Wszystko o Oriflame cz. IV - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-11, 12:01   #4381
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość



Dziewczyny, a ja mam takie pytanie Bo zawsze na okładce cennika jest napisane, że żeby uniknąć opłaty wysyłkowej, to żeby zamówić ten najdroższy produkt na biuro. Ale przecież produkt na biuro można zamówić tylko na biuro i to właśnie jest ta opłata wysyłkowa (lub 8zł) - niekoniecznie najdroższy z listy, może być też najtańszy. Więc jak to jest?
Najdroższy? Ja zazwyczaj wybieram ten najtańszy i nie płacę 8 zl
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:08   #4382
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
co do kremów do rąk to rzeczywiście kuracja Swedish Spa jest super, teraz jest wycofana no ale może wróci jak teraz będą wprowadzać te nowe linie?
na TenderCare który dostałam za złotówkę też nie narzekam
Bedzie bedzie swedish spa i tam w kolekcji Fire jest krem do rąk na noc więc myśle że bedzie o podobnym działaniu jak ten stary
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:27   #4383
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
Sądzę, że nie ma różnicy. Przecież to nie są punktowane produkty, więc nikomu nie zależy, żeby były kupione na jego konto - może się zdarzyć, że np. kilka osób zamówi sobie na jedyne w okolicy biuro wspólnie jedną paczkę z tymi prezentami, a nie każdy będzie czekał do następnego zamówienia za 100PP, albo kupował niepotrzebny mu produkt na biuro
No masz rację, też tak właśnie myślę, ale boję się, że ktoś mógłby pomyśleć, że je ukradłam albo coś... Nie chciałabym mieć problemów z powodu głupich zdrapek Ale ja tak zawsze sieję panikę wokół siebie jak mam wątpliwości

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
...Dziewczyny, a ja mam takie pytanie Bo zawsze na okładce cennika jest napisane, że żeby uniknąć opłaty wysyłkowej, to żeby zamówić ten najdroższy produkt na biuro. Ale przecież produkt na biuro można zamówić tylko na biuro i to właśnie jest ta opłata wysyłkowa (lub 8zł) - niekoniecznie najdroższy z listy, może być też najtańszy. Więc jak to jest?
Zauważ proszę, że mają one różne kody...
Kiedyś o tym wspominałam już, że jak zamawiasz na biuro <100PP to musisz wybrać produkt z cennika z tej tabelki, lub opłatę 8 zł. Jeśli zaś zamawiasz na dom <100PP to musisz zapłacić 10 zł za przesyłkę, lub zakupić produkt z ramki na okładce.
Jest między nimi różnica, bo te produkty na biuro mają inne kody, a ten z ramki na okładce ma kod standardowy. Jak odszukasz ten kod w cenniku, to zobaczysz, że ten produkt w danym katalogu ma właśnie taką cenę
Skutkuje to tym, że w przeciwieństwie do produktów na biuro, które możesz zamówić w ilości 1 szt. na jedno zamówienie, tych produktów (dzięki któremu opłata wysyłkowa jest za 0 zł) możesz zamówić dowolną ilość
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki

Edytowane przez Li O
Czas edycji: 2010-02-11 o 12:28
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:35   #4384
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Ale jestem zła... Kuriera jeszcze nie ma a zawsze jest rano. Dostałam smsa z numerem telefonu kuriera ale niekompletnym bo brakuje 2 cyfr... Jak zadzwoniłam do DHLa to oni nic nie wiedzą oprócz tego co ja że rano po 9 paczka trafiła w ręce kuriera.
I ja o 14 znikam z domu do 16 nikogo nie bedzie i znowu bede musiała szukać paczki po sąsiadach bo nigdy awizo nie zostawia... Ja nie wiem co zamawiam na dom to mam problem z kurierem. Nie da się jakoś zmienić w Oriflame żeby przysyłali mi paczki z innej firmy? Bo tu prośby ani groźby nie pomagają...
Jak zawsze zamawiam coś z allegro czy wogóle dostaje od innych kurierów paczki to dzwonią do mnie, jak mnie nie ma w domu to pytają czy mogą zostawić paczkę u sąsiada, zawsze jest awizo lub mogę powiedzieć u którego sąsiada mogą zostawić. I wogóle umawiam się na godzinę i jestem w domu,a z tym DHLem to już takie jaja mam...
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:36   #4385
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

No właśnie! Tych zdrapek to można wpisywać po 1 w 1 zamówieniu ???
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:38   #4386
CherryM
Raczkowanie
 
Avatar CherryM
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-a.
Wiadomości: 155
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Ale jestem zła... Kuriera jeszcze nie ma a zawsze jest rano. Dostałam smsa z numerem telefonu kuriera ale niekompletnym bo brakuje 2 cyfr... Jak zadzwoniłam do DHLa to oni nic nie wiedzą oprócz tego co ja że rano po 9 paczka trafiła w ręce kuriera.
I ja o 14 znikam z domu do 16 nikogo nie bedzie i znowu bede musiała szukać paczki po sąsiadach bo nigdy awizo nie zostawia... Ja nie wiem co zamawiam na dom to mam problem z kurierem. Nie da się jakoś zmienić w Oriflame żeby przysyłali mi paczki z innej firmy? Bo tu prośby ani groźby nie pomagają...
Jak zawsze zamawiam coś z allegro czy wogóle dostaje od innych kurierów paczki to dzwonią do mnie, jak mnie nie ma w domu to pytają czy mogą zostawić paczkę u sąsiada, zawsze jest awizo lub mogę powiedzieć u którego sąsiada mogą zostawić. I wogóle umawiam się na godzinę i jestem w domu,a z tym DHLem to już takie jaja mam...
u mnie to samo mam nadzieje ze dzisiaj się w ogóle pojawi. dostałam esa rano, ale juz 14 prawie a jego ani widu ani słychu. ten numer tel co podali w sms to można pod niego zadzwonic? to będzie centrala DHL?
__________________


CherryM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:54   #4387
Dagus9
Raczkowanie
 
Avatar Dagus9
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 334
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez CherryM Pokaż wiadomość
u mnie to samo mam nadzieje ze dzisiaj się w ogóle pojawi. dostałam esa rano, ale juz 14 prawie a jego ani widu ani słychu. ten numer tel co podali w sms to można pod niego zadzwonic? to będzie centrala DHL?

numer od kuriera jst nie do centrali
__________________
<ciach_reklama>
Dagus9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 13:02   #4388
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez CherryM Pokaż wiadomość
u mnie to samo mam nadzieje ze dzisiaj się w ogóle pojawi. dostałam esa rano, ale juz 14 prawie a jego ani widu ani słychu. ten numer tel co podali w sms to można pod niego zadzwonic? to będzie centrala DHL?
Tak, tam był numer infolinii
Ze strony DHL: "Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym Contact Center pod numerem (042) 6 345 345 lub 0 801 345 345"
Możecie zadzwonić pod któryś z tych numerów i po podaniu nr przesyłki podadzą wam numer telefonu do kuriera, który przesyłkę ma dostarczyć. Potem już można załatwiać z kurierem i się umówić z nim na konkretną godzinę, bo oni sami raczej nie dzwonią...

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Dagus9 Pokaż wiadomość
numer od kuriera jst nie do centrali
W sms podają numer zaczynający się od 0 801, wiec raczej to nie jest numer do kuriera
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 13:02   #4389
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Zauważ proszę, że mają one różne kody...
Kiedyś o tym wspominałam już, że jak zamawiasz na biuro <100PP to musisz wybrać produkt z cennika z tej tabelki, lub opłatę 8 zł. Jeśli zaś zamawiasz na dom <100PP to musisz zapłacić 10 zł za przesyłkę, lub zakupić produkt z ramki na okładce.
Jest między nimi różnica, bo te produkty na biuro mają inne kody, a ten z ramki na okładce ma kod standardowy. Jak odszukasz ten kod w cenniku, to zobaczysz, że ten produkt w danym katalogu ma właśnie taką cenę
Skutkuje to tym, że w przeciwieństwie do produktów na biuro, które możesz zamówić w ilości 1 szt. na jedno zamówienie, tych produktów (dzięki któremu opłata wysyłkowa jest za 0 zł) możesz zamówić dowolną ilość
Rzeczywiście. Czytałam nawet wtedy o tym, ale nie skojarzyłam. Dzięki za wyjaśnienie

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
No właśnie! Tych zdrapek to można wpisywać po 1 w 1 zamówieniu ???
można naraz wstukać więcej kodów dziś już odebrałam dwa kremiki, które zamówiłam w jednej paczce - straszne maleństwa. Nie mogę się jednak wypowiadać, co do działania, bo ich nie używam - wolę przeznaczyć na jakiś gratisik, bo jak sama zacznę stosować, to zejdzie tubka na 2 razy
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 13:03   #4390
Dagus9
Raczkowanie
 
Avatar Dagus9
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 334
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Gdzie wpisuje sie te kody ? jak chce przez internet to normalnie w zamówieniu uproszczonym czy gdzies indziej ? Bo jak tam wpisuje to wychodzi mi błąd
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez Dagus9
Czas edycji: 2010-02-11 o 13:06
Dagus9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 13:11   #4391
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Dagus9 Pokaż wiadomość
Gdzie wpisuje sie te kody ? jak chce przez internet to normalnie w zamówieniu uproszczonym czy gdzies indziej ? Bo jak tam wpisuje to wychodzi mi błąd
Jak jesteś w koszyku i klikniesz "dalej" to pojawi ci się strona, na której się wpisuje te kody i dopiero wtedy jak klikniesz "dalej" to przenosi do weryfikacji zamówienia
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 13:11   #4392
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

dagus a przeszlas dalej? wpisz numery zamawianych przez ciebie produktow, kliknij dalej itd, w pewnym momencie pojawi ci sie takie okienko

Kod promocyjny

Jeżeli masz unikalny kod promocyjny, wpisz go poniżej.



mysle ze to wlasnie tam trzeba wpisac ten kod ( jesli masz wiecej kodow, to obok okienka masz taki maly plusik, ktory dodaje kolejne linijki na kody)
__________________




Edytowane przez asia27100
Czas edycji: 2010-02-11 o 13:12
asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 13:21   #4393
CherryM
Raczkowanie
 
Avatar CherryM
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-a.
Wiadomości: 155
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Tak, tam był numer infolinii
Ze strony DHL: "Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym Contact Center pod numerem (042) 6 345 345 lub 0 801 345 345"
Możecie zadzwonić pod któryś z tych numerów i po podaniu nr przesyłki podadzą wam numer telefonu do kuriera, który przesyłkę ma dostarczyć. Potem już można załatwiać z kurierem i się umówić z nim na konkretną godzinę, bo oni sami raczej nie dzwonią...

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------


W sms podają numer zaczynający się od 0 801, wiec raczej to nie jest numer do kuriera
dziękuję bardzo właśnie tak mi nie pasowało z tym nr do centrali gdyż zaczyna się n a 801.

czekam dalej na niego dalej
__________________


CherryM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 13:40   #4394
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Ja na szczęście (odpukać), nigdy nie mam problemów z kurierami
I praktycznie zawsze zamawiam na adres domowy
__________________
Pozdrawiam )
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:13   #4395
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

ten 4 katalog u mnie nie przejdzie :/
już pokazałam 3 osobą i słyszę NIE DZIĘKUJE, TU NIC NIE MA grrr
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:34   #4396
Dagus9
Raczkowanie
 
Avatar Dagus9
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 334
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Mi 4 też sie srednio podoba Jedyne co dle siebie widze to kredka do oczu jednak licze ze inni zobaczą w nim cos interesującego
__________________
<ciach_reklama>
Dagus9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:36   #4397
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

karolinka nawet nie strasz ja musze zdobyc te 100 pp, bo jestem w programie witamy i chce rabacik
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:39   #4398
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
karolinka nawet nie strasz ja musze zdobyc te 100 pp, bo jestem w programie witamy i chce rabacik
no wiesz zależy jakie masz klientki, ja raczej w wieku 18-28 lat więc one nie chcą jakiś tam kremów, które są drogie

a te 3 klientki to właśnie takie starsze, które zawsze dużo biorą.
jedna mi oddała już katalog, żeby go nie blokować
nadzieja w tych dwóch, może jak przejrzą parę razy to jednak coś znajdą
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:39   #4399
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Ze zdrapek z dzisiejszej paczki na dom mam same kremy... Oczywiście nie jestem zaskoczona

Dziewczynki mam pytanie o lakier Visions - Ledgedancer. Czy jest on przezroczysty, biały czy kremowy i jaki ma kolor połysku? Strasznie nie lubię chłodnych odcieni, bo moje dłonie wyglądają wtedy trupio. Boję się fioletowego połysku, tak jak ma Roller Blader. Szukam czegoś niezbyt krzykliwego, raczej naturalnego koloru z lekkim połyskiem. Może lepszy będzie Serial Shopper?

Zauważyłam, że w 4 emalie do frenchu są po raz ostatni... Mam nadzieję, że wrócą ulepszone
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 14:42   #4400
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

ja mam hopla na punkcie lakierów , z każdej serii zamawiam i próbuje na razie żaden mnie nie zawiódł
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:43   #4401
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

reguły nie ma, bo np. ja pokazałam kilku osobom i są zachwycone (tak jak ja) każdy znalazł cos dla siebie i juz (od wczoraj) mam zamówienie na 100PP a ile osób jeszcze nie widziało katalogu..
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:48   #4402
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez AsiaW** Pokaż wiadomość
reguły nie ma, bo np. ja pokazałam kilku osobom i są zachwycone (tak jak ja) każdy znalazł cos dla siebie i juz (od wczoraj) mam zamówienie na 100PP a ile osób jeszcze nie widziało katalogu..

zazdroszczę ;p

no wiem że reguły nie ma, ja sobie wybrałam 5 rzeczy
ale niektórzy są wybredni hehe
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:52   #4403
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Karolinka18222 Pokaż wiadomość
zazdroszczę ;p

no wiem że reguły nie ma, ja sobie wybrałam 5 rzeczy
ale niektórzy są wybredni hehe
moim klientkom kompletnie nie spodobał się katalog 3 i większość zamówiłam dla siebie i dla rodziny, z ato 4 się podoba ..rożnie to bywa,
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:55   #4404
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez AsiaW** Pokaż wiadomość
moim klientkom kompletnie nie spodobał się katalog 3 i większość zamówiłam dla siebie i dla rodziny, z ato 4 się podoba ..rożnie to bywa,
a u mnie 3 był udany ;p
eh
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:59   #4405
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

mam pyatnie odnośnie tych rozświetlających kredek do powiek z katalogu 4, (7,90zł) one raczej się nie nadają do cery tłustej prawda? będą spływać z powiek i się rolować? testował ktoś z taką cerą? i jeszcze jedno: te pojedyncze cienie do powiek po 6,90zł, dobre są? fajnie się nakładają? wydajne? bo 1 g to mi na takie maleństwa wyglądają?:0
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:01   #4406
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez AsiaW** Pokaż wiadomość
mam pyatnie odnośnie tych rozświetlających kredek do powiek z katalogu 4, (7,90zł) one raczej się nie nadają do cery tłustej prawda? będą spływać z powiek i się rolować? testował ktoś z taką cerą? i jeszcze jedno: te pojedyncze cienie do powiek po 6,90zł, dobre są? fajnie się nakładają? wydajne? bo 1 g to mi na takie maleństwa wyglądają?:0
wiesz po paru godzinach to takie cienie u każdego się raczej będą rolować.
ja tak z każdymi mam

a te po 6,90 są fajne, ja mam prawie wszystkie i mi się podobają. Są wydajne bo już bardzo dawno je kupowałam, jak były chyba po raz pierwszy i nadal je mam a często się maluję
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:08   #4407
Dagus9
Raczkowanie
 
Avatar Dagus9
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 334
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
karolinka nawet nie strasz ja musze zdobyc te 100 pp, bo jestem w programie witamy i chce rabacik

Ja właśnie po programie witamy Też przez 3 miesiące męczyłam się żeby mieć to 100 pkt bo zbierałam na kuferek ;p Który mnie chmmm.... jak by to nazwać ;p Strasznie zaskoczył ;p Liczyłam ze taki mały ładny bedzie ;p wezmę go sobie na jakiś wyjazd ;p a tu nic z tego , do żadnej walizki mi się nie zmieści ^^
__________________
<ciach_reklama>
Dagus9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:10   #4408
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Dagus9 Pokaż wiadomość
Ja właśnie po programie witamy Też przez 3 miesiące męczyłam się żeby mieć to 100 pkt bo zbierałam na kuferek ;p Który mnie chmmm.... jak by to nazwać ;p Strasznie zaskoczył ;p Liczyłam ze taki mały ładny bedzie ;p wezmę go sobie na jakiś wyjazd ;p a tu nic z tego , do żadnej walizki mi się nie zmieści ^^

ja już nie chce nawet mówić ile ja się męczyłam żeby zdobyć ten "kuferek"
mnie się podoba ale nie mam na niego miejsca
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:31   #4409
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

A mozecie zrobic fotki tego kuferka, bo ja sie strasznie na niego napalilam

Li O wczoraj odpisalas mi nt. sledzenia przesylki i mam kolejne pytanie; wczoraj w tej ostatniej rubryce nic nie bylo, dzis pojawil sie kod, ale jak na niego klikam wyswietla sie, ze nr nieprawidlowy... Czy to oznacza, ze DHL jeszcze nie ma mojej przesylki?? Czymoge liczyc, ze jutro bedzie?? sorki, ze tyle pytan
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:36   #4410
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
A mozecie zrobic fotki tego kuferka, bo ja sie strasznie na niego napalilam

tutaj masz
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=223900&page=24
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.