Listopadówki 2017 cz. 2 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-03, 09:28   #1651
201707171552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 036
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Dzięki za informację o progesteronie




Ale słabo :/
Ja tak w pierwszej ciąży leżałam bez sensu. Wylądowałam w szpitalu z krwawieniem. Pobrali wymaz z pochwy, czy nie ma bakterii. Czekałam 10 dni. Po 10 dniach stwierdzili, ze mogę iść do domu. Dostałam wypis, a na wypisanie napisane, ze mam bakterię. Gdybym nie przeczytała to nawet bym nie wiedziała. Koniec końców okazało się, ze wynik był już 4 dnia mojego pobytu, ale nikt go nie sprawdził. Na wyjście dostałam globulki do domu. Porażka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie podobną sytuacja tylko bez szpitala... prawie 4 tygodnie temu oddalam mocz do badania... zero telefonu z tym czy cos się dzieje czy nie a kilka dni temu poszłam bo bolał mnie brzuch i się okazało ze mam bakterie co jestem pewna ze wcześniej było wiadomo w wynikach moczu bo już wcześniej mnie od czasu do czasu bolał brzuch przy oddawaniu moczu...
Dobrze się czulas po tych globulkach czy nie pamiętasz? Bo dla mnie jest tak gorąco ze w nocy się w ogóle nie przykrywam a rano budze się oblana potem... a dodam ze temperatura u mnie byla srednia ostatnio i padal deszcz... to może być wina globulek czy może tak mi skacze temperatura z powodu ciazy ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201707171552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 09:33   #1652
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez DkR Pokaż wiadomość
U mnie podobną sytuacja tylko bez szpitala... prawie 4 tygodnie temu oddalam mocz do badania... zero telefonu z tym czy cos się dzieje czy nie a kilka dni temu poszłam bo bolał mnie brzuch i się okazało ze mam bakterie co jestem pewna ze wcześniej było wiadomo w wynikach moczu bo już wcześniej mnie od czasu do czasu bolał brzuch przy oddawaniu moczu...
Dobrze się czulas po tych globulkach czy nie pamiętasz? Bo dla mnie jest tak gorąco ze w nocy się w ogóle nie przykrywam a rano budze się oblana potem... a dodam ze temperatura u mnie byla srednia ostatnio i padal deszcz... to może być wina globulek czy może tak mi skacze temperatura z powodu ciazy ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Oj niestety nie pamietam już.
Ale przed ciąża teraz miałam zapalenie przydatkow i globulki. Nazwy niestety nie pamiętam. Ale miałam po nich kołatanie serca, zawrotu głowy, dusznosci.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 10:59   #1653
201707171552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 036
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Oj niestety nie pamietam już.
Ale przed ciąża teraz miałam zapalenie przydatkow i globulki. Nazwy niestety nie pamiętam. Ale miałam po nich kołatanie serca, zawrotu głowy, dusznosci.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam arilin. Ale dziekuje za odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201707171552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 11:55   #1654
PPPatinka
Rozeznanie
 
Avatar PPPatinka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 859
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez DkR Pokaż wiadomość
U mnie podobną sytuacja tylko bez szpitala... prawie 4 tygodnie temu oddalam mocz do badania... zero telefonu z tym czy cos się dzieje czy nie a kilka dni temu poszłam bo bolał mnie brzuch i się okazało ze mam bakterie co jestem pewna ze wcześniej było wiadomo w wynikach moczu bo już wcześniej mnie od czasu do czasu bolał brzuch przy oddawaniu moczu...
Dobrze się czulas po tych globulkach czy nie pamiętasz? Bo dla mnie jest tak gorąco ze w nocy się w ogóle nie przykrywam a rano budze się oblana potem... a dodam ze temperatura u mnie byla srednia ostatnio i padal deszcz... to może być wina globulek czy może tak mi skacze temperatura z powodu ciazy ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziewczyny GRATULUJE udanych wizyt coraz wiecej z nas zna płeć maluszków ale SUPER tez czekam do czwartku☺

Mamusie szpitalne wiem ze macie dość szpitala ja osobiscie tez nie znosze szpitali ale pamietajcie ze to wszystko dla maluszkow a jak juz wreszcie przytulimy te kruszynki to szybko w niepamięć pójdą te niedogodności

Co do psiakow ja mam mopsice 8kg zywej wagi ktora spi z nami przed ciąża a nawet do 7 tyg zanim sie dowiedzialam ze jestem w ciazy uwielbiala spać na moim brzuchu to udalo mi sie jakos zwalczyc☺ ale mam jeszcze nie obliczalnego kota ktory staje na poreczy sofy i potrafi przeskoczyć przez pol łóżka chodz nie śpi znami zawsze sie boje ze nie wyrobi i wpadnie mi na brzuch wiec jak go widze zaraz sie obracam eh te zwierzeta☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez DkR Pokaż wiadomość
U mnie podobną sytuacja tylko bez szpitala... prawie 4 tygodnie temu oddalam mocz do badania... zero telefonu z tym czy cos się dzieje czy nie a kilka dni temu poszłam bo bolał mnie brzuch i się okazało ze mam bakterie co jestem pewna ze wcześniej było wiadomo w wynikach moczu bo już wcześniej mnie od czasu do czasu bolał brzuch przy oddawaniu moczu...
Dobrze się czulas po tych globulkach czy nie pamiętasz? Bo dla mnie jest tak gorąco ze w nocy się w ogóle nie przykrywam a rano budze się oblana potem... a dodam ze temperatura u mnie byla srednia ostatnio i padal deszcz... to może być wina globulek czy może tak mi skacze temperatura z powodu ciazy ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jesli chodzi o temperature ciala ja przed ciąża okropny zmarzluch a teraz tz mowi ze grzeje jak piec i ciagle sie odkrywam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PPPatinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 12:10   #1655
dwakolory1
Wtajemniczenie
 
Avatar dwakolory1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: zachodnioporskie
Wiadomości: 2 573
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Mi pobrali leukocytoze. Dziś ma być wynik. Chodzi o to czy nie na infekcji i czy ta wydzielina to tylko wydzielina czy wody sie sączą.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.09.2003 r.- Kubuś
19.05.2016 r.- panna z odzysku

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc

dwakolory1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 12:13   #1656
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dwakolory1 Pokaż wiadomość
Mi pobrali leukocytoze. Dziś ma być wynik. Chodzi o to czy nie na infekcji i czy ta wydzielina to tylko wydzielina czy wody sie sączą.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A domowymi sposobami da się to sprawdzić??
Niby wczoraj wszystko było ok z wodami, ale ch wie...
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 12:17   #1657
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez PPPatinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny GRATULUJE udanych wizyt coraz wiecej z nas zna płeć maluszków ale SUPER tez czekam do czwartku☺

Mamusie szpitalne wiem ze macie dość szpitala ja osobiscie tez nie znosze szpitali ale pamietajcie ze to wszystko dla maluszkow a jak juz wreszcie przytulimy te kruszynki to szybko w niepamięć pójdą te niedogodności

Co do psiakow ja mam mopsice 8kg zywej wagi ktora spi z nami przed ciąża a nawet do 7 tyg zanim sie dowiedzialam ze jestem w ciazy uwielbiala spać na moim brzuchu to udalo mi sie jakos zwalczyc☺ ale mam jeszcze nie obliczalnego kota ktory staje na poreczy sofy i potrafi przeskoczyć przez pol łóżka chodz nie śpi znami zawsze sie boje ze nie wyrobi i wpadnie mi na brzuch wiec jak go widze zaraz sie obracam eh te zwierzeta☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------


A jesli chodzi o temperature ciala ja przed ciąża okropny zmarzluch a teraz tz mowi ze grzeje jak piec i ciagle sie odkrywam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mam podobnie, wczesniej zmarzluch, a teraz ciagle mi goraco, wieczorami nie moge wytrzymac, ciagle sie odkrywam
chise jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-03, 12:53   #1658
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

U nas w domu od rana dramat. Po przebudzeniu sie maz chcial zebym go poglaskala po glowie i chcial mi ja polozyc na nogi, ale wycelowal na brzuch. Nie zrobil tego lekko, ale tez nie z calej sily. Nic mnie nie boli, nic mi nie jest, ale on jest przerwazony, co chwile pyta czy na pewno nic mnie nie boli..
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 13:12   #1659
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
U nas w domu od rana dramat. Po przebudzeniu sie maz chcial zebym go poglaskala po glowie i chcial mi ja polozyc na nogi, ale wycelowal na brzuch. Nie zrobil tego lekko, ale tez nie z calej sily. Nic mnie nie boli, nic mi nie jest, ale on jest przerwazony, co chwile pyta czy na pewno nic mnie nie boli..
Czyli podobnie jak u mnie
Leż, odpoczywaj, będzie wszystko ok

Ja wstałam zrobić sobie kanapkę, jadłam na siedząco, jak się kładłam to taki skurcz miałam brzucha, że aż w doł (no kumacie) poczułam i stwierdziłam, że nope- nie będę nawet wstawać jedzenia robić. Aż mąż wróci będę głodować
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 13:21   #1660
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
A domowymi sposobami da się to sprawdzić??
Niby wczoraj wszystko było ok z wodami, ale ch wie...
Da się. Są specjalne paski do kupienia w aptece.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 14:54   #1661
dwakolory1
Wtajemniczenie
 
Avatar dwakolory1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: zachodnioporskie
Wiadomości: 2 573
Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Da się. Są specjalne paski do kupienia w aptece.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mi tez tymi paskami sprawdzają. Lakmusowe czy coś. Jak mi robili to był żółty to mówią ze Ok.
Leukocytoza jest Ok. Wkładki każą składać czy są mocno mokre.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Czyli podobnie jak u mnie

Leż, odpoczywaj, będzie wszystko ok



Ja wstałam zrobić sobie kanapkę, jadłam na siedząco, jak się kładłam to taki skurcz miałam brzucha, że aż w doł (no kumacie) poczułam i stwierdziłam, że nope- nie będę nawet wstawać jedzenia robić. Aż mąż wróci będę głodować

Może narazie naszykuj sobie jedzenie na cały dzień jak jest mąż. A mi tez zwracają uwagę ze trzeba spokojnie sie przewracać, powili wstawać i siadać. Staraj sie nie wykonywać gwałtownych ruchów. I jak wstajesz to sie na ręce podnieś a nie napinaj mięśni brzucha.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Już sprawdziłam. Papierki lakmusowe są do sprawdzania czy to wody. Normalnie barwi sie na żółto. Gdy wody na różne odcienie niebieskiego bo wody maja pH zasadowe.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.09.2003 r.- Kubuś
19.05.2016 r.- panna z odzysku

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc


Edytowane przez dwakolory1
Czas edycji: 2017-06-03 o 15:09
dwakolory1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-03, 16:14   #1662
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Ja w domu 😁 wyniki mam super. Dużo leków do domu i obostrzen. Więcej odpoczywać. Na zwierzaki trzeba uważać niestety.
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 16:32   #1663
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Dziewczyny mam doła
Jak wychodzę na swój balkon to mam widok na domki szeregowe- w zasadzie na ogródki domków szeregowych. Ktoś urządził sobie rodzinnego grilla- napachnili, dzieciaki latają, śmieją się, starsi gadają... A ja siedzę sama jak ten kołek, rodzina daleko... płakać mi się chce
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 17:18   #1664
Hapinka
Raczkowanie
 
Avatar Hapinka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 391
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Siedziałam dziś 4h u fryzjera, myślałam ze tam padnę od tego siedzenia ! Ale.. jak wypiłam zimna wodę to miałam uczucie ze coś mnie stuka od środka. Sama nie wiem czy to ruchy czy mój puls bo mam bardzo wyczuwalny jakby na aorcie brzusznej cały brzuch mi się podnosi w rytm serca ;p i nie potrafię odróżnić czy są jakieś ruchy czy nie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hapinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 17:19   #1665
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam doła
Jak wychodzę na swój balkon to mam widok na domki szeregowe- w zasadzie na ogródki domków szeregowych. Ktoś urządził sobie rodzinnego grilla- napachnili, dzieciaki latają, śmieją się, starsi gadają... A ja siedzę sama jak ten kołek, rodzina daleko... płakać mi się chce
idzie sie do tego przyzwyczaic - uwierz

dobra ksiazka do reki czy muzyka dla relaksu i glowa do gory
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 17:25   #1666
dwakolory1
Wtajemniczenie
 
Avatar dwakolory1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: zachodnioporskie
Wiadomości: 2 573
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam doła
Jak wychodzę na swój balkon to mam widok na domki szeregowe- w zasadzie na ogródki domków szeregowych. Ktoś urządził sobie rodzinnego grilla- napachnili, dzieciaki latają, śmieją się, starsi gadają... A ja siedzę sama jak ten kołek, rodzina daleko... płakać mi się chce

Rozumiem cię. Od dwóch miesiecy tak żyje. Za oknem ładna pogoda, życie tętni. A ja w łóżku. Ale trzeba to przeżyć. Dasz radę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.09.2003 r.- Kubuś
19.05.2016 r.- panna z odzysku

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc

dwakolory1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 17:44   #1667
dziobun
Zadomowienie
 
Avatar dziobun
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 554
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Dzisiaj chyba zly dzien...
Od rana chodze wściekła bo mialam wyjechać do pracy o 8 a do 8.20 ganialam psa po podworku żeby raczyl wrocić do domu. Udalo mi się skusic ja wreszcie jakimś jedzeniem ale w miedzyczasie zdażylam juz wpaść w histerię, że nie mam co zrobić. Do pracy mam godzinę drogi autem, więc pobiłam potem wszelki rekordy prędkosci.
No a po pracy wchodzę do domu a ta gadzina otworzyła sobie drzwi przesuwne, weszła do dużego pokoju i na kanapie rozgryzla długopis. Pokrowiec jest caly niebieski. Aż się trzęsę z nerwow jak o tym pomyślę...
Dziewczyny, jak prać sofę z ikei, żeby sprał się atrament 😣 mam szary kolor tapicerki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziobun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 18:03   #1668
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Taki bębolek 18+2 Załącznik 7090906

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaka Ty jestes szczupła
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 18:12   #1669
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Wersja pierwsza listy wyprawkowej- done
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-03, 18:45   #1670
dziobun
Zadomowienie
 
Avatar dziobun
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 554
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
Wersja pierwsza listy wyprawkowej- done
Podzielisz się?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziobun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 19:06   #1671
catiedove
Rozeznanie
 
Avatar catiedove
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 790
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
Wersja pierwsza listy wyprawkowej- done

Poka poka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Celuj w księżyc
bo nawet jeśli chybisz, znajdziesz się wśród gwiazd. 🌟
catiedove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 19:20   #1672
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

hahah pokaze
pewnie jeszcze bedzie modyfikowana:
- kocyki – 2 grube, 2 cienkie
- torba do wozka
- przewijak
- pieluchy 2 paczki 1, 2 paczki 2
- chusteczki nawilżane
- chusteczki bawelniane
- wanienka ze stelazem
- plyn do kapieli
- termometr do wody??
- recznik kąpielowy 2 szt.
- gaziki jałowe
- octanisept
- materac do kolyski? Łóżeczko?
- 3 przescieradla do kolyski
- podklady nieprzemakalne do lozeczka
- podklady jednorazowe do przewijania
Ubranka ;
- body z długim i krótkim rekawem + na ramiaczkach Roz 56- 10 szt, Roz 62 – 10 szt
- polspiochy Roz 62 3 szt
- śpiochy - Roz 56 - 5 szt., Roz 62 - 8 szt
- bluza/ sweterek Roz 62- 1 szt.
- czapeczki- 2 szt
- czapeczka zimowa – 1 szt
- pajacyki Roz 56 - 5 szt., Roz 62 - 8 szt
- kombinezon grubszy 62-68- 1 szt
- kombinezon zimowy 62-68 – 1 szt
- 4 pary skarpetek, 2 ochraniacze na raczki
- rożek- 3 szt
- biustonosze do karmienia -3 szt
- wkładki laktacyjne
- masc na brodawki
- podpaski
- pieluszki tetrowe 20 szt.
- pieluszki flanelowe 5 szt
- szczotka do włosów z miękkiego wlosia
- obcinacz do paznokci
- proszek do prania dla noworodka
- alantan plus- tanszy od bepanthen
- ampułki NaCl
- aspirator do noska Katarek
- lek na gorączkę u noworodka
- 3 koszule do karmienia
-podklady do szpitala
- majtki siateczkowe – 6 szt.
- herbatka laktacyjna
-nebulizator
- kosz na pranie
- lezaczek kapielowy - https://naszsmyk.pl/pl/p/Lezaczek-ka...sEEBoCl47w_wcB
- tantum rosa


Czy ktoras z Was jest nastawiona na 100% karmienia piersią, bezbutelkowego, bezsmoczkowego?
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 19:45   #1673
dwakolory1
Wtajemniczenie
 
Avatar dwakolory1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: zachodnioporskie
Wiadomości: 2 573
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam doła
Jak wychodzę na swój balkon to mam widok na domki szeregowe- w zasadzie na ogródki domków szeregowych. Ktoś urządził sobie rodzinnego grilla- napachnili, dzieciaki latają, śmieją się, starsi gadają... A ja siedzę sama jak ten kołek, rodzina daleko... płakać mi się chce

Jak ty sie czujesz? Jak brzuch? Jak skurcze? I jak samopoczucie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez ila1000 Pokaż wiadomość
Ja w domu wyniki mam super. Dużo leków do domu i obostrzen. Więcej odpoczywać. Na zwierzaki trzeba uważać niestety.

Fajnie w domu, co? Jakie obostrzenia dostałaś? Na co masz uważać?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Do mnie na sale doszła dziewczyna wiec nie jest tak smutno. Była tez u mnie siostrzenica to tez trochę mnie rozerwała. Jakiś dzień minął.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.09.2003 r.- Kubuś
19.05.2016 r.- panna z odzysku

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc

dwakolory1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 20:13   #1674
ewcia1368
Zadomowienie
 
Avatar ewcia1368
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 483
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Dobry wieczór dziewczyny Wstawiam zdjęcia mojego brzuszka 16t4d, rano niestety mniejszy
Miłego wieczoru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (48,1 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20170603_17_04_52_Pro.jpg (60,6 KB, 81 załadowań)
ewcia1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 20:23   #1675
dwakolory1
Wtajemniczenie
 
Avatar dwakolory1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: zachodnioporskie
Wiadomości: 2 573
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Jaki fajny. Już spory i taki ciążowy. Słodko


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.09.2003 r.- Kubuś
19.05.2016 r.- panna z odzysku

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc

dwakolory1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 20:45   #1676
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Madzia a body bez rękawków to po co dla takiego malutka?
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 20:54   #1677
makeuplife
Rozeznanie
 
Avatar makeuplife
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 605
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
hahah pokaze
pewnie jeszcze bedzie modyfikowana:
- kocyki � 2 grube, 2 cienkie
- torba do wozka
- przewijak
- pieluchy 2 paczki 1, 2 paczki 2
- chusteczki nawilżane
- chusteczki bawelniane
- wanienka ze stelazem
- plyn do kapieli
- termometr do wody??
- recznik kąpielowy 2 szt.
- gaziki jałowe
- octanisept
- materac do kolyski? Łóżeczko?
- 3 przescieradla do kolyski
- podklady nieprzemakalne do lozeczka
- podklady jednorazowe do przewijania
Ubranka ;
- body z długim i krótkim rekawem + na ramiaczkach Roz 56- 10 szt, Roz 62 â�� 10 szt
- polspiochy Roz 62 3 szt
- śpiochy - Roz 56 - 5 szt., Roz 62 - 8 szt
- bluza/ sweterek Roz 62- 1 szt.
- czapeczki- 2 szt
- czapeczka zimowa � 1 szt
- pajacyki Roz 56 - 5 szt., Roz 62 - 8 szt
- kombinezon grubszy 62-68- 1 szt
- kombinezon zimowy 62-68 � 1 szt
- 4 pary skarpetek, 2 ochraniacze na raczki
- rożek- 3 szt
- biustonosze do karmienia -3 szt
- wkładki laktacyjne
- masc na brodawki
- podpaski
- pieluszki tetrowe 20 szt.
- pieluszki flanelowe 5 szt
- szczotka do włosów z miękkiego wlosia
- obcinacz do paznokci
- proszek do prania dla noworodka
- alantan plus- tanszy od bepanthen
- ampułki NaCl
- aspirator do noska Katarek
- lek na gorączkę u noworodka
- 3 koszule do karmienia
-podklady do szpitala
- majtki siateczkowe � 6 szt.
- herbatka laktacyjna
-nebulizator
- kosz na pranie
- lezaczek kapielowy - https://naszsmyk.pl/pl/p/Lezaczek-ka...sEEBoCl47w_wcB
- tantum rosa


Czy ktoras z Was jest nastawiona na 100% karmienia piersią, bezbutelkowego, bezsmoczkowego?
Ja się nastawiam na karmienie piersią zobaczymy jak to bedzie w razie wu mleko i butelke bede miala w domu ale wolała bym tego nie uzywac ☺ slyszlam mase razy ze dziewczyny mleka nie mialy i sie zastanawiam czy ja bede miala czy nie 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez ewcia1368 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór dziewczyny Wstawiam zdjęcia mojego brzuszka 16t4d, rano niestety mniejszy
Miłego wieczoru
Jejku jaki maluszek 😍 ja to juz czuje sie jak maly slonik z rana duzy a wieczorem ogromny 🤣 a ruchow jeszcze nie czuje chociaz dzidzia duza i mocno sie rusza w brzuszku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
makeuplife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 21:01   #1678
catiedove
Rozeznanie
 
Avatar catiedove
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 790
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Czułam już wczoraj i przedwczoraj... ale nie byłam pewna. Dzisiaj wiem na 100% to muszą być moje maluchy. Czuje pierwsze kopniaczki .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Celuj w księżyc
bo nawet jeśli chybisz, znajdziesz się wśród gwiazd. 🌟
catiedove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 21:06   #1679
aniusia0110
Raczkowanie
 
Avatar aniusia0110
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 150
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Kobietki, odebrałam dziś moje wyniki

W moczu: bakterie i drożdże nieliczne
a hemoglobina, krwinki czerwone i hematokryty za małe w środę idę do dr to może mi zleci coś..
__________________
Szczęśliwa Żona 30.08.2014

Aniołek Nasz 13.01.2017


Czekamy na Ciebie
Listopad 2017
aniusia0110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 21:07   #1680
ewcia1368
Zadomowienie
 
Avatar ewcia1368
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 483
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez catiedove Pokaż wiadomość
Czułam już wczoraj i przedwczoraj... ale nie byłam pewna. Dzisiaj wiem na 100% to muszą być moje maluchy. Czuje pierwsze kopniaczki .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super!
ewcia1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-18 09:51:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.