Krótkowidze łączmy się!!!;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-22, 15:40   #61
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

Cytat:
Napisane przez quietly
E tam, przesadzasz. Kupujesz etui na okulary, wkładasz je do torby, idizes zna basen, chowasz okulary do etui i siup do wody. Po drodze się nie zabijesz, ja mam większą wadę i jeszcze żyję po basenie

A skleroplastyka to nic innego, jak opasanie gałki ocznej. Na pewno wiesz, że im dłuższa gałak oczna, tym większa wada wzroku. Po skleroplastyce wada nie powiększa się, a jeśli już, to nieznacznie. Niektórym wada dalej rośnie, ale to chyba już zależy od człowieka i wady. Najlepiej spytaj się o to swojego okulistę.

Dziewczyny, która z Was ma wadę wrodzoną (oprócz mnie)? Kto z waszej rodziny nosi okulary?
Mi (a własciwie mojej mamie) okuliści powiedzieli jak miałam 3 latka, że już na całe życie okulary... i że od urodzenia mam wadę hmm ...
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 19:13   #62
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

A więc dołączam się Mam wadę -3,5 w obu oczach Jak na 15 lat, to dosyć sporą! Okulary mam nosić na stałe. No chyba, że zrobię w przyszłości operację... a taki mam zamiar!
tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 21:15   #63
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

No też jestem krótkowidzem, ale nie wiem jaką mam dokładnie wadę - tzn nie jest u mnie tak źle, pewnie to oscyluje gdzieś koło -1,5.
Bez okularów widzę jakoś więc nie jest ze mną tak źle nad jezioro mogę jezdzić i radzę sobie bez okularów w wodzie.

Gorzej np z numerami autobusów lub rozpoznawaniem ludzi z daleka. Nawet w okularach mam z tym niejaki problem poza tym moje okulary bardzo lubie i uważam, że ładnie w nich wyglądam.

A zabieg laserem ile kosztuje?
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 21:51   #64
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

ja jestem krotkowidz astygmatyk. Nie jest zle, ale czasem to strasznie denerwujące nie widziec pewnych napisow, zdarzen, twarzy z daleka :|
no i standardowo te male numerki na autobusach
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 12:28   #65
SophieNeveu
Rozeznanie
 
Avatar SophieNeveu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 565
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

Cytat:
Napisane przez tyneczka
A więc dołączam się Mam wadę -3,5 w obu oczach Jak na 15 lat, to dosyć sporą! Okulary mam nosić na stałe. No chyba, że zrobię w przyszłości operację... a taki mam zamiar!
-3,5 to dla ciebie spora? to co ja mam powiedzieć z moją -7..? marze o tym, zeby mieć chociaż -3,5...
__________________
Jesteś ograniczony tylko własną wyobraźnią.
SophieNeveu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 18:14   #66
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

A ile masz latek jeśli mozna zapytać?

Wada faktycznie spora... pozostaje mi współczuć
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 18:21   #67
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

22lata, 1 oko (nie wiem ktore) -4, drugie oko -3,5 + astygmatyzm, nosze brylki, nie jestem przekonana do soczewek, tzn nigdy osobiscie nie nosilam, ale boje sie cokolwiek robic przy oku, wiec odstrasza mnie wkladanie cos do niego, ehhh... no i tez chce lasera
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-26, 18:25   #68
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

16 lat.
-7 i -7,5


co rok powiększa się o jedną dioptrię.

soczewki oczywiście
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 18:29   #69
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

Cytat:
Napisane przez misioczat
Ja mam 29 lat i wade -1,75.
Tadam! Wczoraj bylam u okulisty i okazalo sie, ze mam w jednym oku -1,5, a w drugim -2 dioptrie, plus w jednym oku astygmatyzm kwalifikujacy sie juz do korekcji. Super. Musze teraz kupowac drogie soczewki toryczne. Aha i jeszcze okazalo sie, ze mam grudki na oczach spowodowane albo alergia albo wieloletnim noszeniem soczewek. Dostalam krople i mam to leczyc jednoczesnie minimalizujac noszenie soczewek, co oznacza koniecznosc zrobienia okularow. Grrr..
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 18:29   #70
Knife_Girl
Piekielnie Ubrunetowiona
 
Avatar Knife_Girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: świętokrzyskie ~> k. tego Miasta Cudów
Wiadomości: 6 824
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

24 lata.
Wada -2,25 i -2,75.
Oczywiście soczewki - od 6 lat je noszę i nie potrafiłabym bez nich żyć W pracy staram się zakładać okulary, żeby mi oczka odpoczeły (8h przed kompem) a soczewki wkładam dopiero przed wyjściem.
__________________
He's mine!

- A ty kto? - Dobra wróżka
- A czemu z siekierą?- A widzisz, jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

www.miauczykotek.pl
Knife_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 18:48   #71
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

Mam 27 lat, -2,5 i -1,75. Wada została wykryta w wieku 15 lat, od ok. 10 lat jest na tym samym poziomie. Na samym początku miałam okulary, ale w żaden sposób nie mogłam się do nich przyzwyczaić, więc używałam ich tylko czasem do oglądania TV, a w szkole siedziałam w pierwszych ławkach, by coś widzieć z tablicy. Po kilku latach, już po maturze, zmieniłam okulary na inne, ale też nie mogłam się do nich przyzwyczaić. Gdy zaczęłam zarabiać, sprawiłam sobie szkła kontaktowe i po prostu odżyłam. Noszę je od ponad 5 lat i nie wyobrażam sobie powrotu do okularów. Rzadko noszę nawet przeciwsłoneczne. Też myślę o operacji laserowej i nawet mam już na to pieniądze. Trzeba tylko znaleźć czas i zrobić badania. Mam nadzieję, że w tym roku się uda.

Cytat:
Napisane przez tak-po-prostu
pani w optyku mi powiedziala ze koszty soczewek sa okolo 60zł miesiecznie, czy rzeczywiscie tak jest?
Ja płacę 60 zł za parę soczewek trzymiesięcznych. Pewnie w przypadku innych soczewek cena jest jeszcze inna.

Edytowane przez annemon
Czas edycji: 2006-06-26 o 19:14
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-26, 23:33   #72
vie
Raczkowanie
 
Avatar vie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 90
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

Cytat:
Napisane przez SophieNeveu
Proszę, powiedzcie mi coś więcej o skleroplastyce...
tak jak napisała Quietyl. Zabieg (bo tak to nazywali , dla mnei jak operacja ) polega na tym ze hmm... wszczepiaja Ci takie trzy implanty do oka i w ten sposob gałka oczna nie wydłuża się. Mi po zabiegu wada powiększyła isę o 0.5 a minęły już trzy lata. Więc jestem bardzo zadowolona bo zawsze było diopria na rok . zanim mogłam miec wykonaną operację byłam na kontroli przez rok u lekarza (poniewaz mieszkam w całkiem innej miejscowosci, a tam trafiłam całkiem przypadkiem... wakacje w górach, zakład mikrochirurgii oka, to rodzice sie zainteresowali ) miałam robione na jedno oko (to z większą wada trochę) płaciłam 1300 zł (nie było refundowane dla mojego województwa, nie wiem jak ejst teraz). Jedyny minus to to ze wczesniej nie mialam astygmatyzmu, teraz mam minimalny w operowanym oku, ale ja tam nie widze roznicy. Dodam ze operacja jedno oko, a wada stanela w dwoch Ale tak jest czesto podobno.
No to było tak swoimi słowami. Dodam ze to wszystko w Szklarskiej Porębie

Pozdrawiam

PS aaa i po zabiegu jest srednio milo, bo moje białko oka było całe czerwone... no ale .... pamietam jak w autobusie jechałam i sie na mnie kazdy patrzył chwile, potem juz nie a jeden jakis facet tak długo az nie wysiadłam ciekawe co sobie pomyslal...
vie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 10:20   #73
maniutek-mania
Wtajemniczenie
 
Avatar maniutek-mania
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 096
GG do maniutek-mania Send a message via Skype™ to maniutek-mania
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

15 lat, -4.5 w obu oczach .
Okularki, ale się już tak do nich przywiązałam, że wiecie
maniutek-mania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 10:38   #74
quietly
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar quietly
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 879
GG do quietly
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

Ja skleroplastykę miałam robioną za darmo (fundowała Śląska Kasa Chorych) w klinice w Katowicach.
quietly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 12:03   #75
m@rusi@
Raczkowanie
 
Avatar m@rusi@
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Sanok
Wiadomości: 84
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

Mam 17 lat, okulary noszę 9 lat, wada -4,75 i rośnie co nie napawa mnie optymizmem na przyszłość.
m@rusi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 12:42   #76
aneczka.s
Raczkowanie
 
Avatar aneczka.s
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

20 lat, wada -2,5 jak skoncze 21 zamierzam zrobic operacje.
Nie jest to wielka wada ale juz teraz utrudnia mi życie. Nosze soczewki albo okulary - tylko wtedy gdy sa niezbedne ( nie lubie ani tego ani tego ).
__________________
Live life given now
Tomorrow can wait
Dance all through the night
Sleeping all day


aneczka.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 13:10   #77
maniutek-mania
Wtajemniczenie
 
Avatar maniutek-mania
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 096
GG do maniutek-mania Send a message via Skype™ to maniutek-mania
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

Cytat:
Napisane przez quietly
Dziewczyny, która z Was ma wadę wrodzoną (oprócz mnie)? Kto z waszej rodziny nosi okulary?
U mnie w rodzinie wszyscy noszą okulary (Mama, tata no i mój brat )
A wada jest nie tyle wrodzona, co jest wynikiem przebytej jaskry
maniutek-mania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 14:06   #78
Kaszanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 129
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

Wstyd, ale nie pamiętam jaką mam wadę... O ile dobrze kojarzę chyba -4 na lewym i -4,5 na prawnym. Jak to sprawdzić? Noszę okulary od 8 roku życia. I lubię je więc nawet nie myślę o zmianie na soczewki. Tym bardziej że nie potrafiłabym sobie ich wsadzić do oka.
Kaszanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 14:17   #79
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

Mam 20 lat i -4,5 na każdym oku.W mojej rodzinie tylko ja nosze okulary a i w moim otoczeniu nikt nie ma tak dużej wady,strasznie jakoś mnie to przygnębia jak ktos"ile?!?!czy ty coś widzisz,strasznie duzo"itd. Noszę szkła,do tv czy komputera przeważnie zakładam okulary.Ostatnio chyba cos mi się pogorszyło(sesja)albo to tylko przemeczenie....odpoczne i udam się do okulisty. Pozdr
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-27, 14:43   #80
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

-1,5 i - 1,25 nigdy nie nopsiłam okularów (tylko "do tablicy" , poniważ od rau bolała mnie głowa. Dwa lata temu zaczełam nosic soczewki, jestem nawet zadowolona.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 14:55   #81
LifeByEsprit
Rozeznanie
 
Avatar LifeByEsprit
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pomorze:)/Sopot
Wiadomości: 630
GG do LifeByEsprit
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

to ja tez mam 19 lat i wade -5,5D na oba oczeta nosze soczewki kontaktowe ale podobnie ja zalozycielka watku mam zamiar zrobic sobie korekte laserem
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny 28.06.2011
Nasz ślub 31.08.2013


Bloguje...
LifeByEsprit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 15:03   #82
LifeByEsprit
Rozeznanie
 
Avatar LifeByEsprit
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pomorze:)/Sopot
Wiadomości: 630
GG do LifeByEsprit
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

Cytat:
Napisane przez Kaszanna
Wstyd, ale nie pamiętam jaką mam wadę... O ile dobrze kojarzę chyba -4 na lewym i -4,5 na prawnym. Jak to sprawdzić? Noszę okulary od 8 roku życia. I lubię je więc nawet nie myślę o zmianie na soczewki. Tym bardziej że nie potrafiłabym sobie ich wsadzić do oka.
o soczewki sie nie martw sprobuj raz a nigdy sie z nimi nie rozstaniesz i gwarantuje ci ze szybko nauczysz sie z zakladaniem ich ja nosze soczewki juz ponad 3 lata i zalozenie ich zajmuje mi ok 30s. zakladam je juz nawet bez lusterka tylko "na pamiec" naprawde polecam bo sa bardzo wygodnym wynalazkiem
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny 28.06.2011
Nasz ślub 31.08.2013


Bloguje...
LifeByEsprit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 15:35   #83
nefretam
Raczkowanie
 
Avatar nefretam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 395
GG do nefretam
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

Mam 16 lat -2.5 w prawym w lewym 0 (ludzie zawsze się dziwią). Okulary zaczęłam nosić w wieku 2 lat, zaczynałam od +4 chyba. Nosze soczewkĘ od ponad roku, ale popołudniami i jak nie wychodze to okularki
nefretam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 22:28   #84
wnika
Zadomowienie
 
Avatar wnika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 991
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

ja mam 18 lat i -0,5 i -0,75 wiec niby malo ale i tak komplikuje zycie
teoretycznie okulary nosze od 6 lat a praktycznie jedynie wtedy gdy nie widze w szkole na tablice lub zbyt dlugo siedze przed kompem, soczewek nie nosze bo moja okulistka nie poleca kontaktow do tak malej wady. to prawda ze sa jakies przeciwwskazania czy to jedynie jej przekonania? spotkalam sie z roznymi opiniami i nie wiem ktore sa sluszne a dosc mam rozmazanych widoczkow no i nie skusze sie na dluzszy czas na okulary bo to dla mnie bardzo niewygodne...
wnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 22:34   #85
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

hej mam 18 lat wadę -3,5 , -3 i ciągle sie pogarsza nie wiem co to bedzie... pewnie sto piątki ślepki albo stówki niewidki w przyszłości najgorzej jest na basenie... ale jakos daje rade ... fajnie ze nie jestem sama...
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 22:50   #86
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

Ten wątek to wygląda jak klub AA: mam ... lat, wada ..., noszę okulary/soczewki od...

Dołączam się: 17 lat, -2,5 i -3 (nigdy nie pamiętam, które oko ile), wzrok pogorszył mi się gdzieś między 13/14 rokiem, noszę soczewki, bo nieznoszę okularów . Od roku na szczęście wada mi się nie ruszyła, a wcześniej spadała średnio o 1 na rok.
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 09:47   #87
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

Cytat:
Napisane przez i_n_e_s
Ten wątek to wygląda jak klub AA: mam ... lat, wada ..., noszę okulary/soczewki od...

Dołączam się: 17 lat, -2,5 i -3 (nigdy nie pamiętam, które oko ile), wzrok pogorszył mi się gdzieś między 13/14 rokiem, noszę soczewki, bo nieznoszę okularów . Od roku na szczęście wada mi się nie ruszyła, a wcześniej spadała średnio o 1 na rok.
faktycznie tak wygląda
Też się cieszę że nie jestem sama. Od razu człowiekowi raźniej- kiedy ma świadomość, że nie jest sam. Że ktoś też przeżywa te "trudy i znoje" życia jako ślepawka
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 22:21   #88
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

Cytat:
Napisane przez jaszmurka
faktycznie tak wygląda
Też się cieszę że nie jestem sama. Od razu człowiekowi raźniej- kiedy ma świadomość, że nie jest sam. Że ktoś też przeżywa te "trudy i znoje" życia jako ślepawka
hihi niooo fajnie ze jestescie
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 23:00   #89
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

Ja też się dołączam.
Mam 17 lat, i wadę wrodzoną- po tacie, -5.5 na obu oczkach, od roku noszę soczewki. Od 9 roku nosiłam okulary, a wada pogłebia się stopniowo wraz ze wzrostem. Każda wizyta u okulisty jest dla mnie horrorem, boję się, że trzeba będzie coraz to mocniejsze szkła :/ Też w przyszłości chciałabym laser.
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 11:00   #90
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Krótkowidze łączmy się!!!;)

A ja się zastanawiam skąd wada u mnie Nikt w mojej rodzinie nie jest krótkowidzem- ani od strony mamy, ani taty... dalekowidzem zeszta też nie jakaś pechowa jestem

Wada mi stanęła i zastanawiałam się dlaczego. Teraz już wiem- przestałam rosnąć Niby takie proste, a gdyby nie kasia89 bym na to nie wpadła

Hehehe, faktycznie to wygląda jak kub AA Ale przynajmniej tutaj czuje się normalna [chociaż mam jedną z największych wad] i wiem, że jest na świecie ktoś kto wie jak to jest, kiedy własnego odbicia w lustrze się wyraźnie nie widzi Bo wszyscy to zawsze robią wielkie oczy [o takie o ---> ] jak mówię jakią mam wadę
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.