale tak straszliwie się cieszę.. taka jestem szczęśliwa że spadło.. że się dało.. zawsze będę wracać do Insanity:roza: i do WAs :Roza:

[COLOR="Sienna"
Przed ćwiczeniami[/COLOR] - Po TF - Po 1,5 miesięcznej przerwie - Po I miesiącu CE - Po II CE Po III CE - 2 tyg. Insanity - 6 tyg. I - 8 tyg I.

udo góra-60- 58 (-2) - 59 (+1) - 59 (0) - 59 (0) - 61 (+2) - 59 (-2) - 58 (-1) - 57 (-1)

udo śr - 55 - 51 (-4) - 52 (+1) - 52 (0) - 51 (-1) - 52 (+1) - 51 (-1) - 51 (0) - 50 (-1)

udo dół - 45 - 41 (-4) - 42 (+1) - 43 (+1) - 42 (-1) - 43 (+1) - 42 (-1) - 41 (-1) - 40 (-1)

łydka - 38 - 35,5 (-2,5) - 35 ( -0,5) - 35,5 (+0,5) - 34 (-1) - 36 (+2) - 36 (0) - 36 (0) - 35 (-1)

biodra - 100 - 99 (-1) - 99 (0) - 99 (0) - 99 (0) - 100 (+1) - 99(-1) - 99 (0) 97,5 (-1,5)

ręka - 26 - 27 (+1) - 27 (0) - 28 (+1) - 28 (0) - 27,5 (-0,5) - 27 (-0,5) - 27 (0)

waga - 62 - 59 (-3) - 60,5 (+1,5) - 62 (+1,5) - 63,3 (+1,5) - 63,3 (0) - 61,5 (-1,8) - 61 (-0,5) - 60 (-1)


spoko.. ja tez jak pedałuje kilka godzin dziennie tez odpuszczam bo po co mamy się źle czuć.. i być przećwiczone

ja się chyba narazie nie przełamie do powrotu mimo wszystko.. może kiedyś.. a upały na długie ćwiczenia t faktycznie masakra.. to dobicie tylko jest.. pamiętam jak jeden rok był takie że chodziłam po domu i to powoli bo kazdy nadmierny dodatkowy ruch oblewał mnie potem.. brałam po 4 prysznice dziennie..
Łał, Dobrenko, świetnie!!!! Najważniejsze, że zmierzasz w dobrym kierunku, znaczy, że dobrze jesz i dobrze ćwiczysz .
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Brawo Dobrenko za kolejne spadki!! Lecisz jak burza
Ja nie mam powodów do radości...dopiero co zaczełam p90x 2 - tydzien pocwiczyłam i .... dostałam jelitówki i teraz jedyne moje ćwiczenia to maraton do kibelka - dzień i noc tak juz od niedzieli nie mam siły się ruszyć a co dopiero ćwiczyć ... pociesza mnie jedynie to ze taka jelitówka pomoże się "oczyścić" i pewnie nie przytyje teraz a wrecz przeciwnie .. ale marne to pocieszenie gdy leze i czuję się jak z krzyża zdjęta no nic kochane miłych ćwiczeń zyczę i brońcie się przed jelitówkami bo to straszne jest
Oj, biedna, biedna, biedna… strasznie współczuję….
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
ja teraz odliczam dni do Jillian Michaels Revolution choć jeszcze jej na kompie nie mam.. i jak ostatnio troche mi bakcyl spadł tak na nowo rośnie
Ja już mam i lubię sobie pooglądać CO prawda dopiero jestem tyćkę za połową miesiąca PUSH w CE, ale lubię sobie popatrzeć. Ale świetne jest to, że tak mało tych ćwiczeń w ciągu dnia wychodzi, bo około 35 minut i jeszcze to, że one są taaaak inne od tego co oferuje Beach body. Tzn są podobieństwa do Insana i innych takich oczywiście, ale podejście jest jakieś inne. Dużo machania małymi ciężarkami, inny układ czasowy, zupełnie inny rodzaj rozgrzewki i takie kwiatki… Już się też nie mogę doczekać
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
I- II - III - IV
switch kicks - 102 - 116 - 128 - 141

power jacks 57 - 66 - 66 - 71

power knees 78 -107 - 122 - 139

power jumps 40 - 50 - 55 --56

globe jumps 12 - 13 - 14 - 15

suicide jumps 14 - 16 - 19 - 20

push - up jacks 13 - 13 - 17 - 19

low plank oblique 60 - 70 - 80 - 80 :/

Spadło w udach jupiii
O rany Julek, Dobrenka, jesteś niesamowita!!!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki wczoraj zrobiłam Interval Circuit i normalnie chyba nigdy go tak intensywnie nie robiłam.. za to ból pleców po był straszny.. myślałam nad masażem ale jak mnie wężowy dotknął to tylko jęczałam bynajmniej nie z rozkoszy
łoł, zazdroszczę samozaparcia. Satysfakcja jest??
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
A w ogóle to mój wężowy cały czas mi chudzielec mówi.. i grozi mi że jak jeszcze troche schudnę to mi wszystkie ćwiczenia i hantle pochowa A i zastanawiałam się nad białkiem i wężwoy strasznie się drze że będę proszek wpier... (jeść) co ja mam zrobić jak go przekonać?
Prawdę i tylko prawdę mu mów, że chcesz jeść białko bo jest zdrowe i pomoże Ci podkreślić efekty ćwiczeń i że Cię to uszczęśliwia i że będziesz się liczyła z jego zdaniem na temat zmian jakie zachodzą w Twoim ciele. O!
Ja dziś wrzuciłam już na warsztat ‘Get Lean’ i ogólnie odnośnie tych kardio to będę robić już te bardziej zaawansowane z CE. Nie mogę się doczekać już tego BodyRevolution, ale postanowiłam, że skończę CE najpierw i tym razem przejdę czwarty miesiąc. Ogólnie nadal mi się podoba podnoszenie ciężarków i nadal chce mi się ćwiczyć rano. Poza tym schudłam 1 kg – może mało i w wymiarach nie ma to praktycznie żadnego odbicia, ale nareszcie mam uczucie, że zmierzam w dobrym kierunku. Jedzenia nie zmieniałam, staram się nie przechodzić na dietę, bo wiem, że najpierw elegancko schudnę, a potem wrócę do swoich złych nawyków, więc mobilizuję się do małych zmian na razie.
Bardzo się zaangażowałam w swoją pracę, którą bardzo lubię i daje mi dużo satysfakcji, ale niestety za tym idzie fakt, że mam znacznie mniej czasu na relaks i w domu już mi się nawet nie chce na komputer patrzeć – dlatego też tak mało piszę. Nie będę obiecywać, że się poprawię bo co obiecuję, to znikam potem na kilka tygodni…:/
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 13:15   #703
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
poweiem Ci, ze nawet jak rano cwicze to juz ten upal odczuwam, wiec po pracy to juz musi byc dramat
ja TF czasem ćwiczyłam rano.. ale źle mi się ćwiczyło.. a po pracy to faktycznie dramat.. ciesze się teraz deszczowymi dniami.. chociaż znowu wtedy czuję się źle ciśnieniowo ale jednak lepiej niż jak grzeje.. przynajmniej jeśli chodzi o ćwiczenia

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
remont fajnie ale kasa, nie chce juz nawet pisac ale ciezko jest i trzeba cos wykombinowac
strasznie mi przykro.. może za dużo na raz chcecie wyremontować.. nie da się pożyczyć od kogoś prywatnie?

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
chcemy fote uda masz sexi
no ale jak grube uda moga być sexi? No jak?

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
ja dalej papryka i miecho miecho miecho
i kto by pomyślał z tym mięchem


---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
tym razem zaraził mnie tz wiec nie miałam na to za duzego wpływu.
no niestety jak ktoś bliski złapie to nam się już trudno uchronić..
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
jem taninal ale srednio mi pomaga leci ze mnie wszystko jak z fontanny
a stoperan? Jak się czujesz? i jeszcze @ strasznie Ci współczuję..
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
na obiad ugotowałam tz-towi młode ziemniaczki i schabik i tak mi zapachniało ze nie moglam sie oprzec..... i cała noc za ta przyjemnisc cierpiałam
jeszcze dałas radę mu obiad zrobić? Kobieto ja zwyklę leżę i kwiczę.. Właśnie jakie to głupie czowiek pozbywa się wszystkiego obiema stronami a ma ochotę na jedzenie.. też tak miałam..

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Dobrenko twoje spadki sa wynikiem ciezkiej pracy!!! po takim naginaniu to ja sie wcale nie dziwie ze tak ładnie leci tez chce juz naginac....
Ja uważam że mogłam sie bardziej postarać.. dziękuję za miłe słowa:cmok
:

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
[Łał, Dobrenko, świetnie!!!! Najważniejsze, że zmierzasz w dobrym kierunku, znaczy, że dobrze jesz i dobrze ćwiczysz .
ciesze się jak popieprzona
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ja już mam i lubię sobie pooglądać
a ja własnie nie lubie podglądać wolę działanie z zaskoczenia
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ale świetne jest to, że tak mało tych ćwiczeń w ciągu dnia wychodzi, bo około 35 minut i jeszcze to, że one są taaaak inne od tego co oferuje Beach body.
Prawda? Niby te 10-15 minut mniej niż te co do tej pory robiłyśmy ale jednak wydaję się jakbyś zaoszczędzała nie wiadomo ile czasu noi własnie coś innego troszkę..

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
O rany Julek, Dobrenka, jesteś niesamowita!!!
Serio Dziękuję

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
łoł, zazdroszczę samozaparcia. Satysfakcja jest??
ha, i to jaka.. i jak plecy i dupa boli
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Prawdę i tylko prawdę mu mów, że chcesz jeść białko bo jest zdrowe i pomoże Ci podkreślić efekty ćwiczeń i że Cię to uszczęśliwia i że będziesz się liczyła z jego zdaniem na temat zmian jakie zachodzą w Twoim ciele. O!
mówiłam że potrzebuje i zdrowe a on mi na to że proszek nie może być zdrowy i mi z tabsami porównuje że też miały być okey a po odstawieniu schudłam.. ja mu zaczęłam tłumaczyć że schudłam bo się za siebie wzięłam ale on chyba nie słuchał..
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Poza tym schudłam 1 kg – może mało i w wymiarach nie ma to praktycznie żadnego odbicia, ale nareszcie mam uczucie, że zmierzam w dobrym kierunku.
no własnie miałam cie pytać.. to rewelacja.. ja tylko nabierałam na CE.. Miałam własciwie 3 kg więcej niz teraz

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Bardzo się zaangażowałam w swoją pracę, którą bardzo lubię i daje mi dużo satysfakcji,
to jest bardzo ważne.. ja też lubię swoją pracę nie lubię tylko zarobków..
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 08:24   #704
klora
Rozeznanie
 
Avatar klora
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 975
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

ah kochane, zaniedbalam Was troszke
bylo tak cicho jakis czas na watku, ze zalozylam ze dalej jest
u mnie bez zmian, ciagle remont, stres, praca, stres cwicze peak10 dalej, dzieki temu ze jest calkiem niezle rozlozony to daje rade, bo sa dni lekkie i ciezkie

dobrenka gratulacje piekne spadki, co ze zdjeciami?

megi wspolczuje jelitowki, mialam raz w zyciu i to bylo najstraszniejsze doswiadzczenie jakie pamietam, gorsze niz operacja, myslalam ze skonam, tak ostrego stanu w zyciu nie mialam, trzymalo mnie 4 dni i pozniej tydzien dochodzilam do siebie

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

powoli ale do celu.. remontujecie łazienke? Bo wiesz ja kupiłam 4 kąty i tam jest świetny dodatek taka mała gazetka z łazienkami takimi fajnymi nie z kosmosu.. Kup sobie.. zwróć uwagę żeby zafoliowana była zeby Ci bez nie sprzedali
lazienka to akurat jedna rzecz jakiej nie remontujemy juz bym chyba wiecej skuwania kafli nie przezyla

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość


klora.. jak ja Ci cholernie zazdroszczę.. jak mi tak piszesz wszystko to sobie wyobrażam siebie.. szalenie szczęśliwa zabiegana bo w końcu mająca swój dom
na poczatku tak bylo treaz sam stres, juz nawet nie chce narzekac, ale ciagle cos...jak nie to ze sie z meblami spozniaja, to ze kasy brakuje, lub jakies inne przeszkody, glownie kasa jakby nie liczyc remont wynosi duzo wiecej niz sie planuje, no i martwi mnie ze mebli nie mam a juz sie przeprowadzam


---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Dobrenko no własnie tak jakoś się sklada ze co jakis czas mnie dopada to cholerstwo...ale tym razem zaraził mnie tz wiec nie miałam na to za duzego wpływu. Pamietasz rozmawiałysmy o tym, a tu nagle tz wyzdrowial a mnie rozłozyło jem taninal ale srednio mi pomaga leci ze mnie wszystko jak z fontanny .... a jakby jeszcze tego było malo dostalam @ ..... jestem strasznie osłabiona i odwodniona co sie napije to lece na tron ... wczoraj cały dzien prawie nic nie jadłam poza kilkoma waflami ryzowymi a na obiad ugotowałam tz-towi młode ziemniaczki i schabik i tak mi zapachniało ze nie moglam sie oprzec..... i cała noc za ta przyjemnisc cierpiałam fatalni sie czuje wstaje tylko z lozka do wc i z psem na chwile na dwór z wielkim trudem, juz pisałam tztowi zeby przywiozł mi jakis pyszny soczek i biszkopty ... moze sie nada.
Dobrenko twoje spadki sa wynikiem ciezkiej pracy!!! po takim naginaniu to ja sie wcale nie dziwie ze tak ładnie leci tez chce juz naginac....
megi dbaj o siebie, ja wtedy z jelitowka bylam 2 razy u lekarza, i dopiero te 2 leki pomogly na biegunke, bo normalnie zyc nie dawalo i jedz slone przekaski coby wody troche zatrzymac w organizmie

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

wiesz co mój wężowy jak kiedyś jadła paprykę jak jabłko tak teraz jest mu niedobrze a jak wymiesza z alkoholem (jak jest w sałatce albo na szaszłyku) to rzyga jak opętany.. może też bedziesz musiała z niej zrezygnować..

nawet nie wiesz jak ja myślami z Toba jestem:cmok
:

dobrenka nie strasz, papryka jest z gatunku warzyw mocno wplywajacych na alergie wiec mozesz miec racje, ah ale bedzie szkoda, bo tak ja wciaz uwielbiam
dziekuje za mysli i dobre slowa kochana jestes

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość


dziękuję ruszyło jak juz pewnie widziałaś.. nie moge uwierzyć
jakto gdzie co i jak? nie widzialam? byc moze pzreoczylam, no, bede zaraz jeszcze raz szukac...ale powiedz powiedz...bo jak nie znajde to umre z ciekawosci?
ale sie ciesze, cokolwiek by to nie bylo

o peak10 juz nie pisze, dlugie, nie jest za ciezkie, ale przyznam ze sie troszke zregenerowalam mimo napietego planu dnia i remontu, bo sie juz nie wykanczam moimi zestawami

co do jedzenia to ciagle mam ochote na mieso taki miesozerca sie ze mnie zrobil hehe, i uwaga! odpycha mnie jak nigdy w zyciu od slodkiego! nawet od owocow!

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Bardzo się zaangażowałam w swoją pracę, którą bardzo lubię i daje mi dużo satysfakcji, ale niestety za tym idzie fakt, że mam znacznie mniej czasu na relaks i w domu już mi się nawet nie chce na komputer patrzeć – dlatego też tak mało piszę. Nie będę obiecywać, że się poprawię bo co obiecuję, to znikam potem na kilka tygodni…:/
a z ciekawosci neitka, czym sie zajmujesz? bo ja z kolei juz mam dosc swojej

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Ah uporalam sie ze starymi wpisami to teraz ciekawa jestem co tam u Was?
dobrenka czekam na relacje z marzen i zdjecia, i nie odpuszcze, wstawilas juz jakies?
megi jak po jelitowce? mam nadzieje, ze juz sie uspokoilo

a w ogole a propos odzywki to ja z kolei zrezygnowalam calkowicie, po tylu latach jedzenia poczytalam, postudiowalam i stwierdzialam, ze jednak nie....glownie dlatego, ze za duzo chemii ma w srodku, i prawie kazda, jedna tylko duzo mniej inne tone, i to slodziki, zapychacze jakies, sztuczne smaki, barwniki, zapachy....stwierdzialam, ze nie chce sie tym truc, zwlaszcza, ze ona wplywa na hormony, podnosi poziom insuliny...i przyznam, ze meisiac nie jem, jem normalny posilek zamiast i mam wrazenie, ze tluszczu mi ubylo, nie zmienilam diety, wywalilam tylko odzywke, jem dalej sporo tluszczow i bialka.
Nie wiem czy to ma zwiazek, ale stwierdzialam, ze wole jednak unikac tej calej chemii, sa fajne odzywki o prostym skladzie ale niedpstepne w Polsce, teraz mam bialkowa z bialek jaj i jest swietna ale dostalam ja z usa
__________________


klora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 08:53   #705
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Dziewczyny to co ja w tym tygodniu jadłam woła o pomstę do nieba.. na szczęście waga stoi co jest cudem.. Masakra.. Musze to dzisiaj wyskakać.. czuję się jakby mi ktoś pisaku do brzucha nawkładał

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
ah kochane, zaniedbalam Was troszke
Wszystkie się cos zaniedbujecie

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
u mnie bez zmian, ciagle remont, stres, praca, stres
współczuję stresu
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
cwicze peak10 dalej, dzieki temu ze jest calkiem niezle rozlozony to daje rade, bo sa dni lekkie i ciezkie
fajnie.. taki system chyba najlepszy

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
dobrenka gratulacje piekne spadki, co ze zdjeciami?
Dziękuję zrobię zdjęcia na koniec albo wrzucę te co mam jak mi węzowy nie zrobi

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
lazienka to akurat jedna rzecz jakiej nie remontujemy juz bym chyba wiecej skuwania kafli nie przezyla
a jaką macie łazienkę?

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
na poczatku tak bylo treaz sam stres, juz nawet nie chce narzekac, ale ciagle cos...jak nie to ze sie z meblami spozniaja, to ze kasy brakuje, lub jakies inne przeszkody, glownie kasa
no niestety teraz bez kasy ani rusz.. dacie rade kochanie jakos sie poukłada, zobaczysz.. trzymam kciuki z całych sił

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
jakby nie liczyc remont wynosi duzo wiecej niz sie planuje, no i martwi mnie ze mebli nie mam a juz sie przeprowadzam
to też przeskoczycie.. posegreguj sobie wszystko w kupki potem tylko wrzucisz, poukładasz i będzie git

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
dobrenka nie strasz, papryka jest z gatunku warzyw mocno wplywajacych na alergie wiec mozesz miec racje, ah ale bedzie szkoda, bo tak ja wciaz uwielbiam
ja też ją lubiłam.. ale przez wzgląd na wężowego do niczego nie dodaje..
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
dziekuje za mysli i dobre slowa kochana jestes
ale na prawdę nie ma za co

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
jakto gdzie co i jak? nie widzialam? byc moze pzreoczylam, no, bede zaraz jeszcze raz szukac...ale powiedz powiedz...bo jak nie znajde to umre z ciekawosci?
ale sie ciesze, cokolwiek by to nie bylo
oj Ty wariatko.. no pisałam mierzenie więc wyniki widziałaś

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
co do jedzenia to ciagle mam ochote na mieso taki miesozerca sie ze mnie zrobil hehe, i uwaga! odpycha mnie jak nigdy w zyciu od slodkiego! nawet od owocow!
akurat to że masz ochote na mieśko to dobrze i kto by pomyślał ja na słodkie mam ochotę straszna.. i owoce też ale jak na złość wszędzie jakieś zgniłki znajduję..

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
dobrenka czekam na relacje z marzen
moim obecnym jedynym marzeniem jest.. jak najdalej od domu..

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
a w ogole a propos odzywki to ja z kolei zrezygnowalam calkowicie, po tylu latach jedzenia poczytalam, postudiowalam i stwierdzialam, ze jednak nie....glownie dlatego, ze za duzo chemii ma w srodku, i prawie kazda, jedna tylko duzo mniej inne tone, i to slodziki, zapychacze jakies, sztuczne smaki, barwniki, zapachy....stwierdzialam, ze nie chce sie tym truc, zwlaszcza, ze ona wplywa na hormony, podnosi poziom insuliny...i przyznam, ze meisiac nie jem, jem normalny posilek zamiast i mam wrazenie, ze tluszczu mi ubylo, nie zmienilam diety, wywalilam tylko odzywke, jem dalej sporo tluszczow i bialka.
cos Ty..
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to ma zwiazek, ale stwierdzialam, ze wole jednak unikac tej calej chemii, sa fajne odzywki o prostym skladzie ale niedpstepne w Polsce, teraz mam bialkowa z bialek jaj i jest swietna ale dostalam ja z usa
no to co w końcu.. pic te białka czy nie?
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 11:28   #706
klora
Rozeznanie
 
Avatar klora
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 975
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

dobrenka, a ja zle zrozumilam w kwestii marzen i myslalam, ze to te marzenia z priv....bo ze spadki to czytalam i gratuluje
ale mialam nadzieje, ze w tamtej kwestii cos sie ruszylo, bo trzymam mocno kciuki codziennie

juz kase olalam, nie nadazam za wydatkami i mi sie nie chce przejmowac, jakos to bedzie w koncu nie? co chwile sie generuje jakis nowy wydatek

lazienke mamy okropna tzn taka jak byla, na razie jej nie ruszamy, bo kafle cale,, tyle co wymienilismy kibelek, baterie wszystkie i sufit. reszta musi zaczekac na lepsze czasy ja nie jestem tez dobra w przesiadywaniu w lazience, nie znosze dlugich kapieli, maluje sie w pokoju, wiec w lazience tyle co za potrzeba i szybki (naprawde szybki) prysznic

co do odzywki to nie wiem sama, mnie wsytarszyla cala ta chemiia, bez niej bilako w tej postac nie ma wiekszych minusow, wiec na dwoje babka wrozyla...ale sklaniam sie, ze troche szkoda pieniedzy i lepiej kupic prawdziwe wartosciowe jedzenie. No i tez to trzeba na sobie sprawdzic, ja jadlam bialko w prochu odkad zaczelam cwiczyc, wiec nie mam jeszcze porownania jakby to bylo bez

mowisz slodkie...ja wciaz nie, ciagnie mnie do (nie smiejscie sie) skory kurczaka jak sam kurak srednio mi sakuje, tzn piersi chude najmniej, to skora jest wow moglabym sama jesc w kolko, z kolei cos na ryby patrzec nie moge, na owoce tez wciaz nie a sezon truskawkowy w pelni jak widze, tetsowalyscie juz? ja sie boje tych pierwszych, bo rok czy dwa temu sie mocno przytrulam nimi

kochane jakies plany na weekend? ja sprzatanie i pakowanie glownie, plus jezdzenie za meblami.
kurcze i na zlosc cos na w aucie padlo w kole i naprawili niby i znow to samo, tak wiec dzis jestem na lasce mpk a tyle mam do zlatwienia po pracy
__________________


klora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 13:17   #707
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
dobrenka, a ja zle zrozumilam w kwestii marzen i myslalam, ze to te marzenia z priv....bo trzymam mocno kciuki codziennie
trzymaj

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
juz kase olalam, nie nadazam za wydatkami i mi sie nie chce przejmowac, jakos to bedzie w koncu nie? co chwile sie generuje jakis nowy wydatek
najważniejsze że ten wydatek wkładacie w swoje

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
ja nie jestem tez dobra w przesiadywaniu w lazience, nie znosze dlugich kapieli, maluje sie w pokoju, wiec w lazience tyle co za potrzeba i szybki (naprawde szybki) prysznic
ja w sumie tez

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
ale sklaniam sie, ze troche szkoda pieniedzy i lepiej kupic prawdziwe wartosciowe jedzenie.
dzięki to ja w takim razie spróbuje
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
No i tez to trzeba na sobie sprawdzic, ja jadlam bialko w prochu odkad zaczelam cwiczyc, wiec nie mam jeszcze porownania jakby to bylo bez
napisz jak już sie rozeznasz

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
mowisz slodkie...ja wciaz nie,
no ja dzisiaj znowu walcze ze soba bo bym zjadła.. ale taka jakaś opuchnieta jestem że nie zrobie tego
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
ciagnie mnie do (nie smiejscie sie) skory kurczaka jak sam kurak srednio mi sakuje, tzn piersi chude najmniej, to skora jest wow
hahahaha spoko jedz ile wlezie.. ja kurę lubie w każdej postaci
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
z kolei cos na ryby patrzec nie moge, na owoce tez wciaz nie
ehh ja lubię robione tylko przez siebie albo wężowego
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
a sezon truskawkowy w pelni jak widze, tetsowalyscie juz? ja sie boje tych pierwszych, bo rok czy dwa temu sie mocno przytrulam nimi
truskawki są? Gdzie?

Nienawidzę jeździc empkami
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 07:38   #708
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Dziewczęta!! Wróciłam do zdrowia już w okolicach piątku czułam się lepiej choć nie wspaniale (ustąpiły poprostu najgorsze objawy) ale wciąż czułam się osłabiona...dziś już jest oki
I "dzięki" tej paskudnej dolegliwości powróciłam prawie do swojego ciałka w najlepszym okresie ćwiczeń, brzuszek się spłaszczył a nóżki i biodra trochę odessało choć w weekend było trochę drinków i pyszności tak z rodziną jak i ze znajomymi (dziś moje święto ) to wciąż trzymam fason i zastanawiam się co by zacząc cwiczyc od nowa ... moja piłka do p90x 2 mi pękła i nie wiem czy jest sens ćwiczyć bez niej bo jest tam często uzywana, moze dzisiaj jakoś się lekko rozruszam przy czymś innym w końcu znowu miałam tydzień przerwy, trochę kusi mnie insanity ze wzgledu na fantastyczne efekty Dobrenki ale wiem, że ja nie pokocham tego tak jak ona ... ale zobaczy się. Mam do was prośbę przesłalybyscie mi moze plan ćwiczeń do I. bo mam same filmiki bez kalendarza? Dobrenko pomożesz??
Buziaki dla wszytskich i miłego dnia w ten upalny dzionek
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 11:07   #709
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Hej dziewczynki
Ja dalej morduję Insanity... w dni które brykam na rowerze nie ćwiczę a Wy wszystkie gdzie do licha? Jak spadki jak ćwiczenia, co? Pewnie gorąco daje Wam w kość.. Mi tez.. Wczoraj robiłam tylko brzuchy i spociłam się jak świnia


megi cieszę się że wyzdrowiałaś.. Troszke to trwało..
Tylko teraz uważaj z jedzeniem.. nie ciesz się nim za bardzo
Niedługo i moje święto jeszcze raz wszystkiego dobrego (mam nadzieję że na fc dostałaś życzenia )
Tak dużo używana jest ta piłka?
Moje fantastyczne efekty na Ciebie podziałały.. jeeeeeeeej jakie to miłe
O już śle na meila
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 12:07   #710
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Nio własnie gdzie są wszyscy!!
Uważam na jedzonko ale już teraz nie ma śladu po chorobie(odpukac)
Jestem własnie po godzince rowerku na swiezym, i szykuje sie na fit test z I. nie wiem czy dam rade przejsc całe 2miechy ale bede sie starać, pewnie scisle z planem nie bede leciec bo chociazby w ten weekend jade na działkę wiec 2dni odpadają, ale juz tak sie nie spinam bo najwazniejsze zeby cwiczyc, ruszac sie cos robic!! A wiadomo ze okres wakacyjny regularnosci nie sprzyja
Nio Dobrenko kochana ty dziękuje za zyczonka zmotywowałas mnie strasznie tymi efektami!! Jestes niesamowita, ja cos ostatnio albo stoje w miejscu albo rosnę.... przez te wszytskie choroby i nie cwiczenie....choc ostatnio przez jelitka wróciłam jako tako do formy, ale teraz bede sie ruszac /cwiczyc kiedy bede mogla wiec zle nie bedzie...
Buziaki dla wsyztskich ... ichyba bedzie dzisiaj burza bo ledwo oddychac mozna
ps. dobrenko jzu sobie sciagnełam ten planik wiec jak jeszcze nie wysłałas to juz nie trzeba dziekuję
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 13:23   #711
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

megi cieszę się że ozdrowiałaś
Ja ostatnio z wężowym poszłam na rowerek na trasę która nas chciała zabić 26 km pion.. na jednej górce musiałam już stanąć.. na drugiej też.. jedna była taka pionowa że nie mogłam wystartować bo mi przednie koło podnosiło.. ale byłam dumna bo ludzie rowery prowadzili a ja jechałam.. nawet dziadzio po drodzę mi komentarz walnął że "mam paliwo"
Ciekawa jestem Twojego fita
Spoko jeśli chpodzi o plan.. ja uważam że lepiej mi idzie jak nie robie codziennie a co lepsze efekty są ale ja to ja.. to wiesz
Oj ciepło jest wrogiem ćwiczeń
Serio Cię zmotywowałam? No to ciesze się ogromnie
Jak praca?
U mnie tez duchota..
Już wysłałam.. ale to nic
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 15:06   #712
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Eeee fajnie masz z tymi górkami u mnie płaściutko ja dzisiaj 25km zrobiłam ale glównie po ścierzce rowerowej no masz paliwo że hey!! Zrobiłam też fita i powiem tak po tej przerwie chyba lepiej mi poszedł niż kiedyś jak robiłam CE, chyba faktycznie cwiczenia siłowe strasznie "osłabiaja" szybkość w kilku ćwiczeniach ładnie poprawiłam wyniki i co najwazniejsze nie miałam tego strasznego uczucia ze zaraz mi płuca wyskocza, chyba forma mi wzrosla+odpoczynek dały swoje
Zrobiłam cała zlana potem i purpurowa wyniki sa jakie sa oby były progresy
1. 105
2. 52
3. 94
4. 31
5. 11
6. 14
7. 23
8. 74
Ja będę robiła jak będę mogła już się nie będę katowac grunt zeby się ruszac.
Nio zmotywowałaś mnie bo po tym jak piłka poszła się .... to troche mi to podcieło skrzydła i nie wiedziała co ze soba zrobic a nowa kupie dopiero za jakis tydzien bo poki co $$$ brak.... i wcale nie było tak strasznie jak to zapamietałam z ostatniego razu moze dam rade pociagnac to do konca a w chłodniejsze meisiace po wakacyjne wróce do silowych. Adios bardzo wakacyjnie
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 15:45   #713
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

megi no wiesz nie spodziewałam sie takich górek, zaskoczyło mnie to..
No mówię Ci jak się mięśnie regenerują idzie lepiej.. i właśnie płuca nie bola przy power knees i low plank położyłas mnie na łopatki o pompkach nawet nie wspomnę
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 15:38   #714
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Ale chyba mieszkasz w takich górkowych rejonach prawda?? Ja do najblizszych górek mam hu hu spory kawał - ale to juz nie traska na rower a na autko
No własnie coś w ty jest po tych moich przerwach nogi np wydaja sie bardziej smukłe, chudsze nie mierze sie ostatnio ale wizualnie wygladaja oki wiec moze odpoczynek daje wiecej korzysci niz myslimy
Moze i zrobiłam kilka powtórzeń wiecej ale ty tez w kilku cwiczeniach mnie przegoniłas i postepy rewelacyjne, ciekawe czy ja tez bede progresowac a co do pompek to wiesz ze ja lubie a mysle ze uda mi sie zrobic znacznie wiecej ich...
Dzisiaj juz za mna drugi dzień - plyometrics lało się, krzyczało ale wyskakało pierwszy obwód poszedł całkiem sprawnie - wydaje mi sie ze znacznie lepiej niz jak robiłam z p90x .... wtedy nienawidziłam tego filmiku teraz jest do zaakceptowania a drugi z push upsami i tymi skokami w plan'ku juz nieco gorzej musiałam robic krótkie przerwy bo ciało odmawiało posłuszeństwa ... ale generalne nie jestem juz taka ocięzała jak ostatnio, ćwiczy mi sie znacznie lepiej i juz ten Insan nie taki straszny, chyba czasami warto odpoczac i zabrac sie za cos zupełnie innego...
Do insana dorzuciłam jeszcze przysiady, podczytałam ma forum o takim małym wyzwaniu - robi sie codziennie przysiady zaczynajac od 5sztuk i systematycznie dorzucajac po 5 codziennie czyli dzien1 - 5, dzien 2 - 10 itp az dojdzie sie do 100 i do tych przysiadów sie przykładam nie robie tak na odwal na waskich nogach tylko tak zeby pupa zjezdzała nisko w lekkim rozkroku.
A co u was gdzie nasze Chalinowe dizewczyny ?? to one powinny zdawac relacje jak ida cwiczonka a tu co cisza !!!
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 10:38   #715
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Heeeejjjjj!!! Ja mam jutro ostatni dzień pusha Już mi się odrobineczkę nudzi CE, ale wiem, że skończę. Zaraz się zacznie lean, a ono było szczególnie rozrywkowe.
Zmiany w wyglądzie ciała u mnie są, choć trudno mi je ocenić bo po pierwsze jakoś wolniej idą, a po drugie odrkywam trochę ciała, boi jest gorąco i co chwilę zmieniam zdanie z grubasa do chudziaka odnośnie siebie. Mam nadzieję, że tak jak za pierwszym razem Lean zapoczątkuje ostrzejsze / bardziej widoczne zmiany.

Odpowiadając na pytanie Klory jestem asystentką koordynatorki dubbingu w Europie. Praca, która polega głównie na pisaniu maili, ale tak naprawdę jest bardzo rozległa i wymaga sporo wiedzy, więc mam świadomość, że przynajmniej połowy rzeczy jeszcze nie umiem, ale cośtam zaczyna się wykluwać, więc jest satysfakcja.

Z prywaty jeszcze jeden news, który mnie całkowicie rozbił. Po 14,5 latach zdechł mi mój ukochany jamnik Nikodem. Gwałtownie pogorszyło mu się w czwartek, weterynarz powiedział, że to prawdopodobnie wątroba, podjął się leczenia, ale ostrzegł, że jest źle. Zapewnił, że leki które daje psu powodują, że nie cierpi, więc nie ma potrzeby go usypiać, tylko warto powalczyć. Niestety w niedzielę w nocy pies usnął w swoim koszyku. Mama namówiła mnie przez telefon, żebym nie przyjeżdżała do domu i nie oglądała go w złym stanie i jej posłuchałam. Teraz żałuję i męczy mnie, że się 'nie pożegnałam'. Tak naprawdę uderzy mnie ta świadomość dopiero jak tam pojadę w sobotę i zobaczę na własne oczy, że go tam nie ma. Dostałąm go na gwiazdkę jak miałam 10 lat, teraz mam 25. To będzie dla mnie naprawdę dość dotkliwe, tym bardziej, że pies był stricte mój i do wyjazdu na studia ja o niego dbałam. Jest mi smutno, ale nie jestem zrozpaczona. Nie mogłabym sobie życzyć lepszego i spokojniejszego końca dla niego. Trzymam się w każdym razie. To zwierzę, a wiadomo, że każde, nawet najbardziej ukochane będzie żyło krócej niż my. Już nie piszę, bo będę beczeć jak ten bóbr, a w pracy jestem
__________________
I will marry melody...


neitka

Edytowane przez neitka
Czas edycji: 2012-05-24 o 10:40
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 11:38   #716
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Neitko współczuję ci bardzo z powodu straty przyjaciela sama mam sunię sznaucerkę, która juz prawie 10lat ma i wiem, że kiedys ten dzien nadejdzie ale to bedzie dla mnie bardzo smutny dzień.... dlatego tak jak keidys wyczytałam na forum o pieskach, kiedy piesek konczy 10lat trzeba kochać go jeszcze mocniej bo kazdy nastepny dzień moze byc ostatnim.... taka kolej losu czworonogów.
Wow juz zaraz kończysz CE liczymy na jakies fotki zeby zobaczyc twoje osiągniecia bo na pewno sa!! Ja sie porwałąm na Insannity i tak jak wczesniej mowiłam ze nigdy tego nie bede robic tak teraz wcale nie jest tak zle
Masz bardzo ciekawe zajęcie na pewno duzo sie dzieje i się nie nudzisz Powodzenia w dalszych bojach!!
ps. wiesz juz na co sie zdecydujesz po CE??
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 12:25   #717
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Megi, dobrze że już do zdrowia wróciłaś, nieźle Cię musiało 'oczyścić'... No właśnie widzę, że Insana fikasz. I tak czytam, że warto odpoczywać, warto odpoczywać, ale i tak widze, że najbardziej hardkorowe treningi na warsztacie niesutannie. Podziwiam i CIebie, że jednak Ci się chce i Dobrenkę, że ma tyle samozaparcia.

Ja będę po CE robić na pewno BodyRevolution, fajne, krótki i w sam raz na rano. No i przede wszystkim takie jakby inne, niż programy BeachBody. Ale myślę, że to może być już mój ostatani program robiony w całości. Potem albo będę robić jakieś dwa na przemian, żeby się nie nudzić i zaskakiwać organizm, albo będę sobie rozpisywać sama albo po prostu spontanicznie decydować na co mam ochotę. Ostatnio nachodzi mnie, żeby może TF coś pofikać? Jakieś pojedyncze?

No CE nie kończę, jeszcze Lean i Lean for life, więc teoretycznie jestem w połowie. Jakoś wolniej się zwiększa moja siła i w ogóle, ale przecież nie chodzi o to, żebym rzucała ciężarkami

Fotki chyba nie ukażą zmian - jak będzie chwila to poproszę Tż, żeby zrobił. Ja zmiany widzę, ale to zależy w jakim świetle, pod jakim kątem. Tak jak stoję prosto pewnie będą bardzo nikłe.Wymiary niestety u mnie stoją, jeśli nie są na plus. Wolę się na razie nie mierzyć ...
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 12:46   #718
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Nio odpukać ozdrowiałam ale powiem że łatwo nie było...nikomu tego nie życzę ... tydzień wycięty z życiorysu....non stop tylko łóżko-wc łózko-wc i całe ciało jęczy z bólu o jelitach i w ogole brzuszku nie wspomne, ale nie powiem chyba wszelkie zaległości wydaliłam ... i jeszcze trochę
Nio niby cięzkie cwiczenia ale ja juz chyba bym nie dałą rady ćwiczyć coś lzejszego...wole krócej ale intensywniej.... i czestrze odpoczynki zobaczymy co wyjdzie z tym Insanem... chciałam troche odpuscic z siłowymi bo raz ze poszła mi piłka a dwa ze w takie upały po siłowych strasznie gromadze wode...nio i czas I. jest krótsze od p90...
Jestem ciekawa tego BR jak zaczniesz to daj znac co i jak, mnie poki co do TF nie ciagnie jakos mi obrzydło
Najważniejsze ze ty widzisz zmiany!! to bardzo dobrze, a tak jak piszesz przed toba LEAN wiec tym bardziej bedzie jeszcze lepiej!!
Ciesze sie ze do was wrociłam i ze wciaz tu jestesmy!!
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 15:41   #719
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Hej
Matko dziewczyny jakie wczoraj mi było gorąco podczas ćwiczeń.. po 10 minutach myślałam że przerwę.. dotrwałam jeszcze troche i było rozciąganie potem jakoś poszło ale serio nie wiem jak to się stało że dotrwałam.. jeszcze dzisiaj takie strasznie duszno bo burza idzie.. jak ja dam radę i jeszcze pracuje do późna w tym tygodniu

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ale chyba mieszkasz w takich górkowych rejonach prawda??
teoretycznie tak.. bo to niby Bieszczady.. chociaz do nich mi 150 km jest jeszcze
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
No własnie coś w ty jest po tych moich przerwach nogi np wydaja sie bardziej smukłe, chudsze nie mierze sie ostatnio ale wizualnie wygladaja oki wiec moze odpoczynek daje wiecej korzysci niz myslimy
no widzisz.. mówiłam.. masz tak jak ja czyli Ty też jesteś dziwna
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
ciekawe czy ja tez bede progresowac
to proste że dasz radę więcej nastepnym razem..
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
drugi z push upsami i tymi skokami w plan'ku juz nieco gorzej musiałam robic krótkie przerwy bo ciało odmawiało posłuszeństwa ...
na początku potem nie będziesz już robiła
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Do insana dorzuciłam jeszcze przysiady
a one na co do czego i co mi zrobią
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
A co u was gdzie nasze Chalinowe dizewczyny ?? to one powinny zdawac relacje jak ida cwiczonka a tu co cisza !!!
no własnie

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Zmiany w wyglądzie ciała u mnie są, choć trudno mi je ocenić bo po pierwsze jakoś wolniej idą, a po drugie odrkywam trochę ciała, boi jest gorąco i co chwilę zmieniam zdanie z grubasa do chudziaka odnośnie siebie. Mam nadzieję, że tak jak za pierwszym razem Lean zapoczątkuje ostrzejsze / bardziej widoczne zmiany.
Gratuluje zmian.. robisz Jillian jak skończysz jak wymiary?

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Teraz żałuję i męczy mnie, że się 'nie pożegnałam'.
trzeba sobie tłumaczyc to tak że tam gdzies w "psim niebie" bedzie mu lepiej i nie bedzie się już męczył.. choć pewnie psiak była dla Ciebie jak rodzina.. ciesz się że to nie cżłowiek którego zaniedbałaś.. niestety ja cierpie na to drugie..

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Podziwiam i CIebie, że jednak Ci się chce i Dobrenkę, że ma tyle samozaparcia.
zostałam wymieniona dziękuję
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ja będę po CE robić na pewno BodyRevolution, fajne, krótki i w sam raz na rano.
noi mam swoją odpowiedź.. ja sie już doczekać nie mogę..
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
będę robić jakieś dwa na przemian, żeby się nie nudzić i zaskakiwać organizm, albo będę sobie rozpisywać sama albo po prostu spontanicznie decydować na co mam ochotę. Ostatnio nachodzi mnie, żeby może TF coś pofikać? Jakieś pojedyncze?
tez miałam taki plan.. teraz nachodzi mnie po Jillian P90x i Insanity Asylum.. ale kto to wie co się jeszcze wydarzy.. na pewno już nie codziennie TF moje kochane.. kto by pomyślał że ten program tak mnie rozkocha

Piszesz że wymiary stoją albo sa na plus.. Wiesz co ja Ci teraz radze cardio z 1-2 miesiące zrobić albo właśnie spróbuj tą Jillian ona tam faktycznie inaczej podchodzi do sprawy ale tak chce po sobie Ci poradzić.. bo mipo cardio ładnie zaczęło spadać a mieśnie zostały

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Nio niby cięzkie cwiczenia ale ja juz chyba bym nie dałą rady ćwiczyć coś lzejszego...
no właśnie ciekawa jestem jak moje ciało zareaguje na Jillian z tegoż otoż powodos
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
chciałam troche odpuscic z siłowymi bo raz ze poszła mi piłka a dwa ze w takie upały po siłowych strasznie gromadze wode...nio i czas I. jest krótsze od p90...
własnie.. ja też zaciągałam wodę, teraz w sumie nie zauważyłam ale po siłowych nabrzmiewa się mimo wszystko dlatego pomyślałam że najlepsze będa na zimę a potem przywalę im z pół obrotu z cardio i jeśli mój plan sie powiedzie to bedzie przepięknie
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 08:49   #720
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Dlaczemu nie ma nic napisane? Co?
A cos sie u mnie zmieniło.. jem po ćwiczeniach zobaczymy z jakim skutkiem.. bo jem około 21:00
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-06 14:35:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.