Znane Gwiazdy przed i po... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-04, 18:52   #31
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

Cytat:
Napisane przez guia
Oglądałam kiedyś na national czy discovery reportaż o mężczyźnie, który upodobnił się do kota. Gwarantuje Wam, że ta babeczka przy nim to nic. Tylko żadnych zdjęć nie mogę znaleźć
wiem wiem wiem o co ci chodzi tez to ogladalam normalnie masakra
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 18:52   #32
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

13. Minogue - usta
14.NOO i Victorka (przed) http://news.xinhuanet.com/audio/2003...f3b5b4fd19.jpg
15. PO

edit. Pink jest .... ble
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kylie_gets_scary.jpg (30,4 KB, 376 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5251754_7_1.jpg (36,9 KB, 315 załadowań)
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 18:54   #33
Kateanna
Rozeznanie
 
Avatar Kateanna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 745
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg catherine-zeta-jones.jpg (19,4 KB, 278 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg david-hasselhoff.jpg (23,8 KB, 212 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg janet-jackson.jpg (19,7 KB, 216 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jennifer-aniston.jpg (21,1 KB, 370 załadowań)
Kateanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 18:57   #34
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

Te nochale to naprawde miały okropne przed operacja
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 19:00   #35
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

Cytat:
Napisane przez marycha0033
Salma Hayek też sobie nos zrobiła. U tej Pani to dopiero różnice widać, ale jeśli nie zobaczyłabym tych zdjęć to bym się nie spodziewała, że ona zrobiła sobie operacje plastyczną
Nos i biust.

Joey juz podała www.awfulplasticsurgery.com i jest jeszcze www.goodplasticsurgery.com
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 19:21   #36
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

...dalej ....

1. Mandaryna PRZED
2. Mandarynka PO
http://i.frazpc.pl/pliki/2002/board_...9582681650.jpg

3. "Skórę Faye Dunaway napięto do granic wytrzymałości, nic dziwnego więc, że gwiazda nie jest w stanie się roześmiać. Liczne zabiegi wygładziły zmarszczki Dunaway, ale przy okazji pozbawiły jej twarz indywidualnego charakteru."

PRZED
http://www.umich.edu/~panhel/famous_...ye_dunaway.jpg
PO
http://i1.tinypic.com/ruvady.jpg

4. "Mickey Rourke ("9 i pół tygodnia", "Dzika Orchidea") wyprostował i zwęził swój kilkukrotnie złamany nos, przeszedł też liposukcję podbródka, lifting twarzy, dał sobie wszczepić implanty szczękowe. Działania chirurgiczne uzupełnił zastrzykami botoxu i kolagenu. Efekt: z oryginału niewiele zostało, twarz seksownego macho przypomina krawiecki patchwork."

PRZED
http://www.scifi-universe.com/upload...key_rourke.jpg (?)
PO
http://www.dama.cz/kultura/hvezdy/mickey_rourke2.jpg (?)
Nie jestem pewna co do tych fotek ... ;/

http://jolagier.blog.lemonde.fr/phot...vantaprs_1.jpg

5. Wydaje mi się, że efekty op. plast. pokazuje też dobrze probram "Chcę być piekna"

http://chcebycpiekna.wp.pl/

6. A to, że "NIE WSZYSTO JEST IDEALNE"
http://glennferon.com/portfolio1/index.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mandaryna2_550.jpg (44,6 KB, 223 załadowań)
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 19:27   #37
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

Cytat:
Napisane przez effulla
Jocelyne Wildstein

"Jej chora fascynacja drapieżnymi kotami spowodowała, że Jocelyne postanowiła upodobnić się do... tygrysicy. Poświęciła niemałą fortunę, aby stać się kobietą-kotem. W tym celu jej twarz poddano pełnej rekonstrukcji. Zmieniono kształt oczu, kości policzkowych i szczęki."
ci ktorzy podjeli sie tych operacji powinni isc siedziec!!
a haykowa na tym zdjeciu przed wyglada okropnie niesympatycznie i malo subtelnie:/
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-04, 19:30   #38
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

a ja mam taka dode przed...tylko nie wiem przed czym heh przed tym zanim stala sie taka "piekna" jak dzis
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg doda.jpg (13,1 KB, 582 załadowań)
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 19:50   #39
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

a to jessica duuuuża różnica ,co ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jess.jpg (46,0 KB, 363 załadowań)
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 19:53   #40
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

i jeszcze raz nosek ashlee...wedlug mnie byla bardzo ladna ,ale teraz wyglada jeszcze lepiej ach te operacje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ashlee.jpg (49,1 KB, 297 załadowań)
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 20:26   #41
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Wink Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

a to zdjecia piosenkarki Amarie , nie wiem czy kojarzycie... Jak jakis czas temu zobaczylam jej teledysk "thing" to tylko zazdroscilam jej urody... sciagnelam inne teledyski i bylam w szoku ,bo amarie ze starszych piosenek nie przypominala tej nowej... noi wyszlo na jaw ,ze nosek byl operowany ;(... nie wiem sama czy ktorakolwiek z tych pieknosci z ameryki jest naturalnie piekna ... pierwsze zdjecie to "przed" a drugie"po"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg amarie2.jpg (44,7 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amarie3.jpg (27,6 KB, 129 załadowań)
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-04, 20:35   #42
alex-no
Raczkowanie
 
Avatar alex-no
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 249
GG do alex-no
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

Nie wszystkie z załączonych zdjęć naprawdę przedstawiają gwiazdy po operacji, np. Charlize- według mnie to kwestia światła, jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby ona też się kroiła. Poza tym przesada z tymi nosami- wgł mnie większość gwiazd 'przed' też miała ładne, choć wydatne noski. Też mam nieco perkaty nos, ale nie nikt mi nie wmawia, że jest aż tak tragiczny, że tylko pod nóż się nadaje, bo nie jest- ma po prostu nieco niestandardowy kształt, jak to sobie tłumaczę Ale niektórzy faktycznie przeginają z korektami i robią z siebie pajacy.
P.S. Winona raczej też się nie retuszowała- wystarczy spojrzeć na jej zdjęcie, gdy miała 14 lat.
alex-no jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 20:57   #43
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

Nie podoba mi się ten wątek

Ja uważam, że w operacjach plastycznych nie ma niczego złego Uważam to za normalne zabiegi upiększające, tyle, że dużo droższe niż np. balsamy modelujące. Ale gdybym była sławną gwiazdą po jakiejś operacji to nie chciałabym żeby mi to ktoś wytykał. W końcu wydałabym kupe kasy, żeby wyglądać lepiej i aby inni to docenili, a nie żeby ktoś sobie mnie porównywał przed i po

Może i niektóre z tych kobiet naprawdę miały operacje, ale inne poprostu się zmieniły. Wam też zmieniają się rysy na przestrzeni lat, prawda? Bo mi tak Gdybym Wam wkleiła swoje dzisiejsze zdjięcia i sprzed kilku lat to ilu operacji plastycznych byście się u mnie naliczyły o matko...
Przecież nie możecie mieć pewności, że one naprawdę coś poprawiały chirurgicznie. W większości przypadków to czas (ma macie tutaj zdjięcia np. około 13-letniej i 23-letniej Brytney - jasne, że teraz wygląda inaczej), światło, makijaż, kolor włosów i wiele innych czynników. A nawet jeśli jestem w błędzie to prawdę znają tylko same zainteresowane

A ten Jackson na początku wątki był poprostu niesmaczny... (Każdy ma najlepsze i najgorsze zdjięcia )Teraz jest biały (bielactwo) i się zestarzał, może i miał jakieś operacje, ale może ze 2. I teraz wcale nie jest do siebie taki niepodobny, jak Wam się wydaje Weście pooglądajcie zdjięcia innych członków klanu Jacksonów, wszyscy wyglądają b. podobnie do Michaela To co? Hurtem robili sobie te operacje? Może zniżkę jakąś za to mieli
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 21:02   #44
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

wiesz czemu wszyscy wygladaja z klanu podobnie ?bo wszyscy robia sobie operacje u tego samego lekarza.wczesniej za czasow jackson five wszyscy mieli szerokie nosy a teraz wszyscy maja jednakowe waziutkie,wystajace kosci policzkowe.nawet stary ojciec .
no please.wydaje mi sie ze jestes jego fanka ktora slepo wierzy w jego wszystkie zapewnienia.2 operacje? no prosze cie
co do innych zgadzam sie ze niektorzy jak hiltonowa sie zmienili ,zmienila sie moda i tez uwazam ze tych zjdec tu nie powinno byc.
a najlepsze u tych wszystkich gwiazd jet to ze chca tak dobrze wygladac widac te zmainy golym okiem a nam widzom wmawiaja jak to naturlanie o siebie dbaja. skoro juz ktos byl do tego zdolny czemu nie poleca innym takie go "prostego" sposobu zmiany wygladu jakim jest operacja plastyczna.
wtedy juz w ogole wszysycy wygladalibysmy tak samo:/
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 21:29   #45
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

dziewczyny normalnie ja idealna jestem hehe a tak serio to mozna stracic kompleksy 'nosowe' przy gwiazdach 'przed'
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 21:52   #46
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

rzeczywiscie ja tez jak patrze na swoje stare zdjecia to widze ogromne zmiany
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 22:02   #47
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

Pogoda ma racje w kwestii zmiany rysow z wiekiem. Na dowod pokaze Wam moje dwa zdjecia legitymacyjne - z lewej jest ze swiadectwa ukonczenia gimnazjum, a z prawej - z maturalnego. Sama sie zdziwilam, jak to zobaczylam Mnie by te operacje tez w wiekszosci nie obeszly, gdyby nie fakt, ze zrobily sie one tak powszechne. I kazdej gwiezdzie wydaje sie, ze jak sobie zoperuje nos albo poprawi biust to od razu bedzie piekniejsza - szkoda tylko, ze w wiekszosci przypadkow bedzie po prostu wygladac tak samo, jak inni jego/jej pokroju... A oto i ja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg operacja.jpg (24,5 KB, 454 załadowań)
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 22:10   #48
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=63900
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 22:20   #49
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

Hehe, i tak źle i tak niedobrze..
Chyba fani chcą, żeby ich idole wyglądali jak najlepiej, a później się tylko doszukują operacji. A niech se robią jak nie mają co z kasą robić, byle by nie przesadzili jak Joaclyn
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-04, 22:35   #50
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

Niektórym nie za bardzo sie te operacje udały..
Dziwne ze jeszcze nie ma zdjecia Cher- ta to dopiero mistrzyni
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 22:37   #51
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

Cytat:
Napisane przez bess
wiesz czemu wszyscy wygladaja z klanu podobnie ?bo wszyscy robia sobie operacje u tego samego lekarza.wczesniej za czasow jackson five wszyscy mieli szerokie nosy a teraz wszyscy maja jednakowe waziutkie,wystajace kosci policzkowe.
Znasz tego lekarza ? A za czasów J5 mieli po 10 lat, każdy zupełnie inaczej w wieku 10 lat niż później. A te 2 operacje to był przykład. Najpierw pooglądaj (dużo) jego zdjięcia.

A co do tej fanki, to faktycznie go lubię I widziałam wystarczająco dużo jego fotek i innych, aby stwierdzić, że gdyby nadal miał ciemną skórę nie byłoby wokól niego żadnych "operacyjnych sensacji".

I popatrz na fotki A_sea_of_a_honey (dzięki za poparcie ). I co? Czy dziewczyna powinna polecić nam swojego chirurga? Otóż nie, bo ona poprostu go nie ma.

A czemu gwiazdy nie polecają nam operacji? O tym też pisałam :"gdybym była sławną gwiazdą po jakiejś operacji to nie chciałabym żeby mi to ktoś wytykał. W końcu wydałabym kupe kasy, żeby wyglądać lepiej i aby inni to docenili (że ładna jestem), a nie żeby ktoś sobie mnie porównywał przed i po "
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 22:47   #52
marycha0033
Zadomowienie
 
Avatar marycha0033
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 004
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

Cytat:
Napisane przez bess
a ja mam taka dode przed...tylko nie wiem przed czym heh przed tym zanim stala sie taka "piekna" jak dzis
W życiu bym nie powiedziała, że to Doda, ale wierze Ci na słowo
__________________

marycha0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 23:07   #53
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

nie przeczytalas widac uwaznie mojej wypowiedzi.radze zrobic to jeszcze raz .przyznalam ci po czesci racje.
co do tych operacji MJ nie bede sie spierac bo wiem ze fanów i tak sie nie przekona .mialam taka kolezanke ktora nawet chodzila w bialych skarpetach i mokasynach i tez wierzyla w to co ty.
zdjecia jego znam ,byl moim idolem w dziecinstwie i troche sie nim interesuje.
jesli chodzi o dode to jest ona,byla przeciez w barze mam jeszcze pare jej zdjec ale po co je wklejac meritum zostalo uchwycone na tym jednym
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 23:20   #54
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

Zapewniam Cię, że uważnie przeczytałam Twoją wypowiedz i to, że wszyscy wyglądalibyśmy tak samo do mnie nie przemawia Choć jest w tym trochę racji
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 23:24   #55
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

moze wyciagnelas jakis wniosek ze jestem przeciwniczka operacji????
jest mi to obojetne co np taka doda robi ze swoimi piersiami bo to nie moje piersijak ktos ma problem z wygladem i nic mu wiecej nie pomoze to niech robi poprawia.
jestem przeciwna tylko takim jak z ta babka ktora chce byc kotem,albo ta ktora chciala byc jak nefretete,albo facet jaszczurka.Dziwie sie ze lekarze godza sie na takie operacje.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 23:39   #56
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

Ta kobieta kot to już jest przesada.
Ludzie to potrafią się oszpecić

Odbija co niektórym

Edytowane przez 201701160947
Czas edycji: 2006-08-05 o 00:11
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 23:56   #57
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

:/ hm kiedys to ciagle stekalam,ze tez pojde na operacje plastyczna i bede laska hehe,a ta serio to uwazam ze to glupota przez duze G i ludzka proznosc i niewdzecznosc :/ tak niewdzecznosc za to jacy jestesmy za nasze cialo i brak szacunku do niego :/ uwazam ze operacje plastyczne sa ok tlyko gdy ktos jest po wypadku czy cos i ma jakis napawde duzy problem,defekt.gdyby ktos nie zaczal pierwszy robic operacji plastycznuch i gloscic niedoscignianego idealu lalki barbie inni by sie na to niedecydowali bo po co?moim zdaniem piekno kobiety nie polega na skalpelu ale na tym ze umie siebie zaakceptowac i wydobyc z siebie swoje naturlane pikeno i podkreslic to co ma najlepsze,pozatym gdby kazdy mogl robic operacje plastyczne to byloby bez sensu wsyztkie kobiety bylyby jak barbie!wiec po co w takim razie czlowiek rodzi sie takim jakim jest?dla mnie to jest chore :/ pozatym moim zdaniem wiele gwiazd niepotrzebnie robi operacje plastyczne,przegina,ma jakiej obsesje po co?zeby caly swiat byl chory i zmienial to co natura dala?jakby tego nie bylo swiat bylby normlaniejszy,ludzie na slepo nie goniliby za doskonaloscia lalki barbie,mlodie dziewczeta unikenly by wielu chorob cywilizacyjnych ja bulimia,anoreksja czy nerwica lub deprecha z powodu nosa!ktory tak naparwde jest piekny a nie sztuczny!jakby takich operacji nie bylo to nie byloby problemu z akceptacja siebie,zreszta jak akzdy bylby idelany i taki sam to byloby to nudne :/ a sztuka polega na tym zeby sie zaakceptowac :/ gdyby gwiazdy to robily to wiele mlodych dziewczyn tym bardziej,poprostu byloby normalnie,nie rozumiem po co ludzie to robia?to bez sensu i sprzecznie z natura :/ w ogole walisztucznoscia na kilometr :/ a chyba nie o to chodiz no nie?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 00:02   #58
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

powiem jeszcze ze ja tlumacze sobie tak ze to co mam odziedziczylam po swoich rodzicach,innych przodkachto jest od nich i nie bede tego zmieniac ,pewnie gdyby cos mi przeszkadzalo w normalnym funkcjonowaniu to owszem ale nie narzekam bo to juz bylby grzech ,inni cierpia naprawde a ja tu sie bede uzalac nad swoim nosem albo ze mam piersi B a nie D
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 00:25   #59
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

Cytat:
Napisane przez bess
moze wyciagnelas jakis wniosek ze jestem przeciwniczka operacji????
jest mi to obojetne co np taka doda robi ze swoimi piersiami bo to nie moje piersijak ktos ma problem z wygladem i nic mu wiecej nie pomoze to niech robi poprawia.
jestem przeciwna tylko takim jak z ta babka ktora chce byc kotem,albo ta ktora chciala byc jak nefretete,albo facet jaszczurka.Dziwie sie ze lekarze godza sie na takie operacje.

To czy jesteś przeciwniczką, czy nie to tylko Twoja sprawa i mnie nic do tego. Cały czas prezentowałam swoje zdanie stosunkując się do Twoich wypowiedzi.

I uważam, że jak ktoś chce być kotem, psem, tygrysem,... to jego sprawa, jego ciało i ma prawo z nim robić co tylko zechce

Nie każdemu podoba się to co ma po przodkach Tuszujemy niedoskonałości makijarzem i strojem, czemu nie mielibyśmy tego poprawić skalpelem? Po co męczyć się ze specjalnym makijarzem opadających powiek, skoro wystarczy 15 minut i możemy przestać się malować? > ja to tak widzę Myślę, że operacje plastyczne to dobry wynalazek i absolutnie nie zgadzam się z Mary Q, że gdyby nie one to nie byłoby wielu chorób cywilizacyjnych, bo prawda jest taka, że ludzie się już sobie nie podobali od czasów prehistorii. I właśnie aby nie rozpaczaćz powodu czegoś_tam_niedoskonałego tylko poprawić to raz na zawsze i mieć spokój wymyślili kosmetyke i chirurgie plastyczną. (ok, ide spać )
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 00:53   #60
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Znane Gwiazdy przed i po...

ja sie nie zgadzam Toba Pogodo hehe ale nie ebde sie klocic bo nie o to chodzi rozumiem ze inaczej na to patrzysz i masz swoje zdanie ale sie nie zgdzam a to dlatego bo uwazam,ze:
jak tak czlowiek sma z siebie bedzie sie zmienial i bawil w Boga tym bardzej nie zaakceptuje siebie,to tak samo jak hm nie hce sie nam uczyc a chcemy meic dobre oceny i sciagamy?hehehe chyba glupi na maxa przyklad chce mi sie spac :P ide sie polozyc moze jutro cos wymysle :P hehehe
pzdr
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.