Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2006-05-26, 08:41   #91
Agnieszka R
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszka R
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kot*
Ja gor±co polecam Joannê. http://www.joanna.pl/produkty/naturia_color/242.asp kolor wyszed³ dok³adnie taki jak na opakowaniu (tzn u mnie troszkê ciemniejszy bo trzyma³am pó³ godz d³u¿ej )
nie wklejam foty bo to by³o ponad pó³ roku temu i zd±¿y³ troszke sie zmyæ. Ale naprawdê by³ taki jak na opakowaniu, wiêc absolutnie nie jest to konieczne.
Uzylam jestem zachwycona-w koncu znalazlam odpowiedni odcien brazu a farbka nie zniszczyla wloskow
Agnieszka R jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-05-29, 09:26   #92
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 838
GG do magda*M
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ju¿ nie wytrzyma³am czekania na rozja¶nienie moich w³osów i na³o¿y³am farbê Londy Ciemny Popielaty Blond. W sumie to chyba jestem zadowolona . Na pewno trochê siê pokry³y te wszystkie ciep³e refleksy i ³udzê siê, ¿e jak za miesi±c na³o¿ê t± farbê jeszcze raz, to efekt bêdzie jeszcze lepszy . Pó¼niej do³±czê zdjêcia, ale sprzed farbowania mam jedynie te co s± na poprzedniej stronie (czyli one równie¿ by³y robione bezpo¶renio po farbowaniu, bo niestety nie mia³am aparatu, ¿eby zrobiæ fotki moim wyblakniêtym w³osom). Ale z tego co czyta³am ten w±tek, to doskonale wiecie jak wygl±da taki kolor jak siê spiera . No i po ciemnym popielatym blondzie zrobiê fotki, jak tylko mój m±¿ wróci z pracy i aparat dostanie siê w moje rêce.
I niestety ta farba ma minus. Przynajmniej jesli chodzi o moje w³osy... Po farbowaniu by³y strasznie sztywne i jeszcze "zapach" farby bardzo d³ugo siê utrzymuje na w³osach (dzisiaj bêdê my³a w³osy drugi raz a zapach ca³y czas czujê...).
magda*M jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-05-29, 12:28   #93
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 372
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Madziu czekamy z niecierpliwo¶ci± na fotki.

Mi farby Londy te¿ nie odpowiadaj±. Parê lat temu jej u¿y³am mo¿e ze dwa, trzy razy i tylko mia³am siano na g³owie. W³osy suche, szorstkie i ¶mierdz±ce. Ale ciekawi mnie jak ten ciemny popielaty blond wychodzi w rzeczywisto¶ci.
frantic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-05-29, 13:02   #94
jolunia-s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny jak myslicie pasowa³by mi z³oty braz lub jasny braz, cokolwiek z brazow ale zeby by³ jasniejszy od mojego naturalnego koloru ciemnego br±zu. Mam niebieskie oczy i jasna karnacje, wiec moze powinnam byc szatynk± a nie brunetka. Pomozcie mi i poleccie farby do w³osów, ale na próbe wola³abym jakies pó³trwa³e farby, szampony do 24 zmyc. Jak myslicie???
jolunia-s jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-05-29, 13:16   #95
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 574
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez jolunia-s
Dziewczyny jak myslicie pasowa³by mi z³oty braz lub jasny braz, cokolwiek z brazow ale zeby by³ jasniejszy od mojego naturalnego koloru ciemnego br±zu. Mam niebieskie oczy i jasna karnacje, wiec moze powinnam byc szatynk± a nie brunetka. Pomozcie mi i poleccie farby do w³osów, ale na próbe wola³abym jakies pó³trwa³e farby, szampony do 24 zmyc. Jak myslicie???
najpierw uzyj szamponów i zobacz jak sie bedziesz czuc w innym kolorku , jesli Ci sie spodoba to potem kupisz farbe , idzie lato wiec mozna poszalec a jak Ci sie nie spodoba to zawsze mozna przyciemnic
__________________


natee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-05-29, 14:10   #96
marciulek
Raczkowanie
 
Avatar marciulek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A to moje kolorki Najczê¶ciej uzywam jasnego br±zu palette albo garnier(ten co Brodzik reklamuje ))) Teraz na glowie mam opalizuj±cy szatyn z serii garnier 100% i muszê przyznac,ze bardzo podobny jest do tego odcieniu,który widac na zdjeciach
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg jasny br±z 2 garnier.jpg (84,2 KB, 519 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg jasny br±z garnier.jpg (70,6 KB, 461 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg jasny br±z palette2.jpg (95,4 KB, 611 za³adowañ)
marciulek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-05-29, 14:57   #97
kasienkaaa
BAN sta³y
 
Avatar kasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 110
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja zawsze malowa³am ciemnym br±zem L'oreal Casting i musze przyznaæ ze wychodzil mi sliczny br±zik, a wlosy blyszczace i mieciutkie
ciagle maluje na ciemne brazy i juz kupe farb wypróbowalam
a teraz chce sobie zmienic na jakis jasniejszy kolorek i czekam az mi wloski troche odrosna by sobie strzelic jakis rudy albo ciemny blondzik
kasienkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-05-29, 15:31   #98
jolunia-s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Natee dziekuje bardzo za porade. Pozdrawiam
jolunia-s jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-05-29, 16:26   #99
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 838
GG do magda*M
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Z 26.04 s± z poprzedniego farbowania,a dwa nastêpne po ciemnym popielatym blondzie (¶liczny blondzik, nie ?). Ale przypominam, ¿e ten kolor z 26 kwietnia by³ spierany szamponem rumiankowym i teraz przed farbowaniem by³ du¿o jasniejszy (i strasznie brzydki...).
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg PIC_0003.JPG (7,2 KB, 129 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg PIC_0004.JPG (7,0 KB, 6102 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg PIC_0040.JPG (8,7 KB, 290 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg PIC_0041.JPG (17,9 KB, 416 za³adowañ)
magda*M jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-05-29, 19:38   #100
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 1 340
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

licnzy ci wyszedl ten BLONDZIK

ja uzywam londy ciemengo blondu i ejstem zadowolona bo wloski sa meiciutkie , nie lamia sie , wogole suche nei sa i szybciej mi rosna
jak na mnie to ta farba dziala jak wax hehe

a dziewcyznki powiedzcie mi bo chcialabym uzyc ciemnego popielatego blondu ale nigdzie nei moge znalezc tego popielatego , normalnie nigdzie nie ma
moze macie jakas fotke opakowania cyz cos ?
aajjii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-05-29, 20:59   #101
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 838
GG do magda*M
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez aajjii
licnzy ci wyszedl ten BLONDZIK

ja uzywam londy ciemengo blondu i ejstem zadowolona bo wloski sa meiciutkie , nie lamia sie , wogole suche nei sa i szybciej mi rosna
jak na mnie to ta farba dziala jak wax hehe

a dziewcyznki powiedzcie mi bo chcialabym uzyc ciemnego popielatego blondu ale nigdzie nei moge znalezc tego popielatego , normalnie nigdzie nie ma
moze macie jakas fotke opakowania cyz cos ?
No ja niestety opakowanie wyrzuci³am, tak¿e nie mogê tutaj pomóc. Ale na opakowaniu kolorek oczywi¶cie by³ du¿o ja¶niejszy, tylko ¿e ja mam z natury w³osy koloru ciemny br±z i pewnie dlatego tak wysz³y (ale ja jestem z tego zadowolona).
magda*M jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-30, 07:47   #102
awadawa
Raczkowanie
 
Avatar awadawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomo¶ci: 170
GG do awadawa
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Zrobi³am wczoraj podobny myk jak magda*M. Te¿ u¿y³am blondu na br±zowe w³oski. Chcia³abym Wam pokazaæ jak to wygl±da u mnie. Mam zdjêcia przed, ale niestety po ju¿ nie zd±¿y³am zrobiæ bo mi aparat porwali. No w sumie to mam takie zdjêcia jak w³osy byly mokre i pó¼niej ju¿ suche(ok. 22 robione przy ¶wietle sztucznym z lamp± wiêc niewiele widaæ z kolorku- na pewno nie jest rzeczywisty) Mo¿e jeszcze uda mi siê wykombinowac aparat i wrzucê tu foty
awadawa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-05-30, 11:40   #103
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 838
GG do magda*M
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A mo¿e próbowa³y¶cie z innych firm ciemne popielate blondy? Bo ja szczerze mówi±c kupowa³am w Drogerii Natura (a jest tam du¿y wybór farb), i z ¿adnej innej firmy nie by³o takiego koloru.
magda*M jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-05-30, 19:47   #104
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 1 340
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

magda chyba wszystkim wychodzi z tej farby taki srendi brazik
dzisiaj rowneiz suzkalam popielatego ale neisttey moze w krakowie nie ma :/
ale ten kolorwk tez ujdzie w tlumie

a inne popielate blondy jakie znam to z loreala , i on wychodzi na wloskach brazowych jak jansy ladny brazik
aajjii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-05-31, 02:10   #105
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 8 447
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

aajjii, napisz proszê, o którym Lorealu piszesz
Dziêkujê
__________________
USZKO {*}

Toksyczny zwi±zek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-05-31, 08:58   #106
awadawa
Raczkowanie
 
Avatar awadawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomo¶ci: 170
GG do awadawa
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Wklejam co nieco ze swojego ostatniego farbowania- ¶rednio udane, ale musi wystarczyæ na jakis czas. Przyznam jednak, ¿e co zdjêcie to inny kolor wychodzi

Gdzies tu siê pa³êtaly moje stare foty..hmmm
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 30.05.2006 016.jpg (114,4 KB, 579 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 30.05.2006 015.jpg (119,2 KB, 613 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 30.05.2006 018.jpg (105,0 KB, 678 za³adowañ)

Edytowane przez awadawa
Czas edycji: 2006-05-31 o 09:29
awadawa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-01, 13:56   #107
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 372
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

awadawa bardzo mi siê podoba ten kolorek (dwa ostatnie zdjêcia), taki w moim gu¶cie. A napisz jeszcze jakiej konkretnie farby u¿y³a¶, tzn. nazwa farby i odcieñ.
frantic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-01, 14:16   #108
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 8 698
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

To mój br±zik, kolor wyj¶ciowy to z³oty blond. Farbowa³am Garnierem "jasny szatyn". Ale nied³ugo wracam do swojego blondu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 0278.JPG (45,4 KB, 452 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 0313.JPG (47,8 KB, 607 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 0412.JPG (44,0 KB, 309 za³adowañ)
Neni1984 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-01, 14:56   #109
awadawa
Raczkowanie
 
Avatar awadawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomo¶ci: 170
GG do awadawa
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Frantic ju¿ odpisujê.
A wiêc tak- w moim poprzednim kolorze nie podoba³y mi siê rudo¶ci i czerwienio¶ci, które siê pokaza³y na moich wlosach wraz z p³owieniem poprzedniej farby. G³ównym moim celem by³o wiêc ich przyt³umienie. Dlatego te¿ na swoje w³oski postanowi³am nalo¿yæ farbkê koloru ciemny blond (tak, tak- gdzie¶ wyczytalam, ¿e to mo¿e fajnie zrobiæ przy takim k³opocie jak mój). No i efekt jest taki jaki widac. Acha- byla to farba Garniera 100% (ciemny blond nr 701). Co do jej trwalo¶ci to narazie nic nie mogê powiedzieæ. Mam nadziejê, ¿e wytrzyma choæ trzy tygodnie
awadawa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-01, 15:25   #110
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 372
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

awadawa dziêki za odpowied¼
Ciemny blond powiadasz... hmm a taki ³adny br±z wyszed³. Zwariowaæ mo¿na z tymi farbami. Obawiam siê jednak, ¿e u mnie ¿aden blond nie by³ by widoczny, bo mam po prostu za ciemne w³osy.
frantic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-01, 15:48   #111
awadawa
Raczkowanie
 
Avatar awadawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomo¶ci: 170
GG do awadawa
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

No w³asnie ja siê te¿ tego obawialam, ¿e zafarbujê, nic nie z³apie a w³oski to odczuj± jednak (farba to farba, zawsze co¶ tam szkodzi).
Na opakowaniu co prawda jest pokazany kolor jaki siê otrzymuje z farbowania w³osow ciemnych (ciemny br±z/czarny) ale ja jako¶ sceptycznie zawsze do tego podchodzê. Na szczê¶cie chwyci³a farbka troszkê
Oto co siê znajduje na opakowaniu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg farba 003.jpg (54,0 KB, 713 za³adowañ)
awadawa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-02, 09:22   #112
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomo¶ci: 7 415
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

hi zawsze malowalam wloski na ciemne kolory..chociaz mialam ich niezliczona ilosc na glowie, wkleje 3 ...a tak na marginesie jestem teraz ciemna blondynka hyhyhy
SAFIRA (DRZEWO HEBANOWE):
safira.JPGsafira2.JPG


GARNIER COLOR NATURALS(BR¡Z)
garnier.JPGgarnier2.JPG


FRYZJERSKA WELLA (KASZTAN)
fryzjers2.JPGfryzjers.JPG


enjoy !
praline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-02, 10:13   #113
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrze¿e
Wiadomo¶ci: 2 742
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez praline
hi zawsze malowalam wloski na ciemne kolory..chociaz mialam ich niezliczona ilosc na glowie, wkleje 3 ...a tak na marginesie jestem teraz ciemna blondynka hyhyhy
SAFIRA (DRZEWO HEBANOWE):
Za³±cznik 431313Za³±cznik 431314


GARNIER COLOR NATURALS(BR¡Z)
Za³±cznik 431328Za³±cznik 431321


FRYZJERSKA WELLA (KASZTAN)
Za³±cznik 431322Za³±cznik 431323


enjoy !
Praline powiedz mi co¶ wiêcej na temat kolorku po tej farbie: SAFIRA (DRZEWO HEBANOWE). Czy wyszed³ Ci czarny? Bo u mnie na kompie widzê ³adny ciemny br±z, ale heban nieodmiennie kojarzy mi siê z czerni±.
Wiêc jak?
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-02, 13:26   #114
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomo¶ci: 7 415
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

z tego co pamietam byl to bardzo intensywny, ciemny braz...przy wyplukiwaniu sie widac bylo coraz wiecej refleksow brazowych..nie byl to bron boze czarny kolor a jedynie baaardzo ciemny brazik.Moje fotki robilam ok 2 dni po malowaniu(wyjsciowy mialam jakis brazowo-sprany, na pewno nie jasny)Jak chcesz moge wrzucic wiecej fotek odnosnie safiry, jednak szczerze odradzam ci ta farbe->za ta cene zadna rewelacja, poza tym jest bardzo mocna, a odswiezacz to pic na wode (wlosy sa tylko po nim sztywne i matowe, plusem jest jedynie to ze ladnie pachnie)
praline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-02, 18:17   #115
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrze¿e
Wiadomo¶ci: 2 742
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez praline
z tego co pamietam byl to bardzo intensywny, ciemny braz...przy wyplukiwaniu sie widac bylo coraz wiecej refleksow brazowych..nie byl to bron boze czarny kolor a jedynie baaardzo ciemny brazik.Moje fotki robilam ok 2 dni po malowaniu(wyjsciowy mialam jakis brazowo-sprany, na pewno nie jasny)Jak chcesz moge wrzucic wiecej fotek odnosnie safiry, jednak szczerze odradzam ci ta farbe->za ta cene zadna rewelacja, poza tym jest bardzo mocna, a odswiezacz to pic na wode (wlosy sa tylko po nim sztywne i matowe, plusem jest jedynie to ze ladnie pachnie)
Kurcze, to mi zabi³a¶ æwieka, bo zakocha³am siê w tym kolorku, który Ci wyszed³, a teraz okazuje siê ¿e farba ¿adna rewelacja
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-02, 18:29   #116
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 372
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

awadawa czy z tego wynika, ¿e ta farba ma w³a¶ciwo¶ci rozja¶niaj±ce i dlatego mo¿na j± stosowaæ na w³osy ciemne? Czy te¿ zalecaj± w³osy ciemne przed farbowaniem rozja¶niæ?
frantic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-02, 18:33   #117
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 372
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga
Kurcze, to mi zabi³a¶ æwieka, bo zakocha³am siê w tym kolorku, który Ci wyszed³, a teraz okazuje siê ¿e farba ¿adna rewelacja
Tak tak, du¿o osób odradza farby Safira bo podobno s± kiepskie, zreszt± wystarczy spojrzeæ na KWC. Ale kolorek wyszed³ faktycznie bardzo ³adny. Zreszt± ten kasztan Welli te¿ mi siê podoba.
frantic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-02, 18:56   #118
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomo¶ci: 2 523
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Helo dziewczynki.
Mam BIG pytanko do Was ...
jest taka sprawa: od dawna (odk±d zrobilam sobie pasemka jasne na wloskach ktore po¿ó³k³y paskudnie) mysle o powrocie do slicznego br±ziku
Zobaczylam fotki Pralinki i szczena mi opadla
drzewo hebanowe boski kolorek, ale zbyt ciemny jak na moja karnacje...
zale¿alo by mi bardziej na takim podobnym kolorki ktory wyszedl po farbie Welli-kasztan.

I teraz jest pytanie: jaki musze kupic kolor farbki zeby nie bylo brzydkich prze¶witów po pasemkach, ale wyszedl fajny kolorek. Pewnie musi byc ciemnejszy prawda??
PS. kiedys zrobilam sobie (za namowa psiapsió³ki) gorzk± czekolade (rowniez na rozjasnione uprzednio wloski) wyszedl mi okropnie ciemny kolor a feee...czu³am sie jak czarownica doslownie....dlatego boje sie znow.
Prosze podpowiedzcie co i jak
Pozdrawiam gor±co.ola
__________________
Ain't No Mountain High Enough

myszeczka00 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-02, 20:08   #119
Shanyah
Raczkowanie
 
Avatar Shanyah
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Mother Earth
Wiadomo¶ci: 145
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Hmm.. czy Palette (Intensive Color Creme) jest naprawde taki z³y?? Naczyta³am siê na forum samych negatywnych opinii (g³ównie, ¿e kolor wychodzi inny ni¿ powinien i ¿e w³oski siê bardzo niszcz±). Ju¿ parê razy stosowa³am Palette, ale tylko szampon. A teraz mam przed sob± farbkê "z³ocisty czekoladowy br±z" - mniami ¶liczny kolorek Jednak zaczê³am siê wahaæ, przed moim pierwszym razem farb± Jak my¶licie.. udaæ siê w ten 'dziewiczy rejs' czy nie warto..??
Shanyah jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-02, 20:33   #120
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 372
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez myszeczka00
Helo dziewczynki.
Mam BIG pytanko do Was ...
jest taka sprawa: od dawna (odk±d zrobilam sobie pasemka jasne na wloskach ktore po¿ó³k³y paskudnie) mysle o powrocie do slicznego br±ziku
Zobaczylam fotki Pralinki i szczena mi opadla
drzewo hebanowe boski kolorek, ale zbyt ciemny jak na moja karnacje...
zale¿alo by mi bardziej na takim podobnym kolorki ktory wyszedl po farbie Welli-kasztan.

I teraz jest pytanie: jaki musze kupic kolor farbki zeby nie bylo brzydkich prze¶witów po pasemkach, ale wyszedl fajny kolorek. Pewnie musi byc ciemnejszy prawda??
PS. kiedys zrobilam sobie (za namowa psiapsió³ki) gorzk± czekolade (rowniez na rozjasnione uprzednio wloski) wyszedl mi okropnie ciemny kolor a feee...czu³am sie jak czarownica doslownie....dlatego boje sie znow.
Prosze podpowiedzcie co i jak
Pozdrawiam gor±co.ola
Myszeczko je¿eli chcesz jasny odcieñ br±zu, to radzi³abym Ci kupiæ jaki¶ szatyn. Poczytaj w±tek o farbie Garnier 100% kolor. Sporo dziewczyn chwali tam sobie odcieñ "opalizuj±cy szatyn", podobno wychodzi z niego bardzo fajny br±z. A je¿eli chodzi o pozbycie siê prze¶witów po pasemkach, to nie chodzi do koñca o to by kolor by³ ciemny, ale by farba równomiernie i trwale kry³a.
frantic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.