Wszystko o Avonie - część 16 - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-18, 11:40   #511
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez Kairra Pokaż wiadomość
zaszła pomyłka. nie bierze się pod uwagę katalogu 2 i 3 tylko 1 i 2

"Złóż zamówienie w katalogach
01/2011 na kwotę min. 200 zł
oraz
02/2011 na kwotę min. 200 zł
i zamów w katalogu 02/2011
w cenie 4,90 zł
PALETKĘ ZODIAK - zestaw 8 odcieni Tempting Tones

Kod produktu: 80051
Wartość produktu: 40 zł "
Tak, przepraszam, dałam przesunięcie katalogów, dot tylko kat.01 i 02 i w dwójce wpisuje się kod .....
Przepraszam
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 11:43   #512
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez wera2604 Pokaż wiadomość
w koncu ktos jest wyzszy od niejbo zawsze wygladało ze ona tutaj jest guru...
Dajcie już spokój tym klótniom. Aneszna jest tutaj bardzo potrzebna i pomocna, przesadziłaś WERA z tym guru. Każdemu może się zdarzyć pomyłka.
Kiedyś na forum było bardzo dużo fajnych osób, przede wszystkim bardzo pomocnych, ale jak widać uciekły, nie dajmy tym które zostały powodów do zamilknięcia. Proszę o rozejm i miłą atmosferę.

Mnie niestety dotychczas nie udało się sprzedać wody Spolight, albo klientki biorą wody perfumowane, albo toaletowe, ale te w dużo niższych cenach, z niższej półki.Najlepiej niezmiennie od już dłuższego czasu sprzedaje mi się woda toaletowa Passion Dance.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 11:54   #513
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

trochę byłam w szoku jak mi podczas składania zamówienia zestawy uwodzicielki wyskoczyły po 77,99 mimo spełnienia warunków, na szczęście w ostatnim kroku już były policzone po 19,9, a już myślałam że mi się zamówienie zdublowało, bo wartość zamówienia ponad 400 zamiast ponad 200, moja znajoma też konsultantka kiedyś tak miała wszystko co zamówiła przyszło jej podwójnie, ale niezła jest bo zamiast odesłać to i tak wszystko sprzedała ja też nigdy nie robię zwrotów bo się nie opłaca, szkoda zachodu ale z podwójną ilością to chyba bym musiała
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 12:04   #514
malutka84
Zakorzenienie
 
Avatar malutka84
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 584
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Dajcie już spokój tym klótniom. Aneszna jest tutaj bardzo potrzebna i pomocna, przesadziłaś WERA z tym guru. Każdemu może się zdarzyć pomyłka.
Kiedyś na forum było bardzo dużo fajnych osób, przede wszystkim bardzo pomocnych, ale jak widać uciekły, nie dajmy tym które zostały powodów do zamilknięcia. Proszę o rozejm i miłą atmosferę.

Mnie niestety dotychczas nie udało się sprzedać wody Spolight, albo klientki biorą wody perfumowane, albo toaletowe, ale te w dużo niższych cenach, z niższej półki.Najlepiej niezmiennie od już dłuższego czasu sprzedaje mi się woda toaletowa Passion Dance.
U mnie najlepiej schodzi incandessence i little black dress choć ostatnio dużo męskich się ruszyło, nawet ku mojemu zaskoczeniu Today dla niego
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
malutka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 12:22   #515
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Ja bardzo lubię płyny z Avonu i mnie nie wysuszają Miałam najpierw białą czekoladę potem truskawkę z kremem(fajnie się pienił -wlewałam jedną nakrętkę)Ten z brzoskwinią i wanilią też cudo, ale już tak mocno się nie pieni...
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 12:22   #516
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Hej dziewczyny!
A ja mam pytanie odnośnie zapachów żeli Senses. Z czym Wam się kojarzą/jak pachną Mystique, Moonlight i All yours?
Byłabym wdzięczna za odpowiedzi
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 12:29   #517
Mortyshja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 876
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Temat: Zmiana produktu w programie Lojalnościowym na Katalog 02/2011(TS 04/2011)
Drogie Konsultantki,Drodzy Konsultanci,
w Programie Lojalnościowym na K02 (K04 TS) została wprowadzona zmiana produktu z Pianki Podkreślającej Skręt do Każdego Rodzaju Włosów na Róż w kamieniu RUSSET.
W związku z powyższym zmieniła się cena zestawów:
* przy sprzedaży w wysokości 5 000,00zł cena zestawu wynosi 18,50 zł ( wcześniejsza cena to 18,00zł)
* przy sprzedaży w wysokości 10 000,00zł cena zestawu wynosi 30,50 zł ( wcześniejsza cena to 30,00zł)
W 3 kroku procesu składania zamówień nadal widoczny jest produkt Pianka Podkreślająca Skręt do Każdego Rodzaju Włosów do środy 19 stycznia 2011.
Przepraszamy za zmiany w ofercie
Pozdrawiamy
Dział Obsługi Konsultantek




Wiadomość ze strefy

__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... bo nie jesteś sam...


Mortyshja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 12:35   #518
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
A ja mam pytanie odnośnie zapachów żeli Senses. Z czym Wam się kojarzą/jak pachną Mystique, Moonlight i All yours?
Byłabym wdzięczna za odpowiedzi
Mystique jak dla mnie jest za ostry. Nie wiem zcemu ale kojarzy mi się z wiśniami All yours i Moonlight nie posiadam
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 13:01   #519
emza
Rozeznanie
 
Avatar emza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 502
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
A ja mam pytanie odnośnie zapachów żeli Senses. Z czym Wam się kojarzą/jak pachną Mystique, Moonlight i All yours?
Byłabym wdzięczna za odpowiedzi
Mystique tak jak poprzeniczka pisała kojarzy sie z wisniami ale ja bardzo lubie ten zapach i dosc czesto klientki go zamawiaja, choc Lagoona nic nie przebije. All yours jest takim ciepłym zapachem, trudno okreslic, był kiedys na wakacje taki fioletowy nie pamietam juz nazwy i wg mnie są bardzo podobne.
__________________
Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego


Licencjonowana Kosmetolog


Studia magisterskie:

1. Kosmetologia PUM
2. technologia chemiczna ZUT
emza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 13:14   #520
malutka84
Zakorzenienie
 
Avatar malutka84
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 584
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Czy wie ktoś na jakiej stronie można zobaczyć avon magazine z niemiec???
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
malutka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 13:16   #521
meakeangel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sulmierzyce
Wiadomości: 512
GG do meakeangel
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Co myślicie poczkeac aż ucho się urwie czy wysłac naderwane cy w ogole urwac c i wyslać ? Dodam, że została mi 2 letnia gwarancja , bo 3 miesieczna juz niewazna.
__________________
W prezencie urodzinowym dostałam Jego,
http://suwaczki.slub-wesele.pl/200802183338.html
meakeangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 13:21   #522
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez meakeangel Pokaż wiadomość
Co myślicie poczkeac aż ucho się urwie czy wysłac naderwane cy w ogole urwac c i wyslać ? Dodam, że została mi 2 letnia gwarancja , bo 3 miesieczna juz niewazna.

Jeśli chcesz wymienić, to wyślij już, aby mieli co dać na wymianę. jeśli chcesz zwrot pieniędzy to musisz sama zadecydować. I tak, i tak muszą Ci uznać reklamację.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 13:27   #523
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Ja bym się już udała z tym do avonu. Jak to się mówi-im szybciej, tym lepiej.

Moonlight miałam ale nie umiem porównać zapachu. Jest ładny i delikatny. A co do lagoona to racja, nic go nie przebije
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 13:31   #524
8katharina8
Rozeznanie
 
Avatar 8katharina8
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 762
GG do 8katharina8
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Bardzo fajna! Nie zastanawiaj się i ją bierz
Pojemna, wygodna, da się założyć na ramię, da się prać w pralce
Trochę drażni mnie jej składanie, ale to kwestia przyzwyczajenia
A teczka A4 do niej wejdzie?
i co z tym "składaniem"? czemu ją składasz?

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
Ja bym się już udała z tym do avonu. Jak to się mówi-im szybciej, tym lepiej.

Moonlight miałam ale nie umiem porównać zapachu. Jest ładny i delikatny. A co do lagoona to racja, nic go nie przebije
u mnie w zamówieniach wśród klientek też króluje Lagoon
__________________
Lubisz kosmetyki AVON? Zamawiasz? A chciałabyś zamawiać taniej? Skontaktuj się ze mną a założę Ci konto w Avon i dołączę do swojego zespołu. Przekonaj się sama już teraz.

https://start.avonpolska.pl/storage/...banner-1-1.png
8katharina8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 13:37   #525
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez meakeangel Pokaż wiadomość
Co myślicie poczkeac aż ucho się urwie czy wysłac naderwane cy w ogole urwac c i wyslać ? Dodam, że została mi 2 letnia gwarancja , bo 3 miesieczna juz niewazna.
chyba raczej nie uznają takiej gwarancji bo jeśli chodzi o gwarancję to uznają taką z winy producenta, a to że torba się przetrze, urwie ucho czy popsuje suwak to jest zwykłe zużycie materiału, trzeba wyrzucić i kupić nową nic nie jest wieczne
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 13:45   #526
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
chyba raczej nie uznają takiej gwarancji bo jeśli chodzi o gwarancję to uznają taką z winy producenta, a to że torba się przetrze, urwie ucho czy popsuje suwak to jest zwykłe zużycie materiału, trzeba wyrzucić i kupić nową nic nie jest wieczne
Koleżanka reklamowała ostatnio zwykła torebkę (nie z avonu) bo cała podszewka jej się popruła i jej przyjęli, naprawili. Ucho należy do jednych z najważniejszych elementów torebki więc wydaje mi się, że powinni ta reklamację przyjąć.
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 13:53   #527
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
Koleżanka reklamowała ostatnio zwykła torebkę (nie z avonu) bo cała podszewka jej się popruła i jej przyjęli, naprawili. Ucho należy do jednych z najważniejszych elementów torebki więc wydaje mi się, że powinni ta reklamację przyjąć.
może i masz rację nie mam na tym polu doświadczenia, bo jak coś mi sie psuje to kupuje nowe, raz tylko mąż kupił mi kolczyki srebrne i na drugi dzień oczko wypadło to odniosłam do naprawy w ramach reklamacji, czekałam 2 tygodnie więc następnym razem jak mi w pierścionku oczko wypadło to naprawiłam już na własny koszt i miałam tego samego dnia a jeśli chodzi o avon to jeszcze mi się nic nie popsuło, dziwi mnie tylko, że uznają takie reklamacje
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 14:21   #528
mistress88
Zadomowienie
 
Avatar mistress88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 518
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość

Dobra torebka nie powinna się zrywać, jak nawrzucamy co popadnie. No z wyjątkiem cegieł. Tym się charakteryzuje dobra torebka. Powinna być wytrzymała, z wytrzymyłach materiałów. Avonowe najlepsze pod tym względem nie są, wiemy to z tego forum .
Są też oczywiście modele lepsze i gorsze... Ja mam kilka torebek avonowych (Philippa, Babette, mała granatowa) i trzymają się ok, ale ja ich używam sporadycznie, wymiennie, więc się nie dziwię, ze nic się z nimi nie dzieje.
A mam też przykład z innej firmy, gdzie torebkę nosiłam codziennie, przez kilka lat wypełnioną ciężarami, książkami, zakupami, ze mi się kręgosłup uginał... i nic się z nią nie stało więc da się taką torebkę wyprodukować
Zgadzam się w 100%! tym bardziej, że ja zwykle noszę tyle rzeczy i książek, że moja torba zawsze jest bardzo ciężka... Tę której używam obecnie mam ze straganu za 50 zł, a mam ją już 1,5 roku właściwie codziennie i dopiero z miesiąc temu zaczęło trochę ucho odchodzić, muszę przyszyć dlatego na torby Avonowe się nie skuszę, chyba że jakąś na lato albo na imprezy na drobiazgi faktycznie
__________________

mistress88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 14:22   #529
8katharina8
Rozeznanie
 
Avatar 8katharina8
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 762
GG do 8katharina8
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
może i masz rację nie mam na tym polu doświadczenia, bo jak coś mi sie psuje to kupuje nowe, raz tylko mąż kupił mi kolczyki srebrne i na drugi dzień oczko wypadło to odniosłam do naprawy w ramach reklamacji, czekałam 2 tygodnie więc następnym razem jak mi w pierścionku oczko wypadło to naprawiłam już na własny koszt i miałam tego samego dnia a jeśli chodzi o avon to jeszcze mi się nic nie popsuło, dziwi mnie tylko, że uznają takie reklamacje

"100% GWARANCJI
Jeśli Wy nie jesteście zadowoleni, to my też nie. Można więc w ciągu 3 miesięcy za pośrednictwem Konsultantki zwrócić produkt, który nie spełnił Waszych oczekiwań, a my wymienimy go albo oddamy pieniądze. I wszyscy będą zadowoleni."

zacytowałam tekst z okładki katalogu
__________________
Lubisz kosmetyki AVON? Zamawiasz? A chciałabyś zamawiać taniej? Skontaktuj się ze mną a założę Ci konto w Avon i dołączę do swojego zespołu. Przekonaj się sama już teraz.

https://start.avonpolska.pl/storage/...banner-1-1.png
8katharina8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 14:41   #530
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Pytanie do trendujących jaki jest opust na ten drugi produkt Advance Techniques (K2/2011, str 81-83) - wypracowany, czy traktują to jako ofertę wiązaną
wg mnie wypracowany powinien być, skoro na liście AM nie widać AT

Edytowane przez patusia22
Czas edycji: 2011-01-18 o 14:45
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 15:57   #531
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

patusia22

Na stronie http://www.avon-forum.ru/4images/details.php?image_id=1702 7 zobaczyłam oprócz szminki Tangerine, próbkę najnowszego kremu pod oczy Anew Platinum.

Czy ja ślepa jestem, czy u nas na formularzu nie ma tych probek i dlatego nie moża ich zamówić ?

Edytowane przez MaT
Czas edycji: 2011-01-18 o 16:08
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 16:30   #532
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

A jak pachnie żel Senses Lagoon? jak owoce tropikalne typu mango,melon? bo jesli tak,to Strasznie lubię zapach melona,mango,i wezmę sobie z katalogu balsam do ciała lub mgiełkę Naturals owoc granatu i mango A póki co z żeli Senses najbardziej lubię zapach Enchanted,taki troszkę jak guma balonowa z czymś jeszcze takim zielonym,bambusowym czy cuś

U mnie z perfum najlepiej się sprzedają Incandessence i Far Away
Incandessence są piękne,strasznie je lubię na wiosnę.A dziś pachnę Tomorrow
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 16:36   #533
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez emza Pokaż wiadomość
Mystique tak jak poprzeniczka pisała kojarzy sie z wisniami
Z wiśniami?
Dla mnie to zapach różano-jasminowy, jak w różowej serii SSS.

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez wera2604 Pokaż wiadomość
w koncu ktos jest wyzszy od niejbo zawsze wygladało ze ona tutaj jest guru...
Guru w tym wątku jestem tylko i wyłącznie JA
więc sugeruję milsze wypowiedzi

Pomyłki każdemu się zdarzają, więc bez kąśliwych uwag proszę.


__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 16:53   #534
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez 8katharina8 Pokaż wiadomość
u mnie w zamówieniach wśród klientek też króluje Lagoon
a u mnie Tropics góruje... Lagoon na drugim miejscu a najgorzej schodzi Reflection

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Każdy produkt kupiony w UE ma dwa lata gwarancji.Nie ważne co pisze sprzedający. Ważny jest tylko dowód zakupu czyli w naszym przypadku faktura.
No tak, tylko skąd ja wezmę ta fakturę

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Pytałam o nową wodę Black Suede... i tak myślę że jak za 5zł to może i cuchnąć... zamówię
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 16:55   #535
OnlyOnce
Raczkowanie
 
Avatar OnlyOnce
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 193
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Tak was poczytałam.. zabierając sobe tym samym czas na drzemkę, eh ;x

Złożyłam dziś dopiero na trzeci,na kuriera..Jutro mam nadzieję będzie, bo już zafakturowane
Dziś ogłosiłam,że pojutrze nowy katalog co spotkało się z : NARESZCIE . He :d

Co do żeli pod prysznic mały brat podsunął mi pomysł,że przecież pachną bardzo podobnie do owoców.. no czy tam warzyw ;d
Otóż właśnie lagoon porównałabym tak trochę do ogórka ;] jednocześnie taki delikatny i nieco słodszy niż ogórek ale i tak pozostaje delikatny.. no polubiłam
Ja osobiście zakochałam się w Garden of Eden.. przepiękny. Warto!
I różowiutki <3

Co do avonowskich torebek to szczerze mówiąc średnio im ufam,może dlatego, że jeszcze na żadną się nei skusiłam.. jakoś od jakiegoś czasu polowałam na Heidi.. ale w kkońcu za dużo osób ją ma i już mi się tak nie podoba.. ^^
Chciałam zamówić Spotlight jedne dla siebie,drugie z myślą, że się sprzedadzą.. bo w sumie opłaca się przy opuście 40 % jaki dawali jak wchodziły.. ale jak widzę, ile kosmetyków leży to jakoś mi się odechciało.. a szkoda ,bo przepiękne są według mnie

Chociaż Spotlight przyjdą na pocieszenie.. :P
A i dla perfumomaniaczek - jeśli któraś byłaby zainteresowana:
http://allegro.pl/puma-animagical-20...416064585.html
Wybaczcie leciutki offtop
OnlyOnce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 17:01   #536
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Mi tak jak Hosence zapach Mystique kojarzy się z jaśminem i różami...taki bardzo intensywny...nie przepadam za nim, ale u mnie zamawiają go kobiety w średnim wieku(czyt. koło 50lat) Ja też najbardziej lubię Lagoon i Enchanted Ciężko rozłożyć ten pierwszy na czynniki pierwsze...na pewno jest świeży
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 17:19   #537
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość


Guru w tym wątku jestem tylko i wyłącznie JA
więc sugeruję milsze wypowiedzi

Pomyłki każdemu się zdarzają, więc bez kąśliwych uwag proszę.


dziękuję Hosenko, na ciebie zawsze można liczyc
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 17:39   #538
wera2604
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 102
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Mi tak jak Hosence zapach Mystique kojarzy się z jaśminem i różami...taki bardzo intensywny...nie przepadam za nim, ale u mnie zamawiają go kobiety w średnim wieku(czyt. koło 50lat) Ja też najbardziej lubię Lagoon i Enchanted Ciężko rozłożyć ten pierwszy na czynniki pierwsze...na pewno jest świeży
tez nie lubie Mystigue fe..
za to Lagoon bardzo, a tkaze ktory juz wycofali imagine boski,
enchanted fajny mam ale nie robi na mnie wraznia, moj synek mowi ze mama myje sie buma, bo dosłownie tak pachnie...
aloha tez fajny lecz wycofany..co dobre wycofuja...
wera2604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 17:44   #539
sasenka
Zakorzenienie
 
Avatar sasenka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8 637
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez wera2604 Pokaż wiadomość
tez nie lubie Mystigue fe..
za to Lagoon bardzo, a tkaze ktory juz wycofali imagine boski,
enchanted fajny mam ale nie robi na mnie wraznia, moj synek mowi ze mama myje sie buma, bo dosłownie tak pachnie...
aloha tez fajny lecz wycofany..co dobre wycofuja...
No własnie imagine był bardzo ładny a ledwo co wszedł to go już wycofali...
sasenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 17:49   #540
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Dostałam dziś paczkę, a w niej dla mnie torebka Courtney- bardzo fajna, milion razy ładniejsza od Hazel, którą niedawno zwróciłam(oczywiście wg mnie) Cienie Shock Amethyst inne niż w katalogu- przygaszony fiolet z przebłyskami granatu(jak już pisała któraś z Was kochane). Niestety po nałożeniu tego cienia dostałam taką reakcję alergiczną, że mało sobie oczu nie wydrapałam
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.