Torebki O-bag - miłośniczki, część II - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-02, 09:32   #4231
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez alacrimosa Pokaż wiadomość
To się pochwal
Ten burgund w rzeczywistosci jest mniej rozowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1443774700612.jpg (38,6 KB, 92 załadowań)
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 09:35   #4232
alacrimosa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 87
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Ten burgund w rzeczywistosci jest mniej rozowy
Ładniutkie kolorki, ale i tak wzdycham do czarnej.... A ta jasna to szara?
alacrimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 09:36   #4233
Goffka
Zakorzenienie
 
Avatar Goffka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 9 827
GG do Goffka
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Ładne Ładne
a robilas fotki zwykłych obagów czy nie?
Goffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 09:41   #4234
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Goffka Pokaż wiadomość
na allegro nikt nie szyje do obag mini organizerów cos wiecie?

Goffka - ja widziałam na allegro organizery do mini za 60zł . Zastanawiam się czy sama szyć czy jednak kupić gotowe
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 09:42   #4235
agathka1517
Raczkowanie
 
Avatar agathka1517
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 79
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Ten burgund w rzeczywistosci jest mniej rozowy
AAAAAaaaaaaaaaa moja piękność

Dwi jesteś mistrzem
opowiadaj jak było, jak wrażenia, co jeszcze było ciekawego? Była adrenalina?
agathka1517 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 09:43   #4236
Marteczek555
Raczkowanie
 
Avatar Marteczek555
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 230
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez alacrimosa Pokaż wiadomość
Ładniutkie kolorki, ale i tak wzdycham do czarnej.... A ta jasna to szara?
Czarne były dwie, już wykupione
Śliwka wykupiona
Po mnie i Dwi przyszła jeszcze dziewczyna i też kupiła z 4 czy 5 torebek, z tego dwa brushe. Choć odeszłam jak kupowała więc może wzięła więcej
Babeczka na stoisku powiedziała że już zrezygnowali z produkcji brushy bo mieli reklamacje na te torby, haczyły ubrania, i już nie będą produkować.

Ja byłam pierwsza na stoisku i miałam do wyboru całą kolorówkę a jednak czarnej nie wzięłam, bo strasznie łapała wszystko, kłaczki i takie tam...
Marteczek555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 09:44   #4237
Goffka
Zakorzenienie
 
Avatar Goffka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 9 827
GG do Goffka
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez yaheira Pokaż wiadomość
Goffka - ja widziałam na allegro organizery do mini za 60zł . Zastanawiam się czy sama szyć czy jednak kupić gotowe
no własnie szukałam i nie znalazłam.. a pisałam do jednej sprzedajacej i napisała ze nie planuja do mini szyć
Goffka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-02, 09:50   #4238
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Goffka Pokaż wiadomość
no własnie szukałam i nie znalazłam.. a pisałam do jednej sprzedajacej i napisała ze nie planuja do mini szyć
Wpisz w wyszukiwarke "obag organizer" i Ci wyskoczą oferty
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 09:51   #4239
Goffka
Zakorzenienie
 
Avatar Goffka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 9 827
GG do Goffka
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Marteczek555 Pokaż wiadomość
Czarne były dwie, już wykupione
Śliwka wykupiona
Po mnie i Dwi przyszła jeszcze dziewczyna i też kupiła z 4 czy 5 torebek, z tego dwa brushe. Choć odeszłam jak kupowała więc może wzięła więcej
Babeczka na stoisku powiedziała że już zrezygnowali z produkcji brushy bo mieli reklamacje na te torby, haczyły ubrania, i już nie będą produkować.

Ja byłam pierwsza na stoisku i miałam do wyboru całą kolorówkę a jednak czarnej nie wzięłam, bo strasznie łapała wszystko, kłaczki i takie tam...
Super
Szkoda ze u mnie nie ma zadnego stoiska z torbami...
a śliwke widzialas może ale nie brushowa tylko zwykła mini?
Goffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 10:04   #4240
ondraszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 16
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez alacrimosa Pokaż wiadomość
To są gwinty od zamków do szafek ( środek wyjęty ), kupiłam hurtem na olx i mam na 5 par uchwytów, pewnie i tak mało dla mnie będzie, bo już mam w głowie następne hehe. A rodzaj zamków mniej więcej taki, tylko ja mam akurat czarne - super tanie to to nie jest, ale ja kupiłam po okazyjnej cenie, no i jaka radość, że samemu się coś zrobi:P
Moje pytanie: Czy masz dokładnie taki gwint jak na załączonym zdjęciu? Chciałabym uniknąć etapu poszukiwań i metody na chybił trafił? RAZ 25 - Uniwersalny zamek okrągły to ten twój?
ondraszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 10:04   #4241
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Lazur nie dojechał, trafił na sesje i nie wiadomo w jakim stanie wroci. Fotek nie robiłam bo wiekszosc jeszcze w kartonach była
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-02, 10:13   #4242
Fermina_Daza123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 87
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Ja ide jutro rano z zamiarem zakupu stalowej
Fermina_Daza123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 10:27   #4243
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Ten burgund w rzeczywistosci jest mniej rozowy
Czy ja widze moj jasny szary? :-D
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 10:41   #4244
alacrimosa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 87
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Marteczek555 Pokaż wiadomość
Czarne były dwie, już wykupione
Śliwka wykupiona
Po mnie i Dwi przyszła jeszcze dziewczyna i też kupiła z 4 czy 5 torebek, z tego dwa brushe. Choć odeszłam jak kupowała więc może wzięła więcej
Babeczka na stoisku powiedziała że już zrezygnowali z produkcji brushy bo mieli reklamacje na te torby, haczyły ubrania, i już nie będą produkować.

Ja byłam pierwsza na stoisku i miałam do wyboru całą kolorówkę a jednak czarnej nie wzięłam, bo strasznie łapała wszystko, kłaczki i takie tam...
Nawet mi tego nie pisz, że nie kupiłas czarnej .... trzeba było kupić, założe się że chętnych byłoby dużo, a ja pierwsza

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ondraszek Pokaż wiadomość
Moje pytanie: Czy masz dokładnie taki gwint jak na załączonym zdjęciu? Chciałabym uniknąć etapu poszukiwań i metody na chybił trafił? RAZ 25 - Uniwersalny zamek okrągły to ten twój?
Oj tego to ja nie wiem, przed zakupem pytałam po prostu o średnicę otworu , jeżeli nie bylo takiej informacji i porównałam z obagowym.

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Goffka Pokaż wiadomość
no własnie szukałam i nie znalazłam.. a pisałam do jednej sprzedajacej i napisała ze nie planuja do mini szyć
Ja kupowałam organizer do mini,tylko musisz poprosić, żeby taki Ci uszyła. U tej Pani kupowałam, akurat ma wystawiony, a co do koloru możesz się dogadać

http://allegro.pl/hand-made-organize...704547388.html
alacrimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 11:19   #4245
s_mucha380
Zadomowienie
 
Avatar s_mucha380
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 249
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez alacrimosa Pokaż wiadomość
Super ta wkładka i rzeczywiście bardzo prosta do uszycia,też muszę sobie coś takiego sprawić. A może ktoś się orientuje gdzie przez internet można kupić kawałki skóry?
A poniżej zdjęcie moich nowych skórzanych uchwytów, które zrobiłam ze starego paska. Następne w kolei planuję jakieś jasne, tylko póki co materiałów brak
Piękne!!! Zdolniacha


Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Ten burgund w rzeczywistosci jest mniej rozowy
O śliczności mojeeeeee.....
Jesteś mistrzem !!!
Już się doczekać nie mogę kiedy je wymacam, hehe.
s_mucha380 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 11:45   #4246
Marteczek555
Raczkowanie
 
Avatar Marteczek555
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 230
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez alacrimosa Pokaż wiadomość
Nawet mi tego nie pisz, że nie kupiłas czarnej .... trzeba było kupić, założe się że chętnych byłoby dużo, a ja pierwsza

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------



Oj tego to ja nie wiem, przed zakupem pytałam po prostu o średnicę otworu , jeżeli nie bylo takiej informacji i porównałam z obagowym.

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------



Ja kupowałam organizer do mini,tylko musisz poprosić, żeby taki Ci uszyła. U tej Pani kupowałam, akurat ma wystawiony, a co do koloru możesz się dogadać

http://allegro.pl/hand-made-organize...704547388.html
Oj wtedy nie było by już dla zamówień Dwi, były tylko 2 obagi. Babki się za to ciekawie zachowywały, spokojnie by mi tą czarną sprzedały, nie miały z tym problemu i nawet się nie zająknęły że zamówione one i że czekają na kogoś Kto pierwszy ten lepszy! Jak zawsze.

Mojej lazurowej nie było
Szary był taki jasny, mam standard obag w kolorze light grey i już brusha nie chciałam, dla mnie kolor za jasny

Mini nie były w ogóle wystawione, widziałam może dwa jasne ze złamaną bielą, poza tym nic.

Stalowa standard była, ale czy ostanie się do jutra to nie wiem, jedna dziewczyna przy mnie kupowała. Wzięła też ciemny fiolet (viola desatu..), brush skalisty i jasny szary (2 szt, więcej nie ma), piaskowy standard i coś jeszcze ale już nie pamiętam

Ze standardowych na pewno była limonka, róż foro, piaskowy foro, że nie pomyślałam żeby fotkę zrobić... zbyt zaaferowana zakupami byłam
Marteczek555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 12:08   #4247
alacrimosa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 87
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Marteczek555 Pokaż wiadomość
Oj wtedy nie było by już dla zamówień Dwi, były tylko 2 obagi. Babki się za to ciekawie zachowywały, spokojnie by mi tą czarną sprzedały, nie miały z tym problemu i nawet się nie zająknęły że zamówione one i że czekają na kogoś Kto pierwszy ten lepszy! Jak zawsze.

Czyli dwi wzięła dwie, a ja druga prosiłam na forum o czarną, ale widocznie pójdzie do kogoś innego
alacrimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 12:12   #4248
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Czy ja widze moj jasny szary? :-D
Tak, to twój jasny szary

Cytat:
Napisane przez Marteczek555 Pokaż wiadomość
Oj wtedy nie było by już dla zamówień Dwi, były tylko 2 obagi. Babki się za to ciekawie zachowywały, spokojnie by mi tą czarną sprzedały, nie miały z tym problemu i nawet się nie zająknęły że zamówione one i że czekają na kogoś Kto pierwszy ten lepszy! Jak zawsze.

Mojej lazurowej nie było
Szary był taki jasny, mam standard obag w kolorze light grey i już brusha nie chciałam, dla mnie kolor za jasny

Mini nie były w ogóle wystawione, widziałam może dwa jasne ze złamaną bielą, poza tym nic.

Stalowa standard była, ale czy ostanie się do jutra to nie wiem, jedna dziewczyna przy mnie kupowała. Wzięła też ciemny fiolet (viola desatu..), brush skalisty i jasny szary (2 szt, więcej nie ma), piaskowy standard i coś jeszcze ale już nie pamiętam

Ze standardowych na pewno była limonka, róż foro, piaskowy foro, że nie pomyślałam żeby fotkę zrobić... zbyt zaaferowana zakupami byłam
No dokładnie, niby zamawiałam a gdybym jednak uropu nie wzięła to pewnie po południu śladu by po nich nie było Moja limonka jasna i lazur też nie przyjechały mimo że zamawiałam Jasną limonkę mogły ściągnąć na poniedziałek, ale stwierdziłam że biorę to co jest czyli pewnie apple bo pewnie limonka i tak byłaby żółta jak w zwykłych obag

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez alacrimosa Pokaż wiadomość
Czyli dwi wzięła dwie, a ja druga prosiłam na forum o czarną, ale widocznie pójdzie do kogoś innego
Już wcześniej miałam zamówienie na czarne
W sumie kupiłam 6 sztuk i każda jest inna tzn. różne grubości, różne "tarcia". Jedne są miękkie inne twardsze, ale raczej cienkie i nie ma tu znaczenia kolor, bo mam dublowane a i tak wyglądają inaczej.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 12:17   #4249
agathka1517
Raczkowanie
 
Avatar agathka1517
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 79
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Tak, to twój jasny szary



No dokładnie, niby zamawiałam a gdybym jednak uropu nie wzięła to pewnie po południu śladu by po nich nie było Moja limonka jasna i lazur też nie przyjechały mimo że zamawiałam Jasną limonkę mogły ściągnąć na poniedziałek, ale stwierdziłam że biorę to co jest czyli pewnie apple bo pewnie limonka i tak byłaby żółta jak w zwykłych obag

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------



Już wcześniej miałam zamówienie na czarne
W sumie kupiłam 6 sztuk i każda jest inna tzn. różne grubości, różne "tarcia". Jedne są miękkie inne twardsze, ale raczej cienkie i nie ma tu znaczenia kolor, bo mam dublowane a i tak wyglądają inaczej.
Ale ogólnie fajne te brushe na żywo? Ładne kolory? umieram już z ciekawości
agathka1517 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-02, 12:28   #4250
izuizu84
Raczkowanie
 
Avatar izuizu84
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 208
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Dziewczyny ja z trochę innym tematem wyczytałam u was żeby nie prać uchwytów w pralce. W związku z tym że moje naturalne liny były już bardzo brudne, zamoczyłam je w misce z ciepłą wodzą z dodatkiem proszku na dosłownie 5 min niestety to "sreberko" z kółeczek mi paskudnie poodchodziło. Myślicie że mogę te liny zareklamować? No bo jak niby inaczej je czyścić?
izuizu84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 12:37   #4251
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez agathka1517 Pokaż wiadomość
Ale ogólnie fajne te brushe na żywo? Ładne kolory? umieram już z ciekawości
Bardzo fajne :-D nawet moj maz ogladał i stwierdził że te "betonowe" fajne sa. Najbardziej mu sie turkus podobał, a ja zachorowałam na mini smoked pink :-D taki niedosyt :-D obagowy
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 13:06   #4252
Marteczek555
Raczkowanie
 
Avatar Marteczek555
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 230
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Tak, to twój jasny szary



No dokładnie, niby zamawiałam a gdybym jednak uropu nie wzięła to pewnie po południu śladu by po nich nie było Moja limonka jasna i lazur też nie przyjechały mimo że zamawiałam Jasną limonkę mogły ściągnąć na poniedziałek, ale stwierdziłam że biorę to co jest czyli pewnie apple bo pewnie limonka i tak byłaby żółta jak w zwykłych obag

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------



Już wcześniej miałam zamówienie na czarne
W sumie kupiłam 6 sztuk i każda jest inna tzn. różne grubości, różne "tarcia". Jedne są miękkie inne twardsze, ale raczej cienkie i nie ma tu znaczenia kolor, bo mam dublowane a i tak wyglądają inaczej.
No co racja to racja, w sumie chciałam na początku czarną i ją sobie oglądałam, babka spokojnie by mi ją sprzedała i nie byłoby dla Was.

Też zerwałam się z pracy żeby tam iść z rana, bo wiem jak czasem "rezerwacje" wyglądają. ehh

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Bardzo fajne :-D nawet moj maz ogladał i stwierdził że te "betonowe" fajne sa. Najbardziej mu sie turkus podobał, a ja zachorowałam na mini smoked pink :-D taki niedosyt :-D obagowy
A ja bym chyba chciała jeszcze standard wulkaniczną! bardzo mi się ta zieleń spodobała taka ciemna i brudna
Ale póki nie zobaczę na żywo to nie kupię, bo różne opisy koloru słyszałam
Marteczek555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 13:12   #4253
Oshinka
Zadomowienie
 
Avatar Oshinka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 051
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Bardzo fajne :-D nawet moj maz ogladał i stwierdził że te "betonowe" fajne sa. Najbardziej mu sie turkus podobał, a ja zachorowałam na mini smoked pink :-D taki niedosyt :-D obagowy
za udane zakupy i pomoc innym obagomaniaczkom

Właśnie miałam pytać jak wrażenia po brush Ja moją mam 2 miesiące, więc już przywykłam, ale dalej ją lubię. Chociaż wczoraj popsuła mi boyfriendy, tzn. miałam przetarcie przy kieszeni i jakoś nosiłam ją na zgięciu łokcia i ciągle dotykała tego miejsca i teraz zamiast przetarcia i nitek mam dziurę Tragedii nie ma, bo i tak są całe dziurawe, bardziej wstydziłam się wtedy torby, bo wszelkie dowody zbrodni (czyt. resztki nitek) były na niej i wyglądała paskudnie a nie miałam rolki do ubrań przy sobie.
Także szczęśliwe posiadaczki brush, pisałam kiedyś, że jej wadą jest to, że obchodzi kłaczkami, teraz dodaję - uważajcie na delikatne rzeczy, bo może je zmechacić
__________________
Comparison is the thief of joy.
-Theodore Roosevelt
Oshinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 13:12   #4254
alacrimosa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 87
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

A ja właśnie pisałam do Fullspot Factory W-wa w sprawie nowej dostawy i napisali mi, że jest przesunięta - prawdopodobnie o tydzień. ( ale żeby dowiadywać się na bieżąco..)
alacrimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 13:14   #4255
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Marteczek555 Pokaż wiadomość
No co racja to racja, w sumie chciałam na początku czarną i ją sobie oglądałam, babka spokojnie by mi ją sprzedała i nie byłoby dla Was.

Też zerwałam się z pracy żeby tam iść z rana, bo wiem jak czasem "rezerwacje" wyglądają. ehh

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------



A ja bym chyba chciała jeszcze standard wulkaniczną! bardzo mi się ta zieleń spodobała taka ciemna i brudna
Ale póki nie zobaczę na żywo to nie kupię, bo różne opisy koloru słyszałam
A tu nie maja wulkanicznej?
Ja tak własnie wrznds chciałam ale ten fiolet co byl, byl ciemny a ja chce jasny pastelowy, i dlatego spodobał mi sie smoked pink :-D
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 13:20   #4256
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
A tu nie maja wulkanicznej?
Ja tak własnie wrznds chciałam ale ten fiolet co byl, byl ciemny a ja chce jasny pastelowy, i dlatego spodobał mi sie smoked pink :-D
Smoke Pink polecam.
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 13:20   #4257
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
Smoke Pink polecam.
Jak ona do fioletow wyglada?
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 13:32   #4258
Marteczek555
Raczkowanie
 
Avatar Marteczek555
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 230
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Oshinka Pokaż wiadomość
za udane zakupy i pomoc innym obagomaniaczkom

Właśnie miałam pytać jak wrażenia po brush Ja moją mam 2 miesiące, więc już przywykłam, ale dalej ją lubię. Chociaż wczoraj popsuła mi boyfriendy, tzn. miałam przetarcie przy kieszeni i jakoś nosiłam ją na zgięciu łokcia i ciągle dotykała tego miejsca i teraz zamiast przetarcia i nitek mam dziurę Tragedii nie ma, bo i tak są całe dziurawe, bardziej wstydziłam się wtedy torby, bo wszelkie dowody zbrodni (czyt. resztki nitek) były na niej i wyglądała paskudnie a nie miałam rolki do ubrań przy sobie.
Także szczęśliwe posiadaczki brush, pisałam kiedyś, że jej wadą jest to, że obchodzi kłaczkami, teraz dodaję - uważajcie na delikatne rzeczy, bo może je zmechacić
Babeczka ze stoiska mówiła, że właśnie dlatego przestali je produkować bo mieli reklamacje, że obag brush poniszczyła delikatne ubrania. Mówiła też że już dostawy nie będzie właśnie z tego powodu. Seria bardzo limitowana, komu się teraz nie uda upolować obaga to już nie będzie miał szans, chyba że jakieś allegro... Hmm w sumie ciekawe czy ta dziewczyna, która po mnie kupowała to nie handluje nimi na allegro... Bo to całkiem to możliwe, po co jej 6 obagów... nic tylko na aukcje patrzeć...
Marteczek555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 13:36   #4259
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Ten burgund w rzeczywistosci jest mniej rozowy
Bordowa śliczna
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017

Edytowane przez Wanilka5
Czas edycji: 2015-10-02 o 13:44
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 13:40   #4260
alacrimosa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 87
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Marteczek555 Pokaż wiadomość
Babeczka ze stoiska mówiła, że właśnie dlatego przestali je produkować bo mieli reklamacje, że obag brush poniszczyła delikatne ubrania. Mówiła też że już dostawy nie będzie właśnie z tego powodu. Seria bardzo limitowana, komu się teraz nie uda upolować obaga to już nie będzie miał szans, chyba że jakieś allegro... Hmm w sumie ciekawe czy ta dziewczyna, która po mnie kupowała to nie handluje nimi na allegro... Bo to całkiem to możliwe, po co jej 6 obagów... nic tylko na aukcje patrzeć...
Oho już jest brush z Wrocławia na olx I na allegro też wystawiła, jakaś świeżynka z 1 komentarzem

http://olx.pl/oferta/obag-brush-nowo...tml#81983fc8b5

Edytowane przez alacrimosa
Czas edycji: 2015-10-02 o 13:47
alacrimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-19 23:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.