zciąć czy zostawić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-03, 15:11   #1
kasia_17
Raczkowanie
 
Avatar kasia_17
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 87

zciąć czy zostawić?


Dziewczyny prosze was o rade bo juz sama nie wiem co zrobić. Jakies 1,5 roku temu rozjaśniłam i pofarbowalam na miedziany brąz moje naturalnie bardzo ciemno brązowe włosy(prawie czarne). Efekt był raczej nijaki a na dodatek kondycja moich włosów sie znaczne pogorszyła. Próbowalam wrocić do poprzedniego koloru, i kilkakrotnie farbowalam na ciemny brąz ale farba po jakims czasie sie spierała i włosy zaczely wpadać w rudy odcień bylo z nimi coraz gozej (dodam ze naturalnie moje włosy są grube pofalowane i z tendencją do puszenia wiec susze je na szczotce dosc czesto i czasami uzywam prostownicy) Postanowilam juz nigdy wiecej ich nie farbowac i czekac az odrosną mi moje naturalne. Teraz sytuacja jest fatalna do połowy głowy mam czarne i lsniące naturalne włoski a ponizej coraz bardziej rude i zniszczone siano !!!!!!!! nie moge juz na to patrzec uzywalam wszystkich mozliwych odzywek i maseczek począwszy od tych tanich a koncząc na tych z salonów fryzjerskich. Włosy na górze są bardzo ładne i błyszczące ale tym na dole nic nie pomaga. Boje sie zciąć włosy bo juz kiedys mialam krótkie i wygładalam fatalnie, moje włosy nie nadają sie do krótkich fryzur bo są straszne puszyste i grube. Takze jestem w kropce . Powiedzcie mi co byscie zrobiły na moim miejscu. Wiem ze najrozsądniejszym rozwiazaniem jest cięcie i to konkrtne wiec moze jakies pomysły na fryzurki ??? dla podpowiedzi powiem ze te zdrowe wlosy siegają mi za ucho. Na zdieciu obok jest stan z zeszłorocznych wakacji. zaladowala bym jakies konkretne foty ale jestem nowa na tym forum i jeszce za bardzo nie wiem jak
__________________
"I could love you till forever when I look into your eyes"

Edytowane przez kasia_17
Czas edycji: 2006-07-10 o 13:34
kasia_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 17:45   #2
martaaaa
Raczkowanie
 
Avatar martaaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 162
Dot.: zciąć czy zostawić?

Moja propozycja jest nastepujaca:nie zcinaj wlosow jesli Twoje wlosy sa zbyt puszyste,bo bedziesz musiala uzywac prostownicy i Twoje naturalne sie zniszcza.Poczekaj jeszcze jakis czas az ich dlugosc bedzie odpowiednia do sciecia.Teraz polecam robienie slimaczkow.koczkow,kucyko w,mozesz tez zakladac kolorowe opaski(bardzo modne).Zaczynaja sie wakacje wiec mozesz troche poszalec i upinac wlosy z fantazja.Po wakacjach beda dluzsze i wtedy mozesz obcinac.
__________________
Martaaaa

Edytowane przez martaaaa
Czas edycji: 2005-06-03 o 18:05
martaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 09:52   #3
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: zciąć czy zostawić?

a ja na twoim miejscu bym scięła, sama zamierzam to zrobić i ściąć cały blond na końcówkach
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 10:41   #4
blądi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 145
Dot.: zciąć czy zostawić?

przedewszytkim NIE SCINAJJJJJJ BO BEDZIESZ TEGO ZALOWAC !!!!!.moja rada ,dbaj nadal o wlosy ,przeciez te naturalnie piekne zaczna roznac i jak beda dluzsze tzn gdzies za ramionka a tamte zniszczone nie ulegna poprawie w kondycji to zetniesz by ich zbytnio nie obciazac wlosow.nawilzaj czesto te zniszczone wloski .proponuje szampon i odzywke dove,i nic juz z nimi nie rob !.czesz jakies koczki .kucyczki,no i pamietaj zbliza sie lato .nie wystwiaj tych wloskow na promienie sloneczne zbytnio bo je wysuszysz bardziej powodzenia
blądi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 14:49   #5
kasia_17
Raczkowanie
 
Avatar kasia_17
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 87
Dot.: zciąć czy zostawić?

dzieki dziewczyny za rady. moze faktycznie poczekam ze zcieciem jakies kilka miesiecy. tylko do tego czasu bede musiala strasznie kombinować zeby nie wyglądac jak straszydlo. ogulnie to podobam sie sobie w długich włosach w szczegulnosci jak są wyprostowane, (wiem ze nie powinnam ich prostowac) ale efekt bedzie 100% lepszy gdy bedą czarne błyszczace i zdrowe. z tymi kucykami to narazie kiepsko wygląda bo akurat na gumce mam granice koloru to znaczy ze w końskim ogonie kucyk jest rudy a włosy przy głowie czarne przyznam ze wyglada to conajmniej dziwnie... a co powiecie na pomysł uzycia jakiejś czarnej lub ciemno brozowej płukanki ??? kondycji to nie poprawi ale moze chociaz kolor wróci do normy...? jak znacie jakąs dobrą to prosze o nazwe
__________________
"I could love you till forever when I look into your eyes"
kasia_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 15:28   #6
blądi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 145
Dot.: zciąć czy zostawić?

Ale Przeciez Jak Masz Zmiane Kolorow To Wyprostowane Napewno Ciekawie Wygladaja Wedlog Mnie ,spojz Na To Z Takiejs Tony ,niby Ze Pecialnie Koncowki Innego Kolorku ,taka Moda )) I Mi Sie To Podoba
blądi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.