Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co zrobić?
Obciąć 33 57,89%
Nie obcinać 24 42,11%
Głosujący: 57. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-13, 18:20   #511
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: zapuszczac dalej czy bob?

Popieram poprzedniczkę, w dłuższych również Ci ślicznie
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 19:00   #512
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: zapuszczac dalej czy bob?

W długich włosach wyglądasz świetnie, w mojej opinii krótsze włosy Cię nieco postarzają. Jeżeli Ci się znudziło takie obcięcie jak teraz to idź do fryzjera i poproś, żeby Ci babeczka wycieniowała ładnie włosy, żeby się podwijały i lepiej układały
http://www.google.pl/imgres?start=15...22&tx=63&ty=59
np coś takiego, tylko w krótszej wersji, żeby na górze miały większą objętość.
Nie obcinaj, szkoda będzie.
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 19:19   #513
Ania Fit
Raczkowanie
 
Avatar Ania Fit
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 62
Dot.: zapuszczac dalej czy bob?

odnośnie cieniowania fryzjerka mi odradzila , gdyz mam cienki włos podatny na uszkodzenia lamia sie i rozdwajają i lepiej by na jednej płaszczyźnie sie tak niszczyły niz na całej długości włosów. A może grzywka?
Ania Fit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 20:31   #514
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: zapuszczac dalej czy bob?

Jeśli już to tylko skośna
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 21:12   #515
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: zapuszczac dalej czy bob?

zapuszczaj dalej! bob jest już przeżyty moim zdaniem, poza tym miałam kiedyś taką fryzurę a mam proste włosy, które codziennie musiałam wywijać prostownicą do środka bo wywijały się niestety nie w tą stronę co trzeba... Od codziennego prostowania (bez sprayu termocośtamjakiegoś ) zniszczyłam włosy i musiałam po jakimś czasie je obciąć.

Bardzo ładnie wyglądasz na dwóch pierwszych zdjęciach, na Twoim miejscu nic bym nie zmieniała. Może jedynie kolor/obcięła końcówki.
Ale nic więcej
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 06:31   #516
miki81
Raczkowanie
 
Avatar miki81
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 76
Dot.: jaka fryzura?

Cytat:
Napisane przez PiszacDniem Pokaż wiadomość
Ja bym proponowała boba (z tyłu do początku szyii) bo troche wizualnie sprawi ze włosów bedzie wiecej + wyrównanie strony prawej do lewej (czy tam u cb to lewej do prawej)

dziękuje za pierwszą wypowiedz chętnie zobaczę jakies propozycje zdjęciowe?? i zapraszam do pomocy czas nagli
miki81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 13:02   #517
czekoladowa_pralinka
Przyczajenie
 
Avatar czekoladowa_pralinka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4
Talking Dot.: zapuszczac dalej czy bob?

masz śliczne długie włosy. i super kolorek. zdradzisz jaki to? ja bym zapuszczała dalej na twoim miejscu. tylko zmienila coś delikatnie. niestety z bobami to różnie bywa, miałam i wywijał sie we wszystkie strony
__________________
]"Nie życzę ci zbyt wiele szczęścia - to nudne; nie życzę też klęski. Powtarzam po prostu: "żyj lepiej" i dołóż starań, żeby się bardzo nie nudzić."

czekoladowa_pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 13:53   #518
MissAnnie
Przyczajenie
 
Avatar MissAnnie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 25
Dot.: zapuszczac dalej czy bob?

mam podobny problem co Ty. U mnie to się zmienia jak w kalejdoskopie "ścinam" - "zapuszczam".
Chociaż jakbym miała już ściąć na boba, to na takiego dłuższego, bo krótkie włosy mi nie pasują i są dla mnie niepraktyczne (ciężko uprawia się sport z rozpuszczonymi), a wtedy musiałabym prostownicę i lokówkę schować na strych pod gniazdo pająków, by ich nie tykać i nie niszczyć od nowa końcówek.
Moim zdaniem, taka fryzura jaką masz obecnie, bardzo Ci pasuje. Nie mówię, że w krótkich byś źle wyglądała, ale w mojej opinii dłuższe włosy ładnie okalają Twoją twarz
Jeżeli już koniecznie coś z nimi robić, to może troszkę bardziej wycieniować, by dodać objętości.
MissAnnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 16:54   #519
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: zapuszczac dalej czy bob?

moim zdaniem bob!!dodaje Ci charakteru, tego "czegos"
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 13:33   #520
marki21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Fryzura dla chłopaka, włosy lekko za ucho. Problem z włosami

Witajcie! Mam problem z moimi włosami. Są one bardzo gęste, nie można ich ułożyć na sucho, falują się, przesuszają. Kiedy ułoże je po prostu z grzywką na bok wystarczy chwila na dworze, lekki wiatr i wyglądam jakbym nie dotykał grzebienia przez rok. Mój owal twarzy wrzucam w załączniku. Mam dość szczupłą twarz i duże czoło. Jak to jest, że niektórzy mężczyźni z dłuższymi włosami mają fryzurę, która trzyma im się cały czas? Nakładają coś sobie? Jakie fryzury możecie mi doradzić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obrys.jpg (5,8 KB, 3 załadowań)
marki21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 15:35   #521
kajochaa
Raczkowanie
 
Avatar kajochaa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 307
GG do kajochaa
Dot.: zmiana..??

Ja chciałabym zmienić swoją fryzurę, zawsze chciałam mieć grzywke, tylko nie wiem jaką będzie mi pasować. Nie mogę też ściąć za bardzo włosów (max do ramion) bo intensywnie trenuję i muszę mieć możliwość spięcia ich (do grzywki używałabym wsuwek). Pomóżcie mi?
Wstawiam zdjęcia, ale chcę zaznaczyć, że często mam twarz jak pączek, bo często się uśmiecham
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1384703168375.jpg (35,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1384703188031.jpg (82,2 KB, 31 załadowań)
kajochaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-17, 19:12   #522
czekoladowa_pralinka
Przyczajenie
 
Avatar czekoladowa_pralinka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: zmiana..??

ja jak narazie skrocilaby lekko grzywke abys zobaczyla jakbys sie czula krotszej. masz ladne wlosy. eksperymentowac jest warto.
__________________
]"Nie życzę ci zbyt wiele szczęścia - to nudne; nie życzę też klęski. Powtarzam po prostu: "żyj lepiej" i dołóż starań, żeby się bardzo nie nudzić."

czekoladowa_pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 20:11   #523
kajochaa
Raczkowanie
 
Avatar kajochaa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 307
GG do kajochaa
Dot.: zmiana..??

Cytat:
Napisane przez czekoladowa_pralinka Pokaż wiadomość
ja jak narazie skrocilaby lekko grzywke abys zobaczyla jakbys sie czula krotszej. masz ladne wlosy. eksperymentowac jest warto.
W jakim sensie skrócić? Mogłabyś wstawić zdjęcie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kajochaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 07:12   #524
miki81
Raczkowanie
 
Avatar miki81
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 76
Dot.: zapuszczac dalej czy bob?

Cytat:
Napisane przez czekoladowa_pralinka Pokaż wiadomość
masz śliczne długie włosy. i super kolorek. zdradzisz jaki to? ja bym zapuszczała dalej na twoim miejscu. tylko zmienila coś delikatnie. niestety z bobami to różnie bywa, miałam i wywijał sie we wszystkie strony
zdjecie z avatara jest stare podalam aktualne foto w załączniku w poscie mam do szyi i naturalny ciemny blond

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

mam prosbe jeśli piszecie porady dla mnie to zaznaczcie to bo nei wiadomo kto do kogo pisze:/
miki81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 15:12   #525
YOxD
Raczkowanie
 
Avatar YOxD
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 158
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Witam drogie dziewczęta
Mój fryzura jest w stanie standard, czyli jak się ucięły tak rosły. Na pewno muszą dostać cięcia, bo jak większość kobiet zapuszczających włosy nie dbałam o stan końcówek...
Ale jak cięcie, to jakie? Mam twarz diamentowo/owalno/lekko kwadratową. Zawsze miałam proste włosy przy twarzy, ale pora to zmienić, bo mój profil wygląda tragicznie przy takim rozwiązaniu. Trochę zadarta wystająca broda, głęboko osadzone oczy, długi, garbaty nos. Paskudna sprawa, mówię wam... :P
Z długości za bardzo nie chce zjechać, przydałoby się trochę objętości, i tak jak wspomniałam, nie chce mieć prostych włosów przy twarzy (przynajmniej po stronie po której mam przedziałek).
Włosy jak umyję takie mam. Nie suszę, nie układam. Czasami końce się odwijają, zwykle po podcięciu.
Temat koloru włosów jest zamknięty - moja skóra głowy strasznie się buntuje ostatnio. Do tego zgubiłam mnóstwo włosów

Jakie miałybyście propozycje dla mnie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (40,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (16,5 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez YOxD
Czas edycji: 2013-11-25 o 16:16
YOxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 18:12   #526
vanityfar
Przyczajenie
 
Avatar vanityfar
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Wink Jaka fryzura pasuje do takiej sukienki?

Witam wszystkie panie!

Otóż mam pewien problem. Idę na przyjęcie, organizowane w hotelu, żadna dyskoteka, będzie obiad, może pobawię się przy muzyce dja, jednak nie idę do klubu. Mam już sukienkę, jednak nie potrafię dopasować odpowiedniej fryzury. Powiem, że mam długie brązowe, falowane włosy, zniszczone od prostownicy itp

Tutaj jest link do sukienki, która jest bardzo podobna do mojej:
http://imgur.com/PrV2esr

Różnią się tym, że moja sukienka jest bardziej złota i wzorzysta, jednak wzory są bardzo podobne, drugim kolorem jest czarny i zamiast rękawów 3/4 są długie.

Jeśli służycie pomocą, możecie też poradzić mi coś na temat makijażu, ale to tak dodatkowo (jeśli chcecie).

Czekam na dobre propozycje!

Aaa, zapomniałam dodać, że idę do fryzjera, który poradził mi fryzury, które najzwyczajniej w świecie mi się nie podobają, więc, chciałabym powiedzieć konkretnie jaką chcę fryzurę!
vanityfar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 18:37   #527
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

sukienka jest wzorzysta i to ona bedzie stanowiła punkt ciężaru twojej stylizacji, dobrze żebyś dodatki dobrała minimalistyczne, a makijaż i fryzurę klasyczną, nieprzesadzoną.
ponieważ to wieczór to może się sprawdzić smokey eyes, a fryzurę widzę bardzo delikatne duże fale na rozpuszczonych włosach albo wręcz przeciwnie- kok, ale bez udziwnien.
najwazniejsze jednak zebys ty sie dobrze czula w stylizacjach jakie wybierzesz.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 21:40   #528
wwerek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Witam To mój pierwszy post na tym forum i chciałbym się Was poradzić.
Od +-2 lat zapuszczam włosy, jednak widzę, że ta fryzura już mi nie pasuje, grzywka jest opadła, same włosy robią się ciężkie... Chciałbym się dowiedzieć jaka fryzura mogłaby mi pasować do twarzy, przeszukałem mase zdjęć jednak nie mam pewnośći Poniżej załączam 2 zdjęcia. Nie chciałbym się golić na krótko ponieważ nieładnie mi w takich włosach i mam na środku czoła czubek włosów jak Leonardo di Caprio ;p. Mam nadzieję, że mi pomożecie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg adas 001.jpg (88,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg adas 002.jpg (149,6 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez wwerek
Czas edycji: 2013-11-25 o 21:43 Powód: zapomniałem dodać zdjęć
wwerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 17:05   #529
YOxD
Raczkowanie
 
Avatar YOxD
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 158
Dot.: Jaka fryzura pasuje do takiej sukienki?

Cytat:
Napisane przez vanityfar Pokaż wiadomość
Witam wszystkie panie!

Otóż mam pewien problem. Idę na przyjęcie, organizowane w hotelu, żadna dyskoteka, będzie obiad, może pobawię się przy muzyce dja, jednak nie idę do klubu. Mam już sukienkę, jednak nie potrafię dopasować odpowiedniej fryzury. Powiem, że mam długie brązowe, falowane włosy, zniszczone od prostownicy itp

Tutaj jest link do sukienki, która jest bardzo podobna do mojej:
http://imgur.com/PrV2esr

Różnią się tym, że moja sukienka jest bardziej złota i wzorzysta, jednak wzory są bardzo podobne, drugim kolorem jest czarny i zamiast rękawów 3/4 są długie.

Jeśli służycie pomocą, możecie też poradzić mi coś na temat makijażu, ale to tak dodatkowo (jeśli chcecie).

Czekam na dobre propozycje!

Aaa, zapomniałam dodać, że idę do fryzjera, który poradził mi fryzury, które najzwyczajniej w świecie mi się nie podobają, więc, chciałabym powiedzieć konkretnie jaką chcę fryzurę!
Przepiękna sukienka! ja bym ją zestawiła z koczkiem: z opadającymi kosmykami lub schludnym - to zależy co do twarzy i gustu Ci pasuje. Może jakiś koczek-banan? Dzięki odsłoniętemu karkowi będziesz wyglądać jeszcze smuklej A makijaż delikatny - z błyszczykiem lub połyskującą szminką ale w neutralnym kolorze.
Myślę, że jakiekolwiek dodatki są zbędne, a nawet zaszkodzą.
Jakie masz buty?
Myślę, że z taką sukienką i tak bd wyglądać jak milion dolarów

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez wwerek Pokaż wiadomość
Witam To mój pierwszy post na tym forum i chciałbym się Was poradzić.
Od +-2 lat zapuszczam włosy, jednak widzę, że ta fryzura już mi nie pasuje, grzywka jest opadła, same włosy robią się ciężkie... Chciałbym się dowiedzieć jaka fryzura mogłaby mi pasować do twarzy, przeszukałem mase zdjęć jednak nie mam pewnośći Poniżej załączam 2 zdjęcia. Nie chciałbym się golić na krótko ponieważ nieładnie mi w takich włosach i mam na środku czoła czubek włosów jak Leonardo di Caprio ;p. Mam nadzieję, że mi pomożecie.
Zmień pielęgnacje włosów, wtedy nie będą tak przyklapnięte. Wyglądają jak przepakowane silikonami:P (o tym więcej w innych wątkach). Nie możesz ich po prostu nosić związanych?

Edytowane przez YOxD
Czas edycji: 2013-11-26 o 17:00
YOxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 23:24   #530
Joker_DI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 16
Nowa fryzura dla faceta

Witajcie Od dawna ścinam się na irokeza i trochę mi się przejadło, myślę nad nową fryzurą od jakiegoś czasu jednak nie bardzo mam pomysł. Nie chciałbym za bardzo odbiegać od obecnej. Podoba mi się fryz ala Tyler Durden z filmu Fight Club. Czyli taki bałagan na głowie: http://fitsnews.com/wp-content/uploa...ler-durden.jpg - Inny problem, że moje włosy po umyciu jakimkolwiek szamponem są potwornie napuszone... żadna guma sobie nie daje rady dopiero po jakimś czasie stają się możliwe do ułożenia. Co do gumy to używam z Joanny tej najmocniejszej.

Macie jakieś porady co do szamponu itd? Ewentualnie jakieś sugestie co do nowej fryzury? Z góry odpada jakaś z grzywką itd.
Joker_DI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 13:55   #531
Vinga_
Raczkowanie
 
Avatar Vinga_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Jak obciąć włosy aby się fajnie układały?

Hej, mój problem jest następujący. Mam długie włosy, farbowane na kolor rudy, nie są one proste ale też nie są to loki, po prostu takie falowane. Obecnie mam zwykłą fryzurę, końcówki cieniowane jakiś czas temu. Ostatnio postanowiłam coś zmienić ponieważ już widać, że te włosy są zniszczone i generalnie chyba mają już dosyć... Zastanawiam się jak najlepiej obciąć je tak aby mi się jakoś fajnie układały bez używania prostownicy. Macie może jakieś pomysły?
__________________
Fire and Ice
Some say the world will end in fire,
Some say in ice.
From what I've tasted of desire,
I hold with those, who favour fire.
But if it had to perish twice,
I think I know enough of hate
To say that for destruction ice
Is also great
And would suffice.
R. Frost

Vinga_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 19:55   #532
EvZbj
Przyczajenie
 
Avatar EvZbj
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 11
Question Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Witam, jak większość chciałam prosić o poradę dotyczącą moich włosów.
Kolor mam naturalny i nie chciałabym go zmieniać, mam za to podatne włosy i to co widać na zdjęciach tworzy się praktycznie samo, co mnie cieszy; przy okazji przepraszam za jakość zdjęć i fakt że jestem nieumalowana, w razie chęci pomocy z Waszej strony na pewno wrzucę jakieś lepsze :P
Aktualnie moje włosy są mocno pocieniowane od jakiś dwóch tygodni, najkrótsze kończą się pomiędzy karkiem a brodą, a najdłuższe kończą się koło dołu łopatek.
Zastanawiam się nad ścięciem ich na krótko (coś w stylu zdjęcia z mojego dzieciństwa - tylko czy to dobrze wyjdzie?), ale mam problem z dopasowaniem ścięcia, koniecznie bez jakiejś długiej grzywki, bo chyba nie wyglądam w niej korzystnie, aktualnie robię po prostu przedziałek z boku, jak na zdjęciu w wersji mnie umalowanej (bądź je związuje, i to b. często).
Z góry dzięki za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0119.jpg (69,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0121.jpg (119,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chlopakoja.jpg (84,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 425356_401105613239669_2082453480_n.jpg (9,7 KB, 8 załadowań)
EvZbj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 21:36   #533
YOxD
Raczkowanie
 
Avatar YOxD
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 158
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Myślę, że fajniej byłoby Ci w jakiś krótszych włoskach. Masz ładną dziewczęcą buzię, a krótkie włosy dodadzą Tobie charakteru Tylko ostrzegam! Obcięcie włosów może być traumatycznym przeżyciem. Musisz też liczyć się z tym, że jak przyklepią się Tobie po spaniu, to nie wystarczy ich związać gumką:P Trzeba często podcinać, układać itd... Nie wystarczy że po prostu sobie będą Nie wiem czy akurat w takiej fryzurce, jak ze zdjęcia, będzie Tobie dobrze. Spróbuj coś podobierać w darmowych programach z fryzurami, abyś zobaczyła jakie cięcie będzie najkorzystniejsze dla Twojego kształtu twarzy.
YOxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 21:19   #534
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wwerek Pokaż wiadomość
Witam To mój pierwszy post na tym forum i chciałbym się Was poradzić.
Od +-2 lat zapuszczam włosy, jednak widzę, że ta fryzura już mi nie pasuje, grzywka jest opadła, same włosy robią się ciężkie... Chciałbym się dowiedzieć jaka fryzura mogłaby mi pasować do twarzy, przeszukałem mase zdjęć jednak nie mam pewnośći Poniżej załączam 2 zdjęcia. Nie chciałbym się golić na krótko ponieważ nieładnie mi w takich włosach i mam na środku czoła czubek włosów jak Leonardo di Caprio ;p. Mam nadzieję, że mi pomożecie.
A może przedziałek przenieś na środek?
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 13:08   #535
roza4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: zmiana..??

A jaka fryzura dla twarzy kwadratowej? Włosy gęste, ale cienkie. Myślałam o takim długim, delikatnym bobie...
roza4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 23:38   #536
bijum
Raczkowanie
 
Avatar bijum
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 309
Dot.: zmiana..??

Mam jedno, male pytanko. moje wlosy sa raczej cienkie, koncowki wywijaja sie, Ale na dlugosci sa proste. Czy mocniejsze cieniowanie doda wlosom zycia, uniesie je, czy tylko sprawi, ze beda jeszcze ciensze?

http://3.bp.blogspot.com/-FPRHFPFd-u...s/s1600/gr.jpg
__________________


Zapiski z życia Włosomaniaczki

58. Moje kosmetyczne dziwactwa i sekrety.




Rozdanie u Bijum!


bijum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 19:32   #537
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: zmiana..??

Cytat:
Napisane przez bijum Pokaż wiadomość
Mam jedno, male pytanko. moje wlosy sa raczej cienkie, koncowki wywijaja sie, Ale na dlugosci sa proste. Czy mocniejsze cieniowanie doda wlosom zycia, uniesie je, czy tylko sprawi, ze beda jeszcze ciensze?

http://3.bp.blogspot.com/-FPRHFPFd-u...s/s1600/gr.jpg

W takiej sytuacji dużo zależy od rodzaju i struktury włosa. Moje np nie są rzadkie ale cienkie, do tego są proste, po wycieniowaniu niestety robią się rzadsze i jakieś takie "mizerne", cienkie. A tapirów robić nie lubię Ale Twoje widzę że faktycznie ładnie są podwijają, są poddatne chyba że się mylę.
Myślę że powinnaś spróbować wycieniować, może to akurat będzie strzał w 10 Nic nie tracisz, to tylko włosy, a włosy odrastają

Edytowane przez Vicodin_89
Czas edycji: 2013-12-15 o 19:34
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 14:49   #538
Marta9825
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Czy taka fryzura będzie adekwatna do mojego kształtu twarzy?

Otóż w piątek prawdopodobnie pójdę do fryzjera i ogółem fryzurę mam już obmyśloną tylko jestem co do niej troszeczkę zmieszana ponieważ nie wiem, czy będzie pasować do mojego kształtu twarzy. Mam twarz okrągło-kwadratową (okrągłą z tego względu iż jest ona troszeczkę tzw."pucowata")
Linki do fryzury:
http://www.iphoneogram.com/p/5310739...513_464322231/
http://www.iphoneogram.com/p/5345638...355_464322231/
http://www.iphoneogram.com/p/5345658...142_464322231/
Marta9825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 17:28   #539
Fryzz
Raczkowanie
 
Avatar Fryzz
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: nie skąd tylko dokąd :)
Wiadomości: 74
Dot.: Czy taka fryzura będzie adekwatna do mojego kształtu twarzy?

Najlepiej jak wydrukujesz zdjęcie i pokażesz fryzjerowi co o tym sądzi. Na pewno grzywka na bok będzie pasować a nie na prosto, ja tak sądzę. Dłuższe włosy optycznie "wyszczuplą" twarz.
Fryzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 21:28   #540
edytaja8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8
Jaka fryzura


Edytowane przez edytaja8
Czas edycji: 2013-12-24 o 21:16
edytaja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-28 21:21:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.