Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.V - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 6 części naszego wątku ??
Mamusie majowo-czerwcowe 2013 cz.6 6 11,54%
W Nowy Rok wkraczamy, prawie wszystkie półmetek ciąży już mamy. V-VI 2013 cz.6 10 19,23%
Zima leci, Święta za nami; a na wiosnę będziemy z maluszkami. Mamy V-VI 2013 cz.6 3 5,77%
Brzuszki rosną, dzieci też a nasz wątek jest the best! Mamy V-VI 2013 cz.6 4 7,69%
Rosną brzuchy, w nich maluchy; mamy się cieszą, milczeniem nie grzeszą. V-VI 2013 c.6 3 5,77%
Szalone mamuśki plotkują, a maluszki płeć prezentują. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.6 3 5,77%
Swą płeć dzieci objawiają i brykanie zaczynają. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.6 1 1,92%
Zimę już mamy, na wizyty biegamy i dzieciątka podziwiamy. Mamy V-VI 2013 cz.6 0 0%
Niektóre mamy ruchy dzieci już czują, inne pilnie ich wyczekują - Mamy V-VI 2013 cz.6 2 3,85%
My tu sobie gadu, gadu, a Maleństwa dają czadu - Mamy V-VI 2013 cz.6 3 5,77%
Kolejne wizyty za nami, snujemy macierzyńskie plany - Mamy V-VI 2013 cz.6 0 0%
Robią się z nas grubasy, ale w głowie nam bobasy. Mamy V-VI 2013 cz.6 4 7,69%
Ciężko nam się ruszać, więc spędzamy czas na pogaduchach. Mamy V-VI 2013 cz.6 0 0%
Tyjemy i płaczemy, za chwilę się śmiejemy - przez hormony szalejemy. V-VI 2013 cz.6 0 0%
Bejbik mnie kopie a ja colę żłopię? Mamy V-VI 2013 cz.6 4 7,69%
Fasolencja w brzuszek ciśnie, zaraz z tyłka mi wypryśnie. Mamy V-VI 2013 cz.6 2 3,85%
Mam żylaki, mam rozstępy no i brzuch mocno wydęty. Mamy V-VI 2013 cz.6 2 3,85%
Rozstępują się nam brzuszki, jednak rosną też cycuszki. Mamy V-VI 2013 cz.6 5 9,62%
Głosujący: 52. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-30, 12:38   #3061
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
może do 2014 zdążysz nadrobić?

miód na zajady? mi zawsze pomagał. a badania krwi masz dobre? często to brak witamin, chyba B2. poczytaj w czym możesz ją znaleźć. widać dziecinka wysysa z Ciebie ile może.
Przy moim mulącym kompie możliwe. BTW mieliśmy sprzęt zmieniać po nowym roku, ale zaszły pewne okoliczności i komputer zszedł na ostatni plan.

Badani krwi mam ok, choć ostatnie robiłam w listopadzie, zobaczymy co będzie w styczniu.
Witaminki biorę, miodem smaruję.. i wraca cholerstwo..
Też mi się cos zdaje, że to malutki zjada mi wszystkie witaminy
Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 12:42   #3062
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość

Czy któraś z Was też się meczy z zajadami? Nie umiem tego wygoić chyba od miesiąca. Co lepiej, przed wizytą u gina prawie znikło więc nawet nie pytałam, a po wizycie zajady od nowa
mnie zajady robia sie tylko wtedy, gdy jem inna lyzka poza domem nie zmienilas sztuccow? moze jadasz u rodzicow itd.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 12:48   #3063
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
ja mam tak samo

brat mojego męża mnie wkurzył-moi rodzice wyjechali na sylwestra, więc zajmujemy się ich kotem (na zasadzie krótkiej wizyty u nich, posprzątania kuwety, dania jeść i pić) a brat męża dzwoni od wczoraj i ma jazdy że od głaskania zarażę się toxo i on musi ze mną porozmawiać bo ja na pewno nie zdaję sobie sprawy z ryzyka. nieważne że mieszkałam z tym kotem ponad 10 lat, a kot jest niewychodzący i dostaje tylko suchą karmę. dobrze że dziś jest na dyżurze i go nie zobaczę, ale jak tylko jeszcze raz usłyszę coś na temat kotów i toxo z jego ust, to znów mu coś powiem i się obrazi

ale z drugiej strony milo, że się przejmuje, troszczy- wystarczy mu może wytłumaczyć, tak jak kiedyś przez pięć stron tłumaczyłyście mnie

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Przy moim mulącym kompie możliwe. BTW mieliśmy sprzęt zmieniać po nowym roku, ale zaszły pewne okoliczności i komputer zszedł na ostatni plan.

Badani krwi mam ok, choć ostatnie robiłam w listopadzie, zobaczymy co będzie w styczniu.
Witaminki biorę, miodem smaruję.. i wraca cholerstwo..
Też mi się cos zdaje, że to malutki zjada mi wszystkie witaminy

bierz więcej jak najwięcej, wcinaj warzywka(wiem, jakie to uciążliwe) i może przejdzie. albo dopiero jak się cieplej zrobi....nie dotykaj przede wszytskim, żeby się nie rozniosło.

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
mnie zajady robia sie tylko wtedy, gdy jem inna lyzka poza domem nie zmienilas sztuccow? moze jadasz u rodzicow itd.

ciekawe! ale, że co...niedomyte? jakiś inny środek?

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
świetny, ale nie lubię jak się za mną każdy ogląda na ulicy
__________________
J + D = H
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 12:49   #3064
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

sprawdzam czy w miedzyczasie nie otworzyłyście nowego wątku ale widzę, że jeszcze nie
Trochę mnie nie było. Dopiero wczoraj wrociłam do swojego domku od rodziców.. Mialam epidemię. Najpierw rozlozyło teścia, potem teściową, szwagierkę a na koniec szwagra i męza, wiec się musiałam z tego domu pelnego zarazków wyprowadzić do rodziców.. Dowoziłam im tylko leki i prowiant
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 12:50   #3065
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez happy blue
ale z drugiej strony milo, że się przejmuje, troszczy- wystarczy mu może wytłumaczyć, tak jak kiedyś przez pięć stron tłumaczyłyście mnie
no widzisz dla mnie nie miło. on jest lekarzem, i bardzo chciałby niczym doktor Judym uleczyć cały świat. a ja Judymów nie lubię (notabene to jedna z najbardziej znienawidzonych przez mnie postaci z literatury), i mam swojego lekarza któremu ufam. i nie pytam się go o zdanie, i już kiedyś mu powiedziałam żeby się nie wtrącał w sprawy mojego zdrowia. on ma być bratem męża, a nie moim lekarzem. i tyle. a ten dalej swoje, aż mi się odechciewa mu czegokolwiek tłumaczyć (toteż podczas rozmowy telefonicznej nakrzyczał na niego dziś rano mój mąż, ale ten nie odpuszcza i twierdzi że dalej musimy to przedyskutować )
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 12:54   #3066
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
sprawdzam czy w miedzyczasie nie otworzyłyście nowego wątku ale widzę, że jeszcze nie
Trochę mnie nie było. Dopiero wczoraj wrociłam do swojego domku od rodziców.. Mialam epidemię. Najpierw rozlozyło teścia, potem teściową, szwagierkę a na koniec szwagra i męza, wiec się musiałam z tego domu pelnego zarazków wyprowadzić do rodziców.. Dowoziłam im tylko leki i prowiant

Jesteś pielęgniarką? a Ty się dobrze czujesz, nie złapało Cię??

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
no widzisz dla mnie nie miło. on jest lekarzem, i bardzo chciałby niczym doktor Judym uleczyć cały świat. a ja Judymów nie lubię (notabene to jedna z najbardziej znienawidzonych przez mnie postaci z literatury), i mam swojego lekarza któremu ufam. i nie pytam się go o zdanie, i już kiedyś mu powiedziałam żeby się nie wtrącał w sprawy mojego zdrowia. on ma być bratem męża, a nie moim lekarzem. i tyle. a ten dalej swoje, aż mi się odechciewa mu czegokolwiek tłumaczyć (toteż podczas rozmowy telefonicznej nakrzyczał na niego dziś rano mój mąż, ale ten nie odpuszcza i twierdzi że dalej musimy to przedyskutować )
to faktycznie, jak grochem o ścianę...masz rację, skoro raz mu powiedziałaś, że sobie nie życzysz, to powinien uszanować !
__________________
J + D = H
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:01   #3067
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
mnie zajady robia sie tylko wtedy, gdy jem inna lyzka poza domem nie zmienilas sztuccow? moze jadasz u rodzicow itd.
Nic z tych rzeczy

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
ale z drugiej strony milo, że się przejmuje, troszczy- wystarczy mu może wytłumaczyć, tak jak kiedyś przez pięć stron tłumaczyłyście mnie

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------




bierz więcej jak najwięcej, wcinaj warzywka(wiem, jakie to uciążliwe) i może przejdzie. albo dopiero jak się cieplej zrobi....nie dotykaj przede wszytskim, żeby się nie rozniosło.[COLOR="Silver"]

staram się....

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
no widzisz dla mnie nie miło. on jest lekarzem, i bardzo chciałby niczym doktor Judym uleczyć cały świat. a ja Judymów nie lubię (notabene to jedna z najbardziej znienawidzonych przez mnie postaci z literatury), i mam swojego lekarza któremu ufam. i nie pytam się go o zdanie, i już kiedyś mu powiedziałam żeby się nie wtrącał w sprawy mojego zdrowia. on ma być bratem męża, a nie moim lekarzem. i tyle. a ten dalej swoje, aż mi się odechciewa mu czegokolwiek tłumaczyć (toteż podczas rozmowy telefonicznej nakrzyczał na niego dziś rano mój mąż, ale ten nie odpuszcza i twierdzi że dalej musimy to przedyskutować )
Masakra. Rozumiem Twoją złość, sama nie lubię "złotych rad" , nawet w dobrej wierze, a co dopiero takie..
Chyba po prostu musisz to jakos wytrzymać, zawsze możesz otworzyc mu w gumowych rekawicach i masce i powiedzieć, że przecież uważasz
Yola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 13:03   #3068
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Mój chrześniak też ma 2 tatusiów.
Tata pierwszy i tata drugi, ale tata drugi jest najważniejszy bo go wychowuje i kocha jak swoje Więc, wiem jak to mniej więcej funkcjonuje u nich
I nie ma znaczenia kto jest biologicznym, ważne kto wychowuje.
no wlasnie )
Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
ale suuper , fajowe
Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
najważniejsze, że gorączka spadła. teraz najgorszy okres na cholerne infekcje. a do lekarza się wbić ogólnego to z cudem graniczy.



właśnie też mi sobie trudno wyobrazić, żeby w spacerówce było wygodnie i dziecku i nam je układać



ale laska z Ciebie, szok a brzuch gdzie? chyba nie miałam takiego przed ciążą a ile masz wzrostu?
ja się nie smaruję w ogóle, a właściwie co trzeci dzień i tylko oliwką. przyjaciółka mówi, że będę płakać później. hmm, moja mama to takiego gestu nie ma ani pomyślunku

za 18 tydzień!





pokaż no...online możesz zmniejszyć, jak pisała Vil




Kalina jest przeurocza




dobrze, że się umówiłaś wcześniej. z ruchami też mam takie przestoje, ale max. jeden dzień, w momencie kiedy naprawdę zaczynam się tym przejmować, dostaję sygnał nóżką albo łapką: "mami weź"



bardzo słodkie! ja na L4 siedząc momentami wyglądam naprawdę jak blond wiedźma, a mężowi się wydaję najpiękniejsza... chyba i On mózg dzieli z kruszynką.




naleśniki nie mogę się doczekać wypróbowania przepisu.

ostatnio mama się zdziwiła jak jej powiedziałam, że wcinam czosnek jak przed ciążą czyli w mega ilościach- jej zdaniem nie można w ciąży?!






na zakupy? gdzie Ty pomieścisz te wszystkie ubranka



nie martw się i nie myśl o tym za dużo, to poczujesz szybciej- przede wszystkim- nie martw się!!!
heheh zakupy do lodowki bo pingwin w lodowce heheha no picollo kupilam chipsy , pizze, tortille i juytro mam z synem sylwestra z polsatem heheh
Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
ja też szukam dwóch. powiedz mi gdzie znalazłaś i jak szukałaś tych nie 2w1, 3w 1 bo na allegro sa prawie tylko takie- już nie wiem jak szukać :/ masz już jakieś typy? na jaką kwotę się nastawić przy głębokim?

dwa stelaże- chodziło o to, chyba co potem zrobić z głębokim wózkiem.

spacerówka McLaren
poszukaj wozkow na tablica.pl ja tam tylko patrze szczerze mowiac duzy wybor , mozna wybrac ze swojego miasta i ogladnac na zywo )

nadrabiam dalej jescze 2 strony a odkurzacz juz si eusmiecha do mnie , heheh tz robi obiad ja sprzatam tak troszke bo jego siostra z facetem wpadna na ciachoo
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:05   #3069
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

kurcze 48 stron do nadrabiania.. chyba dam sobie spokój
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:10   #3070
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
dzieki

w szpitalu to Ty juz pewnie dawno po obiedzie jestes, co? niedlugo kolacja, hehe.
ahhahhah hahahh kolacja heheh to fakt w szpitalach potrafia i o 15 ja dac hehe
Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
no to chyba normalne, czosnek ma to do siebie że nawet po 12 godzinach się go wypaca i czuć. Ale takie tabletki to dobra alternatywna dla tych co nie przepadają za tym cudem


Doczytałam później. No to odpoczywaj kochana dobrze, że masz taką dobrą opiekę





Kurde już się cieszyłam, że dziś będzie lepiej. Rano miałam idealne 36,6.
a teraz mierzę i już mam 37,2
bidulka ale moze nie skoczy wiecej nie przemeczaj sie
Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
kurcze 48 stron do nadrabiania.. chyba dam sobie spokój
hehe tak to jest jak sie 3 dni na watku nie pokazuje hhehehe
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:16   #3071
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
kurcze 48 stron do nadrabiania.. chyba dam sobie spokój

kurczę, jakbym miała streścić to nie wiem......

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Nic z tych rzeczy



staram się....



Masakra. Rozumiem Twoją złość, sama nie lubię "złotych rad" , nawet w dobrej wierze, a co dopiero takie..
Chyba po prostu musisz to jakos wytrzymać, zawsze możesz otworzyc mu w gumowych rekawicach i masce i powiedzieć, że przecież uważasz

ja bym tak zrobiła, może by zrozumiał
__________________
J + D = H
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 13:20   #3072
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Kurde już się cieszyłam, że dziś będzie lepiej. Rano miałam idealne 36,6.
a teraz mierzę i już mam 37,2
To łóżeczko i herbatka pozostaje
Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Wczoraj któraś pisała o tych TAKO Jumper
na tablicy jest za 500 zł http://tablica.pl/oferta/wozek-tako-...9a948ddf;r:;s:
Jeszcze na tablicy poszukam używek.
Poruszyłam wczoraj temat wózków Tako, ale one dla mnie jednak za ciężkie, chyba Justi mówiła, że koleżanka kupiła Tako Laret więc zobaczy co i jak.
Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
sprawdzam czy w miedzyczasie nie otworzyłyście nowego wątku ale widzę, że jeszcze nie
Trochę mnie nie było. Dopiero wczoraj wrociłam do swojego domku od rodziców.. Mialam epidemię. Najpierw rozlozyło teścia, potem teściową, szwagierkę a na koniec szwagra i męza, wiec się musiałam z tego domu pelnego zarazków wyprowadzić do rodziców.. Dowoziłam im tylko leki i prowiant
Jak ciebie daaaawno nie było
Dobrze, że miałaś gdzie uciekać przed zarazkami.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:21   #3073
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
pokazywalyscie dzisiaj sliczne reniferowate ubranko
no i musze jeszcze cos pokazac...
ale słodziaki
Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Justyna, najlepiej zadzwon do.swojego lekarza. Co do lekow, to goraczke zbijesz paracetamolem (i nalezy to zrobic zanim.bardzo urosnie). Warto zaopatrzyc sie w czosnek, mleko, miod, wit.c. Jest fajny syrop prenalen, ale taka miksture sama i w domu mozez przyrzadzic ( tam jest glownie czosnek i soki z malin i czarnych porzeczek). Na gardlo polecam syrop.z cebuli. Mi bardzo pomogl. Poza, inhalacje woda+sol, albo vick czy olejek olbas, zeby udroznic i nawilzyc drogi oddechowe. Ja sie tak wlasnie kurowalam i jakos dalo rade. Oczywiscie trzeba wylezec, ale nie przegrzewac sie.

Wlasnie mialam obchod. Okazuje sie, ze do srody nie wyjde raczej ;( skurcze wciaz sie pojawiaja, zwlaszcza przy zmianie pozycji, wstawaniu itd i lekarz powiedzil, ze poki tak bedzie to jest za duze ryzyko, ze beda wracac... I musze lezec...
dobre sposoby na przeziębienia ja sobie profilaktycznie coś zarzucę chyba, bo wszyscy się pochorowali u teściów i tylko ja i teściowa jeszcze na chodzie...

sylwester w szpitalu, no ładnie... ale przynajmniej jesteś w dobrych rękach. pewnie to te stresy... powoli dojdziesz do ładu i składu
Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
Witam was dziewuszki, my narazie w szpitali, na szczescie już nie boli, mam łamie nerwowa która dopiero można będzie usunąć po porodzie. Dobrze, ze kroplowki zadziałała.
O ile wyniki bedą dobre to jutro wychodzę, nawet nie wiecie jak wam zazdroszczę ze możecie spać we własnych lozkach
Pozdrawiamy
brzmi poważnie... najważniejsze, że kroplówa daje radę.
a na pocieszenie - ja się męczę na starym tapczanie, od którego mam siniaki... łóżka szpitalne są mega-wygodne przy tym cholerstwie
dzisiaj spadam na kanapę do innego pokoju, małż skrzeczy, chrapie i smarka w nocy. nie dość, że głośne to, to jeszcze niebezpieczne. obym nie poległa...

no i nadrabiam was dalej. piszecie jak nie w niedzielę
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:26   #3074
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
Jesteś pielęgniarką? a Ty się dobrze czujesz, nie złapało Cię??
na razie jest ok i mam nadzieje, ze tak zostanie

W ogóle moja mama strasznie przezywa tą moja ciązę. Co prawda dla niej to będzie 3 wnuk ale dwa poprzedni to braci.. I już mi wózki przegląda na allegro i do od bratowych ubran ciążowych i dla maluszka. I się ich dopytuje jaka maść i co do porodu... masakra...

I się nasłuchałam jak cycki pękają po porodzie i rogala dostałam, bo mi się przyda też po porodzie bo siąść nie będę mogła...

Dobrze, że już wrócilam bo ileż można słuchać o pękających cyckach i nacinaniach..Dobrze, że mam braci to z nimi sobie o samochodach troche pogadałam
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:30   #3075
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

hej...czytam i czytam od rana..
nawet po cytowałam Was i wszystko mi wcięło

nadrobic Was to nie lada wyczyn

no a teraz maly się obudził ach....
__________________
K

W

G
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:33   #3076
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

marchewka to u mnie odwrotnie, w ogóle jakby temat nie istniał
Wiem, że nie mogą się doczekać, wiem, że oszaleją, ale teraz jest cisza. Może chca dać mi święty spokój.

Swoją drogą, śmieję się ostatnio do mamy czy pojedzie ze mną rodzić (przyjaciółka pojechała z mamą rodzić) i tak się nabijam, a ona, że chyba zgłupiałam, że będzie siedzieć w domu z kawą i książką i czekać na telefon.
Już to widzę, chyba umrze ze stresu
Jak podejrzewali raka u mnie, to jak jechała na badania ze mną to też niby spokój, a jak odebraliśmy wyniki to się zryczała jak głupia, że to był największy stres w jej życiu.
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:38   #3077
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Motylku jak mój mąż kategorycznie odmówi porodu rodzinnego to własnie mamę wezmę na porodówkę. A sam mąż to zaproponował bo "w końcu się nagadacie"
A ja chcę kogoś mieć i już, tak dla lepszego samopoczucia.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:41   #3078
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Zaczynam jednak troszke nadrabiać..
Widzę, że pojawil się wątek:
Rozstępów - moja mama ma i ja pewnie też z naturą nie wygram. Smaruje się non stop i już mam na cyckach..Na szczęście od strochy pach więc w stroju kąpielowym ich nie będzie widać.

Wyprawki - ja ciągle nic nie mam, ale sobie zakupiłam torbę do szpitala oraz torbe na gimnastykę. Ta pierwsza strasznie fajna.. Taka wielkosci bagażu podręcznego do samolotu. Ma na dole suwak i można powiększyć dno o jakies 10 cm...

Szkoła rodzenia - moja zaprasza od 29 tc na miesiąc przed rozpoczęciem zajec startuja zapisy.

a w ogóle w domu rodzinnych miałam troche czasu dla siebie. Pomalowałam włosy - na ciemno, kupiłam okulary, wymodelowałam brwi u kosmetyczki - pierwszy raz w życiu (teściowa stwierdziłam że mam ładne, ale może bym sobie je lekko poprawiła...), i zrobiłam paznokcie...
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:42   #3079
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez adunia89 Pokaż wiadomość
A tak poza tym to wrzucam fotę mojego brzucha sprzed kilku dni. Może i mnie dzięki temu uda się kiedyś trafić do klubu, bo z regularnym udzielaniem to ciężko Spróbuję zapunktować fotą
Mały chyba na razie ten mój brzuch jak na 18tc...
piękny, zgrabniutki brzuszek! a że mały to co? liczy się wnętrze
siostra przeurocza, mój brachu 13 lat młodszy i też uciechy było sporo, no i mogłam się wiele nauczyć. teraz mam przez to chyba mniej strachu sobie myślę: jak wtedy dawałam radę, to czemu teraz nie?
Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
no tak, ale tu juz raczej chodzi o odebranie praw rodzicielskich itd. zeby sobie tatus na starosc od dziecka alimentow nie zazyczyl
moze ja dziwnie mysle, ale dla mnie "nieznany" to bylaby wieczna zagadka i czy aby na pewno mama mowi prawde. nastolatek poszukujacy siebie, buntujacy sie moze miec naprawde wiele watpliwosci slyszac przez cale zycie, ze ojciec byl draniem, wiec go wykreslislismy...
odebrać prawa jest naprawdę ciężko, a brak tych praw u takiego niezainteresowanego gościa to naprawdę zaleta. nie tylko jeśli chodzi o alimenty odwrotne, te na starość dla tatuśka, ale też bieżące sprawy - np. żeby dziecko gdzieś za granicę mogło jechać, trzeba wyrobić paszport. bez zgody ojca nie wydadzą... a potem co parę lat nowy i historia się powtarza. to tylko przykład zasłyszany u znajomej. co się ona po sądach nachodziła, bo ojca nie szło znaleźć... a młody na wycieczkę językową ze szkoły miał jechać...

no i nadrabiam dalej...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 13:48   #3080
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość

smacznego gotowania :p
do sklepu dopiero poszłam wtedy

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
sprawdzam czy w miedzyczasie nie otworzyłyście nowego wątku ale widzę, że jeszcze nie
Trochę mnie nie było. Dopiero wczoraj wrociłam do swojego domku od rodziców.. Mialam epidemię. Najpierw rozlozyło teścia, potem teściową, szwagierkę a na koniec szwagra i męza, wiec się musiałam z tego domu pelnego zarazków wyprowadzić do rodziców.. Dowoziłam im tylko leki i prowiant
dobrze zrobiłaś
Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Jeszcze na tablicy poszukam używek.
Poruszyłam wczoraj temat wózków Tako, ale one dla mnie jednak za ciężkie, chyba Justi mówiła, że koleżanka kupiła Tako Laret więc zobaczy co i jak.
Tak na prawdę to wszystkie te wózki z pompowanymi kołami są ciężkie Mi to akurat rybka bo nosić nie będę musiała, mieszkame na parterze


---
Wróciłam i jak na złość dziś drogeria czynna od 15:00, więc farbę kupię jutro bo nie chce mi się iść drugi raz Zahaczyliśmy o biedronę i mam 2 miski pełne owoców
Teraz odpocznę i chyba wezmę się za gotowanie

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Motylku jak mój mąż kategorycznie odmówi porodu rodzinnego to własnie mamę wezmę na porodówkę. A sam mąż to zaproponował bo "w końcu się nagadacie"
A ja chcę kogoś mieć i już, tak dla lepszego samopoczucia.
Mój na szczęście chce być ze mną Mamy bym nie chciała, paniki by mi zasiała tam Ewentualnie jeśli się zacznie jak mąż będzie w pracy i nie zdąży (ale liczę, że tak nie będzie) to biorę ze sobą przyjaciółkę na te pierwsze fazy porodu

moja mama sobie wymyśliła, że pojedzie z nami do szpitala "czekać na dzidziusia" powiedziałam jej, że oszalała i zadzwonimy jak będzie już PO się oburzyłaaa
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:49   #3081
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Motylku jak mój mąż kategorycznie odmówi porodu rodzinnego to własnie mamę wezmę na porodówkę. A sam mąż to zaproponował bo "w końcu się nagadacie"
A ja chcę kogoś mieć i już, tak dla lepszego samopoczucia.

Nie no mi chodziło, że się nabijałam do mamy czy pojedzie, a że doskonale ją znam to wiedziałam jaka będzie odpowiedź i chciałam się z nią podroczyć.

A czy ktoś rodzi z mężem, mamą czy przyjaciółką (co ja np. rozważałam) to już kwestia relacji ale i swoich barier psychicznych i fizycznych.
Np. no nie jestem w stanie zrozumieć chodzenia do sauny w kostiumach, ręcznikach. Tak samo przebierania się w damskiej/męskiej szatni i chowania się gdzieś po kątach byleby ktoś nie zobaczył.
Ale akceptuje to bo ludzie są różni i większość jednak się chowa i krępuje.
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:53   #3082
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
A czy ktoś rodzi z mężem, mamą czy przyjaciółką (co ja np. rozważałam) to już kwestia relacji ale i swoich barier psychicznych i fizycznych.
Np. no nie jestem w stanie zrozumieć chodzenia do sauny w kostiumach, ręcznikach. Tak samo przebierania się w damskiej/męskiej szatni i chowania się gdzieś po kątach byleby ktoś nie zobaczył.
Ale akceptuje to bo ludzie są różni i większość jednak się chowa i krępuje.
a ja nie lubie się publicznie rozbierać i mnie krępuje jak ktos po szatni chodzi cały nagi w te i z powrotem..
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:54   #3083
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Tak na prawdę to wszystkie te wózki z pompowanymi kołami są ciężkie Mi to akurat rybka bo nosić nie będę musiała, mieszkame na parterze
Może i tak, ale przykładowo Coletto się podnosi bez żadnego zapierania a Tako z wielkim zaparciem się.
Dla mieszkających wysoko i wnoszących co dzień polecam Coletto. U mnie odpada, ze względu na za małe składanie dołu wózka.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:57   #3084
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
a ja nie lubie się publicznie rozbierać i mnie krępuje jak ktos po szatni chodzi cały nagi w te i z powrotem..
No to ja z tych paradujących (choć nie mam czym). Staję i się przebieram, a nie chowam. Jedynie jak są dzieci to tego nie robię. Bo to rodziców wola jak wychowują swoje dziecko.
Ale no przecież każdy ma to samo ...
ale też dlatego staram się zrozumieć tych co się nie lubią publicznie przebierać...
Dlatego nie ma co wchodzić w dyskusje co jest lepsze a co nie, bo ile ludzi tyle zdań
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was





Edytowane przez MoTyleKsw
Czas edycji: 2012-12-30 o 13:58
MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:57   #3085
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
a ja nie lubie się publicznie rozbierać i mnie krępuje jak ktos po szatni chodzi cały nagi w te i z powrotem..
Takie coś to przesada, ale są baby co idą przykładowo na aerobik i koszulki nie zmieni przy wszystkich tylko chowa się w WC.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:59   #3086
colorblue
Zakorzenienie
 
Avatar colorblue
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 394
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Śliczne

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
O jaaaaaa Ale ceny

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość

Przegapiłam sto stron nowego wątku

Jakoś czym więcej czasu wolnego, tym mniej go przy komputerze

Rozmawiacie o wyprawkach.. ja jeszcze nie mam nic Jakoś ciagle wolę poczekać. Może jak mnie kopnie pierwszy raz to wtedy zacznę zakupy
Na razie Was czytam i się uczę

Czy któraś z Was też się meczy z zajadami? Nie umiem tego wygoić chyba od miesiąca. Co lepiej, przed wizytą u gina prawie znikło więc nawet nie pytałam, a po wizycie zajady od nowa
Hejo

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
sprawdzam czy w miedzyczasie nie otworzyłyście nowego wątku ale widzę, że jeszcze nie
Trochę mnie nie było. Dopiero wczoraj wrociłam do swojego domku od rodziców.. Mialam epidemię. Najpierw rozlozyło teścia, potem teściową, szwagierkę a na koniec szwagra i męza, wiec się musiałam z tego domu pelnego zarazków wyprowadzić do rodziców.. Dowoziłam im tylko leki i prowiant
O żyjesz
Mam nadzieję,że Ciebie cudem choroba ominie
__________________
START 64,7 kg
CEL 52 kg
OBECNIE 60,6 kg


min sierpnień 520/1000
Minuty lipiec 610/1000
Minuty CZERWIEC : 1205 /1000
Minuty MAJ: 1005 min/1000
colorblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:59   #3087
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

To ja nie chodzę nago w te i we wte ale też nie kryję się nie wiadomo jak
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 14:00   #3088
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Takie coś to przesada, ale są baby co idą przykładowo na aerobik i koszulki nie zmieni przy wszystkich tylko chowa się w WC.
tzn ja tam się rozbieram w szatni, tylko gaci nie lubie przy wszystkich zmieniać... ani myc na golasa na basenie, tylko wole jak jest zasłonka, bo się jakos głupio czuje jak sobie pucuje tyłek a tu wszyscy dookoła się patrzą..
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 14:03   #3089
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
tzn ja tam się rozbieram w szatni, tylko gaci nie lubie przy wszystkich zmieniać... ani myc na golasa na basenie, tylko wole jak jest zasłonka, bo się jakos głupio czuje jak sobie pucuje tyłek a tu wszyscy dookoła się patrzą..
pucuje tyłek

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Oooo niech mi ktoś powie.

Wczoraj przyjechał kolega z okolic TŻ i przywiózł nam od siostry TŻ fotelik samochodowy i kombinezon nowy z reserved na 74 czyli akurat na zimę

No ale wracając do fotelika, musi być wózek tej firmy by go wpiąć (fotelik Espiro) czy obojętnie do jakiego wózka i trzeba wtedy adaptery kupić?
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 14:07   #3090
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
tzn ja tam się rozbieram w szatni, tylko gaci nie lubie przy wszystkich zmieniać... ani myc na golasa na basenie, tylko wole jak jest zasłonka, bo się jakos głupio czuje jak sobie pucuje tyłek a tu wszyscy dookoła się patrzą..
Rozumiem o co Ci chodzi.
Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
pucuje tyłek
No i przez Ciebie wyobraziłam sobie marchewkę w tej sytuacji

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
No ale wracając do fotelika, musi być wózek tej firmy by go wpiąć (fotelik Espiro) czy obojętnie do jakiego wózka i trzeba wtedy adaptery kupić?
Są adaptery do fotelików, ale nie każdy da się wpiąć nawet adapterem.
Dlatego ja zaczynam od wózka, spotkałam się z tym, że chyba firmy podawały nawet modele atestowanych jakie pasują.
Tego, o którym piszesz nie kojarzę, wiem, że Maxi Cosi chyba wszędzie pasuje z adapterem lub bez.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.