Wszystko o Avonie - część 10 - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-29, 19:37   #4291
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

mazia84-dołączam do podziekowań za kat....
Yorki-czytałam Twoją wypowiedź na temat Majki, i mam nadzieję że jak juz ja KIEDYŚ dostanę, to podpiszę się pod Twoją wypowiedzią...


A co tego co AVON odp.na temat dostępności tych toreb, to nie mam juz sił normalnie... Ciekawe co mi odp. Oj ciekawe...
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 19:37   #4292
Agatheska
Zadomowienie
 
Avatar Agatheska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 494
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez karolina1989 Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie,
słuchajcie czy dobre jest to serum wygładzająco-nawilżające advance...?
Chodzi mi o to niebieskie ale są też inne...Próbowałyscie?Pros zę o jakieś opinie...
ooo też jestem ciekawa, gdyż zamierzam zamówić dla siebie serum Mam żelową maskę z tej serii, która nawilża i wygładza, a jestem z niej zadowolona, bo spełnia swoje zadanie. Także myślę, że działanie będzie podobne
__________________
"Gdybyś mógł zajrzeć w głębie mojej duszy, znalazłbyś bezcenne skarby. Gdybyś mógł spojrzeć na mnie raz jeszcze, ujrzałbyś wyjątkowość. Gdybyś mógł posłuchać mojego umysłu, usłyszałbyś bicie serca. Gdybyś tylko zechciał, mogłbyś mieć taką moc, gdybyś tylko chciał, mógłbyś ..."
Agatheska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 19:39   #4293
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Agatheska Pokaż wiadomość
Powołując się na poprzedni post, komunikowałaś go do niedowiarków, więc się mnie to też tyczyło
Racja, nie dyskutuje, dlatego wyraziłam tylko swoją opinie
Racja, do niedowiarków, którzy nie wierzą, że ta Maja taka pojemna a nie do niedowiarków, których trzeba przekonywać, że jest np. ładna, bo to kwestia gustu, jak już obie stwierdziłyśmy :P
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 19:39   #4294
CherryM
Raczkowanie
 
Avatar CherryM
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-a.
Wiadomości: 155
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Yorki Pokaż wiadomość
zielona - produkt dostępny
czrwona - nie jest dostępny
żółta - avon nie gwarantuje, że produkt przyjdzie, , wychodzi pół na pół
Yorki dzięki wielkie!
__________________


CherryM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 19:41   #4295
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Yorki-czytałam Twoją wypowiedź na temat Majki, i mam nadzieję że jak juz ja KIEDYŚ dostanę, to podpiszę się pod Twoją wypowiedzią...
Mam nadzieję, że tak będzie. Tylko nie przerażaj się po jej wyciągnięciu od razu, bo faktycznie złożona w paczce nie przypomina pojemnej torby, ale wystarczy rozłożyć i spróbować włożyć co nieco

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez CherryM Pokaż wiadomość
Yorki dzięki wielkie!
Proszę bardzo
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 19:42   #4296
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Agatheska Pokaż wiadomość
mnie to i tak nie przekona! Według mnie ta cała Majka to straszliwa pomyłka firmy. Dla mnie tak tandetna, okropnie mi się nie podoba, w dodatku jest ni to na wyjazd weekendowy, ni to na aerobik. Dziękuję moim klientkom, że mają podobny gust i ich nie zamawiały, bo takie z nią widzę problemy Już mi nawet zbrzydło czytanie o niej, bo codziennie posty na ten sam temat ... majka OMG
Mi się podobała w katalogu jako mała torba podróżna, a jak mi przyszła dla klientki to widzę że ona niewiele większa niż A4 jest (złożona). Więc naprawdę ani na siłownię, ani na wyjazd

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

mi by się może na noszenie zamówień przydała
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 19:48   #4297
karolina1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 110
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

No napiszcie proszę coś na temat serum do włosów
karolina1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 19:51   #4298
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Jesli chodzi o to serum niebieskie AT to zdecydowanie polecam. Wg mnie niczym sie nie rozni od tego zielonego, a jedynie pojemnoscia. Bardzo dobrze dziala na moje suche i rozdwojone/polamane koncowki.

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

@karolina1989
O tym serum zreszta bylo juz wczesniej duzo pisane w tym watku.
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 19:52   #4299
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Dziękuję za nowy katalog

Czy już ktoś testował (na dzień dzisiejszy) nową zieloną serię Solutions dla cery mieszanej
Zdjęcia na katalogowym widziałam, ale przebiłam się tutaj przez posty i na razie brak opinii
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 19:56   #4300
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
A co tego co AVON odp.na temat dostępności tych toreb, to nie mam juz sił normalnie... Ciekawe co mi odp. Oj ciekawe...
ja też jestem ciekawa co ci odpiszą ja jutro odbieram paczkę i zobaczymy co w niej będzie

dzięki za katalog 8
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:02   #4301
karolina1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 110
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o to serum niebieskie AT to zdecydowanie polecam. Wg mnie niczym sie nie rozni od tego zielonego, a jedynie pojemnoscia. Bardzo dobrze dziala na moje suche i rozdwojone/polamane koncowki.

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

@karolina1989
O tym serum zreszta bylo juz wczesniej duzo pisane w tym watku.
Dziękuję za odpowiedz,a myslisz ze dla włosów puszących się,lekko przetłuszczających nada się?Są takie biedne,po umyciu jakby wysuszone,niegladkie

PS. gdzie znajde katalog 8?
karolina1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 20:04   #4302
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez karolina1989 Pokaż wiadomość
PS. gdzie znajde katalog 8?

na wątku katalogowym, link do niego jest w pierwszym poście tego wątku
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:23   #4303
avOniasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 196
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

jak już mam fakturę wystawioną a zapomniałam zamówić ten zestaw podróżny za 6.90 to jestem w przysłowiowej 'czarnej du*ie' ?
avOniasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:27   #4304
alutka63
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: KaToWiCe - WiToSa :)
Wiadomości: 122
GG do alutka63
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez ...Skierka... Pokaż wiadomość
Ponawiam swoje pytanie... bo bardzo liczę na Waszą pomoc w tej kwesti...


już już przeglądnęłam i nie odpisali :P więc jeśli masz zwrot na 60 zł to musisz do 150 zł dodać zwrot czyli te 60 zł co daje 210 zł i takie musi wynieść Twoje minimalne zamówienie. Jeśli nie posiadasz tyle to oni DOLICZĄ CI ZA MAŁĄ PACZKĘ i będziesz miała tylko 15% opust niestety tak właśnie nam firma zrobiła.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez avOniasta Pokaż wiadomość
jak już mam fakturę wystawioną a zapomniałam zamówić ten zestaw podróżny za 6.90 to jestem w przysłowiowej 'czarnej du*ie' ?
muszę Cię zmartwić ale TAK
__________________
Kosmetyczka
Konsultantka
AVON od 2002r
Liderka od 2009r
alutka63 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:30   #4305
Smynio
Raczkowanie
 
Avatar Smynio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 374
GG do Smynio
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Dziękuję za nowy katalog

Czy już ktoś testował (na dzień dzisiejszy) nową zieloną serię Solutions dla cery mieszanej
Zdjęcia na katalogowym widziałam, ale przebiłam się tutaj przez posty i na razie brak opinii
No więc jak obiecałam, tak przetestowałam
1. żel do mycia - dosyć gęsty (jak to żel), nawet ładnie pachnie, troszeczkę się pieni, łatwy do spłukania. Po zmyciu miałam wrażenie jakby "schłodził moją twarz" - jak po zastosowaniu czegoś z mentolem (choć w składzie nie zauważyłam), ale to zaraz minęło. Chyba nie wysuszył mi skóry (ale jakoś szczególnie nawilżona nie jest - ale to chyba nie jest zadaniem tego żelu), choć bardzo delikatnie ją ściągnął - ale to też zaraz zniknęło. Ogólnie jest spoko i nie mam zastrzeżeń.
2. Tonik jest z alkoholem i troszkę go czuć, ale nie jest to woń strasznie drażniąca, lecz delikatna. Również miałam wrażenie lekkiego ściągnięcia, ale także minęło. Ogólnie to jest ok - zebrał resztki zanieczyszczeń po myciu, efekt matujący średni (bynajmniej u mnie-nos i niektóre elementy świecą mi się trochę )
3. żel na noc - najpierw troszkę lepki się wydaje, może zgodnie z zapowiedzią nie jest tłusty, ale na początku się strasznie świeci lico :P może dlatego, że żel ma za zadanie nawilżyć.... Po wchłonięciu (ok.10min) już nie jest źle z tym świeceniem
4. krem na dzień - dużo lepiej się wchłania niż żel na noc, skóra po nim jest miękka, gładka, nawet matowa-choć na pewno nie tak jak to robił inny krem (garnier), którego używałam przed tym kremem. Troszkę skóra ma połysku Zobaczymy po całym dniu
Opisałam działanie na mojej skórze - jak zadziała na waszej każda skóra inaczej reaguje...
__________________
And You see I cannot be forsaken...
Klikaj codziennie:
http://www.polskieserce.pl/
http://www.pustamiska.pl/
http://www.pajacyk.pl/
http://www.okruszek.org.pl/

Edytowane przez Smynio
Czas edycji: 2010-03-30 o 09:48
Smynio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:35   #4306
avOniasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 196
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez alutka63 Pokaż wiadomość
już już przeglądnęłam i nie odpisali :P więc jeśli masz zwrot na 60 zł to musisz do 150 zł dodać zwrot czyli te 60 zł co daje 210 zł i takie musi wynieść Twoje minimalne zamówienie. Jeśli nie posiadasz tyle to oni DOLICZĄ CI ZA MAŁĄ PACZKĘ i będziesz miała tylko 15% opust niestety tak właśnie nam firma zrobiła.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------



muszę Cię zmartwić ale TAK

kurde.. oglądałam ulotkę na początku i myślalam że ten zestaw przychodzi automatycznie. Koleżanka konsultantka napisała,że do 24.00 mam czas żeby coś domówić.. że ona tak robiła z żelem pod prysznic , ale faktura wystawiona
avOniasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:45   #4307
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Używam kilka dni tego nowego kremu do mycia twarzy planet spa oliwka i mi sie podoba - skóra jest tępa ale znika to uczucia po wytarciu twarzy i widze że ładnie oczyszcza i buzia jest taka gładka (ale nie jak po peelingu) i matowa - jakby ktoś chciał się go pozbyc to ja chętnie się wymienię u mnie w wątku
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:47   #4308
Kasiac89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 84
GG do Kasiac89
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

A n ie można tego zestawu zamówić kiedy się chce, gdzie jest taka informacja, że można go zamówić tylko podczas trwania katalogu 5. Pocieszcie mnie, bo tez przegapiłam
Kasiac89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:53   #4309
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Smynio Pokaż wiadomość
No więc jak obiecałam, tak przetestowałam
1. żel do mycia - dosyć gęsty (jak to żel), nawet ładnie pachnie, troszeczkę się pieni, łatwy do spłukania. Po zmyciu miałam wrażenie jakby "schłodził moją twarz" - jak po zastosowaniu czegoś z mentolem (choć w składzie nie zauważyłam), ale to zaraz minęło. Chyba nie wysuszył mi skóry (ale jakoś szczególnie nawilżona nie jest - ale to chyba nie jest zadaniem tego żelu), choć bardzo delikatnie ją ściągnął - ale to też zaraz zniknęło. Ogólnie jest spoko i nie mam zastrzeżeń.
2. Tonik jest z alkoholem i troszkę go czuć, ale nie jest to woń strasznie drażniąca, lecz delikatna. Również miałam wrażenie lekkiego ściągnięcia, ale także minęło. Ogólnie to jest ok - zebrał resztki zanieczyszczeń po myciu, efekt matujący średni (bynajmniej u mnie-nos i niektóre elementy świecą mi się trochę )
3. Na razie wypróbowałam żel na noc - najpierw troszkę lepki się wydaje, może zgodnie z zapowiedzią nie jest tłusty, ale na początku się strasznie świeci lico :P może dlatego, że żel ma za zadanie nawilżyć.... Po wchłonięciu (ok.10min) już nie jest źle z tym świeceniem
Rano wypróbuje krem na dzień i dam znać. Na razie tyle z mojej strony. Opisałam działanie na mojej skórze - jak zadziała na waszej każda skóra inaczej reaguje...
Dziękuję Ci za tak obszerny opis
Możesz porównać ten zapach do zapachu serii do cery tłustej? Różni się czy jest taki sam?
Jak dla mnie tamten na dłuższą metę jest drażniący
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 20:54   #4310
avOniasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 196
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Kasiac89 Pokaż wiadomość
A n ie można tego zestawu zamówić kiedy się chce, gdzie jest taka informacja, że można go zamówić tylko podczas trwania katalogu 5. Pocieszcie mnie, bo tez przegapiłam

ohh ja jestem taka zła na siebie ,że go nie zamówiłam
avOniasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:00   #4311
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

dopiero rozpakowałam paczkę i:
- otrzymałam zestaw kremów - nagrodę w konkursie Mini
- próbki perfum TTA Diamond są większe niż zazwyczaj wielkości jak te z Oriflame (tylko te zamówiłam i nie wiem czy inne też będą większe)

EDIT: i to co mnie strasznie denerwuje - te nowe małe torebki biodegradowalne (różowo-czerwone) mają "płaskie" dno - nie można tam już włożyć nic większego jak choćby krem te poprzednie białe były fajne bo dno się "otwierało" i można tam było małe zamówionko upchać.
__________________
Bzium Bzium i Tadam!



Edytowane przez skimos
Czas edycji: 2010-03-29 o 21:07
skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:00   #4312
19patka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 334
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez avOniasta Pokaż wiadomość
ohh ja jestem taka zła na siebie ,że go nie zamówiłam
a nie mozesz zadzwonic jutro do avon i powiedziec zeby ci dołozycli ci go do zamówienia??
19patka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:01   #4313
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

avoniasta - ale możesz złożyć kolejne zamówienie, on się liczy do sumy zamówień z danego katalogu. Ja jeszcze będę domawiać i wtedy ten zestaw podróżny zamówię.
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:03   #4314
Smynio
Raczkowanie
 
Avatar Smynio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 374
GG do Smynio
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za tak obszerny opis
Możesz porównać ten zapach do zapachu serii do cery tłustej? Różni się czy jest taki sam?
Jak dla mnie tamten na dłuższą metę jest drażniący
Nie ma za co
Moja siostra dawno temu miała zestaw do cery tłustej - to było parę lat temu (chyba) i zapach zestawu "idealna równowaga" pachnie mi znajomo, więc być może podobnie.... Ale ręki urwać sobie nie dam, bo nie miałam okazji wypróbować tego zestawu w ostatnim czasie. Ogólnie zapach jest jest dosyć delikatny (jak na razie) bo wypróbowałam na razie po raz pierwszy.
__________________
And You see I cannot be forsaken...
Klikaj codziennie:
http://www.polskieserce.pl/
http://www.pustamiska.pl/
http://www.pajacyk.pl/
http://www.okruszek.org.pl/
Smynio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:05   #4315
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

No ja dziś robiłam zamówienie. Nie zamówiłam tego zestawu podróżnego bo wydaje mi się taki hmm byle jaki? no nie wiem. Napaliłam się na błyszczyk ten wysiskany za 6.90 i niestety nie było już
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:06   #4316
karolina1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 110
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Bardzo Was proszę o opinię co do jogurtowej maseczki z truskawkami?Stosujecie a może ktoś znajomy?
Proszę Was bardzo o opinię,bo chcę zamówić,ale zastanawiam się nad tą z minerałami z morza martwego a truskawkową
karolina1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:08   #4317
Smynio
Raczkowanie
 
Avatar Smynio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 374
GG do Smynio
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

- próbki perfum TTA Diamond są większe niż zazwyczaj wielkości jak te z Oriflame (tylko te zamówiłam i nie wiem czy inne też będą większe)[/QUOTE]

jesteś pewna, że są większe? też zamówiłam próbki TTA Diamond i z ciekawości porównałam je do zamawianych z kat.04 próbek Pur Blanca blossom i są rozmiarowo takie same
__________________
And You see I cannot be forsaken...
Klikaj codziennie:
http://www.polskieserce.pl/
http://www.pustamiska.pl/
http://www.pajacyk.pl/
http://www.okruszek.org.pl/
Smynio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:10   #4318
Kasiac89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 84
GG do Kasiac89
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez karolina1989 Pokaż wiadomość
Bardzo Was proszę o opinię co do jogurtowej maseczki z truskawkami?Stosujecie a może ktoś znajomy?
Proszę Was bardzo o opinię,bo chcę zamówić,ale zastanawiam się nad tą z minerałami z morza martwego a truskawkową

Weź z minerałami z morza martwego, bo ja słyszałam że ta truskawkowa dale tylko chwilowe nawilżenia. A ta z minerałami jest fantastyczna i ma bardzo fajną cenę w tym katalogu
Kasiac89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:11   #4319
avOniasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 196
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez 19patka88 Pokaż wiadomość
a nie mozesz zadzwonic jutro do avon i powiedziec zeby ci dołozycli ci go do zamówienia??

napisałam do nich maila jak mi do jutra nie odpisza to zadzwonie i zapytam.. a nóż widelec się uda

jestem w trakcie oglądania kat 08 przydałoby się..
mata plażowa
Bali bliss jak tylko zapach ładny to biore wszystko
tania tarka do stóp

a tak to pewnie lista się powiększy ,bo gdzie tam do tego katalogu..
avOniasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:13   #4320
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez karolina1989 Pokaż wiadomość
Bardzo Was proszę o opinię co do jogurtowej maseczki z truskawkami?Stosujecie a może ktoś znajomy?
Proszę Was bardzo o opinię,bo chcę zamówić,ale zastanawiam się nad tą z minerałami z morza martwego a truskawkową
i ta i ta dobra, ale mając wybierac bez porownania lepsza jest m martwe. bardziej bogata w minerały i lepszy efekt, cera odswiezona i gładka.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.